KATEGORIE [rozwiń]

Parapsychologia

W tym dziale zapraszamy miłośników zjawisk paranormalnych i parapsychicznych. Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…Rozmowy z duchami o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych. Znani autorzy książek o wiedzy tajemnej dzielą się wiedzą i wskazówkami, które zapoznają cię ze światem wierzeń i rytuałów naszych przodków – od wprowadzenia do wicca i rodzimowierstwa, poprzez opisy poszczególnych sabatów, po przepisy, zaklęcia, a nawet słowiańską gimnastykę. Polecamy lekturę: Leszka Mateli, Bruce Liptona, Jiddu Krishnamurti, Besant Annie, Heleny P. Bławatskiej.

Okładka książki Mistyczna JA

40,20 zł 24,70 zł


Nie ma większej mocy na niebie ani na ziemi niż JAM JEST. Ja Jestem to nieskończona moc, sama wszechmoc i ta moc jest wewnątrz każdego z nas. JA jestem to najwyższa rzeczywistość w każdym człowieku, stwórcza zasada naszego Wszechświata. JA nigdy nie jest człowiekiem. To nie jest ani moją, ani twoją osobą. JA zawsze jest boską Jaźnią, stwórcą w naszym wnętrzu. Musimy to tylko rozpoznać. W każdym z nas jest Obecność, Coś bardziej realnego niż wszystko inne i poza naszymi horyzontami. Zdając sobie sprawę, że podobnie jak gałąź drzewa stanowimy jedność z drzewem i nie mamy oddzielnego życia gałęzi, życia mającego początek i koniec - mamy dostęp do nieskończonego i wiecznego życia całego drzewa, boskiej istoty. Kiedy poznamy tajemnicę JA, trwamy w bezruchu i pozwalamy JA działać. Nie czynimy tego sami; czyni to JA. Poprzez JA, które jest Bogiem w nas, my żyjemy. Poza JA JESTEM nie ma innych mocy. Całe widoczne wokół zło opiera się na powszechnym przekonaniu opartym na wierze w dwie moce. To co dotyka nas jako dysharmonia, jest niczym innym jak tym powszechnym przekonaniem...hipnotyzmem. Dopiero gdy uznamy, że: "JA wewnątrz mnie to Bóg, JA wewnątrz ciebie to Bóg, a Świadomość Boga jest jedyną mocą", osiągnęliśmy wszystko. Odzyskujemy wszystko, co utraciliśmy - czy to pokój, harmonię, zdrowie, dostatek, szczęście czy relacje międzyludzkie. Wszystko zostaje nam przywrócone bardziej obficie niż mieliśmy wcześnie, ponieważ do tej pory posiadaliśmy te rzeczy tylko materialnie. Teraz będziemy je mieć duchowo, czyli bez ograniczeń i bez szkody dla innych. Wtedy zaczyna się dla nas nowe życie w harmonii i rytmie nieskończoności. Mistyczne JA jest cudownym darem - będzie on bezcenny dla wszystkich, którzy zechcą dotrzeć do głębin duchowej świadomości. Tytuł oryginału "The Mysical I"; niniejsze teksty najpierw opublikowano jako "Listy Drogi do Nieskończoności, r. 1966".
Okładka książki Umrzeć by stać się sobą
nowość

49,40 zł 28,82 zł


Światowy bestseller, który odmienił życie milionów osób! Umrzeć by stać się sobą to szczere i inspirujące podsumowanie doświadczenia życia po życiu Anity Moorjani. W końcu, po latach zmagań z chorobą nowotworową Autorka zaznała spokoju i głębokiej świadomości. W swojej książce uczy czym jest bezwarunkowa miłość, która pozwoli ci zrozumieć kim naprawdę jesteś i dlaczego tu jesteś! Dzięki temu zasięgniesz swojego rodzaju terapii, jaką jest uzdrawianie duchowe i głęboki rozwój duchowy. Nie musisz doświadczać życia po śmierci, by pożegnać traumy, pogodzić się z przeszłością i z nową nadzieją spojrzeć na przyszłość!
Okładka książki Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju
nowość

49,40 zł 28,82 zł


Mudry, czyli specjalne układy palców zwane często jogą dla dłoni, pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne i poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim wyeliminujesz bóle stawów, brak zapału, nerwowość, uczucie pełności, bóle karku lub zaburzenia koncentracji. Z tej książki dowiesz się, która mudra jest idealna dla astmatyków, a która pomoże na choroby pleców. A to dopiero kilka z setek ich zastosowań. Autorka znana szwajcarska instruktorka jogi wyjaśnia zastosowanie i działanie mudr oraz prezentuje, jak za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji oraz oddziaływania kolorów, muzyki i specjalnej diety wzmóc ich skuteczność. Do każdej mudry dodała również pasującą do niej afirmację. Mudry siła samouzdrawiania w Twoich dłoniach.
Okładka książki Przemiany na ziemi jako wrota do przyszłości. Część 1 wyd. 2
nowość

55,90 zł 37,12 zł


Dla Ziemi (a dla Polski w szczególności) przygotowany został świetlany plan Nowego Renesansu, pozostawiającego renesans wcześniejszy daleko w tyle. Jest jednak pewien „haczyk”: pójście tą drogą wymaga zrozumienia przyczyn upadku dotychczasowego świata, a o prawdziwych przyczynach w ogóle się nie mówi. Ludzie znają uproszczenia, będące w istocie próbami wpasowania obecnych przemian w ramy wcześniejszych schematów. Jest to bardzo groźne, bo jest mechanizmem wypierania tego, co zrozumieć musimy. OGÓŁ LUDZI PRZYCZYN TYCH NIE ZNA! Temu właśnie poświęcona jest niniejsza książka, oraz oczywiście strategii wyjścia z otchłani. I jedno i drugie nie ma odpowiednika w żadnej innej publikacji. Innymi słowy, jest to jedyna w świecie książka opisująca prawdziwy mechanizm kolapsu cywilizacji! Ludzie bardzo by chcieli żyć w światłości, tyle że na razie nie bardzo są w stanie zrozumieć czym ona jest. Otwarcie się na to jest o tyle ważne, że w przeciwnym wypadku pustkę po dotychczasowych światopoglądach bardzo „chętnie” zapełnią różne iluzje (już zapełniają), które w istocie odetną ludzi od przyszłości. Tak będzie działał mechanizm oczyszczenia ludzkości.
Okładka książki Mała księga rootworku. Przewodnik po hoodoo dla początkujących
nowość

49,99 zł 34,76 zł


Opanuj tradycyjną magię hoodoo/rootworku! Wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, które mogą korzystać z wiedzy i opieki przodków. Mała księga rootworku nauczy cię, jak wyzwolić swoją wewnętrzną siłę i pobudzić umysł, ciało i duszę. Nie tylko zgłębisz tu tajniki afroamerykańskiej magii ludowej, ale także poznasz łatwe i przyjemne rytuały i zaklęcia do stosowania w codziennym życiu. Autorka, Paris Ajana, potomkini afroamerykańskich i filipińskich wyznawców rootworku, będzie twoją przewodniczką w duchowej podróży, służąc ci radą i wskazówkami w następujących obszarach: - ołtarzyki i święte miejsca - kryształy i kamienie - zioła i korzenie - świece - woreczki mojo - magiczne laleczki - miodowe słoiki i wiele innych! Nieważne, czy masz już doświadczenie z magią rootworku, czy jesteś na początku drogi i pragniesz miłości, sukcesu, wsparcia itd. Ten przystępny poradnik pomoże ci urzeczywistnić to, o czym marzysz!
Okładka książki Boża sekta. Ruch focolari. Skandale, nadużycia i walka o władzę w kościele katolickim

56,99 zł 49,27 zł


Mistycyzm i nadużycia seksualne, dzieła charytatywne i zabieranie dóbr osobistych, fanatyzm, kult charyzmatycznego przywódcy i zniewolenie kobiet. Istnieje długa lista sprzeczności, które wyłaniają się z wielkiego śledztwa w sprawie Ruchu Focolari, rzeczywistości kościelnej pod wieloma względami nieznanej, mimo że ma dwa miliony wyznawców na całym świecie. Ferruccio Pinotti zebrał w książce bogatą dokumentację na temat świata Focolari oraz wywiady ze świadkami, byłymi fokolarynami, teologami i ekspertami, wydobywając na światło dzienne prawdę o Ruchu Focolari.
Okładka książki Karty uświęconej mocy

119,00 zł 100,48 zł


Talia Kart Uświęconej Mocy zawiera 36 kart, dzięki którym będziesz w stanie wzmocnić i uzdrowić samego siebie poprzez zanurzenie się głęboko w świecie świętych symboli, zwierząt totemicznych oraz duchowych królestw. Te karty odkryją przed Tobą Twoją duchową ścieżkę i otworzą Twoje serce na nowe możliwości i rady. Karty są także przydatnym narzędziem dla uzdrowicieli pracujących w ramach reiki, kinezjologii, doradztwa, uzdrawiania Theta oraz wielu innych systemów uzdrawiania i dobrostanu. Towarzyszący talii przewodnik zawiera afirmacje, medytacje oraz przestawia proste techniki zwiększające Twoje zdolności samouzdrawiania. Dzięki niemu w pełni wykorzystasz możliwości Kart Uświęconej Mocy i obudzisz w sobie potężne siły twórcze.
Okładka książki Kołowrót Życia T.4

49,00 zł 29,99 zł


W tomie IV tej serii pokazuję odradzanie się życia rozbitków po totalnej zagładzie. Dowiesz się z niej, jak wychodziliśmy jako ludzkość z wielkiego cierpienia będącego konsekwencją naszych błędnych poczynań, by po niezliczonych tysiącleciach dotrzeć do obecnej formy naszej ludzkiej cywilizacji. Na przykładzie rozbitków możemy się bardzo wiele nauczyć. Zobaczysz, że wiele z tego błędnego myślenia nadal prześladuje ludzkość i jak wiele musimy się jeszcze nauczyć na ścieżce ku Boskości. Sytuacja rozbitków zależała głównie od tego, czy wierzyli oni w Boga, a najbardziej od tego, jak sobie tego Boga wyobrażali.
Okładka książki Księga białej magii

79,70 zł 50,50 zł


Bransoletka szczęścia, rytuał sukcesu, talizman na pieniądze, amulet na złe oko… Dzięki tej wyjątkowej księdze odkryjesz też wiele innych skutecznych rytuałów i zaklęć miłosnych, ochronnych czy uzdrawiających. Przekonasz się, jak dzięki prawdziwym zaklęciom białej magii z łatwością możesz zyskać wewnętrzną siłę i spełniać swoje marzenia. Ekspertka od czarów, Skye Alexander, krok po kroku poprowadzi Cię przez arkana magii i ezoteryki. Poznasz symbole, wróżby, zaklęcia ochronne, świat kryształów i wiele innych narzędzi, którymi włada współczesna czarownica.
Okładka książki Podróż z medytacją. Doświadczenia z duchowego szlaku

66,00 zł 39,71 zł


Moja podróż z medytacją rozpoczęła się świadomie w 2017 roku w trakcie rocznego programu coachingowego. Pogłębiałam wiedzę, techniki i doświadczenie poprzez własną praktykę, literaturę, liczne kursy i szkolenia, podczas których medytacja była jednym z narzędzi komunikacji z podświadomością. Szkoła wiedzy szamańskiej oraz kurs hipnoterapii dały mi ogromny wachlarz technik, wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. W tej książce pragnę podzielić się właśnie doświadczeniem, a także osobistymi wglądami w trakcie moich praktyk oraz korzyściami i możliwościami, jakie odkryła przede mną medytacja.W książce kody QR do medytacji!
Okładka książki Cud metafizycznego uzdrawiania

49,99 zł 43,99 zł


EVELYN M. MONAHAN (ur. 1939) jako młoda kobieta uległa ciężkiemu wypadkowi, w rezultacie którego straciła wzrok, dostała padaczki, a później dołączył do tego jeszcze paraliż prawego ramienia. Czuła się bardzo nieszczęśliwa, nie mogła pogodzić się ze swoim kalectwem. Po 9 latach choroby zaczęła szukać rozwiązania – właśnie wtedy przypomniała sobie o wielu przypadkach cudownego uzdrowienia ludzi. Zastosowała zasady psychotronicznego leczenia, które miały pomóc jej w powrocie do zdrowia. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania – po kilkunastu dniach praktyki dolegliwości ustąpiły, a ona mogła podzielić się swoim szczęściem i wiedzą o tej metodzie.   Dzięki tej książce poznasz sposób na uwolnienie cudownej mocy uzdrowienia, która drzemie w tobie. Autorka pokazuje, jak można zacząć cieszyć się zdrowiem i szczęściem dzięki konkretnym technikom opracowanym w celu leczenia chorób i urazów, zwiększania poziomu energii oraz ochrony siebie i swoich bliskich. Oto sekrety metafizycznego uzdrawiania, które może przynieść nowe zdrowie twojemu ciału i umysłowi oraz harmonię każdej dziedzinie twojego życia!
Okładka książki 5 lekcji życia z Kronik Akaszy

54,00 zł 30,40 zł


"Ścieżka życia każdego z nas jest niepowtarzalna, jak również przeszkody, które napotykamy po drodze. Jednak wszyscy jesteśmy istotami ludzkimi i wszyscy głęboko pragniemy cieszyć się zdrowiem, nieograniczoną obfitością, prawdziwą miłością oraz mieć w życiu cel, który daje nam spełnienie. W tej książce autorka, dr Yana Mileva podsumowuje pięć najważniejszych lekcji życia, które Władcy Kronik Akaszy na przestrzeni lat przekazali jej oraz jej klientom. Kroniki Akaszy są uniwersalną biblioteką, pamięcią Boga, która mieści w sobie informacje o wszystkim, co kiedykolwiek się wydarzyło, wszystkim, co aktualnie się dzieje oraz o potencjale wszelkich możliwych zdarzeń w przyszłości. Na stronach tej książki znajdziesz nie tylko konkretne i szczegółowe rady, jak rozwiązać swoje najważniejsze życiowe problemy, lecz zainspiruje cię ona również do wejrzenia w głąb twej duszy i połączenia się z boskim pierwiastkiem. Weź tą książkę do ręki i przebudź się na prawdziwego siebie." Dr Yana Mileva urodziła się w Bułgarii jako córka dwojga nauczycieli matematyki, którzy nauczyli ją, że Wszechświat podlega niezmiennym prawom, z których najważniejszym jest prawo bezwarunkowej miłości. Już od wczesnych lat Yana zaczęła pracować z pozazmysłowym i niewidzialnym światem. Po zgłębieniu wielu rozmaitych metod, religijnych nauk i dziedzin uzdrawiania odnalazła swoją przystań w pracy z Kronikami Akaszy. Od 2011 roku Yana jest w świadomym kontakcie z Władcami Kronik Akaszy i powiada, że towarzyszyli jej oni przez całe życie w postaci pełnego miłości szeptu w jej uchu. Yana jest certyfikowanym konsultantem oraz nauczycielem Kronik Akaszy i poświęca całe swe życie szerzeniu miłości i mądrości Mistrzów na całym świecie.
Okładka książki Przewodnik po zaświatach

49,90 zł 34,66 zł


Książka pt. Przewodnik po zaświatach Marka Szwedowskiego to dzieło niesamowite. Autor jako medium uprzedza nas co zobaczymy kiedy przejdziemy na drugą stronę ale też uczy nas co powinniśmy tutaj na ziemi zrobić. W relacjach rodzinnych na ogół nie poruszamy tematów śmierci, dopóki ktoś z bliskich nie umrze.
Okładka książki Magia rytualna
nowość

44,40 zł 25,91 zł


Niezwykła moc i magia, która tkwi w magicznych symbolach. Poznaj świat sigiliCo przychodzi ci na myśl, kiedy usłyszysz słowo symbol? Zapewne oczami wyobraźni od razu widzisz powszechnie znany pentagram, buddyjski yin-yang, a może bardziej tradycyjny trójkąt lub inny geometryczny wzór. Tak się składa, że magiczne symbole stanowią niezwykle rozbudowaną dziedzinę w świecie ezoteryki, a sigile otoczone są największą tajemnicą. Jeśli czujesz potrzebę zgłębienia ich mocy i pragniesz zrozumieć, w jaki sposób magia sigili może pomóc ci podczas rytuałów magicznych, do ochrony przed złymi urokami i negatywnymi energiami sięgnij po ten poradnik. To bogate kompendium wiedzy, które odkryje przed tobą niezwykłe właściwości magicznych symboli oraz wprowadzi cię w podstawowe tajniki magii.Czym są sigile i jak możesz zastosować ich energię w czasie rytuałów magicznychSigilem możemy nazwać każdy narysowany lub wyrzeźbiony symbol, nasycony magią i wykorzystywany w rytuałach magicznych. Pochodzi od łacińskiego słowa sigillum, które w tłumaczeniu oznacza pieczęć. Podstawą praktyki duchowej związanej z sigilami jest określona intencja osoby, która pragnie osiągnąć zamierzony cel. Siła sigili w dużej mierze oparta jest na prostocie ich zastosowania. Autor książki dzieli się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem z symbolami, aby pomóc ci w zrozumieniu, jak magiczne pieczęcie mogą wzmocnić twoje czary i zaklęcia. W tym celu poznasz proste, a zarazem skuteczne techniki medytacyjne, które pozwolą ci oczyścić umysł i skupić twoją energię na wywołaniu konkretnego efektu przy pomocy pieczęci. Dodatkowo znajdziesz w książce narzędzia, które powinna posiadać każda osoba interesująca się magią w czasie odprawiania rytuałów ochronnych i oczyszczających.Sigile w praktyce czary i zaklęcia dla wszystkich, którzy posiadają otwarty umysłAby sigile mogły być twoimi codziennymi sprzymierzeńcami, warto, abyś wdrożył ćwiczenia opisane w tej książce. Jeśli chcesz skoncentrować swoją energię magiczną, zastosuj Rytuał Środkowego Filaru. Z kolei ćwiczenie, w którym wykorzystasz Oś Kabalistyczną, pomoże ci otworzyć twój przepływ energii. Dodatkowo dowiesz się, jak możesz aktywować swoje czakry, dzięki którym zrozumiesz działanie podstawowych systemów energetycznych. Na pierwszy rzut oka te metody mogą nie mieć nic wspólnego z sigilami, jednak jest to błędne założenie. Każda praktyka opisana w książce ma za zadanie przygotować twój umysł na magię, oczyścić go ze zbędnych myśli i skoncentrować na zamierzonym efekcie. Więcej praktyk znajdziesz w książce.Dzięki tej publikacji poznasz: czym jest magia rytualna i jak ją stosować na co dzień, znaczenie, działanie i efekty korzystania z konkretnych symboli, powszechnie znanych w świecie ezoteryki, jak możesz aktywować swoje czakry poprzez opisane ćwiczenia i techniki medytacyjne, zasady, jakie panują w czasie praktykowania zaklęć przy pomocy sigili, dwa niezbędne systemy energetyczne w magii rytualnej, ćwiczenia na koncentrację, które pomagają oczyścić i przygotować umysł do praktyk rytualnych, sposoby na wzmocnienie swojej praktyki duchowe prostymi rytuałami, takimi jak dzielenie się iluminacjami i budowanie świątyni umysłu, jak skutecznie korzystać z mantr, w celu aktywacji punktów energetycznych i pogłębienia koncentracji w czasie rytuałów.Potęga sigili jest w zasięgu twojej ręki
Okładka książki Duchowy przewodnik wiedźmy
nowość

64,60 zł 37,69 zł


Poznaj wyjątkowe podejście do duchowości, przełam błędne koło toksycznych praktyk oraz przekonań! Autorka bestsellera Sekretna magia przedstawia zbiór potężnych rytuałów, ceremonii, medytacji oraz technik podświadomości, które wzbogacą twoją magiczną praktykę. Z ich pomocą staniesz się wiedźmą kompletną, która oprócz magicznego warsztatu wznosi się na wyższe poziomy rozwoju duchowego i... kocha siebie. Tak! Dzięki tej książce odbudujesz poczucie własnej wartości, doświadczysz samowspółczucia i odkryjesz swoje Boskie ja! Zmienisz swój sposób myślenia. Potężne ceremonie, takie jak manifestacje czy higiena energetyczna, nauczą cię bronić siebie i pomogą ustalić hierarchię potrzeb! Naucz się wykorzystywać swoją wewnętrzną magię!
Okładka książki Księga Cieni osobisty przewodnik czarownicy
nowość

79,70 zł 46,23 zł


Księga Cieni, grymuar czy po prostu magiczny notatnik co to jest? Jeśli interesujesz się czarami i magią, z pewnością zetknąłeś się z terminem Księga Cieni. Jest dość intrygujący, prawda? Czas odkryć, czym jest Księga Cieni, co to takiego i do czego służy? Dla praktykującej czarownicy nie ma narzędzia bardziej osobistego niż czarodziejska Księga Cieni. Czasami nazywana grymuarem, zawiera magiczne informacje i wiedzę, którą czarownica zdobywa w trakcie swojej wieloletniej praktyki. Można w niej zapisywać receptury na magiczne eliksiry, ozdabiać magicznymi symbolami, ukrywać zaklęcia ochronne i opisywać tajemne rytuały. Księga Cieni rozrasta się wraz z magicznym doświadczeniem czarownicy. To swego rodzaju magiczny notatnik. Księga Cieni to termin stworzony dość niedawno, bo zaledwie w ubiegłym stuleciu. Słowo grymuar zaś, czyli dosłownie księga traktująca o magii, sięga głęboko w przeszłość i wywodzi się z Europy. W czasach polowań na czarownice samo posiadanie takiej księgi z zaklęciami groziło śmiercią. Na szczęście dziś większość współczesnych czarownic może dodać Księgę Cieni do swojej kolekcji magicznych narzędzi. Bez obawy, że ktoś spłonie na stosie.Księga Cieni twoje najpotężniejsze magiczne narzędzie! Czarownice, praktykując swoje magiczne rzemiosło, używają wielu różnorodnych narzędzi. Dla niektórych kluczowe są athame i kociołek. Dla innych może to być różdżka, miotła, kolekcja kryształów, zioła lub świece. Warto mieć w zasięgu ręki wszystko to, co jest przydatne, i zwiększa twoją magiczną moc, a jeśli jeszcze pięknie wygląda, stanowi to dodatkową wartość. Narzędzia, które znaczą coś dla nas na osobistym i emocjonalnym poziomie, są również tymi, które mają największą moc. Księgę Cieni tworzy i używa pojedyncza czarownica. Tradycyjnie takie księgi zawsze były sporządzane odręcznym pismem. Uważano, że taka forma zapisywania zaklęć, rytuałów i informacji dodawała czarownicy mocy. Wraz ze wzrostem popularności komputerów powszechne stało się, aby wklejać wydrukowane listy, zaklęcia i przepisy albo korzystać z księgi napisanej przez kogoś innego.Piękne ilustracje, praktyczne informacje i miejsce na twoje zaklęcia Taką księgę przygotowała dla ciebie Autorka, doświadczona czarownica. Jej intencją było stworzenie pełnego czarów notatnika, osobistego grymuaru, Księgi Cieni dla tych, którzy zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w sztuce magii. Księga wypełniona jest praktycznymi informacjami o wielu czarodziejskich narzędziach, takich jak świece, zioła, kryształy, magiczne symbole, ale Autorka wiele miejsca w tej książce pozostawiła tobie! Abyś sam zapełnij ją śladami twojej magicznej podróży. Książka, która jest pięknie ilustrowana, zawiera wiele stron, które czekają, aż je wypełnisz zaklęciami ochronnymi, wróżeniem, białą magią, rytuałami, magicznymi recepturami czy rysunkami.
Okładka książki Zielona magia. Obudź w sobie wiedźmę

44,90 zł 31,23 zł


Obudź swoją wewnętrzną wiedźmę!Wprowadź do codziennego życia odrobinę magii i pierwotnej energii, wykorzystując ukryte moce natury do wspierania pozytywnych połączeń między umysłem, ciałem, duchem i przestrzenią życiową!Dowiedz się, jak oczyścić dom ze złej energii, pracować z czterema naturalnymi żywiołami i odkrywać ścieżkę, która zachęca do harmonijnej transformacji.Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po ziołach, kwiatach, roślinach, trujących roślinach, miksturach, olejkach, herbatach, nalewkach i remediach.Naucz się magicznych praktyk oczyszczania za pomocą ziół, dzwonków, świec i kadzideł.Nawiąż kontakt z naturą i skoncentruj się na swoim wnętrzu.Naucz się uprawiać, zbierać i suszyć zioła. Obserwuj, jak cztery żywioły: powietrze, ziemia, ogień i wiatr przenoszą wiadomości z natury poprzez różne rodzaje roślin.Eksploracja intymnej relacji między człowiekiem a Matką Ziemią.
Okładka książki Dziewięć dni w nieskończoności
nowość

44,90 zł 25,14 zł


Trwało to zaledwie kilka sekund. Kiedy stojąca przed kominkiem w swoim salonie Anke Evertz nagle zamieniła się w żywą pochodnię, na ratunek było już za późno. Choć brzmi to dziwnie, ze spokojem zaakceptowała myśl, że umiera. Z oparzeniami trzeciego stopnia została przewieziona do kliniki. Przez dziewięć dni leżała w śpiączce, a rodzina i lekarze przygotowywali się na najgorsze. Nie mogli przeczuwać, że Anke odbywa właśnie podróż życia. Opuściła swoje ciało i - prowadzona przez świetlistą obecność, którą dziś nazywa swoim nauczycielem - udała się do światów duchowych. Uwolniona od ziemskiej powłoki mogła przyjrzeć się swojemu życiu, uświadomić sobie znaczenie prawdziwej miłości i zanurzyć się w źródle stworzenia. Ze wszystkich cudów, jakich doświadczyła w ciągu tych dziewięciu dni, za największy uznała odkrycie niezwykłości swojego fizycznego ciała, które dotąd traktowała dość obojętnie. Pokazano jej, że posiada ono własną świadomość i jest połączone ze wszystkim, co istnieje poza czasem i przestrzenią. Ujrzała cud stworzenia w każdej jego komórce i ostatecznie świadomie zdecydowała się na powrót do tego ciała, tak bardzo teraz okaleczonego. Po wypadku Anke zdumiewająco szybko odzyskała zdrowie, a po oparzeniach nie pozostał prawie żaden ślad. Pod wpływem głębokiego wglądu, jakiego doznała w czasie komy, całkowicie zmieniło się jej spojrzenie na to, czym jest życie. Gdy przekonała się, jakimi niewyczerpanymi możliwościami dysponuje, powrót do dawnego ograniczonego sposobu myślenia i istnienia okazał się już niemożliwy.Jej relacja z niezwykłego doświadczenia stanu między życiem a śmiercią daje nam fascynujący wgląd w ludzką egzystencję i prowadzi do nieznanych rejonów świadomości. Przekonuje, że nasz obraz rzeczywistości jest zaledwie odpryskiem nieskończonych poziomów istnienia.
Okładka książki Wsparcie z krainy przodków.

79,70 zł 46,50 zł


W publikacji Autorka tłumaczy, jak w prosty sposób możesz zostać medium i uzyskać wsparcie duchowe każdego dnia. Ta doskonała książka świetnie uzupełni twój rozwój duchowy. Dzięki niej poznasz techniki channelingu, które skutecznie połączą cię z przewodnikami duchowymi, oraz zasady uzdrawiania karmicznego – prostej terapii uzdrawiającej duszę. Nauczysz się odczytywać wskazówki przesyłane w formie symboli, praktycznych afirmacji i wizualizacji. Wiedza i moc przodków uwolni twój umysł od negatywnych wpływów z przeszłości, poprawi twoją psychikę, pomoże w karierze i odniesieniu sukcesu oraz naprawi relacje rodzinne i towarzyskie. Otwórz się na moc swoich duchowych przodków.
Okładka książki Prawa wszechświata - fizyka kwantowa i magia.

59,50 zł 34,72 zł


Światowej sławy ekspert w dziedzinie wiedzy o sukcesie, Maxim Mankevich, zainspirował już tysiące ludzi i towarzyszył im w drodze do osobistej doskonałości. Zna prawa wszechświata i czyni je użytecznymi dla każdego. Ta książka to skarbnica praktycznych narzędzi dotyczących różnych dziedzin życia: duszy, związków, powołania, pieniędzy, szczęścia, duchowości, świadomości, podświadomości i tworzenia. Poznaj prawa wszechświata, a dowiesz się jak ego sabotuje twoje szczęście. Poznasz techniki, które pomogą ci odzyskać wolność emocjonalną. Nauczysz się kształtować przyszłość za pomocą przekonań. Dowiesz się, co wysysa twoją energię i jak uzdrawiać energią. Odkryjesz praktyki duchowe i ćwiczenia umysłu, które pomogą ci odkryć twoje mocne strony. Jak wykorzystać prawa wszechświata i osiągać cele.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj