Do tej strefy zapraszamy naszych najmłodszych miłośników czytania, tutaj znajdzie lekturę dla siebie maluch w każdym wieku. Najciekawsze powieści i opowiadania dla najmłodszych, bajki, kolorowanki, rysowanki, rymowanki, inspirujące książeczki obrazkowe, lektury szkolne, podręczniki do nauki oraz obszerne opracowania. Polecamy książki autorów dla dzieci: Barbary Supeł, Magdy Malickiej, Beady Barbary jadach, Study Smart oraz wiele innych ciekawych opracowań zbiorowych. To wszystko w jednym miejscu, z szybką wysyłką w dobrej cenie.
PRZYJAZNA KSIĄŻKA EDUKACYJNA przeznaczona dla przedszkolaków.
RÓŻNORODNE I CIEKAWE ZADANIA zapewniają trening wielu umiejętności.
80 STRON zabawy połączonej z nauką!
Dzięki ODPOWIEDNIO DOBRANYM i ZRÓŻNICOWANYM ZADANIOM dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym bawiąc. Książka w przyjaznej dla maluchów formie proponuje trening takich aktywności, jak: LICZENIE, ZNAJDOWANIE PODOBIEŃSTW I RÓŻNIC, PRZECHODZENIE LABIRYNTÓW, RYSOWANIE PO ŚLADZIE, ŁĄCZENIE KROPEK, KOLOROWANIE. Barwna, sympatyczna SZATA GRAFICZNA zachęca do aktywności.
Idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na WSZECHSTRONNYM ROZWOJU dziecka już od najmłodszych lat!
Książka
• rozwija KOMPETENCJE MATEMATYCZNE
• doskonali SPRAWNOŚĆ GRAFOMOTORYCZNĄ
• uczy LOGICZNEGO MYŚLENIA
• trenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆ
• wzbogaca WIEDZĘ
• zachęca do KREATYWNOŚCI
Seria: DLA BYSTRZAKÓW PRZEDSZKOLAKÓW
Seria wesołych KSIĄŻECZEK EDUKACYJNYCH dla najmłodszych czytelników. Zawiera RÓŻNORODNE ZADANIA, dzięki czemu wspiera ROZWÓJ DZIECKA na wielu polach. Pozwala przedszkolakom miło spędzić czas i poszerza ich WIEDZĘ i UMIEJĘTNOŚCI.
Był sobie chłopiec, który bał się ciemności. Nie ma w tym nic niezwykłego bywa przecież, że dzieci boją się ciemności. Ten chłopiec był jednak księciem i kiedy został królem, postanowił raz na zawsze rozprawić się z ciemnością wprowadził prawo, które jej zakazywało.Król, który bał się ciemności to przemawiająca do dzieci opowieść o władzy, rewolucji i o tym, że aby docenić światło, potrzebujemy również ciemności.[o serii]Read, Meet, Explore: Becoming European for Beginners to projekt, którego wspólnym mianownikiem są tolerancja, odwaga poznawania świata i życzliwość. To właśnie te wartości leżą u podstaw idei Europy jako dobra wspólnego i to właśnie je zdecydowaliśmy się przybliżyć najmłodszym czytelnikom w serii opowieści obrazkowych: Czarno-białe, Kobieta i chłopiec, Król, który zakazał ciemności oraz Igor. Seria została sfinansowana przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.
Była sobie biała, biała rodzina, w białym, białym domu, w białym, białym mieście Jedyne, co zakłóca ich białe i beztroskie istnienie, to lęk przed tym, co inne przed tym, co czarne. Czy niespodziewane spotkanie przełamie te obawy i doda białemu życiu trochę barwy?Czarno-białe to napisana z szacunkiem dla dziecięcej wrażliwości opowieść o tolerancji i ograniczeniach, które narzucają nam uprzedzenia. To historia o czarno-białym świecie, któremu tak potrzebne są kolory.[o serii]Read, Meet, Explore: Becoming European for Beginners to projekt, którego wspólnym mianownikiem są tolerancja, odwaga poznawania świata i życzliwość. To właśnie te wartości leżą u podstaw idei Europy jako dobra wspólnego i to właśnie je zdecydowaliśmy się przybliżyć najmłodszym czytelnikom w serii opowieści obrazkowych: Czarno-białe, Kobieta i chłopiec, Król, który zakazał ciemności oraz Igor. Seria została sfinansowana przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.
Świąteczne wydanie klasyki najpiękniejszych bajek świata.Kopciuszek, Śpiąca królewna, Roszpunka, Kot w butach oraz inne historie, które przeniosą dziecko w zaczarowany baśniowy świat.Kolorowe ilustracje wprowadzą małego czytelnika w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia.
Peppa bawi się w księżniczkę i ma wiele iście królewskich pomysłów.Dołącz do niej! Rozwiązuj zagadki, koloruj obrazki i baw się naklejkami. Nuda nie ma szans!
A cóż to takiego: świniorożec, słotrzmiel czy żyrosłoń?
Pewnego dnia w zoo dyrektora Alfreda Niecierpliwca aż zaroiło się od dziwacznych stworzeń. Co się stało?
Okazało się, że małpy, hipopotamy, zebry, słonie oraz pozostali dwu- i czworonożni mieszkańcy ogrodu zoologicznego urządzili sobie prawdziwy karnawałowy bal przebierańców. Problem w tym, że wszyscy poprzebierali się tak sprytnie, że nie można ich było rozpoznać. Dyrektor zoo nie miał pojęcia, kto jest kim. Nie wiedział też, jak szybko zaprowadzić porządek.
W tej sytuacji nie pozostało mu nic innego, jak poprosić o pomoc sprytnego i bardzo mądrego jeża Ignacego Miętusa.
Urocza, pobudzająca wyobraźnię historyjka-zgadywanka, z mnóstwem zabawnych ilustracji i najśmieszniejszych na świecie zwierzęcych przebierańców.
W niezwykle przytulnym hotelu Zimowych snów znajdzie się miejsce dla wszystkich mieszkańców lasu. Lis z miłością zatroszczy się o swoich gości. zadba, by zasnęli i słodko śnili.Rozgrzewająca serce historia dla najmłodszych miłośników zwierząt, przepięknie napisana i czarodziejsko zilustrowana
Angielski 35 lat. Zagadki obrazkowe to kreatywna książeczka z łamigłówkami w języku angielskim dla przedszkolaków. Kolorowe ilustracje pomagają w przyswajaniu angielskich słówek i zwrotów. Dzięki temu bez wysiłku i podczas dobrej zabawy dzieci utrwalają znaczenie obcych wyrazów i uczą się samodzielnie je stosować we właściwym kontekście. Odpowiednio dobrane słownictwo związane z zainteresowaniami dzieci w tym wieku i ich najczęstszymi aktywnościami poszerza wiedzę o świecie oraz rozwija wyobraźnię językową i pamięć.Trening językowy przez zabawęKsiążeczka Angielski 35 lat. Zagadki obrazkowe zawiera blisko 100 wciągających zabaw o różnym stopniu trudności, takich jak łączenie wyrazów z ilustracją, rozwiązywanie labiryntów i plątaninek, odgadywanie właściwego przedmiotu na podstawie wyróżniających cech czy porównywanie obiektów.Zagadki w formie pytań i odpowiedzi rozwijają umiejętności komunikacyjne oraz uczą prostych zwrotów, które można wykorzystać w rozmowie. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie odpowiedzi do nich wraz z tłumaczeniem polecenia.Atrakcyjna tematyka i sympatyczni bohaterowie angażują uwagę, rozwijając umiejętność koncentracji na zadaniu, a humorystyczne ilustracje Filipa Depy doskonale uzupełniają polecenia, wspomagają zapamiętywanie angielskich słówek i zwrotów oraz gwarantują mnóstwo doskonałej zabawy. Zestaw zagadek to inspirujący sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu, a także zajmująca rozrywka podczas podróży lub pikniku w plenerze.Książeczka z zaokrąglonymi rogami została wyprodukowana w Polsce z troską o bezpieczeństwo dzieci.Rozwójnauka angielskiego, poznawanie świata, pamięć, koncentracjaAutorzyBarbara Jakubowska nauczycielka języka angielskiego, autorka zagadek i książeczek dla dzieci.Filip Depa leworęczny ilustrator, grafik, fan Pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka w Krakowie.W serii równieżZagadki obrazkowe Angielski 46 latZagadki obrazkowe Angielski 57 latZagadki obrazkowe Angielski. Find and match 57 latZagadki obrazkowe Angielski 69 latZagadki obrazkowe Figle-migle! 24 lataZagadki obrazkowe Hip, hip, hurra 23 lataZagadki obrazkowe Re, re, kum, kum 23 lataZagadki obrazkowe Zgadywanki 35 latZagadki obrazkowe Łamigłówki 35 latZagadki obrazkowe Zabawy logiczne 35 latZagadki obrazkowe Zabawy logiczne 69 latZagadki obrazkowe Koncentracja 69 latZagadki obrazkowe Czytanie, pamięć, koncentracja 69 latZagadki obrazkowe Matematyka 69 latZagadki obrazkowe Ortografia 69 latZagadki obrazkowe Koncentracja 69 lat
Petersburg topił się w pomroce. Żółta, zimna mgła, niby opary z dna głębokiego grobu, przelewała się poprzez granitowy parapet wybrzeża, otulała potężne szare bloki, podtrzymujące posągi dwóch sfinksów, sączyła się spoza żelaznych krat zasypanego śniegiem skweru, ze szczelin w odłupanym tynku żółtych budynków rządowych i z liści akantu, zdobiących głowice kolumn na gmachu Akademii Sztuk Pięknych. Sama ziemia nawet — stwardniała, skuta mrozem, opancerzona brukiem z okrągłych kocich łbów, kurzyła się kłębami i smugami mgły, która hamowała oddech, kleiła powieki i wchłaniała bez śladu żółte plamy palących się latarń ulicznych, chociaż zegar na wieży fortecy niedawno wybił drugą po południu.
W pustyni i w puszczy to fascynująca powieść podróżniczo-przygodowa o niezwykłej przyjaźni, poświęceniu, oddaniu i ogromnej odwadze. Dwójka polskich dzieci mieszkających w Port Saidzie zostaje porwana przez Arabów. W tym czasie w Sudanie rozpoczyna się muzułmańskie powstanie. Porywacze zamierzają dołączyć do powstańców. Podczas wędrówki przez pustynię dzieciom udaje się uciec... Czyha na nie wiele niebezpieczeństw, a w ślad za nimi wciąż podążają porywacze. Czy uda im się umknąć i bezpiecznie wrócić do domu?
O czym jest ta książeczka?O dziewczynce, która bez przerwy mówiła, nawet gdy nie miała niczego ważnego do powiedzenia.O Małpce Koko, która wciąż narzekała, utrudniając tym życie wszystkim domownikom.O tym, że nawet Strach (na wróble) nie jest zbyt odważny i często czegoś się lęka.O tym, że byki nie zawsze się byczą, a wilki niekoniecznie mają wilczy apetyt.O wymyślonych, malutkich stworzeniach, które mają po trzy łapki i krótki ogonek.I o zaletach bycia domatorem.
"W zeszycie znajdują się: bombki karteczki do prezentów aniołek, choinka szopka bożonarodzeniowa, Święty Mikołaj kolorowe nalepki.
Ozdoby należy wyciąć, a następnie złożyć lub skleić.
Można je powiesić na choince lub w oknie albo postawić na wigilijnym stole.
Do wykonania dekoracji potrzebne są nożyczki,
dobry klej i kolorowe wstążki.
Szykowanie ozdób świątecznych jest wielką bożonarodzeniową tradycją, a zarazem niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny."
Idealna seria dla wszystkich dzieci, które uwielbiają naklejki.
Księżniczka Ania mieszka w pięknym pałacu z wielkim ogrodem. Uwielbia się przebierać i organizować wykwintne bale. Poznaj jej historię i uzupełnij plansze naklejkami.
Udanej zabawy!
W tym pięknym skarbcu bajek i baśni zebrano 21 utworów należących do światowego kanonu literatury dziecięcej, między innymi Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosię, Śpiącą królewnę czy Tomcia Palucha. Skarbiec adresowany jest do najmłodszych czytelników. Dzieła braci Grimmów, Charles'a Perraulta i Hansa Christiana Andersenazostały opowiedziane wiernie, a zarazem w sposób, który dzieci lubią najbardziej wierszem. Książka opatrzona jest pięknymi ilustracjami, pozwalającymi śledzić w szczegółach każdą scenę i nadającymi lekturze pełen uroku klimat.
Moje ciało. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowaMały czytelnikpoznaje nie tylko najważniejsze części ciała, ale także emocje i czynności jakiewykonuje dziecko w ciągu dnia.""Pierwsze słowa to seria książeczek dla dziecii rodziców do wspólnego oglądania i czytania. Ruchome elementy, doskonalewspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne koloroweilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie ichętnie uczą się nowych słów.
W 1978 roku Astrid Lindgren otrzymała Pokojową Nagrodę Księgarzy Niemieckich. Podczas ceremonii wręczenia nagrody wygłosiła płomienną mowę przeciwko przemocy, zwłaszcza wobec dzieci. Wyraziła głęboką tęsknotę ludzi za pokojem na świecie oraz wskazała na mechanizmy powstawania przemocy, którym każdy z nas może przeciwdziałać.Niniejsza publikacja zawiera pełny tekst przemówienia wygłoszonego przez Lindgren we Frankfurcie, a także przedmowę Marty Santos Pais i posłowie Thomasa Hammarberga, zaangażowanych w strukturach ONZ w ochronę praw dziecka.Całość wieńczy poruszający wiersz Astrid Lindgren Gdybym była Bogiem....Sugestywne ilustracje Stiny Wirsn czarne kontury z akwarelowymi plamami koloru dopełniają niezwykle ważny i aktualny przekaz tej książki.Mamy nadzieję, że książka ta przyczyni się do pełniejszego zrozumienia, dlaczego kary cielesne nie są dobrą metodą wychowawczą, oraz przypomni, że również w Polsce są prawnie zabronione.
Małe lubi, kiedy w domu jest spokojnie i nikt się nie kłóci. Jednak w domu u Małego często wybuchają awantury. Wtedy Małe się boi. Dobrze, że jest przedszkole i że Pani jest dla Małego taka dobra!Poruszająca książka obrazkowa dla małych i dużych do wspólnego czytania.Książka o dzieciach, które nie czują się bezpiecznie w swoich domach. Mówi o prawie dziecka do miłości, szacunku i opieki, a co najważniejsze podpowiada dzieciom, jak ważne jest, by potrafiły zwrócić się o pomoc. W części informacyjnej podpowiada także dorosłym, gdzie szukać wsparcia w zakresie pomocy psychologicznej dzieciom oraz reagowania na przemoc wobec dzieci.
KOLOROWANKI NOTESOWE dla dzieci to nie tylko doskonała forma zabawy, ale również rodzaj rozrywki, która rozwija i pozytywnie wpływa na wyobraźnię oraz kreatywność. Wśród naszej bogatej oferty mogą Państwo znaleźć zróżnicowane kolorowanki notesowe, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom
W poszukiwaniu uciekającego dnia urodzin.Ta historia zachwyci każdego, kto choć przez chwilę marzył, aby jego dzień urodzin nigdy się nie skończył, aby tę chwilę zatrzymać na zawsze i aby czas się zatrzymał. Nosek wraz ze swoim przyjacielem Dziobkiem próbują rozwikłać jedną z tajemnic wszechświata: Co się dzieje z czwartkiem, nim nadejdzie piątek?. W tej ciepłej, rozwijającej wyobraźnię czytelnika książce poetycki tekst i piękne malarskie ilustracje splatają się w harmonijną całość.
Coś czuć w powietrzu i niekoniecznie jest to mięta przez rumianek.Dionizy i Dolores są w sobie zakochani. Urządzają miłe pikniki w parku, chodzą do kina i na plażę. Niestety los nie do końca jest im łaskawy: nogi jednego z nich naprawdę brzydko pachną. Powiedzmy szczerze: mają zabójczy zapaszek i nic nie można na to poradzić! Nie pomaga ani mycie, ani spryskiwanie dezodorantem, ani posypywanie talkiem. Czy to oznacza koniec pięknej historii Dionizego i Dolores?
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?