Bestsellerowa seria w nowej odsłonie. Wesołe rymowane historyjki o tematyce świątecznej autorstwa Urszuli Kozłowskiej. Kolorowe, urocze ilustracje z pewnością zachwycą każdego malucha. Doskonała propozycja dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z książkami.
Bestsellerowa seria w nowej odsłonie. Wesołe rymowane historyjki o tematyce świątecznej autorstwa Urszuli Kozłowskiej. Kolorowe, urocze ilustracje z pewnością zachwycą każdego malucha. Doskonała propozycja dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z książkami.
Inka jest dziewczynką z czasów prehistorycznych. Mieszka w jaskini razem z rodziną i oswojonym wilczkiem Barikiem. Pewnego dnia napotyka w lesie mamuta! Co wyniknie z tego spotkania?"Książkożercy" to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań.TRZY POZIOMY dostosowane do umiejętności dziecka.OPIEKA MERYTORYCZNA dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.CIEKAWE HISTORIE bez nudy.
Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek - aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię.Zapraszamy na budowę!Przyklejając ciężarówki, koparki, wywrotki i dźwigi twórz własne scenki z pracowitego placu budowy. W książce znajdziesz ponad 130 naklejek, które pomogą robotnikom budowlanym zbudować dom, nowy plac zabaw i drapacz chmur!
Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek – aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię. W zeszycie Jednorożce dziecko dołączy do magicznego świata jednorożców. Wyklei zamek z chmur, leśny wodospad i wiele innych magicznych elementów. W środku czeka ponad 300 naklejek jednorożców, kwiatów i uroczych zwierząt! Dużo kolorowych naklejek Fajny papier, do którego łatwo się przykleja naklejki Sympatyczne ilustracje Ciekawe polecenia Dużo miejsca na przyklejanie
11-letnia Ella Durand jest pierwszą zaklinaczką, która trafia do Arcanum - Instytutu Przedsięwzięć Cudownych i Magicznych, gdzie cudmistrzowie z całego świata praktykują swoją magię. Dla dziewczynki nauka w tej szkole to spełnienie marzeń, jej entuzjazm jednak szybko zostaje poddany próbie, kiedy odkrywa, że bycie pierwszą wcale nie jest łatwe i nie każdy jest jej przychylny. Wielu cudmistrzów uważa, że zaklinanie to zło, a jedyna prawdziwa i słuszna magia to uprawiane przez nich cudczary.Mimo wszystkich przeciwności Elli udaje się jednak zdobyć przyjaciół: Brigit, która nie znosi magii i która chce tylko wróci do Nowego Jorku, skąd pochodzi, oraz Jasona, który rozumie mowę innych stworzeń. Z pomocą przyjaciół Elli udaje się funkcjonować w Instytucie, w którym ciągłe plotki, bezpodstawne oskarżenia i podejrzenia są na porządku dziennym.Sytuacja Elli komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy z więzienia ucieka znana kryminalistka, niegdysiejsza uczennica Arcanum. Oczy wszystkich kierują się w stronę zaklinaczy - jako tych, których podejrzewa się o pomoc w ucieczce. Co więcej, z Instytutu znika bez wieści ulubiony i przychylny Elli instruktor - Masterji Thakur.Czy dziewczynce uda się udowodnić, że zaklinacze wcale nie są źli? Czy obroni ich dobre imię?
Pięcioletnia Molly i jej starszy brat Oscar są świadkami wybuchu w ogrodzie u dziadków. Kiedy idą sprawdzić, co się wydarzyło, spotykają archanioła Gabriela. Okazuje się, że anioł zgubił Maryję, Józefa, mędrca i osła. A to oznacza jedno - nie będzie świąt Bożego Narodzenia. A to oznacza jedno - nie będzie prezentów! Oznacza również, że nie będzie Oscara, którego rodzice poznali się, kiedy tata śpiewał kolędy. Oznacza też, że losy świata mogą się potoczyć zupełnie inaczej.Pełna absurdalnego humoru, ale też ciepła i miłości książka o tym, jak uratować Boże Narodzenie.
Wyrusz na fascynującąwyprawę tropem najsłynniejszych i najbardziej przerażających potworów z całego świata! Poznaj wężowego potwora z Loch Ness, futrzastą Wielką Stopę, Meduzę z wężami zamiast włosów, jednookiego Tartala, Leszego, który przyjaźni się z wilkami i inne potwory o niesamowitym wyglądzie i nieokiełznanych mocach. Dowiedz się, gdzie żyją, jak wyglądają i co potrafią. Odkryj ich sekrety i poznaj związane z nimi legendy, a na koniec sprawdź się w "potwornym" quizie. Dreszczyk emocji i świetna zabawa - gwarantowane!
Rok 1984, Nowy JorkUparta nastolatka. Alex Riley, pragnie zostać nieustraszoną poszukiwaczką przygód, jak jej ojciec. Marzy o odkrywaniu tajemnic całego świata i wierzy, że im wcześniej zacznie, tym lepiej.Kiedy Thomas Riley zostaje znaleziony martwy w tunelach pod Nowym Jorkiem, życie Alex i jej starszej siostry Elizabeth wywraca się do góry nogami. Liczne sekrety zaczynają prowadzić siostry w stronę nadprzyrodzonych zjawisk. Jakby tego było mało, dziewczyny muszą uciekać przed niebezpiecznym gangiem, który nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć coś, co należało do Thomasa Riley. W tej całej sytuacji Alex i Elizabeth nie tylko będą musiały naprawić swoje napięte relacje, ale jednocześnie rozwikłać tajemnicę przedwczesnej śmierci ojca. Czy siostry przetrwają wystarczająco długo, zanim z martwych powstaną prawdziwe demony z przeszłości?Wonder City zabierze czytelnika do niebezpiecznych, pełnych przestępców i neonów ulic, alejek i tuneli manhattańskiego metra. To świetne połączenie przygody i zjawisk nadprzyrodzonych rodem z filmów o Indianie Jonesie i serialu Stranger Things.
Oglądając książeczkę, maluszek poznaje części ciała i uczy się, do czego są nam potrzebne. Na pewno z radością pokaże przy okazji, gdzie ma brzuszek, oczy, buzię, rączki…
"Otchłań" to już trzecia część opowiadająca o niezwykłych, podziemnych przygodach Willa oraz jego przyjaciół. Po przerażającym upadku w otchłań Ziemi bohaterowie będą za wszelką cenę starać się wydostać z pułapki, by przeszkodzić Styksom w realizacji ich okrutnego planu. Stawiając czoła kolejnym wyzwaniom, dokonają przełomowych odkryć i natrafią na ślad zaginionej cywilizacji. Czy dzielny Will z pomocą przyjaciół zdąży uratować Górnoziemie? "Tunele" to oryginalna, pełna emocji seria, która podbiła serca fanów fantastyki na całym świecie. Nowe wydanie z pewnością wciągnie młodych czytelników w wir nieprawdopodobnych zdarzeń oraz fantastycznych przygód. A wiernym fanom serii przypomni przerażający i fascynujący świat podziemi.
Graficzna wersja słynnej greckiej opowieści, pełna emocji, burzliwych przygód i fantastycznych stworzeń.Gdy legendarny wojownik Odyseusz wyrusza w podróż powrotną z Troi do rodzimej Itaki, nawet nie podejrzewa, jakie straszne niebezpieczeństwa czyhają na jego drodze.Ludożercze potwory, jednooki potwór i sześciogłowy wąż to tylko niektóre z nich, Odyseusz będzie musiał zmierzyć się również ze złowrogimi syrenami, budzącymi grozę duchami i z tajemniczą czarodziejką.
5 nocy do Gwiazdki to książka, która zachwyci małych czytelników oraz ich rodziców i pozwoli się przygotować do najbardziej magicznego dnia w roku. W tej uroczej historii pewien chłopiec nie może się doczekać Świąt, skrupulatnie odliczając każdy dzień do Bożego Narodzenia. Im bliżej Gwiazdki, tym bardziej niecierpliwy się staje. Zabawnemu, uroczemu rymowanemu tekstowi towarzyszą piękne, bogate ilustracje stanowiące historię samą w sobie. Mistrzowskie tłumaczenie Michała Rusinka spodoba się wszystkim maluchom, którzy wraz z bohaterem będą oczekiwać na najwspanialszy dzień w roku.
Sztywnostronicowe książeczki dla maluszków w formie harmonijki z wyciętymi otworami. Książki zawierają śliczne ilustracje i sympatyczne teksty dla najmłodszych dzieci.Magia świątCiesz się świętami i zimą razem z milusińskimi zwierzątkami!
Poruszająca historia, która podbije serca nie tylko młodszych czytelników i pokaże, że każdy z nas ma siły, by coś w świecie zmienić. "Ostatni niedźwiedź" to nie tylko historia o poświęceniu i pięknej przyjaźni. To także opowieść, która w delikatny sposób zwraca uwagę na tematykę zmian klimatu i wymierania gatunków.
Pełna magii opowieść z mopsikiem w roli głównej! Mopsik Peggy i Chloe cieszą się, że do sąsiedniego domu wprowadza się nowa rodzina. Dziewczynka liczy na to, że zyska przyjaciółkę w swoim wieku, a suczka ma nadzieję, że sąsiedzi będą mieli psa, z którym mogłaby się bawić. Niestety, okazuje się, że dziesięcioletnia Emma opiekuje się niesforną kotką o imieniu Lucky, a sama nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona do Chloe. Wkrótce Peggy może pożałować, że nowi sąsiedzi zamieszkali obok. Czy uda jej się przemienić w czarownicę i rzucić na nich zaklęcie, by zniknęli na dobre?
Po bitwie, z której ledwo uszli z życiem, Bea i Cad budzą się w ukrytej przed światem osadzie Arsajów, tajemniczych istot, które potrafią przepowiadać przyszłość. Losy ich planety malują się w czarnych barwach, bowiem Ptak Kest Ke Belenus, pragnie zniszczyć wszystkie Światła Irpy. Aby do tego nie dopuścić, Bea i Cad szukają pomocy u ducha wody Lorgona, który dzięki pradawnej mądrości może wskazać im sposób pokonania Kesta i ocalenia Irpy przed zagładą. Spotkanie z Lorgonem przynosi jednak więcej pytań niż odpowiedzi. Bea i Cad muszą zdecydować, co jest ważniejsze - powstrzymanie Kesta czy odkrycie prawdy."Lightfall" to pełna przygód i wzruszeń powieść graficzna osadzona w fantastycznej krainie zwanej Irpa. Głowni bohaterowie, Bae i Cad, muszą stawić czoła licznym niebezpieczeństwom, aby uratować świat przed nachodzącą ciemnością. Historia zapiera dech w piersiach, a dynamiczne i pełne detali ilustracje zachwycą każdego czytelnika.
W sercu Irpy stoi dom mądrego świniomaga i jego przybranej wnuczki Bei. Tych dwoje wiedzie spokojne życie, które upływa im na przyrządzaniu lekarstw i mikstur dla okolicznych mieszkańców. Wszystko się zmienia, kiedy Bea spotyka Cada, przedstawiciela rasy Galdurian, uważanej za wymarłą. Cad wierzy, że tylko świniomag może mu pomóc odnaleźć jego zaginiony lud. Niestety okazuje się, że czarodziej zniknął w tajemniczych okolicznościach. Aby go odszukać, bohaterowie wyruszają w podróż przez Irpę, nieświadomi zagrożenia, które wydostało się z mroku na światło dzienne. Czy ta nietypowa para uratuje świat, zanim nad Irpą zapadnie wieczna ciemność?"Lightfall" to pełna przygód i wzruszeń powieść graficzna osadzona w fantastycznej krainie zwanej Irpa. Głowni bohaterowie, Bae i Cad, muszą stawić czoła licznym niebezpieczeństwom, aby uratować świat przed nachodzącą ciemnością.Historia zapiera dech w piersiach, a dynamiczne i pełne detali ilustracje zachwycą każdego czytelnika.
W biurze słynnego detektywa Alfreda Wiewióra zjawia się hodowca dyń pan Artur Bławatek. Mężczyzna od lat wygrywa niemal wszystkie konkursy na najdorodniejszą dynię. Pan Bławatek ma jednak wielki problem: ktoś zaczął wykradać dynie z jego działki. Alfred wraz z przyjaciółmi, Maćkiem Jeżem i Stefanem Dzikiem, podejmują się nie lada wyzwania: ochrony ostatniej pozostałej w ogrodzie dyni oraz ustalenia, kto stoi za kradzieżami. Pełni nadziei na powodzenie misji nie spodziewają się, jakie niespodzianki czekają na nich na terenie ogródków działkowych "Modraczek".
Cześć, nazywam się Harper Drew! Nie byłam pewna, czy dalej prowadzić dziennik. W zeszłe wakacje opisywałam chaos, jaki mnie otaczał. Myślałam, że wszystko się uspokoiło, ale nieDowody takiego stanu rzeczy:1.W mojej okolicy grasuje 6-metrowy pyton o imieniu Betty.2.Tata postanowił wyremontować łazienkę i nikomu nie wolno tam wchodzić.3.Troy stroi się w drogie ubrania, a do tego zachowuje się dość dziwnie.A ja muszę skupić się na zorganizowaniu konkursu talentów, by zebrać pieniądze dla lokalnego banku żywności. To super inicjatywa. Szkoda, że Troy skupia się bardziej na swoim kanale na YouTube niż na pomaganiu mi.Czy Harper znajdzie siłę, by pokazać bratu, że pomaganie innym jest ważniejsze niż popularność?Kolejny tom przygód Harper to kolejna historia CHAOSU i DRAMY, w których opanowaniu nieocenione jest wsparcie i pomoc bliskich.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?