KATEGORIE [rozwiń]

Praca zbiorowa

Okładka książki Nowy Testament z paginatorami A5 w.złota

149,90 zł 88,22 zł


Nowy Testament z paginatorami A5 w.złota
Okładka książki Nowy Testament z paginatorami A5 w.srebrna

149,90 zł 88,22 zł


Nowy Testament z paginatorami A5 w.srebrna
Okładka książki Piłka nożna. Euro 2024
nowość

59,90 zł 32,94 zł


W niniejszej książce tym, którzy dopiero zaczęli interesować się piłką nożną, przedstawiamy podstawową wiedzę na temat gry każdego dnia wzbudzając emocjonujące dyskusje wśród milionów ludzi.Znajdą tu Państwo m. in. opisy zasad gry, roli sędziego i trenera, taktyki i sposobów poruszania się po boisku, funkcji bramkarza czy historię futbolu, ewolucję stroju i butów piłkarskich, opis rozgrywek oraz występy Polaków na mistrzostwach świata i Europy.Kibice znajdą tu wiele przydatnych informacji na temat ukochanej dyscypliny - zestawienia, rankingi i ciekawostki. Wszystko to wzbogacono licznymi fotografiami, tabelami i mapami.
Okładka książki Teatr w Polsce 2022. Dokumentacja sezonu 2020/2021

45,00 zł 27,39 zł


Dokumentacja sezonu 2020/2021
Okładka książki Drogi Krzyżowe ze Świętymi

29,90 zł 16,44 zł


Trzy różne rozważania stacji Dróg Krzyżowych z fragmentami Pisma Świętego i medytacjami świętych i błogosławionych (m.in. św. Teresy Wielkiej, św. Augustyna, św. Tomasza z Akwinu, św. Bernadeta, sw. Jana od Krzyża, św. Grzegorza z Nyssy, św. Teresy z Lisieux, sw. Jana Pawła II, św. Matki Teresy z Kalkuty i wielu innych).Jedna z Dróg Krzyżowych to Biblijna Droga Krzyżowa, której stacje oparte są na wydarzeniach opisanych w Ewangeliach.W książce znajdują się również Gorzkie Żale. Całość bogato ilustrowana arcydziełami malarstwa religijnego.
Okładka książki Makarego 730 obiadów wielkich, średnich i małych..

129,60 zł 78,67 zł


Kiedym został kucharzem w mojej młodości, nie roiłem sobie, że przyjdzie mi kiedyś napisać książkę kucharską. Wiek i doświadczenie ośmielają. Opuściłem Warszawę, zwiedziłem nadreńskie prowincye, Paryż, pracowałem tam dwa lata w moim zawodzie, a zebrawszy zasiłek na drogę, puściłem się do Londynu, gdzie poznałem znakomity porządek w kuchniach i siłę potraw angielskich,odpowiednią klimatowi i powołaniu m arynarskiem u narodu. Cztery więc poznałem kuchnie: polską, niemiecką, francuską i angielską. Korzystałem z tej znajomości i siłę jednych ze smakiem drugich starałem się pogodzić i zastosować do naszego klimatu.
Okładka książki Chorał gregoriański T.1 Po Zesłaniu Ducha...+ CD

35,00 zł 24,82 zł


Chorał w wykonaniu mnichów z tradycyjnego opactwa benedyktyńskiego Notre Dame de Triors we Francji z Niedzieli Trójcy Przenajświętszej oraz 2, 3, 4 i 5 Niedzieli po Zesłaniu Ducha Św. (czyli Niedziele zwykłe od 8. do 11.). Dodatkowo: Adoro te devote oraz antyfona Salve Regina Dodatkowo m. in. antyfona Alma Redemtporis Mater i motet Rorate coeli. Dołączona do płyty 64-stronicowa książeczka w twardej oprawie, zawiera nuty utworów (neumy), teksty łacińskie oraz przekłady na cztery języki: polski, francuski, angielski i niemiecki. Dodatkowo wzbogacona zdjęciami romańskich i gotyckich kościołów Europy. Chorał gregoriański jest przede wszystkim śpiewem własnym Kościoła Rzymskiego (Sobór Watykański II). W istocie, magisterium Kościoła, od Piusa X do Soboru Watykańskiego II i dalej przez Jana Pawła II i Benedykta XVI, nawołuje do kultywowania tego śpiewu oraz otwarcia na jego niosące pokój działanie, którego nie sposób doświadczyć we współczesnych celebracjach liturgicznych.W Kościele chorałowi gregoriańskiemu przysługuje honorowe pierwszeństwo - jako formie modlitwy i jako muzycznej sztuce sakralnej. Jest on wręcz punktem odniesienia przy ocenie wartości innych liturgicznych kompozycji. W oficjalnym piśmie z okazji stulecia tekstu św. Piusa X o chorale gregoriańskim, Jan Paweł II wyszczególnił trzy fundamentalne cechy charakteryzujące muzykę liturgiczną: świętość, piękno i uniwersalność. Obok powyższej myśli Soboru Ojciec Święty zawarł konkluzję: pośród różnych ekspresji muzycznych, które najlepiej spełniają wymogi muzyki sakralnej, a zwłaszcza liturgicznej, śpiew gregoriański zajmuje miejsce szczególne".
Okładka książki Nowenna pompejańska

7,88 zł 5,59 zł


Książeczka zawiera historię życia i nawrócenia bł. Bartłomieja Longo, budowniczego Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, historię wizerunku Matki Bożej Pompejańskiej, opis łaskami słynącego nabożeństwa piętnastu sobót, tekst Supliki do Królowej Różańca świętego oraz dokładne wyjaśnienie, ile trwa i jak odmawiać nowennę pompejańską. Zamieszczono tu również współczesne świadectwa otrzymanych łask.Kto pragnie uzyskać ode mnie łaski, winien odprawić trzy nowenny różańcowe połączone z błaganiem i trzy nowenny dziękczynne (słowa Maryi skierowane do widzącej Fortuny Agrelli)
Okładka książki Godzina Święta ze św. Janem Pawłem II

39,90 zł 28,31 zł


Praktykowanie Godziny Świętej polecił sam Pan Jezus w słowach skierowanych do Małgorzaty Marii Alacoque. W tym szczególnym zjednoczeniu z Chrystusem podczas godzinnego czuwania w nocy z czwartku na piątek cenną pomocą są rozważania i modlitwy św. Jana Pawła II. Książka zawiera 54 teksty, po jednym na każdy czwartek roku.
Okładka książki Biblia ilustrowana TW
nowość

29,99 zł 20,56 zł


Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości – dla dzieci i dorosłych. To piękne ilustrowane wydanie stanowi streszczenie ponad 50 historii ze Starego oraz ponad 60 historii z Nowego Testamentu i prezentuje losy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa.
Okładka książki Dar przebaczenia. O spowiedzi dla wątpiących

29,90 zł 21,43 zł


Bóg odpuścił tobie grzechy. Idź i nie grzesz więcej to bodaj najpiękniejsze słowa, jakie możemy usłyszeć na ziemi, słowa o miłości Boga, który ukazuje nam swe miłosierne oblicze, otacza troską i podnosi z upadku. Czasem po odejściu od kratek konfesjonału czujemy niepowtarzalną lekkość serca, wydaje się nam, że moglibyśmy fruwać. Nie ma większej radości od tej, jakiej doświadcza grzesznik, któremu przebaczono. Serce wydaje się lżejsze o całe tony. Spowiedź jest jednak także trudnym doświadczeniem. Kto z nas lubi odkrywać swą ciemną stronę? Kto nie stawiał sobie pytań: Dlaczego mam wyznawać swoje grzechy? Dlaczego trzeba robić to przed kapłanem? Dlaczego w takiej formie? Książka, którą trzymasz w ręku, odpowiada na te pytania i wątpliwości. Z pewnością jednym pomoże ona wrócić do doświadczenia miłosierdzia Boga w sakramencie pojednania, a innym przeżywać je lepiej.
Okładka książki Polska kuchnia regionalna - uszkodzone

24,99 zł 5,00 zł


Prezentowane egzemplarze mogą posiadać pewne uszkodzenia, takie jak porysowane lub nieco uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięcia, zbite narożniki itp. Poszukując przysmaków kuchni z różnych stron Polski, na naszej „mapie kulinarnej” możemy wyróżnić co najmniej kilka regionów: Pomorze i Kaszuby, Wielkopolskę i Kujawy, Śląsk, Pogórze (Podhale i Podkarpacie), Mazowsze i Kurpie, Warmię i Mazury, Małopolskę, Podlasie. Dzięki naszemu poradnikowi możesz mieć całą kulinarną Polskę na własnym stole!
Okładka książki Skuteczni Święci. Święta Elżbieta Węgierska

12,50 zł 10,02 zł


Święta Elżbieta - córka króla węgierskiego Andrzeja II, siostrzenica św. Jadwigi Śląskiej, święta wdowa, tercjarka, patronka miłosierdzia chrześcijańskiego. Księżniczka, która oddała ludziom majątek i zaszczyty, a Bogu serce i ręce gotowe do pracy dla cierpiących i ubogich. Patronka Zgromadzenia Sióstr Świętej Elżbiety, Trzeciego Zakonu Regularnego św. Franciszka i Świeckiego Zakonu Franciszkańskiego. Święta opiekunka chorych, cierpiących, ciężko pracujących, niewinnie prześladowanych, wdów, żebraków oraz piekarzy.
Okładka książki Skuteczni Święci. Święty Karol de Foucauld

12,50 zł 10,02 zł


Święty, który inspiruje do głębokiej wiary - taki jest Karol de Foucauld, francuski zakonnik i misjonarz, odkrywca, pustelnik, który wiele lat spędził wśród muzułmańskich Tuaregów w Afryce Północnej. Brat uniwersalny, który spotykał Chrystusa w ludziach najbiedniejszych, pozbawionych wszystkiego, opuszczonych, wzgardzonych. Patron zagubionych i nawróconych. Prekursor dialogu międzyreligijnego i międzykulturowego.
Okładka książki Skuteczni Święci. Święty Franciszek Salezy

12,50 zł 10,02 zł


Potrzebujesz potężnego orędownika? Zwróć się do Święty Franciszek Salezy.
Okładka książki Skuteczni Święci. Święty Florian

12,50 zł 10,02 zł


Potrzebujesz potężnego orędownika? Zwróć się do Świętego Floriana - żołnierza armii cesarza Dioklecjana, męczennika pierwszych wieków chrześcijaństwa. Ten odważny człowiek ujął się za legionistami wyznającymi Chrystusa, za co poniósł śmierć przez utopienie w rzece Enns. Jak głosi podanie, uratował płonącą wieś jednym wiadrem wody. Jest patronem strażaków, kominiarzy, garncarzy i piekarzy.Bogata treść W książce znajdziesz:- opowieści o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z życia św. Floriana,- modlitwy autorstwa św. Floriana,- modlitwy za jego pośrednictwem, m.in. litanie, nowenny, koronka,- miejsce na wpisanie własnej modlitwy do św. Floriana.
Okładka książki Chirurgia naczyniowa w medycynie

99,00 zł 82,99 zł


Publikacja jest zapisem rozmów ekspertów w dziedzinie chirurgii naczyniowej z wybitnymi przedstawicielami innych dziedzin medycyny, z którymi chirurdzy naczyniowi współpracują na co dzień. Z jednej strony uwzględnia ona twarde dane naukowe, wytyczne, zasady postępowania diagnostycznego i leczenia, z drugiej zaś urozmaica je przykładami z życia, anegdotami, opisami przypadków czy danymi historycznymi.To znakomita lektura skierowana nie tylko do chirurgów naczyniowych, ale też do szerokiego grona odbiorców interesujących się tematyką medyczną.
Okładka książki Przejdziemy przez to razem!

14,99 zł 12,57 zł


Wokół leczenia onkologicznego narosło bardzo dużo mitów i wywołuje ono silne emocje. Nierzadko osoba, która zaczyna terapię, ma już w głowie cały scenariusz, jak bardzo źle się będzie czuła, co ją spotka i wpada w pułapkę swoich lęków. Specjalista psychoonkolog: dr n. med. Mariola Kosowicz oraz specjalista onkolog: prof. dr hab. n. med. Rafał Matkowski w poradniku w formie pytań i odpowiedzi opisują postępowanie w chwili po usłyszeniu diagnozy. W poradniku poruszone są następujące zagadnienia: Jakie kroki należy podjąć w pierwszej kolejności po usłyszeniu diagnozy? Jak wytłumaczyć pacjentowi, jakich reakcji może się po sobie spodziewać? Jak wygląda życie po chorobie? Jaka jest rola terapii wspomagającej w procesie leczniczym dla pacjenta z chorobą nowotworową?
Okładka książki Kardioseksuologia

69,00 zł 57,84 zł


W populacji mężczyzn z zaburzeniami erekcji u specjalistów leczy się zaledwie około 10%, a około 20% szuka pomocy w formie zakupów afrodyzjaków. Większość mężczyzn z tym zaburzeniem czeka, aż problem sam minie, rezygnuje z aktywności seksualnej lub podejmuje leczenie po wielu latach trwania zaburzenia. Z zaburzeniami erekcji wiąże się również wiele problemów, np. w relacjach partnerskich, z samooceną w roli męskiej, jakością życia,zdrowiem psychicznym. Coraz więcej lekarzy docenia problem zaburzeń erekcji u swoich pacjentów, i chciałoby im pomóc, ale nie dysponują odpowiednim poziomem wiedzy na temat tych zaburzeń, ma wątpliwości wiążące się ze stosowaniem leków z grupy 5-PDE z powodu braku doświadczenia terapeutycznego, krążących opinii o tych lekach. Celem tej książki jest umożliwienie lekarzom pierwszego kontaktu, a także specjalistom z różnych dziedzin medycyny poznania specyfiki zaburzeń erekcji, ich przyczyn oraz metod diagnostycznych i leczniczych. Autorami pracy są wybitni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami terapeutycznymi, a także wiedzą opartą na najnowszych wynikach badań naukowych. Praca ma charakter interdyscyplinarny, praktyczny i jest przewodnikiem po leczeniu zaburzeń erekcji, a także innych, często towarzyszących zaburzeń seksualnych.
Okładka książki Terapia słowem (książka + karty)

111,92 zł 73,01 zł


Poszukujesz rozkładu Tarota na przyszłość? Odkryj odświeżoną zestaw kart wraz z podręcznikiem Tarot terapia słowem. Ta publikacja to nie tylko przewodnik po symbolach Tarota, ale to przede wszystkim 80 pięknie ilustrowanych kart, które łączą w sobie nie tylko bogatą symbolikę, ale też wielokulturowość. Zanurz się w ich kolorach i obrazach, które poprowadzą cię do przepowiadania przyszłości i samopoznania. Zestaw ten łączy ekspercką wiedzę ze sztuką, oferując przewodnik, który pomoże ci zrozumieć znaczenie kart i ich kombinacji, zapewniając głębszy wgląd w życie. Zawiera praktyczne porady, ćwiczenia oraz techniki formułowania pytań i interpretowania odpowiedzi. Tarot karty twojego przeznaczenia."

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj