Hela sama dzieli się z innymi - Hela nie mówi już tylko "to moje". Dziewczynka nauczy się dzielić z innymi rówieśnikami.Hela sama - to seria książeczek o małej dziewczynce, która opisuje siebie i swoje nowe umiejętności tj mycie zębów, jedzenie, robienie siku na nocnik czy zrezygnowanie ze smoczka. Tematy poruszane w książkach są doskonale znane dzieciom i ich rodzicom, a forma przedstawiająca treść jest lekka, przyjemna i wesoła.
Hela sama zostaje z dziadkami - Hela pierwszy raz zostaje z dziadkami. Dziewczynka wie, że czas spędzony w ich towarzystwie jest super, a rodzice zawsze wracają.Hela sama - to seria książeczek o małej dziewczynce, która opisuje siebie i swoje nowe umiejętności tj mycie zębów, jedzenie, robienie siku na nocnik czy zrezygnowanie ze smoczka. Tematy poruszane w książkach są doskonale znane dzieciom i ich rodzicom, a forma przedstawiająca treść jest lekka, przyjemna i wesoła.
Seth Sorenson został pozbawiony wszelkich wspomnień. Nie wie, kim jest i komu może zaufać. Zmanipulowany doprowadza do zniszczenia tego, co przysiągł chronić. Przed jego siostrą Kendrą niełatwe zadanie - szukając brata, toczy walkę z ciemnymi mocami.
Czy zgodnie z życzeniem smoczego króla Celebranta nastąpi nowa, wieczna era smoków? Czy Seth i Kendra zdołają się odnaleźć i wspólnie pokonać mroczne siły?
To nie będzie trudne. Wasza teleportacja do świata magii uda się natychmiast. Wiecie dlaczego? Ponieważ macie najwspanialszą wyobraźnię, jaką znam. Podobną ma On, Brandon, który czeka na Was za plecami Smoczej Straży. To właśnie tam, na styku światów, rozegra się interesująca historia, której ważną częścią staniesz się Ty. Odwagi!
Pamiętaj, byś nie musiał poświęcić własnej tożsamości. Tak jak Seth. Polubisz go na pewno. Bo to on pierwszy odnalazł odpowiedź na pytanie:
Dlaczego ktoś, kto niesie światło, zaczyna szukać cienia?
Cole Randolph wciąż nie może uwierzyć, jak bardzo jego życie stanęło na głowie. Uwięziony w dziwnym świecie daleko od domu, odnalazł swego przyjaciela Daltona i przetrwał wizytę w dwóch królestwach Obrzeży, ale nic nie przygotowało go na magnetyczne szosy Zeropolis i roboty, które polują na zbiegów. Rząd Zeropolis, kierowany przez Abrama Trencha, wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby kontrolować obywateli. Na szczęście tamtejszy ruch oporu wspierają Strażnicy Kryształów - grupa buntowników dysponujących niezwykłym uzbrojeniem. Cole i Dalton, uciekając przed tajną policją najwyższego króla, próbują znaleźć resztę zaginionych przyjaciół i pomóc Mirze w odnalezieniu kolejnej siostry, Konstancji. Gdy jednak wrogowie bezlitośnie rozmontowują ruch oporu, Cole ma coraz mniej czasu na obnażenie tajemnic zeropolitańskiego rządu i odkrycie, kto pomógł najwyższemu królowi wykraść moce córkom.Trzecia część pięciotomowej serii, o której sam autor mówi, że najbardziej przypomina bestsellerowy Baśniobór. I jest co najmniej tak samo genialna!
Miś Pracuś wybiera się na plac budowy. Dołącz do niego, czytając wesołą książeczkę z wysuwanymi elementami. Książeczka składa się z ośmiu, sztywnych stron w twardej okładce. Poznawaj świat z Misiem Pracusiem!
Miś Pracuś bawi się w parku. Poznaj ulubione zabawy Misia i dołącz do niego, czytając wesołą książeczkę z wysuwanymi elementami. Książeczka składa się z ośmiu, sztywnych stron w twardej okładce. Poznawaj świat z Misiem Pracusiem!
Wycieczki Śmieciareczki to zabawna seria, która zabierze najmłodszych do świata pojazdów pracujących! Dołącz do pracowitej Śmieciareczki i towarzysz jej w przygodach, poznaj jej codzienne zadania oraz obowiązki. Bogato ilustrowane strony i rymowany tekst sprawią, że lektura stanie się niesamowitą przyjemnością. Dodatkowo książki poruszają tematykę ekologiczną (dbanie o czystość, segregowanie śmieci) w sposób zrozumiały dla najmłodszych. W pierwszym tomie poznajemy pracowitą Śmieciareczkę oraz czym się na co dzień zajmuje. Jej obowiązki przerywa złośliwy wiatr, który wywiewa ze śmietnika siatkę, a ta pędzi po niebie jak szalona. Śmieciareczka rusza w wyścig po reklamówkę. Foliowego gagatka łapie w końcu Dźwig i w mieście znów zaczyna panować porządek. Tego dnia Śmieciareczka również spotyka Radiowóz. Wieczorem, zmęczona jedzie do garażu umyć się i odpocząć.
Seria pięknie ilustrowanych sztywnostronicowych książek dla najmłodszych . W każdej z nich znajduje się jeden ponadczasowy wiersz Juliana Tuwima.Spóźniony słowik - o tym, jak pani słowikowa zamartwiała się o swojego męża, który spóźnił się na kolację, gdyż podziwiał uroki letniego wieczoru.Okulary - o tym, jak pan Hilary szukał swoich okularów, które przez cały czas były na jego nosie, Spóźniony słowik - o tym, jak pani słowikowa zamartwiała się o swojego męża, który spóźnił się na kolację, gdyż podziwiał uroki letniego wieczoru.O Grzesiu Kłamczuchu i jego cioci - o tym, jak Grześ opowiadał ze szczegółami o swoich przygodach podczas wysyłania listu, którego tak naprawdę nigdy nie dostał do wysłania.Dotychczas w serii ukazały się: Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, W aeroplanie, Rzepka, Ptasie radio, O panu Tralalińskim.
Pan Pies to niezwykły pies! Zawsze uprzejmy, zawsze dzielny, zawsze gotowy do pomocy!Z powodu zranionej łapy Pan Pies musi na jakiś czas zatrzymać się w pewnym miasteczku. Spotyka tam sympatycznego lisa, który potrzebuje wsparcia. W wyniku różnorakich okoliczności znalazł się bowiem w nie lada tarapatach, a w dodatku daleko od domu. Pan Pies bez zastanowienia spieszy mu z pomocą.
Moje pierwsze malowanki to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książki zawierają nieskomplikowane obrazki o grubych konturach, co ułatwia niewychodzenie za linie podczas kolorowania. Dziecko poznaje nazwy i barwy otaczających go przedmiotów czy zwierząt, a zabawę urozmaicą dołączone duże naklejki. Książki z tej serii nie tylko rozwijają umiejętności manualne malucha, ale także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.
Moje pierwsze malowanki to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książki zawierają nieskomplikowane obrazki o grubych konturach, co ułatwia niewychodzenie za linie podczas kolorowania. Dziecko poznaje nazwy i barwy otaczających go przedmiotów czy zwierząt, a zabawę urozmaicą dołączone duże naklejki. Książki z tej serii nie tylko rozwijają umiejętności manualne malucha, ale także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.
Iga i Jaskier uwielbiają wspólnie spędzać czas w Akademii Jednorożców. Mają nadzieję, że zdołają stworzyć więź przed końcem roku! Zła pani Wierzba wyciąga magię z Wyspy Jednorożców i gromadzi ją w Lodowej Lagunie, a Iga i Jaskier oraz ich przyjaciele chcą za wszelką cenę ją powstrzymać. Walentyna jednak zachowuje się dziwnieCzy wie na temat pani Wierzby coś, czego nie wiedzą inni?
Jacek pragnie zostać piratem. Ma już statek i arę, ale... nie potrafi poprawnie wymówić pirackiego okrzyku: Arrrr! A bez tego ani rusz. Czy istnieje ktoś, kto pomoże chłopcu spełnić jego wielkie marzenie?"Książkożercy" to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca:przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań;pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach;wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu;pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem;opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.
Moje pierwsze malowanki to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książki zawierają nieskomplikowane obrazki o grubych konturach, co ułatwia niewychodzenie za linie podczas kolorowania. Dziecko poznaje nazwy i barwy otaczających go przedmiotów czy zwierząt, a zabawę urozmaicą dołączone duże naklejki. Książki z tej serii nie tylko rozwijają umiejętności manualne malucha, ale także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.
Moje pierwsze malowanki to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książki zawierają nieskomplikowane obrazki o grubych konturach, co ułatwia niewychodzenie za linie podczas kolorowania. Dziecko poznaje nazwy i barwy otaczających go przedmiotów czy zwierząt, a zabawę urozmaicą dołączone duże naklejki. Książki z tej serii nie tylko rozwijają umiejętności manualne malucha, ale także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.
Hipopotam Waldek ma pewien kłopot. Uwielbia swoje sadełko, ale marzy też o tym, aby skakać po palmach jak jego przyjaciółka małpka. W tym celu próbuje małpować Rozalkę. Czy jednak palma to najlepsze miejsce dla hipopotama? A może Waldek poczuje się szczęśliwy zupełnie gdzie indziej?"Książkożercy" to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca:przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań;pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach;wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu;pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem;opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.
Wycieczki Śmieciareczki to zabawna seria, która zabierze najmłodszych do świata pojazdów pracujących! Dołącz do pracowitej Śmieciareczki i towarzysz jej w przygodach, poznaj jej codzienne zadania oraz obowiązki. Bogato ilustrowane strony i rymowany tekst sprawią, że lektura stanie się niesamowitą przyjemnością. Dodatkowo książki poruszają tematykę ekologiczną (dbanie o czystość, segregowanie śmieci) w sposób zrozumiały dla najmłodszych.Śmieciareczka podczas swojej codziennej pracy spotyka wielu przyjaciół: Kontener z elektrośmieciami, Szambiarkę, Polewaczkę, Cysternę i Wóz Ogrodniczy. Dowiaduje się też, że każdy z tych pojazdów ma do zrobienia ważne zadania. Śmieciarka poucza również pewną ciężarówkę, przewożącą zielone odpady, aby nie rozrzucała ich po mieście. Na szczęście spór rozstrzyga Radiowóz, który pojawia się w okolicy.
Seria pięknie ilustrowanych sztywnostronicowych książek dla najmłodszych . W każdej z nich znajduje się jeden ponadczasowy wiersz Juliana Tuwima.Okulary - o tym, jak pan Hilary szukał swoich okularów, które przez cały czas były na jego nosie, Spóźniony słowik - o tym, jak pani słowikowa zamartwiała się o swojego męża, który spóźnił się na kolację, gdyż podziwiał uroki letniego wieczoru.O Grzesiu Kłamczuchu i jego cioci - o tym, jak Grześ opowiadał ze szczegółami o swoich przygodach podczas wysyłania listu, którego tak naprawdę nigdy nie dostał do wysłania.Dotychczas w serii ukazały się: Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, W aeroplanie, Rzepka, Ptasie radio, O panu Tralalińskim.
Seria 1000 naklejek to wspaniałe książeczki z mnóstwem zadań, kolorowanek i przede wszystkim naklejek! Idealne książki dla małego odkrywcy świata.W książkach znalazło się mnóstwo kolorowanek, labiryntów, prostych łamigłówek i wiele innych fantastycznych zadań do rozwiązywania. Różnorodność zadań i dobór odpowiedni do wieku malucha, bogate, wesołe ilustracje oraz mnóstwo naklejek zapewnią dziecku zabawę na długi czas. Oczekiwanie na święta stanie się o wiele przyjemniejsze z serią książek 1000 naklejek.1000 naklejek. Święta
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?