„Bądź mistrzem ukrytego ja” to książka, zawierająca wiedzę, dzięki której możesz efektywnie zmienić swoje życie... Jeśli jej użyjesz. A kiedy już tego spróbujesz i poeksperymentujesz z tym, będzie jeszcze więcej do nauczenia się. Posiadanie tej książki, przeczytanie jej i postawienie na półkę nie przyda się na zbyt wiele. To nie otworzy drzwi do większych przygód, które masz przed sobą wszędzie wokoło.
Faza Księżyca, pozycja zajmowana przez Księżyc w znaku Zodiaku posiada przemożny wpływ na ludzkie życie. Wybór właściwego momentu postępowania częstokroć decyduje o sukcesie albo porażce. Autorzy wychowali się w środowisku, w którym wiedza ta pozostała przez stulecia żywa i jako pierwsi zaprezentowali ją milionom ludzi. W książce znajdziecie rady oraz porady dotyczące m.in.: Lecznictwa holistycznego, Zdrowego odżywiania się, Skutecznych sposobów wykonywania prac w gospodarstwie domowym, Pracy w ogrodzie i na polu - bez użycia chemii i nawozów sztucznych
Untitled documentCzytając pierwszą książkę i poznając metody DEIR pierwszego stopnia, uczyliście się pracować ze swoją energetyką. Potraficie zauważać oddziaływania energetyczne z zewnątrz i chronić się przed nimi. Możecie zdiagnozować stan energetyki innych osób. Nauczyliście się uwalniać od patologicznych połączeń. Rzeczywiście, dokonaliście już bardzo wiele. Ale wasza droga do wolności jeszcze nie dobiegła końca. Pewnie też to odczuwacie - świadczy o tym pewien wewnętrzny dyskomfort. To oznacza, że przyszedł czas na kontynuację nauki. Czeka was nowy etap. Teraz musicie nauczyć się umiejętnie kształtować swoje nowe cele oraz tworzyć wewnątrz siebie programy sukcesu, powodzenia, dobrobytu, zdrowia, pewności, harmonii ze światem i wolności. Nauczycie się również pracy z karmą. Wszystko to jest tematem tej książki.
Untitled document""Jesteśmy zdrowi, panujemy nad sobą, wnieśliśmy się na wyższy poziom ewolucji i idziemy dalej: możemy pomagać innym - nie tak jak kaleka pomaga drugiemu kalece, ale jak starszy brat mlodszemu rodzeństwu. Cóż jeszce możemy osiagnąć? Czego nam brakuje?
Te książki nie są zwyczajne. Nie było moim celem opowiadać Wam, jak to źle wszystkim nam się żyje, a potem radzić, gdzie szukać pomocy. Napisałem praktyczny podręcznik na temat metod otrzymywania zawsze tego, czego się pragnie. Nie są to sposoby do jednorazowego użycia. Człowiek, który je opanował, wstępuje na nowy poziom, na nowy etap życia i pozostaje na nim już na zawsze. Różni się on od pozostałych ludzi tak bardzo, jak człowiek współczesny od pierwotnego.
Dimitri Wereszczagin
Autor książki, Dimitri Wereszczagin, proponuje Czytelnikom opanowanie unikalnych metod, które umożliwią zespolenie duszy człowieka z jego świadomością i ciałem eterycznym. Takie zjednoczenie pozwala odkryć w sobie źródło nieograniczonej siły, zdolności twórczych oraz otwiera dostęp do intuicyjnych danych.
Twórczość, intuicja i siła są tym, co określa dojrzałość człowieka i pomaga mu urządzić życie według swych pragnień. Człowiek dojrzały otrzymuje to, czego jest godzien, staje się niezależny od ciała fizycznego. Do Waszej dyspozycji zostały oddane potężne radykalne metody:
• Uświadomienie duszy
• Uduchowienie świadomości
• Rozgałęzienie świadomości
• Połączenie się świadomości z centralnymi strumieniami
• Zjednoczenie duszy, świadomości i ciała eterycznego
Kup zestaw książek Dimitri Wereszczagin DEIR I-V. Razem taniej!
Nowa książka Dimitrija Wereszczagina zajmuje się jednym z ważniejszych problemów – w jaki sposób nie zagubić się w nurcie życia. Można próbować iść przebojem, na przekór trudnościom, ale po co niepotrzebnie się męczyć? Istnieje inny sposób. Gdy dostrzeżemy reguły, rządzące zdarzeniami codziennej rzeczywistości i zrozumiemy tendencje światowego potoku, nie będziemy już marnować czasu i sił, próbując uchronić się przed tym, co nieuniknione.
Nie będziemy sztucznie tworzyć przeszkód na swojej drodze i zaczniemy pewnie kierować swoim losem.
W naszym arsenale znajdą się metody, które pozwolą nam:
zrozumieć Światowe Prądy,
wykorzystywać prawidłowości „przypadkowych zdarzeń”,
przewidywać przyszłość,
zawsze wygrywać,
odkrywać nieznane drogi.
Kup zestaw książek Dimitri Wereszczagin DEIR I-V. Razem taniej!
Człowiek, który nauczył się już tak dużo, powinien podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Książki stopnia V, część 2, pt. „Mądrość” i „Świadomość” pozwalają uczyć się tworzenia nowej emocjonalnej woli i wpływania na świat poprzez świadomość. W swojej treści zawierają instrumenty tworzenia świata.
Sensem życia jest tworzenie, pomnażające radość i dobro. Można się tego nauczyć, przyswajając poniższe zagadnienia:
• wykorzystanie emocjonalnej woli,
• techniki tworzenia emocjonalnych wektorów,
• metody odkrycia siły myśli człowieka,
• praktyki zmiany biegu wypadków,
• techniki życia twórcy,
• budowa energetycznej konfiguracji twórcy,
• praktyka poznawania drogi,
• stworzenie psychicznego typu twórcy.
Kup zestaw książek Dimitri Wereszczagin DEIR I-V. Razem taniej!
Czy można osiągnąć sukces, wykorzystując swoje wewnętrzne możliwości? Takie pytanie stawia przed Czytelnikami psycholog Nikołaj Szerstiennikow i przekonująco odpowiada: „Tak, można”. W wielu przypadkach to my sami programujemy swój los, tworzymy różne scenariusze życiowe. Możemy (mimo że brzmi to paradoksalnie) strącić samych siebie w głębiny wewnętrznego chaosu. I choć dobrowolnie nikt tego nie zrobi, wielu cierpi od rozgrywającego się w naszym wnętrzu nieuświadomionego konfliktu, który powoduje powstanie kompleksu nieudacznika.
Jednocześnie każdy ma w sobie dość siły, by pokonać piętrzące się problemy, okiełznać żywioł braku powodzenia i skierować jego ogromną siłę na tworzenie swojego życiowego sukcesu. Nie trzeba do tego wiele: wystarczy prawidłowo sformułowane pragnienie oraz umiejętność koncentrowania się na tym, co najważniejsze.
Książka opowiada o konkretnych metodach i środkach wewnętrznego uwolnienia się, o tym, w jaki sposób zmienić negatywne nieświadome programy oraz stworzyć w sobie potężną siłę potrzebną do osiągnięcia sukcesu.
Nie ma w niej magii czy tajemnych obrzędów, amuletów i rytuałów. Wszystko opiera się na wykorzystaniu możliwości psychiki. Metody i sposoby opisane w książce są dostępne i efektywne, sprawdzone doświadczeniem setek ludzi podczas specjalnych treningów i w realnym życiu.
Poznaj nowe metody na utrzymanie zdrowia! Szczególnie polecamy Państwa uwadze:
Szkoła Zdrowia. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich
Polskie wydanie rosyjskiego bestsellera z dziedziny medycyny naturalnej, autorstwa Nadieżdy Siemionowej. Książka poświęcona jest walce z pasożytami ludzkiego organizmu - tymi dużymi, jak również niewidocznymi gołym okiem. Opowiada o licznych chorobach przez nie wywoływanych.
Metody oczyszczania i odbudowy organizmu
W książce autorka Olga Jelisejewa zawarła w sumie 11 wariantów oczyszczania organizmu - od prostych do skomplikowanych, zależnie od stanu zdrowia, wieku i przeciwwskazań dotyczących danego pacjenta.
Woda utleniona na straży zdrowia
Książka Iwana Nieumywakina zawiera mnóstwo informacji o tym, jak w praktyce stosować nadtlenek wodoru. Podaje optymalne dawkowania, zawiera relacje o odczuciach pacjentów i wyniki kuracji.
Drzewo – to źródło inspiracji, wytrwały dawca energii, symbol wzrostu, mocy i wiecznego odnawiania się życia w cyklu przyrody. Czy i Ty chciałbyś, aby zostało Twoim przyjacielem i pomocnikiem, aby Cię uzdrawiało? Czy chciałbyś z nim rozmawiać, powierzyć mu swoje zdrowie? Jeśli tak, to daj się Manfredowi Himmelowi poprowadzić ku królestwu subtelnych energii uzdrawiających, które w określonym czasie płyną szczególnie mocno w polu promieniowania drzew. Autor, mający ogromne doświadczenie w obchodzeniu się z tymi energiami, prezentuje wartościową wiedzę dotyczącą „magnetopatycznego uzdrawiania drzew”:
• istotę i działanie subtelnego świata,
• kontakt z energiami uzdrawiającymi drzew,
• przeniesienie uzdrawiających energii na człowieka i zwierzęta,
• werbalne i niewerbalne komunikowanie się z drzewami,
• pozytywny wpływ kontaktu z drzewem na Twoje samopoczucie duchowe i fizyczne.
Duża ilość ćwiczeń dotyczących wszystkich zagadnień ułatwi Ci dogłębniejsze ich poznanie i możliwość praktycznego zastosowania.
Człowiek, który nauczył się już tak dużo, powinien podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Książki stopnia V, część 2, pt. „Mądrość” pozwalają uczyć się tworzenia nowej emocjonalnej woli i wpływania na świat poprzez świadomość. W swojej treści zawierają instrumenty tworzenia świata.
Sensem życia jest tworzenie, pomnażające radość i dobro. Można się tego nauczyć, przyswajając poniższe zagadnienia:
• wykorzystanie emocjonalnej woli,
• techniki tworzenia emocjonalnych wektorów,
• metody odkrycia siły myśli człowieka,
• praktyki zmiany biegu wypadków,
• techniki życia twórcy,
• budowa energetycznej konfiguracji twórcy,
• praktyka poznawania drogi,
• stworzenie psychicznego typu twórcy.
Fragment
ROZDZIAŁ 2.
EMOCJE – BARWY ŚWIATA NASZE I TYCH,
CO WOKÓŁ NAS
BIEGUNY „DOBRZE” I „ŹLE”
NASZYCH EMOCJI
Na początku, zgodnie z obietnicą, krótkie streszczenie rozdziału w celu jego lepszego zrozumienia.
Do czego są nam potrzebne emocje? Po to, by w ogóle móc żyć, rozwijać się, poruszać naprzód, ponieważ tylko emocje mogą zmusić nas do działania, tylko odczucia „jest dobrze” / „jest źle” mogą sprowokować do jakiegokolwiek ruchu. Człowiek wyzuty z emocji – to osobnik chory, chociaż wszystkie jego układy fizjologiczne sprawują się bez zarzutu, będzie leżał w bezruchu, ponieważ brak mu bodźca, by wstać i dokądś pójść. Taki bodziec mogą wytworzyć tylko emocje.
Współczesna klasyfikacja emocji jest niejasna i płynna. Naukowcy gubią się w tym, co zaliczać, a czego nie do emocji. Nie będziemy zagłębiać się w szczegóły klasyfikacji, ponieważ dla nas ważne jest coś, co ma znaczenie fundamentalne – to, że wszystkie emocje można odnieść do jednego z dwóch biegunów: dodatniego i ujemnego – pozytywnego i negatywnego. Tu też nie spotkamy się z ogólnie przyjętą klasyfikacją, przyjdzie nam wobec tego kierować się własnym doświadczeniem w sferze odczuć: do pozytywnych emocji zaliczymy to wszystko, co jest dla nas przyjemne, natomiast do negatywnych – wszystko, co jest nieprzyjemne.
Mówiąc o emocjach, musimy jeszcze pojąć ważną kwestię – nie zależą one od świadomości. Zatem nie możemy, stosując bezpośredni wysiłek woli, bez uciekania się do autosugestii, nakazać sobie być wesołym czy smutnym, przestać się denerwować, uspokoić się itd. Emocje nie podlegają władzy świadomości, ponieważ zrodziła je podświadomość, starsza niż nasz umysł, troszczący się tylko o podstawowe kwestie naszego bytu – przede wszystkim kwestię przeżycia. Podświadomość wypuszcza negatywne emocje w odpowiedzi na sytuacje, które odbiera jako zagrażające życiu i pomyślności. Emocje pozytywne powstają jako rezultat naszych działań prowadzących, z punktu widzenia podświadomości, do przeżycia i pomyślności, tj. prawidłowych działań. Zmiana przekonań pod-świadomości za pomocą logiki i nakłonienie jej do określonych reakcji jest niemożliwa. A jednak, mimo wszystko, można kierować emocjami. Możemy nauczyć się to robić, jeśli uwzględnimy, że nasza świadomość zawsze porusza się od emocji negatywnych do pozytywnych. Oznacza to, że człowiek zawsze stara się uciec od „źle” i podąża do „dobrze”. Jednak wiecznie nie można przebywać w punkcie „dobrze” – jest to uwarunkowane fizjologicznymi osobliwościami naszego organizmu, ponieważ wypracowanie przez mózg szczególnych substancji odpowiadających stanowi „dobrze” wymaga odbudowania równowagi – wobec tego zaczyna się produkcja substancji włączających stan „źle”. Dlatego, będąc w stanie „dobrze” i próbując ze wszystkich sił utrzymać się w nim, nie osiągamy pozytywnego rezultatu – organizm dążący do równowagi, niczym wahadło, odrzuca nas w przeciwną stronę. Zatem normalny, zdrowy człowiek całe życie przebywa w stanie wahania między punktami „dobrze” i „źle”. Ruch odbywa się poza naszą wolą, a my możemy wykorzystać ten mechanizm, aby sterować emocjami i osiągać swoje cele. Nasze życie nie jest niczym innym, jak tylko tym wiecznym ruchem. Ponieważ jednak jest ruch – to znaczy, że jest także jakaś siła, jakaś energia dla pracy świadomości, zapewniająca ten ruch. Ta energia jest wytwarzana dzięki obecności w naszym życiu emocjonalnych biegunów „dobrze” i „źle”. Gdy uświadamiamy sobie, jak jest nam teraz źle, gdy coś osiągamy – tworzymy wokół siebie potężne emocjonalne pole, w którym jakaś przemożna, nieznana siła dosłownie sama ciągnie nas od „źle” do „dobrze”. Im większa jest różnica potencjałów w tym polu (tzn. im gorzej Wam teraz i im lepiej będzie po osiągnięciu celu), tym intensywniejszy będzie ruch.
Kup zestaw książek Dimitri Wereszczagin DEIR I-V. Razem taniej!
Każdy człowiek posiada zdolności pozazmysłowego poznania, dzięki którym może mieć kontakt ze zdarzeniami niedostępnymi dla zwyczajnego, zmysłowego poznania. Książka ta uczy, jak posłużyć się tymi niezwykłymi zdolnościami umysłu, aby w zadziwiającym stopniu ubogacić swoje codzienne życie. Uczy również nawiązywania kontaktu z Nieskończoną Uzdrowicielską Obecnością w każdym z nas i opisuje konkretne techniki, których użycie przynosi wymierne korzyści.
Dr Joseph Murphy znany na całym świecie nauczyciel, mówca i autor czterdziestu książek jest uważany za „być może najbardziej popularnego spośród autorów Nowej Myśli” (Martin Larson, New Thought Religion, 1987). Studiował i nauczał wespół z Ernestem Holmesem i przez dwadzieścia osiem lat pełnił funkcję Pastora w Kościele Boskiej Nauki (Divine Science Church) w Los Angeles. W ciągu czterdziestu pięciu lat nauczania pomógł tysiącom osób. Wykładał na całym świecie i wielokrotnie otrzymał tytuł doktora honoris causa.
Ktoś mądry powiedział: „Śmierć kończy wszystko, lecz nim do niej dojdzie, dokonać można dzieł wartościowych” – w jakim stopniu mi się to udaje, pozostawiam ocenie drogich Czytelników, którzy niewątpliwie spostrzegli, że uprawiam narcyzm; robię to z rozmysłem, dla utrzymywania doskonałego samopoczucia programującego podświadomość, gdyż to daje znakomite zdrowie – jakie mi dopisuje, w kierunku 100 + VAT – lat życia.
Doktor Jerzy Alojzy Sikora urodził się w 1930 roku w Cieszynie. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, szczególnie fascynuje go wiedza z pogranicza nauk empirycznych; uważa, że dla dobra ludzkości trzeba bezustannie przesuwać granice poznania. Jego program komputerowy – służący do sporządzenia wydruku rocznego biodiagramu, z wyprzedzeniem sygnalizujący dni, w które szczególnie grozi niepowodzenie, oraz wahania kondycji fizycznej, psychicznej i intelektualnej, a ponadto umożliwia ustalenie biopowinowactwa z partnerem – jest do ściągnięcia bezpłatnie z internetu.
Dlaczego powiedzenie o kimś, że nie jest złodziejem, jest obraźliwe? Jak przekazuje się fałszywe treści z użyciem prawdziwych zdań? Dlaczego tak łatwo nami manipulować?... Książka prezentuje podstawowe mechanizmy manipulowania człowiekiem oraz zasady obrony przed tymi manipulacjami. Wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy chcieliby umieć rozpoznawać, co jest manipulacją, rozumieć jej działanie oraz przede wszystkim umieć się przed manipulacjami bronić.Nie chce się wierzyć, jak często jesteśmy przedmiotem różnych manipulacji. Manipulują nami własne dzieci, szefowie, podwładni, żony i mężowie, matki, ojcowie, firmy, media, politycy... Zadaniem tej książki jest przedstawienie podstawowych mechanizmów manipulowania człowiekiem oraz zasad obrony przed tymi manipulacjami. Książka wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy chcieliby umieć rozpoznawać, co jest manipulacją, rozumieć jej działanie oraz przede wszystkim umieć się przed manipulacjami bronić.
Co to jest manipulacja?
Samo pojęcie manipulacja nie jest całkiem oczywiste i nie każdą próbę wpływania jednego człowieka na drugiego tak właśnie nazwiemy. Gdy dziecko krzyczy w nocy z powodu bólu, nie będzie to manipulacja, jeśli jednak to samo dziecko będzie krzyczało w podobny sposób przed sklepem, usiłując zmusić mamę do zakupu określonego produktu, wtedy słowo manipulacja wyda nam się o wiele właściwsze. Zważywszy na te okoliczności, nie będziemy poszukiwać ścisłej definicji manipulacji. Przyjrzymy się raczej różnym sytuacjom i rozważymy, dlaczego pewne z nich skłonni jesteśmy opisać jako manipulację, inne zaś nie.
Dlaczego warto przyjrzeć się manipulacjom?
Jest wiele powodów, dla których warto rozumieć mechanizmy manipulacji, umieć diagnozować te zjawiska i zwiększać swoją odporność na bycie przedmiotem czyjejś manipulacji. Podaję kilka najważniejszych:
1. Oszczędność czasu, energii i pieniędzy - człowiek nieświadomy ogromu manipulacji poświęca wiele czasu na czynności zupełnie nieleżące w jego interesie, angażuje się
w przedsięwzięcia, gdzie jest wykorzystywany, wydaje pieniądze na zbędne produkty etc.
2. Lepsze samopoczucie - nawet jeśli nie jesteś świadomy zakresu manipulacji twoją osobą, gdzieś w tobie coś się buntuje i krzyczy, że nie działasz z pozycji człowieka wolnego. Takie podświadome głosy są oczywiście tłumione, co źle wpływa na twój stan psychiczny.
3. Większy szacunek otoczenia - człowiek, który pozwala sobą łatwo manipulować, nie jest traktowany zbyt poważnie i niejako zachęca do dalszych manipulacji.
4. Większe poczucie bezpieczeństwa - poczucie bezpieczeństwa jest wprost proporcjonalne do poczucia kontroli nad rzeczywistością. Każdy nowy opanowany obszar zwiększa to poczucie.
Zdaniem Czytelników:
To że po przeczytaniu tej pracy zapadnie w Twoje serce iskierka światło, która nauczy Cię pomagać sobie i innym.
Huna, starożytna wiedza tajemna pomimo swobodnego do niej dostępu nadal jest tajemna. Człowiek nie widzi skarbów leżących w blasku słońca na powierzchni ziemi, tylko szuka ich gdzieś w ukryciu.
Teoria i praktyka wiedzy tajemnej jest takim skarbem. Pokazuje nie tytko to, że cele w życiu winniśmy mieć wzniosłe i wspaniałe. Książka ta krok po kroku pokazuje jak te cele osiągać. Tysiące lat oszukiwani, teraz możemy modlić się skutecznie.
Innymi słowy wykorzystywać konkretną pokazaną w książce technikę do natychmiastowego realizowania swoich celów, planów i marzeń. Może to uczynić każdy. Wystarczy chcieć.
Mariusz Ł.
Ta książka zwraca na siebie uwagę na półce o nazwie «ezoteryka». Jest piękna. Jest piękna w tekście właściwym jak i w starannym doborze wierszy otwierających każdy rozdział, a także w ilustracjach. Nie jest to sztuka dla sztuki. Ta forma jest jednocześnie treścią. W pięknie jest Prawda. Odwracając sens tego zdania, otrzymujemy ostrzeżenie, które Mama wciąż powtarzała: «To co niedbałe, kiczowate (!), uproszczone, stereotypowe, płaskie... jest podejrzane». Myślmy holistyczne: jeśli ktoś twierdzi, że osiągnął wyższą świadomość i umie rozpoznać wielowarstwowość rzeczywistości, to musi tego dowieść również w formie swojego przekazu. Dlatego Mama apeluje, aby czytać poezje i obcować ze sztuką gdyż wtedy poszerza się świadomość i wrażliwość na to, co prawdziwe. Rozmawiając kiedyś doszliśmy do wniosku, że łatwiej się rozmawia z artystami o duchowości, niż z duchownymi o sztuce. Dzieje się tak, gdyż praca, która jest połączeniem rzemiosła z obcowaniem z natchnieniem jest, świadomą lub nie, pracą duchową. Niekoniecznie trzeba przejść tuzin kursów i przeczytać bibliotekę książek ezoterycznych, aby móc twierdzić, że ewoluuje się duchowo. Dlaczego najstarszy mnich zen zamiata świątynie? Jaki język sięgnie tam gdzie słowa nie sięgają swoim sensem, do głębi naszej rzeczywistości, jeśli nie poezja?...
Na początku był Chaos, albo było Słowo, czyli Liczby. Czyli system. Nasze próby porządkowania są wyrazem chęci zrozumienia. Rozparciem ramion, aby sięgnąć po dwa krańce paradoksu, po chaos i harmonię. Twórzmy/odkrywajmy systemy, których kratki otwarte są na falę jaką jest życie. O tym zdaje się mówić ta książka opisując jeden z tych systemów. Tym wstępem chciałbym was zaprosić w stronę rozpartych ramion mojej Mamy.
Ze wstępu Davida Sypniewskiego
Bliżej siebie to zbiór 90 kart i opowiadań o ludzkich losach i sile autoterapii, przeznaczonych do rozwoju osobistego. Na kartach zapisanych jest 88 ważnych w naszym życiu słów wraz z ich graficznymi symbolami. Dzięki nim możemy poszerzyć swoją świadomość, zyskać dodatkowy wgląd lub poprosić o znak – opcji jest bardzo wiele podpowie je nasza wyobraźnia lub instrukcja zawarta w książce. Autorka, z zawodu terapeutka, będąc w trakcie choroby nowotworowej, szukając sposobu na przezwyciężenie lęku i oswojenie się z nową sytuacją życiową, stworzyła to dzieło. Jest to szczera, poruszająca, a chwilami nawet zabawna historia o poszukiwaniu nadziei w chorobie oraz realizowaniu marzeń.
Książka zawiera 45 propozycji pracy z dołączonymi kartami i jest przeznaczona zarówno do samodzielnej pracy (ze sobą) jak również z pomocą terapeuty, coacha lub pedagoga.
Mistyczna Kabała jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym pozycją, tak obszernie poruszającą problematykę Drzewa Życia i Dziesięciu Świętych Sefir. Dwadzieścia dwie ścieżki tworzą system mistycznej psychologii, która zajmuje się związkami między duszą człowieka a wszechświatem. Dziesięć sefir dotyczących makrokosmosu stanowi klucz do oświecenia, zaś dwadzieścia dwie ścieżki, odnoszące się do relacji makrokosmosu i mikrokosmosu, są kluczem do dywinacji, która w swoim prawdziwym znaczeniu jest głęboką duchową diagnozą. Z kolei sfery bogów na drzewie są szczegółowo opisane, dając zarazem klucz do odpowiednich rytuałów.Zdaniem Czytelników:Książka dostępna ponownie na rynku wydawniczym, a jeżeli ktoś chce NA POWAŻNIE ZAJĄC SIĘ STUDIOWANIEM KABAŁY I DRZEWA ŻYCIA, POZYCJA TA JEST OBOWIĄZKOWA.Jest to nieco inne spojrzenie na kabałę. To starsza książka, ale bardzo WARTOŚCIOWA. I WBREW POZOROM ŁATWA W OBYCIU. ISTOTNYM ELEMENTEM SĄ LICZNE CYTOWANIA INNYCH DZIEŁ I MYŚLI.Studiowanie kabały należy rozpocząć od poznania tej wyjątkowej i wartościowej, mimo upływu lat, POZYCJI, napisanej zrozumiałym i przystępnym JĘZYKIEM.
Radioaktywność w domu. Pola elektromagnetyczne. Strefy geopatyczne a zachorowania. Ochrona przed promieniowaniem ziemskim. Psychiczny i emocjonalny klimat miejsca zamieszkania.
Autor przemierza górskie i podgórskie rejony Śląska zafascynowany specyficzną atmosferą wielu miejsc – romantycznie położonych, owianych zapomnianymi już historiami i legendami. Magia tych miejsc związana jest nie tylko z działalnością Ducha Gór, czy tajemniczych Walonów, tworzona jest także współcześnie – przez ludzi w Śląsku zakochanych, swoją nieprawdopodobną pasją budujących nową historię tych ziem. Autor podaje przykłady takich działań, wskazuje ludzi, którzy próbują połączyć wspaniałą przeszłość Śląska z dążeniami jego nowych mieszkańców, którzy korzenie swe w tej ziemi magicznej mocno już zapuścili. Tacy artyści jak Olga Tokarczuk, Henryk Waniek, ich dzieła, dają gwarancję, że ten piękny kraj czeka świetlana przyszłość.
Jan Hahn – urodzony i zamieszkały w Tarnowskich Górach. Zajmował się kulturą w urzędzie miejskim, powiatowym i w Centrum Kultury Śląskiej. Działacz organizacji społecznych. Autor wydawnictw związanych z historią i kulturą Śląska: „Ilustrowana historia Śląska w zarysie”, „Lux ex Silesia”, „Śląsk w Europie”. Pisze artykuły do prasy lokalnej i regionalnej. Z wykształcenia filolog słowiański (serbskochorwacki na UJ) i tłumacz z tego języka.
Poznaj korzyści płynące z niewiarygodnej, zdrowej diety Hunów. Dowiesz się jak przygotować posiłki z łatwo dostępnych na naszym rynku składników. Recepty na zdrowie z "Dachu Świata" pozwolą Ci się poczuć jakbyś stał na "szczycie świata". Naucz się prostych ćwiczeń yogi Hunów. Ich wykonanie zajmie Ci dziennie tylko parę minut, da Ci zdrowe ciało i doskonałą sylwetkę.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?