KATEGORIE [rozwiń]

Podróżnictwo

Ten dział kierowany jest do pasjonatów podróżnictwa, którzy poszukują nowych, nieznanych miejsc. Dla tych co uwielbiają podróże i związane z nimi doznania i przygody polecamy szeroki wybór reportaży podróżniczych, literaturę podróżniczą, pamiętniki, opowiadania, albumy, mapy, magazyny podróżnicze. Główne atrakcje i szalki turystyczne, egzotyczne miejsca, opisy najpiękniejszych miejsc w Polce i na świecie, piękne fotografie przedstawiające potężne budowle, miejsca pamięci, kunsztowne dzieła sztuki i piękno natury. Przewodnik po polskich i światowej klasy muzeach i  prezentowane w nich dzieła sztuki. 

 

Okładka książki Bałkany. Wszystko z powodu słońca
nowość

44,90 zł 27,20 zł


Erudycyjne, pełne zadziwiających kontekstów historycznych i kulturowych, awanturnicze, a zarazem sentymentalne opowieści o wyprawach na Bałkany – do Serbii, Bułgarii, Macedonii, Grecji, Rumunii i Mołdawii – w ostatnich dekadach minionego wieku. „Tam, na Bałkanach, szukaliśmy upragnionego słońca, ciepła, przygody, egzotyki i radości, jakie one niosą. Także duchowego pouczenia i związku z tym, co ciągle żywe, choć zatarte w naszych sercach. [...] Dla tych, których młodość przypadła na czasy peerelowskiej biedy i urzędowych ograniczeń, Bałkany były wszystkim, co los mógł nam dać najlepszego, jeśli chodzi o młodzieńcze marzenia. Były pierwszą przygodą, radością podróży, obietnicą odmienności i egzotyki, nade wszystko jednak spotkaniem z pełnym słońcem. Pogonią za nim i fascynacją. O takich wyprawach tu opowiadam, wspominając czasy, gdy w życiu wszystko było większe – nadzieje, oczekiwania, szaleństwa i ich spełnienia”. [Fragment wstępu] Zdzisław Skrok – archeolog, podróżnik, publicysta. Jest autorem książek zawierających eseje historyczne i archeologiczne, m.in. „Podolska legenda” (2007), „Wielkie Rozdroże. Ćwiczenia terenowe z archeologii wyobraźni” (2008), „Mądrość prawieków” (2009), „Wymowność rzeczy” (2012), „Czy wikingowie stworzyli Polskę?” (2013) oraz „Okruchy Atlantydy” (2017).
Okładka książki Europa alternatywna, czyli nasze podróżowanie
nowość

34,99 zł 19,24 zł


Europa inaczej, czyli podróżowanie bez biura podróży Nie interesują was sztampowe wyjazdy all inclusive organizowane przez biura podróży? Szukacie czegoś więcej niż popijanie drinków z palemką nad hotelowym basenem? W takim razie "Europa alternatywna" jest dla was! Autorka, od lat przemierzająca stary kontynent wraz z mężem i czwórką dzieci, ma własny przepis na udaną podróż. Omijanie szerokim łukiem hoteli, odkrywanie na własną rękę wszystkich atrakcji turystycznych w okolicy i ciągłe przemieszczanie się z miejsca w miejsce - to na początek. W tej książce znajdziecie nie tylko pasjonujące historie z zagranicznych podróży, lecz także mnóstwo praktycznych wskazówek: jak wybrać cel, jak się przygotować, co spakować, gdzie nocować oraz jak podróżować z dziećmi. To nie jest typowy przewodnik, ale zbiór wspomnień, opowieści i źródło niebanalnych inspiracji. Zarówno dla tych, którzy mają już własne doświadczenia w niekonwencjonalnym podróżowaniu, jak i tych, którzy jeszcze się na to nie odważyli.
Okładka książki Bystrzyca Kłodzka w zabytkach sztuki
nowość

48,00 zł 34,80 zł


Trzecie, rozszerzone i poprawione wydanie książki o zabytkach sztuki Bystrzycy Kłodzkiej. Autorka z nieczęsto spotykaną konsekwencją i życzliwością odkrywa świat architektury i sztuki małego dolnośląskiego miasteczka. Zadziwia przy tym pisarską swadą i umiejętnością ożywienia zazwyczaj suchych historycznych faktów. Opracowanie ma charakter popularnonaukowy, wykracza jednak poza przeciętność, wprowadzając Czytelnika przy okazji w tok prawdziwie naukowej analizy.
Okładka książki Holendrzy. Przewodnik ksenofoba wyd. 2024
nowość

22,90 zł 13,15 zł


Przewodnik ksenofoba to żartobliwe, ale pouczające spojrzenie na charakter i dziwactwa różnych narodów. W tym tomie autor pokazuje, które wyjątkowe zalety i słabości Holendrów czynią ich Holendrami oraz jak te cechy są postrzegane przez inne narody. Szczera, napisana z nutą ironii książka stanowi gwarantowane lekarstwo na ksenofobię. Lektura obowiązkowa dla turystów i wszystkich ciekawych świata.
Okładka książki Hiszpanie. Przewodnik ksenofoba wyd. 2024
nowość

22,90 zł 13,15 zł


"Przewodnik ksenofoba" to żartobliwe, ale pouczające spojrzenie na charakter i dziwactwa różnych narodów. W tym tomie autorka pokazuje, które wyjątkowe zalety i słabości Hiszpanów czynią ich Hiszpanami oraz jak te cechy są postrzegane przez inne narody. Szczera, napisana z nutą ironii książka stanowi gwarantowane lekarstwo na ksenofobię. Lektura obowiązkowa dla turystów i wszystkich ciekawych świata.
Okładka książki Czesi. Przewodnik ksenofoba wyd. 2024
nowość

22,90 zł 13,15 zł


Przewodnik ksenofoba to żartobliwe, ale pouczające spojrzenie na charakter i dziwactwa różnych narodów. W tym tomie autorzy pokazują, które wyjątkowe zalety i słabości Czechów czynią ich Czechami oraz jak te cechy są postrzegane przez inne narody. Szczera, napisana z nutą ironii książka stanowi gwarantowane lekarstwo na ksenofobię. Lektura obowiązkowa dla turystów i wszystkich ciekawych świata.
Okładka książki Chińczycy. Przewodnik ksenofoba wyd. 2024
nowość

22,90 zł 13,15 zł


Przewodnik ksenofoba to żartobliwe, ale pouczające spojrzenie na charakter i dziwactwa różnych narodów. W tym tomie autor pokazuje, które wyjątkowe zalety i słabości Chińczyków czynią ich Chińczykami oraz jak te cechy są postrzegane przez inne narody. Szczera, napisana z nutą ironii książka stanowi gwarantowane lekarstwo na ksenofobię. Lektura obowiązkowa dla turystów i wszystkich ciekawych świata.
Okładka książki Polska dla dzieci. Na urlop, weekend, wakacje
nowość

59,90 zł 34,89 zł


Polska dla dzieci łączy w sobie cechy przewodnika turystycznego i atlasu samochodowego. Przeznaczona jest dla dzieci, które już same czytają (lub dopiero opanowują tę sztukę) i zachęca je do samodzielnego odkrywania atrakcji. Umożliwia też śledzenie trasy podróży, gdyż na mapach drogi (szybkiego ruchu i krajowe) mają poprawny przebieg i są oznakowane numerami, tak jak w atlasach samochodowych dla dorosłych. Książka zaspokaja więc elementarną ciekawość dziecka i dostarcza odpowiedzi na takie pytania jak: Co warto zobaczyć? Gdzie to jest? Jak tam dojechać? Na mapach oprócz dróg umieszczono setki kolorowych rysunków odpowiadających różnym rodzajom atrakcji: zamkom, pałacom, twierdzom, pięknym plażom, latarniom morskim, portom i lotniskom, starym kościołom i cerkwiom, skansenom, miejscom związanym z bohaterami bajek, parkom narodowym i rezerwatom, starym drzewom? Niemal wszystkie te atrakcje zostały opisane w alfabetycznie ułożonych hasłach, przy czym przyporządkowano je do 6 regionów Polski: Pomorza, Wielkopolski i Kujaw, Śląska, Warmii i Mazur, Mazowsza i Podlasia oraz Małopolski. Dzięki temu zabiegowi dzieci mogą utrwalić sobie kolejność liter w alfabecie, a także łatwiej im będzie odnaleźć lokalizację interesującego obiektu na mapie. Niejako mimochodem, młodzi czytelnicy opanowują też korzystanie z indeksu nazw na mapie. Oprócz wymienionych atrakcji w części związanej z regionem znajdują się też lokalne legendy, zaś na końcu książki umieszczono bardziej szczegółowe opisy wszystkich parków narodowych. Z tą książką dziecko może zrozumieć jak pilotuje się kierowcę w czasie podróży, jak można zaplanować ciekawe postoje na długiej trasie, żeby zobaczyć coś ciekawego oraz może samodzielnie wskazać, co je interesuje.
Okładka książki Pod słońcem Hellady
nowość

54,90 zł 36,99 zł


Jarosław Molenda zabiera nas do najciekawszych regionów Grecji kontynentalnej i wyspiarskiej. Jego wybory czasami wydają się nieoczywiste, a nawet zaskakujące, gdy trafiamy do miejsc położonych z dala od typowych tras. Ten władnięty nieuleczalną grekozą wyznawca Herbertowskiego flaneryzmu osobiście przemierzył wiele różnorodnych regionów, by poznać smak tej prawdziwej Hellady: magicznych miasteczek, klimatycznych knajpek, bazarów, winnic, cerkwi, muzeów i plaż. A wszystko w tempie siga, siga Z tej książki poznasz przepis na najstarszy sernik świata, dowiesz się, że Kolumb urodził się na Chios a nie w Genui, z czym się je, a raczej pije kumkwat, gdzie pracuje ostatni Mohikanin greckiego piekarnictwa, poznasz historię najstarszego laptopa świata oraz dowiesz się, co wspólnego ma ouzo z miłością lesbijską, jak smakuje kandyzowana wełna owcza albo deser, jakim w filmie Opowieści z Narni Biała Czarownica zwabiła Edmunda
Okładka książki Zapomniane miejsca Dolnego Śląska w.2
nowość

50,62 zł 30,72 zł


Przewodnik poprowadzi Cię do miejsc, których się nie zwiedza i się nie opisuje. Zrujnowane pałace, zamki i dwory, budynki fabryczne, opuszczone kościoły, cmentarze ewangelickie, fortyfikacje, bunkry hitlerowskie, dziwne pomniki, zabytki techniki.Drugie wydanie bestsellerowego przewodnika po ruinach Dolnego Śląska. 123 opuszczone miejsca województwa dolnośląskiego: Sudety Środkowe, Wschodnie i PrzedgórzeInne tomy z województwa dolnośląskiego:3. Sudety Zachodnie5. Nizina Śląska, cz. 16. Nizina Śląska, cz. 27. Wrocław, Oleśnica, Strzelin i okolice
Okładka książki Teneryfa, La Palma, La Gomera i El Hierro
nowość

49,99 zł 28,75 zł


TENERYFA - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Teneryfy. Nic cię nie ominie!Z nami zatańczysz w kolorowym orszaku podczas słynnego karnawału w Santa Cruz de Tenerife, ujrzysz Klify Gigantów w całej okazałości, spróbujesz kanaryjskich bananów i kultowych papas arrugadas, wybierzesz najpiękniejszą z wyjątkowych plaż pokrytych czarnym piaskiem, zdobędziesz najwyższy szczyt Hiszpanii - wulkan El Teide.Wspólnie z Dżesiką Anną Szczęsny opracowaliśmy przewodnik po królestwie fiesty. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Dżesika Anna Szczęsny - Teneryfa to jej dom. Od lat spełnia tam marzenia, poznaje wyspę wzdłuż i wszerz i dzieli się jej wspaniałą atmosferą na blogu @loca_tenerife.
Okładka książki Szwajcaria i Liechtenstein
nowość

54,99 zł 31,62 zł


SZWAJCARIA I LIECHTENSTEIN – pomysł na idealne wakacje! Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Szwajcarii i Liechtensteinu. Nic cię nie ominie! Z nami zachwycisz się największym w Europie wodospadem, a widok najwyższej na świecie 9-metrowej czekoladowej fontanny przyprawi cię o słodki zawrót głowy. Przemierzysz malowniczy Szlak Trzech Jezior w dolinie Piora i wyruszysz w podróż najwyżej położoną kolejką gondolową Matterhorn Alpine Crossing, z której rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Wyprawę zwieńczysz relaksującą kąpielą w basenach termalnych. Wspólnie z Joanną Lampką opracowaliśmy przewodnik po kraju niezawodnych zegarków i wysokich gór. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa. Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się, jak uzyskać zniżki (np. na bilety) na miejscu. Joanna Lampka – poczytna blogerka, pisarka i nauczycielka języka polskiego dla obcokrajowców. Przez 12 lat mieszkała w Szwajcarii i pisała o niej na blogu blabliblu.pl. Jest autorką książki Szwajcaria, czyli jak przeżyć między krowami a bankami.
Okładka książki Gran Canaria
nowość

49,99 zł 28,75 zł


Gran Canaria - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Gran Canarii. Nic cię nie ominie!Z nami pokochasz Las Palmas, najbardziej kosmopolityczne miasto na Wyspach Kanaryjskich, przemierzysz szlaki pośród wydm Maspalomas, poznasz kulturę pierwszych mieszkańców Gran Canarii, Guanczów, wybierzesz się w rejs łodzią podwodną, poświętujesz podczas Fiesta de la Rama i zrobisz niesamowite zdjęcia w najpiękniejszych punktach widokowych wyspy.Wspólnie z Magdaleną Poschwald opracowaliśmy przewodnik po tym kontynencie w miniaturze. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Magdalena Poschwald - na Gran Canarii mieszka od 4 lat. Mimo trudnych początków odnalazła tu swój raj na ziemi, którym dzieli się z gośćmi na blogu Magic Gran Canaria.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Okładka książki USA na czterech kółkach
nowość

109,99 zł 60,48 zł


USA NA CZTERECH KÓŁKACHSAMOCHÓD? NAMIOT? KAMPER?SAMODZIELNE PODRÓŻOWANIE Z NOCLEGAMI NA KEMP INGACH TO SPOSÓB N A ŻYCIE.Setki tysięcy kilometrów dróg sprawiają, że Stany Zjednoczone są krainą nieograniczonych możliwości. Mnożą się dylematy: który zakątek Ameryki odkryć jako pierwszy? Słoneczne, południowo-wschodnie stany czy cuda natury ukryte pośród Gór Skalistych? Czy atrakcyjniejsze są metropolie Los Angeles i Nowy Jork, czy też bezkresne, odludne prerie? Czy bardziej kusi Dalton Highway biegnąca przez Alaskę, czy legendarna Route 66?Wszystkie te propozycje najlepiej zrealizować podczas wyprawy kamperem, który zapewni elastyczność w czasie podróży i będzie idealnym tymczasowym domem na kółkach. Stany Zjednoczone są wprost stworzone do tego typu wypraw. Ten przewodnik prezentuje 20 najpiękniejszych tras od Florydy po Alaskę.Przewodnik zawiera:20 tras marzeń kamperem przez Stany Zjednoczoneliczne sugestie miejsc postojowych po drodzeszczegółowe mapy i atlas samochodowyAmeryka jest jak droga, którą podąża się przed siebie i która nie ma końca. Dla nas, przybyszy z Europy, była krainą, którą niby dobrze znamy, a która na miejscu pokazała nam jednak, jak mało o niej wiemy. W Stanach Zjednoczonych każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli szukasz wiecznego słońca - udaj się na Florydę. Chcesz poczuć prawdziwy Dziki Zachód - Arizona i Utah stoją przed tobą otworem. Kochasz zieleń, góry i wodospady - polećna północno-zachodni kraniec USA, na słynny Pacific Northwest. ()O tym, że amerykańska kultura jest jedyna w swoim rodzaju, warto się przekonać na własnej skórze. USA to kraj, w którym słowo roadtrip nabiera szczególnego znaczenia. Jest bowiem idealnie przystosowany do zwiedzania go samochodem - sieć autostrad jest bardzo dobrze rozwinięta, a infrastruktura kempingowa i piknikowa odpowiednia dla każdego miłośnika tej formy podróżowania. Sceneria wokół powala na kolana, na przykład kiedy pije się poranną kawę tuż nad krawędzią kanionu lub podziwia widoki na szczyty Sierra Nevada.Anna Stach, Marcin Wasilewskiautorzy bloga Busem podróże małe i duże
Okładka książki Austria
nowość

59,99 zł 34,49 zł


AUSTRIA - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Austrii. Nic cię nie ominie!Z nami wyruszysz w rejs Dunajem, aby podziwiać bajeczne widoki doliny Wachau. Zwiedzisz najbardziej znane zakątki Wiednia położone wzdłuż Ringu, posłuchasz klasyków w słynnej operze wiedeńskiej i zasmakujesz słynnego Wiener Schnitzel. Odwiedzisz wyjątkową, wpisaną na listę UNESCO starówkę w Grazu, zrelaksujesz się w uzdrowiskach Burgenlandu, a w Tyrolu poszusujesz po lodowcach!Wspólnie z Beatą Mazurek opracowaliśmy przewodnik po kraju klasyków wiedeńskich. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Beata Mazurek - w Wiedniu mieszka od kilku lat. Na autorskim blogu, Viennese breakfast, opowiada o kulturze, historii i życiu w austriackiej stolicy oraz dzieli się wskazówkami praktycznymi na temat podróżowania i zwiedzania Wiednia i całej Austrii.
Okładka książki Majorka, Minorka i Ibiza
nowość

49,99 zł 28,75 zł


MAJORKA MINORKA I IBIZA - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Majorki, Minorki i Ibizy. Nic cię nie ominie!Z nami odkryjesz zaskakującą różnorodność miasteczek Balearów, wybierzesz idealną plażę, zwiedzisz Majorkę na rowerze, na Minorce zagubisz się w labiryncie uroczych uliczek Ciutadelli, na Ibizie skosztujesz wspaniałych win z ekologicznych upraw i odwiedzisz latarnię morską na końcu świata.Wspólnie z Natalią Nescieruk-Procner i Arturem Procnerem opracowaliśmy przewodnik po Majorce, Minorce i Ibizie. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorów, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Natalia Nescieruk-Procner, Artur Procner - na Majorce mieszkają od kilku lat. Codziennie zgłębiają turystyczne i kulinarne walory wyspy, a odkryciami dzielą się na blogu @cocomano.majorka.
Okładka książki Niemcy
nowość

54,99 zł 30,24 zł


NIEMCY - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Niemiec. Nic cię nie ominie!Z nami wyruszysz do średniowiecznych miasteczek i niezdobytych twierdz. Na odległej północy odwiedzisz dziewicze wyspy. Nad Mozelą wypijesz wyjątkowe lodowe wino. Podążysz też śladami starożytnych Rzymian, w Berlinie dotrzesz do miejsc, gdzie tworzyła się współczesna historia, a na koniec dnia odpoczniesz w gorących klimatach Tropical Islands.Wspólnie z Karoliną Zadrożną i Dariuszem Wagnerem opracowa-liśmy przewodnik po kraju Jana Sebastiana Bacha. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorów, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątko-wych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Karolina Zadrożna i Dariusz Wagner - od 3 lat mieszkają w Niemczech w przepięknym uzdrowisku Bad Homburg. Od 7 lat prowadzą bloga Womenofpoland, a Niemcy nie mają przed nimi żadnych tajemnic!
Okładka książki Berlin
nowość

49,99 zł 28,75 zł


BERLIN - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Berlina. Nic cię nie ominie!Z nami przebiegniesz Berlin Marathon i obejrzysz najlepsze filmy podczas Berlinale. Z wysokiej Fernsehturm będziesz podziwiał wspaniałą panoramę fascynującej stolicy Niemiec. Na koniec dnia odkryjesz alternatywny Berlin z szalonym street artem i niezwykłą kulturą squatową.Wspólnie z Karoliną Zadrożną i Dariuszem Wagnerem opra-cowaliśmy przewodnik po kosmopolitycznej stolicy Niemiec. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorów, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Karolina Zadrożna i Dariusz Wagner - od 3 lat mieszkają w Niemczech w przepięknym uzdrowisku Bad Homburg. Od 7 lat prowadzą bloga Womenofpoland, a Niemcy nie mają przed nimi żadnych tajemnic!
Okładka książki Fuerteventura i Lanzarote
nowość

49,99 zł 28,75 zł


FUERTEVENTURA I LANZAROTE - pomysł na idealne wakacje!Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Fuerteventury i Lanzarote. Nic cię nie ominie!Z nami poznasz najpiękniejsze plaże Fuerteventury i Lanzarote, takie jak złocista Playa de Sotavento, Popcorn Beach czy Caletón Blanco. Na Lobos wykąpiesz się w naturalnych zatoczkach wypełnionych lazurową wodą. W Corralejo wjedziesz na wulkan rowerem, a w Arrecife zwiedzisz piękną starówkę i odpoczniesz na słynnej Wyspie Miłości.Wspólnie z Agnieszką Czech-Danielską opracowaliśmy przewodnik po krainie wulkanów. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.Agnieszka Czech-Danielska - na liście jej marzeń było zamieszkać w raju. Po wywróceniu życia do góry nogami i przeprowadzce na wyspę, spełnia marzenia i odkrywa najciekawsze zakątki archipelagu, a znaleziskami dzieli się na profilu IG @fuerte.manana.
Okładka książki Korona Polskich Gór. MountainBook wyd. 3
nowość

67,00 zł 40,37 zł


Korona Polskich Gór. MountainBook. Wydanie 3 Prawdziwe wyzwania, pokonywanie własnych słabości, zdobywanie i ciągła eksploracja nowych terenów, planowanie i radość z osiągniętego celu, adrenalina pulsująca w żyłach - to nieodłączne elementy życia każdego podróżnika, szczególnie miłośnika gór. Jeśli zamykasz oczy i wciąż masz pod powiekami poszarpany horyzont, jeśli niestraszna Ci droga pod górę, jeśli chcesz zanotować w dzienniku swojej pamięci niezwykłe osiągnięcie, ten przewodnik jest dla Ciebie! Zdobądź koronę polskich gór i poczuj satysfakcję z wejścia na każdy z opisanych szczytów, od niewymagającej Łysicy po majestatyczne Rysy. To doświadczenie z pewnością zaostrzy apetyt na więcej i otworzy drogę do zdobywania kolejnych górskich koron, nawet tych dostępnych dotąd tylko w najskrytszych marzeniach. Przed Tobą dwadzieścia osiem wyzwań zebranych w dwudziestu trzech trasach, w nowym, zaktualizowanym wydaniu. Nie trać czasu! Ruszaj z nami na szlak! 23 propozycje wycieczek Opisy atrakcji krajoznawczych Szczegółowe mapy Profile wysokości

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj