KATEGORIE [rozwiń]

Rozwój duchowy

Polecamy dobre książki z rozwoju duchowego i ezoteryczne - anioły, magia, wróżbiarstwo, astrologia, życie po śmierci, numerologia, runy, parapsychologia, tarot  i inne. W tej strefie zapraszamy do bogato wyposażonego działu z książkami o ezoteryce i wiedzy tajemnej. Tutaj możesz zaopatrzeć się w lekturę na temat magii, parapsychologii, psychotroniki, tajemnic świata oraz szeroko pojetej wiedzy tajemnej. Takie pojęcia jak reiki, runy, trzecie oko, biała i czarna magia, życie między wcieleniami, wróżby, numerologia, jasnowidzenie, sekrety szeptuch to zagadnienia, które znajdują się w proponowanych przez nas publikacjach. 

Okładka książki Sennik praktyczny
nowość

39,99 zł 22,48 zł


Inspirujący przewodnik po świecie snówJęzyk snów często wydaje się niezwykle skomplikowany, jednak zawsze przekazuje nam coś interesującego. Dla ludzi o otwartych umysłach, poszukujących wiedzy o sobie i świecie sny mogą być niezastąpionym, a wręcz bezcennym narzędziem rozwoju. Dla starożytnych stanowiły wskazówki, jak żyć, jak radzić sobie z dręczącymi ich problemami, jakie podjąć decyzje, a nawet jak wyleczyć się z chorób. Ostrzegały przed niewłaściwymi krokami i zwracały uwagę na ważne kwestie.Sny wyrażają to, czego sami nie potrafimy ująć w słowa, pozwalają naszej intuicji wyrwać się spod kontroli świadomości i wypowiedzieć w sprawach dla nas ważnych. Można je traktować jako przewodnik po swoim życiu osobistym i duchowym.Poznaj ich symbolikę i naucz się je interpretować, by wiedzieć, jakie obrać kierunki rozwoju i jak wykorzystywać swój ukryty potencjał pozwalający na życie w zgodzie z samym sobą.
Okładka książki Taroit Thota

119,00 zł 99,91 zł


Taroit Thota namalowała artystka Frieda Harris (1877-1962) pod przewodnictwem sławnego okultystycznego filozofa Aleistera Crowleya (1875-1947). To pierwsza globalnie sprzedawana talia, która czerpie z symboliki wielu kultur, przeszłych i dzisiejszych, wschodnich i zachodnich. W zamyśle Crowleya tarot ten miał być magicznym atlasem i przewodnikiem po wszechświecie. Dziś, Tarot Thota jest jedną z najbardziej rozpoznawanych talii. Przygotowując tę nową edycję, dokonano wszelkich starań, aby kolory kart były jak najbardziej zbliżone do oryginalnych obrazów.
Okładka książki Być w świecie ale nie z tego świata
nowość

39,00 zł 34,90 zł


Książka jest zapisem wykładu Davida R. Hawkinsa, a każdy rozdział opatrzony wstępem amerykańskiej redakcji, co czyni tę książkę interesującą zarówno dla miłośników autora jak i dla kogoś, kto nie zna jeszcze jego książek.  Gdy człowiek staje się bardziej oświecony, jest mu trudniej żyć na tym świecie? Dr Hawkins wyjaśnia, jakim sposobem przebudzenie tak naprawdę w znacznym stopniu ułatwia bycie w świecie. Praktyczne rady, jak osiągnąć zaawansowane stany świadomości w codziennym życiu.  Możemy próbować wdrażać w codziennym życiu praktykę duchową, medytację lub inspirujące idee, ale jak sprostać wymogom duchowego życia i jednocześnie radzić sobie z obowiązkami codzienności?   W niniejszej książce dr David R. Hawkins pomaga nam to odkryć i dowiedzieć się, co to dla każdego z nas oznacza. Dzieląc się własnymi doświadczeniami, udzielając mądrych rad i wypowiadając się szczerze, jednak ze współczuciem, pokazuje nam, że mając intencję, będąc uczciwym i korzystając z poczucia humoru możemy kroczyć duchową ścieżką, a jednocześnie żyć w świecie, nie gubiąc się w nim.   Książka ta skierowana jest do wszystkich osób, które będąc w rozwoju duchowym chcą jakoś wytrzymać we współczesnym świecie i nie zwariować.         Z KSIĄŻKI DOWIESZ SIĘ: Jak pomóc podnieść swoją świadomość Dlaczego bycie odpowiedzialnym za wybory i działania jest kluczowe dla duchowej ewolucji Jak upewnić się, że bierzesz odpowiedzialność za swoje życie i wybory Co przyjąć — a czego unikać — w naszym zaawansowanym technologicznie świecie Jak uniknąć nadmiernego stresu wywołanego zmianą I wiele więcej.  
Okładka książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
nowość

54,99 zł 32,82 zł


Międzynarodowy bestseller ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy! Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czeka nas pomiędzy nowymi wcieleniami? Dr Michael Newton (19312016), doświadczony hipnoterapeuta, autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu, w Wędrówce dusz przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci, po poprzednich wcieleniach. Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od zawsze zadaje sobie człowiek: Czy ludzka dusza jest nieśmiertelna? Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej? Kim są duchowi przewodnicy? Dlaczego nasze dusze są przypisane do konkretnych grup? Czym kierujemy się przy wyborze nowego ciała na Ziemi? Czym różnią się dusze na różnych poziomach rozwoju: początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym? Jak i gdzie rozpoznać bratnią duszę na Ziemi? Jaki jest sens życia? Wędrówka dusz to książka, która zmienia życie oraz pomaga zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.
Okładka książki W hologramie oszustwa
nowość

119,00 zł 109,90 zł


Książka ta jest przeznaczona dla osób obudzonych w swojej świadomości lub osób, które mają intencje wewnętrznego przebudzenia. Jeśli jestweś otwarty na prawde i zrozumienie, gdzie żyjesz i jak bardzo zostałeś oszukany, to ksiązka ta jest dla Ciebie. Poprzez eony wieków ludzkość została uśpiona i zniewolona tak bardzo, że zapomniała skąd pochodzi i gdzie jest jej prawdziwy dom. Twoje zapętlenie na linii czasu uśpiło Twoją czujność i świadomość. W palecie doświadczeń dobra i zła, światła i ciemności, wygenerowanego dualizmu, zostałeś złapany w labirynt, w którym przyszło Ci doświadczać. Czy znasz drogę wyjścia z labiryntu? Informacje, które przekazuję, pomoga Ci zrozumieć i otworzyć drzwi wyjącia poza niego. Hologram oszustwa, w którym żyjemy i doświadczamy, zarządza każdą przestrzenią i nauką na Ziemi. Należy zrozumieć naturę  istot po ciemnej stronie i ich bezwzględność, a także naszą naturę naiwności i podatności na manipulację, których użyto przeciwko nam. Kwestionuj wszystko, bo świat i ty razem z nim utknęliście w pętli czasowej. Świat oparty na kłamstwach, problemach i tyranii, ale... czy to jest Twój świat? Uczestnicząc w grze, już nie pamiętasz kim jesteś, ponieważ ból i niesprawidliwość zatrzymały Cię w recyklingu żyć i umów zapisanych po tamtej stronie. Przez wieki wygenerowano potencjalne zagrożenia poprzez informacje i wiarę, "dla naszego bezpieczeństwa". Nasz mózg i jego cząstka gadzia potrzebują adrenaliny i strachu. Gdy nic sie nie dzieje, jest nudno. A to właśnie w tej ciszy odnajdziesz siebie. Zabierz z tej  książki tyle, ile potrafisz na dziń dzisiejszy. Wróć do niej za pół roku i znowu zabierz tyle, ile będziesz w stanie zrozumieć. Z każdym przeczytaniem książki na nowo zrozumiesz coraz więcej i więcej. OBUDZISZ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ. Miej oczy i uszy szeroko otwarte.
Okładka książki Trzecia wojna światowa według Nostradamusa i innych
nowość

37,80 zł 22,81 zł


Największy wizjoner w dziejach świata uważa, że nieuchronnie zbliża się III wojna światowa. Autor swoje poglądy wzbogacił o opracowania współczesnych badaczy, w tym polskiego naukowca, ukrywającego się pod pseudonimem Arteuza Centurion, a także wizjonerów katolickich, m. in. s. Łucji z Fatimy, św. Siostry Faustyny Kowalskiej...
Okładka książki Boginie słowiańskich szeptów (edycja kolekcjonerska)
nowość

59,90 zł 41,43 zł


Kontynuacja Słowiańskich Bogiń Ziół wkracza głębiej w magiczny świat mocy słowa. Słowa posiadają ogromną siłę, która odwraca to, co złe i przywraca to, co dobre. Kiedy są mądrze użyte, potrafią uzdrawiać, chronić przed burzami, ogniem czy jadem węża. Mogą też przynieść miłość i urodę, ale niewłaściwie użyte, mogą zaszkodzić. W Boginiach słowiańskich szeptów autorka przytacza zamowy, zaklęcia, modlitwy i szepty oraz barwnie portretuje postacie Bogiń Słońca, Wody i Ziemi. Książka zawiera niezwykłe i unikatowe materiały. Autorka zafascynowana magią słowa dotarła do wyjątkowych źródeł, dzięki temu Czytelnicy otrzymują niepowtarzalną okazję do poznania bogactwa słowiańskiego folkloru i świata ludowej magii.
Okładka książki Nagomi. Japoński sekret życia w harmonii
nowość

49,99 zł 28,74 zł


Nagomi - japoński sekret odnajdywania spokoju i równowagi w szybko zmieniającym się świecie.Japończycy od zawsze wiedzieli, jak żyć dobrze. W świecie napędzanym pieniądzem i stresem najbardziej cenią pogodę ducha, harmonię serca i umysłu oraz równowagę. To właśnie NAGOMI. Stan świadomości, który wpływa na relacje z ludźmi i otoczeniem. Oraz sposób na to, jak dostosowywać się do ciągłych zmian w życiu bez utraty wewnętrznego spokoju.Nagomi jest obecne od zawsze w japońskiej tradycji i kulturze i dotyczy wszystkich sfer życia - od przygotowywania jedzenia, przez dbanie o zdrowie i aktywność fizyczną, po utrzymanie kreatywności i sprawnego intelektu. Poczuj uzdrawiającą moc NAGOMI - w relacjach z innymi, w kontakcie z naturą, a przede wszystkim z własnym "ja".Japończycy słyną z tego, że się nie wychylają. Zwykle nie rzucają się w oczy, znoszą porażki z godnością, a zwyciężając, zachowują powściągliwość. Nie wyrażają głośno swoich opinii - do tego stopnia, że ich milczenie bywa dla niektórych krępujące. Japończycy doszli do wielu przełomowych osiągnięć bez konieczności podkreślania swoich atutów. Za powściągliwością i milczeniem Japończyków kryje się jednak od dawna skrywany sekret, który prowadzi do odnajdowania dobrostanu i harmonii we własnym życiu. Właśnie o tej ścieżce samospełnienia oraz spokoju ducha opowiada niniejsza książka.
Okładka książki Rytuały ochronne na klątwy i uroki

49,40 zł 28,58 zł


Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od nich uwolnić i się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. W tym poradniku informuje jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. Przedstawia szereg najskuteczniejszych technik ochrony, by pozbyć się negatywnych energii oddziałujących na Ciebie, Twoją rodzinę bądź domostwo. Podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji i ćwiczeń, a także podpowiada, jak identyfikować potencjalne zagrożenia czyhające na Ciebie w życiu codziennym. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.
Okładka książki Movement Medicine
nowość

68,00 zł 37,67 zł


Ścieżka radości. Podróż do serca transu Susannah i Ya'Acov Darling Khan uczyli się u uzdrowicieli i szamanów od Amazonki po koło podbiegunowe, w tym przez osiemnaście lat u Gabrielle Roth. Susannah ma wykształcenie z zakresu antropologii, pracy z głosem, muzyki i psychoterapii w nurcie Gestalt. Ya'Acov zajmuje się szamanizmem i komunikacją wizualną. Razem kierują School of Movement Medicine, a od 1989 roku prowadzą na całym świecie warsztaty i seminaria. Mieszkają w południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii. Włącz energię tańca do tańca swojego życia. Movement Medicine to uziemiająca i podnosząca na duchu nowoczesna praktyka medytacyjna zakorzeniona w tradycjach tańca ekstatycznego. Jest odpowiednia dla każdej osoby, która posiada ciało. Każde z nas, bez względu na wiek i pochodzenie, ma w swoim wnętrzu tancerza. Ma on zdolność docierania do mądrości, witalności i kreatywności, do których nie mamy dostępu poprzez sam tylko intelekt. Ćwiczenia zawarte w tej książce łączą ruch i medytację, by poprowadzić cię ku głębokiej wewnętrznej przemianie. Ya'Acov i Susannah Darling Khan to doświadczeni badacze psychiki, którzy przez długie lata pracy zbudowali swoją fantastyczną i zasłużoną reputację - bywają nazywani bosonogimi lekarzami. Movement Medicine zaprasza w podróż do duszy przez dziewięć bram w oparciu o bogactwo metod uzdrawiania i transformacji. Jej celem jest wspieranie duszy w rozwoju i rozkwicie, abyśmy mogli stawić czoła wyzwaniom życia w XXI wieku. Książka przedstawia trzy podróże, z których każda ma konkretny cel. Podróż odzyskiwania mocy - Bramy ciała, serca i umysłu Podróż odpowiedzialności - Bramy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Życie snem - Bramy spełnienia, wzajemnego współpołączenia i urzeczywistnienia Wszystkie bramy są ze sobą splecione. Pomogą ci ucieleśnić twoją prawdziwą jaźń, poszerzyć ?wiadomość i żyć w najbardziej twórczy i satysfakcjonujący sposób, jaki jest dla ciebie dostępny. ,,Są tacy, którzy twierdzą, że cierpienie, jakie zadajemy Ziemi, wynika po prostu z ludzkiej natury. Są też tacy, którzy twierdzą, że zawieramy umowy, by kochać i nienawidzić i odgrywać pełny dramat ludzkiej egzystencji po to, by uczyć się o świetle i ciemności, by rozwijać duszę. Inni uważają, że nasz czas na Ziemi daje nam możliwość świadomego wybierania miłości, która jest naszą najgłębszą naturą. Jeszcze inni wierzą, że wszechświat jest ostatecznie życzliwy. Ale są też tacy, którzy uważają, że jest on nieubłaganie neutralny. W tym wszechświecie, jak się wydaje, wszystko to jest prawdą! Dla nas prosta prawda jest taka, ?e kochamy niezwykłe piękno i różnorodność życia na Ziemi i dostrzegamy, jak nasze sposoby ?ycia mu zagrażają. Dlatego postanowiliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by uczestniczyć w tworzeniu pokoju i zrównoważonego świata, w którym rzeczy mają sens, a uzdrowienie i radość w teraźniejszości dają szansę na przyszłość. Mamy w sercu zarówno piękno, które jest obecne tu i teraz, jak i wizję tego, co mogłaby stworzyć zbiorowa ?wiadomość jedności. Być może nie jesteśmy wystarczająco rozwinięci duchowo, by móc porzucić nasze przywiązanie do pokoju i człowieczeństwa. Ale tak właśnie do tego podchodzimy i w chwili obecnej tacy po prostu jesteśmy. Jesteśmy zadowoleni z wyboru, którego dokonaliśmy, aby poświęcić życie snu o sprowadzeniu nieba na Ziemię. I mamy poczucie, że ów sen rośnie w wielu sercach i miejscach na całym świecie. Movement Medicine jest jedną z wielu dróg i sprawdza się w naszym przypadku"".
Okładka książki Droga duszy

59,90 zł 50,29 zł


Droga duszy zawiera treści w formie przekazów. Na co w życiu zwracać uwagę, aby odrobić swoje zadanie na Ziemi? Autorka zaprasza do fascynującej podróży duszy poza granice tradycyjnego pojmowania życia. Poprzez głębokie spojrzenie na istotę ludzkiej duszy, czytelnik odkryje, jak różnorodne doświadczenia kształtują nasz rozwój. Droga Duszy to zaproszenie do głębszego zrozumienia samego siebie i otaczającego nas wszechświata. Ta książka to podręcznik dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty i zgłębić tajemnice ludzkiej egzystencji. Czytelnicy znajdą w niej inspirację do odkrywania nowych ścieżek rozwoju duchowego oraz praktyczne wskazówki, jak kochać i dostrzegać piękno nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Przygotuj się na podróż, która odmieni Twój sposób postrzegania rzeczywistości! Fragmenty: Energia odgrywa kluczową rolę. Dlatego wszyscy walczą o nią ci, którzy pragną dobra, chcą rozpowszechniać miłość, natomiast ci, którzy dążą do zła, wywołują konflikty i wojny, aby zyskać energię dla siebie. Świat jest pełen dualizmu dobra i zła. To od nas zależy, która strona przeważa. My, strażnicy światła, zawsze jesteśmy przy Was w chwilach zarówno smutku, jak i radości. Kiedy doświadczacie radości, nasze wskazówki i prowadzenie docierają do Waszych dusz. Nikt nie zadba o Was, jeśli sami tego nie zrobicie. Najpierw musicie pokochać samych siebie, abyście mogli pomóc innym.
Okładka książki The Little Book of Crystals

37,00 zł 29,95 zł


Crystals have a mystical, eternal quality and have long been treasured for their beauty. For thousands of years, they have been prized for their physical and spiritual healing properties. In almost every culture and civilization around the world, crystals of all shapes, colours and sizes have been used in religious rituals, as ornamentation or as talismans of good fortune. Small wonder then that today many of us seem so drawn to these precious and mysterious stones; our fascination with crystals is part of a vast and extensive legacy. All natural crystals vibrate with energy, and when these vibrations are used for healing, they have the effect of balancing the energies in the body, allowing for physical, mental or emotional healing. The right crystal can help to bring balance, calm and positivity into your life. This guide introduces over 40 essential crystals and their unique properties, from the love- and harmony-infused rose quartz to memory-boosting amber. Discover: – how crystals work – how to select and maintain your crystals – how to make use of their power in everyday life – basic techniques for crystal meditation – how to balance your chakras using crystals – a guide to birthstones
Okładka książki The Little Book of Tarot

37,00 zł 29,95 zł


Have you ever wondered what fate has in store for you? Then let this beginner’s guide reveal the secrets of the mystical world of Tarot. For hundreds of years, Tarot cards have been used as a tool for divination, and a way to cast light on life’s questions and challenges. Contrary to popular belief, anyone can read the Tarot. You don’t need to be psychic or spend years training, as the images on the cards are powerful and universal. The best way to get started is to dive right in. This little book will guide you on your journey, introducing you to each of the 78 cards, with tips to help you decode their symbolism and remember their meanings. With advice on choosing your deck and tips on how to prepare and read your cards, The Little Book of Tarot has everything you’ll need to gain your first glimpse into the misty realms of the future.
Okładka książki The Little Book of Spells

37,00 zł 29,95 zł


Take control of your destiny and harness the positive natural energies of the universe with this spellbinding beginner’s guide to white witchcraft. Magical energies permeate everything in nature, including ourselves. White witchcraft offers the chance to connect with our inner power and invoke these natural energies for magical purposes. It is also a platform for healing and reflection, self-care and self-discovery. Learn how the days of the week, weather patterns and the moon’s phases can influence and enhance your magic abilities. Find out how to tap into the rhythms and infinite power of the natural world by uncovering the unique properties of natural ingredients – from herbs, flowers and seeds to incense and crystals – and how to use them to create spells for every day and any occasion. Discover how today’s witch combines modern technology and traditional methods to help manifest their dreams. Enrich your life with the power of magic and learn how to: – Perform rituals for attracting prosperity. – Craft unique charm bags for courage and luck. – Use incantations for lasting happiness. – Combine modern tech with candle magic to find love. – Harness the new moon tide to manifest your goals. Go and make magic!
Okładka książki The Little Book of Witchcraft

43,00 zł 34,81 zł


Discover the wonders of Wicca and learn how to harness your inner power with this beginner’s guide to white witchcraft Find your magick From the history of Wicca to the basics of spell work, this pocket-sized book is the perfect introduction to magick and white witchcraft. Find out how to tap into the infinite power of the natural world by uncovering the unique properties of natural ingredients – from herbs, flowers and seeds to incense and crystals. Study the extraordinary history of witches and Wicca, and discover how present-day witches combine modern technology and traditional methods to help manifest their desires. Master the rudiments of white magick with enchantments and rituals for every occasion. Whether you’re a budding witch or simply want to learn more about the world of spells and sorcery, this book includes everything you need to understand and start practising this remarkable craft. Enrich your life with the power of magick and learn how to: – Uncover and embrace your inner witch – Connect with the rich history of witchcraft – Start developing your Wiccan abilities and sustain your craft – Work in alignment with the earth’s natural rhythms to get the most out of your practice – Create spells, potions and rituals for promoting love, happiness and success
Okładka książki Boginie słowiańskich szeptów

49,90 zł 35,41 zł


Kontynuacja Słowiańskich Bogiń Ziół wkracza głębiej w magiczny świat mocy słowa. Słowa posiadają ogromną siłę, która odwraca to, co złe i przywraca to, co dobre. Kiedy są mądrze użyte, potrafią uzdrawiać, chronić przed burzami, ogniem czy jadem węża. Mogą też przynieść miłość i urodę, ale niewłaściwie użyte, mogą zaszkodzić. W Boginiach słowiańskich szeptów autorka przytacza zamowy, zaklęcia, modlitwy i szepty oraz barwnie portretuje postacie Bogiń Słońca, Wody i Ziemi. Książka zawiera niezwykłe i unikatowe materiały. Autorka zafascynowana magią słowa dotarła do wyjątkowych źródeł, dzięki temu Czytelnicy otrzymują niepowtarzalną okazję do poznania bogactwa słowiańskiego folkloru i świata ludowej magii.
Okładka książki Czytanie z dłoni
nowość

39,99 zł 22,38 zł


Ludzką dłoń można porównać do zwierciadła, w którym odbijają się wszystkie cechy charakteru człowieka. Jest ona niczym soczewka skupiająca w sobie cenne informacje na temat naszej duszy, przeszłości i przyszłości. Wiedza zaklęta w delikatnych liniach papilarnych czeka na odkrycie.Dowiedz się, jak wyczytać los z dłoni, jak interpretować linie, wzgórza i nietypowe znaki. Jaki związek ma typ dłoni i paznokci z liniami papilarnymi? Która część linii pokazuje naszą przeszłość, a która teraźniejszość i przyszłość? Jak charakter odzwierciedla się w przebiegu poszczególnych linii?Przestudiuj każdą linię, każde wzgórze i znak i dowiedz się, kim naprawdę jesteś.
Okładka książki Siew i Żniwo

49,90 zł 44,90 zł


Siew i Żniwo: Zasiej dziś lepsze jutro!   Czy jesteś gotowy, aby zrozumieć trudniejsze wersety Biblii?   Wyrusz w transformującą podróż, w której Neville przedstawi dobrze Ci znane biblijne historie w zupełnie nowym świetle – ujrzysz je jako klucz do zrozumienia wszechświata i samego siebie. Na własne oczy zobacz, jak fragmenty Pisma, takie jak ten o Kainie i Ablu czy Drabinie Jakubowej, przestają być dla Ciebie opisem dawno minionych faktów i stają się potężnymi metaforami kształtowania własnej rzeczywistości.   Człowiek nie nauczył się jeszcze, że wszystko, co znajduje się poza jego ciałem fizycznym, jest również częścią jego samego, że jego świat i wszystkie warunki jego życia są tylko obrazem jego stanu świadomości. Kiedy pozna tę prawdę, zaprzestanie daremnej walki z samym sobą i, jak wąż, pozwoli odejść staremu i wyhodować nowe środowisko.   W książce „Siew i Żniwo” Neville Goddard wtajemniczy Cię w bardziej zaawansowane aspekty Prawa. Nie wiesz, dlaczego Twoje manifestacje przebiegają inaczej, niż byś sobie tego życzył? Życie wydaje Ci się zbyt trudne, a jednak gdzieś w głębi czujesz, że istnieje klucz, dzięki któremu możesz w końcu spełnić swoje pragnienia i być szczęśliwym? Jeśli zapoznałeś się z podstawową twórczością Neville'a, ta książka jest właśnie dla Ciebie!   Jeśli chcesz:   zrozumieć, jak Twoje wyobrażanie determinuje Twoje doświadczenie, nauczyć się, jak grać i wygrywać w grę życia, poznać sposób działania „Czterech Potężnych”, którzy zamieszkują wewnątrz każdego z nas, skosztować mistycznego oglądu na otaczający Cię świat, zagłębić się w intrygujące biblijne ustępy,   to przeczytaj „Siew i Żniwo” i wejdź na kolejny etap swojej duchowej podróży!
Okładka książki Tarot zodiaku

129,00 zł 108,30 zł


Gwiazdy oraz ich ruchy są blisko związane z życiem na Ziemi. Pochodzimy z gwiazd i od starożytnych czasów obserwowanie ruchów planet i nieba otwierało nas na lepsze zrozumienie ludzkiej natury. Gwiazdy, planety, rośliny, zwierzęta i ludzie połączeni są we wzajemnej komunikacji. Tarot Zodiaku z talią 78 kart inspirowany Tarotem Rider Waite-Smith, wprowadza w świat astrologii zgodnie ze starożytnymi tradycjami wielu kultur. Pozwala na odkrycie historii, bóstw oraz postaci, dających niezwykłe źródło obrazów do wróżenia.
Okładka książki Kosmobiologia w.2 poprawione

29,00 zł 16,20 zł


Doktor Jerzy Alojzy Sikora urodził się w 1930 roku w Cieszynie. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, szczególnie fascynuje go wiedza z pogranicza nauk empirycznych; uważa, że dla dobra ludzkości trzeba bezustannie przesuwać granice poznania. Jego program komputerowy – służący do sporządzenia wydruku rocznego biodiagramu, z wyprzedzeniem sygnalizujący dni, w które szczególnie grozi niepowodzenie, oraz wahania kondycji fizycznej, psychicznej i intelektualnej, a ponadto umożliwia ustalenie biopowinowactwa z partnerem – jest do ściągnięcia bezpłatnie z internetu: www.kos.com.pl. J.A. Sikora nazywany bywa ojcem biorytmiki polskiej. Niniejsza książka jest plonem wieloletnich dociekań związanych z wykorzystaniem znajomości wpływu kosmobiologii na osobiste doskonalenie się. Aby Czytelnikowi przybliżyć praktyczną znajomość jego własnych, wrodzonych właściwości kosmobiologicznych oraz dać impuls do robienia z nich użytku w celu osiągnięcia powodzenia w życiu, podjąłem się określenia charakterystycznych cech osób z ich zodiaku z uwzględnieniem właściwego im ascendentu.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj