KATEGORIE [rozwiń]

Zwierzęta w domu

Okładka książki Koci Tata. O tym, jak kot przewartościował mi świat i nauczył kochać życie
nowość

49,99 zł 30,72 zł


Inspirująca historia dwóch złamanych istot, które się nawzajem poskładałyKoci behawiorysta i gwiazda hitowego programu telewizyjnego Animal Planet Kot z piekła rodem, Jackson Galaxy, znany również jako "Koci tata", nie wygląda na kogoś, kto mógłby być ekspertem od kotów. Ze swoją kozią bródką i z tatuażami przypomina członka klubu Hells Angels. Jednak zdolność Galaxy'ego do nawiązywania nici porozumienia nawet z najbardziej niespokojnymi kotami - nie wspominając o zestresowanych ludziach żyjących w ich sąsiedztwie - jest inspirująca.W tej książce Galaxy opowiada przejmującą historię swojej trzynastoletniej relacji z drobnym, szaro-białym, krótkowłosym kotem o imieniu Benny, a także udziela wyjątkowych porad dotyczących życia z kotem, opieki nad nim i kochania go.Kiedy Benny pojawił się w jego życiu, Galaxy był podupadłym muzykiem rockowym, który nie miał zbyt wiele do roboty poza pracą na pół etatu w schronisku dla zwierząt i nadużywaniem narkotyków. Poprzednia opiekunka Benny'ego oddała kota w kartonowym pudle do schroniska. Benny miewał się już lepiej - jego miednica została właśnie roztrzaskana przez koła samochodu - a jego opiekunka upierała się, że był "krnąbrny" od pierwszego dnia. Nic bardziej mylnego.Porady Galaxy'ego w duchu idei "kociego mojo" pozwalają zrozumieć, czego koty najbardziej potrzebują od nas, ludzi, aby żyć szczęśliwym i zdrowym życiem.***Jackson Galaxy - ogolona głowa, ramiona pełne tatuaży - wydaje się fizycznie nie pasować do swojego łagodnego głosu i podejścia do zwierząt I mimo że ma do czynienia z ludźmi, którzy zostali sterroryzowani, a nawet zranieni do krwi przez swoje wymykające się spod kontroli zwierzęta, jest wzorem konsekwencji. Koty, a nie ludzie, są jego priorytetem."The New York Times"Galaxy nie jest zwykłym behawiorystą zwierzęcym. On mówi po kociemu. A koty go słuchają. Dokonuje cudów, ratując koty z cel śmierci w schroniskach, pomaga im przezwyciężyć lęki i podnosi ich samoocenę, a także szkoli je, jak dotrzeć się z potencjalną nową rodziną.MOUSEBREATH.COMKażdy z nas wypowiada się na dany temat z własnego punktu widzenia. Na szczęście dla nas wszystkich Jackson Galaxy robi to bardzo skutecznie. Jego sukces w rozwiązywaniu trudności behawioralnych u kotów wynika z jego zdolności do wczucia się w koci punkt widzenia i postępowania zgodnie z nim. Jego spostrzeżenia na temat zachowania zarówno ludzi, jak i kotów są bardzo trafne.ANITRA FRAZIER, autorka książki The Natural CatBIOGRAMJackson GalaxyKoci behawiorysta i gospodarz popularnego programu emitowanego przez Animal Planet Kot z piekła rodem. Jest współautorem bestselleru z listy "New York Timesa" zatytułowanego Kotyfikacja. Zaprojektuj szczęśliwy i stylowy dom dla swojego kota (i siebie!), ma w swoim dorobku także książkę Kocie Mojo (Wydawnictwo SQN, 2019).
Okładka książki Psy rasowe. Podręczna encyklopedia

34,99 zł 19,24 zł


W tej książce zaprezentowano ponad 80 ras psów z całego świata. Znajdziecie tu piękne zdjęcia oraz dane dotyczące: wymiarów i umaszczenia. Szczegółowe teksty uwzględniają nie tylko opis wyglądu i charakteru poszczególnych czworonogów, ale także historię pochodzenia rasy i wiele ciekawostek. To idealna publikacja dla wszystkich miłośników psów, okaże się też nieocenioną pomocą dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem swojego pierwszego pupila.
Okładka książki Koty rasowe. Podręczna encyklopedia

34,99 zł 19,24 zł


W tej książce zaprezentowano 40 ras kotów z całego świata. Znajdziecie tu piękne zdjęcia oraz dane dotyczące: wymiarów i umaszczenia. Szczegółowe teksty uwzględniają nie tylko opis wyglądu i charakteru poszczególnych czworonogów, ale także historię pochodzenia rasy i wiele ciekawostek. To idealna publikacja dla wszystkich miłośników kotów, okaże się też nieocenioną pomocą dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem swojego pierwszego pupila.
Okładka książki The Dog

53,00 zł 42,90 zł


Perfect for the dog-loving art hound in your life, this hardback gift book showcases the most endearing, thoughtful and amusing depictions of dogs drawn from Tate’s collection. Divided into key themes – ‘Hounds of the Hunt’, ‘Painterly Pooches’, ‘Princely Pups’, ‘Man’s Best Friend’, ‘Moping Mutts’, ‘Working Like a Dog’, ‘Lap Dogs at Leisure’, ‘Mystical Mutts’ and ‘Loyal Fido’ – this little book considers how dogs have been the animal companion of choice for millennia and how their position as hunter, signifier of status and friend has influenced artists. Works of art – including paintings, drawings, sculptures, illustrations and installations – are introduced by a brief introduction text at the beginning of the chapter, adding background detail or additional information about the art, artists and their subjects. Featured artists include: Edwin Henry Landseer, Sidney Nolan, Chris Killip, Giacomo Amiconi, Hamo Thornycroft, William Hogarth, Joshua Reynolds, Cedric Morris, Peter Doig and Edward Ruscha. Sometimes traditional, sometimes contemporary, often touching and occasionally telling, placed together these beautiful images create a fascinating and enlightening journey through the visual portrayal of canines in Western art.
Okładka książki Książka o Psach. Rasy, pielęgnacja, odżywianie

54,90 zł 30,19 zł


Książka pomoże dokonać wyboru psiego przyjaciela spośród wielkiej liczby psów rasowych. Zawiera informacje o pochodzeniu psa, jego budowie, zmysłach, emocjach, pielęgnacji, odżywianiu, najczęstszych chorobach czy udzielaniu pierwszej pomocy. Całość wzbogacają liczne zdjęcia i tabele.
Okładka książki Książka o kotach. Rasy, pielęgnacja, odżywianie

54,90 zł 30,19 zł


Poradnik dla właścicieli kotów, który trzymają Państwo w dłoniach, to przydatna i praktyczna książka opisująca wszystkie aspekty opieki nad kotem. Skąd najlepiej wziąć kota, jak go wybrać, jak oswoić inne zwierzęta z nowym członkiem rodziny, porady na temat żywienia, pielęgnacji, opieki nad chorym kotem, ciężarną kotką i kociętami, podstawy pierwszej pomocy w nagłych przypadkach to tylko niektóre zagadnienia poruszone w tym poradniku. Ponadto znajdą tu Państwo charakterystykę poszczególnych ras. Zapraszamy do lektury!
Okładka książki Atlas dla dzieci. Jaki to kot?

29,95 zł 16,47 zł


Jaki to kot? Atlas dla dzieci przedstawia autorski wybór 56 wspaniałych kocich ras w układzie alfabetycznym. Oprócz informacji o pochodzeniu, cechach charakterystycznych i pielęgnacji znajdziesz tu wiele ciekawostek oraz mnóstwo zdjęć. Dzięki atlasowi dowiesz się, czy koty powinny pić mleko, w co najchętniej się bawią i czy można spotkać kociego amatora pływania.
Okładka książki Pies w mieście. Jak wypracować dobre nawyki, by spokojnie żyć z psem w miejskiej dżungli

49,99 zł 32,36 zł


Nigdy nie jest za późno, by nauczyć psa dobrych nawyków Życie z psem w mieście może przypominać pokonywanie toru przeszkód! Robisz slalom między rowerzystami, dziećmi na hulajnogach, psami, które "chcą się tylko przywitać", i rozrzuconymi na trawnikach resztkami jedzenia. Wszystko to w szaleńczym pędzie za czworonogiem, który nieustannie ciągnie na smyczy i ekscytuje się na widok innych zwierząt i przechodniów. A po powrocie do domu wyje, gdy tylko zostawiasz go samego… Nie musi tak być! Doświadczone trenerki, Magdalena Horodyska i Katarzyna Migdał, prowadzące szkołę dla psów i blog "Co pies na to?", w unikalnym poradniku dla miejskich psiarzy prosto i konkretnie uczą, jak wyrobić dobre nawyki u siebie i psa oraz stworzyć zgrany zespół ze swoim czworonogiem. Czy wiesz, że… • na każdy spacer warto zabrać ze sobą smakołyki i szarpak, żeby nagradzać psa za dobre zachowanie? • klatka kennelowa może stać się ulubionym miejscem odpoczynku twojego czworonoga? • czasem wystarczy prosty trik, by twój pies pokonał strach i w końcu wszedł do windy? • spacer to lepszy pomysł niż wizyta na psim wybiegu? Praktyczne wskazówki i ćwiczenia pomogły wielu opiekunom zrozumieć psie potrzeby, wyznaczyć granice, a także czerpać większą przyjemność ze wspólnych spacerów i zabaw. Dzięki tej książce ty i twój pies odnajdziecie własne tempo w miejskim pędzie!
Okładka książki Dogologia Co naprawdę myśli twój pies

29,99 zł 16,61 zł


Jakie jest ulubione jedzenie twojego psa? Dlaczego szczeka na gości i nie lubi kąpieli? Czy naprawdę cię kocha, czy chodzi mu tylko o jedzenie? Jak się z tobą komunikuje?Czyli: jaki jest naprawdę najlepszy przyjaciel człowieka? Dowiesz się z tej książki. Niezależnie od tego, czy jesteś opiekunem teriera terrorysty, wielkiego, potulnego bernardyna, czy bystrego kundelka, w niniejszym humorystycznym przewodniku napisanym z udziałem psów znajdziesz mnóstwo wiedzy o tym, co tak naprawdę oznaczają ich zabawne zachowania.Ta uroczo ilustrowana książka opisuje wszystko, co czyni psy niesamowitymi, przybliża psie zwyczaje i upodobania. Dzięki niej lepiej poznasz swojego wspaniałego psiego towarzysza.
Okładka książki Kotologia Co naprawdę myśli twój kot

29,99 zł 16,61 zł


Dlaczego kot koniecznie chce wracać do domu zaraz po tym, jak go wypuścisz? Czy naprawdę cię kocha? Dlaczego przyniósł ci martwą mysz na poduszkę? Co oznacza jego mruczenie?Słowem: co czyni koty tak wspaniałymi? Znajdziesz tu odpowiedzi na te wszystkie nurtujące pytania. Niezależnie od tego, czy jesteś opiekunem tajemniczej kociej piękności, eleganckiego osobnika z rodowodem, czy burego mruczka, który zawsze chodzi swoimi drogami, ten pełen humoru przewodnik będzie wyjaśnieniem zabawnego oraz często zaskakującego zachowania twojego kota.W tej uroczo ilustrowanej książce poznasz koci świat, spotkasz najsłynniejsze koty w historii i dowiesz się wielu niezwykle interesujących rzeczy na temat twojego futrzastego pupila.
Okładka książki 100 najpiękniejszych ras psów

29,95 zł 16,47 zł


Album prezentuje 100 najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących ras psów. Opisy ras zawierają ważne informacje o pochodzeniu każdej z nich, a także o ich najbardziej charakterystycznych cechach, unikając powszechnie powielanych stereotypów. Starannie dobrane zdjęcia przedstawiają poszczególne psy w charakterystycznych dla nich pozach.
Okładka książki Wielki atlas ryb akwariowych

149,00 zł 81,94 zł


Tajemniczy podwodny świat fascynował ludzi od wieków. Pierwsze wzmianki o hodowli ryb ozdobnych pochodzą z Dalekiego Wschodu, gdzie wśród arystokracji chińskiej i japońskiej istniał zwyczaj trzymania w oczkach wodnych lub ceramicznych naczyniach złotych rybek. Z czasem hobby to stało się ogólnodostępne i popularne w innych krajach. Obecnie akwarystyką zajmują się miliony osób na całym świecie, a nieustannie doskonalone możliwości techniczne pozwalają hodować w akwariach nawet bardzo rzadkie i wymagające ryby lub bezkręgowce, tworzyć przepiękne podwodne ogrody lub też odwzorowywać elementy środowiska rafy koralowej. Wielki atlas ryb akwariowych zawiera opisy ponad 260 najpopularniejszych gatunków ryb słodkowodnych i ponad 140 gatunków słonowodnych. Charakterystyki uwzględniające ich wygląd, zachowania, sposób rozmnażania oraz podstawowe wymagania hodowlane są bogato ilustrowane podglądowymi zdjęciami przedstawiającymi każdy opisany gatunek.
Okładka książki Koty są super, ale…

36,99 zł 20,34 zł


Prawie każde dziecko na świecie chciałoby mieć kota. Milutkiego, czworonożnego przyjaciela. Ale kot jest żywą istotą, wymagającą starannej opieki i odpowiedzialnego postępowania, bo inaczej, jeśli tylko zechce, może nam przyczynić wielu problemów. Ta książka omawia, na czym polega i z czym się łączy opieka nad kotem. Możecie być pewni, że chwile radości, dobrze znane opiekunom kotów, rekompensują z nawiązką drobne kłopoty, jakie sprawia kot. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na temat kotów, ta książka jest świetnym punktem wyjścia!
Okładka książki Psy są super, ale…

36,99 zł 20,34 zł


Czy jest na świecie chociaż jedno dziecko, które nie chciałoby mieć psa? Wiernego, czworonożnego przyjaciela? Ale posiadanie psa to nie tylko zabawa i przyjemność, łączą się z tym także problemy. Ta książeczka poprowadzi młodych czytelników i miłośników psów przez najbardziej podstawowe etapy opieki nad zwierzęciem, przedstawi im kłopoty, z którymi większość opiekunów psów musi się liczyć oraz naświetli radości, które je zrównoważą i pomogą pokonać. Nie ma na co czekać! Zaczynamy!
Okładka książki Psy i szczeniaki. Nasi ulubieńcy

17,90 zł 9,84 zł


Nasi ulubieńcy to propozycja dla wszystkich miłośników czworonogów. W książce znajduje się wiele ciekawych informacji na temat życia tych zwierząt, praktyczne porady, dotyczące pielęgnacji, budowy ciała, a także potrzeb i zabaw, któych oczekuje twój pupil. Dowiesz się również więcej o tym, jak wychować szczeniaka oraz o jego preferencjach żywieniowych. Niniejsza książka to również miniprzewodnik po najpopularniejszych rasach psów. Interesującym opisom towarzyszy bogaty materiał ilustracyjny i zdjęciowy.
Okładka książki Koty i kociaki. Nasi ulubieńcy

17,90 zł 9,84 zł


Koty i kociaki to wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników kotów. W książce znajduje się wiele ciekawych informacji na temat życia tych zwierząt, praktyczne porady, dotyczące pielęgnacji, budowy ciała, a także potrzeb i zabaw, któych oczekuje twój pupil. Dowiesz się również więcej o kocim języku i mowie ciała oraz o preferencjach żywieniowych. Niniejsza książka to również miniprzewodnik po najpopularniejszych rasach kotów. Interesującym opisom towarzyszy bogaty materiał ilustracyjny i zdjęciowy.
Okładka książki Jakie zwierzę wybrać. Ważne sprawy przedszkolaka

36,99 zł 22,08 zł


Bogato ilustrowana, zabawna książka, która wprowadza dzieci w tematykę zwierząt domowych. Niezależnie od okoliczności pojawienia się pupila w domu, trzeba się na to dobrze przygotować, a zwłaszcza - przygotować dzieci.Domowy zwierzak może stać najlepszym przyjacielem, pozytywnie wpłynąć na rozwój dzieci, ale i wprowadzić sporo zamieszania w życiu całej rodziny. Dlatego decyzję trzeba podjąć świadomie i odpowiedzialnie, analizując wszelkie za i przeciw oraz realnie oceniając swoje możliwości.Niektóre zwierzęta wymagają bardzo troskliwej opieki, inne potrzebują dużych przestrzeni, ich utrzymanie może być kosztowne, albo będzie zajmowało mnóstwo czasu.Do dzieci jednak racjonalne argumenty nie przemawiają tak jak wariackie ilustracje i zabawne teksty, uruchamiające wyobraźnię. Czytając książkę "Jakie zwierzę wybrać" maluchy będą się zaśmiewać, ale przy okazji poznają podstawowe potrzeby konkretnych gatunków i uświadomią sobie, że decydując się na adopcję zwierzaka, zostaje się jego opiekunem. I to do końca życia, na dobre i na złe.Treść i forma dostosowana do przedszkolakówKrótkie teksty i zabawne ilustracjeZwięźle i dowcipnie opisane potrzeby różnych gatunkówKsiążka pomaga podjąć odpowiednią (i odpowiedzialną) decyzjęPolecamy też:"Między nami ząbkami"
Okładka książki Quiz Konie i kucyki

26,90 zł 15,32 zł


Poznaj odjazdowe ciekawostki dotyczące jazdy konnej, ras koni i kucyków, a także ich zwyczajów i ulubionych przysmaków - tego nie mówią w szkole! I odpowiedz na 160 zaskakujących pytań quizowych - sprawdź swoją wiedzę i zagnij innych.Quiz Konie i kucyki to początek wspaniałej przygody w siodle. Miłośnicy tych szlachetnych stworzeń dowiedzą się, jak zachowywać się w stajni i dbać o konia, od czego zacząć naukę jazdy oraz w jakich dyscyplinach sportowych można startować.Poznajcie quiz Konie i kucyki, a dowiecie się:Czy konie mają humory?Która część ciała to koronka?Kto jest najważniejszy w końskim stadzie?Czy konie lubią słodycze?Które konie są najszybsze na świecie?Kolorowe zdjęcia zachęcają do samodzielnego czytania. Dzięki poręcznemu kieszonkowemu formatowi quiz można zabrać ze sobą wszędzie - na spacer, do parku czy w podróż!Seria QUIZ nie tylko dla nerdów!ciekawie o zwierzętach, kotach, psach, koniach, kucykach, astronomii i Polscequizy z odpowiedziamikolorowe zdjęcia i ilustracjeporęczny format - mieści się w kieszeni!atrakcyjna rozrywka
Okładka książki Mój pies

29,99 zł 16,49 zł


Pies to niezwykle inteligentne zwierzę. Ten wierny towarzysz jest najlepszym przyjacielem człowieka. Niniejszy album to nie tylko znakomita pomoc w wyborze idealnego pupila, lecz również doskonała pozycja dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat tych wspaniałych czworonogów. Dzięki tej książce poznasz ponad 40 ras psów występujących na całym świecie. Wewnątrz czeka na Ciebie wiele barwnych fotografii, przydatnych informacji i zajmujących ciekawostek.
Okładka książki Atlas patologii jamy ustnej i zębów u kotów

119,00 zł 114,18 zł


Dzięki ponad 400 wysokiej jakości zdjęciom, przejrzystym ilustracjom anatomicznym i dokładnym opisom, publikacja poświęcona stomatologii weterynaryjnej kotów może być wizualnym przewodnikiem umożliwiającym lepsze zrozumienie, szybką identyfikację i leczenie chorób jamy ustnej i zębów u tego gatunku w codziennej praktyce lekarza weterynarii. Przejrzysta i powtarzalna struktura materiału: etiologia, cechy kliniczne i diagnostyczne składa się na format, który umożliwia czytelnikowi szybkie wyszukiwanie wiadomości, a zestawienie kilku rodzajów obrazów (np. zdjęć i odpowiadających im zdjęć RTG) umożliwia wielowymiarowy wgląd w prezentowany materiał.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj