Rozczarowanie kolejną dietą? Nigdy więcej! Dowiedz się, jak nie rezygnując ze słodyczy i przekąsek, zredukować wagę. Zapomnij o odchudzaniu raz na zawsze! ? Wielokrotnie zdarzało ci się przechodzić na dietę, ale ani razu nie osiągnąłeś trwałych rezultatów? ? A może nie jesteś zadowolony z kondycji swojego ciała, mimo że unikasz nadmiaru kalorii? Rozsądni ludzie nie stosują diet to pozycja, która obala popularne dietetyczne mity i uświadamia, jak podejmować trafne decyzje żywieniowe. Doktor Charlotte Markey odwołuje się w niej do psychologicznego podłoża chudnięcia i pokazuje, jak uniknąć frustracji towarzyszącej kolejnym, nieskutecznym kuracjom. Książka zawiera nowatorski plan żywieniowy, dzięki któremu w prosty sposób pozbędziesz się szkodliwych dla zdrowia nawyków. W książce Rozsądni ludzie nie stosują diet znajdziesz: • trójetapowy plan racjonalnego chudnięcia i utrzymania wagi; • wskazówki dotyczące zrównoważonego odżywiania i doboru produktów; • informacje pozwalające przeanalizować i wykluczyć szkodliwe nawyki; • rady, jak zmienić negatywne nastawienie do swojego ciała.
Powszechnie przyjmowane leki zgubą dla zdrowia? Doktor Martin Blaser bije na alarm i wypowiada wojnę nadużywaniu antybiotyków. Utracone mikroby to przestroga dla wszystkich lekarzy, pacjentów i rodziców, by rozważniej podchodzili do kwestii stosowania antybiotykoterapii. Doktor Martin Blaser – światowej sławy naukowiec, od 30 lat analizujący wpływ bakterii na ludzki organizm –przekonuje, że nadmierne przyjmowanie tych preparatów nieodwracalnie eliminuje naszych wewnętrznych przyjaciół – „zdrowe” mikroby – i przyczynia się do takich chorób, jak astma czy alergie. Zatrzymanie plagi współczesnych chorób cywilizacyjnych zależy zatem wyłącznie od nas. Ta oparta na najnowszych badaniach książka wyjaśni ci, jak obecność „dobrych” bakterii może poprawić twoje zdrowie i samopoczucie oraz co możesz zrobić, by uchronić się przed skutkami ich niszczenia. Już dziś zrób pierwszy krok w tym kierunku!
Dowiedz się, jak uruchomić swoją „fabrykę zdrowia”, zrestartuj metabolizm i czuj się świetnie! Pozwól przyjaznym bakteriom pracować na twoje zdrowie! Doktor Gerard Mullin – twórca przełomowego programu zachowania równowagi mikroflory jelitowej – w prosty sposób wyjaśni ci wpływ „dobrych bakterii” na odporność, sylwetkę i ogólne samopoczucie. Ten oparty na najnowszych dowodach naukowych plan pozwoli ci pozbyć się mikrobów sprzyjających gromadzeniu tkanki tłuszczowej i zastąpić je bakteriami, które sprawią, że będziesz zdrowy i szczupły. Dzięki książce Zadbaj o równowagę mikroflory jelitowej: • zapoznasz się z relacjami osób, którym udało się schudnąć z pomocą „dobrych bakterii”; • dowiesz się, jakie czynniki mają wpływ na problemy z utratą wagi; • nauczysz się, jak funkcjonuje twoja „wewnętrzna fabryka” i jak o nią dbać; • odkryjesz, czym jest „superżywność”; • uzyskasz gotowe wskazówki, przepisy i listy produktów, które warto spożywać, by żyć w zgodzie z mieszkańcami swoich jelit; • poznasz sekret zdrowego odchudzania; • przeprogramujesz swój układ trawienny i uczynisz z niego prawdziwą fabrykę zdrowia.
„Kolory z Gąską" to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są perypetie dziewczynki i wesołej Gąski. Autorką tekstu i pobudzających wyobraźnię, pełnych kolorów ilustracji jest Laura Wall. Wykreowana przez nią zabawna Gąska jest główną bohaterką historyjki, dzięki której najmłodsi uczą się, jak rozróżniać podstawowe kolory. Jej przygody bawią i wyjaśniają dzieciom otaczający ich świat.
„Dobranoc, Gąsko!" to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są perypetie dziewczynki i wesołej Gąski. Przyjaciółki uczą najmłodszych cyklu czynności składających się na codzienne przygotowania do snu. Dzięki bogatym, pełnym kolorów ilustracjom zwyczajne czynności stają się radosne i ekscytujące.
„Wstawaj, Gąsko!" to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są przygody dziewczynki i wesołej Gąski. Dzięki humorystycznie przedstawionym postaciom i pełnym kolorów ilustracjom najmłodsi poznają i uczą się czynności składających się na poranną rutynę. Przyjaciółki pokazują m.in. jak umyć zęby czy założyć buciki.
„123 z Gąską" to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są przygody dziewczynki i wesołej Gąski. Książka rozwija wyobraźnię, łącząc edukację z zabawą. Przyjaciółki stopniowo wprowadzają najmłodszych w świat kolorowych cyferek i poprzez obrazowe grafiki uczą liczenia.
Pierwsza książka Dana Buettnera „Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących" najdłużej wskazała, gdzie i jak żyją najzdrowsi, długowieczni mieszkańcy Ziemi.
W „Niebieskich strefach w praktyce" autor prezentuje praktyczne rozwiązania i przepisy, stanowiące receptę na długie i zdrowe życie.
„Niebieskie strefy w praktyce" to przede wszystkim:
• pionierski poradnik zawierający gotowe wskazówki, jak żyć dłużej, zachowując pełną witalność,
• zbiór 44 „niebieskich produktów"" – fundamentów długowieczności,
• aż 77 przepisów na potrawy z wykorzystaniem „niebieskich” produktów,
• zestaw porad i wskazówek, jak wdrożyć styl życia zaczerpnięty z Niebieskich Stref.
Książka Możesz to zrobić! autorstwa Paula Hanny – najlepszego w Australii eksperta od motywacji – pokazuje, jak w tych trudnych czasach budować szczęście w życiu osobistym, a także osiągnąć sukces zawodowy. Dowiesz się z niej: • jak ważne jest właściwe nastawienie do życia • jak działa twoje Bankowe Konto Poczucia Własnej Wartości • jak przełamać złą passę i osiągnąć założone cele • jak ważny jest entuzjazm • jak poprawić samoocenę swoich dzieci i jak je motywować • jak sobie radzić z ludźmi negatywnie nastawionymi do świata • jak tchnąć nowe życie w małżeństwo • jak przyciągać do siebie to, co dobre
Anatomia jest podstawą medycyny. Szybki rozwój technik obrazowania, takich jak badania ultasonograficzne, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny, sprawia że studenci medycyny weterynaryjnej, od których w ramach studiów przedklinicznych wymaga się zapoznania nie tylko ze zdjęciami radiograficznymi, ale też obrazami sekcyjnymi, muszą dogłębnie poznać struktury anatomiczne zwierząt domowych.
„Sztuka cierpienia” to poruszająca opowieść o tym, jak nie poddawać się i walczyć o samego siebie. W trakcie lektury stajemy się świadkami prawdziwej przemiany autora: z narkomana w sportowca, który uparcie dąży do wyznaczonego celu. Zostawiając za plecami przeszłość, trafia do grona stu najlepszych uczestników triathlonu IRONMAN World Championship.
Samobójcza próba podjęta w więzieniu miała być dla niego ucieczką od siebie i świata – stała się początkiem zmian. Niemeyer odbija się od dna i zaczyna intensywnie ćwiczyć. Po opuszczeniu zakładu karnego zostaje trenerem osobistym, potem twardym zawodnikiem, który udowadnia sobie i światu, że nigdy nie jest za późno na odwrócenie losu.
Kris Verburgh, lekarz medycyny i naukowiec, w „Klepsydrze żywienia” zebrał najnowsze, wiarygodne badania pokazujące zależności między tym co jemy, a metabolizmem naszego ciała. Metabolizm to nic innego jak ster wszystkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Dieta, na którą się decydujemy ma więc bezpośrednie przełożenie na długość i jakość naszego życia. Autor uważa, że piramidy żywieniowe oraz talerze zdrowia to przeszłość. Jego książka zmienia znaczenie pojęcia diety i rewolucjonizuje podejście do odżywiania. „W dobrej diecie chodzi o utrzymanie zdrowia i spowolnienie procesu starzenia się” – twierdzi Verburgh. Jego książka to nie tylko recepta na długowieczność: metoda klepsydry jest prostym i naturalnym sposobem, by nadać życiu nową, lepszą jakość.
„Plan Campbella” to recepta na zdrowie oparta na pełnowartościowej diecie roślinnej. Książka jest podsumowaniem dotychczasowych badań naukowych i idealnym uzupełnieniem „Nowoczesnych zasad odżywiania”. Zachęcając nas do jedzenia warzyw, owoców i zbóż, autor omawia zalety i wady diet niskowęglowodanowych oraz konkretnych produktów spożywczych.
Książkę wzbogacają przepisy oraz układane przez autora „zdrowe” listy zakupów. Campbell przedstawia także przykładowe menu, które może stać się inspiracją i punktem wyjścia dla odżywczej diety roślinnej.
Nadchodzi ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ, a z nią Mały Książę. Używając smartfona lub tabletu można go zobaczyć (jego planetę i wiele więcej) w trójwymiarowej, dynamicznej przestrzeni.
Książę nie musi się przedstawiać – któż z nas nie zna najpiękniej opowiedzianej nauki o ludzkim życiu? Pojęcie miłości, prawdziwej przyjaźń i odpowiedzialności za drugiego człowieka wyrażone ustami autora wpisało się głęboko w naszą świadomość.
Tym razem ponadczasowa opowieść z nieprzemijającymi mądrościami poszerza swoją rzeczywistość. Za pomocą narzędzi multimedialnych (tablety, smartfony) możemy przenieść książkowe i płaskie ilustracje w świat wirtualny, którego stajemy się uczestnikiem. Trójwymiarowy Mały Książę, którego możemy dotknąć, planeta z aktywnym wulkanem czy pulsująca galaktyka to tylko nieliczne książkowe atrakcje.
Mały Książę zabiera nas na aktywny spacer po odwiedzanych planetach. Dzięki nowej technologii, czytając książkę możemy dodatkowo pobudzić swoją wyobraźnię i stać się aktywnym partnerem przygód małego chłopca.
Zabawa z trójwymiarowymi ilustracjami spodoba się nie tylko dzieciom ale również dorosłym. Książki wracają w nowej odsłonie, w towarzystwie smartfonów i tabletów!
Autor bestsellerowych Urodzonych biegaczy wyrusza na Kretę, by tam przekonać się, że tajemnice siły i sprawności ciała i umysłu starożytnych greckich bohaterów mają się znakomicie i tylko czekają na odkrycie przez zwykłych amatorów tężyzny fizycznej z całego świata.
Christopher McDougall, który przebiegł ultramaraton w meksykańskim Miedzianym Kanionie, rzuca się w wir kolejnej przygody.
W „Urodzonych bohaterach” udajemy się na pogranicze sportu i historii: tym razem celem podróży jest Kreta, wyspa-ojczyzna antycznych herosów. Christopher McDougall, sportowiec ekstremalny i dziennikarz, udaje się tam z zamiarem przeprowadzenia fascynującego śledztwa: chce dowiedzieć się czy istnieje antyczny przepis na bohatera, który byłby aktualny także dziś. Okazuje się, że zapomniana filozofia treningu, opartego na naturalnym ruchu, nadzwyczajnej wytrzymałości oraz efektywnym żywieniu, może być aktualna także dziś. Urodziliśmy się bowiem, aby żyć aktywnie i osiągać to, co pozornie niedostępne.
Książka McDougalla sprawia, że mamy ochotę porzucić mechaniczną bieżnię czy siłownię, przenieść naszą aktywność do świata natury, gdzie panują proste zasady, które pozwolą nam odkrywać w sobie bohaterów.
Jedz, aby żyć zdrowo. Przepisy - dr Joel Fuhrman, autor licznych książek, między innymi Trzy kroki do zdrowia, Jeść, by żyć oraz Superodporność.
Jedz, aby żyć zdrowo to 200 przepisów na pyszne i pożywne dania. Schudnij szybko i trwale, cofnij choroby, żyj w zdrowiu! Jeśli chcesz zachować dobre zdrowie i w pełni cieszyć się życiem również na starość, musisz zwracać uwagę na to, czym karmisz swoje ciało.
Nutritariański styl życia to idealny sposób odżywiania, który pomaga w utrzymywaniu odpowiedniej masy ciała, a jednocześnie pozwala wykroczyć poza dotychczas znane granice ludzkiej długowieczności. Spożywanie najzdrowszych produktów dostępnych na ziemi gwarantuje najlepsze rezultaty. Zapewnia ochronę przed chorobami i skutecznie cofa te już istniejące, wydłuża życie i pozwala skończyć z wiecznym odchudzaniem.
JESZCZE JEDNA MILA – PAM REED - historia kobiety, która w 2002 roku zatrzęsła środowiskiem biegaczy ultra, wygrywając najtrudniejszy wyścig na świecie – 217-kilometrowy morderczy bieg z Doliny Śmierci pod Mount Whitney i wyprzedzając swoich rywali o 5 godzin! Zwycięstwo w kolejnym roku również należało do niej.
Czy Pam Reed jest indywidualnością? Ależ oczywiście. Czy kręcą ją wygrane i bicie rekordów? Pewnie, że tak. Jednak wygrane zwycięstwa i rekordy nie tłumaczą w pełni jej wysiłku i determinacji. Ta książka daje pewien wgląd w te nieuchwytne cechy osobowości, które pchają Pam naprzód i każą jej przekraczać własne fizyczne ograniczenia.
Historia Pam Reed jest ważna z wielu względów, które nie mają absolutnie nic wspólnego z bieganiem. Udowodniła, że płeć, wiek i postura fizyczna to drobiazg w porównaniu z żelazną wolą i determinacją. W świecie, gdzie dla wielu matek rodzina stanowi wygodną wymówkę, aby raz na zawsze skończyć swoją przygodę ze sportem, Pam stara się pokazać, że bycie żoną i matką trzech chłopców (plus dwóch przybranych) jest dobrym powodem, aby zacząć biegać. Rozumie, że dzieci najlepiej zachęca się do działania dobrym przykładem. Nie mów im, co mają robić, tylko im pokaż.
Z praktycznego podejście podejścia Pam do biegania i życia płynie przesłanie, że możesz jeśli tylko chcesz.
Książeczki zawierające treści dopasowane do możliwości poznawczych maluszków pomagają nie tylko stymulować ich wzrok, ale także koordynację wzrokowo-ruchową i kreatywność.
Dostarczenie dziecku przedmiotów dostosowanych do wrażliwych oczu noworodka pozwala w sposób prawidłowy rozwinąć i wzbogacić jego dojrzałość wzrokową. Proste kształty, wzory, formy, wyraźne kontury i właściwa kolorystyka najlepiej stymulują rozwój psychiczny dziecka, począwszy od umiejętności poznawczych, a skończywszy na tych społeczno-emocjonalnych.
Książeczki zawierające treści dopasowane do możliwości poznawczych maluszków pomagają nie tylko stymulować ich wzrok, ale także koordynację wzrokowo-ruchową i kreatywność.
Dostarczenie dziecku przedmiotów dostosowanych do wrażliwych oczu noworodka pozwala w sposób prawidłowy rozwinąć i wzbogacić jego dojrzałość wzrokową. Proste kształty, wzory, formy, wyraźne kontury i właściwa kolorystyka najlepiej stymulują rozwój psychiczny dziecka, począwszy od umiejętności poznawczych, a skończywszy na tych społeczno-emocjonalnych.
Ujeżdżanie fundament jeździectwa w przystępny i logicznie uporządkowany sposób przybliża prawidłową kolejność pracy z wierzchowcem. Kurd Albrecht von Ziegner, światowej sławy trener jeździectwa, wyjaśnia, że ujeżdżenie nie polega na uczeniu koni cyrkowych sztuczek. Jest to szkolenie ciała i umysłu konia, którego celem jest osiągnięcie pełnej harmonii między zwierzęciem a człowiekiem. Autor pokazuje, że jest to ciężka praca, wymagająca samodyscypliny i sprawiedliwości względem wierzchowca.
Kurd Albrecht von Ziegner stworzył koncepcję Drzewa Szkoleniowego, której celem jest uproszczenie i wyjaśnienie złożonych kwestii szkolenia koni. Dzięki niemu czytelnik powinien poznać odpowiedzi na następujące pytania:
• Jakie są podstawowe elementy ujeżdżenia?
• Jak je wypracować?
• W jakiej kolejności rozwijać te elementy w trakcie szkolenia?
• Jaki jest cel ćwiczeń i figur ujeżdżeniowych?
• Kiedy są one użyteczne, a kiedy szkodliwe?
• Jak nauczyć konia poszczególnych elementów?
Elementy dresażu pomogą wyjaśnić nieporozumienia, narosłe wokół szkolenia koni. Są one przewodnikiem dla każdego, kto chce wyszkolić młodego konia do najwyższych poziomów ujeżdżenia, skoków przez przeszkody i WKKW.
Książka skierowana jest zarówno do zaawansowanych jeźdźców jak i świeżo upieczonych posiadaczy koni. Autor zwraca uwagę na to, że dobrze ułożone treningi i prawidłowa komunikacja ze zwierzęciem są kluczem do sukcesu we wszelkich dyscyplinach jeździeckich.
Pułkownik von Ziegner po drugiej wojnie światowej został licencjonowanym instruktorem jeździectwa i przez dziesięć lat był głównym instruktorem Uniwersyteckiej Szkoły Jeździeckiej w Tübingen. W 1956 roku pułkownik von Ziegner został dowódcą niemieckich sił NATO.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?