KATEGORIE [rozwiń]

Rozwój duchowy

Wielu z was przez wiele lat szuka odpowiedzi na pytanie: jak żyć? Uwierz w to, że jesteś bogiem, a w Twoim życiu zaczną dziać się cuda! Prawo Przyciągania to jedno z praw wszechświata. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą i inspirującą lekturą na temat rozwóju duchowego, prawa przyciagania i energii wszechświata. Znani autorzy tych książek kierują je do osób, które chcą polepszyć swój byt, ale nie wiedzą, w jaki sposób mogą to zrobić. Jeśli chcesz poznać wszelkie tajniki działania Prawa Przyciągania, dzięki czemu staniesz się kreatorem swojej rzeczywistości ten dział z książkami jest właśnie dla ciebie drogi czytelniku. Znajdziesz mnóstwo godnych uwagi afirmacji.

Okładka książki Spadkobierczyni Medicusa - Audiobook
audiobook
nowość

44,90 zł 25,94 zł


Ostatnia część bestsellerowej serii Medicus. Widzisz, córeczko, dostałem w spadku antyczne skarby naszej rodziny, skalpel Roba J., który trzymam na biurku, i violę pradziadka, ale gdybym mógł wybierać, wolałbym mieć Dar. Roberta Cole pragnie pójść własna drogą, dlatego podejmuje niezrozumiałą dla swojego ojca-lekarza decyzję i kończy studia prawnicze. Jej prawdziwe powołanie daje jednak o sobie znać. Zostaje lekarką, zyskuje uznanie i szacunek pacjentów. Antyczny skalpel pradziadka – protoplasty lekarskiego rodu Cole’ów – będzie więc mógł w przyszłości spocząć w rękach godnej spadkobierczyni. Ale ciągle nie wiadomo czy posiada niezwykły szósty zmysł – Dar, który dziedziczą tylko nieliczni z rodu, a który może ratować życie innym. Będąc na życiowym rozdrożu, bohaterka postanawia zawalczyć o swoje przekonania i pragnienia. Opuszcza Boston i w prowincjonalnym miasteczku rozpoczyna nowy etap w życiu i pracy lekarza. Czy podoła wyzwaniom, które przed sobą postawiła? Powieść porusza kontrowersyjne tematy, ukazuje historie zwykłych ludzi, w których nie brakuje życiowych dramatów i tragedii.
Okładka książki Crystals to Manifest
nowość

88,00 zł 71,24 zł


Invite love and success into your life with this essential guide to manifesting with crystals. Hands-on healer and clairvoyant-to-the-stars, Emma-Lucy Knowles, shows us how to use crystals to help you feel more empowered in your everyday. Along with beautiful photography and a full index of the crystals she mentions, Emma-Lucy explains how to clear your body of what is blocking you, cast out your best intentions and then call in positive energy to transform your life. Whether you're manifesting good things for your romantic life, friendships, career or physical health, you'll be told which crystals to pick and how to use them to strengthen your manifestation practice. Harness the power of crystals and start living your best life.
Okładka książki The witch of the forest. Magia naturalna. Znajdź harmonię między światem wewnętrznym a zewnętrznym
nowość

54,90 zł 32,84 zł


Niezależnie od tego, czy jesteś jawnie praktykującą czarownicą, dumną ze swego magicznego rzemiosła, czy wyjście z szafy na miotły jest jeszcze przed tobą, ta książka nauczy cię wszystkiego, co powinna wiedzieć początkująca wiedźma, by sięgnąć po swoją naturalną magię. Autorka pokaże ci, jak stawiać pierwsze kroki na drodze czarostwa. Znajdziesz tu cenne wskazówki, nauczysz się zaklęć i przeprowadzisz rytuały przy użyciu narzędzi oraz składników dostępnych w domu lub łatwych do zebrania na łonie natury. Odkryj magię przenikającą świat natury i uwolnij swoją moc. Naucz się, jak jej używać, by zmienić własne życie. Niech wybije współczesna godzina czarów! • Pierwsze kroki w praktykowaniu magii • Czarostwo i dbanie o siebie • Koło roku • Formułowanie i rzucanie zaklęć • Magia barw i świec • Zioła • Wróżbiarstwo, np. tarot, wróżenie z powierzchni lub za pomocą wahadełka • Tworzenie własnych sigili • Związek wiedźmy z Księżycem i przyrodą • Praktykowanie magii w szafie na miotły albo z ograniczonym budżetem …i wiele więcej! LINDSAY SQUIRE to wiedźma praktykująca magię eklektyczną, która prowadzi popularne instagramowe konto @thewitchoftheforest. Już od ponad dekady kroczy własną duchową ścieżką, a jej pasją jest wspieranie osób dopiero zaczynających swoją przygodę z czarostwem. Mieszka w Yorkshire z mężem oraz trójką psotnych kotów: Luną, Salem i Merlinem.
Okładka książki Dłonie pełne światła wyd. 2023
nowość

99,90 zł 54,94 zł


Światowy bestseller medycyny niekonwencjonalnej uznany za najważniejszy podręcznik bioenergoterapii.BARBARA ANN BRENNAN, światowej sławy uzdrowicielka duchowa, pokazuje w bestsellerze Dłonie pełne światła, sprzedanym w ponad 1 000 000 egzemplarzy w 26 językach, jak leczyć siebie i innych energią.Każdy człowiek ma własne pole energetyczne - aurę, która otacza i przenika jego ciało fizyczne. Jej nierównowaga może stać się przyczyną wielu chorób. Naukowe badania ludzkiej aury dowodzą, że można ją wykorzystać w leczeniu. Na tym opiera się bioenergoterapia.Barbara Ann Brennan przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania Pola Energetycznego Człowieka dla poprawy zdrowia:Jak odczytywać czakramy.Jakimi kolorami objawiają się w aurze ludzkie emocje.Jakie są wzorce aury i czakramów dla różnych typów charakterów.Jakie choroby powoduje energetyczne zaburzenie aury.Co to są blokady energetyczne i jak się przed nimi bronić.Co można zobaczyć dzięki widzeniu wewnętrznemu.Jak nauczyć się postrzegania ponadsłuchowego.Jak oczyszczać pole auryczne.Jak uzdrawiać kolorem i dźwiękiem.BARBARA ANN BRENNAN - amerykańska bioenergoterapeutka, pionierka i innowatorka badania pola ludzkiej energii - swoje dalsze przełomowe badania nad aurą podsumowuje w kolejnym bestsellerze medycyny alternatywnej Światło życia. Przedstawia tu nowy pogląd na zdrowie, uzdrawianie i chorobę. Dowodzi, że każdy z nas ma dar uzdrawiania - światło życia.Barbara Ann Brennan posiada doktoraty z filozofii, teologii i fizyki. Wiele lat pracowała jako fizyczka w NASA. Od 1982 roku prowadzi badania ludzkiego pola energetycznego. Założyła szkołę Barbara Brennan School of Healing. W 2003 roku otworzyła oddział szkoły w Europie, a w 2007 - w Tokio. W 2011 roku znalazła się na prestiżowej liście Watkins Review "100 najbardziej wpływowych osób na świecie w dziedzinie duchowości".
Okładka książki Samhain. Rytuały, przepisy i zaklęcia na początek pory zimowej wyd. 2023
nowość

42,90 zł 24,52 zł


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj początek zimy!Samhain - święto początku zimy - obchodzone jest w nocy z 31 października na 1 listopada. W tym czasie zbiory dobiegły już końca, rozpoczyna się czas wyciszenia, odpoczynku i rozmyślań. To także moment, w którym zasłona między światem żywych i zmarłych staje się cieńsza, a przodkowie wracają z zaświatów, by odwiedzić swoich bliskich.Samhain sprzyja kontaktom z duchami, zmarłymi oraz istotami nadprzyrodzonymi. To idealna pora na rzucanie zaklęć i wróżby. Długie wieczory sprzyjają podsumowaniom, planom, medytacji, a także tęsknocie i wspomnieniom.Dzięki tej książce poznasz historię i tradycje Samhain, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, które pozwolą ci świętować początek zimy. Dowiesz się także, jakie zależności łączą sabat Samhain z popularnym świętem Halloween.Odkryj sekrety Samhain i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!
Okładka książki Obrona psychiczna dla początkujących wyd. 2023
nowość

44,90 zł 25,65 zł


Chroń swoją energię i stwórz bezpieczny domNa swojej drodze wielokrotnie spotykasz ludzi będących wampirami energetycznymii zjawiska, przed którymi chcesz uciec i nie dopuścić ich do siebie. Schronienia szukasz w domu, wśród bliskich ci osób. Czy możesz jednak mieć pewność, że to bezpieczne miejsce, gdzie nic ci nie zagraża? Negatywna energia wdziera się także w twoją osobistą przestrzeń, wnika między relacje z rodziną i przyjaciółmi, niszczy twój spokój. Poznaj skuteczne sposoby, by się przed nią chronić.Richard Webster, znany i ceniony specjalista w dziedzinie parapsychologii, przedstawia niezawodne metody odpierania ataków energetycznych. Krok po kroku uczy, jak korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Pokazuje, jak możesz wzmocnić swoją aurę i stworzyć bezpieczną przestrzeń, wolną od negatywnych wpływów, służącą tobie i osobom, na których dobru szczególnie ci zależy. Dzięki radom zawartym w tej książce nauczysz się stawiać granice wszystkiemu, czego nie chcesz w swoim życiu.
Okładka książki Ajurweda kompletna recepta na optymalizację
nowość

109,90 zł 64,50 zł


Ajurweda w praktyce zacznij od aromatycznej kąpieli z dodatkiem ziół i kwiatów! Szybkie tempo życia sprawia, że często poświęcamy zbyt wiele czasu jednym aspektom życia, jednocześnie zaniedbując inne. By zapewnić sobie harmonię na poziomie ciała i ducha niezbędne jest utrzymanie równowagi na wszystkich płaszczyznach. Taką koncepcję stylu życia oferuje ajurweda! To indyjski system medyczny stosowany już w starożytności. Ajurwedyjska terapia polega na równoważeniu trzech energii w organizmie (dosz): vaty, pitty i kaphy. Wykorzystuje do tego dietę ajurwedyjską, a także terapie medycyny naturalnej, takie jak joga, medytacja, czy pranajama. Ważną częścią ajurwedyjskiego systemu poprawy zdrowia jest również pielęgnacja twarzy i ciała. Wyobraź sobie kąpiel leczniczą z dodatkiem ziół, kwiatów i olejków eterycznych. Poczuj na własnej skórze leczniczy dotyk masażu wykonanego aromatycznymi olejami do ciała. Dzięki tej książce będziesz mógł doświadczać tych przyjemności na co dzień. Acharya Shunya, nauczycielka wedyjskich nauk ajurwedy, jogi i wedanty, odkryje przed tobą, czym jest ajurweda w praktyce. Odkryjesz tu zasady ajurwedy, poznasz swój typ doszy, poznasz przepisy diety ajurwedyjskiej. Dowiesz się również jak medytować i prawidłowo oddychać dzięki pranajamie. Czy odżywiasz się zgodnie z typem swojej doszy? Jaką doszą jesteś? Twórczą i pomysłową vatą? Bystrą i ambitną pittą? Spokojną i opanowaną kaphą? A może w twoim organizmie nie ma jednej dominującej doszy i jesteś podwójną lub potrójną doszą? W zależności od dominującej w twoim ciele energii vaty, pitty i kaphy w ajurwedzie przyporządkowano odpowiedni sposób odżywiania. Tak naprawdę często sami intuicyjnie wybieramy produkty, które odpowiadają naszej doszy. Kierujesz się smakiem, zapachem czy temperaturą posiłku. W tej książce Autorka odkryje przed tobą każdą z dosz. Dzięki temu z łatwością ustalisz, jaka energia dominuje w twoim organizmie. Poznasz przyczyny i objawy podrażnionej doszy, a także dowiesz się, w jaki sposób przywrócić doszom równowagę z pomocą diety ajurwedyjskiej i zmian w stylu życia. Odkryjesz tu przepisy na dania, które nie tylko zrównoważą twoją energię. Będą również prawidłowo dobrane pod względem typu agni, który reprezentujesz. Poznasz posiłki zgodne z porami roku i nauczysz się przestrzegać stałych godzin ich spożywania. Na nowo spojrzysz na smaki i ich działanie na dosze. Czy wiedziałeś, że kwaśny smak jest idealny dla pitta i kapha, a gorzki pozytywnie wpływa na vatę?
Okładka książki Samouzdrawianie przez podnoszenie wibracji. Przewodnik po wysokich częstotliwościach świadomości, które odmładzają i uzdrawiają
nowość

44,90 zł 24,69 zł


Zwolnij, odnajdź siebie, ulecz się. Zostaw za sobą wszystko, co wiesz, i odkryj, jak dokonać prawdziwego samouzdrowienia.RJ Spina opowiada w swojej książce o tajemnicach, jakie odkrył dzięki pokonaniu chronicznej choroby i paraliżu dolnej części ciała. Przedstawia sposoby na wykorzystanie energetycznego uzdrowienia, by ukrócić cierpienie i odnaleźć wewnętrzny spokój. Prezentuje technikę podnoszenia częstotliwości, którą stosuje on sam i wielu jego klientów, aby zaprogramować swoje zdrowie i poprawić samopoczucie. Książka ta zawiera niezbędne zasady i techniki pozwalające uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i kierować energią w taki sposób, aby usunąć program choroby. Korzystając z wizualizacji, medytacji i pracy z mantrami, będziesz mógł uwolnić się z więzienia własnego ego i cieszyć się dobrym zdrowiem i harmonią, które są twoim przeznaczeniem.
Okładka książki Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną wyd. 2023

42,90 zł 24,52 zł


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj równonoc jesienną!Mabon - równonoc jesienna - to sabat obchodzony z 22 na 23 września. Dzień zrównuje się z nocą po raz drugi w roku, równoważą się wówczas energie męska i żeńska, boga i bogini, życia i śmierci. To ważny moment, w którym świętuje się zakończenie żniw oraz dziękuje naturze za żyzne plony. To święto oznacza, oprócz zakończenia prac w danym sezonie, radość z właściwego przygotowania się do zimy i szansy na jej przetrwanie. W czasie Mabonu doceniamy wysiłki włożone w pracę nad owocnymi zbiorami.Mabon jest czasem podsumowań, oceny dotychczasowych osiągnięć i przeżyć, a także uświadamiania sobie, że wszystko ma swój początek i koniec. Celebracja tego święta oznacza nie tylko uznanie dla tego, co się udało, lecz także uczciwe przyjrzenie się temu, czemu należy pozwolić odejść. To ostatni moment, by podjąć środki ostrożności, które pomogą w przetrwaniu nadchodzącego trudnego czasu.Poznasz historię i tradycje związane z Mabonem, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, dzięki którym lepiej będziesz świętować ten sabat.Odkryj sekrety Mabonu i czerp korzyści z celebrowania Koła Roku!
Okładka książki Czakry. Mały przewodnik

42,90 zł 24,52 zł


Poznaj swoje centra energetyczne i naucz się z nimi pracować.Czakry to miejsca w twoim ciele, w których krzyżują się kanały energetyczne. Każdy z tych punktów ma swoje ściśle określone funkcje. Od tego, jak przepływa przez nie energia, zależy twoje zdrowie, samopoczucie, siła fizyczna i psychiczna. Dzięki tej książce nauczysz się pracować z energią czakr tak, by dzięki niej lepiej kierować swoim życiem.Cyndi Dale to światowy autorytet w dziedzinie anatomii energetycznej. Od lat zajmuje się uzdrawianiem i równowagą energetyczną, pracuje z czakrami i kundalini. W tej książce zdradzi ci, jak poprzez odblokowanie czakr wyleczyć się z ran fizycznych i psychicznych, zyskać dostęp do swoich emocji, cieszyć się pracą, radzić sobie z codziennymi przeciwnościami, uwolnić stłumione emocje, wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji oraz rozwijać miłość do siebie i innych.W twoim ciele drzemie ogromna moc. Wystarczy, że dowiesz się, jak ją odblokować!
Okładka książki Komunikacja z Mistrzami

34,00 zł 20,63 zł


Człowiek żyje i funkcjonuje w trzech światach – fizycznym, astralnym i mentalnym. Pomiędzy różnymi ciałami człowieka toczy się nieprzerwana komunikacja, przebiegająca w górę i w dół. Każde z tych ciał jest szczeblem drabiny, a każdy krok na niej stawiamy w innym świecie. Fakt, że żyjemy w różnych sferach zmusza nas do szczególnej dbałości o równowagę umysłu, rozwijanie zdolności rozumowania i właściwej oceny sytuacji. Fenomen ten jest znakiem epoki, w której świat przechodzi wielką przemianę, jest zapowiedzią zbliżającej się ery, w której bariera śmierci zostanie przekroczona, a to, co niewidzialne, stanie się widzialne, natomiast światy fizyczny i astralny przemieszają się.
Okładka książki Wyższa magia
nowość

49,40 zł 28,58 zł


Czym jest magia i czy każdy z nas może poznać jej tajniki? Czy istnieją magiczne sposoby, aby uchronić się przed zagrożeniami otaczającego świata? Damien Echols, niesłusznie skazany na wyrok śmierci i po prawie 20 latach oczyszczony z zarzutów, przechodzi przemianę duchową. Z jego bestsellerowej książki dowiesz się, czym jest wyższa magia i dlaczego wyróżnia się na tle innych sztuk magicznych. Poznasz rytuały, zaklęcia i czary, które pomogą ci w trudnych momentach. Nauczysz się wykorzystywać moc magicznych symboli i zaklęć ochronnych, które skutecznie wzmocnią twoje praktyki duchowe. Ponadto znajdziesz tu proste metody na oczyszczanie energetyczne i zaznajomisz się z symbolami w formie amuletów. Odkryj moc i potęgę wyższej magii!
Okładka książki Jak trafić do piątego wymiaru
nowość

49,40 zł 28,58 zł


Ta książka jest niezwykłą podróżą do wnętrza siebie, prowadzącą do pogłębienia swojego rozwoju duchowego i osobistego, zwiększenia świadomości oraz odnalezienia i wyrażenia siebie w piątym wymiarze 5D. Dzięki zawartym w niej technikom i narzędziom wzmocnisz swoje trzecie oko i rozwiniesz intuicję. To pozwoli ci podejmować lepsze decyzje i odczuwać większą harmonię w swoim życiu. Zanurzysz się w świecie medytacji, w którym odnajdziesz spokój umysłu i głębsze połączenie z własnym Ja. Wykorzystasz w praktyce terapie i uzdrawianie kwantowe, które pomogą ci uwolnić się od blokad emocjonalnych i fizycznych. Dowiesz się także, jak wykorzystać moc kwantowości, metafizykę, by wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Twoja nowa rzeczywistość w wymiarze 5D już czeka na ciebie!
Okładka książki Human Design - wzór na lepsze życie
nowość

69,60 zł 40,26 zł


Pewnie masz świadomość własnego potencjału, ale wciąż brakuje ci motywacji i sposobu, by go w pełni wykorzystać. Twoim wsparciem na drodze do spełnienia marzeń i realizacji planów będzie ta książka o Human Design. Czym jest Human Design? Rewolucyjnym systemem energetycznym, który łączy duchowość z wyzwaniami codziennego życia. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak zinterpretować swój test Human Design, który jest niezbędny, by osiągnąć stan wysokich wibracji i pogłębić intuicję. Korzystając z unikalnego wykresu, poznasz swój typ energii i życiowy profil. Na tej podstawie wzmocnisz poczucie własnej wartości i wzbogacisz rozwój osobisty. Odkryj swój unikalny system energetyczny i użyj go do poprawy jakości życia.
Okładka książki Siedem ścieżek ajurwedy

49,99 zł 29,88 zł


Przewodnik po doszach - ajurwedyjskich typach osobowościU podstaw ajurwedy leży zrozumienie, że wszyscy jesteśmy stworzeni z tych samych pięciu elementów przestrzeni, powietrza, ognia, wody i ziemi. Zaś unikalna proporcja tych elementów, która manifestuje się w tobie, czyli dosza decyduje o tym, jak wyglądasz, myślisz i co czujesz.Twoja dosza to prawdziwa esencja tego, kim jesteś.Znajomość dosz i ich kombinacji jest kluczem do samopoznania, łatwiejszych relacji i szczęśliwszego życia. Dzięki temu, między innymi:zidentyfikujesz swoje wrodzone mocne i "ciemne" strony;sprawdzisz, jakie podejście do pracy, miłości, podróży i wielu innych codziennych spraw ma twoja dosza;nauczysz się koegzystować z bliskimi i przyjaciółmi, których dosze różnią się od twojej;dowiesz się, jak zrównoważyć zaburzone dosze.Osiągnij równowagę w życiu, dzięki ajurwedyjskiej mądrości!Sarah ukazuje ajurwedę zabawnie i szczerze. To naprawdę urocze! Z jej książki płynie do ciebie praktyczna wiedza o doszach w pracy, w miłości i w codziennym życiu. Dzięki niej zaczniesz stawiać pewne kroki w dbaniu o siebie i odkryjesz swoje asy w rękawie. Sięgnij po nią, jeśli chcesz poczuć siebie na nowo, znaleźć inspirację do lepszego poznania siebie i żyć autentycznie w zgodzie ze swoją naturą. Szczerze polecam!Claire Ragozzino, autorka książki Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą.Sarah Kucera promotorka zdrowego stylu życia - zawodowo od ponad 10 lat, a prywatnie - całe życie. Specjalistka ajurwedy, nauczycielka jogi, chiropraktyczka i terapeutka oraz przedsiębiorczyni. Założycielka Sage Center, centrum sztuk uzdrawiających i apteki ziołowej w Kansas City w Stanach Zjednoczonych, gdzie pomaga ludziom osiągnąć dobrostan. Autorka bestsellera Ajurweda. Podręcznik dbania o siebie.
Okładka książki Współczesna czarownica wyd. 2023

44,90 zł 25,65 zł


Niech twoja codzienność stanie się magią!Sądzisz, że rola czarownicy polega na odprawianiu skomplikowanych rytuałów i ślęczeniu nad pełnymi tajemnych zaklęć starym księgami? Sięgnij po tę książkę i przekonaj się, że wcale nie musi tak być. Magię możesz znaleźć dużo bliżej - w codziennych zajęciach, a bycie współczesną czarownicą to tak naprawdę szukanie magicznego wymiaru w drobnych, zwyczajnych rzeczach i czynnościach.Dzięki wskazówkom z tego poradnika:zmienisz swój dom w magiczne i bezpieczne miejsce, sprzyjające tobie i twoim bliskim;zaczniesz praktykować kuchenną alchemię, dodając magiczne intencje w trakcie przygotowywania posiłków;odkryjesz magiczną moc zwierząt, za pomocą której rozwiniesz intuicję;będziesz tworzyć proste afirmacje, dzięki czemu twoje życie stanie się pełne uroku i blasku.Odkrywaj sekrety magicznego życia każdego dnia!
Okładka książki Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

42,90 zł 24,52 zł


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj święto żniw!Lammas - święto żniw - to sabat obchodzony 1 sierpnia. Jest pierwszym z trzech sabatów żniwnych, podczas którego dziękuje się Ziemi za obfite plony. Wiąże się z celebracją lata oraz pierwszych zbiorów.Podziękuj za całe dobro, które przyniósł ten rok. Przyjrzyj się swoim osiągnięciom, sprawdź, co się udało, a co jeszcze czeka na realizację. To doskonały moment na uświadomienie sobie, że niektóre rzeczy potrzebują czasu, by wydać owoce.Dzięki książce poznasz historię i tradycje Lammas, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, które pozwolą ci świętować.Odkryj sekrety Lammas i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!
Okładka książki Sekrety czakr

74,70 zł 43,21 zł


Każdy marzy o nieskrępowanym rozwoju osobistym i duchowym. Niestety, nieustannie musimy przełamywać różne blokady. Na szczęście istnieją sposoby, by obudzić swoje prawdziwe ja i pozbyć się ograniczających schematów. Jednym z najskuteczniejszych jest praca z czakrami. Ta prosta terapia rodem z dalekowschodniej medycyny naturalnej bazuje na oczyszczaniu energetycznym. Dzięki tej książce dowiesz się, jak odblokować czakry i uwolnić energię kundalini. Otrzymasz szczegółowe opisy 7 czakr (w tym czakry podstawy i czakry serca) i poznasz zasady ich działania. Nauczysz się oczyszczania czakr i wzmacniania ich medytacjami oraz afirmacjami. Czakry twój osobisty klucz do zdrowszego, mądrzejszego i pełniejszego życia!
Okładka książki Magia terapeutyczna

49,40 zł 28,58 zł


Magia terapeutyczna odczaruj swój los, odzyskaj pewność siebie i poczucie własnej wartości Utknęłaś w sytuacji, która odbiera ci szczęście? Zmagasz się z negatywnymi myślami, które powstrzymują cię przed podążaniem za tym, czego pragniesz? Chcesz wyczarować prawdziwą, trwałą wiarę w siebie i swoje możliwości? Nie martw się, ponieważ możesz odczarować swój los! Dzięki magii terapeutycznej możesz żądać tego, na co zasługujesz! Możesz zdać sobie sprawę, jak wiele masz do zaoferowania. Z małą pomocą prostych zaklęć, magii intencji, afirmacji, a także świadomej manifestacji możesz osiągnąć wszystko, czego pragniesz! Praktykowanie magii jest potężnym źródłem dającym wzmocnienie. To ścieżka do przejęcia tego, co ci się należy i wykorzystania wszystkich dostępnych zasobów, aby stworzyć rzeczywistość, której pragniesz. Kamienie węgielne magii to nie słoiki wypełnione po brzegi wodą księżycową i rozlane kawałki wosku. To również rozwój osobisty, uzdrawianie i szacunek dla świata przyrody.Małe czary-mary dla zdrowia psychicznego? Tak! Poznaj terapię magią! Ta książka to twój przewodnik po magii terapeutycznej. Pokaże ci, jak pokonywać życiowe zakręty, używając czarów i magii jako narzędzia do realizacji swoich celów i ochrony przed wszystkim, co stanie na twojej drodze. Bierze pod lupę problematyczne, życiowe kwestie i podaje proste rozwiązania, które pozwolą ci odzyskać kontrolę. Znajdziesz tu aż pięćdziesiąt magicznych działań, które pomogą ci przebrnąć przez codzienne wyzwania. Odkryjesz rytuały i praktyki duchowe, które wzmocnią twoją pewność siebie, a przede wszystkim odbudowują poczucie własnej wartości i przywrócą spokój. Skupią się na twoim zdrowiu psychicznym, ustaleniu granic, relacjach, osiągnięciu sukcesu, a także poprawieniu motywacji. Autorka udowodni ci, że masz w sobie potężną magię, by móc rozwiązywać wszystkie problemy! Przepisuje zaklęcia, rytuały i praktyki duchowe, które pomogą ci znaleźć utęsknioną ulgę i pielęgnować swoje życie. Znasz już najlepsze zaklęcie wypędzające?
Okładka książki Magia księżycowa dla początkujących

59,50 zł 34,42 zł


Magia księżycowa poznaj rytuały, zaklęcia i energię pochodzącą prosto z Księżyca Rozświetlony na nocnym niebie Księżyc inspiruje wiele osób na świecie. Czy wiedziałeś, że możesz wykorzystać moc naszego naturalnego satelity w praktykach duchowych? Jeśli fascynujesz się magią i ezoteryką, spróbuj zastosować czary i rytuały księżycowe. Autor książki zabierze cię w niesamowitą podróż, podczas której magia księżycowa nie będzie miała przed tobą żadnych tajemnic. Poznasz magiczne symbole i podstawy tej sztuki magicznej. Nauczysz się rzucać zaklęcia przy użyciu mocy Księżyca oraz innych planet. Zanurz się w tej przepełnionej magią publikacji i wprowadź do swojego życia więcej pozytywnej energii!W jaki sposób fazy księżycowe mogą wzmocnić twoje czary i zaklęcia? Fazy księżycowe możemy obserwować z naszej planety praktycznie każdej nocy. W tym czasie część Księżyca jest mniej oświetlona przez Słońce i dlatego możemy podziwiać nów lub pełnię. Uważa się, że energia faz księżyca potęguje emocje, przy czym fazy nowiu i pełni mają maksymalne efekty. Dlatego twoje umiejętności magiczne, czary, zaklęcia i rytuały mogą być silniejsze lub słabsze. Na przykład, gdy pragniesz wprowadzić do swojego życia więcej miłości, radości, pozytywnej energii, wtedy powinieneś wykonać rytuał z księżycem przybywającym. Z kolei, jeśli chcesz wypędzić niechciane elementy, takie jak gniew, smutek, negatywne myśli weź pod uwagę fazę ubywającą. Więcej informacji o niezwykłych właściwościach faz księżyca znajdziesz w książce.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj