KATEGORIE [rozwiń]

Seks i życie intymne

Seks i życie intymne to bardzo ważne aspekty w życiu każdego dorosłego człowieka. Polecamy mnóstwo poradników i przewodników dla kobiet i mężczyzn. Przewodniki po kobiecej seksualności, dzięki którym odkryjesz siebie, zrozumiesz, co sprawia ci przyjemność i nauczysz się o tym mówić – bez lęku i wstydu. Kilkaset dowcipów o relacjach damsko-męskich, seksie i nie tylko. Urozmaicony seks jest fajny i zapewnia dużo zabawy, a to łączy ludzi i zbliża do siebie. Magiczny seks równa się cudowny związek. Poruszamy zagadnienia takie jak masaż tantryczny, kamasutra, seksoholizm, zaburzenia seksualne, orgazm, punkt G oraz wiele innych pojęć z zakresu seksualności.

 
Okładka książki Boże, daj orgazm. Jak być sobą w seksie
nowość

49,99 zł 27,49 zł


Jaki wpływ na życie intymne Polek ma wychowanie w duchu religii katolickiej i świadomość, że seks jest obowiązkiem i nie powinien być przyjemnością? Jak na jakość pożycia kobiet w Polsce wpływa pojęcie grzechu? Czego o seksie dowiaduje się od religijnej matki córka, a czego jej matka dowiedziała się od swojej?Psychoterapeutka i seksuolożka, studentka Zbigniewa Lwa-Starowicza, współautorka popularnego podcastu Przypadki miłosne uważa, że parom w sypialni często towarzyszy... ksiądz, a Polkom łatwiej przychodzi zdjęcie bielizny niż pozbycie się wstydu. Tymczasem wstyd nie tylko komplikuje życie w związkach, ale też rujnuje kobiece poczucie wartości, okrada je z pewności siebie i nierzadko skłania do ryzykownych zachowań, odbierając (czasem na zawsze) szanse na szczęście. Książka zawiera opisy przypadków konkretnych pacjentek oraz przykłady ćwiczeń, które pomogły im przezwyciężyć ograniczenia.
Okładka książki Zadbaj o swoje życie seksualne. Jak odkryć, co nas kręci w seksie
nowość

44,90 zł 25,97 zł


Zawsze miałaś tę moc, moja droga, po prostu musiałaś się o tym dowiedzieć.Wszystko, co musisz wiedzieć, aby od dzisiaj wieść bardziej satysfakcjonujące życie seksualne.Po pierwsze: NIE JESTEŚ POPSUTA. Nadszedł czas, aby ogólnie przestać się zadręczać słowem "powinnam" w swoim życiu seksualnym. Katowanie się wstydem i poczuciem winy nie jest seksowne.Po drugie: Tylko TY decydujesz, czego pragniesz.Tylko fakty!jak naprawdę działają nasze ciała i mózgidlaczego społeczeństwo i media źle rozumieją seksjak komunikować partnerowi swoje potrzeby i pragnienia oraz wysłuchiwać jegojak traktować swoją przyjemność jako sprawę priorytetowąjak samodzielnie odkrywać prawdę o swojej seksualnościtym, że pożądanie nie jest tylko jedno i często nie pojawia się przed dobrym seksemDobry seks to nie przypadek. To nie dzieje się DLA CIEBIE, to dzieje się Z POWODU CIEBIE. To praktyka na całe życie. Nikt nie jest tak dobry w seksie, że nie może stać się lepszy. Ucz się, próbuj, ponoś porażki, próbuj ponownie i dopracowuj szczegóły. Działaj!Jeśli więc jesteś gotowa na szaloną jazdę - taką, która doprowadzi do większej frajdy i spełnienia w łóżku, ta książka jest dla Ciebie.
Okładka książki Seks bez presji
nowość

49,90 zł 27,44 zł


Jak uprawiać seks niekoniecznie po ciemku. I jak się nim cieszyć.Seks od zawsze był tematem tabu. I nadal nim jest - mimo zmian obyczajowych i coraz większej wiedzy. Często staje się narzędziem manipulacji, wykorzystywany jest jako waluta przetargowa, określany jako grzech, postrzegany w kategoriach skandalu, który może zniszczyć karierę. W relacji niejednokrotnie wykorzystywany do rozgrywek między partnerami, a zdrada postrzegana jest jako największa zbrodnia, większa niż kłamstwo, brak bliskości czy zaniedbanie.Seksuolog Michał Sawicki opowiada o seksie w sposób pozbawiony presji. Ze swadą łączy wiedzę seksuologiczną z doświadczeniami ze swojego życia a także z praktyki, oczywiście zachowując anonimowość i prywatność osób, które zgłaszają się do niego po pomoc. Jego nadrzędnym celem jest odczarowanie powszechnie krążących stereotypów zwłaszcza tych na temat męskości, kobiecości, orgazmu oraz narządów płciowych. Odczarowanie seksualności.Seks bez presji to przełomowa książka na polskim rynku, która łączy język medyczny z potocznym oraz inkluzywnym. Autor pokazuje, jak cieszyć się seksem i mówić o intymności. Bez presji i bez uprzedzeń.Jako akademik oraz praktyk- terapeuta jestempod ogromnym wrażeniem tej książki, która z wdziękiemzagłębia się w złożoność ludzkiej seksualności. Autor, dzieląc się swoimi przemyśleniami i obserwacjami, otwiera przed czytelnikami drzwi do świata, w którym seksualność jest rozumiana szerzej niż tylko przez pryzmat aktów seksualnych.Doceniam odwagę autora w kwestionowaniu szkodliwych stereotypów i promowaniu dialogu wolnego od uprzedzeń. Ta książka toważne i potrzebnenarzędzie dla singli i dla par, które szukają głębszego zrozumienia własnej seksualności, a także dla każdego, kto pragnie budować bardziej empatyczne i otwarte społeczeństwo.dr Robert Kowalczyk***O autorzeMichał SawickiPsycholog, seksuolog, terapeuta par, promotor zdrowia seksualnego, trener. Zawodowo wychowany przez wolontariat na rzecz warszawskich organizacji pozarządowych, podyplomowo wyedukowany z zakresu seksuologii klinicznej oraz psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmuje się promocją zdrowia seksualnego i odczarowywaniem seksualności. Związany z Instytutem Edukacji Równościowej Fundacji Projekt: Polska, Instytutem Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej SPLOT oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Prowadzi szkolenia dla biznesu, treningi dla osób eksperckich oraz warsztaty edukacyjne. Swoją wiedzę poszerza nie tylko w Polsce, lecz podróżując po świecie, wymienia dobre praktyki i szuka inspiracji. W social mediach działa jako @michal_sawicki_seksuolog.
Okładka książki Przypadki miłosne
nowość

54,99 zł 30,24 zł


Chcemy miłości, ale czy potrafimy ją rozpoznać i zatrzymać?W tej książce znajdziesz obyczajowe historie o poszukiwaniu szczęścia, uczuć, samego siebie, a także wiedzę na temat mechanizmów, które kierują ludźmi w relacjach.-Czy warto wracać do ekspartnera?-Jak utrzymać namiętność w długotrwałych relacjach?-Czy zdrada to koniec miłości?-Gdy jedno chce, a drugie nie -jak odnaleźć się w świecie niedomówień i toksycznych zachowań?-Starsza kobieta, młodszy mężczyzna - czy to może się udać?-Czy kobieta i mężczyzna mogą być przyjaciółmi, czy tylko przyjaciółmi z benefitami?-I wreszcie: Czy można kochać innych, nie kochając siebie?Przypadki miłosne to nietypowy przewodnik po naszych uczuciach i emocjach, połączenie poradnika z literaturą obyczajową w najlepszym wydaniu. Ta książka powstała dzięki supermocy trzech kobiet (pisarki, psycholożki, dziennikarki), ale stoją za nią także dziesiątki kobiet, których doświadczenia były inspiracją do jej powstania.
Okładka książki Twoje zdrowie seksualne

39,90 zł 23,08 zł


Zbiór porad i wskazówek od doświadczonej ginekolożki, która o ciele kobiety wie wszystko. Problemy, które cię niepokoją i takie, o których nawet nie pomyślałaś.Ta książka rzuca światło na fakty, które każda osoba z waginą powinna znaćKiedy twoja pochwa potrzebuje pomocyMiesiączki, które nie rujnują ci życia (ani ubrań)Ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciowąCo naprawdę oznaczają twoje wyniki badań cytologicznychOdpowiednie dla ciebie metody antykoncepcyjneŻycie seksualne i orgazmy o jakich marzyszPlanowanie ciąży69 przystępnych sekcji, które pozwolą ci na nowo zrozumieć swoje ciałoKsiążka, którą powinna mieć każda kobieta
Okładka książki Come Together

88,00 zł 71,24 zł


‘Reassuring, wise, compassionate and funny’ - THE TIMES What does it really take to create lasting sexual connections in long-term relationships? Most couples struggle at some point to maintain their sexual connection. But a lot of the advice we are given on sex is either not very good or steeped in cultural assumptions and expectations that can end up hurting us. In Come Together, leading sexual wellness educator, Dr Emily Nagoski, takes on one of the most misunderstood subjects of all time - sex in long-term relationships - and shows us that most of what we've been taught about enjoying sex is wrong. Featuring inclusive stories and examples from a wide range of couples and individuals, you'll find out what great sex really looks like and the best way to overcome obstacles - including relationship conflicts, gendered beliefs about how sex 'should be' and body image worries. With insight, humour and empathy, Come Together will radically transform the way you approach sex and desire, and empower you to create long-term, fulfilling sexual connections.
Okładka książki Wolność, seksualność, miłość

32,99 zł 18,14 zł


Natura ludzkiej seksualności wcale nie jest tak oczywista, jak mogłaby się nam wydawać. "Wolność, seksualność, miłość" to książka, która w nowatorski, nieco prowokacyjny sposób porusza tematykę ludzkiej, a zwłaszcza kobiecej seksualności. Zawarte w niej informacje, mimo, że zgodne z prawdą i nauką, mogą wywołać oburzenie wśród niektórych Czytelniczek i Czytelników. Autorzy mają jednak nadzieję, że jednocześnie zasieją w ich głowach nieco skłaniającego do refleksji niepokoju, który będzie zachętą do odrzucenia lub zmodyfikowania utartych schematów. Sabina Kummer-Wesenberg i dr Zdzisław Sybilski w swojej książce poruszają tematy dotyczące moralności, zazdrości, zaburzeń seksualnych, niepłodności, a przede wszystkim wpływu wychowania na seksualność kobiet. Poświęcają także uwagę takim zagadnieniom jak: strategie wyboru partnera, język ciała, osiąganie orgazmu czy skuteczne metody flirtu. Czytelnicy znajdą też w książce sporo kontrowersyjnych tematów dotyczących pornografii, zdrad, swobody seksualnej oraz naturalnej skłonności człowieka do poliamorii. Przede wszystkim jednak przeczytają o wolności. Wolności wyboru, wolności seksualnej i wolności decydowania o swoim życiu.
Okładka książki Seks, zdrowie i świadomość

47,90 zł 27,02 zł


Udany seks to wynik idealnego połączenie ciała, umysłu i świadomościNasza seksualność jest integralną częścią tego, kim jesteśmy, jednak nasze rozumienie seksu zostało wypaczone przez wszystko, od odwiecznych tabu i dogmatów religijnych po kulturę popularną, która postrzega seksualność jako transakcję.W swojej książce Liz Goldwyn, założycielka prężnie działającej platformy internetowej i podcastu The Sex Ed, stworzyła integracyjny, holistyczny i bardzo potrzebny przewodnik po seksualnym dobrostanie - przyjemności, która jest możliwa, gdy przyjmiemy naszą seksualność jako naturalną część zdrowego ludzkiego doświadczenia. Przedstawia inspirującą wizję świata, w którym nasza święta seksualność nie jest czymś, co należy ukrywać, ale czymś, co należy pielęgnować i doceniać. Liz w merytoryczny sposób prowadzi w kierunku tej nowej normalności za pomocą metod i umiejętności, które uwalniają zdrową przyjemność i zapewniają holistyczne podejście do człowieka jako całości złożonej z ciała, ducha i umysłu.W tym obszernym poradniku autorka pokazuje nam, jak zwiększyć swój potencjał przyjemności poprzez dogłębne zbadanie, jak nasza seksualność, zdrowie fizyczne i emocjonalne oraz świadomość są ze sobą ściśle splecione. "Seks, zdrowie i świadomość" wykracza daleko poza poradnik typu seks od A do Z. Obejmuje duchowe i energetyczne wpływy na seksualność - takie jak system czakr, energie yin i yang, praktyka mindfulness, traumy i wiele innych - wraz z czynnikami społecznymi i biologicznymi - w tym badaniami nad zdrowiem seksualnym i relacjami znanych osób o seksualnym przebudzeniu.
Okładka książki Anatomia miłości - nowe spojrzenie

59,99 zł 35,65 zł


NOWE, ZAKTUALIZOWANE WYDANIE ŚWIATOWEGO BESTSELLERA.Pierwsze wydanie Anatomii miłości ukazało się ponad dwadzieścia lat temu i szybko stało się nie tylko bestsellerem, ale i klasyczną książką dotyczącą seksualności człowieka. Fisher dalej jednak prowadziła swoje pionierskie badania nad pożądaniem, miłością romantyczną, przywiązaniem i zdradą, a ich owocem jest ta książka.Anatomia miłości - nowe spojrzenie, dzieło na wskroś nowoczesne i wybitne, pozwala prześledzić historię życia rodzinnego człowieka od początku istnienia gatunku po czasy współczesne. Znajdziemy tu omówienie "spojrzenia kopulacyjnego" i innych wrodzonych sztuczek w zakresie uwodzenia; najnowsze dane dotyczące powodów, dla których zakochujemy się w tej a nie innej osobie; nowe informacje na temat cudzołóstwa, uzależnienia od miłości, doboru płciowego i wyboru partnera; nowe hipotezy dotyczące zarówno wpływu chemii mózgu na osobowość i podejście do miłości romantycznej, jak współczesnych wzorów randkowania; historię wzlotu - i upadku - podwójnych standardów seksualnych; i wiele innych zagadnień skrupulatnie przestudiowanych przez autorkę. Relacjom z badań naukowych towarzyszą opowieści o prawdziwych kobietach, mężczyznach i władzy. Fisher nazwana została ostatnią optymistką w Ameryce - i optymistyczne jest przesłanie tej książki: mimo że świat wciąż się zmienia, człowiek nieustannie dąży do miłości.
Okładka książki Sztuka obsługi penisa 2 Nowe wyzwania

49,99 zł 30,42 zł


Kontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”! Dogłębna i szczera rozmowa o penisie. A właściwie o różnych penisach. O penisach w związkach, o penisach-singlach, o penisach sfrustrowanych, należących do inceli i rozrywkowych, należących do imprezowych swingersów. Heteroseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych. Konserwatywnych i liberalnych. Tych zawsze trzeźwych i tych pod wpływem używek bądź/i środków na potencję.
Okładka książki Asy. Czego może nas nauczyć aseksualność

49,90 zł 27,44 zł


"Witajcie w świecie asów" - pisze Angela Chen, rozpoczynając intrygującą opowieść o rozterkach i problemach ludzi, którzy nie odczuwają popędu seksualnego. Swoje własne doświadczenia uzupełniła rozmowami z niemal setką osób, które podobnie jak ona identyfikują się jako aseksualne. Niektóre z nich czują obrzydzenie na myśl o seksie, inne regularnie współżyją z partnerem, by budować więź emocjonalną, jeszcze inne szukają ekstremalnych doznań erotycznych. Łączy je trudność związana z tym, jak wyjaśnić komuś z zewnątrz brak pociągu seksualnego. A często także ulga, jaką poczuły, gdy zrozumiały, że są aseksualne i mogą "tak po prostu" nie uprawiać seksu: że nie tracą ważnego doświadczenia, nie są oziębłe, zahamowane ani konserwatywne. I że ich wartość wcale nie musi być związana z aktywnością seksualną.Asy to wielowarstwowa opowieść o współczesnej seksualności i budowaniu intymności na innych zasadach. Książka Angeli Chen pozwala zakwestionować wszystko, co do tej pory traktowaliśmy jako pewnik, i spojrzeć ze świeżej perspektywy na erotykę i pożądanie w społeczeństwie, w którym seks przeniknął już niemal do każdej dziedziny życia."Angela Chen otwiera dyskusję na temat tego, jakie miejsce zajmuje aseksualność w świecie, który pożądanie i seks stawia na liście priorytetów i gwarantów udanego związku. Jej książka zaskakuje przenikliwością obserwacji, z którymi warto się zmierzyć. Wszyscy możemy na tym skorzystać - jako jednostki i jako społeczeństwo." Katarzyna Koczułap, @kasia_coztymseksem"Ta znakomita książka podważa wiele ugruntowanych poglądów na seks i pożądanie. Każdy powinien ją przeczytać." "The Independent"""Asy" to doskonały punkt wyjścia do rozbrajania szkodliwych narracji dotyczących seksualności i wyobrażania sobie więzi międzyludzkich jako doświadczenia szerszego, bardziej równościowego, radośniejszego i wolnego od przymusu." "Washington Post"""Asy" to taktowne i przemyślane połączenie reportażu, eseju o kulturze i osobistej opowieści, a autorce udaje się uchwycić niełatwy balans między opisem faktów i emocjami. Najbardziej rzuca się w oczy szczerość Chen, urywki intymnej autorefleksji pojawiające się na marginesie głównego toku argumentacji." "The New York Times""Autorka przenikliwie, inteligentnie i zarazem życzliwie opisuje różne wizje wyzwolonego seksualnie społeczeństwa, które mogłyby się urzeczywistnić, gdybyśmy tylko stali się uważniejsi. Nie dość, że potrafi to sobie wyobrazić, to jeszcze wręcz domaga się świata, w którym każdy człowiek mógłby funkcjonować na własnych zasadach, a wszelkie sposoby wyrażania orientacji i pożądania byłyby równie proste - jednakowo akceptowane, nieskomplikowane, głębokie, a także zrozumiałe i brane za dobrą monetę - co wyznanie: "Jesteś moją osobą"." "Women's Review of Books"
Okładka książki The Science of Sex

90,00 zł 72,86 zł


An engaging manual exploring the many scientific, practical, and emotional aspects of pleasure, for you and your partner(s) An empowering re-education to fix our broken sexual culture. Dispelling the myth that everyone else is having "perfect sex", or even that there is such a thing, this book explores taboos, debunks myths, and brings together the latest research to a topic that has preoccupied the vast majority for millennia. Reframing assumptions about sex, and moving away from a shame-based approach to a pleasure-focused, biopsychosocial one, Kate Moyle, a certified psycho-sexologist and relationship therapist, aims to encourage curiosity and pleasure, open up a variety of perspectives and voices, build awareness and discovery, and enable readers to think about sex holistically. With a question-and-answer format directly addressing the reader, you can discover the sex you like having and move to a place of more acceptance, less judgement, and the freedom to be curious. Up to date and inclusive of all genders, bodies, and sexualities, this is a sex re-education, empowering you to explore your preferences, expand your horizons, and maximize you and your partner(s) potential for rewarding, and intimate sex.
Okładka książki Odzyskać siebie. Pozytywny poradnik dla osób, które doświadczyły traumy seksualnej

69,90 zł 55,04 zł


Poradnik Odzyskać siebie rozpoczyna się w miejscu, w którym kończą się inne książki na temat zdrowienia po traumie seksualnej. To bolesne doświadczenie pociąga za sobą krzywdę na płaszczyznach psychicznej, fizjologicznej, relacyjnej i seksualnej, dlatego proces zdrowienia także musi zachodzić równolegle w wielu obszarach twojego życia. Naprawienie tego, co zniszczyła trauma seksualna, to pierwszy krok do uleczenia, który jednak nie wystarczy, by w pełni odzyskać siebie. Ten poradnik będzie twoim kompasem w podróży do ponownego odkrycia własnej seksualności. Pomoże ci pozbyć się wstydu, strachu i bólu, by stworzyć przestrzeń dla przyjemności, bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Znajdziesz w nim narzędzia potrzebne do tego, aby odzyskać kontakt ze swoją cielesnością, zbudować zdrowe relacje intymne i odzyskać przyjemność z seksu. Holly Richmond, psychoterapeutka somatyczna i certyfikowana seksuolożka, napisała książkę pełną empatii, zrozumienia i pokrzepiających historii osób, które doświadczyły traumy seksualnej. Udziela w niej wielu praktycznych wskazówek co do tego, jak odbudować zaufanie do ludzi, a przede wszystkim – jak odzyskać życie pełne pasji i radości. Ta emanująca ciepłem książka pomoże ci: spojrzeć na swoją traumę z nowej perspektywy; wyzbyć się wstydu i poczucia winy; poczuć się bezpiecznie i nauczyć kontrolować własną seksualność; otworzyć się na przyjemność w intymnej relacji; uzdrowić swoje życie seksualne
Okładka książki Uleczyć traumę seksualną

69,90 zł 55,04 zł


Trauma spowodowana naruszeniem naszych granic intymnych, czy to w sytuacji wykorzystania seksualnego, czy innego nadużycia, pociąga za sobą długofalowe konsekwencje. Wpływa wyniszczająco na sferę emocji, sferę seksualną, relacje interpersonalne czy tożsamość. Jeśli jesteś osobą, która doświadczyła wykorzystania seksualnego, to być może masz poczucie utraty własnego Ja. Może trudno ci stawiać granice lub nawiązywać satysfakcjonujące, bliskie relacje. Może czasami czujesz się obco we własnym ciele. Wiedz, że takie odczucia są normalne. Trauma oddziałuje zarówno na umysł, jak i na ciało. Ten pełen współczucia poradnik zawiera narzędzia, które pomogą ci uleczyć i jedno, i drugie. Autorka, opierając się na skutecznych technikach pracy z umysłem i ciałem zaczerpniętych z terapii somatycznej, pokazuje, jak poradzić sobie z psychicznymi skutkami traumy seksualnej, wzmocnić pozytywną świadomość ciała oraz odzyskać pewność siebie i witalność. Z tej książki dowiesz się, jak odbudować poczucie bezpieczeństwa i być bardziej obecną w swoim ciele. Zamieszczone w niej wskazówki pomogą ci wyznaczać zdrowe granice, przezwyciężyć lęk, wstyd i poczucie winy, a także poradzić sobie z trudnymi wspomnieniami, flashbackami i czynnikami wyzwalającymi. Życie pełną piersią i czerpanie radości z życia po traumie seksualnej jest możliwe. Dzięki temu poradnikowi możesz od razu przystąpić do realizacji tego celu. Przekonaj się, jak: odzyskać poczucie bezpieczeństwa i kontaktu z własnym ciałem; poradzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem; otwarcie komunikować swoje potrzeby i dbać o ich zaspokojenie; wyznaczać zdrowe granice; pielęgnować samowspółczucie, wiarę w siebie i rezyliencję; budować i utrzymać zdrowe relacje, także te intymne.
Okładka książki Cielesność, miłość, seksualność 120 pytań..

59,90 zł 36,29 zł


Wielu rodziców obawia się chwili, gdy ich dziecko zacznie zadawać pytania na temat cielesności, miłości czy seksualności. Jakich użyć słów? Jak nie powiedzieć zbyt wiele? Jak to zrobić, jednocześnie zachowując własną intymność? Jak ochronić swoje dziecko? Nie martw się, nikt z nas nie jest odosobniony w tych obawach! W tej książce znajdziesz wskazówki krok po kroku, jak rozpocząć rozmowę z dzieckiem i stworzyć przestrzeń do zdrowej wymiany myśli, w której można swobodnie wyrazić siebie. Książka odpowiada na 120 najczęściej zadawanych przez dzieci pytań, bez tabu, w sposób edukacyjny, z humorem i na poważnie! Inkluzywne i dostosowane do wieku dziecka odpowiedzi pomogą ci towarzyszyć mu w rozwoju, by wyrosło na świadomego i pełnego szacunku człowieka, dobrze czującego się we własnym ciele! Charline Vermont mama w rodzinie wielodzietnej, trenerka zdrowia seksualnego, prowadząca terapie seksuolożka. Poprzez działalność na swoim koncie na Instagramie oraz konferencje skierowane do uczennic i uczniów rozpowszechnia pozytywną edukację seksualną dla wszystkich. Niniejszą książkę sprawdził zespół biegłych zatrudnionych w ochronie zdrowia i edukacji, w którego skład weszli: dr Emma Barron psychiatra dziecięca dr Baptiste Beaulieu lekarz rodzinny Pierre Dubol psycholog kliniczny specjalizujący się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej i sferze seksualności Francine Euli nauczycielka @jujulagygy ginekolożka, położna Morgan Lucas terapeuta, specjalista w dziedzinie płci kulturowej Przedmowę do wydania polskiego napisała Natalia Sarasvati psycholog i seksuolog kliniczna, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna
Okładka książki Mężczyzna multiorgazmiczny

49,99 zł 29,20 zł


Książka Mężczyzna multiorgazmiczny opiera się na liczących trzy tysiące lat praktykach seksualnych Wschodu.Do podobnych odkryć w dziedzinie seksu dotarł w latach czterdziestych ub. wieku Alfred Kinsey, znany amerykański seksuolog. Mimo to większość współczesnych mężczyzn jest nieświadoma swojego multiorgazmicznego potencjału.Dzięki autorom seksualność przestała być źródłem niepokoju, frustracji i wstydu, stając się cudownym doznaniem, w którym rozwijamy się i spełniamy. Przedstawione przez autorów w jasny i prosty sposób, udoskonalane przez stulecia techniki miłosne - są niezwykle skuteczne. Mogą znacznie polepszyć nie tylko kondycję seksualną, ale także ogólny stan zdrowia. Zaczynamy zdawać sobie sprawę, że postrzeganie seksu wykształcone przez zachodnią kulturę niewiele ma wspólnego z tym, co może osiągnąć dwoje ludzi, stosując opisane w książce techniki.Dodatkową korzyścią, jaką niesie ze sobą taka praktyka, jest przypływ sił witalnych.Mistrz Mantak Chia to znany na całym świecie nauczyciel sztuk taoistycznych, od tai chi po taoistyczną seksualność. Jest autorem wielu bestsellerów, między innymi: Kobieta multiorgazmiczna i Sekrety wielokrotnych orgazmów. Mieszka w Tajlandii, a wykłady i warsztaty prowadzi na całym świecie.Douglas Abrams jest autorem i wydawcą licznych książek i długoletnim adeptem taoistycznych praktyk seksualnych. Jest współautorem książki Sekrety wielokrotnych orgazmów.
Okładka książki Is It Ever Just Sex?

98,00 zł 53,89 zł


Is It Ever Just Sex?
Okładka książki Pornografia. Historia, znaczenie, gatunki wyd. 2023

55,00 zł 32,97 zł


Pierwsze na polskim rynku książki całościowe studium historii pornografii. Autor omawia rozwój jej form oraz kluczowe zagadnienia od starożytnej erotyki, poprzez chrześcijański system zakazów i tabuizacji, powrót zainteresowania nią w renesansie, libertynizm de Sadea, narodziny fotografii i filmu, aż po ekspansję Internetu. Prezentuje najważniejsze gatunki pornografii, próbuje wyjaśnić jej funkcje a także kreśli profil odbiorców materiałów pornograficznych.
Okładka książki Niech żyją ku*wy!

49,99 zł 37,97 zł


„Ku*wa też człowiek”. Tymi słowami rozpoczyna swoją debiutancką książkę Aleksandra „Kola” Kluczyk - działaczka, współprowadząca podkast „Dwie dupy o dupie” i aktualnie jeden z najgłośniejszych głosów na rzecz osób pracujących seksualnie w Polsce. W swojej książce w niezwykle szczery i czasem do bólu brutalny sposób opowiada o dorastaniu jako dziecko alkoholików, zmaganiami z własnymi uzależnieniami, doświadczeniami w pracy seksualnej i stygmą, której doświadczyła, m.in. jako full serwis eskort. Niech żyją ku*wy nie jest próbą przekonywania, tłumaczenia czy usprawiedliwiania pracy seksualnej. Autorka ukazuje czytelnikowi realia życia osób z sektora usług seksualnych, opowiada o zagrożeniach i problemach, z którymi muszą się mierzyć i próbuje pokazać, jak mogłaby wyglądać ich praca, wykonywana na własnych warunkach.
Okładka książki Endokrynoseksuologia

139,00 zł 110,94 zł


Wyjątkowy - na polskim rynku medycznym – podręcznik, napisany przez dwóch klinicystów i naukowców, łączących w sobie szerokie spojrzenia na różne dyscypliny medyczne i wyznających zintegrowany model medyczny. Pierwsze tak szerokie omówienie kwestii zaburzeń funkcjonowania seksualnego kobiet i mężczyzn ze schorzeniami endokrynologicznymi. W publikacji omówiono wszystkie zagadnienia funkcjonowania seksualnego mężczyzn i kobiet ze schorzeniami określonego gruczołu wydzielania wewnętrznego. Opisano również funkcjonowanie seksualne w cukrzycy, stanach przed cukrzycowych, zespole metabolicznym, a także obraz endokrynologiczny u osób transpłciowych. To również źródło ciekawej wiedzy dla osób zainteresowanych tematyką funkcjonowania seksualnego u osób w przebiegu różnych schorzeń endokrynologicznych. Książka ma charakter interdyscyplinarny i jest adresowana do lekarzy wszystkich specjalizacji, choć w największym stopniu do seksuologów, endokrynologów, diabetologów, psychiatrów, psychologów, internistów oraz lekarzy medycyny rodzinnej.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj