KATEGORIE [rozwiń]

Rozwój duchowy

Polecamy dobre książki z rozwoju duchowego i ezoteryczne - anioły, magia, wróżbiarstwo, astrologia, życie po śmierci, numerologia, runy, parapsychologia, tarot  i inne. W tej strefie zapraszamy do bogato wyposażonego działu z książkami o ezoteryce i wiedzy tajemnej. Tutaj możesz zaopatrzeć się w lekturę na temat magii, parapsychologii, psychotroniki, tajemnic świata oraz szeroko pojetej wiedzy tajemnej. Takie pojęcia jak reiki, runy, trzecie oko, biała i czarna magia, życie między wcieleniami, wróżby, numerologia, jasnowidzenie, sekrety szeptuch to zagadnienia, które znajdują się w proponowanych przez nas publikacjach. 

Okładka książki Magia ziemi. The Witch of the Forest. Połącz swój wewnętrzny rytm z cyklem natury
nowość

54,90 zł 32,84 zł


W swojej drugiej książce znana czarownica The Witch of the Forest zdradzi ci sekrety magicznego rzemiosła. Dowiesz się, jak czerpać energię z sił żywiołów i sięgać po wszechobecną magię ziemi. Odkryj, w jaki sposób poprzez czarostwo możesz poprawić jakość swojego życia, a także wzmocnić więź z ziemią w pośpiechu i chaosie współczesnego świata. Znajdź swój naturalny rytm i zsynchronizuj go z cyklami natury oraz własną praktyką. Autorka pokaże ci, jak wykorzystać w zaklęciach i rytuałach potęgę czterech żywiołów – ziemi, powietrza, ognia i wody. Znajdziesz tu informacje o niezwykłych właściwościach ziół i kryształów oraz technikach pracy z cieniem. Dowiesz się też, jak radzić sobie z darem empatii. Dzięki tej książce zgłębisz wszystko, co musisz wiedzieć na temat czarostwa. • Metody wyznaczania kręgu i podstawy rytuałów • Kryształy, ich właściwości i zastosowania • Narzędzia wróżbiarskie, m.in. runy • Sposoby na czerpanie energii z mocy pór roku i żywiołów • Zasady dbania o siebie, m.in. dla empatów • Tajniki pracy z cieniem umożliwiające rozwój i transformację • Metody umacniania poczucia więzi z własnym czarostwem • Techniki medytacji mindfulness i uziemiania pomagające w kontrolowaniu, oszczędzaniu i odnawianiu własnej energii …i wiele więcej!
Okładka książki Transerfing rzeczywistości Tarot przestrzeni wariantów
nowość

229,00 zł 224,00 zł


Karty przestrzeni wariantów przedstawiają podstawowe zasady Transerfingu. Nie są one przeznaczone do wróżenia, tylko do świadomego kształtowania swojej rzeczywistości, służą jako wskazówka do działania. Talia Tarota składa się z 78 kart, które zostały podzielone na Arkana Wielkie (22 karty) i Arkana Małe (56 kart). Arkana Wielkie to najbardziej ogólne zasady Transerfingu. Arkana Małe są podzielone na cztery grupy: Dusza, Umysł, Działanie i Bierność. Taki podział opiera się na tym, iż motywacja, myślenie i zachowanie człowieka, zgodnie z zasadami Transerfingu, powinny być zrównoważone w tych czterech sferach.   Umysł (logika) i Działanie (wewnętrzny zamiar) odnoszą się do świata materialnego, a Dusza (serce) i Bierność (zewnętrzny zamiar) do metafizycznej, ale równie obiektywnej rzeczywistości. Jeśli bierzemy pod uwagę tylko jedną stronę dualnego świata, to rzeczywistość się nie podporządkuje. Materialiści zajmują się przezwyciężeniem przeszkód, które sami tworzą, podczas gdy idealiści bujają w obłokach i marzeniach. Ani jedni, ani drudzy nie potrafią zaradzać rzeczywistością. A Ty się nauczysz.   Jeśli w trakcie pracy z kartami coś będzie dla Ciebie niejasne, sięgnij do źródła – do serii książek „Transerfing rzeczywistości” składającej się z pięciu stopni (5 tomów).   Książki Vadima Zelanda o Transerfingu pojawiły się w 2004 roku, stały się klasyką i zawsze cieszą się ogromną popularnością, niezmiennie pozostając na czele listy bestsellerów. Autor wielokrotnie był wymieniany wśród 100 najbardziej wpływowych duchowo ludzi na świecie – ranking ten jest publikowany w brytyjskim magazynie „Watkins Mind Body Spirit”.
Okładka książki Wybrana z rodu. Odkrywamy prawdę

39,99 zł 23,93 zł


Pozwól sobie na odrobinę odwagi i siły, aby móc odkryć całą prawdę o sobie, jaka drzemie w Tobie. Ta książka ma za zadanie pokazać Tobie kim w istocie jesteś, a wszystko, co dotąd miało miejsce, było tylko jedną wielką iluzją
Okładka książki Siedem zasad człowieka
nowość

44,00 zł 30,34 zł


Autorka naświetla z wielu stron siedem zasad, inaczej ciał, które stanowią człowieka. Są to: ciało fizyczne, eteryczne, emocjonalne, myślowe oraz wyższe ciała o boskim pochodzeniu. Opisuje każdą z tych zasad i wyjaśnia, jak są one ze sobą powiązane oraz jak wpływają na nasze życie. Autorka zabiera czytelnika w podróż odkrywania samego siebie, ujawniając złożone mechanizmy działania ludzkiej duszy oraz tajemnice wszechświata. Z jasnością i precyzją objaśnia wzajemne powiązania wszystkich tych rzeczy i naświetla wspaniałą wizję potencjału ewolucji i transformacji człowieka. Twierdzi, że każdy z nas ma w sobie boską iskrę, a celem życia jest jej odkrywanie i rozwijanie, co prowadzi do zjednoczenia z Boską Istotą.
Okładka książki Ciekawość zakazana!
nowość

69,90 zł 38,44 zł


Erich von Daniken stawia pytania, jakich nikt nie ośmielił się zadać.A pytań, na które oficjalna nauka nie ma odpowiedzi, jest coraz więcej. Nasza planeta od tysiącleci gości przybyszów z kosmosu, którzy od początku kontaktu wpływają na dalszy rozwój ludzkości.Erich von Daniken od 50 lat tropi kosmiczne ślady, a z naukowych badań wyciąga niezwykłe wnioski.25 000 lat temu istniał ogólnoświatowy kod informacyjny w postaci ujednoliconych symboli geometrycznych. Dlaczego nikt nie postanowił zbadać pierwszego pisma ludzkości?!Francuska astronomka odkryła w grotach Lascaux sprzed 17 000 lat precyzyjne rysunki konstelacji gwiezdnych. Kto wtedy był w stanie przeprowadzić takie obserwacje gwiazdozbiorów i zapisać na skalnej ścianie jaskini? Dysk z Nebry sprzed 4 000 lat to najstarsza odnaleziona mapa nocnego nieba. Kto zapisał takie obserwacje astronomiczne na dysku w połowie epoki brązuMegalitowe gigantyczne fortece i mury w Peru zostały wybudowane nie przez Inków, lecz tysiące lat przed powstaniem ich imperium. Kto w takim razie był ich budowniczym?,,Ciekawość zakazana!"" przynosi nowe dowody słuszności tezy Danikena. Wraz ze znakomitymi naukowcami, takimi jak profesor Navia, Peter Fiebag, Reinhard Habeck czy Hartwig Hausdorf, autor prezentuje nowe odkrycia, które po raz kolejny dowodzą jednego: przebieg najdawniejszych dziejów ludzkości jest przedstawiany w sposób fałszywy!ERICH VON DANIKEN to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest najczęściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy.
Okładka książki OOBE Tajemnica punktu scalającego

79,91 zł 55,11 zł


Robert Noble, autor bestsellerowej powieści Nagual Julian, kontynuuje podróż duchową w najnowszej książce, która ujawnia tajemnice punktu scalającego. W książce Noble opisuje, jak dzięki pomocy Naguala Juliana i innych Czarowników nauczył się przesuwać swój punkt scalający, aby doświadczać życia bardziej intensywnie, w pełni rozumieć jego istotę i odkrywać tajemnice wszechświata. Opowiada też o tym, jak trudne jest zapamiętanie tych doświadczeń i jak można je odzyskać. Noble, jako Czarownik z grupy Naguala Juliana, przekonuje, że każdy może zawalczyć o swoje życie i zdobyć moc poprzez oszczędzanie energii. Twierdzi, że dyscyplina i działania zgodnie z Sercem mogą sprawić, że nasze życie stanie się pełne magii. OOBE. Tajemnica punktu scalającego to fascynująca i inspirująca książka dla wszystkich, którzy interesują się ezoteryką, rozwojem duchowym i świadomością. To również ważna lektura dla tych, którzy chcą żyć pełniej i lepiej zrozumieć siebie i świat wokół siebie.
Okładka książki Masońskie serce, wolnomularski rozum

48,30 zł 33,30 zł


Julian Rees został inicjowany w 1968 roku w Londynie w Loży nr 2818 „Kirby” należącej do Wielkiej Zjednoczonej Loży Anglii (UGLE). W latach 1976–1977 i ponownie na stulecie warsztatu w latach 1999–2000 pełnił w nim funkcję Czcigodnego Mistrza. W latach 1978–1979 był również Czcigodnym Mistrzem niemieckojęzycznej Loży nr 238 „Pielgrzym”. Regularnie publikował teksty w kwartalniku „Freemasonry Today” od jego założenia w 1997 roku. W latach 2003–2007 sprawował piecze nad magazynem jako zastępca redaktora naczelnego i redaktor wiadomości. W 2011 roku Julian Rees wystąpił z UGLE i dołączył do Brytyjskiej Federacji Międzynarodowego Mieszanego Zakonu Wolnomularskiego Le Droit Humain. Posiada 30° Rytu Szkockiego Dawnego i Uznanego. Współpracuje z obediencyjnym czasopismem „The Square”. Julian Rees od wielu lat pisze o wolnomularstwie, promując jego ezoteryczne aspekty. Jest autorem tekstów dla wielu masońskich czasopism oraz prelegentem na międzynarodowych konferencjach poświęconych Sztuce Królewskiej. Jego spekulatywne pisma na temat symboliki i aspektów rytuału stały się dla wielu ważnym elementem masońskiej formacji. W proponowanej publikacji autor porusza różne zagadnienia dotyczące wolnomularskiego zakonu: sensu symbolu i alegorii, duchowego aspektu masońskiego rzemiosła, znaczenia prawdy w różnych jego obszarach. Przedstawia również sposób, w jaki możemy nadać sens chaosowi naszego życia, przeobrażając go w harmonię, porządek i wewnętrzny spokój. Wyjaśnia także znaczenie narzędzi, których mason i masonka używają w swojej codziennej pracy i na ścieżce wewnętrznego rozwoju. Wreszcie, dzieli się swoimi spostrzeżeniami – zarówno starymi, jak i nowymi – ułożonymi tematycznie tak, aby oddać bogactwo wolnomularskiego przekazu w jego pełnej krasie.
Okładka książki Księga Duchów

76,00 zł 41,94 zł


Allan Kardec (1804-1869) - właśc. Hippolyte Lon-Denizard Rivail. Francuski pedagog, językoznawca, autor wielu rozpraw dydaktycznych, podręczników i prac na temat systemu oświatowego. Zainicjował pierwsze w świecie naukowe badania zjawisk mediumicznych, ustalając klasyczne kanony komunikacji z pozamaterialną sferą życia oraz relacji pomiędzy światami Duchów i ludzi. Dzięki współpracy z licznymi mediami, na podstawie tysięcy komunikatów uzyskanych drogą eksperymentalną w czasie seansów, skodyfikował zasady filozofii spirytystycznej. Jako wydawca "Przeglądu Spirytystycznego" i założyciel Paryskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych, inspirował (głównie w Europie) badania i zrodzony dzięki ich rezultatom ruch społeczny, do czego przyczyniły się jego wielokrotne wznawiane w wielotysięcznych nakładach publikacje, przetłumaczone na kilkadziesiąt języków. Za swą działalność był szykanowany. Jego dzieła przez wiele lat znajdowały się na kościelnym Indeksie Ksiąg Zakazanych. Księga Duchów: - światowy bestseller literatury ezoterycznej; - klasyczne dzieło zapoczątkowujące naukowe badania zjawisk mediumicznych; - szczegółowy wykład filozofii spirytystycznej; - charakterystyka świata Duchów i ich relacji z ludźmi; - zasady komunikacji z pozamaterialną sferą bytu; - odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane w czasie seansów spirytystycznych; - obalenie zarzutów wobec spirytyzmu. Uwaga! Jest to pierwszy w Polsce kompletny przekład "Księgi Duchów" (bez ingerencji cenzury i skrótów redakcyjnych). Wydanie drugie, poprawione i rozszerzone
Okładka książki Młot na czarownice
nowość

49,90 zł 27,63 zł


Nowe, uwspółcześnione językowo wydanie słynnego dzieła o czarach, czarownicach i ich związkach z szatanem.Młot na czarownice (Malleus Maleficarum) po raz pierwszy ukazał się u schyłku średniowiecza, w roku 1487. Autorami tego dzieła są dwaj dominikańscy inkwizytorzy i profesorowie teologii: Jacob Sprenger i Heinrich Kramer.Pierwsza cześć książki, składająca się z szesnastu rozdziałów, traktuje między innymi o szatańskich praktykach czarownic i ich spółkowaniu z diabłem, a także o demonach zwanych latawcami. Opisuje m.in. metody, za których pomocą szkodzą ludziom, zamieniając siebie lub innych w zwierzęta, i opowiada, jak potrafią odejmować mężczyznom przyrodzenie. Druga część skupia się na tym, jak przeciwdziałać czarom.Niniejsze wydanie Młota na czarownice jest uwspółcześnioną językowo wersją tłumaczenia dokonanego przez Stanisława Ząbkowica. To jedna z tych kontrowersyjnych książek, o której wielu słyszało, ale rzadko kto ją czytał, dzięki czemu przez wieki obrastała legendą.
Okładka książki Nigdy nie umieramy. Tajemnice życia po życiu
nowość

44,90 zł 25,48 zł


Odkryj tajemnice życia po życiu!Światowej sławy medium, Matt Fraser, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, by odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące życia po śmierci.Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, co się z nami dzieje, gdy przechodzimy na drugą stronę, jak wygląda niebo i czy anioły istnieją naprawdę - ta książka jest dla ciebie. Autor przybliża koncepcję karmy oraz wyjaśnia, jak rozpoznać znaki i wiadomości, które zmarli wysyłają nam z nieba. Podpowiada również, jak zmierzyć się z odejściem kogoś bliskiego.Bez względu na to, czy sięgnąłeś po tę książkę z ciekawości, czy też opłakujesz stratę ukochanej osoby lub chcesz się dowiedzieć więcej o życiu po życiu, dobrze trafiłeś. "Nigdy nie umieramy" pomoże ci otworzyć się na inny wymiar rzeczywistości, którego wcześniej nie znałeś.Przygotuj się na duchową podróż!
Okładka książki Znaki zodiaku. Moc astrologicznych więzi
nowość

54,90 zł 34,30 zł


Ten zabawny i wnikliwy przewodnik stanowi kompendium wiedzy o znakach zodiaku. Pomoże ci odkryć, w jaki sposób ludzie urodzeni pod każdym układem gwiazd wchodzą ze sobą w interakcje. Dzięki tej bogato ilustrowanej książce napisanej przez pasjonatkę astrologii, komiczkę i scenarzystkę nie tylko dowiesz się więcej o swoim własnym znaku, ale także zdobędziesz wiedzę o tym, co motywuje twoich przyjaciół i rodzinę. Łatwiej będzie ci uniknąć konfliktów, wiedząc, co najbardziej denerwuje Barana, czego unikać w kontakcie ze Strzelcem oraz jak sprawić przyjemność Rybom. Łatwe do przyswojenia listy atrybutów każdego znaku sprawiają, że zrozumienie motywacji i pragnień staje się tak proste, jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz znaleźć drogę do serca Lwa, zastanawiasz się, co dać w prezencie Wodnikowi, lub próbujesz zrozumieć przyczyny irytacji Skorpiona,ta książka jest odpowiedzią na twoje potrzeby.
Okładka książki Medytacje nad życiem tajemnym

49,00 zł 29,75 zł


Książka przedstawia ścieżkę, którą przeszli wielcy myśliciele, prorocy i święci w poszukiwaniu głębokiego zrozumienia życia. Poprzez ich mądrość i doświadczenia czytelnik ma okazję zrozumieć, jak kroczyć po przyspieszonej ścieżce rozwoju duchowego, jak stać się uczniem Adeptów – Wniebowstąpionych Mistrzów kierujących ewolucją ludzkości. Nie są oni jedynie przewodnikami duchowymi, ale także strażnikami wiedzy, która w niewłaściwych rękach mogłaby być niebezpieczna. To autentyczni ludzie, którzy poświęcili swoje życie dążeniu do duchowej doskonałości. Ścieżka ta polega na rozpoznawaniu własnych myśli, uczuć i motywacji oraz odrzucaniu tych, które są sprzeczne z duchowym ideałem. Kluczem do tego jest kontrola umysłu, który jest głównym narzędziem człowieka w jego dążeniu do duchowego doskonalenia. Umysł, będący najpotężniejszym narzędziem człowieka, różni go od innych istot i pozwala na świadome kierowanie swoim losem. Aby osiągnąć mistrzostwo w tej dziedzinie, trzeba skupić się na intelektualnym i duchowym aspekcie życia, kierować się wyłącznie najwyższymi aspiracjami. Praktyka modlitwy, medytacji i kontemplacji jest w tym procesie kluczowa, pozwalając na głębokie zrozumienie duchowych prawd stanowiących fundament wszystkich religii i prawdziwych ścieżek rozwoju duchowego. Duchowość nie jest abstrakcyjnym pojęciem, ale realną drogą do świadomego połączenia z otaczającym nas Wszechświatem.
Okładka książki Świat astralny. Jego wygląd, mieszkańcy, fenomeny

44,00 zł 24,20 zł


Poza znanym nam światem fizycznym istnieją jeszcze inne wymiary ludzkiej egzystencji, w których poruszamy się zależnie od posiadanych w tym względzie umiejętności. Uczniowie nauk tajemnych poznają je kolejno i uczą się w nich funkcjonować. Jednym z odpowiedników wymiaru fizycznego jest świat astralny. Jest on najbliższym nam stanem istnienia, w którym możemy nauczyć się świadomie funkcjonować za życia. Przeciętny człowiek przenosi się do niego każdej nocy we śnie, nie będąc tego świadomym, by ostatecznie zamieszkać tam na jakiś czas po śmierci ciała fizycznego. Świat ten starożytni Grecy nazywali podziemnym albo Hadesem, chrześcijanie czyśćcem albo stanem pośrednim, a średniowieczni alchemicy wymiarem astralnym. W starożytności istniały specjalne szkoły i misteria umożliwiające uczniom kontakt z tym innym wymiarem ludzkiego istnienia, gdzie mogli poszukiwać odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie stawiamy sobie od zarania dziejów. Kim jest człowiek? Co się z nim dzieje po śmierci? Jak może żyć najpełniej, działać najmądrzej, być pomocą dla swoich współbraci?
Okładka książki Słowa Miłości. Moje rozmowy z Duszą

48,00 zł 31,60 zł


Słowa Miłości. Moje rozmowy z Duszą - Małgorzata Jankowska
Okładka książki Duch chorób

48,00 zł 31,60 zł


Ta książka jest zaproszeniem do otwarcia naszych serc, aby przemyśleć nanowo nasz stosunek do choroby i doświadczyć jej w inny sposób. Patrzy mi prosto w oczy: Miałam 12 lat, kiedy moja matka została zdiagnozowana. Tego dnia, Claire, wiedziałam, że rak wkroczył do naszej rodziny. Dziś, czterdzieści lat później, wciąż mnie goni...Wnikając w spojrzenie tej pacjentki, zrozumiałam, że choroby mają Ducha. Dlaczego ich nie wysłuchać, nie zadać pytań i pozwolić im mówić? Ta książka to opowieść o wyprawie Claire Marie, która udała się na spotkanie z Duchem Chorób. Od ziem brytyjskich po Szwecję, od Francji po Grecję i Nepal, przez lata grała na swoim bębnie, zadając pytania niewidzialnej energii związanej z chorobami.Jej historia pokazuje, że jeśli zdecydujemy się otworzyć nasze serca na przesłania, które przynosi nam choroba, uzyskamy dostęp do energetycznejSieci dzielenia się, miłości i odporności. Ta Sieć zaprasza nas do nawiązania nowych relacji ze sobą, z życiem i otaczającym nas światem.
Okładka książki Znaki miłości. Spójrz w gwiazdy, odnajdź miłość
nowość

59,99 zł 38,90 zł


PRZEWODNIK PO NOWOCZESNEJ ASTROLOGII MIŁOŚCI   MIŁOŚĆ jest zapisana w gwiazdach, ale ZWIĄZEK to kwestia decyzji. Carolyne Faulkner, autorka bestsellerowych „Znaków”, w swojej nowej książce pokazuje, jak dzięki gwiazdom odnaleźć miłość swojego życia i zbudować z nią trwałą relację.   Udowadnia, że nie ma czegoś takiego jak niekompatybilność znaków zodiaku i podpowiada nie tylko, jak znaleźć tę właściwą osobę, lecz także jak samemu stać się tą właściwą osobą. W „Znakach miłości” autorka obala mity i astrouprzedzenia, którymi kierujemy się podczas randkowania oraz oferuje skuteczne rady, jak stworzyć trwałą relację z każdym znakiem zodiaku.   Dzięki tej książce dowiesz się:   jak poskromić Lwa, okiełznać Byka i oswoić Skorpiona, komunikując się z nimi w ich języku miłości, co łączy znaki ogniste z wodnymi, a w jaki sposób znaki powietrzne uzupełniają się z ziemskimi, jak zadbać o potrzeby swoje i partnera mimo tego, że rządzą wami różne żywioły i planety, jak stworzyć udany związek z drugą sobą, nawet jeśli według tradycyjnej astrologii nie miałby on szans na powodzenie.   W czasach, gdy miłości szukamy w aplikacjach randkowych, ta książka to lektura obowiązkowa – zarówno przed randką, jak i po niej.
Okładka książki Luminarium. Magiczny przewodnik self-care

64,90 zł 36,83 zł


Zbiór mistycznych praktyk i ćwiczeń, który stanowi jedyny w swoim rodzaju przewodnik po uważności i dbaniu o siebie dla nastolatków. Nauczy cię, jak wieść życie pełne siły i oczywiście magii! Przekonasz się, że samoopieka nie tylko jest konieczna, ale także potrafi być magiczna!Twoja droga do dbania o siebie może być mistyczną podróżą, która sprawi, że uwierzysz w siebie, poczujesz się bardziej zdeterminowana i gotowa do spełniania marzeń. Znajdziesz tu wskazówki pomagające radzić sobie ze stresem, kreatywne sposoby na uważne i magiczne życie, konkretne narzędzia do samoopieki oraz porady praktyków w takich dziedzinach, jak tarot, astrologia, praca z energią i wiele innych. "Luminarium" to książka o praktycznej magii, która pozwala ci dążyć do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego z ciekawością i pewnością siebie.
Okładka książki Złe Oko. Skuteczne zaklęcia i rytuały..

49,90 zł 28,32 zł


Złe Oko to jedna z najstarszych, najbardziej uniwersalnych koncepcji wywodzących się zwierzeń ludowej.Bogate jest w kulturowe anegdoty i tradycje, obrosło mistycznymi opowieściami, a także nowoczesnymi interpretacjami.Ta książka dokładnie zgłębia pochodzenie Złego Oka, potwierdza jego obecność w starożytnych praktykach egipskich i symbolach antycznej Grecji i Rzymu. Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, że główne religie monoteistyczne są również pełne odniesień do Złego Oka.Co powiedział o Złym Oku Jezus w Kazaniu na górze? Prorok Mahomet ostrzegał przed niebezpieczeństwami z nim związanymi, ale jakie remedium zapewnił, aby zrównoważyć nieszczęście? Dlaczego i w jaki sposób Złe Oko pojawia się w literaturze rabinicznej i innych tekstach żydowskich? Książka Antonia Pagliarula odpowiada na te oraz inne ponadczasowe pytania, jednocześnie zabierając czytelników w literacką podróż, która jest pouczająca, oświecająca, a momentami nawet tajemnicza.Antonio Pagliarulo publikował w "Washington Post","NBC News","New York Daily News","The Wild Hunt"i"Religion News Service".Jest synem imigrantów z południowych Włoch.Wychował się w domu, w którym sztuki magiczne były na porządku dziennym.
Okładka książki Imbolc. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto..

42,90 zł 24,35 zł


Wykorzystaj energię i mocświęta światła!Imbolc, zwany świętem światła lub dniem świętej Brygidy, to sabat obchodzony 1 lutego, kiedy z czcią należy powitać zbliżającą się powoli wiosnę. Główną rolę odgrywa w nim symbolika światła: pierwsze promienie słońca zwiastują jasność po zimowym mroku. Dni stają się coraz dłuższe, noce krótsze, a ziemia przygotowuje się do wydania nowego życia.Podczas sabatu Imbolc pali się świece, z nadzieją przywołując ciepło i wiosnę.Ogień uosabia iskrę życia, gotowość do zmian i duchowego odrodzenia.Książka "Imbolc", ósma z serii "Sabaty", zamyka bestsellerowy cykl przybliżający w przystępny i fachowy sposób symbolikę dawnych wierzeń i ukazujący ich współczesne oblicze. Poszczególne tomy zawierają opisy rytuałów, medytacje, wróżby, receptury, a także prezentują stare i nowe praktyki celebrowania świąt, zgodnie z rytmem natury i Kołem Roku.Sięgnij do źródeł rzetelnej magicznej wiedzy i zainspiruj się pradawnymi wierzeniami.
Okładka książki Uzdrawiająca moc serca
nowość

59,90 zł 33,99 zł


Ponowne wydanie kultowej książki jednej z najbardziej wpływowych uzdrowicielek i jasnowidzących XXI wieku.Warsztaty Barbary Brennan zmieniły życie milionów ludzi na całym świecie. Dzięki tej książce także ty możesz doświadczyć jej wpływu na swoje jestestwo.Autorka przedstawia rewolucyjną wiedzę i pokazuje, jak pracować z procesem kreacji, by urzeczywistnić swoje największe marzenia. Zabiera czytelnika w podróż ze świata fizycznego na wyższy poziom manifestacji pragnień, a także dzieli się własnymi doświadczeniami i przedstawia historię swojego życia.Ta książka otworzy przed tobą nowe możliwości i pomoże wykreować życie, jakiego pragniesz. Dowiesz się z niej między innymi:jak przebiega proces twórczy z perspektywy systemu energetycznego człowieka, jak zachodzi postrzeganie pozazmysłowe oraz jak wygląda poziom astralny i jaki ma wpływ na twórczość. Nauczysz się rozpoznawać blokady energetyczne, które powstrzymują proces kreacji,orazuwalniać tę zablokowaną energię przez uzdrowienie sznurów genetycznych i relacji pokoleniowych. Odkryjesz, że źródło kreatywności jest w tobie i stanowi najpotężniejsze narzędzie, którym władasz. Musisz je tylko odnaleźć.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj