KATEGORIE [rozwiń]

Fantastyka i horror

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej interesującymi bestsellerami z kategorii fantastyka i horror. Oto najciekawsi autorzy, najlepszych bestsellerów z literatury fantastycznej i horroru: Stephen King, Harlan Coben, Herbert George Wells, Brandon Sanderson, Wojciech Siudmak, Siri Pettersen,

J.R.R. Tolkien, Anna Karnicka, Andrzej Sapkowski i wiele innych. Zapraszamy do mrożącej krew w żyłach literatury.
Okładka książki Czarna
nowość

38,00 zł 23,05 zł


Autentyczna anegdota: – Lubisz fantasy i nie czytałeś mistrza Sapkowskiego? – Tak wyszło... – Przeczytaj "Czarną". Jeśli ci się spodoba, to „Sapka” też polubisz. Tak, ta powieść jest także z gatunku magii i miecza. Poznasz tutaj zapalczywego młodzieńca, węszącego naokoło pułapki, i płoche dziewczę, które przeobraża się w tytana intelektu. Wszystko to z delikatnym posmakiem czarów, elfów i centaurów. Dorzuć jeszcze w sam środek wilkołaka oraz małego cwaniaka spod Rinde, którego można spotkać na polskich mudach, a otrzymasz... wartkie fantasy pt. "Czarna".
Okładka książki Legendy Pierwszego Imperium T. 4 Epoka legendy
nowość

59,00 zł 39,73 zł


Każda kultura ma swoje mity i legendy, ale tylko jeden mit jest wspólny i wzbudza lęk we wszystkich. W Epoce Mitów, Epoce Mieczy i Epoce Wojny mistrz literatury fantasy Michael J. Sullivan porwał czytelników swoją opowieścią o nietypowych bohaterach toczących rozpaczliwą walkę o ocalenie ludzkości. Po latach wojny ludzie uzyskali przewagę i odepchnęli Fhrejów do granic ich ojczyzny, ale nie zdołali posunąć się dalej. Nadchodzi kluczowy moment. Persefona pragnie wykorzystać impas, by rozpocząć rozmowy pokojowe, ale jej plan rujnuje niespodziewana zdrada, która może zapewnić zwycięstwo Fhrejom i zarazem naraża kogoś jej bliskiego na śmiertelne niebezpieczeństwo. Ostatnia nadzieja tkwi w pewnej legendzie o wiedźmie, zapomnianej pieśni oraz prostych drzwiach w ogrodzie.
Okładka książki Stowarzyszenie Srok: One for sorrow
nowość

44,99 zł 30,47 zł


Ciało uczennicy znalezione na plaży. Piętrzące się pytania, na które brak odpowiedzi. Ktoś grozi, że znowu zabije. Audrey Wagner jest nowa w Illumen Hall, elitarnej szkole z internatem. Nie czuje się tu zbyt dobrze. Wydaje się jej, że wszyscy przemykają niosącymi echo korytarzami, jakby czegoś się bali. Ivy, współlokatorka z internatu, też sprawia dziwne wrażenie. No i te sroki O co chodzi z obsesją uczniów na punkcie srok? Illumen Hall jest dla prymuski Ivy Moore-Zhang jak drugi dom. Dziewczyna ma na ten rok ambitne plany i ostatnie, czego potrzebuje, to zabierająca jej przestrzeń koleżanka (która na domiar złego wściubia nos w nie swoje sprawy!). Audery i Ivy nie mogłyby chyba różnić się bardziej. Los jednak zmusza je do współpracy. Tragiczna śmierć jednej z uczennic Illumen Hall, która wstrząsnęła społecznością szkoły, staje się głównym tematem tajemniczego podcastu. Zapowiadają go złowieszcze słowa: Wiem, kto zabił Lolę. A jedno z was będzie następne.
Okładka książki Cykl Tonące Cesarstwo T.2 Cesarzowa kości
nowość

64,90 zł 43,97 zł


Całe swoje życie poświęciłam, by zdobyć uznanie i miłość ojca. A jednak w chwili próby zrozumiałam, że bardziej chcę żyć, niż żeby mnie kochał. Jestem Lin. I jestem cesarzową. Gdy przybyłem na Cesarską, z krwawiącym sercem i gniewem toczącym duszę, chciałem tylko uwolnić ludzi od Festiwali Trybutu. Ona jednak już to zrobiła. Moje przekonania rozwiały się jak plewy na wietrze. Zostałem z niczym. Jestem Jovis. Przemytnik. Zdrajca. Gwardzista cesarzowej. Stworzyli mnie, porzucili, pragną śmierci mojej i mojego ludu. Z chęcią odwzajemnię to ostatnie. Będę patrzeć jak cesarstwo płonie. Jestem Nisong. Byłam cesarzową.
Okładka książki Toksyczna miłość

48,00 zł 30,65 zł


Jaka jest Twoja najdziwniejsza fantazja? Jaka by nie była, nie może być dziwniejsza niż fantazje Mikea Ashbrooka. Kiedy jego życie jest w dołku, Mike podejmuje pracę jako sprzątacz miejsc zbrodni. Jego największy problem teraz, oprócz sprzątania krwi, wnętrzności i innych obrzydliwości, stanowi nowa współpracownica Sage. Jest młoda, piękna i jako jedyna nie zrezygnowała po tygodniu. Może być również szalona. Sage to nie tylko zagadka. Ona jest toksyczna. Zupełnie tak jak nowe fantazje Mikea Toksyczna miłość to mroczny komediowo-erotyczny koszmar od mistrza krwawego horroru Kristophera Triany. W tej opowieści o zboczeniach, przemocy i gangsterach Triana tworzy silne postacie, które jednocześnie poruszają i odrzucają. Z Tobą też tak będzie
Okładka książki Kroczący wśród cieni. Nigdy mnie nie odnajdziesz
nowość

44,99 zł 28,37 zł


Brawurowa historia, która nie przejdzie bez echa w świecie miłośników fantastyki i fanów detektywistycznych tajemnic!Jakim cudem detektyw, uparcie zwący się tropicielem, odnosi takie sukcesy?Gdy władze miasta Tin-Leve zlecają Kavlowi wyjątkowo trudne zadanie, ten radzi sobie znakomicie. Detektyw nie wie jednak, że to wyłącznie test, wstęp do ważniejszej misji. Tym razem będzie musiał wykorzystać swoje niespotykane umiejętności przeciwko Kościołowi Żywych, organizacji nie tak świętej, za jaką chciałaby uchodzić.Zdeterminowany tropiciel podejmuje wyzwanie, chociaż wie, że na drodze, poza ludźmi, staną mu cienie zmarłych i ożywieni powstańcy. Nie zrezygnuje, gdyż jego zawodowy cel zdaje się mieć coś wspólnego z prywatnym.Kavel bowiem poszukuje kobiety, która może mieć dla niego odpowiedzi. Kobiety, która w zaświatach, miejscu, gdzie detektyw nabył zdolność wiązania się z cieniami zmarłych, zastrzegła: "Nigdy mnie nie odnajdziesz".Zanurz się w tajemniczej historii naszpikowanej akcją i humorem oraz mrocznymi zagadkami.***Wiedzieliście, że martwi też popełniają przestępstwa? Oto fantasy crime! Soczyste połączenie klimatu Constantine'a, serii o Madsie Voortenie i książek Roberta Galbraitha.Paweł Truskolaski, @to_ten_truskolaskiNiesamowita mieszanka fantastyki, akcji oraz niepokojąco mrocznego świata pełnego zagubionych dusz. Cienie z tej historii nie wypuszczą Was szybko ze swych objęć.Monika Rogowicz, Śliwkowy KompocikBIOGRAMJarosław KukiełkaW 2013 roku przeprowadził się z okolic Wrocławia w pobliże Kartuz. Magister inżynier, absolwent Politechniki Wrocławskiej, przez ponad dekadę automatyzował i robotyzował linie produkcyjne, a ostatnie lata poświęcił na prowadzenie szkoleń i krzewienie wiedzy związanej z bezpieczeństwem maszyn.Współtwórca 505kmPODCAST, pasjonat sztuk walki, miłośnik Włoch, fan RPG i wiedzy o kosmosie. Zakochany w prozie Sapkowskiego, Wegnera i Grzędowicza. Uwielbia fantastykę - nie tylko czytać, lecz także opowiadać.
Okładka książki The Currents of Space

49,00 zł 39,67 zł


A nova-bright adventure and the spectacular precursor to the classic Foundation series by a founding father of science fiction. The fate of the galaxy hangs in the balance. High above the planet Florina, the Squires of Sark live in unimaginable wealth and comfort. Down in the eternal spring of its surface, however, the native Florinians labour ceaselessly for their Sarkite masters. Rebellion is unthinkable and impossible. But now both worlds are hurtling toward a cataclysm, and only one man knows the truth; a man without a memory or a past, unaware of the secret locked inside his own brain. . . Their world is doomed.
Okładka książki Alice Through the Looking-Glass

39,00 zł 31,57 zł


Alice's second adventure takes her through the looking-glass to a place even curiouser than Wonderland. She finds herself caught up in the great looking-glass chess game and sets off to become a queen. It isn't as easy as she expects: at every step she is hindered by nonsense characters who crop up and insist on reciting poems. Some of these poems, such as 'The Walrus and The Carpenter' and 'Jabberwocky', are as famous as the Alice stories themselves. Macmillan was the original publisher of Alice in 1865 and is proud to remain true to the vision of its creators. Every bit as iconic are Sir John Tenniel's remarkable black line illustrations, perfectly capturing the combination of the ordinary and the extraordinary at the heart of Wonderland. This beautiful, celebratory, edition of Through the Looking-Glass has a gorgeous cover with a shiny silver foiled looking-glass, and is packed full of fun bonus material, including a quiz, wordsearch and a glossary. Lewis Carroll's classic children's book is brought to life like never before!
Okładka książki Czerwona Królowa w.delux

54,90 zł 32,31 zł


Teren poza Starym Miastem miał być zielony, bujny, pełen otuchy. Miał być miejscem, w którym Alicja w końcu mogła odpocząć, gdzie nie byłaby już ani zabawką Królika, ani pionkiem Cheshirea, ani zdobyczą Dżaberłaka. Ale owe zielone pola okazały się być tylko popiołem, i nigdzie nie można było znaleźć nadziei Uważaj, ten biały królik zabierze cię w psychodeliczną podróż przez wnętrzności magii i szaleństwa. Jeśli chodzi o mnie, jazda była przepyszna. Brom, autor The Child Thief Cudownie spadało się w głąb króliczej nory, czytając tę mroczną, surową opowieść. Oryginalna fantazja na temat klasycznej powieści, szalona jazda!. Gena Showalter, autorka A Mad Zombie Party, bestsellera New York Timesa Mroczny, cudownie niepokojący upadek w głąb króliczej nory szaleństwa i tajemnic. To nie jest ulizana Alicja Lektura Alicji przenosi w niepewny świat napędzany szaleństwem, gdzie rzeczywistość może usunąć się wam spod nóg, jeśli nie będzie bardzo uważać. Ta pokręcona trawestacja klasycznej książki na nowo ożywia twory Carrolla. Jeżeli szukacie książki, która sprawi, że poczujecie się jak po imprezie z Niebieską Gąsienicą, gorąco polecam Alicję. R.S. Belcher, autor The Brotherhood of the Wheel Przerażająca fantazja, która każe ci na nowo przyjrzeć się miłości do ukochanej książki z dzieciństwa. Gładka jak plusz proza świetnie miesza się z pysznie złożonymi postaciami i zawiłą akcją. Takiego świata Lewis Carroll nigdy sobie nie wyobrażał. RT Book Review (pierwsza pozycja)
Okładka książki Pakiet Kobieta, która skłamała / Dziewczyny, które zaginęły
nowość

74,90 zł 43,27 zł


BESTSELLERY "SUNDAY TIMES"!Dziewczyny, które zaginęły: W sielankowym zakątku południowozachodniej Anglii, nie ma nic bardziej intrygującego niż przypadek Olivii Rutherford. Cztery dziewczyny jechały do domu, a po tym, jak ich samochód uległ wypadkowi, znaleziono tylko jedną z nich - Olivię. Co się stało z dziewczynami, które zniknęły?ILE MROCZNYCH TAJEMNIC MOŻE SKRYWAĆ MAŁE MIASTECZKO?Kobieta, która skłamała: Emilia Ward jest poczytną autorką powieści o detektyw Mirandzie Moody. Gdy rozpoczyna prace nad dziesiątą częścią serii, dzieje się coś niepokojącego: doświadcza incydentu żywcem wyjętego z jednej z jej książek. W pierwszej chwili uznaje, że to zbieg okoliczności. Ale potem to się dzieje znowu. I jeszcze raz. Wszystko się zmienia, gdy ktoś z jej otoczenia umiera w taki sam sposób, jak ofiara w książce, którą właśnie piszeDLACZEGO KTOŚ TO ROBI? SKĄD WIE, O CZYM PISZE?A JEŚLI EMILIA I JEJ RODZINA SĄ NASTĘPNI?
Okładka książki Mroczne dziedzictwo. Mroczne umysły. Tom 4
nowość

59,90 zł 34,13 zł


Pięć lat po zniszczeniu tak zwanych obozów rehabilitacyjnych, w których więziono i torturowano niezliczone dzieci, siedemnastoletnia Suzume "Zu" Kimura przyjęła rolę przedstawiciela Rządu Tymczasowego i w płomiennych przemówieniach walczy o prawa Psi w obliczu rosnącej fali dezinformacji i uprzedzeń. Ale kiedy dochodzi do zamachu i zostaje oskarżona o jego spowodowanie, ponownie musi uciekać i ukrywać się.Zdeterminowana, by oczyścić swoje dobre imię, Zu zawiązuje niepewny sojusz z Romanem i Priyanką, dwójką tajemniczych Psi, którzy mogą pomóc jej udowodnić swą niewinność albo też zdradzić ją, zanim cokolwiek zdoła zdziałać. Gdy wspólnie podróżują przez Stany, szukając pomocy i odpowiedzi, Zu zbliża się do nich, choć wie, że prawdopodobnie nie powinna im ufać. Przy okazji odkrywa jeszcze mroczniejsze tajemnice spowijające proces odbudowy kraju. Aby powalczyć o swoją przyszłość - i przyszłość wszystkich Psi - głos Zu musi zabrzmieć odpowiednio donośnie. Dziewczyna będzie musiała pokonać siły, które usiłują zmarginalizować Psi, a przy uratować przyjaciół, którzy kiedyś i ją uratowali.
Okładka książki Cień pod lupanem

34,90 zł 24,07 zł


Pierwszy tom wciągającej trylogii fantasy. Zwiastun Nieszczęścia już od tak dawna nie nękał Orlej Wyspy, że stał się legendą, którą straszy się uparte dzieci. Spokój uśpił czujność mieszkańców i mimo przestróg bramy osad tylko z pozoru były strzeżone. Leandra była przekonana, że nic nie zagraża jej szczęściu przy boku ojca w ukochanym Nether. Tymczasem niemal w jednej chwili ktoś wszystko jej bezpowrotnie odebrał, a Prawo Pierwszego Spojrzenia zmuszało dziewczynę do oddania się temu, który wzbudzał w niej tylko starach i odrazę. Od tamtej pory wszystko przypominało jej, że jest w obcym miejscu, wśród obcych ludzi. W tym samym czasie wyspą wstrząsnęły wieści o tajemniczych atakach drapieżnych trapanów. Jak wśród zgliszczy dawnego życia odnaleźć cień pod lupanem?
Okładka książki Modlitwa za nieśmiałe korony drzew
nowość

44,99 zł 30,89 zł


Po Psalmie dla zbudowanych w dziczy (Nagroda Hugo) Becky Chambers powraca z piękną opowieścią o nadziei i akceptacji w drugim tomie bestsellerowej serii Mnich i robot (Nagroda Locusa). Po przemierzeniu rolniczych obszarów Pangi siostrat Dex, herbaciany mnich, oraz Mszaczek, robot posłane, by ustalić, czego potrzebuje ludzkość, kierują się do wiosek i miast małego księżyca, który nazywają domem. Mają nadzieję znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytanie, a przy tym poznają nowych przyjaciół, uczą się nowych pojęć i doświadczają entropijnej natury wszechświata. Czy w świecie, w którym ludzie mają już to, czego chcą, posiadanie więcej w ogóle ma sens? Mnich i robot będą musieli o to pytać i to często.
Okładka książki Uniwersum Metro 2033: Paryż: Lewy Brzeg
nowość

54,99 zł 37,75 zł


Ludzkość zmiotła życie z powierzchni Ziemi. W Paryżu przeniosło się ono do podziemnego labiryntu tuneli metra. Ocaleli z zagłady zasiedlili niektóre stacje Lewego Brzegu. Ich społeczności utrzymują kontakt, lecz często pogrążają się w konfliktach. Śmiercionośne promieniowanie sprawia, że nie ma mowy o wyjściu na powierzchnię, a Prawy Brzeg… to przeklęte miejsce. W wijących się pod ziemią trzewiach paryskiego metra Madonna z Bac próbuje ocalić to, co pozostało z populacji europejskiej stolicy, niegdyś tętniącej życiem. I nie zawaha się użyć siły. Bo tu, w metrze, ciemność panuje nad światłem, więc złe emocje żyją dłużej i intensywniej, o urazach nie da się szybko zapomnieć, a nienawiść jest ostra jak brzytwa. Powieść Pierre’a Bordage’a „Lewy brzeg” to pierwsza część trylogii „Uniwersum Metro 2033. Paryż” – mrocznego, barokowego dzieła, znakomicie wpisującego się w świat wykreowany przez Dmitrija Glukhovsky’ego.
Okładka książki Córka Azrai T.1

59,99 zł 35,17 zł


Dylogia Córka Azrai wyrosła na kanwie dziecięcych marzeń, miłości do ojczyzny, oczarowania morzem oraz szczerego podziwu dla podwodnego świata. Syreny jako ucieleśnienie tajemniczego piękna, ryby, glony i cała ta niesamowita różnorodność - fascynowały mnie bowiem od najmłodszych lat. Córka Azrai to dobra baśń, ale jak każda bajka składa się z fragmentów prawdziwego życia: faktów, opowieści, myśli i emocji, których osobiście doświadczyłam lub napotkałam na swojej życiowej drodze. W tej książce znajdziesz nie tylko przygody, ale także opowieść o zwykłych mieszkańcach Ukrainy w spokojnych, choć nie najłatwiejszych latach 90. XX wieku, dziewczęce marzenia i oczywiście morze. Przede wszystkim jest to Morze Azowskie, które od dzieciństwa urzekało swoim pięknem, ciepłem, bogactwem życia i zdolnością leczenia ran zarówno tych duchowych, jak i fizycznych. Ale oprócz Azowskiego, w mojej książce są inne morza i oceany. Ich niesamowity świat, bogactwo życia i piękno odkrywa dla siebie i czytelników młoda syrenka, której przeznaczeniem są niezwykłe przygody i znajomości. Teraz niestety całe Morze Azowskie i duża część Morza Czarnego są okupowane przez państwo terrorystyczne, wiele wiosek, które w dzieciństwie i młodości były pięknymi kurortami, zostało całkowicie zniszczonych, tysiące osób zostało zabitych, a zgładzeniu uległa ogromna ilość unikalnej flory i fauny. Mimo wszystkich ostrzeżeń międzynarodowych biologów i ekologów, okupanci, w celu zaspokojenia swoich potrzeb militarnych, zbudowali most krymski, który dosłownie zabija Morze Azowskie. Twór ten zakłócił krążenie prądów, blokuje ścieżki migracji morskich istot, szybko zmniejsza różnorodność życia tego wyjątkowego morza leczniczego, przekształcając je w masowy grób wielu stworzeń. Sam pomysł na Córkę Azrai istniał we mnie od dawien dawna, ale w spisanie historii weszłam dopiero po 2014 roku, kiedy z powodu okupacji zostałam zmuszona do opuszczenia własnego domu. Nie bawiłam się jakimikolwiek ambicjami, była to po prostu chęć utrwalenia i podzielenia się z ludźmi wszystkim tym, co najlepsze i co dała mi moja Ojczyzna. Kiedy Jacek Izworski napisał do mnie i poinformował, że przypadkowo znalazł w Internecie Córkę Azrai, przeczytał ją i tłumaczy książkę na język polski, była to dla mnie duża i bardzo miła niespodzianka. Sam fakt, że ktoś nie tylko przeczytał książkę i odniósł dobre wrażenie, ale postanowił przetłumaczyć ją na inny język, aby podzielić się nią z rodakami, był dla mnie niesamowity. W tym samym roku 2019 ukończyłam i uporządkowałam drugą część dylogii. Wtedy napisał do mnie Jacek Franco Horęzga i poinformował, że być może Córka Azrai zostanie wydrukowana w Polsce po polsku. Było cudownie. A potem był 24.02.22 i czas, kiedy pod kanonadą wybuchów jedną z myśli rozgrzewających duszę było to, że mimo wszystko gdzieś w innym kraju może długo pożyje moja bajka o dobroci, człowieczeństwie, pięknie i wierze w najlepsze cechy ludzi. Wsparcie otrzymane od polskich przyjaciół jest niesamowite i imponujące. W trudnych dla Ukrainy czasach dobitnie pokazali, że w Polsce żyją piękni ludzie, których serca przepełnia życzliwość, empatia i człowieczeństwo. Nie umiem reklamować własnej pracy, nie mam talentu biznesmena, dlatego jestem bardzo wdzięczna Jackowi Izworskiemu, Jackowi Franco Horęzdze, Luizie Evivie Dobrzyńskiej, Annie Szwajgier, Dominice Świątkowskiej i wszystkim innym, którzy postanowili młodej syrence otworzyć drogę do nowych czytelników. Z miłością Oksana Usenko
Okładka książki Foul Heart Huntsman. Nikczemny myśliwy
nowość

74,90 zł 42,66 zł


Rok 1932. Do Szanghaju wkracza zima, a wraz z nią narastające zagrożenie inwazją japońską.Rosalind Lang spotkał najgorszy los szpiega - jej tożsamość została ujawniona publicznie. Teraz dziennikarze koczują pod mieszkaniem osławionej Lady Fortuny, która od tygodni prawie nie opuszcza swojej sypialni, zastanawiając się, co zrobić w sytuacji, gdy Orion został porwany i stracił związane z nią wspomnienia. Ich małżeństwo było udawane, ale jego nieobecność boli bardziej niż najgłębsza rana. Rosalind nie spocznie, dopóki go nie odzyska.Na szczęście pojawia się możliwość opuszczenia miasta. W ramach ogólnokrajowego tourne Rosalind ma zdobyć poparcie na prowincji, a kto lepiej obudzi w ludziach dumę narodową i poczucie jedności niż nieśmiertelna dziewczyna?Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem i nagle cały świat Rosalind staje na głowie. Gdy musi poszukać kryjówki z dala od Szanghaju, powracają widma przeszłości, a dawni wrogowie stają się sprzymierzeńcami. Aby ocalić Oriona, trzeba znaleźć lekarstwo na zdradziecki wynalazek jego matki i odebrać jej niebezpieczną substancję, która może stać się bronią podczas zbliżającej się inwazji japońskiej. Zegar tyka, a jeśli Rosalind poniesie klęskę, straci nie tylko Oriona, ale także swój kraj.
Okładka książki Ten, który zatopił świat Cykl Świetlisty Cesarz Tom 2
nowość

79,90 zł 55,17 zł


Zwycięży. Nie pomimo tego, kim jest, lecz dzięki temu. Śmiercionośna lawina zaczyna się zawsze od jednego kamyka. Dla lawiny, która zmiecie Cesarstwo Wielkich Yuanów tym kamykiem jest Zhu Yuanzhang, Świetlisty Król. Jednak zwycięstwo jest jeszcze daleko, a droga do niego pochłonie niezliczone ofiary. W lepkim mroku intryg, walki o władzę i wynaturzonych instynktów, niczym pochodnie płoną Mandaty Niebios. Napędzane dzikim głodem dogonienia własnego przeznaczenia, nieskończonym gniewem lub świętym prawem zemsty, wszystkie stanowią o sile obdarowanych nimi ludzi. Ludzi, którzy podobni Bogom, będą musieli ostatecznie stanąć do walki, z której zwycięsko może wyjść tylko jeden. A cena, którą przyjdzie zapłacić za to zwycięstwo może być zapłacona tylko w życiach.
Okładka książki Infinity Kings
nowość

53,00 zł 42,90 zł


From the author of the INTERNATIONAL NO.1 BESTSELLER THEY BOTH DIE AT THE END. In this epic conclusion to the New York Times bestselling Infinity Cycle trilogy, two brothers find themselves in a heartbreaking war against one another . . . For fans of Cassandra Clare, Leigh Bardugo and Sarah J Maas. After the ultimate betrayal, Emil must rise up as a leader to stop his brother, Brighton, before he becomes too powerful. Even if that means pushing away Ness and Wyatt as they compete for his heart so he can focus on the war. Brighton has a legion of followers at his command, but when he learns about an ancient scythe that can kill the unkillable, he realises that’s all he needs to become unstoppable against Emil and other rising threats. Meanwhile, Maribelle aligns with her greatest enemy to resurrect her lost love, and Ness infiltrates political circles to stop Iron from ruling the country, but both missions lead to tragedies that will change everyone’s lives for ever. As the Infinity Son and the Infinity Reaper go to war, who will be crowned the Infinity Kin
Okładka książki Skandar and the Phantom Rider
nowość

42,00 zł 34,00 zł


Don’t miss this sequel to Waterstones Children’s Book of the Year 2022 Skandar and the Unicorn Thief. Skandar and the Phantom Rider is the second book in the international bestselling SKANDAR series, an unmissable adventure for listeners age 9 to 99 and fans of Harry Potter, Percy Jackson, Eragon and Fireborn. The Island shall have its revenge . . . Skandar Smith has achieved his dream to train as a unicorn rider. But as Skandar and his friends enter their second year at the Eyrie, a new threat arises. Immortal wild unicorns are somehow being killed, a prophecy warns of terrible danger, and elemental destruction begins to ravage the Island. Meanwhile, Skandar’s sister, Kenna, longs to join him – and Skandar is determined to help her, no matter what. As the storm gathers, can Skandar discover how to stop the Island tearing itself apart – before it’s too late for them all?
Okładka książki Czasy, które nadejdą
nowość

59,90 zł 41,37 zł


Życie potrafi okaleczyć bardziej niż śmierć. Andrzej Pilipiuk po raz kolejny serwuje wyśmienitą ucztę wszystkim wielbicielom historii. Tej wielkiej i tej mniejszej, codziennej.Podążając tropami życia Doktora Skórzewskiego spotkacie skazanego na śmierć genialnego chemika, zrozumiecie, dlaczego romantyzm powinien być wciągnięty na listę zaburzeń umysłowych i dowiecie się, jak zmienić zapluskwioną norę w miejsce zdatne do życia. Z Robertem Stormem zbliżycie się do rozwiązania tajemnicy rządzącej jego życiem. Dotkniecie przeszłości zaklętej w spiżu i brązie. I spojrzycie w przyszłość prowadzącą do okrucieństwa tak wielkiego, że pozostanie tylko wznieść toast "Za przyszłe czasy, oby nigdy nie nadeszły".

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj