KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Mada

Okładka książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Grupa A

29,40 zł 21,61 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Żywność ma moc uleczania i wzmacniania żywych organizmów, wspomaga powracanie do zdrowia po urazach i chorobach, a także koryguje nasze genetyczne dziedzictwo. Nie tylko stanowi źródło życiowej energii i składników odżywczych, ale również daje możliwość twórczej ekspresji i nawiązywania kontaktów międzyludzkich - poprzez opracowywanie nowych przepisów albo sposobów na przygotowanie pewnych potraw czy też choćby za sprawą wspólnego biesiadowania. Kiedy w 1996 roku pisałem książkę "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi", analizowałem związki między grupami krwi a dietą i nakreśliłem konkretne programy żywieniowe dla każdej z grup krwi. W trakcie minionych piętnastu lat kontynuowałem badania i pisanie o roli pożywienia oraz starałem się prezentować materiały i rady dla tych osób, które chciały i chcą odżywiać się w zgodzie ze swoją grupą krwi. Ze wstępu Autor tej książki jest wybitnym lekarzem medycyny naturalnej, naukowcem, wykładowcą i właścicielem kliniki. Zawiera ona wnioski sformułowane na podstawie szerokich badań i testów klinicznych, które udowodniły związek między dietą, grupą krwi a zdrowiem. Ten poradnik dietetyczny podpowie każdemu z nas, jak być zdrowym, żyć dłużej i utrzymać idealną wagę.
Okładka książki Potrawy z ryb i drobiu

3,99 zł 3,01 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zbiór ponad 100 oryginalnych przepisów na dania obiadowe, a także sałatki, przystawki, zupy, rolady. Książka zawiera przepisy proste i łatwe do przygotowania codziennych posiłków, ale także wykwintne na specjalne okazje.
Okładka książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Grupa 0

29,40 zł 21,61 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Peter J. D'Adamo - lekarz medycyny naturalnej praktykujący naturopatię od ponad trzydziestu lat. Najbardziej znany ze swoich badań nad powiązaniem ludzkich grup krwi z odżywianiem, ale ma też duże osiągnięcia w dziedzinie produktów naturalnych i jest profesorem honorowym nauk klinicznych na Uniwersytecie Bridgeport.
Okładka książki Cukrzyca u dzieci. Po drugiej stronie lustra.

12,60 zł 9,51 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Rozpoznanie cukrzycy typu 1 to potężny cios dla całej rodziny. Zarówno rodzice, jak i dzieci obawiają się o swoją przyszłość i o to, ż jak choroba wpłynie na ich życie. Troski rodziców mogą być spotęgowane przez niewystarczające zrozumienie tego, przez co tak naprawdę przechodzi ich dziecko. Doktor Rachel Besser jest pediatrą i specjalizuje się w leczeniu dzieci chorych na cukrzycę typu 1. U niej samej rozpoznano tę chorobę, gdy była dzieckiem. Pracując z rodzinami dotkniętymi problemem cukrzycy, zrozumiała, że wielu rodziców chciałoby wiedzieć, co naprawdę czuje ich dziecko oraz zastanawia się, co robić by uchronić je przed możliwie jak największą liczbą problemów i złych doświadczeń. Łącząc swoje własne doświadczenia z wypowiedziami dzieci i osób dorosłych dotkniętych cukrzycą, doktor Besser stwarza czytelnikowi niepowtarzalną okazję do zrozumienia, z czym wiąże się dorastanie osób chorych na cukrzycę.
Okładka książki Praktyczny poradnik Mayo dla chorych na cukrzycę

27,30 zł 20,60 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Najlepszą bronią do walki z cukrzycą jest wiedza. Ten kompletny przewodnik stworzony przez ekspertów z Kliniki Mayo dostarcza niezbędnej wiedzy, rad i informacji pomocnych w walce z tą chorobą.
Okładka książki Stłuszczenie wątroby. Zapobieganie i leczenie

35,70 zł 26,24 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka ta podaje skuteczne i udowodnione metody uzdrowienia stłuszczenia wątroby. Doktor Eanelli opowiada swoją zdumiewającą historię - od stanu stłuszczenia wątroby, otyłości i uzależnienia od pokarmów do odzyskania sił i uprawiania wspinaczki wysokogórskiej....Książka ta podaje skuteczne i udowodnione metody uzdrowienia stłuszczenia wątroby. Doktor Eanelli opowiada swoją zdumiewającą historię - od stanu stłuszczenia wątroby, otyłości i uzależnienia od pokarmów do odzyskania sił i uprawiania wspinaczki wysokogórskiej. Program żywieniowy, jadłospisy i przepisy kulinarne podane w tym poradniku nadają się dla ludzi w każdym wieku, w tym także dla dzieci.
Okładka książki Zapobieganie chorobom serca. Program normalizacji

33,60 zł 25,35 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zdrowe dla serca zalecenia Roberta E. Kowalskiego: poznaj swój profil lipidowy przyjmuj suplementy z witaminą B regularnie szczotkuj zęby i czyść je nicią dentystyczną spaceruj, często i ochoczo zbadaj poziom białka C-reaktywnego dowiedz się czegoś o diecie i suplementach dietetycznych.
Okładka książki Pomoc w depresji i lękach

26,25 zł 19,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W niniejszej książce autorka podaje praktyczne zalecenia, by przezwyciężyć zaburzenia emocjonalne, stres, niepokój, napięcie nerwowe, lęk i poczucie nieszczęścia. Ważne jest zrozumienie środowiska chemicznego mózgu, by osiągnąć stan umożliwiający odczuwanie szczęścia i realizować w pełni swoje możliwości.
Okładka książki Dieta oczyszczająca wątrobę

33,60 zł 24,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ta książka to przełom dla wszystkich ludzi cierpiących z powodu słabego zdrowia, chorej wątroby i nadwagi. Zawiera przepisy na potrawy niskotłuszczowe.
Okładka książki Jak zapobiegać rakowi piersi

31,00 zł 23,39 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy martwisz się, że możesz mieć raka piersi? Czy uważasz, że nie można nic zrobić, by się przed nim uchronić? Jeśli tak sądzisz, musisz koniecznie przeczytać tę książkę, ponieważ może ci uratować życie. Czy martwisz się, że możesz mieć raka piersi? Czy uważasz, że nie można nic zrobić, by się przed nim uchronić? Jeśli tak sądzisz, musisz koniecznie przeczytać tę książkę, ponieważ może ci uratować życie. Większość kobiet odczuwa bezradność, gdy myślą o zapobieganiu rakowi piersi. Uważają, że to geny i niefortunny los decydują o tym, kto zachoruje. A w rzeczywistości tylko 5 procent przypadków raka piersi jest uwarunkowanych czynnikami natury genetycznej. Dzięki tej książce dowiesz się, jakie są realne czynniki ryzyka zachorowania na raka piersi oraz co robić, aby to ryzyko w znacznym stopniu zmniejszyć.
Okładka książki Cukrzyca typu II

26,25 zł 19,29 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Spośród wszystkich chorób chronicznych cukrzyca ma najszybciej pnące się w górę wskaźniki wzrostu zachorowań. Przyczynia się do chronicznie słabego stanu zdrowia i skraca życie chorych.Spośród wszystkich chorób chronicznych cukrzyca ma najszybciej pnące się w górę wskaźniki wzrostu zachorowań. Przyczynia się do chronicznie słabego stanu zdrowia i skraca życie chorych. Są jednak i dobre wiadomości: stosując odpowiedni sposób odżywiania się i suplementy oraz zmieniając tryb życia, można zawrócić proces chorobowy cukrzycy typu II! Trzeba jednak wiedzieć, że przestrzeganie konwencjonalnych zaleceń dietetycznych najprawdopodobniej poskutkuje przyrostem masy ciała i stopniowym wzrostem stężenia glukozy we krwi. Zastosowanie wskazówek zawartych w tej książce to najlepszy sposób, by obniżyć poziom glukozy we krwi, schudnąć i odzyskać zdrowie.
Okładka książki Zdrowa prostata.

42,00 zł 31,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Metody leczenia rozrostu, stanów zapalnych oraz nowotworów gruczołu krokowego. Zdrowa prostata to publikacja pełna informacji o typowych dolegliwościach i schorzeniach tego gruczołu, zawierająca tez porady dotyczące praktycznych metod zachowania zdrowego gruczołu krokowego.Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo Metody leczenia rozrostu, stanów zapalnych oraz nowotworów gruczołu krokowego. Zdrowa prostata to publikacja pełna informacji o typowych dolegliwościach i schorzeniach tego gruczołu, zawierająca tez porady dotyczące praktycznych metod zachowania zdrowego gruczołu krokowego. Zdrowa prostata – fragment Wstęp Dla wielu dorosłych mężczyzn problemy związane ze schorzeniami prostaty to często przyczyna ich pierwszego kontaktu z lekarzem lub nawet ze służbą zdrowia. Około 35 procent panów po pięćdziesiątce zapada na chorobę zwaną zapaleniem gruczołu krokowego, czyli prostaty lub inaczej sterczą. Ponad połowa mężczyzn po przekroczeniu sześćdziesiątego roku życia będzie odczuwać dyskomfort związany z powiększeniem tego gruczołu zwanym łagodnym przerostem prostaty (BPH, z ang. benign prostatic hyperplasid) lub też gruczolakiem. I wreszcie prawdą jest, że rak sterczą to jeden z najczęściej wykrywanych nowotworów u amerykańskich mężczyzn oraz główna przyczyna śmierci Amerykanów chorujących na nowotwory. To suche fakty, niemniej nowotwory prostaty, a także inne rodzaje chorób gruczołu krokowego często względnie łatwo leczyć, a perspektywy zaradzenia tym schorzeniom, wyleczenia ich oraz przeżycia są wyjątkowo dobre. Postępy badawcze, coraz bardziej zaawansowane metody diagnostyczne oraz nowe procedury medyczne pozwalają na o wiele wcześniejsze rozpoznawanie chorób prostaty, bardziej zindywidualizowane ich leczenie, skrócenie okresu rekonwalescencji oraz uniknięcie wielu dokuczliwych skutków ubocznych. Ta książka może stać się dla pacjenta cierpiącego na to schorzenie oraz dla jego rodziny i bliskich przewodnikiem w procesie podejmowania ważkich decyzji, przed jakim można stanąć, współpracując z lekarzem w trakcie leczenia choroby prostaty i powrotu do zdrowia. Podstawą pomyślnych rezultatów w tej mierze jest zdobywanie wartościowych informacji i nawiązanie dobrego kontaktu z lekarzem na wczesnym etapie leczenia, by należycie zadbać o stan chorego. Im więcej wiemy o schorzeniach gruczołu krokowego, tym większa szansa na rozpoznanie problemów, podjęcie właściwych decyzji dotyczących wyboru terapii i na utrzymanie jakości życia na wysokim poziomie. Urolodzy, owi kluczowi „strażnicy" zdrowia mężczyzn w wieku średnim, powinni udzielać informacji, odgrywać rolę przewodników oraz pomagać wszystkim panom zadbać o zdrowie, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego z nich. Zdrowa prostata Spis Treści Wstęp Część I - Podstawowe wiadomości o prostacie Rozdział 1. Nieco o gruczole krokowym Zdrowa prostata Problemy zdrowotne Sygnały ostrzegawcze Określenie przynależności do grupy ryzyka Rozdział 2. Badania kontrolne prostaty Podstawowe badania Spory na temat PSA Modyfikowanie testu na PSA Część II - Schorzenia nienowotworowe prostaty Rozdział 3. Zapalenie prostaty i przewlekły ból miednicy Rodzaje zapalenia prostaty Diagnoza Leczenie Rozdział 4. Na czym polega łagodny przerost sterczą Fakty z życia Stawianie diagnozy Kolejne kroki Rozdział 5. Leczenie łagodnego przerostu prostaty Baczna obserwacja Leki farmakologiczne Termoterapia Zabieg operacyjny Nowe, wprowadzane metody leczenia Terapie ziołowe Sprawy do rozważenia Część III - Rak prostaty Rozdział 6. Po zdiagnozowaniu raka gruczołu krokowego Oznaki i objawy Badania kontrolne i diagnoza Klasyfikacja nowotworów Dodatkowe badania Stadia raka Co dalej Rokowania Rozdział 7. Metody leczenia raka prostaty Przeprowadzenie bilansu Baczna obserwacja Operacja prostaty Operacja zautomatyzowana Radioterapia Krioterapia Nowe metody leczenia Sprawy do rozważenia Podejmowanie decyzji Rozdział 8. Kiedy rak jest zaawansowany Terapia hormonalna Chemioterapia Metody eksperymentalne Metody łagodzenia bólu Rozdział 9. Jak radzić sobie z powikłaniami Jak opanować nietrzymanie moczu Leczenie zaburzeń wzwodu Łagodzenie zaburzeń jelitowych Rozdział 10. Funkcjonowanie na co dzień Wizyty u lekarza Brzemię emocjonalne Odzyskiwanie sił Zdrowe odżywianie a lepsze samopoczucie Powrót do pracy Rozmowy o chorobie Szukanie wsparcia Część IV - Zdrowie prostaty Rozdział 11. Czy można zapobiegać chorobom sterczą Antyrakowe produkty spożywcze Ograniczenie spożycia kalorii i tłuszczów Aktywność fizyczna Regularne badania lekarskie Rozdział 12. Terapie alternatywne i uzupełniające Suplementy dietetyczne Terapie dla ciała i umysłu Energioterapie Inne metody Zachowanie ostrożności w podejściu do terapii komplementarnych Podejmowanie odpowiedzialności Dodatkowe źródła Słowniczek Materiał ilustracyjny Położenie prostaty Krótki opis anatomii prostaty Narządy miednicy w przekroju poprzecznym Badanie palpacyjne przez odbytnicę Układ moczowy i prostata Cystoskopia Badanie ultrasonograficzne Zdjęcia rentgenowskie Tomografia komputerowa Rezonans magnetyczny Badania radioizotopowe Scyntygrafia kości Emisyjna tomografia pozy tronowa Częstość występowania łagodnego przerostu sterczą Cystoskopia Terapia mikrofalowa Przezcewkowa resekcja sterczą (TURP) Metoda wyłuszczenia prostaty za pomocą lasera holmowego (HoLEP) Metoda fotoselektywnego odparowania sterczą (PVP} Biopsja transrektalna Poziomy zaawansowania raka prostaty Wszczepianie ziaren radioaktywnych na stałe lub czasowo Radioterapia o modulowanej intensywności dawki (IMRT)
Okładka książki Jedz codziennie całą tęczę pokarmów

30,00 zł 22,64 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Proste i zdrowe posiłki dla całej rodziny. Ponad 250 przepisów, które zawierają niedużo produktów węglowodanowych, wspomagają układ immunologiczny i dodają organizmowi energii, sprzyjają chudnięciu i oczyszczaniu organizmu, zawierają zdrowe posiłki dla dzieci.Jedz Codziennie Całą Tęczę Pokarmów Proste i zdrowe posiłki dla całej rodziny. Ponad 250 przepisów, które zawierają niedużo produktów węglowodanowych, wspomagają układ immunologiczny i dodają organizmowi energii, sprzyjają chudnięciu i oczyszczaniu organizmu, zawierają zdrowe posiłki dla dzieci. Kolekcja Przepisów Kulinarnych dr Sandry Cabot – fragment Wstęp Niniejszy zbiór przepisów kulinarnych pochodzi z kuchni Audrey Tea zajmującej się gotowaniem od ponad sześćdziesięciu lat. To długi czas, by wypróbować ich mnóstwo! Audrey od dawna zadowala i wprawia w rozkosz kubki smakowe członków swojej rodziny oraz przyjaciół, a teraz oto przyszła kolej na Czytelników! Książka została tak napisana, by umożliwić doświadczanie kulinarnej rozkoszy i różnorodności oraz by wydobyć talenty kulinarne z każdego, choćby nawet były one jeszcze uśpione. Rozkosz i przyjemność, ponieważ Audrey jest w kuchni wielką mistrzynią, a jej życiowa pasja i dusza wyrażają się miłością obecną w Jej przepisach. Wielkie gratulacje, Audrey! Różnorodność, ponieważ książka ta jest ogromnym zbiorem przepisów pochodzących z anglosaskiej, prawdziwie australijskiej, i azjatyckiej tradycji kulinarnej. W kolekcji tej znajdują się przepisy na przepyszne potrawy, także korzystne dla zdrowia. Znajdziemy takie wspaniałe potrawy (szczególnie te w rozdziale o deserach), które powstały po to, by pobudzać ośrodki przyjemności. W osobnym, ostatnim, rozdziale są przepisy na dania przyrządzane na szczególne okazje i wyjątkowe okoliczności, bo przecież większość z nas lubi od czasu do czasu zjeść coś słodkiego (np. czekoladę) i nie ma ludzi, którzy pokarmowe nie zgrzeszą, w tym też i lekarka - specjalistka od wątroby! Oczywiście, jeżeli ktoś chce schudnąć, musi przyrządzać jedzenie o niskiej zawartości produktów węglowodanowych i niewielkiej ilości tłuszczu, nie może też wciąż ulegać pokusom i dzień w dzień pałaszować słodycze czy desery. Audrey dołączyła też podrozdział o naturalnych substancjach słodzących, czyli o stewii i ksylitolu, co powinno pomóc ludziom z nadwagą, opornością insulinową, czyli z zespołem metabolicznym lub zespołem X, i chorym na cukrzycę. Lody o niskiej zawartości węglowodanów przyrządzone według przepisu Audrey są naprawdę pyszne i o wiele, wiele zdrowsze niż zwykłe lody. W wielu przepisach na końcu zamieszczone są uwagi wskazujące, że potrawy według nich przyrządzone: zawierają niedużo węglowodanów, są niskotłuszczowe, sprzyjają oczyszczaniu wątroby i całego organizmu, odchudzaniu lub po prostu są pyszne i trochę grzeszne! . Jadać na zdrowie całą tęczę pokarmów Tęcza składa się z siedmiu podstawowych kolorów. Są to: czerwień, pomarańcz, żółć, zieleń, błękit, purpura zwana też kolorem in-dygo, oraz fiolet. Natura pięknie układa te kolory na niebie w bajeczny łuk tęczy, a w przyrodzie miesza je ze sobą, tworząc bogatą paletę wielu barw i odcieni. Warzywa i owoce, jakie jadamy, biorą swoje barwy z tej tęczy, a dla naszego zdrowia ważne jest, by w jadłospisie występowało jak najwięcej kolorów i to każdego dnia. A na końcu tęczy każdy może znaleźć wielki skarb, jakim jest własny świetny stan zdrowia, którego nie można kupić za żadne pieniądze! Dlaczego podtytuł tej książki brzmi Jadać codziennie cala tęczę pokarmowi Dlatego że pigmenty roślinne, które nadają warzywom i owocom tak ogromną różnorodność barw, kolorów i odcieni, są nieodzowne dla dobrego zdrowia człowieka. Substancje nadające roślinom kolory posiadają silne właściwości przeciwutleniające, czyli sąantyoksy-dantami i maj ą różnorodne korzystne oddziaływania: przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, a ponadto przeciwdziałają starzeniu się organizmu, wspomagają układ immunologiczny, rozrzedzają krew i chronią mózg. Kolekcja Przepisów Kulinarnych dr Sandry Cabot Spis Treści Wstęp Urządzenia i narzędzia kuchenne Śniadania Przekąski i przystawki Zupy Zakupy i wykaz produktów Sałatki i sosy do sałatek Zioła i przyprawy Dania główne Osładzanie sobie życia i chudnięcie Na wyjątkowe okazje Spis wszystkich przepisów Glosariusz Terminy stosowane w przepisach kulinarnych Uwagi tłumaczki
Okładka książki Lecznicze diety

22,00 zł 16,60 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wanda Jackowska jest autorką licznych książek kulinarnych i poradników. W niniejszej publikacji przedstawia diety: - oczyszczające organizm - pomagające dbać o serce - wzmacniające pamięć - zapobiegające osteoporozie - pomagające jadać bez soli
Okładka książki Dieta genotypowa

39,60 zł 29,10 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jak zmienić swoje genetyczne przeznaczenie, aby żyć pełnią życia, długo i zdrowo Dostosowany do indywidualnych potrzeb plan dezaktywacji złych genów i mobilizacji genów dobrych.
Okładka książki Menopauza

34,00 zł 24,99 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ta przełomowa książka dostarcza odpowiedzi na najbardziej typowe pytania dotyczące problemów zdrowotnych, nurtujących kobiety w wieku przekwitania.
Okładka książki Żyj zgodnie ze swoją grupą krwi

34,65 zł 26,14 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W książce zatytułowanej ""Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi"" dr Peter J. DAdamo przedstawił ideę żywienia zgodnego z własną grupą krwi. Obecnie prezentuje wyniki najnowszych badań pozwalających roozszerzyć tę koncepcję na inne aspekty ludzkiej egzystencji. Przedstawił receptę na zachowanie zdrowia, prawidłowej przemiany materii i witalności na każdym etapie życia.
Okładka książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi.

37,80 zł 27,78 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Plan danej grupy krwi dostarcza podstawowych informacji na temat zdrowia i odżywiania dla każdego z nas. Uzbrojony w tę nową informację, możesz wybierać właściwą dietę, odpowiedni rodzaj ćwiczeń i stosować ogólne zasady zdrowotne oparte na naturalnych silach tkwiących w twoim organizmie. W kolejnych czterech rozdziałach książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi omówię szczegółowo dietę, dodatki uzupełniające i plany ćwiczeń dla każdej z grup krwi. Po tych rozdziałach nastąpi, w części III, dokładny przegląd wszystkich stanów zdrowotnych i chorób, wraz z podatnością i środkami zaradczymi związanymi z poszczególnymi grupami krwi. Jeśli będziesz postępował zgodnie z planem dla twojej grupy krwi, będziesz mógł: unikać wielu powszechnych wirusów i infekcji; panować nad wagą, gdyż organizm sam pozbywać się będzie toksyn i tłuszczu; zwalczać choroby zagrażające życiu, takie jak rak, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca i niewydolność wątroby; unikać wielu czynników, które powodują gwałtowne pogarszanie stanu komórek, i w ten sposób zwalniać proces starzenia się. Plan dla grupy krwi nie jest panaceum, ale jest to droga do odtworzenia naturalnych funkcji ochronnych układu odpornościowego, właściwego ustawienia zegara metabolicznego i oczyszczenia krwi z niebezpiecznych lektyn aglutynujących. To jest najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić, aby zatrzymać gwałtowne pogarszanie się stanu komórek, a w rezultacie - ograniczyć proces starzenia się. A jeśli posiadasz problemy zdrowotne, ten plan może wpłynąć na zasadniczą poprawę stanu zdrowia. W zależności od stanu i stopnia przestrzega nia planu, każda osoba zyska jakieś korzyści. Takie były moje do świadczenia i doświadczenia moich kolegów, którzy stosują ten system u tysięcy pacjentów. Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi Spis Treści Wstęp Praca dwóch pokoleń Jak odkryłem brakujące ogniwo grupy krwi Cztery proste klucze otwierające tajemnice życia Część I Tożsamość grupy krwi 1. Grupa krwi: rzeczywista rewolucja ewolucji Historia człowieka O - znaczy: stara A - znaczy: rolnicza B - znaczy: równowaga AB - znaczy: współczesna 2. Kod krwi: plan dla grupy krwi Znaczenie grupy krwi Wprowadzenie do problematyki grup krwi Antygeny tworzą przeciwciała (inteligentne bomby układu odpornościowego) Lektyny: powiązania dietetyczne Lektyny: niebezpieczny klej Jak wykrywać szkodliwe lektyny Lekcja o grupie krwi: historia rabina 3. Rozwiązanie dla grupy krwi: mapa drogowa Dieta dla grupy krwi: Czynniki utraty wagi Znaczenie dodatków uzupełniających Stres a ćwiczenia Kwestia osobowości Część II Plan dla grup krwi 4. Dieta dla grupy krwi O Planowanie posiłków dla osób z grupą krwi O Przepisy Poradnik dodatków uzupełniających dla osób z grupą krwi O Zioła i związki fitochemiczne zalecane dla osób z grupą krwi O Stres a ćwiczenia Przewodnik po ćwiczeniach dla osób z grupy krwi O Kwestia osobowości 5. Dieta dla grupy krwi A Planowanie posiłków dla osób z grupą krwi A Przepisy Poradnik dodatków uzupełniających dla osób z grupą krwi A Zioła i związki fitochemiczne zalecane dla osób z grupą krwi A Stres a ćwiczenia Przewodnik po ćwiczeniach dla osób z grupą krwi A 6. Dieta dla grupy krwi B Planowanie posiłków dla osób z grupą krwi B Przepisy Poradnik dodatków uzupełniających dla osób z grupą krwi B Zioła i związki fitochemiczne zalecane dla osób z grupą krwi B Stres a ćwiczenia Przewodnik po ćwiczeniach dla osób z grupy krwi B Kwestia osobowości 7. Dieta dla grupy krwi AB Planowanie posiłków dla osób z grupą krwi AB Przepisy Poradnik dodatków uzupełniających dla osób z grupą krwi AB Zioła i związki fitochemiczne zalecane dla osób z grupą krwi AB Stres a ćwiczenia Przewodnik po ćwiczeniach dla osób z grupą krwi AB Kwestia osobowości Część III Zdrowie twojej grupy krwi 8. Strategia medyczna: powiązania między grupami krwi Ogólne środki zapobiegawcze (OTC) Szczepionki: wrażliwość grup krwi Za i przeciw terapii antybiotykami Chirurgia: lepsza rekonwalescencja Słuchaj swojej grupy krwi 9. Grupa krwi: moc przezwyciężania chorób Powiązania między grupami krwi Choroby starości Alergie Astma i katar sienny Samoistne zaburzenia układu odpornościowego Zaburzenia krwi Choroby sercowo-naczyniowe Choroby wieku dziecięcego Cukrzyca Choroby przewodu pokarmowego Infekcje Choroby wątroby Choroby skórne Ciąża i kobiece Menopauza i problemy z menstruacją 10. Grupa krwi a rak Powiązania rak-lektyna Wprowadzenie do grupy krwi Rak piersi Szczepionka antygenowa Inne formy raka Przeciwdziałanie Żyjesz tak jak jesz Inne strategie Ogólne zalecenia Epilog Zmarszczka Ziemi Rewolucja trwa Posłowie Medyczny przełom stulecia Załącznik A Cechy grupy krwi Załącznik B Najczęściej spotykane pytania Załącznik C Słowniczek ważniejszych terminów Załącznik D Uwagi na temat antropologii grupy krwi Klasyfikacja rasowa oparta na grupie krwi Załącznik E Podgrupy grup krwi Załącznik F Getting Help Załącznik G Survey: be a Part of the Blood Type Revolution
Okładka książki Czego nie dowiesz się o depresji od swojego lekarza

30,45 zł 22,67 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Osoby dotknięte depresją - a także ich bliscy - wiedzą aż za dobrze, jak bardzo schorzenie to wpływa negatywnie na wszelkie aspekty życia. Jednakże mimo wypisywania przez lekarzy tysięcy recept na drogie leki przeciwdepresyjne, te ostatnie nie zawsze działają i moga wywołać przykre skutki uboczne. Autor książki, dr Michael Schahter, wybitny ekspert w dziedzinie psychiatrii ortomolekularnej i medycyny odżywczej, przedstawia nowatorski program pomocy ludziom z depresją metodami naturalnymi, bezpiecznymi i efektywnymi, które często eliminują konieczność używania środków farmakologicznych. Z niniejszego fachowego, a zarazem przystępnego poradnika można się dowiedzieć: jak rozpoznawać przyczyny depresji; jak dostosować sprawdzony program użycia bezpiecznych suplementów odżywczych i właściwy reżim dietetyczny do indywidualnych potrzeb; jak ustalić, które z metod terapeutycznych najlepiej poskutkują w konkretnym przypadku depresji; jak zapoznać się z nowoczesnymi metodami kontrolowania poziomu wpływających na nastrój i samopoczucie związków chemicznych w mózgu; jak usunąć z organizmu toksyny, które nasilają stany depresyjne; jak zmiany w stylu życia mogą wpływać na poprawę samopoczucia.
Okładka książki Zdrowa wątroba, zdrowe jelita

39,90 zł 29,32 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

      Książka Zdrowa wątroba, zdrowe jelita opisuje łatwy i skuteczny sposób odżywiania się gwarantujący bezpieczne życie w naszym coraz bardziej toksycznym świecie.       Jak Twój organizm radzi sobie obecnie?       1. Czy zawsze czujesz się zdrowo i masz dużo energii?       2. Czy ciągle czujesz się niezdrowo i odczuwasz zmęczenie?       3. Czy czujesz, że nie jesteś w formie przez połowę czasu i uważasz, że można czuć się lepiej, niż to ma miejsce?       Większość ludzi odpowiada twierdząco na trzecie pytanie, ale konwencjonalna medycyna nie potrafi znaleźć w organizmie tych osób żadnej przyczyny złego samopoczucia dotykającego milionów ludzi na całym świecie.       Dla tych ludzi optymalny stan zdrowia przypomina puzzle z brakującymi kawałkami układanki.       Dr Sandra Cabot po ponad dwudziestu latach zajmowania się medycyną kliniczną odkryła, że brakujące kawałki układanki są proste, ale często pomijane. Mówi nam, że głównym brakującym kawałkiem jest najważniejszy narząd ludzkiego organizmu. Jest to narząd, o którym wszyscy słyszeli, ale nie poświęcają mu właściwej uwagi. Narządem tym jest WĄTROBA i ona jest odpowiedzialna za to, jak dobrze czy źle ktoś się czuje, jak dobrze czy źle jej lub jemu się żyje, oraz jak długo będzie się żyć.       Aby żyć bezpiecznie w toksycznym świecie i unikać szerzącej się epidemii nieprawidłowo funkcjonującego układu immunologicznego oraz chorób układu sercowo-naczyniowego, na które cierpią miliony ludzi, trzeba mieć zdrową wątrobę. Książka ta pokazuje, że posiadanie zdrowej wątroby i przewodu pokarmowego jest stosunkowo łatwe i że dzięki temu można mieć dobre zdrowie i prawidłową masę ciała.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj