KATEGORIE [rozwiń]

Richard Webster

Okładka książki Obrona psychiczna dla początkujących wyd. 2023

44,90 zł 25,48 zł


Chroń swoją energię i stwórz bezpieczny domNa swojej drodze wielokrotnie spotykasz ludzi będących wampirami energetycznymii zjawiska, przed którymi chcesz uciec i nie dopuścić ich do siebie. Schronienia szukasz w domu, wśród bliskich ci osób. Czy możesz jednak mieć pewność, że to bezpieczne miejsce, gdzie nic ci nie zagraża? Negatywna energia wdziera się także w twoją osobistą przestrzeń, wnika między relacje z rodziną i przyjaciółmi, niszczy twój spokój. Poznaj skuteczne sposoby, by się przed nią chronić.Richard Webster, znany i ceniony specjalista w dziedzinie parapsychologii, przedstawia niezawodne metody odpierania ataków energetycznych. Krok po kroku uczy, jak korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Pokazuje, jak możesz wzmocnić swoją aurę i stworzyć bezpieczną przestrzeń, wolną od negatywnych wpływów, służącą tobie i osobom, na których dobru szczególnie ci zależy. Dzięki radom zawartym w tej książce nauczysz się stawiać granice wszystkiemu, czego nie chcesz w swoim życiu.
Okładka książki Magia koloru dla początkujących

44,90 zł 25,48 zł


Kolory wykazują właściwości uzdrawiające, o czym wiemy już od tysięcy lat.Wywierają one także psychologiczny wpływ na nasze umysły i emocje. W kolorze tkwi także ezoteryczna nutka. Można ją wykorzystać w magii barw, a także pomóc sobie w duchowym rozwoju. Bestsellerowy autor, Richard Webster, przedstawia największy zbiór technik magicznych opartych na kolorze. Dowiesz się, jak w prosty sposób, za pomocą kolorów, przyciągnąć szczęście, wyleczyć chorobę, zmniejszyć stres, poprawić relacje z bliskimi, poradzić sobie z depresją i rozwiązać codzienne problemy.
Okładka książki Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście

39,90 zł 24,51 zł


Jeden kryształ wiele możliwości!Zastanawiasz się, jak wprowadzić pozytywną energię do swojego życia? A może chcesz się dowidzieć, jak naprawić relacje z bliskimi lub nawiązać więź ze swoim pupilem? Wystarczy jeden kryształ, by zadziała się magia.Richard Webster, autor wielu bestsellerów, stworzył prosty i inspirujący przewodnik po pracy z kryształami. Niezależnie od tego, jaki kamień znajdzie się w twoich rękach, poznasz aż pięćdziesiąt zastosowań, dzięki którym między innymi:uwolnisz się od stresu,poprawisz pamięć i koncentrację,poradzisz sobie z trudnymi emocjami,zwiększysz swoją motywację oraz silę woli.W książce znajdziesz również dodatkowe informacje na temat różnorodnych kamieni, ich kolorów i zastosowań.
Okładka książki Magia wahadełka. Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi (wyd. 2022)

39,90 zł 22,64 zł


Wahadełko to lekki przedmiot przymocowany do nitki lub łańcuszka. Za pomocą tego niezwykłego, niepozornego instrumentu możemy uzyskać informacje niemożliwe do uzyskania w żaden inny sposób. Od tysiącleci wahadełko wykorzystuje się do wielu różnych celów: starożytni określali dzięki niemu miejsce wysiewu, pomagało ono odnaleźć zaginione osoby i przedmioty, wskazywało żyły wodne, a nawet złoża ropy.Richard Webster w charakterystycznym dla siebie, zrozumiałym i gawędziarskim stylu przedstawia pięćdziesiąt ćwiczeń i rytuałów, które można wykonać przy użyciu jednego wahadełka. Dowiesz się nie tylko tego, jak stawiać pierwsze kroki w dywinacji: wybrać wahadełko, przygotować je do używania (oczyścić, naładować energią), ale nauczysz się też zadawać odpowiednie pytania, które przybliżą cię do realizacji założonego celu.Używaj wahadełka, aby:- znaleźć zagubione przedmioty,- komunikować się z duchami,- zbalansować swoje czakry,- pracować z aniołami,- komunikować się telepatycznie,- redukować stres.Odkryj magię wahadełka, która ułatwi twoją codzienność!
Okładka książki Współczesna mowa ciała

34,30 zł 19,85 zł


Mawia się, że czyny znaczą więcej niż słowa. Kolejnym mądrym powiedzeniem jest to twierdzące, że słowa mogą co prawda kłamać, ale gesty zawsze powiedzą całą prawdę. Choć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, często padamy ofiarą manipulacji. Jak we współczesnym świecie rozszyfrować prawdziwe intencje innych ludzi? Teraz jest to możliwe dzięki tej bogato ilustrowanej i napisanej prostym językiem książce, która pozwala posiąść umiejętność odczytywania mowy ciała. Odkryj sekretny kod podświadomej komunikacji, o której istnieniu większość ludzi nie ma pojęcia. Wykorzystaj wiedzę dotyczącą mechanizmów rządzących mową ciała do rozszyfrowania sekretnych motywacji innych ludzi, wzmocnienia własnej pewności siebie oraz osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu. Korzystając z wiedzy Autora poprawisz relacje w związku, rozbudzisz pewność siebie, zrozumiesz przyjaciół i znajomych, a nawet nauczysz się odkrywać, kiedy ktoś kłamie. Dzięki tej publikacji z łatwością rozszyfrujesz emocje wypisane w oczach rozmówcy. Bez problemu rozpoznasz zainteresowany wyraz twarzy, szczery uśmiech i zachęcające spojrzenie. Dowiesz się, co oznaczają skrzyżowane ręce, obnażone zęby i rozszerzone źrenice. Autor przekona Cię, że wywieranie dobrego pierwszego wrażenia i nawiązywanie nowych kontaktów jest proste pod warunkiem, że wiesz w jaki sposób zaangażować w to swoje ciało. Zanim zaczniesz czytać w innych jak w otwartej księdze musisz zadać sobie tylko jedno pytanie. Czy jesteś gotów poznać całą prawdę?
Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących

44,90 zł 25,48 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości każdego człowieka. Analizując wygląd i kolor jego aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia.Dzięki temu przystępnemu poradnikowi:nauczysz się widzieć aurę,dowiesz się, jak wyczuwać energię aury i widzieć jej kolory,będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem,nauczysz się stymulować swoje czakry,zaczniesz wyczuwać wokół siebie ludzi z dobrymi intencjami wobec ciebie oraz tzw. wampiry energetyczne,poprawisz swoje relacje z bliskimi.
Okładka książki Magia wahadełka. Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi

36,90 zł 20,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wahadełko to lekki przedmiot przymocowany do nitki lub łańcuszka. Za pomocą tego niezwykłego, niepozornego instrumentu możemy uzyskać informacje niemożliwe do uzyskania w żaden inny sposób. Od tysiącleci wahadełko wykorzystuje się do wielu różnych celów: starożytni określali dzięki niemu miejsce wysiewu, pomagało ono odnaleźć zaginione osoby i przedmioty, wskazywało żyły wodne, a nawet złoża ropy... Richard Webster w charakterystycznym dla siebie, zrozumiałym i gawędziarskim stylu przedstawia pięćdziesiąt ćwiczeń i rytuałów, które można wykonać przy użyciu jednego wahadełka. Dowiesz się nie tylko tego, jak stawiać pierwsze kroki w dywinacji: wybrać wahadełko, przygotować je do używania (oczyścić, naładować energią), ale nauczysz się też zadawać odpowiednie pytania, które przybliżą cię do realizacji założonego celu. Używaj wahadełka, aby: znaleźć zagubione przedmioty, komunikować się z duchami, zbalansować swoje czakry, pracować z aniołami, komunikować się telepatycznie, redukować stres. Odkryj magię wahadełka, która ułatwi twoją codzienność!
Okładka książki MAGICZNE KRYSZTAŁY PROSTE RYTUAŁY NA SZCZĘŚCIE

36,90 zł 20,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeden kryształ – wiele możliwości! Zastanawiasz się, jak wprowadzić pozytywną energię do swojego życia? A może chcesz się dowidzieć, jak naprawić relacje z bliskimi lub nawiązać więź ze swoim pupilem? Wystarczy jeden kryształ, by zadziała się magia. Richard Webster, autor wielu bestsellerów, stworzył prosty i inspirujący przewodnik po pracy z kryształami. Niezależnie od tego, jaki kamień znajdzie się w twoich rękach, poznasz aż pięćdziesiąt zastosowań, dzięki którym między innymi: – uwolnisz się od stresu, – poprawisz pamięć i koncentrację, – poradzisz sobie z trudnymi emocjami, – zwiększysz swoją motywację oraz silę woli. W książce znajdziesz również dodatkowe informacje na temat różnorodnych kamieni, ich kolorów i zastosowań.
Okładka książki Amulety i talizmany

34,90 zł 19,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

ODKRYJ MAGIĘ AMULETÓW I TALIZMANÓW, KTÓRE PRZYNIOSĄ CI SZCZĘŚCIE I POWODZENIE Magiczne przedmioty towarzyszyły ludziom od wieków. Do dzisiaj nosi się je z intencją ochrony, przyciągania szczęścia i odpędzania zła. Kamienie urodzeniowe, krzyż Ankh, czterolistna koniczyna czy podkowa to przykłady amuletów i talizmanów obdarzonych magiczną siłą. Dowiedz się, jak korzystać z mocy tych niezwykłych przedmiotów, aby działały zgodnie z twoimi potrzebami pragnieniami. Dzięki tej książce: – dowiesz się, jak wybrać właściwe przedmioty, które zapewnią ci ochronę i pomoc, – nauczysz się tworzyć, oczyszczać i wzmacniać swoje amulety i talizmany do konkretnych celów, – odkryjesz, jak wpływać na różne sfery życia dzięki mocy amuletów i talizmanów. __ Łatwy w użyciu przewodnik i krótka historia popularnych magicznych obiektów, opiera się głównie na „wypróbowanych i prawdziwych” metodach z uwzględnieniem drobnych, intuicyjnych zmian. Naprawdę przyzwoite wprowadzenie do tworzenia talizmanów i amuletów, a także dobry początek dla początkujących zainteresowanych tematem – Psyche, amazon.com Świetna książka zarówno dla początkujących, jak i praktyków. Zawiera nawet wiedzę z zakresu numerologii i tworzenia magicznych kwadratów. To najlepszy poradnik w tym temacie, jaki do tej pory kupiłam – Kimberly Rogers, amazon.com __ O autorze Richard Webster – jeden z najbardziej twórczych i poczytnych autorów książek o tematyce ezoterycznej – urodził się w Nowej Zelandii w 1946 roku i mieszka tam do dziś. Od najmłodszych lat ciekawił go świat ponadnaturalny. Jednak o zagadnieniach parapsychologicznych nie mógł rozmawiać z nikim spoza kręgu najbliższej rodziny – zainteresowanie chiromancją i hipnozą w latach sześćdziesiątych XX wieku mogło przysparzać tylko kłopotów. Uczęszczał do chrześcijańskiej szkoły, później pracował dla wydawnictwa publikującego książki o tematyce chrześcijańskiej. To właśnie podczas jednego z wyjazdów służbowych poznał grono osób podzielających jego pasję, której od tej pory nie musiał już ukrywać.
Okładka książki Różdżka i wahadełko dla początkujących

29,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Różdżka i wahadełko dla początkujących
Okładka książki Różdżkarstwo dla początkujących

29,00 zł 19,13 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy każdy może zostać różdżkarzem? Właściwie tak! Jeśli Twój umysł będzie otwarty na rady zawarte w książce Różdżkarstwo dla początkujących, to odkryjesz swoje zdolności radiestezyjne i nauczysz się, jak być dobrym radiestetą. Richard Webster, autor poradnika, wprowadzi Cię w fascynujący świat różdżkarstwa. Wyjaśni, na czym polega radiestezja, zapozna z narzędziami pracy różdżkarza oraz metodami, które będzie można wykorzystać w wielu dziedzinach życia. Zajmując się tą niezwykłą sztuką, możesz służyć pomocą innym - szukać wody, złota i różnych potrzebnych rzeczy. Możesz odnajdywać zguby i pomagać w osiąganiu pełnego zdrowia, szczęścia i dobrobytu. Aby dojść do wprawy w posługiwaniu się różdżką czy wahadełkiem i doświadczyć ich działania, potrzeba oczywiście czasu i dużo ćwiczeń. Trochę samozaparcia i sukces murowany!
Okładka książki Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

36,90 zł 20,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury Richarda Webstera to pełne i wyczerpujące źródło wiedzy o aurze i najskuteczniejszych metodach pracy z polem aurycznym i energią czakr. Autor omawia strukturę aury i występujące w niej kolory. Prezentuje rożne metody pracy z aurą i czakrami za pomocą sprawdzonych narzędzi: kryształów, kamieni i wahadełka. Książka zawiera proste ćwiczenia, pozwalające łatwo opanować omawiane w niej techniki. Z książki tej nauczysz się: nauczysz się odczytywania i interpretacji struktur pojawiających w aurze; poznasz metody rozpoznawania symptomów chorób oraz oczyszczania pola energetycznego; będziesz mógł dokonywać odczytów aury swoim bliskim i przyjaciołom, a nawet zwierzętom; zatroszczysz się o ciało energetyczne i tak ukształtujesz energię swojej aury, by odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. ` ZADBAJ O AURĘ, A ZMIENISZ ŻYCIE NA LEPSZE O autorze Richard Webster jest jednym z najbardziej płodnych i wszechstronnych autorów. Bestsellery jego autorstwa to m.in. Anioły i duchowi przewodnicy, Twórcza wizualizacja dla początkujących i Feng shui w twoim domu. Podróżuje po całym świecie, co roku prowadząc wykłady i warsztaty ezoteryczne. Mieszka w Nowej Zelandii.
Okładka książki Feng shui w twoim domu

29,90 zł 16,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Feng shui w twoim domu to niezastąpiony poradnik dla każdego, kto chciałby, aby jego dom był miejscem przyciągającym szczęście, dobrobyt i pokój. Korzystając ze starożytnej chińskiej sztuki aranżacji wnętrz, zaczniesz żyć w harmonii z ziemią. Poczujesz się bardziej usatysfakcjonowany, szczęśliwszy, a nawet zdrowszy – a jedyne, co będziesz musiał zrobić, to przestawić niektóre meble, naświetlić zaciemnione miejsca czy zastosować inne proste remedium z szerokiej gamy mądrości feng shui. Dzięki praktycznym poradom zawartym w tej bogato ilustrowanej książce niedoścignionego Richarda Webstera będziesz mógł aktywować strefy zdrowia, rodziny czy miłości; ochronić się przed wyciągającymi energię „strzałami”, które mogą być wymierzone w twój dom; podnieść przepływ energii chi w domu; zaradzić negatywnemu oddziaływaniu miejsc „śmierci”, „pięciu duchów” czy „katastrofy”, znajdujących się w każdym domu. Nauczysz się również oceniać domy członków rodziny i przyjaciół z perspektywy zasad feng shui. „W feng shui wspaniałe jest między innymi to, że dzięki niemu można zaradzić niemal każdemu problemowi”. – Richard Webster
Okładka książki Encyklopedia aniołów

34,90 zł 19,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Anioły to twoje dobre duchy, które w trudnych chwilach dodają ci siły i otuchy, byś mógł realizować swój cel duchowego wzrastania ku boskości. Bez względu na to, jaką duchową ścieżką podążasz, one zawsze oferują ci swoje przewodnictwo i inspirację. Encyklopedia aniołów – istot pochodzących z różnych tradycji, kultur i systemów wierzeń na całym świecie – to alfabetycznie ułożony spis, który pozwala poznać szczególne cechy i zdolności każdego anioła oraz ilustruje niezliczone sposoby, w jaki ci niebiańscy pomocnicy mogą pogłębić duchową praktykę i wzbogacić twoje życie. Dzięki temu obszernemu zbiorowi dowiesz się m.in., kto jest twoim aniołem stróżem, którzy archaniołowie sprawują nad tobą pieczę oraz które anioły patronują twojemu znakowi zodiaku. Sięgnij po książkę, która zawiera wszystko, czego ci potrzeba, abyś nawiązał kontakt z boskością. Otwórz swoje serce na cudowną moc aniołów, na błogosławieństwa, które ci ześlą, a wypełnisz swoje życie spokojem i radością. Odkryj rolę aniołów w religiach całego świata oraz dostrzeż wpływ, jaki wywierają na ciebie i na twoich bliskich.
Okładka książki Jak przyciągnąć szczęście?

34,90 zł 20,79 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czym jest szczęście? Jak przyciągnąć je do siebie lub jak poprawić jego jakość? Autor bestsellerowych poradników objaśnia, czym jest pomyślność i dzieli się z tobą 365 prostymi technikami, które sprawią, że polepszysz swój los i będzie ci się wiodło w każdej dziedzinie życia. Głównym celem tej książki jest opisanie idei przyciągania szczęścia i pokazanie, w jaki sposób samodzielnie możesz pomóc swojemu przeznaczeniu. Być może nie jesteś w stanie kontrolować tego, co ci się przydarza, ale na pewno masz kontrolę nad swoimi reakcjami. JEŚLI CHCESZ BYĆ SZCZĘŚCIARZEM, to pamiętaj, że wszystko zależy od ciebie, a z pomocą tej książki zobaczysz jakie to proste. Za pomocą szczęścia i kierując się swoim przeczuciem oraz wskazówkami z tej zabawnej i pouczającej publikacji na pewno uda ci się poprawić swoje codzienne przeznaczenie. Sprawdzone, często nietypowe, ale przede wszystkim niezawodne porady oraz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o szczęśliwych dniach, liczbach, miesiącach, zwierzętach, kamieniach, talizmanach itd. znajdziesz w tej przystępnej, pełnej mądrych rad książce. Poznaj posoby, dzięki którym zwiększysz swoje szczęście i powodzenie oraz odmienisz swój los!
Okładka książki Anioły i duchowi przewodnicy

36,00 zł 24,82 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Każdy z nas ma własną drużynę wsparcia w postaci duchowych pomocników, którzy chronią nas i bezpiecznie prowadzą przez życie. Warto zatem świadomie pracować nad utrzymywaniem związku z nimi.Jak nawiązać kontakt z niewidzialnymi pomocnikami? Pomoc aniołów stróżów oraz duchowych opiekunów okazała się w moim życiu wręcz nieoceniona. W ciągu wielu lat miałem szansę pomagać ludziom w nawiązywaniu kontaktu z ich przewodnikami lub aniołami i każda z tych osób na tym skorzystała. Pisałem tę książkę z myślą o zapoznaniu jeszcze większej liczby ludzi ze światem duchowym, niż jestem to w stanie uczynić podczas indywidualnych zajęć. W kwestii duchowych opiekunów i aniołów stróżów istnieje sporo zamieszania. Niektórzy twierdzą, że nie ma między tymi dwiema grupami różnicy. Nie dziwi mnie to, ponieważ duchowi opiekunowie mogą czasami pojawiać się pod postacią aniołów. Istnieje jednak między nimi znaczna różnica, którą chcę w tej książce wyjaśnić. Odkryjesz szybkie postępy w twoim duchowym i osobistym rozwoju, gdy tylko zaprosisz do swego życia aniołów stróżów oraz przewodników. Miałem przywilej obserwowania takich zmian u wielu ludzi, a są to zmiany radosne. Doświadczysz więcej szczęścia, radości oraz większego poczucia spełnienia w życiu niż kiedykolwiek przedtem. Zmianę, jaka w tobie nastąpi, zauważą także inni, ponieważ staniesz się spokojniejszy, bardziej zrelaksowany oraz o wiele bardziej kochający. Twoja miłość do siebie samego, rodziny, przyjaciół oraz całego świata wzrośnie, wpływając na każdy obszar twego życia. Wszyscy mamy czasami problemy. Bez względu na to, jak trudne jest twoje życie, odkryjesz, że zacznie płynąć spokojniej, a problemy rozwiążą się szybciej, gdy zezwolisz swoim duchowym przewodnikom oraz aniołom stróżom na pomoc. Richard Webster (1946) urodził się i mieszka na stałe w Nowej Zelandii. Co roku dużo podróżuje po całym świecie, dając wykłady oraz prowadząc warsztaty dotyczące parapsychologii. Napisał wiele książek i artykułów, głównie na tematy parapsychologiczne. Jest żonaty, ma trójkę dzieci. Jego rodzina bardzo go wspiera w działalności zawodowej, lecz najstarszy syn, obserwując karierę ojca, zdecydował się wybrać zawód księgowego. Anioły i duchowi przewodnicy, fragment>   Korzyści wynikające z pracy z przewodnikami Duchowy rozwój sprawia, że stajemy się bardziej zrównoważeni. Wierzymy, że składamy się z fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego elementu, jednak rzadko spotyka się ludzi, którzy znaleźli równowagę w tych wszystkich czterech obszarach. Najczęściej zdarza się spotykać osoby, które spędzają życie na sali gimnastycznej, wzmacniając swoje ciało i osiągając szczyty kondycji fizycznej, ale szansę na to, że poświęcają choćby część swego czasu lub energii na pozostałe trzy aspekty są żadne. Pielęgnując stronę duchową, najczęściej pomagamy sobie także w innych obszarach. Ludzie, którzy wybierają duchową ścieżkę rozwoju, poprawiają sferę mentalną. Coraz lepiej dostrajają się do świata, który ich otacza, oraz odkrywają, że to, co dawniej sprawiało kłopot, traci na znaczeniu. W konsekwencji rozwijają się także emocjonalnie. Kiedy ludzie rozwijają się duchowo, wielu z nich zwraca uwagę na swe ciało będące świątynią, o którą trzeba zadbać, czyli kierują większą uwagę na kondycję fizyczną. Zajmuj się wszystkimi czterema obszarami swego życia, a stopniowo odkryjesz zmiany, jakie w tobie nastąpią. Ludzie dostrzegą twój spokój oraz wewnętrzne światło. Mogą sobie nie zdawać sprawy z tego, co właściwie robisz, lecz na pewno będą świadomi zachodzących w tobie zmian. Pod każdym względem będziesz czuł się lepiej oraz uzyskasz pewność, że możesz osiągnąć to, na czym się skoncentrujesz. Magia myślenia na wielką skalę Spis Treści   Przedmowa Wstęp: Twój nieograniczony potencjał Część I: Aniołowie stróże Aniołowie Twój anioł stróż Kreowanie własnego anioła stróża Praca z archaniołami Uzdrowiciele Aniołowie, twórczość i sztuki piękne Twój anielski pamiętnik Twój anielski ołtarzyk Kamienie szlachetne a twój anioł stróż Odnajdywanie życiowego celu z pomocą anioła stróża Część II: Duchowi przewodnicy Duchowi przewodnicy Sposoby nawiązywania kontaktu z duchowymi przewodnikami Intuicyjne odnajdywanie duchowych przewodników Duchowi przewodnicy a zdrowie emocjonalne. Większa pewność siebie i wyższa samoocena Twoi nieograniczeni opiekunowie Koło metapsychiczne Jak zostać medium Praca w parach Związki z przeszłym życiem Inni niewidzialni pomocnicy Wnioski Słowniczek Polecane lektury  
Okładka książki Różdżkarstwo

29,00 zł 20,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy każdy z nas może zostać różdżkarzem? Właściwie tak! Jeśli Twój umysł będzie otwarty na rady zawarte w tej książce, to odkryjesz swoje zdolności radiestezyjne i nauczysz się, jak być dobrym radiestetą. Richard Webster, autor poradnika, wprowadzi Cię w fascynujący świat różdżkarstwa. Wyjaśni, na czym polega radiestezja, zapozna Cię z narzędziami pracy różdżkarza oraz metodami, które będzie można wykorzystać w wielu dziedzinach życia. Zajmując się tą niezwykłą sztuką, możesz służyć pomocą innym - szukać wody, złota i różnych potrzebnych rzeczy. Możesz odnajdywać zguby i pomagać w osiąganiu pełnego zdrowia, szczęścia i dobrobytu.
Okładka książki Twórcza wizualizacja dla początkujących

32,30 zł 19,23 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Każdy z nas ma możliwość wizualizowania sukcesu i pozytywnych myśli, dzięki którym spełniają się marzenia i ziszczają nadzieje. Twórcza wizualizacja to naturalna zdolność ludzkiego umysłu, dzięki której można osiągnąć spełnienie w każdej dziedzinie życia i której można używać, by osiągać najrozmaitsze cele. Umysł generuje około pięćdziesięciu tysięcy myśli dziennie, a ty możesz wykorzystać je do osiągnięcia wszystkiego, czego pragniesz. Twórcza wizualizacja to niezwykle pożyteczna umiejętność, dzięki której możesz odmienić swojej życie. Możesz korzystać z niej, aby zmienić sytuację finansową, rozwinąć karierę zawodową, poprawić zdrowie, wyeliminować negatywne przyzwyczajenia czy przyciągnąć miłość i dobrobyt. To twoje myśli tworzą rzeczywistość, więc kiedy je zmienisz i skupisz na tym, czego chcesz od życia, uczynisz je takim, o jakim marzyłeś. Proste metody i techniki, sprawią, że skuteczny system realizacji marzeń jakim jest twórcza wizualizacja, wprowadzi do twego życia pozytywne i trwałe zmiany. Dzięki prostym ćwiczeniom i łatwym w stosowaniu technikom, dowiesz się, jak korzystać z twórczej wizualizacji każdego dnia. Pamiętaj, że to myśli tworzą rzeczywistość, więc warto je zmienić i skupić się na tym, czego chcesz od życia, żeby uczynisz je takim, o jakim marzysz. Wykorzystaj moc swojej wspaniałej i kreatywnej wyobraźni, aby zmienić swoje życie!
Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących

32,30 zł 19,23 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatno-czerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby. Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka – to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy – może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis jej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Analizując wygląd i kolor aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia człowieka. Teraz możesz nauczyć się widzieć tę energię, która emanuje zarówno od ciebie, jak i innych ludzi. Dowiesz się, jak wyczuwać aurę, jak widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Jeśli zaś nauczysz się odczytywać aurę to, między innymi, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem oraz nauczysz się stymulować swoje czakry. Widzenie aury innych ludzi umożliwi także odczytanie ich intencji wobec twoje osoby. Będziesz wiedzieć, czy znajdujesz się w otoczeniu osób z pozytywnym nastawieniem, czy może tzw. „wampirów energetycznych”, dzięki czemu poprawisz swoje relacje z ludźmi. Poznaj potężne źródło informacji na temat aury i jej znaczenia dla zdrowia i sukcesu.Odczytywanie aury dla początkujących Spis treści: O autorze Otwórz okno swojej duszy Wprowadzenie Rozdział 1.    Czym jest aura? Rozdział 2.    Wyczuwanie aury Rozdział 3.    Jak zobaczyć aurę? Rozdział 4.    Kolory aury Rozdział S.    Czakry Rozdział 6.    Interpretowanie kolorów Rozdział 7.    Aura a zdrowie Rozdział 8.    Aura a samodoskonalenie Rozdział 9.    Odczyty aury Podsumowanie Dodatek A: Znaczenie kolorów Dodatek B: Słowa kluczowe dla czakr Przypisy Słownik pojęć Zalecane lektury
Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących

32,30 zł 19,23 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatno-czerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby. Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka – to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy – może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis jej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Analizując wygląd i kolor aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia człowieka. Teraz możesz nauczyć się widzieć tę energię, która emanuje zarówno od ciebie, jak i innych ludzi. Dowiesz się, jak wyczuwać aurę, jak widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Jeśli zaś nauczysz się odczytywać aurę to, między innymi, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem oraz nauczysz się stymulować swoje czakry. Widzenie aury innych ludzi umożliwi także odczytanie ich intencji wobec twoje osoby. Będziesz wiedzieć, czy znajdujesz się w otoczeniu osób z pozytywnym nastawieniem, czy może tzw. „wampirów energetycznych”, dzięki czemu poprawisz swoje relacje z ludźmi. Poznaj potężne źródło informacji na temat aury i jej znaczenia dla zdrowia i sukcesu.Odczytywanie aury dla początkujących Spis treści: O autorze Otwórz okno swojej duszy Wprowadzenie Rozdział 1.    Czym jest aura? Rozdział 2.    Wyczuwanie aury Rozdział 3.    Jak zobaczyć aurę? Rozdział 4.    Kolory aury Rozdział S.    Czakry Rozdział 6.    Interpretowanie kolorów Rozdział 7.    Aura a zdrowie Rozdział 8.    Aura a samodoskonalenie Rozdział 9.    Odczyty aury Podsumowanie Dodatek A: Znaczenie kolorów Dodatek B: Słowa kluczowe dla czakr Przypisy Słownik pojęć Zalecane lektury

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj