KATEGORIE [rozwiń]

Moc umysłu

Żyjemy w świecie, w którym jest nadmiar informacji i nietrudno o rozproszenie uwagi. Powszechny brak koncentracji, problemy z pamięcią powodują, że czujemy się wiecznie przytłoczeni i przeciążeni. Jesteśmy zmęczeni i zestresowani. Kluczem do mniej stresującego życia jest uporządkowanie naszego umysłu. Aby poznać różnego rodzaju sposoby i techniki jak poprawić pamięć, nastrój, mozliwości koncentracji i zwiększyć zapas enerii zapraszamy do zapoznania sie z odpowiednia lektura na ten temat. Polecamy w szczególności poradniki autorów takich jak: Daniel G. Amen, John C. Maxwell, Joseph Murphy zwłaszcza bestsellerowa Potęga podświadomości.

 

 

Okładka książki Nic do ukrycia.
nowość

49,90 zł 34,46 zł


Joe Navarro, specjalista w dziedzinie komunikacji niewerbalnej i autor takich bestsellerów jak „Bądź wyjątkowy“ i „Niebezpieczne osobowości“, przez ponad 40 lat zgłębiał tajemnice ludzkiego umysłu, a jego doświadczenie zdobyte podczas służby w FBI oraz w czasie prowadzenia analiz behawioralnych dla klientów prywatnych pozwoliło mu zdobyć ogromną wiedzę na temat ludzkich zachowań. W Nic do ukrycia. Poznaj mowę ciała z agentem FBI dowiesz się jak odczytywać nastroje, unikać ukrytych w ludzkim zachowaniu pułapek i bronić się przed manipulacją. Przeczytasz, w jaki sposób mowa ciała może wpływać na to, co myśli o tobie szef, rodzina, przyjaciele i nieznajomi. „Jeśli chodzi o ludzkie zachowania, to zasadniczo mamy do czynienia z dwoma rodzajami znaków czy też sygnałów – werbalnymi i niewerbalnymi. Wszyscy umiemy wypatrywać i rozpoznawać sygnały werbalne. Są one jak tablice na słupkach czy murach, wyraźnie widoczne, kiedy przejeżdżamy ulicami miasta, którego nie znamy. Ale są i znaki niewerbalne, zawsze obecne, których jednak wielu ludzi nie umie dostrzegać, gdyż nie uczono nas wypatrywać oraz identyfikować znaków, umiejscowionych tuż nad podłożem“. Fragment książki Autor czerpie z własnych doświadczeń, opowiada o przypadkach z historii oraz dzieli się wynikami najnowszych badań naukowych z zakresu komunikacji niewerbalnej i perswazji. Na podstawie barwnych historii, które przydarzyły się Joe Navarro, oraz jego głębokich przemyśleń czytelnik będzie miał okazję przekonać się, że zawarte tu spostrzeżenia dotyczące prowadzenia wyjątkowego życia nie są pustymi sloganami.
Okładka książki The Way of Nagomi

56,00 zł 45,33 zł


The Way of Nagomi
Okładka książki Your Pocket Therapist

76,00 zł 61,52 zł


Your Pocket Therapist
Okładka książki Be your best self

36,90 zł 24,86 zł


W obliczu stale rosnącej potrzeby, abyśmy wszyscy traktowali priorytetowo nasze dobre samopoczucie w tych stresujących czasach, Ballagh chce zapewnić dostęp do wsparcia, narzędzi uzdrawiających i zasobów do samorozwoju.Książka opiera się na dziesięciu zaleceniach zmieniających życie: 1. Odkryj swojego wewnętrznego krytyka i własną wartość,2. Rozszyfruj własne emocje,3. Wydostań się z pułapki zmartwień,4. Przestań sabotować samą/samego siebie,5. Okiełznaj własne myśli,6. Zmień przekonania, które Cię ograniczają,7. Nie przejmuj się opinią innych,8. Chroń własną energię,9. Wypracuj zdrowe nawyki,10. Naucz się kochać siebie. Dowiedz się, jak rozwinąć swój pełny potencjał i wreszcie poczuć się dobrze we własnej skórze.
Okładka książki Jak wykorzystywać prawa umysłu BR

34,99 zł 24,19 zł


"Jak wykorzystywać prawa umysłu" to jedna z najlepszych książek doktora Murphyego, dorównująca jego klasycznej ,,Potędze podświadomości". Wyjaśnia różnicę między umysłem świadomym i podświadomym oraz sposób, w jaki oba współpracują, tworząc rzeczywistość człowieka.Podobnie jak w innych książkach Murphy'ego, podane są przykłady tego, jak ludzie pokonywali problemy lub urzeczywistniali swoje pragnienia, zmieniając zdanie poprzez wiarę, afirmację i wizualizację. Rozdziały dotyczą uzdrawiania, modlitwy, nastawienia na duchowość, kreatywności myśli, znaczenia zła, sensu życia, kontrolowania własnych lęków, mocy sugestii oraz małżeństwa, seksu i rozwodu.Autor swoim bardzo czytelnym i wciągającym stylem pokazuje, jak używać obu faz umysłu synchronicznie, harmonijnie i spokojnie, aby wprowadzić do naszego życia równowagę, zdrowie i obfitość. Wyjaśnia również, że wypowiedzi biblijne to przypowieści, alegorie, metafory, porównania i tajemnicze wypowiedzi, dlatego nie należy ich rozumieć dosłownie. Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy jesteśmy dziećmi nieskończoności, urodzonymi, aby zwyciężać i żyć w radosnym oczekiwaniu na to, co najlepsze.
Okładka książki Jak wykorzystywać prawa umysłu TW

39,90 zł 27,59 zł


"Jak wykorzystywać prawa umysłu" to jedna z najlepszych książek doktora Murphyego, dorównująca jego klasycznej ,,Potędze podświadomości". Wyjaśnia różnicę między umysłem świadomym i podświadomym oraz sposób, w jaki oba współpracują, tworząc rzeczywistość człowieka. Podobnie jak w innych książkach Murphy'ego, podane są przykłady tego, jak ludzie pokonywali problemy lub urzeczywistniali swoje pragnienia, zmieniając zdanie poprzez wiarę, afirmację i wizualizację. Rozdziały dotyczą uzdrawiania, modlitwy, nastawienia na duchowość, kreatywności myśli, znaczenia zła, sensu życia, kontrolowania własnych lęków, mocy sugestii oraz małżeństwa, seksu i rozwodu. Autor swoim bardzo czytelnym i wciągającym stylem pokazuje, jak używać obu faz umysłu synchronicznie, harmonijnie i spokojnie, aby wprowadzić do naszego życia równowagę, zdrowie i obfitość. Wyjaśnia również, że wypowiedzi biblijne to przypowieści, alegorie, metafory, porównania i tajemnicze wypowiedzi, dlatego nie należy ich rozumieć dosłownie. Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy jesteśmy dziećmi nieskończoności, urodzonymi, aby zwyciężać i żyć w radosnym oczekiwaniu na to, co najlepsze.
Okładka książki Think and Grow Rich

69,00 zł 55,86 zł


Think and Grow Rich is the 1# inspirational and motivational classic for individuals who are interested in achieving their goals and succeeding in life. Drawing inspiration from the lives of Andrew Carnegie, Thomas Edison, Henry Ford, and other millionaires of his generation, Napoleon Hill reveals the life-changing secret to securing exceptional wealth and success. What makes people successful? Why are some people rich and thriving, while others are not? Napoleon Hill devoted twenty-five years of his life to uncover the answer behind this question. He interviewed over 500 affluent men and women, discovering the secrets behind acquiring great wealth and success. He formulated this knowledge into actionable and concise principles that can be applied by anyone. As relevant now as it was in 1937 when it was first published, his seminal work Think and Grow Rich has helped over 20 million readers identify their goals, believe in their abilities, obtain what they want in life, and join the ranks of top achievers.
Okładka książki Ludzie - nie zasoby. Jak reagować na zmiany i budować kulturę zaangażowania
nowość

79,00 zł 56,37 zł


Publikacja przeznaczona jest dla każdego, kto dostrzega mnogość i znaczenie wyzwań dzisiejszego rynku pracy - potrzebę orientacji na ludzi, budowania z nimi relacji i skutecznych metod komunikowania. Autor porusza kluczowe zagadnienia dotyczące zarządzania ludźmi i wskazuje, z jakich metod i narzędzi warto korzystać, aby być liderem na miarę dzisiejszych czasów. Ostatnie lata przyniosły sporo zmian, zarówno w modelach pracy, jak i postawach ludzi. Zmieniły się potrzeby, a co za tym idzie oczekiwania pracowników, a to wyznaczyło nowy kierunek roli lidera - holistycznego zarządzania zorientowanego na ludzi i kulturę organizacyjną. Z lektury dowiesz się m.in.: jak w praktyce wykorzystać wiedzę o stylach zachowań ludzi; co robić, a czego na pewno nie, chcąc zbudować zaangażowany zespół; którzy pracownicy są najbardziej narażeni na stres i jak można go zniwelować; dlaczego zarządzanie różnorodnością powinno trafić na top listę umiejętności menedżerskich. Klamrą spinającą całość są wypowiedzi liderów, które pokazują praktyczny wymiar dzisiejszego zarządzania, oraz przydatne menedżerom narzędzia - kwestionariusz autorefleksji i schemat planu działania. "Książka jest cennym źródłem inspiracji i wiedzy dla każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności zarządzania i rozwijać silne przywództwo. Pokazuje, jak podnosić kompetencje w dzisiejszym złożonym świecie biznesu, gdzie globalne zmiany, rosnące wyzwania i dynamiczne trendy w zarządzaniu wymagają ciągłego rozwoju i adaptacji". Sebastian Drzewiecki, VP, Country Manager Poland, Softserve (fragment przedmowy)
Okładka książki Przewodnik dla perfekcjonistów. Jak odpuścić kontrolę i zyskać luz
nowość

49,90 zł 28,86 zł


Czy perfekcjonizm musi być źródłem frustracji i stresu? Absolutnie nie! Rzuć wyzwanie swojemu patrzeniu na perfekcjonizm i na siebie. Gdy zidentyfikujesz swój unikatowy profil perfekcjonisty, dowiesz się, jak zarządzać każdą formą perfekcjonizmu, aby działała dla ciebie, a nie przeciwko tobie. Ta pełna empatii książka pokaże Ci, jak przeprowadzić największą transakcję, jakiej kiedykolwiek dokonasz w swoim życiu - zamienić powierzchowną kontrolę na prawdziwą władzę. Dzięki tej książce masz szansę na zawsze zmienić sposób, w jaki postrzegasz perfekcjonizm i siebie. Katherine Morgan Schafler jest psychoterapeutką, pisarką i mówczynią pracującą dla Thrive Global i Google, współpracującą z TIME i Business Insider, The New York Times, Huffington Post, ELLE, Glamour, Bustle oraz Buzz Feed.
Okładka książki Jak przekuć talent w sukces w sztuce, sporcie..

60,00 zł 39,69 zł


Prawie każdy posiada jakiś talent, ale jednym udaje się go w życiu wykorzystać, a innym nie. W książce można odnaleźć odpowiedzi na często nurtujące nas pytania: • Czy talent ma charakter wrodzony czy wymaga kształtowania? • Czy przejawiając talent w jednej dziedzinie, można go wykorzystywać w innej? • Jak ważne jest stawianie sobie celów? • Czy i jak można rozpoznać talent swój i swoich dzieci? • Jakie błędy popełniają rodzice i opiekunowie? • Jak trudno stać się mistrzem w dowolnej dziedzinie? • Jak przełożyć talent na efekty wizerunkowe i finansowe? Ponadto w książce: • analiza światowej literatury na temat talentu w działalności artystycznej, sportowej, naukowej i biznesowej; • rozmowy z 40 wybitnymi przedstawicielami tych form aktywności w Polsce. Jeśli interesuje Cię odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań - przeczytaj tę książkę. Na pewno znajdziesz w niej wiele inspiracji.
Okładka książki The Diary of a CEO. 33 zasady biznesu i życia

49,99 zł 33,87 zł


To nie jest książka o strategii biznesowej.Strategia zmienia się jak pory roku.To książka o czymś znacznie trwalszym.U podstaw wszelkich sukcesów i porażek, z którymi się zetknąłem zarówno w mojej karierze przedsiębiorcy, jak i podczas setek przeprowadzonych przeze mnie wywiadów w moim podcaście The Diary of a CEO leży pewien zestaw zasad. Wytrzymują one próbę czasu, mają zastosowanie w dowolnej branży i nadają się do wykorzystania przez każdego, kto chce stworzyć coś wielkiego lub stać się kimś wielkim.To fundamentalne zasady, które pomagają osiągać doskonałe wyniki.Są one zakorzenione w psychologii i naukach behawioralnych, czerpią z mądrości dziesiątek tysięcy osób, które ankietowałem na wszystkich kontynentach i w każdej grupie wiekowej, i pochodzą z rozmów z ludźmi odnoszącymi największe sukcesy na świecie.Te zasady sprawdzają się teraz i będą się sprawdzać za sto lat.Gotowi? Zaczynamy?***Podcast Stevena Bartletta The Diary of a CEO (najpopularniejszy w Europie i plasujący się w pierwszej dziesiątce na świecie) to pozbawiona filtrów opowieść o niezwykłych losach ludzi, którzy zdefiniowali kulturę, wspięli się na szczyty i wykreowali historie warte poznania. Rozmawiając z najbardziej wpływowymi osobistościami, ekspertami i myślicielami, Steven za każdym razem wyrusza w inspirującą podróż odkrywa niewypowiedziane dotąd prawdy i zdobywa nowe doświadczenia, które wzbogacają życie zarówno jego, jak i jego widzów. Podcast The Diary of a CEO jest wyjątkowy ze względu na swoją surowość, szczerość i emocjonalność. Zgodnie ze słowem pamiętnik (diary) w tytule przedstawia sprawy, którymi ludzie zwykle się nie dzielą, opowiedziane ze szczerością, jakiej na próżno szukać w większości podcastów z wywiadami.***Steven Bartlett to nagradzany brytyjski przedsiębiorca, inwestor w ponad czterdziestu spółkach, prelegent, poczytny autor i twórca kontentu internetowego. Mając dwadzieścia dwa lata, założył agencję reklamową Social Chain, a w wieku dwudziestu siedmiu lat wprowadził ją na giełdę. Jest założycielem spółki thirdweb z siedzibą w San Francisco oraz nowatorskiej firmy marketingowej Flight Story. Pisano o nim w Forbesie, Business Insiderze, Financial Timesie i Guardianie. Został zaliczony do grona 30 Under 30 Forbesa (30 najbardziej wpływowych osób poniżej 30. roku życia) i jest najmłodszym zwycięzcą Dragons Den. Przemawiał na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych, na festiwalu SXSW wspierającym kreatywne jednostki, w ramach wykładów TEDx i obok Baracka Obamy podczas VTEX Day. Jego pierwsza książka Happy Sexy Millionaire trafiła na drugie miejsce listy bestsellerów Sunday Timesa.
Okładka książki Odnowa

49,99 zł 28,74 zł


To nie jest kolejny poradnik o nawykach! To swoista podróż w głąb siebie w poszukiwaniu tego, co sprawia, że zdarza nam się w życiu utknąć. Uwaga! Momentami jest to podróż niewygodna, ale dyskomfort ten jest być może najważniejszym krokiem na drodze ku trwałej zmianie. Dr Sophie Mort kolejny raz udowadnia, że o sprawach ważnych i poważnych potrafi pisać z lekkością i wyjątkową wyrozumiałością dla czytelnika. Siada obok ciebie, trochę jak koleżanka, trochę nauczycielka - psycholożka, której naprawdę zależy na tym, by łatwiej ci było zrozumieć siebie.OLA POTYKANOWICZPSYCHOLOŻKA, EKSPERTKA W OBSZARZE DOBROSTANU I EFEKTYWNOŚCICZY CZUJESZ, ŻE UTKNĄŁEŚ W RUTYNIE I NIE UMIESZ WYJŚĆ POZA UTARTĄ ŚCIEŻKĘ?Często kręcimy się w kółko, mimo że czujemy potrzebę zmiany. Najchętniej zaczęlibyśmy wszystko od nowa. Oto wyjątkowy przewodnik, dzięki któremu zrozumiesz, skąd się biorą szkodliwe schematy, dlaczego w nich tkwimy, pokaże, jak zamienić niemoc w moc. Pomoże ci raz na zawsze wykorzenić złe nawyki, a przede wszystkim STAĆ SIĘ SOBĄ. Żegnaj, Dniu Świstaka, witaj, życie pełne świadomych wyborów!Psycholożka kliniczna Sophie Mort unika frazesów i taniego pocieszania. Nie znajdziesz u niej pustych zdań w stylu "jakoś to będzie" - otrzymasz raczej skrzynkę z narzędziami, które pomogą ci w budowaniu najlepszej wersji twojego życia. Dr Soph przeprowadzi cię przez cały proces zmiany: pomoże zidentyfikować schematy, w których funkcjonujesz, i wskaże błędy poznawcze, by pomóc ci zbudować nowe, pozytywne przekonania.Poprzednia książka autorki, Czułość, pomogła czytelnikom zaprzyjaźnić się ze swoim uczuciami - Odnowa zachęci do działania. Czytane łącznie dadzą doskonały fundament do budowy dobrego, świadomego życia na własnych zasadach.Pamiętaj - wiedza to moc, lecz to działania czynią cię silnym.Dr Soph ma licencjat z psychologii, tytuł magistra neurobiologii i doktora psychologii klinicznej. Jest jedną z niewielu na świecie psycholożek klinicznych, które szerzą wiedzę o tej dziedzinie poza gabinetem terapeutycznym. W związku z drastycznym pogorszeniem się zdrowia psychicznego mieszkańców Wielkiej Brytanii porzuciła pracę w brytyjskiej służbie zdrowia i w 2018 roku przeniosła praktykę do internetu,aby dotrzeć do większej liczby osób. Pomogła tysiącom pacjentów poprawić samopoczucie.Dr Soph, jako ekspertka, współpracuje z zespołem rozwijającym aplikację do ćwiczenia uważnościHappy Not Perfect, a także z popularnymi magazynami, m.in. z "Vice Magazine", "Girlboss","Psych Central" czy "Teen Vogue".Nathanael Emmons, wpływowy osiemnastowieczny amerykański teolog, powiedział, że "nawyk jest albo najlepszym sługą, albo najgorszym panem", a ja muszę dodać, że prokrastynacja jest okrutną kochanką. Łudzi cię obietnicami spędzania czasu na zabawie, z dala od pracochłonnych zadań, które na ciebie czekają. Jednak radość i zabawa nie sprawią, że zadania przestaną ci wisieć nad głową.
Okładka książki Miło mi się poznać. Gdzie kończy się świat..
nowość

49,99 zł 32,21 zł


Kim naprawdę jestem?Czego pragnę, a czego oczekuje ode mnie świat?Jak postawić siebie na pierwszym miejscu?Psycholożka Sara Kuburic pomoże ci zajrzeć w głąb siebie i zrozumieć, że twoje życie jest efektem wyborów dokonanych przez ciebie i tylko ty możesz podjąć kroki potrzebne do zmiany.To książka, która rzuca ci wyzwanie, abyś wkroczył na ścieżkę samopoznania.Podejmij je i odkryj siebie!
Okładka książki Languishing

88,00 zł 71,24 zł


Languishing
Okładka książki Abundance

68,00 zł 55,05 zł


Abundance
Okładka książki The Visual Detox

88,00 zł 71,24 zł


The Visual Detox
Okładka książki Mapa pragnień

59,50 zł 32,93 zł


W swojej bestsellerowej publikacji Autorka przekonuje, że sekret spełniania marzeń tkwi w naszych uczuciach. Przy tworzeniu planów powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie: co chciałbym czuć w danym momencie? Jasno określając emocje może okazać się, że zaczniesz dążyć do czegoś zupełnie innego i będziesz robić to w odmienny sposób, a samo dążenie do celu stanie się bardziej satysfakcjonujące. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi zrozumiesz, że kroczenie ku upragnionym uczuciom zmieni Twoje życie, odkryjesz korzenie pragnień, siłę uczuć, niebezpieczeństwa i obietnice intencji oraz tworzenia celów. Nauczysz się realizować postanowienia, a słomiany zapał pozostanie tylko wspomnieniem. Obudź swoje emocje i spełnij marzenia!
Okładka książki Jak być dobrym dla siebie

79,70 zł 44,11 zł


"Z mediów docierają do Ciebie informacje o celebrytach stale odnoszących sukcesy, mówiących nam, jak żyć, wyglądających przy tym pięknie i olśniewająco? Za wszelką cenę chcesz im dorównać i tylko wpędzasz się w stan przygnębienia, stale się krytykujesz i nie doceniasz swoich osiągnięć? Przestań to robić! Wystarczy, że zmienisz podejście do poczucia własnej wartości i staniesz się dla siebie dobry. Autorka, korzystając ze swojego doświadczenia z dziedziny rozwoju człowieka, a także badań nad samouwielbieniem, opracowała 8-tygodniowy program bycia dobrym dla samego siebie. Dzięki wypróbowanym ćwiczeniom i radom zawartym w publikacji przestaniesz się krytykować, zwiększysz poczucie własnej wartości i spojrzysz na siebie z prawdziwą miłością i dobrocią. Bądź dobry również dla siebie."
Okładka książki Radość z niedoskonałości

49,90 zł 29,37 zł


Radość z niedoskonałości. 18 prostych kroków do pokonania perfekcjonizmu Perfekcjonizm jest najprostszą receptą na wieczne nieszczęście! Tymczasem wielu ludzi w naszym otoczeniu wymaga od nas perfekcjonizmu. Rodzice, nauczyciele, trenerzy, przełożeni zachęcają do ciągłej pogoni za doskonałością, a najbłahsze uchybienia kwitują wyraźnym niezadowoleniem. Niedoskonałość jest uważana za słabość, za osobistą i zawodową skazę. Tyle że perfekcjonizm wpływa na człowieka destruktywnie, jest przyczyną permanentnego stresu, irytacji i rujnuje poczucie własnej wartości. Dodatkowo perfekcjonistom często sprawia trudność zaakceptowanie własnej niedoskonałości, co napędza błędne koło. Dzięki tej książce zrozumiesz, co prowadzi do unieszczęśliwiającego perfekcjonizmu. Poznasz jego mechanizmy i rozprawisz się z licznymi mitami dotyczącymi dążenia do ideału i doskonałości. Dowiesz się także, jak rozróżnić niezdrowy perfekcjonizm od ważnego celu, jakim jest samodoskonalenie. Ten znakomity przewodnik skłoni Cię do autorefleksji i zainspiruje do zmiany podejścia, aby pomóc Ci w ostatecznym uwolnieniu się od perfekcjonizmu. Poza porcją rzetelnej, obiektywnej wiedzy znajdziesz tu kompleksowy plan działania, który wesprze Cię w wykorzenieniu kompulsywnego nawyku dążenia do ideału. To wszystko sprawi, że wreszcie nauczysz się żyć bez ciągłego zabiegania o aprobatę ze strony innych ludzi! Pożegnaj się z perfekcjonizmem i skup się na szczęściu!
Okładka książki Nie podcinaj sobie skrzydeł

59,90 zł 46,11 zł


Wyłącz autopilota, rozpoznaj hamujące rozwój nawyki i naucz się skutecznie osiągać własne cele Obawiasz się przedstawiać publicznie swoje pomysły? Niechętnie mówisz o własnych osiągnięciach? Masz kłopot z uzyskaniem wsparcia od przełożonych i zdobyciem uznania współpracowników? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, ta książkapomoże ci wrócić na właściwy tor. Jest motywująca i pełna praktycznych rad. Przedstawia dwanaście powszechnych nawyków, które utrudniają kobietom osiągnięcie sukcesu, i prezentuje skuteczne sposoby ich zwalczenia. A przy okazji wskaże drogę, która pozwoli ci zyskać większy wpływ na rzeczywistość i rozwinąć własną karierę. Poradnik dla nowego pokolenia liderek i wszystkich ludzi, którzy życzą im sukcesów „Sally i Marshall napisali praktyczny i wciągający poradnik dla kobiet, które chcą dołączyć do grona najważniejszych liderek świata biznesu, administracji rządowej i organizacji non profit”. ? Geoff Smart, założyciel oraz przewodniczący ghSMART, autor bestsellerów Who i Power Score „Obowiązkowa lektura dla kobiet pragnących rozwinąć karierę. Znajdziecie tu głęboką i przemyślaną analizę zawodowych wyzwań oraz praktyczne narzędzia pomagające sobie z nimi radzić”. ? Michelle R. Clayman, założycielka i Chief Investment Officer, New Amsterdam Partners, przewodnicząca rady doradczej The Clayman Institute for Gender Research na Uniwersytecie Stanforda „Zachowania, które w życiu społecznym uznaje się za kobiece zalety, są zarazem największymi przeszkodami w ich rozwoju zawodowym. Paradoks stanowi źródło wielu konfliktów, a także doświadczanego w pracy gniewu, niezadowolenia i frustracji. Na szczęście z pomocą przychodzą Sally i Marshall. Autorzy pokazują, kiedy i w jaki sposób kobiety mogą godzić sprzeczne oczekiwania i motywacje, nie tracąc przy tym swej tożsamości, profesjonalizmu i siły”. ? Margaret Heffernan, CEO i autorka książki Niezmierzalne „Trzy najważniejsze powody, dla których tak bardzo spodobała mi się ta książka? 1) Stanowi nieocenione źródło wsparcia dla kobiet, a także ich współpracowników, przełożonych i podwładnych oraz dla tej mniejszości mężczyzn, którzy zamiast się chełpić, nawykowo trzymają się na uboczu.2) Jest pełna nowych i naprawdę przydatnych informacji. Pomogła mnie, moim klientom i pomoże również tobie. 3) Naprawdę wciąga. Jako naukowiec i coach doceniam zawartą w koncepcji 12 nawyków wiedzę psychologiczną i biznesową. Zacznijcie nad sobą pracować już dzisiaj”. ? Carol Kauffman, Harvard Medical School, założycielka i dyrektor Institute of Coaching Sally Helgesen jest powszechnie uznaną i cenioną specjalistką pracującą z menedżerkami i liderkami. Od momentu publikacji w 1990 roku (wciąż wznawianej) książki The Female Advantageodwiedziła niemal cały świat z dotyczącymi kobiecej problematyki prelekcjami. Jako coach pracowała dla takich firm jak Microsoft, IBM, Johnson & Johnson, Prudential Financial, Pfizer, Textron, Hewlett Packard czy The World Bank. Prowadziła seminaria w Harvard Graduate School of Education and Smith College, a jej dokonania opisywano w czasopismach „Fortune”, „New York Times”, „Fast Company” i „Business Week”. Sally mieszka w Chatham, w stanie Nowy Jork. Jako autorka lub współautorka wydała łącznie osiem książek. Marshall Goldsmithjest najbardziej znanym coachem w Stanach Zjednoczonych . Należy do nielicznego grona konsultantów, którzy zostali zaproszeni do pracy z ponad sześćdziesięcioma dyrektorami generalnymi najważniejszych światowych korporacji. Pomógł we wdrożeniu programów rozwoju zarządzania, które wpłynęły na ponad milion osób na całym świecie. Zdobył doktorat na University of Califormia i pracuje na wydziałach zarządzania w Dartmouth College i University of Michigan. Stowarzyszenie American Management Association niedawno uznało go za jednego z pięćdziesięciu najważniejszych myślicieli i liderów biznesu ostatnich osiemdziesięciu lat.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj