KATEGORIE [rozwiń]

Rozwój duchowy

Polecamy dobre książki z rozwoju duchowego i ezoteryczne - anioły, magia, wróżbiarstwo, astrologia, życie po śmierci, numerologia, runy, parapsychologia, tarot  i inne. W tej strefie zapraszamy do bogato wyposażonego działu z książkami o ezoteryce i wiedzy tajemnej. Tutaj możesz zaopatrzeć się w lekturę na temat magii, parapsychologii, psychotroniki, tajemnic świata oraz szeroko pojetej wiedzy tajemnej. Takie pojęcia jak reiki, runy, trzecie oko, biała i czarna magia, życie między wcieleniami, wróżby, numerologia, jasnowidzenie, sekrety szeptuch to zagadnienia, które znajdują się w proponowanych przez nas publikacjach. 

Okładka książki Rośliny Magiczne
nowość

94,00 zł


Książka wydana w oryginale w języku francuskim w Paryżu w 1902 r., po raz pierwszy przetłumaczona na j. polski przez Jakuba Zielonkę, który nie tylko przetłumaczył, ale również w licznych przypisach podał prawidłową nomenklaturę roślin oraz komentarze. Paul Sédir, a właściwie Yvon Le Loup to postać tyleż ciekawa, co ta­jemnicza. Krótki przegląd dzieł owego francuskiego ezoteryka i mi­styka, żyjącego na przełomie XIX i XX wieku, daje nam pewien ob­raz jego zainteresowań. Mamy tu więc pozycje o różokrzyżowcach, podstawach hebrajskiego, fakirach, kabale, I Wojnie Światowej widzianej z perspektywy mistycznej, interpretacji snów, tajemnej medycynie, świetle astralnym i inkantacjach. Wiedza, nie tylko o jakiej porze roku zbierać zioła, ale przede wszystkich działanie ziół zależy od tego w jakim znaku zodiaku czy pod jaką planetą były zbierane. I w jakiej formie należy podawać. Książka podzielona jest na 3 części: pierwsza część jest o Kró­lestwie Roślin, podzielona na paragrafy o Botanogenii, Fizjologii roślin oraz ich Sygnaturach; część druga Człowiek a Roślina z pa­ragrafami o Odżywianiu, Terapeutyce, Magii, Agronomii, Magicz­nym Wzroście Roślin, Palingenezie oraz Palingenezie Historycznej i Praktycznej i wreszcie trzecia najbardziej praktyczna część, czyli Słowniczek Botaniczny. Sédir pisał to dzieło niewątpliwie z myślą o dotarciu do szersze­go grona Odbiorców. Język jest stosunkowo prosty, skomplikowane terminy alchemiczne czy ezoteryczne eksplikowane są w przystęp­ny sposób. Na pewno dużym wyzwaniem był sam słowniczek botaniczny, w szczególności próba tłumaczenia bogato przytaczanych nazw zwyczajowych różnorakich roślin, jednakże załączane zazwyczaj nazwy łacińskie sprawiły, że lwią część gatunków udało się zidentyfikować. Ilustracje pochodzą z "Przewodnika do oznaczania roślin ". Rostafińskiego z 1906 r.
Okładka książki Niebiańska Sophia i istota antropozofii

48,00 zł 30,21 zł


Autor podaje obszerny opis duchowego rozwoju ludzkości w okresie po katastrofie Atlantydy. Na kolejne kultury poatlantydzkie oddziałują istoty duchowe wyższych hierarchii, a zwłaszcza Niebiańska Sophia. Szczegółowo opisany jest też prąd magów, związany z rozwojem narodów pogańskich w kulturze Babilonu i Chaldei, oraz duchowy prąd pasterzy w rozwoju kultury starohebrajskiej, i połączenie tych prądów w czasie Misterium Golgoty. Najniższym i najbliższym człowiekowi członem Niebiaskiej Sophii jest duchowa istota Antroposophia, która wcąż się rozwija, a obecnie przejawia się w antropozofii, nauce badającej dziedzinę duchową.
Okładka książki Ścieżka radości

60,00 zł 33,24 zł


Ścieżka radości. Podróż do serca transu Duchy cię poprowadzą, powiedziała szamanka Enkhetuja podczas inicjacji Corine w Mongolii w 2000 roku. Przez następnych dwadzieścia lat doświadczenie szamanizmu stopniowo opuszczało kontekst kulturowy i ojczyznę Caatanów, by stać się niezwykłą podróżą do serca transu tym razem w ramach eksperymentów naukowych. Corine Sombrun poddaje się wszelkim badaniom mózgu, a zarazem angażuje w kreacje artystyczne, pozostając zawsze w ścisłym kontakcie z rdzennymi kulturami, które pielęgnują holistyczną wizję świata. Niestrudzenie poszerza pole ludzkiej percepcji i poznania. Wywoływany siłą woli trans, dostępny niemalże dla każdej osoby, pozwala przenieść się w sferę poszerzonych możliwości i uskrzydlającej radości, które mają moc transformowania ludzkiego życia. Potencjał terapeutyczny z tym związany jest ogromny, zaś implikacje filozoficzne w dziedzinie poznania siebie i relacji ze wszystkim, co żywe, kierują nas na nowe, cenne i inspirujące ścieżki. Corine Sombrun jest pianistką, kompozytorką, dziennikarką radiową i autorką licznych książek. W 2019 roku, wraz z międzynarodowym zespołem naukowców, powołała do życia Trance Science Research Institute. Na podstawie jednej z jej książek, Mon initiation chez les chamanes [Moja inicjacja u szamanów] (2004) powstał film Un monde plus grand [Większy świat] (2019).
Okładka książki Wyrocznia Uświęconych Twórców

139,00 zł 98,62 zł


Przewodnik dla Ciebie, który podążasz za swymi marzeniami i nie boisz się cudów, i dla każdego, kto poszukuje inspiracji i pragnie rozwinąć świadomość czy to w życiu, czy przy twórczych projektach. Urzeczywistniaj Twoje wielkie, uświęcone marzenia! Symbole i hasła na tych wyjątkowych kartach wesprą Cię w rozwoju kreatywności, wytyczą ścieżkę dla duszy i pomogą zaplanować kolejne projekty. Pełne zachęty teksty i skłaniające do przemyśleń pytania pomogą Ci nabrać dystansu do stojących przed Tobą wyzwań, pomogą znów połączyć się z magiczną siłą kreatywności, abyś mógł rozwijać swą twórczą duszę. Codziennie inspirowane działania pokierują Cię w stronę życia przepełnionego sensem i radością. O CHRIS-ANNEWitaj, piękny twórco! Dziękuję Ci, że zainteresowałeś się mną. Jestem projektantką, strategiem marki, miłośniczką tarota i magicznego myślenia. Po latach zwyczajnej pracy w firmie projektowej spotkało mnie prawdziwe błogosławieństwo, a moja ścieżka została skutecznie przekierowana, kiedy to postanowiłam, że potrzebuję do pracy talii wyroczni. Ten niepozorny projekt zaczął się jako niezwykły eksperyment w prawdziwym życiu, w ramach którego karty wyroczni przeplatały się ze spotkaniami z klientami, zaś karty tarota z sesjami strategicznymi. Mojeżycie zmieniło się na zawsze, kiedy zobaczyłam rezultaty tych poszukiwań. Teraz prowadzę kursy Uświęconych Twórców, na których magia przeplata się z biznesem, a ja pracuję nad taliami tarota w małym miasteczku w Kanadzie leżącym u stóp stoków snowboardowych. Mam szczęście dzielić moje dni z moim cudownym mężem Alejandro i naszym labradorem australijskim, Jupiter Stardust. Wznoszę toast za odnalezienie miłości, radości i inspiracji na Twoje drodze.
Okładka książki Wyrocznia Mądrość Wróżek

119,00 zł 84,42 zł


Ta talia stanowi pomost prowadzący do królestw elementali tych krain, które pozostają poza zasięgiem naszego dostępnego zmysłom świata. W tych duchowych wymiarach mieszkają urocze wróżki, anioły, smoki, elfy oraz inne stworzenia, które nawiązują z nami więź, abyśmy mogli się rozwijać. To ich zadanie pomagać nam na naszej duchowej drodze i nas chronić. Skorzystaj z tych uroczych kart wy- roczni i zapoznaj się z tą serdeczną społecznością wróżek, którym na sercu zawsze leży nasze dobro. Dołączona do talii ilustrowana książka zawiera przewodnictwa duchowe w postaci mądrych przesłań od wróżek. Znajdziesz tam również inwokacje, za pomocą których lepiej ukierunkujesz swoje intencje, a także rozwiniesz w sobie bardziej pozytywne nastawienie do życia.
Okładka książki Tarot Muzy

139,00 zł 98,62 zł


Tarot Muzy, który jest natchniony elektrycznym duchem, oświetli Ci drogę w kierunku magii i inspiracji za pomocą klarownej symboliki i potężnej energii Muzy. Kolory zostały przemianowane na Emocje (Kielichy), Inspiracje (Buławy), Głosy (Miecze) i Materie (Pentakle) po to, aby nieść przesłanie ze źródła stworzenia. Niniejszy przewodnik zawiera szczegółowy opis znaczenia kart, poezję i wskazówki, które wzbogacą Twoje odczyty i wzniecą iskry Twojej kreatywności. Obudź w sobie Muzę!
Okładka książki Podróże numerologiczne cz.2

44,00 zł 26,71 zł


Kochany Czytelniku, trzymasz w swych dłoniach drugą część Podróży numerologicznych. Po raz drugi pragnę zaprosić Cię do wspólnego wędrowania po świecie magii zaklętej w liczbach. Podczas naszego pierwszego spotkania dowiedziałeś się więcej na temat numerologii, czyli nauki, która towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, a która stanowi jednocześnie znakomite narzędzie poznania samego siebie. Zanurzając się w tej numerologicznej opowieści zdobyłeś wiedzę o tym jak wpłynąć na swoje życie osobiste poprzez umiejętne wykorzystanie liczbowych wibracji. W trakcie naszego drugiego spotkania zgłębisz tajniki numerologii biznesu dowiesz się jak bazując na liczbach i ich energii założyć biznes, w jaki sposób dobrać sobie parterów oraz współpracowników, a także jaką nazwą posłużyć się, by Twoja firma przyniosła powodzenie w rozwoju oraz realne zyski. Otrzymasz również solidną porcję pożytecznych ciekawostek, które rozszerzą wiedzę numerologiczną o pewne mało znane elementy np. związki pomiędzy numerologią a kolorami oraz kamieniami szlachetnymi, numerologię domu oraz alchemię numerologiczną dzieci.Jeśli pociągają Cię możliwości odkrywania i wykorzystywania tej wiedzy i chcesz jak najpełniej zastosować je w swoim życiu zachęcam do zwiększania swojej numerologicznej świadomości. Wierzę, że aktywna praca z liczbami otworzy Ci drzwi do lepszego poznania oraz zrozumienia samego siebie, a także do wykorzystania pełni swojego potencjału. Cieszę się, że mogę stać się częścią tego procesu, dzieląc się z Tobą tajnikami wiedzy, która jest mi szczególnie bliska.Kamila Ryszkowska
Okładka książki Sekret szczęścia
nowość

34,00 zł 19,18 zł


Od zarania dziejów ludzie poszukują szczęścia. Jest ono wpisane w ludzką naturę, stanowi sens i cel wszelkich dążeń. Jednak mimo usilnych starań, wydaje się ono zawsze tańczyć gdzieś w oddali. Czy naprawdę istnieje recepta na szczęście? Autor próbuje odpowiedzieć na to pytanie, sięgając do mistycznej mądrości Wschodu i Zachodu. Przekonuje, że kluczem jest bezinteresowna służba innym. Tylko rezygnując z egoistycznych pragnień i poświęcając się działaniu dla dobra innych, możemy doświadczyć prawdziwego szczęścia. Książka przybliża naturę ludzkich dążeń do szczęścia i pokazuje, dlaczego tak często kończą się one rozczarowaniem. Zwraca uwagę na pułapki bogactwa, przyjemności, sławy i władzy. Prezentuje ideę zapomnienia o sobie i służby ludzkości jako drogę do odnajdywania sensu i spełnienia. Ta prosta recepta na szczęście wymaga jednak hartu ducha. Droga, choć wąska, możliwa jest do przebycia. Wystarczy tylko determinacja i wiara w siłę miłości. Autor pokazuje, jak w codziennych wyborach i działaniach wcielać w życie ideał altruistycznej służby. Jak w relacjach z innymi dostrzegać ich boską naturę. Jak mądrze pomagać zwierzętom i roślinom. Jak wyzbyć się pragnienia doczesnej nagrody czy wdzięczności. Jak wreszcie stać się godnym uczniem Wielkich Mistrzów, którzy od zarania dziejów przewodzą ludzkości. To poruszająca i mądra opowieść o poszukiwaniu tego, co naprawdę istotne. Lektura, która może zainspirować do przewartościowania swojego życia, jednak bez rezygnowania z jego materialnych aspektów i własnego dobrobytu.
Okładka książki Metody rozwojupsychicznego
nowość

39,00 zł 23,67 zł


Czy kiedykolwiek czułeś, że otacza Cię niezbadany, tajemniczy świat, z którego płyną natchnienia, przeczucia i niezwykłe moce umysłu? A może dostrzegasz własną wrażliwość psychiczną, lecz nie potrafisz jej zrozumieć i kontrolować? Na kartach tej lektury zgłębisz istotę intuicji, przeczuć, wizji, snów i innych doświadczeń parapsychicznych. Poznasz mechanizmy nieświadomego umysłu i nauczysz się świadomie komunikować z własną podświadomością. Autor odkryje przed Tobą sposoby wyciszania wewnętrznego dialogu, byś mógł dotrzeć do najgłębszych zakamarków swojej podświadomości. Wskaże metody osiągania stanów medytacyjnych dla wzmocnienia i odnowy umysłu. Ujawni tajemnice manifestowania rzeczywistości mocą myśli i wyobraźni. Autor, będący doświadczonym studentem nauk tajemnych, odkrywa przed nami zadziwiający świat zjawisk psychicznych. Wyjaśnia, czym jest ów niewidzialny wymiar otaczający nas na co dzień, kto i w jaki sposób go zamieszkuje. Ostrzega przed lekkomyślnym budzeniem niebezpiecznych mocy, a zarazem opisuje metody bezpiecznego ich rozwijania poprzez trening takich cech jak empatia, współczucie i miłość do ludzi. Omawia rolę koncentracji, medytacji i kontemplacji w treningu studenta wiedzy tajemnej. To fascynująca, a zarazem praktyczna lektura dla każdego, kto szczerze interesuje się zagadnieniami parapsychologii i rozwoju duchowego.
Okładka książki Szamanizm
nowość

59,90 zł 33,33 zł


Jedno z najsłynniejszych, a zarazem bardzo mało znanych zjawisk religijnych Od początku ubiegłego stulecia przyjęło się mianem szamanizmu nazywać wszelkie doświadczenia religijne, a szamana powszechnie, mylnie utożsamiać z czarownikiem, uzdrowicielem czy znachorem. Andrzej Szyjewski stworzył wyjątkowe opracowanie poświęcone szamanizmowi. W niezwykle barwny i sugestywny sposób przedstawia początki tego zjawiska, jego autentyczne miejsce w życiu religijnym oraz obrzędy z nim związane. Kreśli ponadto obraz kosmologii szamańskiej i omawia renesans tego zjawiska w latach 60. XX w., kiedy przestało być antropologiczną ciekawostką, a stało się wzorcem nowoczesnych praktyk duchowych.
Okładka książki Ku Nieśmiertelności

101,80 zł 71,91 zł


Książka "Ku Nieśmiertelności" to drugie dzieło Idy Smeli, autorki "Karma - Twój Klucz do Sukcesu". Ku Nieśmiertelności to zaskakujące i niekonwencjonalne kompendium wedyjskiej wiedzy na temat karmy, reinkarnacji oraz procesów leczenia ciała, umysłu oraz duszy. Podczas gdy współczesna nauka skupia się na poprawie stanu ciała i do pewnego stopnia umysłu, wiedza wedyjska pozwala odnaleźć przyczyny problemów zdrowotnych głębiej, na poziomie duszy lub w subtelnych warstwach ją okrywających. Dowiemy się, czy hołubiony przez współczesną naukę mózg faktycznie odgrywa znacząca rolę w uzdrawianiu i czy powinien być utożsamiany z umysłem. Z drugiej strony, istnieje pogląd, że umysł to właśnie dusza, dlatego i w tej kwestii musimy zapoznać się ze stanowiskiem Wed. Otrzymamy informacje, na ile cenione obecnie na Zachodzie terapie naturalne współgrają ze starożytną medycyną ajurwedyjską. Czy faktycznie są niezawodne, czy jednak ich skuteczność wymaga uwzględnienia duchowego pierwiastka w obrębie ciała? W przeciwieństwie do podejścia Zachodu, Wedy sugerują by nie zaczynać od najmniej istotnego aspektu jakim jest cielesna powłoka, lecz od sfery duchowej i wtedy, lecząc kolejno subtelne okrywy jaźni, możemy efektywnie wpłynąć na nasz organizm. Zapoznamy się też z naturą duszy, która gdy nakierowana na wyższe cele, może rozpocząć wędrówkę ku uświadomieniu swej nieśmiertelności i doświadczeniu trwałego szczęścia. Ukazano tu również rewolucyjną koncepcję wieczności duszy, ze stałym zachowaniem swojej indywidualności i oddzielności od Absolutu, przy jednoczesnym zachowaniu relacji z Nim. Stanowi to przeciwieństwo popularnej obecnie, monistycznej idei utożsamiania się z Bogiem, gdzie nasza indywidualność oraz różnorodność duchowa nie mają racji bytu. Niniejsza książka zawiera zatem podstawy wiedzy pozwalającej zrzucić kajdany ograniczeń i posiąść wyższe zrozumienie świata transcendentalnego.
Okładka książki Magia Wicca. Przewodnik nowoczesnej czarownicy

47,90 zł 27,71 zł


Cała prawda na temat religii czarownic! W ostatnich latach popularność wicca znów wzrasta. Wiele teorii na jej temat mija się jednak z prawdą, a to za sprawą coraz powszechniejszej obecności magii w popkulturze. Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest wicca, a przede wszystkim– czym nie jest. Zawarto w niej opis podstawowych wierzeń i praktyk wiccańskich, a informacje z każdego kolejnego rozdziału bazują na wiedzy i umiejętnościach zdobytych w trakcie lektury. Oprócz zagadnień związanych z Boginią i Bogiem, kołem roku, zaklęciami i magią, książka mówi także o różnicach pomiędzy samotną praktyką a pracą z kowenem, wiccańskich zasadach etycznych, tworzeniu osobistych rytuałów czy ołtarzach, narzędziach i przedmiotach magicznych. „Magia wicca” stanowi elementarz filozofii, kultury i wierzeń stojących za tą religią.Obejmuje zarówno to, co duchowe, jak i to, co praktyczne, nie tracąc jednak tajemnicy, która przyciąga wielu uczniów do nauki. Książka ta oferuje opisy praktyk, takich jak uziemienie, podnoszenie energii, wizualizacja i medytacja, a także ćwiczenia podstawowych technik, niezbędnych do tworzenia bardziej skomplikowanych rytuałów i zaklęć. Nowe wydanie podręcznika zostało wzbogacone przedmową Dobromiły Agiles – autorki „Magii naturalnej”. Książka znalazła się w finale nagrody Coalition of Visionary Resources w kategorii Najlepsza Książka Wiccańska/Pogańska.
Okładka książki Uratowanie ludzkości wbrew niej samej

65,33 zł 46,93 zł


Niniejsza książka uzupełnia kilka innych poświęconych wyzwaniom związanym z zachodzącą transformacją, a przede wszystkim Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości". Poświęcona jest ona problemom, na które ludzie nie byli wcześniej otwarci, a mianowicie roli blokad psychologicznych, jakie uniemożliwiały przyjęcie jakichkolwiek rozwiązań, dlatego że wymagałoby to zrujnowania wyobrażeń samych siebie, jakie ludzie w sobie kultywowali. Wbrew potocznym wyobrażeniom, o zachowaniach czy wyborach ludzi tylko w niewielkim stopniu decydują bowiem informacje i ich dostępność w zdecydowanej większości rządzi tu niekontrolowana w warunkach regresu psychologicznego nieświadomość zbiorowa, będąca nośnikiem wzorców archaicznych i generalnie rzecz biorąc irracjonalnych. Innymi słowy, jest to książka o barierach, jakie muszą zostać przezwyciężone (a przede wszystkim uświadomione) zanim budowa jakościowo nowego świata stanie się możliwa. Bariery te dotychczas nie były przez ludzi dostrzegane i nie zostały opisane w żadnej innej publikacji polskiej.
Okładka książki Ryohen: Zapiski o hosso w dwóch częściach

47,25 zł 32,11 zł


Wśród wielu nurtów filozofii buddyjskiej szkoła tylko-świadomości (yogâcara-vijnana-vada) wyróżnia się stawianiem kontrowersyjnych filozoficznie tez o najwyższym stopniu wysublimowania – jej główny postulat głosi, że wszelakie istnienie jest jedynie treścią świadomości. W każdym z wielu krajów, w których się pojawiła, przez jakiś czas odgrywała dominującą rolę w panteonie prądów myślowych – a w Japonii, gdzie dotarła na końcu swojej drogi, zadomowiła się na dobre i funkcjonuje aż do dziś. Zapiski o hossow dwóch częściach są jednym z tekstów japońskiej gałęzi szkoły tylko-świadomości, napisanym w XIII wieku naszej ery, gdy ów nurt wraz z całą Japonią przechodził czas głębokiej przemiany, spowodowanej przetasowaniami politycznymi, społecznymi i religijnymi. Publikowane po raz pierwszy w tłumaczeniu Zapiski stanowią wprowadzenie do doktryny szkoły ich autora, mnicha Ryohena. W niniejszej pracy zostały opatrzone wstępem ułatwiającym zrozumienie zarówno zawiłego systemu filozoficznego, jak i historii tradycji tylko-świadomości. „Dla polskojęzycznego czytelnika książka ta stanowi doskonałe wprowadzenie do zagadnień związanych z buddyzmem w wydaniu dalekowschodnim, z buddyjską tradycją idealizmu i jej ważnym nurtem jogaczarów, którego doktryna, głosząca, że istnieją wyłącznie treści świadomości, prężnie rozwijała się w Japonii, gdzie nabrała nowego wymiaru”. Z recenzji prof. dra hab. Piotra Balcerowicza Piotr Pieścik jest magistrem japonistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i doktorantem w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie prowadzi badania nad buddyjską filozofią tylko-świadomości, a w szczególności jej japońską odmianą, hosso. Interesuje się buddyzmem, filozofią (z naciskiem na filozofię umysłu i świadomości) i kulturą Japonii
Okładka książki Transerfing rzeczywistości. Vadim Zeland. Stopień I. Przestrzeń wariantów

53,00 zł 49,00 zł


Vadim Zeland jest jednym z najbardziej czytanych współczesnych pisarzy w dziedzinie ezoteryki i psychologii, autorem ponad 20 książek, które zostały przetłumaczone na 20 języków świata i wydane w milionowych nakładach. Książki Vadima Zelanda o Transerfingu pojawiły się w 2004 roku, stały się klasyką i zawsze cieszą się ogromną popularnością, niezmiennie pozostając na czele listy bestsellerów. Autor wielokrotnie był wymieniany wśród 100 najbardziej wpływowych duchowo ludzi na świecie – ranking ten jest publikowany w brytyjskim magazynie „Watkins Mind Body Spirit”.   Istnieje wiele książek uczących, jak odnieść sukces, stać się bogatym, szczęśliwym. Perspektywa kusząca. Kto by tego nie chciał? Jednak otwierasz taką publikację, a tam jakieś ćwiczenia, medytacje, praca nad sobą. Od razu robi się nudno. Życie i tak jest niekończącym się egzaminem, a tu znowu proponowane Ci jest, abyś się sprężył i coś z siebie wykrzesał.   Zapewniają Cię, że jesteś niedoskonały, więc musisz się zmienić, w przeciwnym razie niczego nie osiągniesz. Może nie jesteś w pełni zadowolony z siebie, ale w głębi duszy wcale nie chcesz się zmieniać. I słusznie. Nie wierz nikomu, kto mówi, że jesteś niedoskonały. Kto może wiedzieć, jaki powinieneś być? Nie musisz się zmieniać. Rozwiązanie wcale nie jest tam, gdzie go szukasz.   Nie będziemy zajmować się ćwiczeniami, medytacjami ani autoanalizą. Transerfing nie jest nową metodą samodoskonalenia, ale zasadniczo innym sposobem myślenia i działania tak, aby móc otrzymywać to, czego się pragnie. Nie osiąganie, tylko właśnie otrzymywanie. I nie zmiana siebie, tylko powrót do siebie.
Okładka książki Wielka Księga 12 uwolnień energetycznych

49,90 zł 30,23 zł


Witaj w Wielkiej Księdze 12 uwolnień energetycznych Przygotuj się na intensywną podróż do serca swego świata wewnętrznego. Uwolnij swoje blokady energetyczne i komórkowe. Dzięki dwunastu czytaniom, wykonanym w pełnym skupieniu i zaprogramowanym tak, aby współbrzmiały z oporem, jaki nosisz w sobie, odkryjesz 12 tematów dotyczących osobistej ewolucji, takich jak: oczyszczenie linii międzypokoleniowej, złagodzenie cierpienia, uspokojenie emocji, uwolnienie się od autosabotażu i toksycznych relacji oraz rozwój intuicji i miłościwłasnej. Dzięki narzędziom i ćwiczeniom proponowanym przez Stéphanie Abellan nauczysz się szczegółowo badać swoją pamięć komórkową i uwolnisz się na zawsze od traum ukrytych głęboko w podświadomości, aby móc wyjawić I zamanifestować swoje prawdziwe ja. Stéphanie Abellan jest terapeutką wyspecjalizowaną w uwalnianiu i oczyszczaniu komórkowym oraz autorką wielu bestsellerów.
Okładka książki Tarot for Life and Love

76,00 zł 61,52 zł


Tarot for Life and Love
Okładka książki Astrologia dla każdego
nowość

49,90 zł 33,61 zł


Majestatyczny bezmiar rozgwieżdżonego nieba wznoszący się ponad głowami zwykłych śmiertelników, jakże tajemniczy, bo przez wieki niedostępny. Niebo jako źródło światła, piorunów i błyskawic - długo niewyjaśnionych, a wiec tajemniczych zjawisk - przyciągało pełną lęku i czci uwagę tych, którzy na dole w mozolnym trudzie budowali swoje życie. Gdy zaczęły się kształtować pierwsze cywilizacje - w Mezopotamii i w Egipcie, nad brzegami Nilu - okazało się, że ruchy Słońca i Księżyca, a także planet odbywają się według dających się przewidzieć zasad, w swego rodzaju rytmie, który traktowano jak święty. Prawdziwa sztuka wnioskowania o przyszłości zarówno pojedynczych ludzi, jak i całych państw zrodziła się po podboju państwa staroperskiego przez Aleksandra Wielkiego w IV wieku p.n.e. Tą sztuką jest astrologia! W książce znajdziemy zarys dziejów astrologii od starożytności do czasów współczesnych. Czytelnik pozna podstawową terminologię astrologiczną i metody stawiania horoskopów, w tym także sławnych postaci, których dokładnego momentu narodzin nie znamy, np. Aleksandra Wielkiego i Jezusa Chrystusa.
Okładka książki Księga Życzeń i Wizji

55,00 zł 30,24 zł


Czy masz w sercu wizję, którą chcesz zrealizować? Czy masz marzenie, które w końcu chcesz urzeczywistnić? Każdy może tchnąć życie w swoje pragnienia! Już to robisz wszystkimi swoimi uczuciami, myślami i słowami. Autorka bestsellerów Jeanne Ruland przedstawia w tej książce ten i inne sekrety kreatywności. Wyjaśnia podstawy manifestacji życzeń, zdradza dlaczego życzenia nie zawsze się spełniają i co możemy wtedy zrobić. Ponadto dostarcza licznych impulsów i pomysłów na wyzwolenie własnych mocy twórczych: poprzez afirmację, zaprojektowanie tablicy wizji lub przy pomocy koła uzdrawiania, energii księżycowych czy duchów natury. Witaj w świecie kreacji!
Okładka książki Hipnoza i sen. Odmienne stany świadomości

44,40 zł 25,05 zł


Odkryj tajemnice umysłu: hipnoza i sen, wiara i transformacja życia już teraz! Twój umysł ma niezwykłą moc nad twoim życiem, a ta książka pomoże ci ją wykorzystać. To, w co wierzymy i co myślimy, ma ogromny wpływ na to, jak radzimy sobie w życiu, jak pokonujemy wyzwania, stawiamy czoła zagrożeniom i zachowujemy zdrowie. Ta książka jest kluczem do poprawy jakości twojego życia i powrotu do zdrowia. Zmiana myśli i wzmocnienie wiary Zrozum, jakie ukryte tory ludzkich myśli wpływają na twoje codzienne wybory. Dowiedz się, jak można zmieniać te tory, aby kierować swoim życiem w pożądanym kierunku. To możliwe dzięki sugestiom i afirmacjom, które działają najsilniej podczas sztucznego snu hipnotycznego. Najstarszy mityczny przekaz ustny nadal ma ogromne znaczenie, ponieważ jest archetypem, instynktowną potrzebą i reakcją organizmu. Książka zaprasza czytelnika do fascynującej podróży w głąb umysłu, co może pomóc w odkryciu ukrytych zasobów i możliwości.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj