KATEGORIE [rozwiń]

Karty

W tym dziale znajdą coś dla siebie osoby, które zagłebiają się w wiedzę tajemną, duchową, ezoteryczną .Tutaj znajdziesz książki, które uczą jak wróżyć i interpretować karty klasyczne oraz tarota, arkana małe oraz wielkie, a także runy. Polecamy lekturę najlepszych mistrzów z dziedziny ezoteryki: Doreen Virtue, Barbara Antonowicz-Wlazińska, Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz. Najlepsze rozkłady tarota -tylko u nas.

Okładka książki Runiczna wyrocznia - przesłania w zgodzie z żywiołami

149,90 zł 84,44 zł


Magia zamknięta w kartach runicznych. Poznaj runy i żywioły   Karty runiczne do wróżenia są dobrze znane w świecie astropsychologii i ezoteryki. Każdy z nas może stosować je podczas praktyk duchowych. Pomagają w przepowiadaniu przyszłości i w rozwiązywaniu codziennych problemów. Autorzy, znani specjaliści przekazów runicznych, poszli o krok dalej i stworzyli talię kart, w których połączyli runy i żywioły. To połączenie bez wątpienia pomoże ci podczas pracy z runami. Dzięki nim odnajdziesz symbole powiązane z twoją duchowością. Pomogą ci również w odkryciu swojego potencjału i wesprą twój rozwój duchowy.   Symbolika i znaczenie run odkryj swoją runę   Runy nordyckie to specjalny zbiór magicznych symboli. Znaczenie i odczytywanie run odbywa się w logicznym i nieprzypadkowym ułożeniu. Runa Fehu występująca na początku, to obfitość materialna i bogactwo. Jej żywiołem jest ogień. Z kolei Othal symbolizuje dom i rodzinę, a jej żywiołem jest ziemia. W wybraniu odpowiadającej karty runicznej pomocne będą przede wszystkim ilustracje. Każda grafika związana jest z unikalnym znaczeniem runy i żywiołu. Na szczególną uwagę zasługują karty z żywiołami oraz karty specjalne Aettir, czyli rodziny runiczne. Aett Freya odpowiada za moce życia codziennego, Aett Odyna mówi o siłach natury, z kolei Aett Tyra symbolizuje człowieka w swoim rozwoju. Dzięki temu zestawowi kart praca z runami będzie bardziej efektowna. Pozwolą ci przewidzieć zdarzenia, które będą miały niebagatelny wpływ na twoje życie. Runy i żywioły to dopiero początek twojej drogi do poznania siebie.   Runy i żywioły w praktyce jak zadać pytanie runom?   Każda karta to unikalny symbol o prawdziwej mocy. Runiczny przekaz otoczony jest niezwykłą magią, która wpływa na umysł i rozwój człowieka. W kontekście pracy z runami ważną rolę odgrywa zadanie odpowiedniego pytania. Dlatego zastanów się, o co chcesz zapytać runy, po czym zapisz pytanie na kartce. Po potasowaniu talii, wyciągaj karty jedna po drugiej i umieść je zgodnie z planem układania kart. To będzie twój czas na poznanie przyszłości i swoich możliwości. Dzięki runom nordyckim twój rytuał w naturalny sposób rozwinie się o nową praktyczną pracę z energią. Więcej informacji o runach, ich działaniu, wpływu na duchowość i sposobach układania kart znajdziesz w dołączonym poradniku. Otwórz się na działanie run i spraw, aby każdy dzień był wyjątkowym przeżyciem.
Okładka książki Niezwykłe wróżby ze zwykłych kart

32,00 zł 22,92 zł


Znany już polskim Czytelnikom rosyjski autor prezentuje możliwości prognozowania przyszłości i wróżenia przy pomocy tak zwanych zwykłych, czyli perskich kart. Książka podaje szczegółowe znaczenia wszystkich 52 kart, ich połączenia, ciekawe i dokładnie opisane rozkłady. Najlepsza pozycja na rynku dotycząca pracy z kartami perskimi.
Opakowanie Anioły medytacja książka + karty

79,69 zł 51,51 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Anioły medytacja książka + karty Karty anielskie mogą stać się twoim duchowym przewodnikiem. W tej talii znajdziesz 39 pięknych, plastycznych kart. Dodatkowo w dobrze opracowanej książce znajdują się opisy wszystkich kart anielskich, ponumerowanych według zasad numerologii. Każda z kart posiada energię, znaczenie i przesłanie danej cyfry, do której została przydzielona. Wiedza numerologiczna pokrywa się z symboliką kart aniołów, co daje możliwość lepszego ich zrozumienia i swobodnego posługiwania się nimi w afirmacji i medytacji. Poczet aniołów można również wykorzystać tak, jak każdą inną talię kart klasycznych czy Tarota, w praktyce wróżebnej, do prognozowania przyszłości oraz sporządzania portretu charakteru człowieka. Sięgaj po wsparcie Aniołów każdego dnia! Anioły medytacja karty Karty anielskie
Zdjęcie produktu Karty Ridera Waitea proste i skuteczne - książka i karty

59,90 zł 33,20 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W tej książce i dołączonej do niej kultowej talii zapraszam Cię w ciekawą podróż w głąb siebie. Warto znaleźć czas na nią, bo jak widział to światowej sławy badacz naszej podświadomości Carl Gustaw Jung, dzięki niej możemy odkryć w sobie kogoś, kim możemy być zaskoczeni. Może właśnie dzięki spotkaniom z tymi przepięknymi symbolami kart Tarota Artura Waita, zaczniesz dostrzegać coraz więcej okazji w swoim życiu do zmiany, do uśmiechu, do radości? Może poczujesz, że otwierasz się na ciekawy świat swojej podświadomości? Może zauważysz, że warto przyglądać się sobie i światu czasami od innej strony? Kto wie? Jak z każdą podróżą...nigdy nie wiadomo z jakimi wrażeniami się z niej wróci! Ja życzę Ci ciekawych odkryć, trafnych rad i wskazówek! A więc do dzieła!
Zdjęcie produktu Anielskie wsparcie w miłości - karty + książka

69,60 zł 38,27 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Karty Anielskie wsparcie w miłości Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach. Choć jest wszechobecna, wielu z nas cierpi właśnie z powodu jej braku. Już dziś jednak każdy człowiek może zapewnić sobie spełnienie w kwestii uczuć. Wszystko za sprawą znanej i cenionej autorki, która zdołała nawiązać kontakt z miłosnymi aniołami. Oto pierwsza na polskim rynku talia anielskich kart poświęcona tylko i wyłącznie sprawom sercowym. Dzięki niej każdy z nas z łatwością rozpozna osobę, która jest mu pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli ktoś z kolei jest nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie mu, czy powinien dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Czasem lepszym wyjściem dla obydwu stron byłoby rozstanie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Niezależnie, którą z kart wyciągniesz, zapewni Ci ona niezawodne anielskie wsparcie. Możesz z ich pomocą uzdrowić związek – zarówno swój, jak i najbliższych. Dzięki tej wyjątkowej talii wykryjesz problemy, które dopiero mogą się pojawić w Twoich relacjach partnerskich. Niewykluczone, że dotychczas odpychałeś miłość, która pragnęła zawitać w Twoim życiu. Anioły wskażą Ci, jak dostrzec w tłumie tę jedyną, pisaną Ci osobę. Wpadnij w sidła miłości!
Zdjęcie produktu Karty przesłania aniołów + książka

71,30 zł 37,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Anioły są wśród nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę - wystarczy tylko pozwolić im na działanie, a nasze życie będzie bardziej radosne i łatwiejsze. Przesłania aniołów… to zbiór 365 myśli, rozważań i porad na każdy dzień roku. Można je czytać po kolei, strona po stronie, bądź też otwierać książkę w dowolnym miejscu, wybierając w ten sposób najlepsze przesłanie na dany dzień. Każda strona to również praktyczne wskazówki aniołów, przesłania opatrzone myślą lub modlitwą, którą można wykorzystać, aby pogłębić z nimi kontakt. "Przesłania aniołów" to lekcja, która podpowiada, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, odnaleźć radość i nadzieję.
Okładka książki Złoty tarot (karty + książka)

199,90 zł 112,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Talia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i maksymalnie wypełniona odpowiednią symboliką. Same karty to jednak dopiero początek. Został do nich bowiem dołączony podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim również praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję. Złoty Tarot – bezcenna wróżba. Złoty tarot – 78 kart + książkaTalia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i maksymalnie wypełniona odpowiednią symboliką. Same karty to jednak dopiero początek. Został do nich bowiem dołączony podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim również praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję. Złoty Tarot – bezcenna wróżba. Złoty Tarot karty Wszyscy znamy samochody niepozorne, jak i ekskluzywne. Istnieją bloki oraz nadmorskie wille. Są przeciętni sportowcy i mistrzowie. Można znaleźć w sklepach rozmaite wróżebne talie, ale tylko jeden Tarot jest Złoty.
Okładka książki Karty cygańskie

Karty cygańskie

Żuk Helena

34,90 zł 22,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Poznając Karty Cygańskie nie trzeba uczyć się ich treści na pamięć. Wystarczy znajomość symboliki i uważnie przyglądanie się scenie rozgrywającej się na karcie. Wszystko ma tutaj swój sens, swoje znaczenie i miejsce. Są czytelne i proste, a jednocześnie bardzo barwne i radosne jak tabor, który je niegdyś przywiózł.
Okładka książki Karty Święci i Anioły

51,65 zł 31,35 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli potrzebujesz Boskiego przewodnictwa, zwróć się do ukochanych świętych i aniołów. Wspaniałe ilustracje i pełne miłości słowa płynące z tych bezwyznaniowych kart dostarczą Ci godnej zaufania metody uzyskania dostępu do wiadomości z góry.Jeśli potrzebujesz Boskiego przewodnictwa, zwróć się do ukochanych świętych i aniołów. Wspaniałe ilustracje i pełne miłości słowa płynące z tych bezwyznaniowych kart dostarczą Ci godnej zaufania metody uzyskania dostępu do wiadomości z góry. Przyjmuj ukojenie pochodzące od ukochanych świętych, takich jak Franciszek, Katarzyna, Antonii, Hildegarda, Teresa, Joanna d’Arc i Bernadetta oraz od potężnych aniołów i archaniołów. Dostępne jest także przewodnictwo Boga, Ducha Świętego i Jezusa. Czy ścieżka duchowa jest dla Ciebie czymś nowym, czy też jesteś na niej już od dawna, odkryjesz, że bezpieczne i pełne miłości przekazy tych kart pomogą Ci dowiedzieć się, iż Niebiańska pomoc jest zawsze łatwo dostępna i że nigdy nie jesteś sam. Czterdzieści cztery karty z zapierającymi dech wizerunkami przedstawiającymi Boga, Ducha Świętego, Jezusa, Świętych, archanioły i anioły stróże dadzą Ci odpowiedzi i delikatne rady. Towarzyszący im przewodnik dokładnie objaśnia, w jaki sposób uzyskać przewodnictwo odnośnie teraźniejszości i przyszłości, w jaki sposób przeprowadzić dokładny odczyt dla innej osoby i jakie jest ogólne znaczenie każdej z kart. O autorce: Doreen Virtue jest autorką wielu bestsellerów oraz jasnowidzącym doktorem psychologii, który pracuje ze światem aniołów i oświeconych mistrzów. Pojawiła się w programach takich jak: Oprah, The View, Good Morning America, CNN. Prowadzi warsztaty na całym świecie.
Okładka książki Tarot. Karty

129,90 zł 89,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zaczynając przygodę z Tarotem szukasz Nauczyciela i Mistrza, który wprowadzi Cię w tajniki pracy z tymi niezwykłymi kartami. Chcesz, by rozświetlił Ci drogę poznania i zrozumienia samego siebie i otaczającej Cię rzeczywistości. Taką rolę spełnia najnowsza książka znakomitej tarocistki i terapeutki, Barbary Antonowicz-Wlazińskiej. To doskonały przewodnik i kompendium wiedzy o Tarocie zarówno dla stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie, jak i dla osób, które chcą usystematyzować wiedzę już zdobytą. Zawiera wyjątkowo przejrzystą interpretację kart, ich znaczenie w różnych pozycjach, symbolikę, powiązania z numerologią, a także wiele cennych wskazówek, jak rozkładać karty.
Okładka książki Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

29,20 zł 17,04 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

By poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki szybkiemu kursowi wróżenia z kart klasycznych. Jest to najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna. Ta książka to praktyczny poradnik napisany przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki niemu nauczysz się tego zawodu i będziesz mógł samodzielnie i profesjonalnie wróżyć. Autor podpowie Ci od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i jak rozwinąć w sobie zdolność jasnowidzenia. Uzyskasz wiele wskazówek na temat rozkładów kart i ich interpretacji. Poznasz różnorodne układy m.in. na zdrowie i Andrzejki. Dowiesz się jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najkorzystniejsze talizmany i amulety ochronne nie tylko dla siebie, ale także i bliskich. Autor wskazuje również na potencjalne zagrożenia, które możesz napotkać w tym zawodzie. Nauczy Cię przekazywać klientowi trudną prawdę, tak by go nie urazić, a także podpowie co wolno mówić, a czego nie. Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart możesz udać się do wróżki. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na rozpoznanie osób godnych zaufania i unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co także powinieneś zwrócić uwagę i jak należy przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym. Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać! Fragment Książki Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych SYMBOLIKA KART KLASYCZNYCH Dzisiejsze nazwy kolorów w kartach wywodzą się z języka francuskiego. Kier pochodzi od słowa le coeur - serce, karo od le carreau - kwadrat, trefl to koniczyna - la trefle, a pik - la pianę, czyli dzida, pika. Zanim jednak francuskie nazwy zagościły w języku polskim, mówiono o sercu, dzwonku, żołędziu i winie. Kiery - żywioł wody, wiosna, poranek Ich symbolem jest serce, dlatego też symbolizują dobre wieści, są związane z miłością, uczuciami i przyjaźnią. Kiery powiązane są z rodziną, emocjami, mówią o sukcesach, szczęściu, narodzinach, macierzyństwie. Emitują dobrą i ciepłą energię. Kiery należą astrologicznie do znaków zodiaku: * Rak - dom, rodzina; * Skorpion - namiętność; * Ryby - miłość, poświęcenie, tęsknota. Karo - żywioł ziemi, lato, południe Kojarzą się z kasetką, sejfem, pudełkiem, dlatego też symbolizują materię i sprawy materialne. Są związane z finansami, majątkiem, dokumentami. Mówią o sferze zawodowej i naszych finansowych możliwościach. Astrologicznie przyporządkowane są do: * Byk - gromadzenie dóbr materialnych, zamiłowanie do luksusu,budowanie; * Panna - pracowitość, odpowiedzialność, przydatność; * Koziorożec - konsekwencja, struktury zorganizowane. Trefle - żywioł ognia, jesień, wieczór Trefle niosą niezbyt przyjemne i łatwe do zaakceptowania informacje. Mówią o zagrożeniach, chorobach, stracie, smutku, żalu i ostrzegają przed kłopotami, wypadkami. Są też związane z pracą. Astrologicznie powiązane są z: * Baran - często działa zanim pomyśli; * Lew - zakochany w sobie, zapomina o pokorze; * Strzelec - wolność. Piki - żywioł powietrza, zima, noc Piki to ruch, komunikacja, intelekt, podróże, wiara, autorytet, zmiany, spotkania. Astrologicznie związane są z: * Bliźnięta - przemyślenie i zrozumienie; * Waga - równowaga i harmonia; * Wodnik - nieoczekiwane wydarzenia. Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych Spis Treści   PODZIĘKOWANIA LUSTER Słowo o mnie SYMBOLIKA KART KLASYCZNYCH ZNACZENIE KART l KOMBINACJE Asy Króle Damy Walety Dziesiątki Dziewiątki Ósemki Siódemki WIADOMOŚCI PRAKTYCZNE Jaką talię kart wybrać? Oczyszczanie kart i gabinetu Amulety i talizmany ochronne Krzyż... przecież to negatywny symbol! Nasze serce... ośrodkiem intuicji Kamienie ochronne Ochrona mentalna Gabinet - jak się do niego zabrać? Praktyka wróżenia - jak zacząć? ROZKŁADY KART l INTERPRETACJA Kabała francuska Układy kart na zdrowie Układy na andrzejki, czyli wróżby ze szczyptą uśmiechu Ściągawka - skrót kart do wycięcia Znaczenie dodatkowej talii w kabale francuskiej PORADY DLA LURÓŻACYCH Pomaganie innym - trudna sprawa Zagrożenia w zawodzie wróżki Jak często można korzystać z wróżenia Kiedy możemy wróżyć, a kiedy nie powinno się tego robić ? Czy nie zaszkodzę klientom, czy wiem tyle ile trzeba? O czym wolno mówić, a o czym milczeć? Czy można wróżyć samemu sobie? Kiedy najlepiej wróżyć i przez jak długi czas? Czy wróżenie za pieniądze jest etyczne i zgodne z sumieniem? Jak odróżnić dobrą wróżkę od złej? Kim powinna być dobra wróżka? Czym jest, a raczej czym powinna być wróżba? Czy wróżby się sprawdzają? Co można poradzić osobie, która wybiera się na wróżbę? Czym są problemy w naszym życiu? Jak być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem? Czy są „złe", negatywne wróżby? Jakie cechy powinna posiadać wróżka? Czy każda wróżka jest dla nas dobra? Czym jest przeznaczenie? Bo wszystkiemu winne są złe energie, klątwy Stereotypy na temat wróżek Zwróć uwagę na wygląd wróżki! Wiedza i doświadczenie - ważna rzecz! Jak rozpoznać „dobrą" wróżkę? Jak przygotować się na wizytę u wróżki? DODATKI, CZYLI INSPIRACJE l CIEKAWOSTKI Kodeks wróżbity - czyli etyka w zawodzie wróżki Moja modlitwa Porady, jak zachować energię psychiczną i życiową Przykazania szczęśliwego człowieka BIBLIOGRAFIA
Opakowanie Wróżby Książka z talią kart czerwona

7,70 zł 5,24 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka, która pozwoli wam zgłębić tajniki gry w karty. W książce w sposób prosty i czytelny przedstawiamy ogólne informacje o kartach oraz zasady popularnych gier karcianych. Mamy nadzieję, że dzieki tej książce znajdą państwo odpowiednią grę dla siebie i przyjaciół
Okładka książki Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych

29,20 zł 17,04 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Początki wróżbiarstwa sięgają czasów starożytnych. Kiedyś zajmowali się nim kapłani rozmaitych nacji, dzisiaj karto-mancja jest nie tylko modą, ale również nowym stylem życia. Doradztwo z kart, ściśle połączone z wiedzą niekonwencjonalną i wiedzą z różnych dziedzin, pozwala rozwikłać wiele problemów i prostować poplątane ścieżki ludzkiego życia oraz radzić sobie z trudami dnia.Początki wróżbiarstwa sięgają czasów starożytnych. Kiedyś zajmowali się nim kapłani rozmaitych nacji, dzisiaj karto-mancja jest nie tylko modą, ale również nowym stylem życia. Doradztwo z kart, ściśle połączone z wiedzą niekonwencjonalną i wiedzą z różnych dziedzin, pozwala rozwikłać wiele problemów i prostować poplątane ścieżki ludzkiego życia oraz radzić sobie z trudami dnia. Przepowiadanie przyszłości z kart od wieków wywołuje dreszczyk emocji. Wróżąc, pamiętajmy jednak, że zawarte w kartach informacje należy odczytywać jako wskazówki wyznaczające kierunek, w którym należy zmierzać. Książka ta ma być podręcznikiem, samouczkiem stawiania kart klasycznych, dlatego dla każdego, kto chce zgłębić tę wiedzę, zapewniam szybki efekt nauki - już po omówieniu paru kart będę z nich tworzyć przykłady, jak je układać i co one „mówią". Przedstawię poszczególne karty i ich znaczenie w różnych konfiguracjach. W kartach mamy poszczególne elementy (symbole), z których składa się nasze życie. Dzięki tym symbolicznym obrazkom możemy ujrzeć, co nas ewentualnie czeka, jaka jest teraźniejszość i co z tego wynika oraz jak uniknąć czegoś złego, bo pamiętajmy, że karty rozkładamy po to, aby pewnych złych rzeczy unikać, a dobre wykorzystywać. To, co się jeszcze nie stało, stać się nie musi, jeśli jest złe – możemy temu zapobiegać. Również, jeśli coś dobrego ma się zdarzyć, trzeba uważać, aby tego nie przeoczyć. Talię można, i trzeba, wybrać intuicyjnie - która się bardziej podoba; na rynku jest ich wiele. Do tej książki jest dołączona specjalna talia kart do nauki, która oprócz figur - Król, Dama, Walet, As - i kart numerycznych, ma również w tle obrazki! Karty klasyczne z obrazkami! Takie na pewno łatwo zapamiętać! Karty dla Państwa wykonała Manuela Klara Olszewska, która, oprócz tego, że jest tarocistką i astrologiem, jest również artystą plastykiem. Będą one służyły do nauki, a jeśli ktoś chce, może ich używać stale. Opisy obrazów na kartach też są autorstwa Manueli Klary Olszewskiej. Jeśli chodzi o dalszą część „warsztatu wróżbiarskiego", to powinno nim być nasze stałe miejsce pracy, w którym będziemy rozkładać karty. Najlepiej, jeśli będzie to wystarczająco duży stolik przykryty zielonym suknem. Zieleń doskonale uspokaja, wycisza umysł i kojąco działa na wzrok. Nieodłącznym atrybutem ceremonii jest zapalona świeca, oczyszcza ona atmosferę i daje poczucie harmonii. Wróżenie z kart może odbywać się o każdej porze. Jednak z doświadczenia wiem, że pora wieczorna sprzyja koncentracji niezbędnej do prawidłowej interpretacji kart. Dlatego adepci wróżenia, którzy wolą porę dzienną, powinni stworzyć warunki optymalnie korzystne, z daleka od hałaśliwych miejsc, i unikać sytuacji rozpraszających uwagę. Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych Spis Treści   Wstęp Kiery. Emanują ciepłem As Kier - dom Król Kier - mężczyzna marzeń Dziewiątka Kier - uczucie, miłość Interpretacja układu trzech poznanych kart Dziesiątka Kier - partnerstwo Dama Kier - opiekuńczość Walet Kier Kara. Korzyści As Karo - zysk 10 Karo - duże pieniądze 9 Karo - nauka, ambicja Król Karo - beztroski mężczyzna Dama Karo Ćwiczenia - układy kart Walet Karo Trefle. Emocje As Trefl Ćwiczenia 10 Trefl - choroby, awantury Dama Trefl Ćwiczenia z dotychczas poznanych kart Król Trefl Walet Trefl 9 Trefl - samotność Poznajemy ciekawy rozkład: dla maturzystów Piki. Zwiastuny pracy As Pik - pismo urzędowe 10 Pik - podróż, droga Dama Pik - stateczność Walet Pik - policjant lub lekarz Przykład na zbliżającą się chorobę Następne ćwiczenie. Pani Alicja pyta, czy warto przekwalifikować się w sferze zawodowej Rozkład dla pani Kasi Przykłady innych konfiguracji - dramaty małe i duże Zwiastun nadchodzącego końca Król Pik - praca, urzędy 9 Pik - nałogi, krótka droga Rozkłady na każdą okazję Przystępujemy do dużego rozkładu z 24 kart Czasy we wróżbie Wielka przepowiednia Wróżbita - terapeuta  
Okładka książki Karty Potęga myśli

69,60 zł 44,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W myślach tkwi moc, która uwalnia wewnętrzną siłę. Talia 64 kart do afirmacji, stworzona przez Louise Hay, światowy autorytet w pozytywnym myśleniu. Codziennie rozważając w sobie dowolną kartę w krótkim czasie zbudujesz siłę swej osobowości. Karty to również przyjaciel, który pomoże rozwiązać codzienne problemy. W trudnej chwili wybierz jedną kartę, która zadziwi Cię trafnością podpowiedzi. Najsilniejsze afirmacje - w złoconych kartach - możesz mieć już zawsze przy sobie! Masz problemy, jesteś w trudnej sytuacji, natłok myśli nie daje Ci spokoju? Potrzebujesz rady, chcesz odnaleźć cel lub po prostu osoby, która Ci pomoże? Nie zawsze możesz zwrócić się do kogoś bliskiego lub do specjalisty, teraz możesz mieć swojego osobistego pomocnika, zawsze przy sobie. Talia 64 kart afirmacyjnych podpowie Ci rozwiązanie lub doradzi w trudnych sytuacjach. Louisy L. Hay to specjalistka od pozytywnego myślenia, która już milionom ludzi pomogła odkryć i wykorzystać potencjał ich własnych mocy twórczych do samorozwoju i samoleczenia. Teraz i Ty nie będziesz mieć żadnego problemu z samooceną, życiem uczuciowym, osiąganiem sukcesów czy wyjściem z trudnych sytuacji. Praca z kartami jest bardzo prosta wystarczy, że będziesz mieć je przy sobie, w domu, biurze, samochodzie. Możesz również podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli każdego dnia będziesz czytać jedną kartę to doświadczysz lepszego, pełnego energii życia. W Twoich myślach tkwi ogromna moc, która pozwoli Ci odnaleźć siłę w sobie. Stosowanie afirmacji jeszcze nigdy nie było tak proste, poznaj ich nowy wymiar!
Okładka książki Karty pieniądze i prawo przyciągania KARTY

69,60 zł 42,93 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania Esther i Jerry Hicks od wielu lat głoszą ideę szczęśliwego życia. Książki z ich bestsellerowej serii "Sekret Prawo Przyciągania" osiągnęły w Polsce ogromny sukces - ponad 60.000 sprzedanych egzemplarzy. Misją życiową Esther i Jerry`ego Hicks stało się przekazywanie sekretu działania największego i najbardziej naturalnego prawa działającego we Wszechświecie - Prawa Przyciągania. Jeśli chcesz zrozumieć, jak zawsze mieć pieniądze - tyle ile zamarzysz - wykorzystaj obrazkowy kurs osiągania DOBROBYTU. Każdego dnia, choćby przez chwilę, rozmyślaj nad tymi kartami a zauważysz w sobie zmiany. Obcowanie z niepowtarzalną talią 60 kart zawierających zdania-przesłania, zdania-mądrości, zdania-zagadki wraz z przekazem Nauk Abrahama ozdobionych jedyną w swoim rodzaju grafiką sprawi, że poczujesz się jakbyś złapał złotą rybkę, która spełni każde Twoje życzenie. A co najważniejsze możesz je mieć ciągle przy sobie - całą talię lub wybraną jedną kartę i w każdej chwili wykorzystywać moc Prawa przyciągania. Pamiętaj o prostocie tego niezwykłego Prawa: otrzymujesz to, co przyciągasz. Przyciągasz to, na czym się koncentrujesz. Zatem koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobrażaj sobie tylko to, co chcesz mieć, kim być, co chcesz doświadczyć. Wizualizuj same wspaniałości, których pragniesz. Talia ta stanowi rozszerzenie wydanej wcześniej książki o tym samym tytule. Może być też doskonałym prezentem dla bliskiej i ważnej Ci osoby.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Bestsellery

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj