KATEGORIE [rozwiń]

Karty

Okładka książki Karty Święci i Anioły

51,65 zł 36,92 zł


Jeśli potrzebujesz Boskiego przewodnictwa, zwróć się do ukochanych świętych i aniołów. Wspaniałe ilustracje i pełne miłości słowa płynące z tych bezwyznaniowych kart dostarczą Ci godnej zaufania metody uzyskania dostępu do wiadomości z góry.Jeśli potrzebujesz Boskiego przewodnictwa, zwróć się do ukochanych świętych i aniołów. Wspaniałe ilustracje i pełne miłości słowa płynące z tych bezwyznaniowych kart dostarczą Ci godnej zaufania metody uzyskania dostępu do wiadomości z góry. Przyjmuj ukojenie pochodzące od ukochanych świętych, takich jak Franciszek, Katarzyna, Antonii, Hildegarda, Teresa, Joanna d’Arc i Bernadetta oraz od potężnych aniołów i archaniołów. Dostępne jest także przewodnictwo Boga, Ducha Świętego i Jezusa. Czy ścieżka duchowa jest dla Ciebie czymś nowym, czy też jesteś na niej już od dawna, odkryjesz, że bezpieczne i pełne miłości przekazy tych kart pomogą Ci dowiedzieć się, iż Niebiańska pomoc jest zawsze łatwo dostępna i że nigdy nie jesteś sam. Czterdzieści cztery karty z zapierającymi dech wizerunkami przedstawiającymi Boga, Ducha Świętego, Jezusa, Świętych, archanioły i anioły stróże dadzą Ci odpowiedzi i delikatne rady. Towarzyszący im przewodnik dokładnie objaśnia, w jaki sposób uzyskać przewodnictwo odnośnie teraźniejszości i przyszłości, w jaki sposób przeprowadzić dokładny odczyt dla innej osoby i jakie jest ogólne znaczenie każdej z kart. O autorce: Doreen Virtue jest autorką wielu bestsellerów oraz jasnowidzącym doktorem psychologii, który pracuje ze światem aniołów i oświeconych mistrzów. Pojawiła się w programach takich jak: Oprah, The View, Good Morning America, CNN. Prowadzi warsztaty na całym świecie.
Okładka książki Tarot. Karty

129,90 zł 84,44 zł


Proponujemy nieprzeciętne karty Tarota. O ich wyjątkowości stanowi nowatorska oprawa graficzna. Autor kart Robert Lichodziejewski tradycyjną symbolikę Tarota przedstawił za pomocą własnej wizji. Barwne, nasycone ilustracje karty nabierają świeżości i oryginalności, nie tracąc na tajemniczości charakterystycznej dla Tarota. Szczegółowe ilustracje zawierają wszystkie jego symbole, dzięki czemu ta autorska interpretacja jest pełnowartościowa i niespotykana. Karty są kwintesencją niezwykłej sztuki Tarota, dzięki której można otrzymać wskazówki na przyszłość, czy odpowiedzi na trudne pytania. Obcowanie z nimi to niesamowite przeżycie.
Okładka książki Niezwykłe wróżby ze zwykłych kart

22,50 zł 16,30 zł


Znany już polskim Czytelnikom rosyjski autor prezentuje możliwości prognozowania przyszłości i wróżenia przy pomocy tak zwanych zwykłych, czyli perskich kart. Książka podaje szczegółowe znaczenia wszystkich 52 kart, ich połączenia, ciekawe i dokładnie opisane rozkłady. Najlepsza pozycja na rynku dotycząca pracy z kartami perskimi.
Zdjęcie produktu Karty Ridera Waitea proste i skuteczne - książka i karty

59,90 zł 42,82 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W tej książce i dołączonej do niej kultowej talii zapraszam Cię w ciekawą podróż w głąb siebie. Warto znaleźć czas na nią, bo jak widział to światowej sławy badacz naszej podświadomości Carl Gustaw Jung, dzięki niej możemy odkryć w sobie kogoś, kim możemy być zaskoczeni. Może właśnie dzięki spotkaniom z tymi przepięknymi symbolami kart Tarota Artura Waita, zaczniesz dostrzegać coraz więcej okazji w swoim życiu do zmiany, do uśmiechu, do radości? Może poczujesz, że otwierasz się na ciekawy świat swojej podświadomości? Może zauważysz, że warto przyglądać się sobie i światu czasami od innej strony? Kto wie? Jak z każdą podróżą...nigdy nie wiadomo z jakimi wrażeniami się z niej wróci! Ja życzę Ci ciekawych odkryć, trafnych rad i wskazówek! A więc do dzieła!
Zdjęcie produktu Anielskie wsparcie w miłości - karty + książka

69,60 zł 49,76 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Karty Anielskie wsparcie w miłości Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach. Choć jest wszechobecna, wielu z nas cierpi właśnie z powodu jej braku. Już dziś jednak każdy człowiek może zapewnić sobie spełnienie w kwestii uczuć. Wszystko za sprawą znanej i cenionej autorki, która zdołała nawiązać kontakt z miłosnymi aniołami. Oto pierwsza na polskim rynku talia anielskich kart poświęcona tylko i wyłącznie sprawom sercowym. Dzięki niej każdy z nas z łatwością rozpozna osobę, która jest mu pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli ktoś z kolei jest nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie mu, czy powinien dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Czasem lepszym wyjściem dla obydwu stron byłoby rozstanie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Niezależnie, którą z kart wyciągniesz, zapewni Ci ona niezawodne anielskie wsparcie. Możesz z ich pomocą uzdrowić związek – zarówno swój, jak i najbliższych. Dzięki tej wyjątkowej talii wykryjesz problemy, które dopiero mogą się pojawić w Twoich relacjach partnerskich. Niewykluczone, że dotychczas odpychałeś miłość, która pragnęła zawitać w Twoim życiu. Anioły wskażą Ci, jak dostrzec w tłumie tę jedyną, pisaną Ci osobę. Wpadnij w sidła miłości!
Zdjęcie produktu Karty przesłania aniołów + książka

71,30 zł 37,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Anioły są wśród nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę - wystarczy tylko pozwolić im na działanie, a nasze życie będzie bardziej radosne i łatwiejsze. Przesłania aniołów… to zbiór 365 myśli, rozważań i porad na każdy dzień roku. Można je czytać po kolei, strona po stronie, bądź też otwierać książkę w dowolnym miejscu, wybierając w ten sposób najlepsze przesłanie na dany dzień. Każda strona to również praktyczne wskazówki aniołów, przesłania opatrzone myślą lub modlitwą, którą można wykorzystać, aby pogłębić z nimi kontakt. "Przesłania aniołów" to lekcja, która podpowiada, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, odnaleźć radość i nadzieję.
Zdjęcie produktu Złoty tarot (karty + książka)

149,90 zł 108,60 zł


Na rynku jest dostępnych wiele wróżebnych talii, ale tylko jedna złota. Jest to niezwykły owoc pracy trojga mistrzów w swoim fachu: znakomitej ilustratorki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Dzięki ich wysiłkowi, zarówno kunsztowna talia, jak i dołączony do niej podręcznik są najwyższej próby. Złoty Tarot – bezcenna wróżba. Złoty Tarot - bezcenna wróżba. W skład zestawu wchodzi talia 78 kart o wymiarach 9,1 x12,7cm z podręcznikiem w języku polskim.   Złoty tarot (karty)Wyjątkowa talia Wszyscy znamy samochody niepozorne, jak i ekskluzywne. Istnieją bloki oraz nadmorskie wille. Są przeciętni sportowcy i mistrzowie. Można znaleźć w sklepach rozmaite wróżebne talie, ale tylko jeden Tarot jest Złoty.
Okładka książki Karty cygańskie

Karty cygańskie

Żuk Helena

34,90 zł 24,95 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Poznając Karty Cygańskie nie trzeba uczyć się ich treści na pamięć. Wystarczy znajomość symboliki i uważnie przyglądanie się scenie rozgrywającej się na karcie. Wszystko ma tutaj swój sens, swoje znaczenie i miejsce. Są czytelne i proste, a jednocześnie bardzo barwne i radosne jak tabor, który je niegdyś przywiózł.
Okładka książki Tarot Mityczny

97,00 zł 20,37 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Klasyczny bestseller, z nowymi ilustracjami! Przez wiele wieków ludzie starali się zrozumieć tajemnicę tarota i odkryć jego powiązania z życiem. Jednak przez długie lata ten odwieczny system wróżenia był dostępny jedynie dla wąskich grup osób zajmujących się ezoteryką. Tarot mityczny, wydany po raz pierwszy w 1989 roku, odniósł międzynarodowy sukces. Pozbawione tajemnej średniowiecznej otoczki archetypowe znaczenie kart, wytłumaczone za pomocą języka mitów, okazało się bardziej zrozumiałe. Ilustracje na kartach przedstawiają bogów i boginie, bohaterów greckich mitów – znane archetypowe postaci, których losy znakomicie odzwierciedlają istniejące w naszym życiu wzorce i zachodzące w nim zmiany. W obecnym wydaniu cała talia została zilustrowana przez Giovanniego Caselli, artystę pasjonującego się światem klasycznym, jego literaturą, symboliką i mitologią. Fantastycznie wykonane karty wnoszą do klasycznego wyglądu talii nowe życie. Książka Tarot mityczny wyjaśnia wszystko, czego potrzebujemy, by zostać znakomitym tarocistą. Bogate i wnikliwe opisy psychologiczne, związane z mitami, dostarczają wiedzy i wskazówek także tym, których celem jest rozwój własny. Ten wyjątkowy zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do wróżenia z kart, zarówno sobie, jak i innym: nowe, znakomite ilustracje towarzyszące tradycyjnemu tarotowi, wnikliwa interpretacja kart, zawarta w książce.
Okładka książki Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

29,20 zł 21,16 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

By poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki szybkiemu kursowi wróżenia z kart klasycznych. Jest to najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna. Ta książka to praktyczny poradnik napisany przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki niemu nauczysz się tego zawodu i będziesz mógł samodzielnie i profesjonalnie wróżyć. Autor podpowie Ci od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i jak rozwinąć w sobie zdolność jasnowidzenia. Uzyskasz wiele wskazówek na temat rozkładów kart i ich interpretacji. Poznasz różnorodne układy m.in. na zdrowie i Andrzejki. Dowiesz się jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najkorzystniejsze talizmany i amulety ochronne nie tylko dla siebie, ale także i bliskich. Autor wskazuje również na potencjalne zagrożenia, które możesz napotkać w tym zawodzie. Nauczy Cię przekazywać klientowi trudną prawdę, tak by go nie urazić, a także podpowie co wolno mówić, a czego nie. Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart możesz udać się do wróżki. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na rozpoznanie osób godnych zaufania i unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co także powinieneś zwrócić uwagę i jak należy przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym. Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać! Fragment Książki Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych SYMBOLIKA KART KLASYCZNYCH Dzisiejsze nazwy kolorów w kartach wywodzą się z języka francuskiego. Kier pochodzi od słowa le coeur - serce, karo od le carreau - kwadrat, trefl to koniczyna - la trefle, a pik - la pianę, czyli dzida, pika. Zanim jednak francuskie nazwy zagościły w języku polskim, mówiono o sercu, dzwonku, żołędziu i winie. Kiery - żywioł wody, wiosna, poranek Ich symbolem jest serce, dlatego też symbolizują dobre wieści, są związane z miłością, uczuciami i przyjaźnią. Kiery powiązane są z rodziną, emocjami, mówią o sukcesach, szczęściu, narodzinach, macierzyństwie. Emitują dobrą i ciepłą energię. Kiery należą astrologicznie do znaków zodiaku: * Rak - dom, rodzina; * Skorpion - namiętność; * Ryby - miłość, poświęcenie, tęsknota. Karo - żywioł ziemi, lato, południe Kojarzą się z kasetką, sejfem, pudełkiem, dlatego też symbolizują materię i sprawy materialne. Są związane z finansami, majątkiem, dokumentami. Mówią o sferze zawodowej i naszych finansowych możliwościach. Astrologicznie przyporządkowane są do: * Byk - gromadzenie dóbr materialnych, zamiłowanie do luksusu,budowanie; * Panna - pracowitość, odpowiedzialność, przydatność; * Koziorożec - konsekwencja, struktury zorganizowane. Trefle - żywioł ognia, jesień, wieczór Trefle niosą niezbyt przyjemne i łatwe do zaakceptowania informacje. Mówią o zagrożeniach, chorobach, stracie, smutku, żalu i ostrzegają przed kłopotami, wypadkami. Są też związane z pracą. Astrologicznie powiązane są z: * Baran - często działa zanim pomyśli; * Lew - zakochany w sobie, zapomina o pokorze; * Strzelec - wolność. Piki - żywioł powietrza, zima, noc Piki to ruch, komunikacja, intelekt, podróże, wiara, autorytet, zmiany, spotkania. Astrologicznie związane są z: * Bliźnięta - przemyślenie i zrozumienie; * Waga - równowaga i harmonia; * Wodnik - nieoczekiwane wydarzenia. Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych Spis Treści   PODZIĘKOWANIA LUSTER Słowo o mnie SYMBOLIKA KART KLASYCZNYCH ZNACZENIE KART l KOMBINACJE Asy Króle Damy Walety Dziesiątki Dziewiątki Ósemki Siódemki WIADOMOŚCI PRAKTYCZNE Jaką talię kart wybrać? Oczyszczanie kart i gabinetu Amulety i talizmany ochronne Krzyż... przecież to negatywny symbol! Nasze serce... ośrodkiem intuicji Kamienie ochronne Ochrona mentalna Gabinet - jak się do niego zabrać? Praktyka wróżenia - jak zacząć? ROZKŁADY KART l INTERPRETACJA Kabała francuska Układy kart na zdrowie Układy na andrzejki, czyli wróżby ze szczyptą uśmiechu Ściągawka - skrót kart do wycięcia Znaczenie dodatkowej talii w kabale francuskiej PORADY DLA LURÓŻACYCH Pomaganie innym - trudna sprawa Zagrożenia w zawodzie wróżki Jak często można korzystać z wróżenia Kiedy możemy wróżyć, a kiedy nie powinno się tego robić ? Czy nie zaszkodzę klientom, czy wiem tyle ile trzeba? O czym wolno mówić, a o czym milczeć? Czy można wróżyć samemu sobie? Kiedy najlepiej wróżyć i przez jak długi czas? Czy wróżenie za pieniądze jest etyczne i zgodne z sumieniem? Jak odróżnić dobrą wróżkę od złej? Kim powinna być dobra wróżka? Czym jest, a raczej czym powinna być wróżba? Czy wróżby się sprawdzają? Co można poradzić osobie, która wybiera się na wróżbę? Czym są problemy w naszym życiu? Jak być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem? Czy są „złe", negatywne wróżby? Jakie cechy powinna posiadać wróżka? Czy każda wróżka jest dla nas dobra? Czym jest przeznaczenie? Bo wszystkiemu winne są złe energie, klątwy Stereotypy na temat wróżek Zwróć uwagę na wygląd wróżki! Wiedza i doświadczenie - ważna rzecz! Jak rozpoznać „dobrą" wróżkę? Jak przygotować się na wizytę u wróżki? DODATKI, CZYLI INSPIRACJE l CIEKAWOSTKI Kodeks wróżbity - czyli etyka w zawodzie wróżki Moja modlitwa Porady, jak zachować energię psychiczną i życiową Przykazania szczęśliwego człowieka BIBLIOGRAFIA
Zdjęcie produktu Anielski Tarot - karty + książka

119,08 zł 85,13 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wiele osób obawia się skorzystać z Tarota sądząc, że mogą ściągnąć tym samym na siebie uwagę mrocznych mocy lub zainicjować tragiczne wydarzenia. Teraz pojawiła się jednak talia czerpiąca z tej Tarota wyłącznie to, co pozytywne. Łączy w sobie ona skuteczność tradycyjnego Tarota z bezpieczeństwem i przepełnionym miłością przesłaniem kart anielskich. Ponadto z każdej karty zostały usunięte wszelkie negatywne słowa i symbole. Na ilustracjach znajdują się natomiast wizerunki aniołów, jednorożców, wróżek i syren. Do kart wchodzących w skład Arkan Wielkich zostali przypisani Archaniołowie, modlitwy do których znajdziesz w dołączonym podręczniku. A to dopiero początek innowacji, które Cię pozytywnie zaskoczą podczas pracy z tą talią. „Anielski Tarot” jest efektem współpracy trzech wybitnych autorytetów. Doskonale znana polskim czytelnikom Doreen Virtue zasłynęła publikacjami dotyczącymi kontaktowania się z aniołami i elementalami. Radleigh Valentine jest popularnym mówcą, autorem, przewodnikiem duchowym i dziennikarzem radiowym. Studiuje Tarota od ponad 20 lat i naucza o nim ludzi na terenie USA. Ilustracje na kartach zostały stworzone przez Steve'a A. Robertsa. Ten genialny samouk zadbał o to, by każda z nich była nie tylko piękna i pozytywna, ale jednocześnie, by zachowała magiczną moc grafik tradycyjnego Tarota. Owocem pracy tej trójki artystów jest pierwsza talia, która jest w 100% łagodna, bezpieczna i godna zaufania. złość.
Opakowanie Wróżby Książka z talią kart czerwona

7,70 zł 5,73 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka, która pozwoli wam zgłębić tajniki gry w karty. W książce w sposób prosty i czytelny przedstawiamy ogólne informacje o kartach oraz zasady popularnych gier karcianych. Mamy nadzieję, że dzieki tej książce znajdą państwo odpowiednią grę dla siebie i przyjaciół
Okładka książki Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych

29,20 zł 20,88 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Początki wróżbiarstwa sięgają czasów starożytnych. Kiedyś zajmowali się nim kapłani rozmaitych nacji, dzisiaj karto-mancja jest nie tylko modą, ale również nowym stylem życia. Doradztwo z kart, ściśle połączone z wiedzą niekonwencjonalną i wiedzą z różnych dziedzin, pozwala rozwikłać wiele problemów i prostować poplątane ścieżki ludzkiego życia oraz radzić sobie z trudami dnia.Początki wróżbiarstwa sięgają czasów starożytnych. Kiedyś zajmowali się nim kapłani rozmaitych nacji, dzisiaj karto-mancja jest nie tylko modą, ale również nowym stylem życia. Doradztwo z kart, ściśle połączone z wiedzą niekonwencjonalną i wiedzą z różnych dziedzin, pozwala rozwikłać wiele problemów i prostować poplątane ścieżki ludzkiego życia oraz radzić sobie z trudami dnia. Przepowiadanie przyszłości z kart od wieków wywołuje dreszczyk emocji. Wróżąc, pamiętajmy jednak, że zawarte w kartach informacje należy odczytywać jako wskazówki wyznaczające kierunek, w którym należy zmierzać. Książka ta ma być podręcznikiem, samouczkiem stawiania kart klasycznych, dlatego dla każdego, kto chce zgłębić tę wiedzę, zapewniam szybki efekt nauki - już po omówieniu paru kart będę z nich tworzyć przykłady, jak je układać i co one „mówią". Przedstawię poszczególne karty i ich znaczenie w różnych konfiguracjach. W kartach mamy poszczególne elementy (symbole), z których składa się nasze życie. Dzięki tym symbolicznym obrazkom możemy ujrzeć, co nas ewentualnie czeka, jaka jest teraźniejszość i co z tego wynika oraz jak uniknąć czegoś złego, bo pamiętajmy, że karty rozkładamy po to, aby pewnych złych rzeczy unikać, a dobre wykorzystywać. To, co się jeszcze nie stało, stać się nie musi, jeśli jest złe – możemy temu zapobiegać. Również, jeśli coś dobrego ma się zdarzyć, trzeba uważać, aby tego nie przeoczyć. Talię można, i trzeba, wybrać intuicyjnie - która się bardziej podoba; na rynku jest ich wiele. Do tej książki jest dołączona specjalna talia kart do nauki, która oprócz figur - Król, Dama, Walet, As - i kart numerycznych, ma również w tle obrazki! Karty klasyczne z obrazkami! Takie na pewno łatwo zapamiętać! Karty dla Państwa wykonała Manuela Klara Olszewska, która, oprócz tego, że jest tarocistką i astrologiem, jest również artystą plastykiem. Będą one służyły do nauki, a jeśli ktoś chce, może ich używać stale. Opisy obrazów na kartach też są autorstwa Manueli Klary Olszewskiej. Jeśli chodzi o dalszą część „warsztatu wróżbiarskiego", to powinno nim być nasze stałe miejsce pracy, w którym będziemy rozkładać karty. Najlepiej, jeśli będzie to wystarczająco duży stolik przykryty zielonym suknem. Zieleń doskonale uspokaja, wycisza umysł i kojąco działa na wzrok. Nieodłącznym atrybutem ceremonii jest zapalona świeca, oczyszcza ona atmosferę i daje poczucie harmonii. Wróżenie z kart może odbywać się o każdej porze. Jednak z doświadczenia wiem, że pora wieczorna sprzyja koncentracji niezbędnej do prawidłowej interpretacji kart. Dlatego adepci wróżenia, którzy wolą porę dzienną, powinni stworzyć warunki optymalnie korzystne, z daleka od hałaśliwych miejsc, i unikać sytuacji rozpraszających uwagę. Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych Spis Treści   Wstęp Kiery. Emanują ciepłem As Kier - dom Król Kier - mężczyzna marzeń Dziewiątka Kier - uczucie, miłość Interpretacja układu trzech poznanych kart Dziesiątka Kier - partnerstwo Dama Kier - opiekuńczość Walet Kier Kara. Korzyści As Karo - zysk 10 Karo - duże pieniądze 9 Karo - nauka, ambicja Król Karo - beztroski mężczyzna Dama Karo Ćwiczenia - układy kart Walet Karo Trefle. Emocje As Trefl Ćwiczenia 10 Trefl - choroby, awantury Dama Trefl Ćwiczenia z dotychczas poznanych kart Król Trefl Walet Trefl 9 Trefl - samotność Poznajemy ciekawy rozkład: dla maturzystów Piki. Zwiastuny pracy As Pik - pismo urzędowe 10 Pik - podróż, droga Dama Pik - stateczność Walet Pik - policjant lub lekarz Przykład na zbliżającą się chorobę Następne ćwiczenie. Pani Alicja pyta, czy warto przekwalifikować się w sferze zawodowej Rozkład dla pani Kasi Przykłady innych konfiguracji - dramaty małe i duże Zwiastun nadchodzącego końca Król Pik - praca, urzędy 9 Pik - nałogi, krótka droga Rozkłady na każdą okazję Przystępujemy do dużego rozkładu z 24 kart Czasy we wróżbie Wielka przepowiednia Wróżbita - terapeuta  
Okładka książki Karty Potęga myśli

69,60 zł 49,76 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W myślach tkwi moc, która uwalnia wewnętrzną siłę. Talia 64 kart do afirmacji, stworzona przez Louise Hay, światowy autorytet w pozytywnym myśleniu. Codziennie rozważając w sobie dowolną kartę w krótkim czasie zbudujesz siłę swej osobowości. Karty to również przyjaciel, który pomoże rozwiązać codzienne problemy. W trudnej chwili wybierz jedną kartę, która zadziwi Cię trafnością podpowiedzi. Najsilniejsze afirmacje - w złoconych kartach - możesz mieć już zawsze przy sobie! Masz problemy, jesteś w trudnej sytuacji, natłok myśli nie daje Ci spokoju? Potrzebujesz rady, chcesz odnaleźć cel lub po prostu osoby, która Ci pomoże? Nie zawsze możesz zwrócić się do kogoś bliskiego lub do specjalisty, teraz możesz mieć swojego osobistego pomocnika, zawsze przy sobie. Talia 64 kart afirmacyjnych podpowie Ci rozwiązanie lub doradzi w trudnych sytuacjach. Louisy L. Hay to specjalistka od pozytywnego myślenia, która już milionom ludzi pomogła odkryć i wykorzystać potencjał ich własnych mocy twórczych do samorozwoju i samoleczenia. Teraz i Ty nie będziesz mieć żadnego problemu z samooceną, życiem uczuciowym, osiąganiem sukcesów czy wyjściem z trudnych sytuacji. Praca z kartami jest bardzo prosta wystarczy, że będziesz mieć je przy sobie, w domu, biurze, samochodzie. Możesz również podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli każdego dnia będziesz czytać jedną kartę to doświadczysz lepszego, pełnego energii życia. W Twoich myślach tkwi ogromna moc, która pozwoli Ci odnaleźć siłę w sobie. Stosowanie afirmacji jeszcze nigdy nie było tak proste, poznaj ich nowy wymiar!
Okładka książki Karty pieniądze i prawo przyciągania KARTY

69,61 zł 49,76 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania Esther i Jerry Hicks od wielu lat głoszą ideę szczęśliwego życia. Książki z ich bestsellerowej serii "Sekret Prawo Przyciągania" osiągnęły w Polsce ogromny sukces - ponad 60.000 sprzedanych egzemplarzy. Misją życiową Esther i Jerry`ego Hicks stało się przekazywanie sekretu działania największego i najbardziej naturalnego prawa działającego we Wszechświecie - Prawa Przyciągania. Jeśli chcesz zrozumieć, jak zawsze mieć pieniądze - tyle ile zamarzysz - wykorzystaj obrazkowy kurs osiągania DOBROBYTU. Każdego dnia, choćby przez chwilę, rozmyślaj nad tymi kartami a zauważysz w sobie zmiany. Obcowanie z niepowtarzalną talią 60 kart zawierających zdania-przesłania, zdania-mądrości, zdania-zagadki wraz z przekazem Nauk Abrahama ozdobionych jedyną w swoim rodzaju grafiką sprawi, że poczujesz się jakbyś złapał złotą rybkę, która spełni każde Twoje życzenie. A co najważniejsze możesz je mieć ciągle przy sobie - całą talię lub wybraną jedną kartę i w każdej chwili wykorzystywać moc Prawa przyciągania. Pamiętaj o prostocie tego niezwykłego Prawa: otrzymujesz to, co przyciągasz. Przyciągasz to, na czym się koncentrujesz. Zatem koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobrażaj sobie tylko to, co chcesz mieć, kim być, co chcesz doświadczyć. Wizualizuj same wspaniałości, których pragniesz. Talia ta stanowi rozszerzenie wydanej wcześniej książki o tym samym tytule. Może być też doskonałym prezentem dla bliskiej i ważnej Ci osoby.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj