Mateusz Chabrowski myśli, że ma w życiu wszystko. Jest szczęśliwym mężem i ojcem. Pracuje jako prawnik w założonej przez siebie fundacji W Imię Natury, która zajmuje się ochroną środowiska.Pewnego dnia do jej siedziby ktoś przynosi zdjęcie mężczyzny leżącego na śniegu; wszystko wskazuje na to, że jest martwy. Od tej chwili życie Mateusza staje na głowie - wkrótce znika jego żona Maja, policja nie wierzy w jego wersję wydarzeń, a on rozpoczyna na własną rękę desperackie poszukiwania.Ślady prowadzą do morskiej farmy wiatrowej i ukrytego w lasach jeziora, nad którym przed laty wydarzyła się tragedia. W gęstniejącej sieci tajemnic coraz trudniej jednak dostrzec prawdziwego przeciwnika. Losem Mai interesuje się więcej osób, w tym jedna szczególnie bezwzględna.
Janek ma szczęście, ale też i pecha.Uratowany jako niemowlę przez mędrca Witalisa, ma teraztylko jego. Kiedy starzec traci wzrok, chłopiec decyduje się za wszelką cenę mupomóc. Wyrusza zatem na trudną i szaleńczą wyprawę. Na szczęście w drodzepoznaje pewnego zabawnego, miłego i gadatliwego diabelskiego praktykanta, którypostanawia mu towarzyszyć. Piękna i mądra historia dzielnego chłopca wzrusza, alei też bawi do łez już kolejne pokolenie czytelników.Chcesz wyruszyć z Jankiem i Piszczałką w pełną niebezpieczeństw przygodę? Wszystko zależy od Ciebie!
Mitologia jest zbiorem baśni o bogach i bohaterach (…) Zawsze patrzono na mitologię jak na jeden z najpiękniejszych tworów wyobraźni greckiej i była ona zbiorem nieśmiertelnych tematów, motywów, symbolów, bez których i dziś sztuka nie umie się obejść i wciąż do nich wraca.
Czyta Wiktor Zborowski
Zapewne każdy zastanawiał się jakpowstało państwo polskie albo dlaczego Warszawa nosi swoją nazwę? A czy wiecie od kiedy woda w Morzu Bałtyckim jest słona i jak to w końcu było z pokonaniem groźnego Bazyliszka? Na te i wiele innych pytań na pewno znajdziecie odpowiedź słuchając wspaniałych Legend polskich Wandy Chotomskiej. Te napisane prostą, a jednocześnie niezwykle piękną i barwną polszczyzną opowieści przemówią do nas głosem znakomitego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Będzie to podróż w świat pradawnych legend w bardzo współczesnej oprawie.
"
Legenda o Czechu Lechu i Rusie
Legenda o Popielu i Mysiej Wieży
Legendy o Piaście i postrzyżynach jego syna Siemowita
Legenda o smoku ze Smoczej Jamy
Legenda o czarodziejskim młynku z Wieliczki
Legenda o Warsie i Sawie
Legenda o Bazyliszku
Legenda o złotej kaczce
Legenda o sielawowym królu
Legenda o pięknej pasterce i księciu z Raciborza
"
Powieść wydana w 1897 roku. Syzyfowe prace są debiutem powieściowym Żeromskiego. Głównym bohaterem swego utworu uczynił on Marcina Borowicza - chłopca, który przechodzi kolejne etapy edukacji w szkole zaborczej.
Anka Serafin, młoda doktor antropologii z Krakowa, jedzie w Tatry, by szukać własnej tożsamości. Znajduje trupa. Zmasakrowane zwłoki z Doliny Suchej Wody należą do starego górala Jana Ślebody. Jego historia wiedzie ku wstydliwie skrywanej podhalańskiej przeszłości. To zabójstwo jest dopiero pierwszą ze zbrodni, które zdają się karą za stare grzechy. Czy Anka i tabloidowy dziennikarz Sebastian Strzygoń odkryją, kto zabija w Murzasichlu? Dlaczego krwią ofiar maluje swastykę? I czy przekonają się, ile dla górali warta jest śleboda, czyli wolność?
Czyta Janusz Zadura
Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic. Dla komisarza Jakuba Mortki praca w Krotowicach miała być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.
„W napisanej z rozmachem „Farmie lalek” Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji.” Piotr Bratkowski
Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – dzienni¬karz. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru (za Podpalacza w 2013 i Farmę lalek w 2014 roku) Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru 2015. TVN przygotowuje film fabularny na podstawie jego drugiej książki, Farmy lalek.
Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Irvinga Stone’a, Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle’a.
Czy w dobie Lary Croft i Matriksa jest jeszcze miejsce na proste poruszenie serca? Albo czy świat przygód z wiekową tradycją może być atrakcją dla pokolenia, którego wizytówką stają się pośpiech i megarozrywka?
„W pustyni i w puszczy” w wersji „do odsłuchu” to propozycja zarówno dla tych, którzy na powieści noblisty się wychowali, jak i tych, którzy z różnych powodów dotąd po nią nie sięgnęli. Może uatrakcyjniona forma przekazu sprawi, iż odżyją wspomnienia, rozwinie się wyobraźnia, a osłuchanie z Sienkiewiczowską polszczyzną rozbudzi pragnienie powrotu do klasyki… Niech przygodą stanie się już samo podążanie za lektorem, zaś koniec każdego rozdziału - okazją do refleksji nad wartością i tradycją. Polecamy!
Agnieszka Warecka dziennikarka
Czyta Wojciech Bartoszek
Jedna z najbardziej przerażających i fascynujących zarazem cech oblicza świata jest jego nieprzewidywalność. Wiosna, pora rodzenia się nowego zżycia to symboliczny moment, w którym zaczynają się Kamienie na szaniec. Alek, Zośka, Rudy i ich przyjaciele są wówczas młodymi ludźmi, pełnymi aspiracji, rodzącymi się wraz z przyroda do dorosłości, do nowego zżycia. Snują plany na przyszłość, marzą. Wiosna przechodzi w lato, a lato w jesień – równie symboliczny czas powolnego umierania. Jesień ich zżycia zaczyna się we wrześniu 1939 roku.
Bo to jest książka o wartościach właśnie: o służbie podejmowanej w obliczu niebezpieczeństwa, braterstwie widocznym w poświęceniach wobec przyjaciół i o pracy nad sobą, która jest nieodłącznym elementem wyzwań, przed którymi stają Zośka, Rudy i Alek.
Phm. Tomasz Rawski
w latach 2004 – 2006 Komendant Harcerskiego Szczepu „Uroczysko” im. Aleksandra Kamińskiego.
Czyta Jerzy Zelnik
Już od kilkudziesięciu lat niezmiennie porusza nas historia przesympatycznej dziewczynki, w której niespełna pięcioletnim życiu smutek ciągle miesza się z radością.
Największa tragedia dziecka, jaką jest śmierć matki, staje się w życiu Basi początkiem drogi, na której szczęśliwie spotyka ludzi wielkiego serca. Jeden z najważniejszych tytułów polskiej literatury dziecięcej. Ta pogodna i pełna wzruszających zdarzeń i niezwykłego humoru historia napisana w 1936 roku doczekała się dwóch wspaniałych ekranizacji.
Nowa powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, autorki bestsellerowych serii Cukiernia Pod Amorem oraz Podróż do miasta świateł! Zupełnie nowi bohaterowie, całkiem nowe perypetie, ten sam kunszt literacki, ta sama dbałość o realia historyczne. Litwa, rok 1733. Na stosie ginie młoda dziewczyna oskarżona o czary. Przed śmiercią rzuca klątwę na winnych swojej krzywdy. Odtąd pech nie przestanie im towarzyszyć…
Tymczasem w kraju zaczyna się gorący czas: śmierć króla Augusta II i wolna elekcja. Dwa przeciwne obozy zjeżdżają do Warszawy, by wybrać następcę. W tym barwnym okresie historycznym toczą się losy dwóch bohaterek: skromnej Zofii i namiętnej Cecylii. Która z nich skradnie serce zuchwałego infamisa?
Fabian Kocięcki Urodzony w Otwocku (1988). Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie.Aktor jest laureatem Nagrody im. Jana Machulskiego na XXX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi przyznawanej dla największej indywidualności Festiwalu. Obecnie występuje na deskach stołecznego Teatru Narodowego oraz Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Gra w serialach i filmach oraz pracuje jako aktor dubbingowy.
Małgorzata Gutowska-Adamczyk jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna), w przeszłości była nauczycielką języka polskiego i łaciny, a także współwłaścicielką firmy handlowej. Zadebiutowała jako scenarzystka serialu Tata, a Marcin powiedział… Jest autorką bestsellerowej trzytomowej sagi Cukiernia Pod Amorem. Autorka jest laureatką nagrody Książka Roku 2008 przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY, za powieść 13. Poprzeczna.
Czyta Fabian Kocięcki
„– Głupiutkie są te panny (…) Im się zdaje, że jak złapie która bogatego męża, a poza nim przystojnego kochanka, to już wypełni sobie życie... Głupiutkie. Ani wiedzą, że wnet sprzykrzy się stary mąż i pusty kochanek i że prędzej czy później każda zechce poznać prawdziwego człowieka. A jeżeli się taki trafi, na jej nieszczęście, co ona mu da?... Czy wdzięki, które sprzedała, czy serce zaszargane z takimi oto Starskimi?...
I pomyśleć, że prawie każda z nich musi przejść podobną szkołę, zanim pozna ludzi. Przedtem, choćby się jej trafiał najszlachetniejszy, nie oceni go. Wybierze starego bogacza albo śmiałego hultaja, w ich towarzystwie zmarnuje życie, a dopiero kiedyś chce się odrodzić... Zwykle za późno i na próżno!...”
Marek Walczak — Absolwent krakowskiej PWST, dał się poznać jako świetny aktor teatralny, między innymi w takich spektaklach jak Burza W. Shakespeare’a, Wyzwolenie S. Wyspiańskiego, Iwona, księżniczka Burgunda W. Gombrowicza, Emigranci S. Mrożka. Aktor Teatru TV oraz głos radiowy. Doskonale znany miłośnikom audiobooków, szczególnie wysoko ceniony za mistrzowską interpretację sienkiewiczowskiego Potopu.
Bolesław Prus - właściwie Aleksander Głowacki pisarz, felietonista okresu pozytywizmu. Uważany jest za jednego z najwybitniejszych prozaików w dziejach literatury polskiej. Debiutował jako dziennikarz i felietonista – do tej pory lubiane i czytane są Kroniki, zasłynął także jako autor znakomitych powieści, a mianowicie Lalki, Emancypantek, czy Faraona.
Jedno z eleganckich zamkniętych osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo. Śmierć studentki, której zwłoki nad ranem znajduje ochroniarz, da początek serii zaskakujących wydarzeń. Życie mieszkańców przybierze dramatyczny obrót, a raj zmieni się w piekło. W tym miejscu, jak w Polsce w miniaturze, spotkają się polityka i mafia, seks i narkotyki, ambicje i aspiracje, tajemnice i marzenia, które czasem bywają zabójcze.
Komisarz Jakub Mortka wraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…
Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Irvinga Stone’a, Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle’a.
Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – dziennikarz. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru (za Podpalacza w 2013 i Farmę lalek w 2014 roku) Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru 2015. TVN przygotowuje film fabularny na podstawie jego drugiej książki, Farmy lalek.
Ciężkie są dni i wątpliwy spokój miejsca, do którego Tomek Sawyer i świta jego przyjaciół kierują swe kroki. Spływ tratwą nurtami Mississippi, poszukiwania skarbu w jaskiniach, niebezpieczna konfrontacja z mordercą…
Młodszy czytelnik zachwyci się przygodami, starszemu pozostaje współczucie dla całego miasteczka i ciotki, której opieka nad chłopcem z pewnością o kilka lat skróciła życie.
Mark Twain – zecer, górnik w kopalni srebra, poszukiwacz złota w Kalifornii , pilot parostatków, dziennikarz, satyryk, a przede wszystkim pisarz. Twain nazywany „ojcem literatury amerykańskiej”, jest autorem najpiękniejszych powieści dla dzieci i dorosłych.
Ireneusz Załóg – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: „Wendy Wu”, „Nowe Przygody Lucky Luke’a”, „Jimmy Cool”. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach. Słuchaczom znany z interpretacji powieści Juliusza Verne’a oraz Marka Twaina.
Tym razem wszystkich słuchaczy audiobooków to Huck Finn zaprasza do wyruszenia na spotkanie nowych przygód!
Dlaczego mały zawadiaka będzie musiał wypłynąć tratwą na głębokie wody wraz z uciekającym niewolnikiem Jimem? Czy obaj poradzą sobie podczas tej niebezpiecznej przeprawy? Czy da się płynąć bez wioseł? Kogo spotkają na swojej drodze? I dlaczego Huck będzie musiał zakładać sukienkę malej dziewczynki?
Jesteście ciekawi? Zapraszamy do słuchania!
Mark Twain – zecer, górnik w kopalni srebra, poszukiwacz złota w Kalifornii , pilot parostatków, dziennikarz, satyryk, a przede wszystkim pisarz. Twain nazywany „ojcem literatury amerykańskiej”, jest autorem najpiękniejszych powieści dla dzieci i dorosłych.
Ireneusz Załóg – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: „Wendy Wu”, „Nowe Przygody Lucky Luke’a”, „Jimmy Cool”. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach. Słuchaczom znany z interpretacji powieści Juliusza Verne’a oraz Marka Twaina.
Spokojne i leniwe wakacje na pewno nie z Tomkiem Sawyerem i Huckiem Finnem!
Kiedy już wydaje się, że chłopców czekają najnudniejsze wakacje w całym ich życiu, pojawia się list… a wtedy dwójka najsłynniejszych literackich rozrabiaków stanie przed najtrudniejszą i najbardziej skomplikowaną zagadką, z jaką kiedykolwiek musieli się zmierzyć. Czy Tomek przy pomocy wiernego Hucka poradzi sobie z rozwiązaniem tajemnicy równie dobrze jak Sherlock Holmes i Hercules Poirot? Czy pomoże swoim najbliższym, którzy znaleźli się w nie lada kłopotach? Przekonajcie się sami!
Mark Twain – zecer, górnik w kopalni srebra, poszukiwacz złota w Kalifornii , pilot parostatków, dziennikarz, satyryk, a przede wszystkim pisarz. Twain nazywany „ojcem literatury amerykańskiej”, jest autorem jednych z najważniejszych powieści dla dzieci i dorosłych.
Ireneusz Załóg – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: „Wendy Wu”, „Nowe Przygody Lucky Luke’a”, „Jimmy Cool”. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach. Słuchaczom znany z interpretacji powieści Juliusza Verne’a oraz Marka Twaina.
Lata 30. XIX wieku. Kluczem do panowania nad Azją jest Afganistan, o który Wielka Brytania rywalizuje z Rosją. W Wielką Grę, nazywaną przez Rosjan Turniejem Cieni wplątane są losy Polaków: Jana Witkiewicza - młodzieńca ułaskawionego z wyroku śmierci i zesłanego na Syberię, Adama Gurowskiego - ucznia Hegla i przyjaciela Heinego, arcyzdrajcy sprawy polskiej, a także Rufina Piotrowskiego - prostego żołnierza i najsłynniejszego uciekiniera z syberyjskiej katorgi. W śniegach Syberii, na gorących piaskach afgańskich pustyń i wybrzeżach Morza Czarnego trwa Wielka Gra. Bohaterowie rzucają cienie, ktoś jednak pociąga za sznurki marionetek. Fascynująca opowieść o Polsce. O ludzkich losach, przeznaczeniu, zdradach i niezłomności.
Elżbieta Cherezińska - teatrolog, autorka bestsellerowej powieści Korona śniegu i krwi. Jako pisarka postawiła sobie za zadanie ożywienie polskiej historii i wypełnia je konsekwentnie, budząc ze snu dynastię piastowską. Jest wielbicielką skandynawskiego średniowiecza, któremu poświęciła, cieszący się popularnością wśród Czytelników, cykl "Północna Droga". Legionem i Turniejem cieni udowadnia, że nie boi się opowiadać historii, która skazana była na zapomnienie.
Filip Kosior - absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im.Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie(2015). Współpracował z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie, Teatrem Ósmego Dnia w Poznaniu. Odtwórca tytułowej roli w filmie "Klezmer" w reżyserii Piotra Chrzana, który swoją premierę miał na 72 Festiwalu Filmowym w Wenecji. Działa w niezależnej grupie teatralnej Potem-o-tem.
Mateusz nie miał powodu pragnąć śmierci. Był zwykłym dwudziestolatkiem. Studiował socjologię, ale planował przenieść się na informatykę. Chciał podróżować, zwiedzić świat. Pewnej majowej nocy wszedł na dach wieżowca i skoczył. Nie zostawił listu. Nikt niczego nie widział. Prokuratura uznała, że to samobójstwo.Wynajęty przez matkę krnąbrny prywatny detektyw Dawid Wolski rozpoczyna śledztwo i wchodzi w zaskakująco bezwzględny świat nastolatków. Sprawa komplikuje się coraz bardziej, kiedy tajemnice gliwickich zaułków zaczynają splatać się z wirtualną rzeczywistością. Jakie sekrety skrywał Mateusz? Dlaczego niektórzy członkowie jego rodziny najwyraźniej woleliby ukręcić łeb śledztwu? I czy zawsze warto znać prawdę? Ta wciągająca i pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść otwiera gliwicki cykl kryminałów Chmielarza.
Środek upalnego lata, Kolumbia. Grupa Polaków wybranych do reklamy Coca-Coli spędza wakacje życia w luksusowym hotelu nad oceanem. Ale kiedy beztroscy turyści dostaną od Kolumbijczyków propozycję nie do odrzucenia, raj zmieni się w piekło. I nie wszyscy wrócą z tej podróży…
Sobota nad ranem, w Warszawie wstaje świt. Słychać śpiew ptaków i szum rzeki. Z mostu Gdańskiego zwisa ciało mężczyzny – rozpruty brzuch, ręce skrępowane na plecach, a w dłoni orzeszek ziemny. W skorupce.
W dynamicznej, pełnej napięcia i zaskakujących zwrotów akcji powieści z dobrze już znanym komisarzem Jakubem Mortką w roli głównej Wojciech Chmielarz potwierdza, że jest jednym z najlepszych autorów kryminałów młodego pokolenia.
„Przejęcie” zostało uhonorowane Nagrodą Wielkiego Kalibru na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału Wrocław 2015.
Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – dzienni¬karz. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru (za Podpalacza w 2013 i Farmę lalek w 2014 roku) Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru 2015. TVN przygotowuje film fabularny na podstawie jego drugiej książki, Farmy lalek.
Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Irvinga Stone’a, Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle’a.
Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic. Dla komisarza Jakuba Mortki praca w Krotowicach miała być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.
„W napisanej z rozmachem „Farmie lalek” Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji.” Piotr Bratkowski
Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – dziennikarz. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru (za Podpalacza w 2013 i Farmę lalek w 2014 roku) Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru 2015. TVN przygotowuje film fabularny na podstawie jego drugiej książki, Farmy lalek.
Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Irvinga Stone’a, Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle’a.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?