W tej strefie zapraszamy do nabycia książek z szeroko pojętej dziedziny jaką jest psychologia. Posiadamy podręczniki i poradniki kierowane do specjalistów psychiatrii i psychologii, a także uczniów i studentów. Poprzez poradniki z zakresu problemów emocjonalnych u dzieci i młodzieży czy okresu dojrzewania. Proponujemy poradniki dla ludzi biznesu, polityków, nauczycieli, dzieci i modzieży. Garść rozmaitych porad i rewolucyjnych technik, które pomogą otworzyć drzwi umysłu. Polecamy dobre książki psychologiczne. W ofercie psychologia społeczna, kliniczna, biznesu, rozwoju, zdrowia, sportu, psychologia umysłu, relacje międzyludzkie i wiele innych poradników.
Budzisz się rano i okazuje się, że masz dodatkową tożsamość - sobowtóra, który jest prawie tobą, a jednak wcale nie jest. A ten sobowtór zajmuje się tym, co jest twoją specjalnością, ale propaguje wszystko to, przeciw czemu przez całe życie walczyłaś.Coś takiego spotkało uznaną aktywistkę i intelektualistkę Naomi Klein. Stanęła twarzą w twarz z sobowtórką, której poglądy są dla niej odstręczające, ale nosi identyczne imię, a jej publiczny wizerunek jest na tyle podobny do wizerunku Klein, że ludzie zaczęli je mylić.W swojej najnowszej książce Naomi Klein wnikliwie analizuje, co zrobiły z naszymi społeczeństwami i duszami branding, programy oszczędnościowe i spekulacja kryzysem klimatycznym. Spogląda do wewnątrz, na krajobraz naszej psychiki, a także na zewnątrz, wypatrując możliwości, które dawałyby nadzieję w obliczu kryzysów w gospodarce, ochronie zdrowia i polityce. Przywołując na pomoc między innymi Zygmunta Freuda, Jordana Peele'a, Alfreda Hitchcocka i bell hooks, Klein nie stroni od kpiny i ukazywania śmieszności, gdy mierzy się z osobliwymi sobowtórami, które nas nawiedzają i stały się tak znajome i bliskie, jak zniekształcone odbicie w lustrze. Autorka stara się rozbić to lustro, by wytyczyć drogę wiodącą poza rozpacz.Co takiego zaniedbaliśmy, zajęci polerowaniem i doskonaleniem naszego cyfrowego odbicia w lustrze? Czy możliwe jest pozbycie się sobowtórów i przezwyciężenie patologii kultury, która wszystko zwielokrotnia? Czy możemy opracować politykę zbiorowej troski i naprawdę rozliczyć się z historycznymi zbrodniami?Intelektualna przygoda w sam raz na nasze czasy.
6 grudnia wszystkie dzieci wyczekują wyjątkowego gościa. Nie inaczej jest z Kubusiem i Zosią. Ten dzień, jak co roku, jest wypełniony radosnym oczekiwaniem na upragniony prezent. Rodzice opowiadają swoim pociechom historię biskupa z Miry, który po dziś dzień jest symbolem hojności i wrażliwości. I tym razem Święty Mikołaj nie zawodzi. Dzieci otrzymują wspaniałe paczki z wymarzonymi zabawkami! Jednak ten rok będzie w ich domu wyjątkowy jeszcze z jednego powodu...We wspomnienie Świętego Mikołaja Zosia i Kubuś razem z mama i tatą wspólnie przygotują najpiękniejszy prezent...Dla kogo? Przeczytajcie sami! Bożonarodzeniowe opowiastki familijne znają dziś w Polsce dziesiątki tysięcy rodzin. Już kilkanaście lat podbijają serca dzieci i rodziców. Ciepłe słowa o tej serii słyszymy nie tylko od najmłodszych. Entuzjastycznie wypowiadają się o niej rodzice i dziadkowie. Teraz Bożonarodzeniowe opowiastki familijne pojawiają się w nowej osłonie, by bawić, uczyć, wywołać uśmiech, a czasem łzę wzruszenia u kolejnego już pokolenia maluchów. Książki te przybliżają tematykę świąteczną, wskazując mądre i wartościowe wzorce. Bożonarodzeniowe opowiastki familijne to świat dobrych emocji, uczuć, zasad i pięknych ilustracji! Idealnie sprawdzą się jako prezent!
Nasze Boże Narodzenie to rodzinna opowieść o pięknie świąt Narodzenia Pańskiego. To doskonały pomysł na wspólne spędzenie przez dzieci czasu z rodzicami i dziadkami, a także na przedświąteczne przygotowanie do celebrowania najważniejszych urodzin na świecie! Bożonarodzeniowe opowiastki familijne znają dziś w Polsce dziesiątki tysięcy rodzin. Już kilkanaście lat podbijają serca dzieci i rodziców. Ciepłe słowa o tej serii słyszymy nie tylko od najmłodszych. Entuzjastycznie wypowiadają się o niej rodzice i dziadkowie. Teraz Bożonarodzeniowe opowiastki familijne pojawiają się w nowej osłonie, by bawić, uczyć, wywołać uśmiech, a czasem łzę wzruszenia u kolejnego już pokolenia maluchów. Książki te przybliżają tematykę świąteczną, wskazując mądre i wartościowe wzorce. Bożonarodzeniowe opowiastki familijne to świat dobrych emocji, uczuć, zasad i pięknych ilustracji! Idealnie sprawdzą się jako prezent!
Trudno odnaleźć twór bardziej złożony od ludzkiego mózgu. I paradoksalnie -twór najmniej poznany. Jesteśmy całkowicie zależni od tej nieco ponadkilogramowej galaretki w naszej głowie. Nastroje, pragnienia, emocje, świadomość, zdolności intelektualne - za to wszystko odpowiada mózg i jego określone struktury, wraz z powstającym w układzie nerwowym szeregiem neuroprzekazników i zmianami zachodzącymi w biochemicznej zupie.To, co oddziałuje na nasz mózg, z czym codziennie się on styka - kształtuje to, jacy jesteśmy. To od nas, od tego, czym - dosłownie i w przenośni - karmimy go codziennie, w ogromnej mierze zależy to, jak funkcjonuje.Modyfikacja naszej diety, zachowania oraz rutyny - i w związku z tym pracy mózgu - ma podstawowe znaczenie dla profilaktyki wielu chorób oraz dla lepszego codziennego funkcjonowania. Możemy zrobić o wiele więcej dla poprawienia sprawności mózgu niż jakiegokolwiek innego narządu naszego ciała.Dzisiaj mamy już pewność, że m. in. to:co i jak jemyw jakiej kondycji są nasze jelitaile czasu dziennie jesteśmy w ruchujak dużą wagę przywiązujemy do jakościowego odpoczynku i snuw znacznym stopniu definiuje zdrowie i pełnię funkcjonowania naszego mózgu!Dr Asia Podgórska przybliża czytelnikowi zależność między stylem życia a kondycją komórek nerwowych. Jeśli chcesz poznać bliżej swój mózg, zrozumieć, jak neurony komunikują się ze sobą, czym jest neuroplastyczność i skąd bierze się serotonina, ta książka jest właśnie dla Ciebie!
Wyjątkowy przewodnik duchowy na czas Adwentu! Kardynał Joseph Zen, znany ze swojej odwagi w głoszeniu Ewangelii i głębokiego zaangażowania w sprawy Kościoła, swoimi rozważaniami pomaga przygotować się do jednego z najważniejszych okresów liturgicznych – Bożego Narodzenia. Autor ukazuje, jak ważne jest duchowe oczekiwanie na przyjście Zbawiciela i zachęca do głębszej modlitwy oraz refleksji nad własnym życiem. Książka pełna jest mądrych przemyśleń, które pomogą ci w pełni przeżyć Adwent i wzmocnić swoją wiarę!
"Uważność jest cudem - jak mówi tradycja buddyjska - dzięki któremu poznajemy siebie samych. Potrzebujemy spokoju serca i samokontroli, jeśli chcemy, aby nasze wysiłki przynosiły dobre rezultaty. Jeśli bowiem tracimy samokontrolę, pozwalamy niecierpliwości i złości zakłócić naszą pracę, to odbieramy jej tym samym jakąkolwiek wartość. Każdą czynność powinniśmy wykonywać uważnie. Aby zapanować nad naszym umysłem i uspokoić myśli, musimy uważnie przyglądać się naszym uczuciom i wrażeniom zmysłowym oraz jednoczyć się z nimi. Nauczmy się patrzeć na wszystkie istoty oczami pełnymi współczucia. Główny przekaz tej książki przekłada się na naszą postawę wobec innych ludzi, a zwłaszcza najbliższe otoczenie. Kwintesencją rozważań autora jest wskazówka: "Jest tylko jeden najważniejszy czas, a ten czas - to teraz. Chwila terażniejsza jest jedynym czasem, jaki mamy.
Nazywany przez Giorgio Vasariego " księciem malarzy" Rafael (1483-1520), należy do najwybitniejszych malarzy włoskiego renesansu. Twórca między innymi pięknych obrazów Madonn i dekoracji w Pałacu Watykańskim, które przyciągają tłumy zwiedzających z całego świata, wywarł ogromny wpływ na sztukę zarówno, kiedy żył, jak i po śmierci.Książka Rafael. Zbliżenia prezentuje arcydzieła tego mistrza w nowatorski sposób, ukazując w powiększeniu ich najpiękniejsze fragmenty. Stefano Zuffi, zabiera czytelnika w niezwykłą podróż po życiu i twórczości Rafaela. Książka koncentruje się wokół wybranych tematów jego malarstwa, podaje wybór najważniejszych publikacji poświęconych temu artyście, a także zawiera pełen spis jego prac.
Tekst książki pochodzi z wydania pierwszego, które ukazało się w 1961 r. nakładem PWN, zostało dodrukowane w 2010 r. W 2024 r. wykonaliśmy kolejny dodruk w oprawie serii Biblioteka Klasyków Filozofii. Trwaj dalej przy tym, coś rozpoczął, a w miarę możliwości spiesz się, byś tym dłużej mógł cieszyć się z udoskonalonego już i zrównoważonego umysłu. Co prawda, cieszysz się także i wtedy, gdy go dopiero doskonalisz, oraz wtedy, gdy doprowadzasz go do równowagi. (Z Listu IV)
Psychologia (od stgr. psyche „dusza”) dopełnia naukę o człowieku poprzez spojrzenie na czasem ulotne aspekty ludzkiej natury. W Duch, psychika, ciało Tomasz Franc OP traktuje człowieka holistycznie. Dzieli się z czytelnikami wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas pracy jako psychoterapeuta, spowiednik i duszpasterz. Obdarza troskliwym komentarzem każde z niewygodnych czasem pytań, które zadali widzowie kanału dominikanie.pl
Każda rozmowa, a nawet próba rozmowy z Bogiem to modlitwa… iPray jest propozycją, która może pomóc w (od)budowaniu tej wyjątkowej relacji. Autor, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z młodzieżą, zaproponował następującą formułę: najpierw fragment Ewangelii na każdy dzień roku liturgicznego, a następnie krótki komentarz.Słowa Jezusa są niezmiennie aktualne i mądre, pomagają lepiej żyć. Można je odnieść m.in. do budowania relacji, akceptowania siebie takim, jakim się jest, dokonywania codziennych wyborów czy podejmowania trudnych decyzji.
Lektura tej książki jest jak wstąpienie do szkoły modlitwy dla każdego. Autor, zainspirowany własnym doświadczeniem duszpasterskim, podąża śladami postaci biblijnych i mistrzów duchowości karmelitańskiej. Pokazuje, że w modlitwie nie chodzi o obowiązek, lecz o spotkanie, relację z Bogiem, życie z Nim i dla Niego – o miłosny dialog. Daje także wiele praktycznych wskazówek dotyczących modlitwy i przestrzega, czego należy unikać, jeśli chce się w pełni wykorzystać więź miłości między Bogiem a człowiekiem, odnowić swoje życie duchowe i powrócić na właściwą ścieżkę życiową.
Głośna książka brytyjskiej dziennikarki Helen Joyce poświęcona problemowi transseksualności. „Trans. Gdy ideologia spotyka się z rzeczywistością” jest naukową dekonstrukcją problemu zmiany płci. Publikacja znalazła się na liście bestsellerów „The Sunday Times” i zanotowała przychylne przyjęcie krytyków. Joyce poświęca uwagę problemowi zmienności płci, a zwłaszcza popularnemu postulatowi kwestionowania płci biologicznej. Szczegółowo opisuje lobbing transaktywistów, którzy nie zważając na dobro osób, zachęcają młodych ludzi do eksperymentowania ze swoją seksualnością.
„Przez dziesięciolecia transseksualistów było niewielu. (…) Ale od przełomu stulecia wyjątek stał się regułą” - zauważa autorka.
Publikacja zawiera opis historii badań nad zjawiskiem. Ujawnia podejścia nienaukowe i kontrowersje w dyskursie publicznym. Przytacza także debatę akademicką oraz medyczną na ten temat, która stoi w sprzeczności z tym, co głoszą aktywiści środowisk feministycznych i LGBT, wspierani przez polityczną lewicę.
„Doktrynę reinkarnacji lub zmartwychwstania można wyznawać wraz z innymi wierzącymi lub samodzielnie. Samoidentyfikacja płciowa wymaga jednak potwierdzenia przez innych”
- pisze Helen Joyce.
Zapraszamy do odkrycia niezwykłej książki Mieczysława Guzewicza, która ukazuje, jak Eucharystia staje się fundamentem i źródłem siły dla małżeństwa oraz rodziny. Autor z pasją opisuje, jak uczestnictwo w Eucharystii może przekształcić życie rodzinne, wprowadzając do niego pokój, miłość i jedność. Książka zachęca do refleksji nad tym, jak sakramenty wspierają nas w trudnych momentach, pomagają w pokonywaniu kryzysów oraz wzmacniają więzi między małżonkami i rodzicami, a dziećmi. Mieczysław Guzewicz nie tylko dzieli się duchowymi inspiracjami, ale również praktycznymi wskazówkami, które pomogą każdej rodzinie na nowo odkryć piękno Eucharystii jako centralnego punktu ich wspólnego życia. To lektura dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje relacje i zbudować dom, w którym miłość i wzajemne zrozumienie będą miały swoje źródło w Chrystusie.
Materiały z konferencji historycznej, która odbyła się 15.06.2024 w Warszawie - pod redakcją Rafała Mossakowskiego i Zbigniewa Dworakowskiego.
Książka zawiera teksty referatów autorstwa ks. Krzysztofa Bielawy, Grzegorza Brauna, Ewy Paweli, Kazimierza Krawczyka, Jerzego Zielińskiego, Jacka Wiącka, Jerzego Dudy.
Książka Profesor Janiny Kostkiewicz stanowi wnikliwe, całościowe i wielostronne studium zagadnień podejmowanych przez ks. Stanisława Podoleńskiego, które – w sposób kompetentny i rzetelny – autorka poddała analizie i obiektywnej ocenie. Temat opracowania i jego kompozycja ujawniają dogłębną znajomość naukowej spuścizny jezuity oraz umiejętność jej […] prezentacji w płynnym toku narracji. Ksiądz Podoleński należy do reprezentantów katolickiego nurtu pedagogiki. Otrzymał solidne wykształcenie humanistyczne, był uformowany w szkole duchowości św. Ignacego Loyoli. Znał pedagogikę ignacjańską, której zasady zapisano między innymi w słynnej Ratio studiorum. Nic zatem dziwnego, że wykazuje integralne spojrzenie – wypływające z jego chrześcijańskiej wizji – na człowieka jako osobę stworzoną na obraz i podobieństwo Boga (Rdz 1, 27). W wizji tej istotne były: godność osoby ludzkiej, jej podmiotowość, wolność i otwarcie na transcendentalia. Autorka podkreśliła, że prace pedagogiczne ks. Podoleńskiego „mają interdyscyplinarny charakter, tworzą jeden z najszerszych i najoryginalniej wyrażony w warunkach dwudziestolecia międzywojennego obszar pedagogiki społecznej”, cechują się prospołecznym i wspólnotowym wymiarem, a wyjątkowe „zaangażowanie ks. Podoleńskiego we wdrażanie katolickiej nauki społecznej i moralności katolickiej było przede wszystkim wynikiem osobistych decyzji w kwestiach pracy dla dobra wspólnego”. Z recenzji ks. dra hab. Stanisława Cieślaka SJ, prof. UIK Janina Kostkiewicz – pedagog, profesor na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przewodnicząca Rady Dyscypliny Pedagogika UJ, założycielka i redaktor naczelna czasopisma „Polska Myśl Pedagogiczna”. Badaczka konserwatywnego nurtu polskiej myśli pedagogicznej, głównie katolickiej. Jej prace dotyczą pedagogiki ogólnej, historii pedagogiki oraz filozofii wychowania. Autorka, współautorka i redaktorka 23 książek, między innymi: Wychowanie do wolności wyboru. Ponadczasowy wymiar pedagogiki F.W. Foerstera, Kierunki i koncepcje pedagogiki katolickiej w Polsce (1918–1939), Pedagogika humanizmu społecznego Andrzeja Niesiołowskiego, Crime without Punishment… The Extermination and Suffering of Polish Children during the German Occupation 1939–1945, Polski nurt krytyki nazizmu. Aspekty ideologiczne i pedagogiczne.
Książkę Juliana Paprockiego można zaliczyć do dziedziny filozofii muzyki. Podejmuje ona niezmierne ciekawy problem rozumienia muzyki improwizowanej. W tym celu sięga autor do narzędzi hermeneutycznych, zarówno hermeneutyki dawnej jak i współczesnej. Podjęty w książce problem jest nowatorski, lecz niezmiernie złożony. Przyznaję, że zarówno wiedza muzyczna, muzykologiczna jak i filozoficzna autora jest niezmiernie głęboka i rozległa. Z dużym zainteresowaniem i satysfakcją zapoznałem się z treścią książki.
prof. dr hab. Tadeusz Gadacz / Wydział Humanistyczny AGH
Analiza postawionych w książce problemów prowadzona w sposób naukowy, metodologicznie uporządkowany i wykorzystujący głęboką znajomość myśli filozoficznej od starożytnych prekursorów aż po przedstawicieli nurtów XXwiecznych, daje czytelnikowi olbrzymią satysfakcję. […] Sztuka – jako wrażliwa refleksja nad rzeczywistością – próbuje nadążyć za zmianami cywilizacyjnymi i na nie odpowiedzieć. Coraz bardziej zatomizowane społeczeństwo utrudnia komunikację i stawia przed nią nowe, trudne wyzwania. Dlatego mądre badanie signum temporis i próba gruntownej i naukowej ich analizy jest niezwykle cenna.
prof. dr hab. Szymon Bywalec / AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Julian Paprocki – klarnecista, solista, improwizator. Pierwszy klarnecista orkiestry Polskiej Opery Królewskiej, a także członek zespołów muzyki najnowszej Chain Ensemble oraz Flow Unit. Absolwent AM im. K. Szy manowskiego w Katowicach, a także Konserwatorium Paryskiego. Studiował również muzykologię (Université Paris-Sorbonne) oraz filozofię (Uniwersytet Warszawski). Obecnie jest doktorantem AM im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi poświęcając się w
swojej pracy naukowej związkom muzyki z filozofią i estetyką późnej nowoczesności.
Wielokrotny laureat najwyższych miejsc na konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich: klarnetowych, organowych, kompozytorskich i kameralnych. Stypendysta m.in.: Narodowego Centrum Kultury w programie „Młoda Polska” (2017) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2012). Koncertował we wszystkich najważniejszych salach koncertowych w Polsce, występował także w większości krajów europejskich. Swoje kompozycje i transkrypcje wydaje we Francji (Gérard Billaudot Éditeur, Klarthe Édition) oraz w kraju (Polskie Wydawnictwo Muzyczne). Regularnie zapraszany do prowadzenia wykładów i warsztatów. Autor artkułów
naukowych z pogranicza dziedzin muzykologii i filozofii.
"Warszawa" (miniatura) - album pokazujący najpiękniejsze i najważniejsze miejsca współczesnej stolicy Polski, które możemy podziwiać w jej północnej, centralnej i południowej części. Pięknym fotografiom, prezentującym zarówno dziedzictwo historyczne, ale także współczesne dokonania i zmiany w architekturze miasta, towarzyszy tekst autorstwa Janusza Kapusty. Całość dopełnia projekt graficzny autorstwa dra Michała Piekarskiego. Album dostępny w dwóch wersjach językowych: polsko-angielskiej.
Zestaw czterech miniaturowych albumów poświęconych twórczości malarzy – kapistów: Jana Cybisa, Józefa Czapskiego, Artura Nachta-Samborskiego i Zygmunta Waliszewskiego. Każdy z albumów prezentuje ponad 60 reprodukcji obrazów każdego z malarzy. Zestaw opakowany w eleganckie etui.
Zestaw czterech miniaturowych albumów poświęconych twórczości malarzy - symbolistów Młodej Polski: Jacka Malczewskiego, Józefa Mehoffera, Stanisława Wyspiańskiego i Witolda Wojtkiewicza. Każdy z albumów prezentuje ponad 60 reprodukcji obrazów każdego z malarzy. Zestaw opakowany w eleganckie etui.
Antidotum na krótkowzroczność, które pozwoli nam żyć pełniej i odnaleźć sens życia Wiele współczesnych problemów – począwszy od zmiany klimatu przez lęki związane z pracą – wynika z krótkowzrocznego myślenia o rzeczywistości. Atakujące nas ze wszystkich stron powiadomienia i „wiadomości z ostatniej chwili” obciążają nasz układ nerwowy. Zmuszają do natychmiastowego reagowania i odrywają od tego, co naprawdę istotne. Futurysta Ari Wallach pokazuje, jak to zmienić. Wzywa do przejścia od reakcyjnego i krótkowzrocznego myślenia do poszerzania horyzontów i przyjęcia długiej perspektywy, która wykracza poza dziś i jutro i sięga nawet setki lat do przodu. Autor czerpie z dorobku historii, teologii, neurobiologii, psychologii ewolucyjnej oraz technologii społecznych, dzięki czemu podpowiada, jak sensowniej wybiegać myślami w przyszłość, mniej intensywnie reagować na stresujące wydarzenia, doskonalić się w sztuce współpracy a nawet podsycać w sobie kreatywność. Wallach zachęca nas do zadania sobie pytania: „po co?”. Chce, żebyśmy zastanawiali się, jaki główny cel przyświeca naszym działaniom i jak wpisują się one w nasze wartości. Jego zdaniem to samo pytanie powinniśmy zadawać naszej cywilizacji. Rozpatrywanie wszelkich dylematów – zawodowych, małżeńskich, rodzicielskich czy tych związanych z ideą bycia dobrym człowiekiem – pozwoli nam już dziś żyć pełniej i w większej równowadze i da na to szansę również kolejnym pokoleniom. Jak Viktor E. Frankl w książce Człowiek w poszukiwaniu sensu Ari Wallach kreśli dla nas drogę, na której możemy odnaleźć sens i nadzieję w okresie przejściowym, czyli między tym, co było, a tym, co będzie. Robi to mocą swoich spostrzeżeń i prowokacyjnych myśli nie tylko jako futurysta, ale także jakoojciec, który troszczy się o to, jaki świat zostawimy naszym potomkom. – Alec Ross, autor książek Świat przyszłości oraz The Raging 2020s Antidotum na myślową krótkowzroczność. Ari Wallach zachęca do wybiegania myślami daleko w przyszłość – nie na kilka miesięcy czy lat, lecz do czasów kolejnych pokoleń. Bądź gotów zastanowić się jeszcze raz, a potem jeszcze raz! – Adam Grant, autor bestsellerów Leniwy umysł i Buntownicy, gospodarz podcastu „WorkLife” Wallach napisał przewodnik po XXI wieku, który przyda się każdemu. Jego głos ma tym większą moc, że on sam łączy umysł i wiedzę futurysty z duszą rabina. Autor proponuje nam skuteczne antidotum na powszechne dziś myślenie w kategoriach tu i teraz. Przekonuje, że aby uwolnić się od przywiązania do teraźniejszości, trzeba pilnie rozpocząć rozmowę o odległej przyszłości. Po lekturze tej książki zmienisz swoje podejście do każdej rozmowy. – Bruce Feiler, autor książki Life Is in the Transitions Ari Wallach - futurysta, założyciel i dyrektor zarządzający Longpath Labs. Gospodarz programu A Brief History of the Future na kanale PBS. Wykłada w Szkole Spraw Międzynarodowych i Publicznych działającej przy Columbia University. Prowadzi zajęcia poświęcone innowacyjności, sztucznej inteligencji i przyszłości polityki publicznej. Jego wystąpienie TED zostało wyświetlone ponad 2,6 miliona razy i przetłumaczone na dwadzieścia jeden języków, a jego teksty publikowały BBC i „Wired”. Na łamach „Fast Company” pisał w rubryce FastCo Futures with Ari Wallach .
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?