KATEGORIE [rozwiń]
Okładka książki Czy cukrzyca zabije wszystkich?

50,00 zł 32,90 zł


„Czy cukrzyca zabije wszystkich” to pierwsza na rynku książka o tak nietypowym podejściu do tej choroby. Dotyczy głównie cukrzycy typu 2, ale nie tylko, bo obalane tu mity odnoszą się także do wielu innych poważnych, przewlekłych chorób. Na podstawie badań naukowych autorka ukazuje jak szkodliwe są niektóre preparaty stosowane w leczeniu cukrzycy, na przykład metformina czy sama insulina. Jednocześnie autorka udowadnia, że cukrzyca typu 2 jest chorobą w pełni uleczalną.   Oprócz nowatorskiego spojrzenia na cukrzycę, znajdziemy tu szereg informacji na temat zatrucia żywności, którą na co dzień kupujemy, a także omówienie kontrowersyjnych badań naukowych co do wpływu na nasze zdrowie konkretnych produktów spożywczych, aktywności fizycznej i najpopularniejszych diet. Zarówno osobom chorym jak i zdrowym, wiadomości te są potrzebne w życiu codziennym, jak na przykład ta o mleku z kartonu, które jest wysoce szkodliwe, lub że słodkie owoce zbliżają nas dramatycznie do zapadnięcia na cukrzycę.   Tę książkę powinien przeczytać nie tylko chory na cukrzycę, ale każdy, komu zależy na zdrowiu swoim i rodziny, gdyż w dzisiejszych czasach epidemia cukrzycy rozwija się tak szybko, że upoważnia do stwierdzenia, że rzeczywiście cukrzyca zabije nas wszystkich.
Okładka książki Jak mniej myśleć w.2

44,90 zł 26,04 zł


Za dużo myślę. Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. W mojej głowie stale coś się kłębi czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. Mam wrażenie, że jestem z innej planety. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Czuję się niezrozumiany. Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg właśnie ten, który myśli zbyt wiele to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1! Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał. Do tej pory to mózg wiódł cię po wertepach. Czas jednak, abyś przejął stery, i to już od dziś. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać niezwykłe możliwości swojego umysłu, który do tej pory wydawał się nie do ogarnięcia! A do tego poczujesz ulgę i wreszcie odetchniesz pełną piersią, akceptując siebie i swój fantastyczny umysł. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Okładka książki Tanie zupy odchudzające

69,00 zł 64,90 zł


  Co zawiera książka:   Porady, jak planować gotowanie, aby nie marnować jedzenia.   Wskazówki, czym kierować się podczas zakupów, aby były oszczędne.   Podpowiedzi, jak sprytnie gotować, czyli o kuchennych patentach dla oszczędnych.   58 przepisów na tanie zupy odchudzające (w tym część wegetariańska) oraz 7 dodatków typu: przeciery, zakwasy, mieszanki przypraw.   Podpowiedzi, jak przedłużyć trwałość jedzenia.       Dodatkowo książka zawiera: Krótki opis historii autorki oraz przedstawienie Programu Przemian i jego założeń.   Dekolag Zupomaniaka, czyli najważniejsze wskazówki na start.   O ekologii i ekonomii w Twojej kuchni.   Podpowiedzi tańszych zamienników drogich produktów.   Ta książka, to zupełnie nowe spojrzenie na zarządzenie spożywczym budżetem. To kompleksowy poradnik, dzięki któremu zrobisz ekonomiczne zakupy, nauczysz się prawidłowo prowadzić logistykę kuchni, a przy tym ugotujesz wiele zup odchudzających za „grosik”.   Nie warto dłużej czekać. Nie szukaj wymówek "zacznę od jutra, od poniedziałku, po wakacjach". Zadbaj o siebie już dziś.   Dla kogo jest ta książka:   Dla tych, którzy szukają skutecznej metody odchudzania; Dla osób, które zwątpiły, że jeszcze jakiś sposób na redukcję wagi może przynieść upragnione rezultaty; Dla tych, którzy szukają przepisów na tanie zupy odchudzające; Dla osób, które nie lubią liczyć kalorii, ani ważyć swoich dań, a mimo to chcą schudnąć. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na zakupach i na gotowaniu, a jednocześnie osiągnąć upragnione rezultaty.     Dzięki tej książce:   Dowiesz się, co to jest Program Przemian, zwany dietą zupową. Zaoszczędzisz pieniądze, unikając pułapek podczas zakupów, a także błędów przy gotowaniu. Nabierzesz przekonania, że niezależnie od wieku, zawsze można rozpocząć pracę nad zmniejszeniem masy ciała. Zaoszczędzisz czas na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Jak zaoszczędzić”. Zaczniesz oszczędzać tu i teraz. Dzięki zastosowaniu porad z tej książki jest duża szansa, że poczujesz się lepiej i będziesz w pełni sił a także poprawisz kondycję swojego budżetu.    
Okładka książki Celiakia. Życie bez glutenu

52,90 zł 30,68 zł


"Ta książka przyda się każdej osobie na diecie bezglutenowej. Zebrano tu nie tylko wiedzę o samej celiakii i wymogach diety, lecz także m.in. na temat radzenia sobie ze stresem czy mikrobioty jelitowej. Jest w niej mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek. Polecamy!" Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej                                                                                                                                                                                                                                    •             Czy co jakiś czas czujesz się źle po jedzeniu? •             Dolegliwości żołądkowe utrudniają ci codzienne funkcjonowanie?  •             Odczuwasz zmęczenie i spadek nastroju?  •             W kółko łapiesz infekcje? •             Dokuczają ci różne objawy, które mimo leczenia nie ustępują lub co jakiś czas nawracają?  Winowajcą może być gluten, a ty możesz znajdować się wśród setek tysięcy ludzi w Polsce chorych na celiakię.    Dominika Musiałowska, współautorka bestsellerowych książek o insulinooporności, zmagająca się także z celiakią, tym razem zajęła się podstępną chorobą trzewną, a do pomocy zaprosiła ekspertów: cenionego gastrologa dr. Wojciecha Marlicza i znaną dietetyczkę Magdalenę Makarowską. Niezależnie od tego, czy rozpoznano u ciebie celiakię, czy tylko podejrzewasz, że na nią cierpisz, a może problem dotyczy twojego dziecka – ten praktyczny poradnik będzie dla ciebie źródłem pierwszej pomocy. Dzięki niemu zrozumiesz, czym jest ta choroba, dowiesz się, jak ją diagnozować i leczyć, oraz zyskasz cenne wskazówki, które ułatwią ci codzienne życie. Znajdziesz w nim ponadto garść przepisów na szybkie, wykonane z naturalnych składników ciasta, ciasteczka, chleby, tarty, pizzę i pierogi, które zachwycą ciebie i twoją rodzinę.  „Celiakia. Życie bez glutenu” to pierwszy taki poradnik w Polsce, który pomoże ci przejąć kontrolę nad chorobą i odmienić swoje samopoczucie.   „Ponad dziesięć lat temu dowiedziałam się, że jestem chora na celiakię. Różne dolegliwości odczuwałam jednak już kilka lat wcześniej. Diagnostyka trwała długie miesiące, a w zasadzie lata, podczas których odwiedziłam wielu różnych specjalistów. To był naprawdę trudny czas. A przecież sama diagnoza nie rozwiązała problemu. Musiałam się na nowo nauczyć żyć – bez glutenu. Początki nie były łatwe, ale z czasem zrozumiałam mechanizm choroby, zmierzyłam się ze swoimi trudnościami i zaczęłam powoli wychodzić na prostą. Choć celiakia wciąż od czasu do czasu przypomina mi o sobie, to dziś mnie już nie ogranicza. Rozwijam swoje pasje, realizuję się zawodowo i w macierzyństwie. Łapię życie garściami i pokazuję innym, że nawet z chorobą można żyć pełnią życia”.  
Okładka książki Lekarstwo na wszystkie choroby

44,10 zł 37,90 zł


Nowa książka Siergieja Łazariewa „Lekarstwo na wszystkie choroby” zgłębia temat zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka, skupiając się na energetycznych aspektach jego stanu. Autor pokazuje, że zdrowie człowieka zależy przede wszystkim od jego energetyki, a energetyka z kolei związana jest z jego uczuciami.   To nasz stosunek do życia, nasze uczucia warunkują nasze zdrowie i los. Wszystko, co dzieje się z nami i wokół nas, wszystkie informacje, które do nas docierają, są filtrowane przez nasz światopogląd i nasz charakter. Jeśli te dwa ostatnie są niedoskonałe, to zaczynamy mieć problemy ze zdrowiem i losem.   Rozpatrując wiele rożnych przypadków z życia Czytelników, Siergiej Łazariew wyjaśnia, jak nasze nieprawidłowe uczucia powodują określone choroby. Omawia takie ważne problemy, jak przyczyny powstania chorób onkologicznych, cukrzycy, zaburzeń psychicznych i chorób narządów wewnętrznych. Analizuje typowe błędy popełniane przez ludzi, którzy przeczytali jego książki i spodziewają się wyzdrowieć, nie myśląc jednak o wielu ważnych aspektach, bez których jest to po prostu niemożliwe.   Porady dla młodych rodziców, zasady prawidłowego odżywiania i wiele innych – to wszystko również zawarte jest w niniejszej książce.   Trzeba wreszcie uświadomić sobie, że człowiek jest istotą energetyczną i czerpie swoją energię z miłości. Każdy z nas powinien zrozumieć swoją duszę, swoje uczucia i uzmysłowić sobie, że nasze zdrowie zależy przede wszystkim od nas samych, od tego, czy mamy w duszy miłość, która jest głównym lekarstwem na wszystkie choroby.
Okładka książki Antyrak. Nowy styl życia

39,90 zł 28,47 zł


ŚWIATOWY FENOMEN WYDAWNICZY I MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER! Jak żyć z rakiem – koncepcja walki z nowotworami. Jak się odżywiać – antyrakowe diety i produkty. Jak prowadzić antyrakowy styl życia. Jak walczyć z nowotworami, stymulując naturalne mechanizmy obronne organizmu. Rak tkwi uśpiony w każdym z nas. Od nas zależy, czy zdołamy się przed nim obronić. „Antyrak“ w prosty i przystępny sposób przedstawia aktualny stan wiedzy o nowotworach i naturalnych środkach obronnych organizmu. Książka odpowiada na pytania kluczowe dla życia i zdrowia większości ludzi. Jaki tryb życia prowadzić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka? Co robić, by zahamować rozwój choroby i zapobiec jej nawrotowi? Co jeść, jakie stosować diety? Jakich potraw i produktów bezwzględnie unikać? Dr Servan-Schreiber opisuje naturalne metody lecznicze wspomagające walkę z nowotworami, stanowiące uzupełnienie metod tradycyjnych (chirurgii, radioterapii i chemioterapii). Jego książka w żadnym jednak wypadku nie może zastąpić zaleceń lekarza. Dr Servan-Schreiber, neurochirurg i psychiatra, zajmował się terapią osób cierpiących na nowotwory i inne ciężkie schorzenia. W wieku trzydziestu jeden lat zdiagnozowano u niego nieoperacyjnego guza mózgu, który nie dawał rokowań ani na wyleczenie, ani na życie dłuższe niż kilka lat. Podjął walkę z chorobą, która ostatecznie pokonała go prawie dwadzieścia lat później, w 2011 roku. Choć był zwolennikiem niekonwencjonalnych metod leczenia, nie odrzucał osiągnięć naukowych i sposobów tradycyjnych. Jego ważnym wkładem w rozwój medycyny jest stworzenie nowej koncepcji walki z nowotworami opartej na stymulacji (za pomocą odpowiednio dobranych diet oraz stylu życia) naturalnych mechanizmów obronnych organizmu.
Okładka książki Przeciwzapalna dieta ketogeniczna

60,00 zł 36,75 zł


Odpowiednio zbilansowana dieta ketogeniczna nie tylko ułatwi ci odchudzanie, ale przede wszystkim pomoże wyeliminować stany zapalne w organizmie, które są przyczyną chorób autoimmunologicznych, alergii, a nawet nowotworów. Autorka, dietetyczna i specjalistka w leczeniu chorób układu trawiennego, odkryje przed tobą, czym jest przeciwzapalna dieta ketogeniczna. Poznasz jej zasady oraz cenne porady dotyczące tego, jak ją rozpocząć. Dowiesz się, czym są makroskładniki i w jaki sposób obliczyć ich codzienne zapotrzebowanie. 2-tygodniowy plan posiłków oraz 100 prostych przepisów pomogą ci, bez wyrzeczeń, wprowadzić organizm w stan ketozy, cofnąć stany zapalne i odzyskać zdrowie! Wyeliminuj stany zapalne dzięki przeciwzapalnej diecie keto!
Okładka książki Historia wewnętrzna w.3

49,90 zł 28,94 zł


Książka, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowiu i pokazała, że jelita – jeden z naszych najważniejszych narządów – mają nieodparty urok i że można o nich mówić zrozumiale, obrazowo i niezwykle dowcipnie. Przeczytaj książkę, na której punkcie oszalały miliony ludzi na całym świecie, a twoje postrzeganie własnego ciała zmieni się o 180 stopni. Giulia Enders potrafi jak nikt inny opowiadać o tym, co dzieje się w naszych jelitach i jak zachodzące tam procesy przekładają się na najróżniejsze, często zaskakujące, aspekty naszego życia, a świeżego spojrzenia młodej lekarki dopełniają przezabawne rysunki jej siostry Jill. Odporność, waga ciała, podatność na alergie, poziom życiowej energii… To niesamowite, jak wiele zależy od naszych jelit! Zadbaj więc o ten cenny narząd, wprowadzając zawarte w książce wskazówki, a on z pewnością ci się odwdzięczy. Najpierw jednak poznaj jego piękną historię wewnętrzną. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Okładka książki Leczenie głodowaniem

84,00 zł 54,60 zł


Na początku lat 30. XX wieku A. Suworin wniósł znaczący wkład w rozwój nauki o głodówkach. Interesował się wschodnimi metodami samodoskonalenia i różnymi niefarmakologicznymi metodami leczenia. Po przeczytaniu indyjskich, tybetańskich, chińskich i innych traktatów medycznych, książek o medycynie ludowej, książek zachodnich higienistów sam Suworin napisał i opublikował wiele prac (pod pseudonimem Aleksiej Poroszyn). Najbardziej znane to „Uzdrowienie głodem i jedzeniem”, „Leczenie głodowaniem”, „Praktyka postu”. W niniejszej publikacji czytelnik zapozna się nie tylko z praktycznymi radami dotyczącymi przygotowania się do głodówki i jej przeprowadzeniu. Kilka rozdziałów porusza także tematy niezwykle istotne dla holistycznego podejścia do zdrowia człowieka: astralne i mentalne ciała, magnetyzm, elektryczność. Bardzo cennym dodatkiem do polskiej publikacji jest kompleks unikalnego masażu Aleksieja Suworina – 11 rysunków ze szczegółowymi opisami ruchów, dających możliwość praktykowania tego masażu bez postronnej pomocy.
Okładka książki Jak zacząć odchudzanie zupami

79,00 zł 69,90 zł


Książka Jak zacząć odchudzanie zupami to podstawowy podręcznik do rozpoczęcia redukcji wagi za pomocą zup. To zbiór zasad, porad i wskazówek, aby zacząć realizować swój cel o szczupłej sylwetce i zdrowym ciele.   Książka ta nie tylko przedstawia, jak zacząć odchudzanie, ale także daje praktyczne porady, jak trwale, skutecznie i prosto to zrobić.   Jeśli szukasz skutecznej i smacznej metody na odchudzanie, to ta książka zapozna Cię ze szczegółami takiego sposobu.   „Jak zacząć odchudzanie zupami” została napisana przez Monikę Honory, która sama schudła 40kg, a teraz dzieli się z innymi, jak osiągnąć sukces w redukcji kilogramów. Tysiące osób skorzystało z tej metody. Sprawdź, może okaże się, że i Ty spełnisz marzenia dzięki Programowi Przemian.   Uwaga: Żadne przepisy nie powtarzają się w innych książkach autorstwa Moniki Honory.   Co zawiera książka: Opis Programu Przemian, znanego jako dieta zupowa, ze szczególną analizą przygotowania, omówienia zasad i ich wdrożenia. Proces przygotowania do rozpoczęcia Przemiany - jak wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu. Opis badań, które warto przeprowadzić przed przystąpieniem do odchudzania zupami. 13 przepisów na zupy oraz na wywary. HIT! 2- tygodniowy, przykładowy harmonogram Programu Przemian - to gotowa instrukcja postępowania po dołączeniu do Programu Przemian.   Dodatkowo książka zawiera: Jak działa metabolizm i jak go pobudzić? Porady, jak przygotować swoją psychikę i nastawienie, aby wytrwać w odchudzaniu. Jak przygotować bliskich na Przemianę i uzyskać ich wsparcie. Wszystko o tym, jakie porcje jeść, w jakich odstępach czasowych. Jak przygotować kuchnię. Jak radzić sobie z problemami i pułapkami, które mogą pojawić się w trakcie odchudzania. Porady, jak przetrwać spotkania rodzinne, wesela, grille, gdy się odchudzasz. Jak unikać pokus w postaci słodyczy, słonych przekąsek, słodkich napojów. Jak wzmacniać swoją silną wolę i walczyć z demotywatorami. Praktyczne wskazówki, jak dbać o skórę, aby zachować jej elastyczność i jędrność. Metamorfozy osób, które skutecznie schudły z Programem Przemian. Najczęstsze odpowiedzi na pytania o Program Przemian.   Ta książka, to zupełnie nowe spojrzenie na proces odchudzania. To kompleksowy poradnik, który pozwoli Ci osiągnąć pierwsze efekty od momentu przystąpienia do Programu. Znajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące Programu Przemian. Uporządkujesz swoją wiedzę i będziesz miał pod ręką praktyczne wsparcie merytoryczne.   Nie warto dłużej czekać. Nie szukaj wymówek "zacznę od jutra, od poniedziałku, po wakacjach". Zadbaj o siebie już dziś.   Dla kogo jest ta książka: Dla tych, którzy szukają skutecznej metody odchudzania; Dla osób, które zwątpiły, że jeszcze jakiś sposób na redukcję wagi może przynieść upragnione rezultaty; Dla tych, którzy szukają przepisów na zupy odchudzające; Dla osób, które nie lubią liczyć kalorii, ani ważyć swoich dań, a mimo to chcą schudnąć. Jeśli stosowałeś kiedyś np. tabletki na odchudzanie, to teraz przekonasz się, że bez nich, w zdrowy sposób możesz także schudnąć.   Dzięki tej książce: Dowiesz się, co to jest Program Przemian, zwany dietą zupową. Zrozumiesz najważniejsze zasady, którymi należy się kierować przy redukcji wagi. Przekonasz się, że nie tylko kalorie są ważne przy odchudzaniu. Nabierzesz przekonania, że niezależnie od wieku, zawsze można rozpocząć pracę nad zmniejszeniem masy ciała. Zaoszczędzisz czas na poszukiwanie informacji o zasadach Programu Przemian. W tej książce masz wszystkie niezbędne informacje. Dzięki zastosowaniu porad z tej książki jest duża szansa, że poczujesz się lepiej i będziesz w pełni sił.   Elegancji wygląd książki sprawi, że będzie ona również idealnym pomysłem na prezent.
Okładka książki Odchudzanie zupami

79,00 zł 69,90 zł


Książka Odchudzanie zupami, to gotowy jadłospis, przepisy i porady, do skutecznego odchudzania. To druga obowiązkowa lektura po książce: Jak zacząć odchudzanie zupami. To narzędzie dla tych, którzy chcą poznać, jak powinien wyglądać przykładowy miesiąc z Programem Przemian, zwanym popularnie, jako dieta zupowa.Książka przedstawia harmonogram wraz z menu na pierwsze 4 tygodnie odchudzania. Jest to gotowy plan działania, dzień po dniu, dzięki któremu będziesz pewien, że nie popełnisz błędów i zachowasz wszystkie zasady przygotowania posiłków, a także zadbasz o siebie holistycznie.To 4-tygodniowy plan działania, który niemal za rękę poprowadzi Cię przez ten najtrudniejszy etap, jakim jest zmiana nawyków i wejście w rytm dbania o zdrowie.   Uwaga: Żadne przepisy nie powtarzają się w innych książkach autorstwa Moniki Honory.   Co zawiera książka: HIT! 4-tygodniowy harmonogram. Każdy dzień zawiera konkretne wskazówki co jeść, pić oraz dodatkowe porady dotyczące aktywności fizycznej i motywacji. 51 przepisów kulinarnych! 43 przepisy na zupy odchudzające oraz dodatkowe 8 przepisów na wywary, zakwasy, klopsiki, kluseczki itp.   Dodatkowo książka zawiera: W harmonogramie znajdują się również wskazówki i porady w zakresie aktywności fizycznej, nauki dbania o skórę, porady motywacyjne. Opis, na czym polega odżywianie zgodne z Program Przemian. Przypomnienie zasad Programu Przemian. Listy zakupów. Konkretne wskazówki, jak przygotować się do realizacji planu. Jak w razie potrzeby modyfikować jadłospis. Jakie trudności mogą się pojawić podczas Przemiany i jak sobie z nimi radzić. Przewodnik po smakach – co zrobić, gdy masz ochotę na słone, słodkie itp. Jak przyprawiać zupy, by nadać im wyjątkowy smak.     Dla kogo jest ta książka: Dla osób, które dopiero niedawno usłyszały o odchudzaniu zupami i chcą rozpocząć swoją drogą po szczupłą i zdrową sylwetkę; Dla osób, które Program Przemian, ale chciałyby uporządkować swoją wiedzę; Dla osób, które szukają gotowego rozwiązania, aby nie popełnić błędów na starcie przy samodzielnym komponowaniu menu; Dla osób, które chcą oszczędzić czas i dostać od razu gotowy harmonogram na cały miesiąc.   Dzięki tej książce: Ugotujesz 43 różnorodne zupy bez żadnego trudu, korzystając z łatwo dostępnych składników; Nauczysz się, co to znaczy holistyczne dbanie o siebie, nie tylko w kontekście żywieniowym; Poznasz przepisy na zupy, które nigdy się nie nudzą; Zaoszczędzisz czas na wymyślanie własnych przepisów na zupy; Zadbasz o swoje zdrowie i zaczniesz spełniać marzenia. Elegancji wygląd książki sprawi, że będzie ona również idealnym pomysłem na prezent.  
Okładka książki Kuracja Breussa

Kuracja Breussa

Rudolf Breuss

49,90 zł 39,90 zł


Pod pojęciem uzdrowienia rozumiem przywrócenie choremu organowi jego pierwotnej funkcji bez ograniczeń, a nie jego amputację. Czy częściowo lub całkowicie usunięty organ jest wyleczonym organem? Czy można okaleczenie porównywać z uzdrowieniem? Rudolf Breuss   W zmodyfikowanej, dopasowanej do współczesnych ludzi kuracji Breussa widzę możliwość leczenia raka, o ile zdobędą się na odwagę, by ją przetrzymać. Jeśli dojdzie do tego silna wiara, może z pewnością wydarzyć się cud, jakiego się nie spodziewano. dr n. med. Fritz Becker (z Przedmowy)   Rudolf Breuss (1899–1990)   Austriacki naturopata, którego proste metody leczenia raka i innych chorób przewlekłych pomogły ponad 45 000 chorym. Co ważne, udało mu się pomóc chorym, którym lekarze nie dawali już szans na przeżycie. Totalna kuracja przeciwrakowa Breussa jest zmodyfikowaną kuracją głodową opartą częściowo na  kuracji głodowej Otto Buchingera, elementach nauk Sebastiana Kneippa, a także na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji własnych Breussa.   Rak, zdaniem Breussa, nie jest chorobą, lecz niezależną naroślą, odżywiającą się wyłącznie stałym pokarmem. Aby pokonać raka, należy go zagłodzić. Dlatego w czasie opracowanej przez niego 42-dniowej kuracji należy spożywać jedynie soki warzywne i herbaty ziołowe.  Skomponowane przez niego soki warzywne zawierają minerały i witaminy niezbędne dla funkcjonowania organizmu podczas kuracji, w czasie której organizm własnymi siłami zwalcza chorobę. Jego książka została przetłumaczona na języki: chiński, angielski, francuski, włoski, chorwacki, słoweński, rosyjski oraz polski.   Marcelin Jan Pietryja ofm   Kapłan, zakonnik w zakonie franciszkanów w Katowicach-Panewnikach. Doktor teologii.  Pasjonat i entuzjasta fitoterapii. Od wielu lat kształci się w zakresie ziołolecznictwa. Ukończył studium farmaceutyczno-zielarskie w Poznaniu. Swoją wiedzę pogłębia współpracując z najlepszymi  specjalistami w tej dziedzinie z wiodących ośrodków naukowych w kraju i za granicą.  W 2007 roku utworzył Herbarium św. Franciszka – miejsce, gdzie odwiedzający klasztor mogą spróbować herbat ziołowych skomponowanych według starych zakonnych receptur, nabyć różne ziołowe specyfiki, a także zasięgnąć porad dotyczących zdrowego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej.  Od 2007 roku organizuje corocznie Franciszkańskie Konferencje Zielarsko-Farmaceutyczne. W 2012 roku  o. Marcelin Pietryja utworzył serię wydawniczą Biblioteka Św. Franciszka, w której wydawane są książki z zakresu ziołolecznictwa i fitoterapii. W 2015 roku założył Instytut Medycyny Klasztornej, w którym kształcą się przyszli fitoterapeuci. Jest także wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.
Okładka książki DMSO naturalny środek przeciwzapalny wyd.2021

60,00 zł 36,75 zł


W książce znajdziesz solidną porcję wiedzy, dzięki której w świadomy sposób będziesz mógł wykorzystać niezwykłe właściwości lecznicze DMSO. Warto, żeby po ten naturalny środek przeciwzapalny sięgnęli nie tylko zwolennicy medycyny alternatywnej czy terapii naturalnych, ale też wszyscy poszukujący skutecznych sposobów na wiele powszechnie występujących chorób i dolegliwości. Szybko i bez efektów ubocznych przywrócisz zdrowie swojemu organizmowi!
Okładka książki Symbioza i autonomia

59,00 zł 45,90 zł


Jakie są skutki, kiedy rodzice nas nie chcą i nie kochają, kiedy się od nas odwracają, wycofują i opuszczają nas w fazie, kiedy jesteśmy jeszcze mali i ich potrzebujemy? Czy czeka nas potem tylko wieczna frustracja i wewnętrzna samotność? Czy też będziemy przez całe życie o rodziców zabiegać i na dodatek dźwigać ich cierpienie, w nadziei, że może nas pewnego dnia mimo wszystko pokochają i zaakceptują?   Czy musimy z powodu zależności od nich rezygnować z własnego szczęścia? Czy zdradzamy ich, kiedy odchodzimy z domu, nie chcemy dłużej z nimi mieszkać i nie chcemy im więcej służyć swoją miłością i pocieszeniem? Czy musimy się z tego powodu czuć winni?   A jak to wygląda, kiedy przyjmiemy perspektywę rodziców? Kiedy widzimy, że dziecko w żaden sposób nie chce stać się dorosłe? Kiedy odmawia wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, żyje na koszt rodziców, lekceważy ich, obraża i wykorzystuje, bierze narkotyki czy stosuje przemoc?   Czy rodzice muszą się na to wszystko godzić, czy też wolno im pokazać takiemu dziecku drzwi? Czy miłość matczyna albo ojcowska musi wszystko wybaczać? Czy wolno nam, jako dorosłym, posiadać symbiotyczne potrzeby?   Czy miłość do partnera jest w podobnej mierze symbiotyczna jak miłość do ojca albo matki? Ile miłości, oparcia, pomocy i poczucia bezpieczeństwa potrzebujemy w dorosłym życiu? Ile odpowiedzialności za partnera powinniśmy wziąć, kiedy mu się źle wiedzie?   Co powinniśmy przejąć, aby mu ulżyć, a czego w żadnym wypadku nie? Czy musimy przez całe życie znosić niesamodzielność partnera czy małżonka, który nie chce wziąć za siebie odpowiedzialności?   Czy wolno nam wskutek własnej emocjonalnej niesamodzielności przeszkadzać dzieciom lub partnerowi w ich rozwoju i pójściu własną drogą?   Można powiedzieć, że rysują się dwie alternatywne relacje między symbiozą i autonomią – konstruktywna symbioza i prawdziwa autonomia z jednej strony oraz destruktywna symbioza i pozorna autonomia z drugiej.   Kto osiągnął pewien stopień autonomii, ten jest w stanie konstruktywnie współistnieć z innymi. Kto jest wewnętrznie rozszczepiony, potrzebujący i niespełniony, ma skłonności do tego, by podporządkowywać się innym lub wynosić się ponad nich i próbować nad nimi panować. W symbiotycznych uwikłaniach własna wola jest wolą dopasowania się. Dopasowywanie się czyni człowieka bezbarwnym i bezkształtnym. Człowiek płynie z innymi i z tłumem, myśli i czuje tak jak oni. Wierzy, że jest w tej większej całości bezpieczny i nie potrafi sobie wyobrazić istnienia bez tego zewnętrznego uniwersum. Staje się przez to łatwy do zmanipulowania i zachowuje jak chorągiewka na wietrze. Idzie za każdą modą i wskakuje do każdego pociągu, który właśnie przejeżdża. Myśli bezkrytycznie, jest łatwowierny i nie sprawdza, czy to, co twierdzą inni jest prawdą.   W destruktywnych relacjach symbiotycznych trzeba nieustannie manipulować. Wygłaszane są piękne mowy o tym, co rzekomo łączy tych, którzy zajmują ważniejszą pozycję społeczną z tymi, którzy są od nich zależni. Kiedy ktoś odważa się zniszczyć iluzję pięknego, harmonijnego współżycia, czekają go zakazy i kary. Symbiotycznie uwikłana miłość nie jest zdrowa, gdyż kurczowo chwyta się drugiego człowieka, pragnie go posiąść, zawładnąć nim, rywalizować z nim, wywiera na niego nacisk i szantażuje, wysuwa oczekiwania, które druga osoba może spełnić jedynie kosztem własnych potrzeb i interesów. Taka miłość jest iluzją, nie widzi drugiego takim, jaki rzeczywiście jest, lecz tworzy sobie jego wizerunek w oparciu o to, czego sama pragnie i potrzebuje.     Odziedziczone traumy   Jednym ze skutków uwikłania symbiotycznego w rodzinie jest to, że jesteśmy niejako psychicznie „podłączeni” do traum swoich rodziców i dziadków – do ich bolesnych traumatycznych przeżyć, którą nam nieświadomie przekazali – do ich lęków, rozpaczy, żałoby, co skutkuje w naszym życiu wpadaniem „bez powodu” w stany depresyjne albo psychotyczne z nieadekwatną percepcją rzeczywistości. Uwikłanie często też objawia się poczuciem beznadziei i niemożnością znalezienia życiowego celu.   Z teorii traumy wynika, że ludzie, którzy przeszli doświadczenie traumy nie potrafią wchodzić w zdrowe i nieobciążone związki z innymi ludźmi, ponieważ wskutek traumatyzacji utracili kontakt z samym sobą i z tego powodu nie są w stanie właściwie pojmować otaczającego ich świata. Wskutek zerwania emocjonalnej łączności świata wewnętrznego ze światem wewnętrznym nie rozumieją samych siebie i nie potrafią w wystarczającym stopniu zrozumieć innych. Postrzegają otoczenie poprzez krzywe zwierciadło swego własnego wnętrza, widzą w nim obrazy, które stworzyła trauma. To nadzwyczaj negatywne oddziaływanie traumatyzacji dotyczy zwłaszcza bliskich emocjonalnych relacji, zatem przede wszystkim relacji między rodzicami i dziećmi oraz między dorosłymi partnerami. Więź i trauma pozostają dlatego w bardzo ścisłej zależności. Trauma pozostawia ślad w postaci ekstremalnego lęku, który nie pozwala na budowanie zdrowych relacji.   Traumy i symbiotyczne uwikłania sprawiają, że mimo iż ludzie robią się starsi, nie stają się przez to bynajmniej dorośli, nawet wtedy, kiedy zostają rodzicami. Dlatego proces wewnętrznego doroślenia potrzebuje często terapeutycznego wsparcia. Kiedy w ramach tego procesu udaje się coraz lepiej zintegrować rozszczepienia pochodzące z własnych traum oraz zdystansować w stosunku do traum przejętych od innych, wtedy nadchodzi moment wewnętrznego zamknięcia własnego dzieciństwa i podjęcia życia bardziej tu i teraz.   Chcę tą książką dodać otuchy, że przezwyciężenie traum, a w szczególności traum symbiotycznych, jest możliwe. Człowiek może wiele osiągnąć, jeśli zacznie pracować nad sobą i nie będzie ustawał w wysiłku pielęgnowania i rozwijania zdrowych części swojej psychiki.   Franz Ruppert
Okładka książki Szczytowe stany świadomości. Teoria i Zastosowanie.

241,00 zł 199,90 zł


  Podręcznik przedstawia fundamentalne odkrycia dotyczące biologicznych podstaw stanów duchowych i szamańskich, doświadczeń transpersonalnych oraz świadomości jako takiej. Ich źródłem są eksploracje najwcześniejszych przedurodzeniowych wydarzeń rozwojowych, a świadomość wywodzi się z biologii pewnej szczególnej komórki.   Wydarzenia rozwojowe: Stany duchowe i szamańskie są spuścizną najwcześniejszych przedurodzeniowych stadiów rozwoju człowieka. Komórka prymarna: Świadomość człowieka pochodzi z pojedynczej komórki organizmu. Mózg trójjedny: Organelle komórki prymarnej są podstawą „podświadomości” części mózgu trójjednego. Biologia transpersonalna: Zjawiska duchowe, szamańskie i paranormalne są rezultatem dostępu do biologicznych struktur komórki prymarnej lub ich postrzegania. Wrodzone niebezpieczeństwo: Uaktywnienie pewnych przedurodzeniowych urazów może wywołać poważne i zagrażające życiu problemy. Mając teoretyczne podstawy, możemy obecnie zrozumieć na poziomie biologicznym, skąd wynikają tradycyjne, duchowe i szamańskie praktyki, a także zrozumieć, co sprawia, że różne metody uzdrawiania są skuteczne. Jeszcze ważniejsze są bardzo praktyczne zastosowania, bowiem dzięki syntezie tradycyjnych pojęć i współczesnej mikrobiologii stały się możliwe całkiem nowe metody rozwoju duchowego i uzdrawiania.   Ten podręcznik prezentujący teorię stanów szczytowych i biologię świadomości służy szkoleniu naszych terapeutów. Chociaż został napisany z myślą o profesjonalistach, zawarta w nim wiedza jest również dostępna laikom zainteresowanym awangardowymi badaniami nad świadomością i zastosowaniem ich rezultatów w psychologii i medycynie.       Doktor Grant McFetridge jest założycielem Instytutu Studiów nad Szczytowymi Stanami Świadomości. Opracował własną metodę z użyciem regresji służącej eliminacji traum, zwaną Uzdrawianiem Całym Sercem. Jest pionierem w dziedzinie przedurodzeniowej i urazowej psychologii.
Okładka książki Cud głodówki

84,00 zł 60,44 zł


Paul Chappius Bragg (ur. 6 lutego 1895, zm. 17 grudnia 1976) – orędownik amerykańskiej medycyny alternatywnej, naturopata, lider amerykańskiego ruchu na rzecz zdrowego żywienia, przedsiębiorca. Propagator zdrowego stylu życia, zdrowej diety, głodówki, aktywności fizycznej. Autor publikacji "Cud głodówki", po ukazaniu której stał się znany na całym świecie. Fragment książki: Trucizny zaczynają się gromadzić w różnych częściach ciała, powodując schorzenia i wywołując ostre lub przewlekłe bóle. To Matka Natura wysyła nam wyraźne sygnały ostrzegawcze, że nie prowadzimy zdrowego stylu życia, który przewidzieli dla nas Ona i Bóg. Być może winę za swoje problemy zrzucasz na wszystkich i wszystko dookoła – zamiast przemyśleć swoje nawyki i zastanowić się nad prawdziwym ich źródłem. Powiesz: „Ależ skąd! Złapałem przeziębienie z przepracowania” albo „Choruję, bo się starzeję”. Wymówka goni wymówkę. Nie wymieniasz jednak prawdziwej przyczyny: siebie. To my jesteśmy odpowiedzialni za swoje ostre i przewlekłe bóle i przedwczesne starzenie się. Nasze niezdrowe nawyki sprzyjają niskim pokładom Sił Witalnych i zmęczeniu. To powoduje, że organizm nie jest w stanie w pełni usunąć zalegających trucizn. Toksyny znajdują więc narząd do dręczenia, a ból przejmuje nazwę od miejsca, w którym występuje. Jednak źródłem tego bólu jest tak naprawdę twój styl życia.
Okładka książki Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie

47,00 zł 39,46 zł


Marek Skoczylas ukończył akademię medyczną w Lublinie w 2006 roku. Jest lekarzem a jego pierwotna specjalizacja to stomatologia. Od 2007 roku regularnie analizuje najnowsze badania naukowe oraz rozszerza swoją wiedzę z płatnych specjalistycznych anglojęzycznych bibliotek medycznych. Obecnie zajmuje się fitofarmakologią (głównie ziołami) toksykologią żywności, chorobami przewlekłymi w tym autoimmunologicznymi oraz badaniem wpływu flory bakteryjnej na zdrowie człowieka. Jak sam twierdzi, kluczem do zdrowia jest żywność. Przemyślane pozyskiwanie pokarmów, blokowanie chemikaliów z pożywienia oraz usuwanie chemii z organizmu zawsze powinno być pierwszym etapem leczenia i krokiem do zdrowia. Książka opisuje rolę jaką pełnią toksyny środowiskowe w rozwoju chorób cywilizacyjnych. Po dzień dzisiejszy, trudno odnaleźć jednostkę chorobową, która nie byłaby przez liczne badania naukowe łączona z toksynami takimi jak konserwanty, metale ciężkie czy pestycydy. Idea książki oraz jej założenia mają na celu chronić zdrowie ludzkie nie tylko poprzez uświadamianie w jakim pożywieniu znajdują się toksyny, ale głównie jak zneutralizować chemię, której nie jesteśmy w stanie uniknąć. Toksyny od zawsze towarzyszyły ludzkości, ale natura dała nam antidotum na większość z nich. Jednak dziś w czasach tak silnej presji obcych dla organizmu ludzkiego substancji chemicznych w pożywieniu, musimy adekwatnie wzmożyć ochronę naszego organizmu dzięki naturalnym związkom mającym zdolność neutralizowania chemii z pożywienia.
Okładka książki Ukryte terapie. Część 3. Tom 2

59,00 zł 55,90 zł


Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III      Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje nastawienia zmieniało się, aż do tego jakie mam dzisiaj. Ktoś kto profesjonalnie nie zajmuje się medycyną pisze o tak oczywistych dla mnie sprawach, których moi szanowni koledzy nie mogą zrozumieć. Nie pisze o recepturze leczenia chorób, tylko zajmuje się ich przyczyną powstawania.   prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski   Część 3 Tom 2   Część terapeutyczna 363 • Miażdżyca 366 • Artroza stawów, osteoporoza i inne schorzenia stawów        370 • Reumatoidalne zapalenie stawów 372 • Choroba zwyrodnieniowa stawów 373 • Dna moczanowa, podagra                              376 • ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) 377 • Plamka żółta (degeneracja związana z wiekiem czyli AMD) 378 • Stwardnienie rozsiane, miastenia gravis                    379 • Autyzm 384 • Pleśniawki 387 • Afty 387 • Paradontoza 388 • Nowotwory 388 • Tarczyca 389 • Hashimoto 395 • Menopauza 397 • Złamanie kości 400 • Odciski 404 • Tętniaki 404 • Kamienie nerkowe 406 • Nietrzymanie moczu 407 • Kamienie żółciowe 408 • Zapalenie pęcherza moczowego 415 • Zaparcia 416 • Biegunki 417 • Cieśń nadgarstka 417 • Borelioza 418 • Wątroba, stłuszczenie, marskość                        420 • Sepsa, wirusowe zapalenie płuc                          420 • Jak wzmocnić działanie układu odpornościowego 447 • Polipy w nosie 455 • Cukrzyca 455 • Endometrioza 470 • Bolesne menstruacje 470 • Dzwonienie w uchu 471 • Choroba Meniera 472 • Alergie, atopowe zapalenie skóry (AZS)                    472 • Astma 473 • Blizny 476 • Oparzenia 477 • Bezdech senny 477 • Chrapanie 477 • Bezsenność 477 • Migreny 479 • Alzheimer 479 • Zespół Downa 482 • Skurcze mięśni 483 • Ból głowy 484 • Hemoroidy 485 • Akoholizm 488 • Nadwaga 488 • Niedowaga 495 • Zajady 495 • Choroba popromienna 496 • Zastrzał 499 • Łagodne nowotwory skóry 500 • Czyraki 501 • Zatoki 501 • Żylaki 504 • Zajady 505 • Udrożnienie nosa (zatkany nos) 505 • Schizofrenia 505 • Uporczywe kichanie 506 • Depresja 506 • Ostroga piętowa 507 • Choroby wirusowe wieku dziecięcego 508 • Sklerodermia 510 • Sarkoidoza 511 • Choroba Raynauda 512 • Łuszczyca, łuszczycowe zapalenie stawów                512 • Choroba Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego 515 • Zapalenie śluzówki żołądka, owrzodzenie żołądka i dwunastnicy                      520 • Arytmia 522 • Przeziębienie 523 • Czkawka 526 • Choroba lokomocyjna 527 • POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc, pylica)        528 • Anemia 529 • Prostata 531 • Opryszczka 533 • Padaczka 534 • Choroba Parkinsona 536 • Nudności poranne 536 O dietach 537 • Białko 538 • Tłuszcze 539 • Węglowodany 540 • Dieta dra Kempnera 550 • Dieta ketogenna 551 • Kulki kokosowe 555 • Moja „dieta” 561 • Głodówki 569 • O długowieczności 583 Medyczne „struganie dzidy” 609 • Hipnoterapia 611 • Autohipnoza 637 Pola Torsyjne – przyszłość czyli koniec medycyny, jaką znamy dzisiaj                      645 Modlitwa w leczeniu 683 Homeopatia 687 Epigenetyka 701 Koherencja serca – Heart Variablity Rate (HVR) 729 Telepatia 735 Epiolog 743 Indeks 747  
Okładka książki Ukryte terapie. Część 3. Tom 1

47,00 zł 45,90 zł


Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III      Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje nastawienia zmieniało się, aż do tego jakie mam dzisiaj. Ktoś kto profesjonalnie nie zajmuje się medycyną pisze o tak oczywistych dla mnie sprawach, których moi szanowni koledzy nie mogą zrozumieć. Nie pisze o recepturze leczenia chorób, tylko zajmuje się ich przyczyną powstawania.   prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski     Część 3 Tom 1   Recenzja 13 Wstęp 19 O polecanych suplementach diety… wiem, ale nie powiem          35 Właściwa suplementacja 45 Leczenie chorób przewlekłych – część wspólna 47 Dlaczego chorujemy na choroby przewlekłe? 53 Witamina D 57 Witamina K2 MK-7 63 Homocysteina 65 Temperatura 75 MMS – cudowny minerał 79 Nawodnienie organizmu 81 Perhydrol, woda utleniona                                    95 Hormony 97 Impotencja, zaburzenia erekcji                                101 Płyn Lugola 103 Nebulizacja – inhalacja 105 Oddychanie 107 Marihuana lecznicza (oleje CBD i THC) 119 Węgiel drzewny 129 Witamina B3 131 Hirudoterapia 147 Auriculoterapia, akupunktura, refleksologia                      149 Osteopatia 151 Ziołolecznictwo, fitoterapia                                  159 Apiterapia i apitoksynoterapia 161 • Pierzga, pyłek pszczeli, propolis                          161 Uzupełnianie magnezu 165 Higiena jamy ustnej 167 Usuwanie toksyn 169 Hydrokolonoterapia 171 Skóra 173 Jak wykonywać ćwiczenia fizyczne 177 Kolagen 207 Stany zapalne i choroby będące wynikiem agresji autoimmunologicznej 215 Przygotowanie kobiety do ciąży 217 Zakwaszenie żołądka i zakwaszenie organizmu 221 Cukier 231 Mleko 233 Produkty zbożowe – gluten 235 Pasożyty i pleśnie (grzybice) 237 Plomby amalgamatowe 243 Światło 247 Komora hiperbaryczna i komora normobaryczna 255 Bajkalina 259 Kolostrum 263 Leczenie kanałowe 265 Metale ciężkie w organizmie 269 Układ limfatyczny 281 Stres 289 Obce pola elektromagnetyczne 293 Jelita i flora bakteryjna 309 Minerały a zdrowie człowieka 325 DMSO 329 Klawiterapia 333 Soki z warzyw – zdrowotny dar Natury 339 Indeks 347
Okładka książki Moje 90 dni

90,00 zł 84,90 zł


Całkowicie odmień swoje życie i zdrowie…w zaledwie 90 dni!   O Czym jest #Moje90Dni?   #Moje90Dni jest to projekt przemiany zdrowia fizycznego i mentalnego.. stworzony przez Odmładzanie Na Surowo (Mariusz Budrowski)… Projekt skupia się na korzystaniu z rozwiązań.. witariańskich oraz światowych praktyk zdrowotnych. Jesteśmy w SZOKU!   Jakie rezultaty mieli z nami uczestnicy!… Od kompletnych transformacji ciała i zdrowia.. do odmian spirytualnych.. #Moje90Dni miał być tylko pięknym dodatkiem do projektu Odmładzanie Na Surowo ale stał się jednym z najlepszych programów przemiany zdrowia w Polsce!   W 90 dni… 270 filmów (nadawaliśmy na żywo 3 razy dziennie!) 47,000 ludzi wzięło udział w wyzwaniu w pierwszym wydaniu 5,000,000+ Wyświetleń filmów w 90 dni ​1,000,000+ Polubień i Komentarzy na postach #Moje90Dni ​1,000,000+ Godzin spędzonych wspólnie razem z Nami w 90 dni! To był naprawdę szalony czas!!! (po tych 90 dniach musieliśmy odpocząć przez 10 dni – oczywiście żartujemy, to była dla nas przyjemność)   Ale było naprawdę warto… bo na końcu zobaczyliśmy prawdziwe niesamowite rezultaty… One były naprawdę nadzwyczajne, aż sami nie mogliśmy w nie uwierzyć…   Co uzyskali uczestnicy poprzez ten 90-dniowy system: Utrata zbędnych kilogramów… w końcu mieli wymarzone sylwetki! Od lat nie czuli się tak zdrowo.. :)) Kompletna przemiana i naprawa skóry, ogólne efekty odmładzające! …Ile my się na słuchaliśmy od naszych słuchaczy po #Moje90Dni o przemianach skóry i ogólnym odmłodzeniu tego nie jesteśmy w stanie zliczyć. Dlatego czujemy, że naprawdę wybraliśmy dobrą nazwę projektu :)) Lepsze wyniki badań i kompletna przemiana zdrowotna w całym organizmie!… ten projekt to jest kompletna metamorfoza zdrowia nie tylko z zewnątrz, ale również pozwala wrócić do homeostazy. ​Poczuli się lepiej fizycznie, mentalnie i emocjonalnie… Moje90Dni ma cały moduł raz dziennie poświęcony na ulepszenia, twojego zdrowia emocjonalnego i fizycznego! Rezultaty są aż zaskakujące. ​Poprawa snu przez co naprawa ciała… Jednym z najlepszych rezultatów, uzyskanym podczas tej metamorfozy ze snem, mieliśmy bardzo piękny odzew od ludzi! Ten projekt pomaga ludziom również z problemami związanymi ze snem ​Nauka budowania nawyków co zmieni twoje życie na lepsze!… Cały projekt Moje90dni polega na teorii, małych kroków do celu zdrowotnego albo życiowego, Moje90Dni jest stworzone z myślą o budowaniu i utrzymywaniu nawyków ulepszających życie!   ​Wzmocnienie funkcji mózgu w pozyskiwaniu nowych informacji…Moje90Dni ma mocne połączenie również ze światem rozwoju osobistego oraz wzmocnienie funkcji naszego mózgu… abyśmy być lepsi dzisiaj od siebie z wczoraj! Dlatego po obejrzeniu i usłyszeniu niesamowitych rezultatów z pierwszej edycji zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej…   Nie tylko zaplanowaliśmy kolejne 90-dniowe wyzwanie na następny rok, ale zdecydowaliśmy się napisać książkę pod tym samym tytułem „Moje 90 dni, Które ma na celu pomóc ci nawet bardziej się zagłębić w twój rozwój i metamorfozę!   Widzisz, pytanie, które kieruje naszymi decyzjami, brzmi: „Jak możemy zrobić jeszcze więcej dla naszej niesamowitej społeczności, Jak możemy bardziej Wam pomóc?”   (to jest pytanie, które zapoczątkowało Odmładzanie Na Surowo na pierwszym miejscu, to pytanie doprowadziło do naszych pierwszych bestsellerowych książek Surowe Zdrowie i Na Surowo, to pytanie, które doprowadziło nas do prowadzenia naszych imprez Surowe Życie, Witariady, Ponad 1000 opublikowanych przez nas filmów na platformach Facebook i YouTube…)   Właśnie to pytanie, kieruje naszymi decyzjami… dzień po dniu.   Tak więc po wyzwaniu ponownie zadaliśmy je sobie i wpadliśmy na pomysł… Ten pomysł polega na tym aby stworzyć pomocny poradnik o nazwie… MOJE 90 DNI: Nowy Ja, Nowa Ty W 90 Dni!

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj