KATEGORIE [rozwiń]

Ezoteryka i rozwój duchowy

Polecamy dobre książki ezoteryczne - anioły, magia, wróżbiarstwo, astrologia, życie po śmierci, numerologia, runy, parapsychologia, tarot  i inne. W tej strefie zapraszamy do bogato wyposażonego działu z książkami o ezoteryce i wiedzy tajemnej. Tutaj możesz zaopatrzeć się w lekturę na temat magii, parapsychologii, psychotroniki, tajemnic świata oraz szeroko pojetej wiedzy tajemnej. Takie pojęcia jak reiki, runy, trzecie oko, biała i czarna magia, życie między wcieleniami, wróżby, numerologia, jasnowidzenie, sekrety szeptuch to zagadnienia, które znajdują się w proponowanych przez nas publikacjach. 

 

Okładka książki Rozmowy z duszą

48,00 zł 29,37 zł


Jesteśmy przejawieniem naszej Duszy w tym świecie. Większość z nas nie ma o tym najmniejszego pojęcia, nie jesteśmy świadomi jej obecności i jej wpływu na nasze życie. Kiedy zaczynamy powoli rozumieć, czym jest Dusza dla nas, kiedy odkrywamy, że Dusza ma odrębną świadomość i całkiem inne cele do osiągnięcia niż my, wtedy zaczynamy nieśmiało jej dotykać. Próbujemy stworzyć z nią połączenie oparte na naszym zainteresowaniu jej życiem. Budujemy uczuciowy związek ze swoją Duszą, pozwalając jej powoli odgrywać większą rolę w naszym codziennym życiu. Z czasem jesteśmy bardziej świadomi tego, jak Dusza nas widzi i ocenia. Mając zaufanie do niej i pewność, że to, co słyszymy, jest głosem naszej Duszy, próbujemy wprowadzać zmiany pod jej wpływem. Nasze życie zaczyna się zmieniać, a czym więcej zmian, tym większa bliskość łączy nas z Duszą. Zaczynamy realizować wspólne, wyjątkowe cele. Tylko Dusza wie, jak je osiągnąć. Współpraca z Duszą to duchowy wysiłek oparty na połączeniu dwóch, tak różnych świadomości naszej i naszej Duszy. Efektem tej długiej współpracy jest stworzenie jednej, wyjątkowej, niezwykłej, wspólnej świadomości. Kiedy w końcu tak się stanie, wejdziemy na inny, wyższy poziom rozwoju duchowego, osiągniemy to, co większość nazywa oświeceniem.
Okładka książki Witaj w domu. Podążając za podróżą Duszy

48,00 zł 29,37 zł


Książka "Witaj w domu: Podążając za podróżą Duszy" jest dla wszystkich ludzi, którzy gotowi są odejść od swoich dawnych zranień i skoncentrować energię na tworzeniu pozytywnej teraźniejszości i przyszłości. Jeśli już od jakiegoś czasu jesteś w trakcie uzdrawiającej podróży czy to poprzez tradycyjne bądź alternatywne poradnictwo, metody duchowe, czy tradycyjne lub alternatywne uzdrawianie fizyczne ta książka jest dla Ciebie. Czy wiesz, że po uzdrowieniu jest życie? Czy wiesz, jak wyjść z modelu choroby, aby kreować swoje życie inaczej niż w przeszłości? Witaj w domu porusza kwestie, które warto zbadać, zmieniając kierunek naszego życia. To przewodnik wskazujący, jak przenieść naszą uwagę na teraźniejszość i przyszłość. Każdy rozdział zawiera ćwiczenia, które krok po kroku pomogą Ci wykorzystać własny potencjał twórczy. Jest to książka, którą należy czytać we własnym tempie, podejmując odpowiednie dla siebie działania na końcu każdego rozdziału. Witaj w domu jest o wzięciu odpowiedzialności za kreowanie lepszej przyszłości. Nikt nie zrobi tego za Ciebie ani rząd, ani zorganizowana religia, ani nauka, ani z pewnością statek z Kosmosu. To Ty masz być osobiście odpowiedzialny za tworzenie pozytywnej przyszłości dla siebie i planety. Chodzi tu o wyjaśnienie, kim jesteś i jakie są Twoje dary, mocne strony i systemy przekonań, by na podstawie tej wiedzy dokonać zmian w swoim życiu. Oznacza to stanie się własnym autorytetem i podjęcie działań teraz! W tej książce nie ma miejsca na winę, osąd lub obwinianie, które są związane z modelem choroby. Patrzymy w niej na życie, w którym energia skierowana jest na zdrowe sposoby bycia, pozwalające nam dokonywać wyborów i rozwijać się. Zdecydowałeś się przeczytać tę książkę. Jeśli nie będziesz się ze mną zgadzać lub nie zrozumiesz, o czym mówię, rozpoznasz to. Przyjmij informacje, które mają dla Ciebie sens i posłużą Ci w procesie rozwoju. Możesz też zignorować wszelkie treści, które nie są teraz częścią Twojej podróży. Uzdrawianie jest pod wieloma względami procesem trwającym całe życie i ci z nas, którzy od jakiegoś czasu są w pętli terapii i w procesie uzdrawiania, muszą zdecydować, czy nadszedł czas, aby przekierować swoją energię. Ta książka jest przeznaczona dla ludzi, którzy wykonali już znaczną część swojej pracy uzdrawiającej. Nie jest dla tych, którzy jeszcze jej nie zaczęli.
Okładka książki Wniknięcie w Jaźń

19,99 zł 17,99 zł


ŚRI RAMANA MAHARISHI (1879-1950) był jednym z największych mistrzów duchowych Indii. W wieku 17 lat miał doświadczenie śmierci, które całkowicie zmieniło jego życie. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiał, jaka jest jego prawdziwa natura. Następnie porzucił dom i przez kilka lat przebywał w odosobnieniu w jaskiniach - prawie cały czas będąc pogrążonym w samadhi. Zaczął nauczać i udzielać odpowiedzi na pytania osób poszukujących. Gdy zyskał większą popularność, jego uczniowie założyli aśramy. Bhagawan, jak go tytułowano, był uosobieniem niezależności, wolności i postawy najwyższego spokoju.   W książce podano ścieżkę wnikania w Jaźń (Atmana), która jest świetlistością poza ciemnością i światłem. Badanie „Kim ja jestem?”, nauczane przez Śri Ramanę, powinno być rozumiane jako Samo-uważność, która jest jedyną właściwą metodą służącą zniszczeniu pięciu przesłon (powłok): ciała, prany, umysłu, intelektu i ignorancji. Człowiek powinien rozpoznać swoją Jaźń własnym okiem mądrości, bo tylko wtedy możliwe jest osiągnięcie Wyzwolenia.   Jak mówił Maharishi: ,,Tylko jaźń istnieje naprawdę. Świat, indywidualna dusza i Bóg pojawiają się w niej niczym kolor srebrzysty w macicy perłowej; wszystkie trzy pojawiają się jednocześnie i jednocześnie znikają.”
Okładka książki Ewangelia i Księga Tomasza

39,99 zł 35,99 zł


Ewangelia Tomasza jest starożytnym pismem zaliczanym do apokryfów Nowego Testamentu. Jest to najprawdopodobniej najwcześniejsze dzieło religijne noszące cechy gnostyckie – aczkolwiek znaczna część fragmentów ma swoje odpowiedniki w Ewangeliach kanonicznych. Dzieło to znane było starożytnym Ojcom Kościoła, zaginęło i zostało odnalezione dopiero w 1945 roku.   Księga Tomasza gnostycki utwór mający formę dialogu objawiającego. Treścią rozmowy jest gnostycka eschatologia. Tomasz stawia Jezusowi pytania, a ten udziela na nie krótszych lub dłuższych odpowiedzi.
Okładka książki Głos ze świata Czystego Ducha. Z biurka Romana Nachta

49,99 zł 44,99 zł


,,Wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, dziećmi naszego Wiecznego Ojca, który pragnie świadomie przybliżyć nam cel życia za pomocą inspiracji, którą wy także jako dusze w sobie posiadacie – Boskie Życie, Życie z Boga, które objawia się poprzez wszystkie sfery waszego prawdziwego, wiecznego istnienia, wiecznego bytu. (...)   Całe Stworzenie, Słońca ze swoimi planetami, Królestwo Przyrody, minerały, rośliny, zwierzęta – cały wszechświat pulsuje świętym życiem, wibruje, drga i wiruje w Duchu Bożym, w Duchu Świętym. A więc Bóg JEST wszechduchem, JEST elementarnym Duchem żyją- cym w nas i w was, i ożywiającym nas wszystkich. W każdej jednej formie życia znaleźć można Jednego Jedynego, wszechobecnego Ducha. Ten Elementarny, Święty Duch ożywia i porusza duchami, i duszami, a my musimy poruszać dusze siłą Boskiej Woli, którą On – Duch Prawdy i Światła – nas obdarował. (...)   Niebo jest wam podarowane przez Nieskończoną Miłość, która pragnie was wyzwolić. To w was, w głębi duszy, spełnia się wszystko.   To wy jesteście żywą świątynią Świętego Ducha, Ja nie mieszkam w domach zbudowanych ręką ludzką z drewna i kamieni – JA ŻYJĘ W WAS, w duszy i w żywej świątyni z krwi i kości, w was spełnia się wszystko, gdy tylko do Mnie przychodzicie.   Światło Wiecznego Jestestwa zabłyśnie i rozświetli duszę, i przepełni ją, przeniknie cały organizm, a wy odczujecie, odzyskacie w sobie harmonię ciszę i spokój – stan świadomości, którego ten świat nie zna.”    
Okładka książki Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego) wyd. 2022
nowość

49,90 zł 30,11 zł


Nieznane paragrafy sukcesu Jak efektywnie zarządzać własnymi myślami? Jak rozpoznać cuda, które dzieją się wokół nas? Kiedy rozpocząć naukę Prawa Przyciągania? Jak wspiąć się na szczyty szczęścia i spełnienia? Potężny, fascynujący Wszechświat. Kosmiczna energia, tajemnicze powiązania i prawidłowości. Skomplikowana maszyneria zwana Losem. Czujesz, że stanowisz jej trybik? Od czasu do czasu cierpisz na przetarcia oraz zadyszkę? I Ty się na to godzisz? Spójrz z boku na taką scenkę — rozpędzona lokomotywa świata pędzi w sobie tylko znanym kierunku. Kierunku, który Tobie odpowiada mniej niż średnio. I nagle za pomocą swojej wewnętrznej siły zmieniasz ułożenie torów kolejowych. Najpierw masz mały postój w Zadowoleniu, później mijasz piękne krajobrazy Miłości i Zdrowia, bez problemu przesiadasz się w Bogactwie i w końcu osiągasz swój cel — stację zwaną Sukcesem. Myślisz, że to bajka? A czy nie chciałbyś przypadkiem żyć w takiej bajce? Czy jesteś gotów, by odkryć tajemnicę trwającego przez całe życie bogactwa i spełnienia? Cały sekret polega na tym, aby zacząć świadomie korzystać z uniwersalnego prawa Wszechświata, przyciągając rzeczy, ludzi i sytuacje, które Cię wspierają i za którymi tęsknisz. Jest to prawo, któremu i tak podlegasz, od kiedy tylko przyszedłeś na świat — taka mentalna grawitacja. Wystarczy, że poznasz zasady i zaczniesz wykorzystywać ukrytą w nich moc, a wszystko, czego doświadczasz — ludzie, których spotykasz, relacje, jakie nawiązujesz, Twoje dochody, marzenia i plany — to wszystko zacznie współpracować, by wypełnić Twoje życie szczęściem. Drugie, rozszerzone wydanie kodeksu sukcesu zawiera test dotyczący Mocy Przyciągania, ćwiczenia mające na celu wprowadzenie w życie Prawa Przyciągania, inspirujące przykłady i inne dodatki. Dr Joe Vitale prezentuje jeszcze potężniejszą i bardziej efektywną formułę pięciu kroków. Bo tylko tyle dzieli Cię od bogactwa, szczęścia i sukcesu.
Okładka książki Rytuały ochronne w.3

55,00 zł 39,67 zł


Skąd wzięła się magia? A skąd wziął się człowiek? Wszystko pochodzi z tego samego źródła. Z Wielkiej Tajemnicy, z Cudu Tworzenia, z miłości, którą jest nasz Stwórca. A później my, ludzie podzieliliśmy to, co było dla nas niepojęte, na dobre i złe, na czarne i białe. A świat, człowiek, magia nie są złe w założeniu. Złe może być tylko to, co my ludzie z tym robimy. Tym samym nożem można ukroić chleb, żeby nakarmić głodne dziecko i zabić niewinnego człowieka. Wszystko zależy od człowieka, który trzyma ten nóż w swoich rękach. Dlatego nie będę tu pisać o czarnej magii ani o białej, ani w gruncie rzeczy o żadnej magii. Ma to być książka o Siłach Natury i mocach drzemiących od prawieków w każdym z nas i o tym, jak z nich korzystać ku polepszeniu życia własnego i innych zgodnie z Prawem Przyczyny i Skutku. Wydanie III poprawione
Okładka książki Cosmic Numerology
nowość

114,00 zł 92,85 zł


Numerology has fascinated people since ancient times, from Egypt to the Roman Empire, India and Scandinavia. Numbers are a universal language that can help make sense of the seemingly chaotic world we inhabit. Cosmic Numerology is numerology with an extra dimension. Astrophile Jenn King pairs mystical mathematics with planetary power so readers can tap into deeper levels of self-knowledge, access their talents and enhance their relationships by charting their cosmic course with the numbers and planets by their side. Each chapter includes a section on making the most of a particular day’s unique energy, as well as plants and oils, meditations, power colours and body zones that enhance a planet’s power. Use this magic manual to tune into the number and planet energies at play in your life, and use this knowledge to maximise the gifts bestowed on you by your birth chart.
Okładka książki Tarot intuicyjny arkana wielkie
nowość

84,80 zł 53,80 zł


Przedmiotem niniejszej książki są Wielkie Arkana– zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról, które stanowią metaforę życiowej wędrówki, prowadzącej do prawdziwego poznania świata i siebie. W oparciu o nie Autorka przybliża zasady interpretacji Tarota i jego symboli. Pokazuje, często posiłkując się praktycznymi przykładami, jak stawiać Tarota i sprawić, żeby wróżby odkryły przed nami wszystkie sekrety. Każda karta posiada szczegółowy opis symboli, który ułatwia lepsze jej zrozumienie, a także archetypem, inspirującym do głębszych rozważań i uruchamiającym intuicję. Pojawiają się też odniesienia do numerologii. Zdaniem Autorki – warto poczuć wibrację numerologiczną poszczególnych liczb i umieć ją łączyć ze znaczeniem Tarota. Ważnym uzupełnieniem opisu kart są oznaczenia astrologiczne. Łączenie interpretacji Tarota z wiedzą astrologiczną jest często praktykowane w astropsychologii. W efekcie otrzymujesz zasób praktycznych informacji, wystarczających do przygotowania profesjonalnych rozkładów kart Tarota.
Okładka książki Abc wahadła
nowość

44,40 zł 28,58 zł


Dzięki temu przewodnikowi bez trudu wybierzesz wahadło najbardziej dopasowane do ciebie i twoich umiejętności. Dowiesz się też, jaki rodzaj wahadeł powinien być używany do celów terapeutycznych. Nauczysz się wykorzystywać wibracje kolorów emitowanych przez wahadło do łagodzenia różnych dolegliwości. Poznasz najbardziej odpowiednie wahadła do działań badawczych, np. lokalizowania cieków wodnych. Autor podkreśla, że najważniejsza w radiestezji jest praktyka. A praca z wahadłem pomoże przełamać uprzedzenia i rozwinąć głębsze postrzegania świata nawet u największych sceptyków.
Okładka książki Myślokształty

44,99 zł 37,99 zł


Stary kemping, tajemnicze siedlisko, bohaterowie mający wiele do ukrycia i demoniczne moce czające się w okolicznych lasach. Autorka powracając po dziesięciu latach do Annowa ze swojej pierwszej trylogii, zagląda w dusze przybyłych do siedliska turystów. Prowadzi ciągły dialog ze współczesnym człowiekiem, poruszając czułe struny w jego sercu. Powieść oprócz ciekawej akcji przemyca w swojej treści wiele współczesnych manifestów dotyczących samotności, wybaczenia, wyzwolenia się od wspomnień i ucieczki przed miłością. Nasze doświadczenia rozkładamy na wielowymiarowej planszy. Aby zrozumieć istotę ludzkiego doświadczania wstępujemy na sąsiednie przestrzenie wariantów, zwiedzamy światy równoległe, przeżywając jednocześnie przygody z głównymi bohaterami z którymi bardzo łatwo jest nam się utożsamić.
Okładka książki Dotknąć Absolutu w.2022

38,90 zł 32,85 zł


Kilka różnych kobiet i kilka różnych życiorysów. Wydarzenie sprzed 500 lat, które połączy je wszystkie. Przeznaczeniu zawsze pomagają niewidzialne ręce. Monika nie miała w planach studia fotograficznego, ale pewnego razu przyciągnął jej uwagę sklep z pamiątkami. Czy to, że dawniej znajdowała się tam kaplica ma znaczenie dla dalszej części historii? Iga jest znaną pisarką i artystką wizualną, ale nadwrażliwość i niezrównoważenie emocjonalne nie pomaga jej w planowaniu bezpiecznej przyszłości i budowaniu wizerunku. Czy mentor inspirujący innych ma prawo do słabości? Maura prowadzi ustabilizowane życie do czasu, gdy postanawia poddać się sesji regresingu. To co zobaczy i poczuje - na zawsze zmieni jej życie i postrzeganie świata. Alicja jest typem wrażliwca, który ze strachu przed krytyką odkłada na później większość życiowych planów. Czy życie ją zaskoczy i pokona strach?
Okładka książki Buddyzm. Tradycje i idee

48,00 zł 44,75 zł


Zebrane w niniejszym tomie teksty mają charakter autorski. Różnie więc rozłożone zostały w nich akcenty. Jedyne wypowiedzi uwypuklają kwestie historyczne, inne filozoficzno-doktrynalne, a jeszcze inne zwracają uwagę na zagadnienia związane z formami buddyjskiej praktyki. Razem składają się one na bogaty obraz wielowarstwowej i wielowymiarowej buddyjskiej tradycji. Ze Wstępu Czytelnicy dysponujący zróżnicowanym zakresem wiedzy na temat buddyjskich tradycji i idei znajdą w tej książce zarówno coś, czego wcześniej nie znali, jak też inny obraz tego czegoś, co wcześniej poznali. Ten inny obraz sprawi, że ich dotychczasowe mniemanie zostanie poddane weryfikacji, a ich wiedza stanie się bardziej adekwatna. Teksty są napisane dobrym językiem literackim, dlatego przyswojenie ich treści nie powinno stanowić znaczącej trudności. Z recenzji wydawniczej prof. Krzysztofa Kosiora
Okładka książki Heart Magick

88,00 zł 71,68 zł


Find your authentic self, connect with the earth and discover how to create beauty in every day. Follow Wiccan witch Harmony Nice on a beautiful path to healing in her transformative new book, Heart Magick. Featuring spells, rituals, tarot spreads, recipes and journal prompts, Harmony will show you how to open up to the magick of the world around you and truly let go of the things that hold you back. By living in rhythm with nature and the cycles of the seasons, you will learn how to connect with and care for the beauty that lives within you. This is your guide to living a magickal life.
Okładka książki Radyum Solaris Most kosmicznego światła

49,99 zł 44,99 zł


„RADYUM SOLARIS” to kolejny po „ORIONIE” i „ KROMIE ” przekaz spisany przez Ramaathis-Mama. Przesłanie to - niczym prawdziwy promień słońca - niesie nam światło wiedzy na temat tego, kim jesteśmy i dlaczego znajdujemy się na planecie tak bliskiej naszemu sercu. Odpowiada na wiele pytań dotyczących transformacji, przez którą przechodzi Ziemia i ludzkość oraz znaczenia tego procesu dla całego Wszechświata. Wiedza zawarta w książce przynosi wewnętrzny spokój, niezwykłe poczucie bezpieczeństwa i świadomość głębszego, niż nam to do tej pory przekazywano, sensu naszego istnienia.   O Autorze:   RAMAATHIS-MAM - wykładowca, nauczyciel, mistrz uzdrawiania holistycznego. Od kilkunastu lat odbiera przekazy od Duchowej Hierarchii. Przekazy te zawierają mądrość i wskazówki działania pochodzące z wyższych planów istnienia, mające pomóc nam w naszym przebudzeniu i podążaniu w kierunku najwyższych poziomów świadomości. Ramaathis-Mam poświęcił swoje życie, by stać się pomostem pomiędzy gwiezdnymi braćmi i naszym światem.
Okładka książki Rozmowy z czasem
nowość

44,99 zł 40,49 zł


Co chciałbyś zrobić, gdybyś wiedział, że została ci jedna godzina życia? Czy chciałbyś zupełnie odmienić swoje życie? Naprawdę myślisz, że jesteś w stanie kontrolować swoje życie? Dlaczego nie podoba ci się starość? Trudne pytania, na które jakże często nie potrafimy znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, pojawiają się w tej opowieści na każdym kroku. Bohater, znajdujący się pod troskliwą opieką dobrego przyjaciela Czasu, poszukuje odpowiedzi na najtrudniejsze dla ludzkości pytania: Czym jest śmierć? Dlaczego umieramy? Co dzieje się z nami po śmierci? Czy i jak możemy jej uniknąć? Czym jest szczęście i cierpienie? Wraz ze swym przewodnikiem i nauczycielem bohater przemierza kolejne wymiary istnienia, poznając istoty znajdujące się na różnych poziomach świadomości. Rozmawiając z nimi, uświadamia sobie odmienne podejścia do istoty istnienia i celu życia. Niezwykła podróż, w towarzystwie pełnego mądrości i czułości Czasu, pomaga mu odnaleźć swą wewnętrzną mądrość i przypomnieć sobie zapomnianą wiedzę. Czas stopniowo odsłania przed nim tajemnice Życia i Ewolucji oraz rządzących nimi kosmicznych praw. Pomaga pojąć, co oznacza istnienie w harmonii z Życiem i w jaki sposób można odnaleźć pełnię prawdziwego szczęścia.   O Autorze:   RAMAATHIS-MAM - wykładowca, nauczyciel, mistrz uzdrawiania holistycznego. Od kilkunastu lat odbiera przekazy od Duchowej Hierarchii. Przekazy te zawierają mądrość i wskazówki działania pochodzące z wyższych planów istnienia, mające pomóc nam w naszym przebudzeniu i podążaniu w kierunku najwyższych poziomów świadomości. Ramaathis-Mam poświęcił swoje życie, by stać się pomostem pomiędzy gwiezdnymi braćmi i naszym światem.
Okładka książki Złote dzieci Ery Wodnika

44,99 zł 40,49 zł


,,ZŁOTE DZIECI ERY WODNIKA” to pierwszy w formie powieści przekaz KROMA - Wielkiego Centralnego Słońca Wszechświata, który spisał Ramaathis-Mam. Losy głównego bohatera, Siriama, stają się pretekstem, by przekazać nam duchową wiedzę w nowej, prostszej i bardziej przystępnej dla nas formie. Akcja powieści toczy się trzy tysiące lat temu, a niezwykłe, międzywymiarowe doświadczenia przygotowują Siriama i jego przyjaciół na odległe czasy Ery Wodnika, w której mają się na nowo narodzić na Ziemi, by pomóc w globalnym procesie transformacji świadomości. Istoty Światła prowadzą bohaterów do zrozumienia, które umożliwi im aktywny udział w przemianach, przez jakie ma przejść planeta i jej mieszkańcy.   O Autorze:   RAMAATHIS-MAM - wykładowca, nauczyciel, mistrz uzdrawiania holistycznego. Od kilkunastu lat odbiera przekazy od Duchowej Hierarchii. Przekazy te zawierają mądrość i wskazówki działania pochodzące z wyższych planów istnienia, mające pomóc nam w naszym przebudzeniu i podążaniu w kierunku najwyższych poziomów świadomości. Ramaathis-Mam poświęcił swoje życie, by stać się pomostem pomiędzy gwiezdnymi braćmi i naszym światem.
Okładka książki Wiktoriański tarot anatomiczny. Współczesny przewodnik czytania tarota z talią kart

99,99 zł 76,44 zł


WIKTORIAŃSKI TAROT ANATOMICZNY. WSPÓŁCZESNY PRZEWODNIK CZYTANIA TAROTA Z TALIĄ KARTOdkryj swoje przeznaczenie i odzyskaj wewnętrzną równowagę z tarotem!Talia WIKTORIAŃSKI TAROT ANATOMICZNY jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptów tarota. Karty ozdobione są subtelnymi kolażami ilustracji z wiktoriańskich podręczników medycyny oraz rysunkami botanicznyymi, które znakomicie oddają ducha 78 tradycyjnych kart tarota. Dołączony przewodnik zawiera symbolikę wszystkich kart i szczegółowy opis, jak używać tarota do rozwoju osobistego i odzyskiwania wewnętrznej równowagi. „Wiktoriański tarot anatomiczny” to niezbędne narzędzie dla każdego tarocisty.ZAWIERA 80-STRONICOWY PRZEWODNIKZ KOLOROWYMI ZDJĘCIAMI ORAZ 78 ILUSTROWANYCH KART TAROTA
Okładka książki Uzdrawianie gamma
nowość

59,50 zł 34,41 zł


Nasze przekonania mają ogromny wpływ na każdy aspekt naszego życia. To od nich zależy nasze szczęście, wewnętrzny spokój, optymizm i zdrowie. Wystarczy, że będziesz wykonywać proste ćwiczenia przez zaledwie 5 minut dziennie. Pomogą Ci one całkowicie zmienić nastawienie do otoczenia i wyeliminować stres, blokując powstawanie chorób. Stosując techniki równowagi emocjonalnej, w ciągu kilku sekund pozbędziesz się negatywnych emocji. W ten sposób wzmocnisz swoją energię psychiczną, emocjonalną i fizyczną. Zmieniając swoje przekonania będziesz cieszył się zdrowiem, odkryjesz nowe pasje, przyciągniesz miłość i bogactwo.
Okładka książki Kwantowa rzeczywistość
nowość

54,50 zł 31,81 zł


Dzięki tej książce zrozumiesz, że możesz doświadczać zjawisk nadprzyrodzonych, a rzeczywistość ma wiele wymiarów. Zawarto w niej wyniki najnowszych badań z dziedziny fizyki kwantowej i psychotroniki, a także relacje osób, które doświadczyły zjawisk paranormalnych np. jasnowidzenia. Dowiesz się też, co to jest bilokacja i jak wykorzystać neuroplastyczność mózgu, aby zwiększyć zdolność świadomości do odbierania pozazmysłowych informacji. A łącząc odkrycia psychologii kwantowej z medytacjami, wpłyniesz na podświadomość, aby doświadczyć wszystkich wymiarów rzeczywistości.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj