Literatura beletrystyczna - beletrystyka psychologiczna, religijna i filozoficzna, powieści, opowiadania, science fiction, romans, thrillery, fantazja po te wszysztkie bestsellery zapraszamy do naszej księgarni internetowej Dobreksiazki.pl
Mamy naprawdę szeroki wybów i atrakcyjne ceny. Jest w czym wybierać. Zapraszamy.
Amos. Prorok, pasterz z Tekoa Francine Rivers (Audiobook CD-MP3) Amos. Prorok, pasterz z Tekoa Francine Rivers w wersji audiobook CD-MP3 to poruszająca powieść biblijna ukazująca historię proroka powołanego spośród zwykłych ludzi. Autorka przedstawia postać Amosa jako człowieka prostego, ale odważnego, który podejmuje misję głoszenia Bożego przesłania w trudnych czasach.Historia powołania i odwagi Książka Amos. Prorok, pasterz z Tekoa Francine Rivers pokazuje, jak wiara i posłuszeństwo Bogu mogą zmienić życie człowieka oraz wpłynąć na los całego narodu. To opowieść o sprawiedliwości, odpowiedzialności i odwadze w mówieniu prawdy.Audiobook CD-MP3 wygodne słuchanie Wydanie audiobook CD-MP3 pozwala słuchać inspirującej historii w domu, w samochodzie lub podczas podróży. To doskonała propozycja dla osób ceniących literaturę chrześcijańską w formie audio.
Poruszająca powieść o kobiecie, która przebywa trudną drogę od życia we współuzależnieniu do odnalezienia odwagi, by postawić na siebie.Isabella Crona dorasta w rodzinie, w której dominuje agresja, milczenie, poczucie winy i tajemnice. Jako dorosła kobieta żyje w przemocowym małżeństwie - jest lojalna, dopasowuje się i ciągle walczy o potrzeby innych. Ale kiedy prawda w końcu wychodzi na jaw, zaczyna drogę ku wolności."Droga do normalności" jest opowieścią o traumach pokoleniowych, kobiecej sile i naprawieniu tego, co kiedyś zostało zniszczone. To książka dla wszystkich, którzy pragną łamać schematy - i zacząć od nowa
Legendarny reżyser i pisarz Werner Herzog zadaje jedno z najtrudniejszych pytań naszych czasów: czym jest prawda? A tym samym, jak jej szukać w epoce postprawdy? Od ponad pięćdziesięciu lat Herzog poszerza nasze rozumienie prawdy. W swoich filmach i książkach nieustannie przekracza granice między fikcją a rzeczywistością, dokumentem a dramatem, faktami a wyobraźnią. Zamiast zadowalać się tym, co prawdziwe, szuka prawdy wyższej ekstatycznej. W Przyszłości prawdy artysta stawia pytanie o sens prawdy w świecie zdominowanym przez sztuczną inteligencję, deepfakei, fake newsy i polityczną manipulację. Łącząc wspomnienia, historię, poezję, naukę i refleksję nad współczesnością, Herzog tworzy odważny, oryginalny manifest o konieczności nieustannego poszukiwania. Przyszłość prawdy to zaproszenie do myślenia i odwagi w szukaniu własnej prawdy.
Książka nagrodzona National Book Award 2025 w kategorii literatury faktu. 25 października 2023 roku, po zaledwie trzech tygodniach bombardowania Gazy, Omar El Akkad opublikował na Twitterze wpis: Któregoś dnia, gdy będzie już bezpiecznie, gdy nazywanie rzeczy po imieniu nie będzie miało przykrych konsekwencji, kiedy będzie już za późno, by kogokolwiek pociągnąć do odpowiedzialności, okaże się, że wszyscy od zawsze byli przeciwko. Ten tweet został wyświetlony przez użytkowników 10 milionów razy.W wieku 16 lat El Akkad wyemigrował z rodziną do Kanady, żywiąc wiarę, że Zachód obiecuje prawdziwą wolność. Myślał, że to miejsce sprawiedliwości dla wszystkich. Jednak w ciągu ostatnich dwudziestu lat, relacjonując wojnę z terroryzmem, zmiany klimatyczne, protesty Black Lives Matter i wiele innych doniosłych wydarzeń, a przede wszystkim obserwując niepowstrzymaną rzeź w Gazie, El Akkad doszedł do wniosku, że wiele z tego, co Zachód obiecuje, jest kłamstwem, że zawsze będą istniały całe rzesze tych, których Zachód nie widzi i nie traktuje jak ludzi, że Arabowie, muzułmanie, imigranci i różne inne grupy nigdy nie zaznają zachodnich wolności i przywileju. Któregoś dnia okaże się, że wszyscy od zawsze byli przeciwko to zapis tego bolesnego dojścia do prawdy, zapis moralnych zmagań z tym, co znaczy gdy jest się obywatelem USA i zarazem ojcem próbować odnaleźć poczucie sensu i nadziei w czasie rzezi, to wreszcie książka-oskarżenie i pisany z bólem serca list o rozstaniu z Zachodem.
Ava Russo dorastała w cieniu rodzinnego imperium. Lojalna i bezlitosna, wykonywała każdy rozkaz ojca i od dziecka pragnęła dorównać jego sławie. Choć to jej starszemu bratu należał się tytuł, ona stała się prawą ręką głowy rodu – najskuteczniejszym żołnierzem – wierzyła, że pewnego dnia obejmie władzę.Wszystko zmienia jedna decyzja: ma poślubić Thomasa Petersona, dziedzica potęgi, który kiedyś zaszkodził jej rodzinie. Zostaje zapisem w umowie obiecującej koniec wojny o wpływy. Wtedy rozumie prawdę – nigdy nie była następczynią, wciąż była tylko pionkiem.Thomas jest chłodny, wyrachowany i śmiertelnie niebezpieczny. Zanim oficjalnie staną u swojego boku, potajemnie zbliża się do Avy i szybko odkrywa, że ona nie jest typową mafijną księżniczką. To komplikuje jego plany – bo sojusz między ich rodzinami to tylko pozory.W świecie, gdzie lojalność oznacza przemoc, a uczucia są słabością, Ava musi zdecydować, czy pozostać posłuszną córką, czy zawalczyć o własny los. Zwłaszcza gdy granica między nienawiścią a pożądaniem zaczyna się zacierać, a wybór między sercem a strategią może kosztować życie.
Kiedy czternastoletnia Caitlin odpowiada na ogłoszenie znalezione w gazecie – „Poszukujemy modelek” – nie wie, że w ten sposób podpisuje na siebie wyrok. Od tego czasu jest nieustannie kontrolowana, gwałcona, sprzedawana i przekazywana gangom w całej Wielkiej Brytanii. Jej oprawcy wcale się nie ukrywali: często odbierali ją ze szkoły lub z domu i zabierali do swoich mieszkań, domów rodzinnych lub hoteli, gdzie była systematycznie wykorzystywana. „Pozwólcie mi odejść. Wstrząsająca historia ofiary handlu ludźmi” to opowieść Caitlin o piekle, które udało jej się przetrwać.
Debiut poetycki wyrastający z napięcia między snem, baśnią i doświadczeniem świata, który nie daje się uporządkować. Teksty, które bezczelnie zbijają z tropu i nie pozwalają na stabilizację. Zamiast jednego ja pojawiają się postaci, języki i sytuacje często skrajne, czasem brutalne, zawsze osadzone w konkrecie. Mowa ulicy, rejestry środowiskowe i idiomy prywatne mieszają się tu z onirycznymi obrazami oraz baśniową logiką. Język bywa szorstki i zaczepny, by za chwilę odsłonić czułość albo pęknięcie. To książka o jednostkach i zbiorowości jednocześnie o ludziach uwikłanych w przemoc, trudną pamięć i skomplikowane relacje, o świecie, który nie daje drugiej szansy. Całość uzupełniają rysunki autorstwa Andrzeja Ilczewskiego. Książka ukazuje się w ramach głównego wyróżnienia w 21. edycji projektu Połów. Poetyckie debiuty.
Pierwszy od trzech dekad tom poetycki Tadeusza Sławka. Książka, która stawia w centrum pytanie o „ja” – nie jako punkt wyjścia, lecz jako problem. Wiersze wycofują podmiot, wyprowadzają go z pozycji pewności i mówienia „w imieniu”. „Ja” nie organizuje tu świata, lecz uczy się go słuchać, sprawdza warunki własnego istnienia i języka. To poezja powściągliwa, pracująca na pauzie i wahaniu, w której każde zdanie sprawdza swoją konieczność, a słowo musi zostać odzyskane z nadmiaru komunikacji. Zamiast wielkich deklaracji pojawia się uważność na to, co drobne, bliskie, niedomknięte – na świat wypierany przez nadmiar „ja”. „Ja które nie” nie jest odmową, lecz próbą innego bycia w języku i we wspólnocie: takiego, które nie zagarnia przestrzeni, lecz robi miejsce dla innych głosów i dla tego, co jeszcze niesłyszalne.
Wybitna czeska powieść wyróżniona prestiżową nagrodą Magnesia Litera, w przekładzie Anny Maślanki.Bezimienny młody nauczyciel porzuca miasto i podejmuje pracę w wiejskiej szkole, licząc na spokój i odzyskanie równowagi. Trafia jednak do świata, w którym pozorny porządek szybko odsłania mroczne zaplecze. Biler kreśli obraz prowincji dotkniętej powolnym rozpadem: wysychające studnie, jałowe pola, pustoszejące ogrody. Rzeczywistość chwieje się coraz wyraźniej, ale nikt nie chce tego zauważyć. W czarnym humorze, absurdzie i grozie powieść odsłania mechanizmy zbiorowego wyparcia oraz bezwzględne narracje, którym zostaje podporządkowane życie ludzi i wspólnot. Historia o świecie na granicy wyczerpania klimatycznego i egzystencjalnego w którym rozpad staje się codziennością, a katastrofa czymś, do czego można się przyzwyczaić.
Życie często stawia nas przed niespodziewanymi wyzwaniami, które zmuszają do przewartościowania wszystkiego, co znaliśmy. Czasem jednak to właśnie te trudności otwierają drzwi do prawdziwej wolności, odnalezienia wewnętrznej siły i ścieżki prowadzącej do autentycznego "ja". To podróż, którą każda z nas w pewnym momencie może odbyć, szukając swojego miejsca w świecie pełnym zmienności. Właśnie taką transformację przechodzi Agnieszka, bohaterka porywającej powieści obyczajowej "Żakiet w kwiatki. Duże Litery" autorstwa Katarzyny Kowalewskiej. W wieku czterdziestu pięciu lat, w ułamku sekundy, jej dotąd stabilny i uporządkowany świat nagle się rozpada. Bez ostrzeżenia traci pracę, zwolniona przez człowieka, którego uważała za bliskiego przyjaciela. Ta zdrada boli podwójnie, a perspektywa znalezienia nowego zatrudnienia nie wydaje się prosta w obliczu narastających wątpliwości i obaw. Ale zawodowe perturbacje to dopiero początek burzy, która przetacza się przez jej życie. Najbliżsi, którzy powinni być ostoją, również nie szczędzą jej wrażeń. Nastoletnia córka, wkraczająca w wiek buntu, staje się coraz trudniejsza do odczytania, a codzienna komunikacja z nią to pole minowe pełne niewypowiedzianych pretensji i wzajemnych niezrozumień. Jakby tego było mało, mąż Agnieszki, pracujący za granicą, składa propozycję, która do reszty burzy kruchą rodzinną równowagę, stawiając ją przed kolejnym dylematem. Czy w obliczu tak wielu zmian i osobistych trzęsień ziemi można odnaleźć w sobie siłę, by nie tylko przetrwać, ale i rozkwitnąć na nowo?Siła kobiecej niezależności i odnalezienie siebie Właśnie w tym trudnym momencie, kiedy życie Agnieszki wydaje się sypać niczym domek z kart, na jej drodze staje zaskakująco uważny i troskliwy sąsiad. Jego obecność wprowadza do jej świata element nieprzewidywalności, budząc uczucia i perspektywy, których od dawna nie brała pod uwagę. Ta niespodziewana relacja, która nie mieści się w znanych jej dotąd standardach, zmusza Agnieszkę do spojrzenia na siebie, swoje pragnienia i dotychczasowe życie w zupełnie nowy sposób. To czas, by odkryć, że to, co kiedyś mogło być postrzegane jako słabość czy niepasujące do ogólnie przyjętych ram, nagle staje się jej największym atutem, pozwalając na nowo zdefiniować własne zasady gry i śmiało kroczyć własną ścieżką. Tytułowy żakiet w kwiatki to coś więcej niż tylko element garderoby - to potężny symbol wewnętrznej niezależności, odwagi bycia sobą i manifestacji własnego, niepowtarzalnego "ja". Przypomina, że prawdziwa siła tkwi w autentyczności i wierności swoim wartościom, a także w odwadze, by je wyrażać, niezależnie od oceny otoczenia. Książka Katarzyny Kowalewskiej to inspiracja do tego, by odważyć się założyć swój własny "żakiet w kwiatki" i śmiało kroczyć własną drogą, celebrując swoją wyjątkowość. Autorka w niezwykle czuły sposób pokazuje, jak ważna jest akceptacja siebie i umiejętność przekuwania życiowych zakrętów w szanse na nowy, lepszy start.Żakiet w kwiatki - komfort czytania i ważne przesłanie Czytelnicy z entuzjazmem podkreślają, jak realistycznie autorka oddaje złożoność kobiecych emocji i dylematów, z którymi mierzy się Agnieszka. Wielu odbiorców docenia lekkość i przystępność języka Katarzyny Kowalewskiej, który sprawia, że przez historię płynie się gładko, z przyjemnością chłonąc każdą stronę. Ta powieść obyczajowa jest ceniona za umiejętne połączenie trudnych tematów z nadzieją i optymizmem, co czyni ją niezwykle podnoszącą na duchu. Prawdziwa siła leży w tym, że "Żakiet w kwiatki" pokazuje, iż nawet po bolesnych doświadczeniach można odnaleźć sens, miłość i przede wszystkim - siebie na nowo. Książka jest postrzegana jako piękna opowieść o nadziei, odwadze i przekonaniu, że nigdy nie jest za późno na zmianę i prawdziwe szczęście.
Poznaj Karolinę. Kobietę z życiem poskładanym w równą kosteczkę. Kobietę tak porządną i poukładaną, że aż nudną. Na szczęście dla naszej historii Karolina spotyka tajemniczego mężczyznę, na kilka chwil porzuca swoje sztywne zasady i oddaje się zapomnieniu. Jest przekonana, że już nigdy więcej nie spotka Aleksa. Los jednak ma dla niej niespodziankę, ponieważ mężczyzna nie odpuszcza i nie daje o sobie zapomnieć. Czy Karolina pozwoli, by namiętny nieznajomy na dobre namieszał w jej uporządkowanym życiu? I ciekawe, co na to jej... chłopak?
Stefan „Wiech” Wiechecki był niezwykłym człowiekiem, który całym sercem ukochał warszawską gwarę, w swoich dziełach pielęgnował ją i nieustannie o niej przypominał, czym właściwie uratował ją od zapomnienia. Jego pełne humoru felietony, w których portretował życie codzienne Warszawiaków, bawiły całe pokolenia czytelników. Tadeusz Wittlin, jego serdeczny przyjaciel, prowadzi nas przez życiorys Wiecha, wspomina jego początki, udane i nieudane przedsięwzięcia oraz wspólne przygody, a całość okraszona jest fragmentami jego dzieł, pisanych oczywiście gwarą, czyli wiechem. Lektura książki sprawi, że każdy czytelnik zakocha się w twórczości „Wiecha” i jego barwnej, uroczej Warszawie.
"Podróże z biomedycyną w tle. Wspomnienia" prof. dr hab. Jacka Karola Grzybowskiego to wyjątkowa publikacja łącząca biografię naukową z barwnym opisem realiów pracy badawczej. Autor prezentuje praktyczne aspekty pracy w laboratoriach, współpracę międzynarodową oraz realia środowisk akademickich. Ponadto odsłania kulisy międzynarodowych konferencji i sympozjów biomedycznych. Pokazuje też rozwój polskiej mikrobiologii, epidemiologii oraz biologii rany.Publikacja łączy doświadczenie naukowe z opowieścią o podróżach naukowych sprzed otwarcia granic Europy.Ogromny dorobek prof. Grzybowskiego obejmuje ponad 120 prac naukowych i liczne publikacje literackie. Dzięki temu jest powszechnie znany w środowisku naukowym i czytelniczym, co podnosi perspektywę sprzedażową książki. Tytuł ten zapewnia zwiększone zainteresowanie czytelników i stanowi cenny element oferty dystrybucyjnej.
POPIÓŁ SKRYWA TO, CZEGO OGIEŃ NIE ZDOŁAŁ ZNISZCZYĆ.Stella Flower przybywa do posiadłości w sercu mglistej Transylwanii po zemstę, która dojrzewała w niej latami. Jej plan jest prosty: wejść w świat Rhetta Blackforda i zniszczyć go bez cienia zawahania. Zranić go tak dotkliwie, jak on kiedyś zranił ją.Przekracza więc bramy rezydencji sekretów, ale nie przewiduje jednego. Piekło, które miała rozpętać, już na nią czekaRhett Blackford, chłodny, niedostępny właściciel imperium zabezpieczeń - otoczony murem tajemnic, kontroli i milczenia, nie ucieka od konfrontacji. Zamiast tego zestawia ją z brutalną prawdą, która wyrywa jej fundamenty spod nóg.Bo nic tu nie jest jednoznaczne - ani on, ani to, co się wydarzyło między nimi, ani nawet ona samaKto w tej historii naprawdę włada popiołami, a kto się w nich odrodzi?
Jedno z najtrudniejszych pytań, jakie można zadać policjantowi, brzmi: „Stoisz po stronie prawa czy po stronie kolegów z jednostki?” Podtapiająca Poznań fala przemocy lat dwutysięcznych nie zdążyła jeszcze na dobre opaść, gdy policjant Paweł „Driver” Dobrogowski dostaje niełatwe zadanie – musi zdobyć pełne zaufanie kolegów z oddziału antyterrorystów, wejść w świat nielegalnych interesów i przemocy. Szybko odkrywa, że jego nowi towarzysze broni wykorzystują policyjne odznaki do ochrony transportu narkotyków. Jak na wiecznego outsidera przystało, działa sam i nikomu nie ufa. Wygląda jednak na to, że będzie musiał zweryfikować tę strategię. Gdy zwani kryształowymi funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Policji zaczynają łączyć fakty, staje się jasne, że trafił w sam środek wojny gangów. Kryształowi. Świeża krew to policyjny thriller o cenie lojalności i świecie, w którym nie ma prostych podziałów na dobrych i złych gliniarzy, a system psuje się od środka
Pierwsze śledztwo legendarnego detektywa.Sherlock Holmes zostaje poproszony o wyjaśnienie zagadki morderstwa popełnionego w opuszczonym domu. Jego błyskotliwość, dedukcja i przenikliwość pozwalają mu zgłębić tajniki sprawy, wobec której najlepsi inspektorzy Scotland Yardu okazali się bezsilni. W całym procesie wiernie towarzyszy mu jego nowy współlokator i powiernik, doktor Watson.Okazuje się, że ślady prowadzą do Ameryki, społeczności mormonów i zemsty za zło wyrządzone w przeszłości.
Dwanaście zagadek. Jeden genialny umysł.Sherlock Holmes wykorzystuje swoje zdolności analityczne, umiejętności obserwacyjne i mistrzowską dedukcję, aby rozwikłać nieoczywiste sprawy kryminalne. Spotyka na swojej drodze koronowane głowy, rudowłosych mężczyzn i przebiegłych żebraków - a wszyscy oni mają swoje tajemnice i problemy godne uwagi słynnego detektywa.W skład zbioru wchodzą: Skandal w Bohemii, Liga Rudowłosych, Sprawa tożsamości, Tajemnica doliny Boscombe, Pięć pestek pomarańczy, Krzywousty mężczyzna, Błękitny karbunkuł, Cętkowana opaska, Kciuk hydraulika, Szlachetnie urodzony kawaler, Diadem z berylów, Dwór Miedziane Buki.
Kontynuacja serii "Sumienia półszlachetne" Zapomniany przez Boga i ludzi komisariat w Niezgodzie miał być dla Leona Dekera cichą przystanią, gdzie będzie zajmował się spokojną biurową pracą. Trafia jednak na trop prowadzący do zbrodni sprzed dekad, która okazuje się bardziej skomplikowana, niż wszystkim się wydawało. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych okoliczne bagna stały się scenerią działania seryjnego mordercy. Zbrodniarz uprowadzał młode dziewczyny, więził je i torturował. Czy wydany na niego wyrok więzienia na pewno zakończył sprawę? Okazuje się, że nawet wśród sielskich malachitowych mokradeł Dolnego Śląska zło wyciąga swoje macki. "Misterna intryga, niezawodny szlif bohatera, fabuła błyszcząca akcją – dobra jubilerska robota." Maciej Siembieda
Poznaj tajniki pracy i metody działania najsłynniejszego detektywa na świecie.Ten dodatek do klasycznej serii powieści i opowiadań o Sherlocku Holmesie zgłębia metodologię pracy mistrza w detektywistycznym fachu. Postać Holmesa stanowi wzór niejednokrotnie powielany w literaturze i na ekranie, a jego techniki i sztuczki po dziś dzień stanowią inspirację dla śledczych i profesjonalnych detektywów - a dzięki temu podręcznikowi i Ty możesz dołączyć do tego grona.Z książki, którą trzymasz w rękach, dowiesz się: jak łamać szyfry, jak analizować odciski palców, jak przechytrzyć geniusza zbrodni, jak rozpoznać oszustwo.
DWA ŚWIATOWE BESTSELLERY WIELKIEGO MISTRZA PRZYGODY Z JEGO NAJSŁAWNIEJSZYM BOHATEREM – TERAZ W PAKIECIE! CIENIE KORSYKI DIRK PITT MUSI ZMIERZYĆ SIĘ Z CIENIAMI HISTORII I NIEWYOBRAŻALNIE ZUCHWAŁYM, GENIALNYM PLANEM TERRORYSTÓW. Z mroków II wojny światowej wyłania się nierozwiązana dotąd zagadka, a wraz z nią zagrażający dziś ludzkości przerażający spisek. Od lodowatej toni kanału La Manche, przez głębiny wód panamskich do wysp Morza Karaibskiego trwa szalony wyścig. Maj 1940. Inwazja Niemiec na Francję. Kustosz paryskiego Musée de l’Armée otrzymuje misję specjalną: ma wywieźć z kraju tajemniczą skrzynię. Dociera do portu w Hawrze, ale za późno. W akcie desperacji ładuje ją na przypadkowy parowiec i odpływa pod ostrzałem Luftwaffe. Czasy współczesne. Dyrektor Narodowej Agencji Badań Morskich i Podwodnych (NUMA) Dirk Pitt podczas ekspedycji w kanale La Manche odkrywa we wraku statku nieoszlifowane diamenty, które niemal natychmiast zostają skradzione. Teraz Pitt musi stawić czoła zbrodniczej organizacji, której plany sięgają daleko poza zwykłą kradzież. Tymczasem potężna eksplozja niszczy dostarczającą wodę pitną strategiczną instalację u wybrzeży Izraela. Celami następnych ataków mają być Paryż i Nowy Jork… Czy Dirk Pitt i jego dzieci zdołają uchronić życie milionów ludzi, odkrywając jednocześnie tajemnicę z II wojny światowej? ŚWIT PÓŁKSIĘŻYCA DIRK PITT MUSI POWSTRZYMAĆ ZBRODNICZYCH FUNDAMENTALISTÓW ISLAMSKICH, PRAGNĄCYCH PRZYWRÓCIĆ ŚWIETNOŚĆ IMPERIUM OSMAŃSKIEGO. Rok 327 n.e. Rzymska galera z niezwykłym ładunkiem zostaje zaatakowana przez piratów. Rok 1916. Brytyjski krążownik pancerny eksploduje na środku Morza Północnego. Czasy współczesne. Tajemnicze wybuchy niszczą słynne meczety w Turcji i Egipcie. Co łączy te wydarzenia? Dirk Pitt i jego zespół Narodowej Agencji Badań Morskich i Podwodnych (NUMA) muszą to ustalić. Rozpoczynają ryzykowne poszukiwania: od Waszyngtonu przez Londyn po zdradliwe wybrzeża Bliskiego Wschodu i podwodną cypryjską grotę. Odkrywają, że odnalezione w Turcji i w Izraelu rzymskie artefakty mają niepokojący związek z tureckimi fanatykami i zaginionym przed wiekami, tajemniczym manifestem, którego ujawnienie sprawiłoby, że historia świata, jaką znamy, okazałaby się nieprawdziwa. CLIVE CUSSLER to najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo-sensacyjnych. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody. To jedyny pisarz, którego wydawane w 105 krajach powieści od ponad pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. Clive Cussler nazywany jest Wielkim Mistrzem Przygody i fascynuje czytelników w każdym wieku.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?