KATEGORIE [rozwiń]

Uroda

W tym dziale zapraszamy naszych Czytelników po ciekawą i inspirującą lekturę na tematy związane z urodą i dbaniem o nią. Polecamy mnóstwo poradników z zakresu odżywiania, sportu i różnorakich diet. Nie od dziś wiadomo, że dobre nawyki żywieniowe, utrwalone jeszcze w dzieciństwie, uchronią nas przed konsekwencjami złej diety, która jest kluczowa w zdrowym wyglądzie. Polecamy książki o urodzie: jak o siebie dbać, medycyna estetyczna, naturalne piękno, zdrowy styl życia, pielęgnacja ciała, naturalne sposoby na zdrowy i piękny wygląd. Zbiór wskazówek i prostych przepisów ułatwi codzienne wybory. Polecamy książki znanych autorów: Michała Tombaka, Magdaleny Makarowskiej, Andreasa Moritza czy Ewy Dąbrowskiej.

Okładka książki Pakiet książek Judith Viorst
nowość

119,90 zł 65,93 zł


Przenikliwa, inspirująca i pożyteczna prawda o naszym życiu. Judith Viorst, korzystając z ogromnego doświadczenia życiowego, pisząc z przenikliwym psychologicznym spojrzeniem i odrobiną swojego charakterystycznego humoru, przedstawia prawdy o życiu, uświadamiając nam, że nawet z najtrudniejszej sytuacji można wyjść obronną ręką. To, co musimy utracić, czyli miłość, złudzenia, zależności, niemożliwe do spełnienia oczekiwania, których każdy z nas musi się wyrzec, by móc wzrastać. Uświadomienie sobie, w jaki sposób strata ukształtowała nasze życie, może stać się początkiem mądrej i rodzącej nadzieję zmiany w naszym życiu. Akceptacja tego, co jest nieuniknione z pewnością wzmocni nas emocjonalnie i psychicznie. Jak tego dokonać najlepiej? Niedoskonała kontrola czyli jak całe życie walczymy o władzę: jako dzieci i rodzice, żony i mężowie, kochankowie, pracownicy i w końcu jako zwykli śmiertelnicy. W życiu warto określać granice i możliwości naszych działań - kogo, co i w jaki sposób chcemy kontrolować. Czasem trzeba sobie „odpuścić” i znaleźć sposób, jak to zrobić najlepiej poprzez podejmowane działania i dokonywane wybory. Czy można się tego nauczyć? Małżeństwo dla zaawansowanych czyli wszystko, co chcielibyśmy i powinniśmy wiedzieć, aby cieszyć się udanym związkiem. Dojrzewanie w każdym związku wymaga czasu i jest trudne, czasem irytujące, ale równocześnie stanowi motor naszego rozwoju. Rozumiejąc i godząc się z rozczarowaniami, wymogami i zadziwiającymi zawiłościami codziennych relacji, możemy stworzyć lepszą relację z samym sobą i innymi. Dlaczego jest to ważne? Judith Viorst Amerykańska pisarka i dziennikarka. Autorka bestsellerów To, co musimy utracić, Niedoskonała kontrola, Małżeństwo dla zaawansowanych oraz książek dla dzieci (m. in. Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day). Wydała kilka tomików wierszy. Absolwentka Waszyngtońskiego Instytutu Psychoanalizy oraz Uniwersytetu Rutgersa. Jej książka To, co musimy utracić, wydana w 1986 roku, utrzymywała się przez prawie dwa lata na liście bestsellerów „The New York Timesa”.
Okładka książki Mięśnie dna miednicy bez tabu

49,90 zł 31,32 zł


Czy kiedykolwiek śmiałaś się tak bardzo, że trochę popuściłaś? A może nie byłaś w stanie wytrzymać na progu, gorączkowo szukając kluczy? Wiele razy wstajesz w nocy i biegniesz do toalety? Niezbyt chętnie o tym mówisz, prawda?Około dwieście milionów ludzi na świecie cierpi na nietrzymanie moczu. Ta krępująca dolegliwość dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety, ale w następstwie ciąży i porodu częściej przydarza się tym ostatnim. Jane Simpson od trzydziestu lat leczy pacjentów i pacjentki z dysfunkcjami dna miednicy i nietrzymaniem moczu. Na podstawie bogatej praktyki klinicznej i terapeutycznej w przystępny sposób ukazuje, że problem, niepotrzebnie uważany za tabu, jest bardzo powszechny, a przede wszystkim łatwy do rozwiązania.Z tej książki dowiesz się:- czym są mięśnie dna miednicy i jak działają;- jak leczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu i wypadanie narządów miednicy;- co zrobić, by ciąża, poród i menopauza przebiegły bez komplikacji;- w jaki sposób polepszyć satysfakcję seksualną;- na czym polega rehabilitacja dna miednicy;- jak skutecznie zaradzić męskim problemom.Włączając ćwiczenia dna miednicy do swojej codziennej rutyny, możesz skutecznie leczyć "wstydliwe" schorzenia i zapobiec problemom w późniejszym życiu. Najważniejsze, że odzyskasz dawną pewność siebie.
Okładka książki Samouzdrawianie przez podnoszenie wibracji. Przewodnik po wysokich częstotliwościach świadomości, które odmładzają i uzdrawiają
nowość

44,90 zł 24,69 zł


Zwolnij, odnajdź siebie, ulecz się. Zostaw za sobą wszystko, co wiesz, i odkryj, jak dokonać prawdziwego samouzdrowienia.RJ Spina opowiada w swojej książce o tajemnicach, jakie odkrył dzięki pokonaniu chronicznej choroby i paraliżu dolnej części ciała. Przedstawia sposoby na wykorzystanie energetycznego uzdrowienia, by ukrócić cierpienie i odnaleźć wewnętrzny spokój. Prezentuje technikę podnoszenia częstotliwości, którą stosuje on sam i wielu jego klientów, aby zaprogramować swoje zdrowie i poprawić samopoczucie. Książka ta zawiera niezbędne zasady i techniki pozwalające uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i kierować energią w taki sposób, aby usunąć program choroby. Korzystając z wizualizacji, medytacji i pracy z mantrami, będziesz mógł uwolnić się z więzienia własnego ego i cieszyć się dobrym zdrowiem i harmonią, które są twoim przeznaczeniem.
Okładka książki Ciało bez tajemnic

69,99 zł 47,99 zł


Dzięki tej wyjątkowej książce z okienkami ciało odkryje przed tobą swoje tajemnice! Dowiesz się, jak twój organizm radzi sobie z wirusami i zranieniami, a także jak to się dzieje, że oddychasz, widzisz, słyszysz i rozpoznajesz zapachy oraz smaki. Poznasz główne narządy, a wśród nich mózg – superkomputer ukryty w twojej głowie.
Okładka książki Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie (wyd. 2023)

39,99 zł 26,37 zł


Wszystko to co człowiek posiada, czyli zdrowie, wygląd zewnętrzny, zabezpieczenie materialne, powodzenie życiowe, zawdzięcza swojemu charakterowi. Człowiek jest taki, jaki ma charakter, taki jest też jego świat wewnętrzny i zewnętrzny. Jeśli tak wiele zależy od charakteru, to na czym polega różnica pomiędzy charakterem człowieka zdrowego i chorego, szczęśliwego i nieszczęśliwego? Jakie sytuacje życiowe powodują kształtowanie się cech charakteru? Jakie cechy charakteru wywołują choroby i problemy życiowe? W jaki sposób należy kształtować swoją świadomość i pozytywne cechy charakteru, aby poprawić swoje zdrowie, korzystnie wpływać na swoje życie i swój los? Na te i wiele innych pytań dotyczących zagadnień związanych z wpływem charakteru człowieka na jego życie i zdrowie znajdziemy odpowiedzi w tej książce.
Okładka książki BezCukrowe słodkości

69,99 zł 38,96 zł


Przekonaj się, że bez cukru też może być słodko!Chcesz jeść zdrowo? Nie musisz rezygnować z deserów!Z tej książki dowiesz się, jak je przygotować bez cukru.Wypróbuj kopiec kreta, keto rogaliki, malinową chmurkę czy ciasto serowo-jogurtowe. Skuś się na mrożone batoniki z wiśniami, migdałowe ciasto z truskawkami czy puszyste muffiny z jabłkami. A może uwielbiasz desery na zimno? Spędź letnie, gorące popołudnie w ogrodzie, delektując się koktajlem arbuzowym. Fani czekolady również będą zadowoleni - w książce znajdą obłędnie smaczne przepisy m.in. na czekoladowe babeczki z serem i malinami, kakaowe pączki z dziurką czy brownie z bakaliami.120 unikatowych przepisów na bezcukrowe słodkości w zdrowszej wersji!
Okładka książki Joga dna miednicy. Proste pozycje oraz ćwiczenia mięśni Kegla, które wzmocnią i uzdrowią twoje ciało
nowość

49,90 zł 28,52 zł


Wzmocnij swoje dno miednicy dzięki jodze!Christina D'Arrigo, tancerka i certyfikowana nauczycielka jogi, sięga zarówno do tradycji jogi, jak i wiedzy medycznej, aby pokazać ci optymalną drogę do poprawy kondycji twoich mięśni dna miednicy. Wykorzystuje doskonałe sposoby, które zapewnia praktyka jogi, żeby ukoić i przywrócić równowagę konkretnie w tych partiach twojego ciała.Niezależnie od tego, czy praktykujesz już jogę, czy też nigdy nie miałaś z nią do czynienia, ten przewodnik pozwoli ci wzmocnić, uaktywnić i uzdrowić mięśnie dna miednicy. Znajdziesz tu proste ćwiczenia, które możesz wykonać samodzielnie w domu, oraz przystępne wyjaśnienia, dlaczego właśnie te pozycje działają. Będziesz mogła sama wypracować najlepsze dla ciebie sekwencje, dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb i własnego poczucia komfortu.Poczuj, jak wzrasta twoja witalność, siła i pewność siebie!
Okładka książki Projektowanie umysłu. Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg
nowość

47,90 zł 27,38 zł


Kultowy poradnik o psychitekturze, czyli sztuce przeprogramowania własnego umysłu. To po części filozoficzny manifest, a po części praktyczny przewodnik samorozwoju, oparty na naukach legendarnych myślicieli, takich jak Marek Aureliusz, Lao Tzu, Friedrich Nietzsche i Abraham Maslow. Pomysły i techniki, które przedstawia, składają się w spójną teorię, która pomoże każdemu wznieść się na wyżyny samodoskonalenia i prowadzić wspaniałe życie. Ten wizjonerski przewodnik przekonuje, że umysł można porównać do oprogramowania, składającego się z wielu splecionych ze sobą algorytmów, które pierwotnie zostały zaprogramowane przez dobór naturalny. Istnieje sposób na przeformułowanie uprzedzeń poznawczych, zmianę zakorzenionych nawyków i przekształcenie reakcji emocjonalnych. Proces psychitektury umożliwia odłączenie się od własnego umysłu, zidentyfikowanie jego podstawowych wzorców i stanie się architektem własnego oświecenia. Futurystyczny i jednocześnie czerpiący z klasyki przewodnik mistrzowsko łączy mindfulness z transhumanizmem, psychologię ewolucyjną ze stoicyzmem i neuronaukę z buddyzmem. Ujmuje idee starożytnych mędrców w ramy kodu otwartego źródła dla umysłu, przedstawiając nową, racjonalną wizję duchowego oświecenia skupionego wokół stopniowej optymalizacji własnego umysłu. Ta książka nauczy czytelnika kultywowania głębokiego wglądu w siebie. Pokaże, jak bez wysiłku zmieniać swoje automatyczne zachowania i manipulować własnymi pragnieniami, aby zawsze dostawać to, czego się chce. To wyjątkowa instrukcja obsługi dla własnego umysłu. Książka zawiera: – informacje na temat teorii i praktyki architektury psychicznej; – sposoby i ćwiczenia na zmianę tendencyjności poznawczej; – metody motywacyjnego usuwania uprzedzeń, techniki introspekcji; – gotowe algorytmy behawioralne i metody/algorytmy samokontroli (kontroli emocji, oczekiwań, metody na zerwanie z uwewnętrznionymi stereotypami i wzorcami zachowań). O autorze: Ryan A. Bush jest projektantem i myślicielem skupionym na budowaniu lepszych systemów, lepszych ludzi i lepszej przyszłości. Głównym celem Busha jako założyciela Designing the Mind jest zapewnienie edukacji w zakresie mądrości i rozszerzenie ludzkiego potencjału ponad normę. Autor ma doświadczenie w projektowaniu systemów – pracuje ze start-upami technologicznymi przy rozwijaniu i projektowaniu wszystkiego, od opatentowanych produktów fizycznych przez oprogramowanie aż po budynki i modele biznesowe. Jego największym atutem jest jednak apetyt na introspektywne badania, żarłoczne czytanie i obsesyjną samooptymalizację. Od ponad dekady Bush studiuje spostrzeżenia starożytnych nauczycieli, filozofów praktycznych i kognitywistów. Jego pomysły pojawiły się na takich platformach, jak Lifehack i Modern Stoicism, a on sam był gościem podcastów o różnorodnej tematyce, od emocji przez filozofię po motywację. W książkach „Projektowanie umysłu” oraz „The Book of Self Mastery” czerpie obficie ze spostrzeżeń takich myślicieli, jak Lao Tzu, Budda, Marek Aureliusz i Nietzsche, i próbuje je złożyć w nową wizję rozwoju psychologicznego i samodoskonalenia.
Okładka książki Insulinooporność wydanie 2023

49,90 zł 27,44 zł


Dokuczają ci bóle głowy, zmęczenie, senność? Masz wzmożoną ochotę na słodycze? Martwi cię wzrost masy ciała? Powodem tych uciążliwych objawów może być insulinooporność, czyli obniżona wrażliwość organizmu na działanie insuliny. Zaburzenie to może prowadzić do cukrzycy typu 2 i innych chorób.Szacuje się, że insulinooporność występuje u niemal 10 milionów ludzi w Polsce. Można zatem powiedzieć, że mamy do czynienia z prawdziwą epidemią.Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Zdrowy styl życia, a zwłaszcza sposób odżywiania, sprzyjają zarówno leczeniu insulinoopornosci, jak i jej zapobieganiu.W książce Insulinooporność znajdziesz dawkę niezbędnej wiedzy, zalecenia dietetyczne a także aż 140 prostych przepisów, dzięki którym Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne i urozmaicone. W prawidłowym zestawieniu potraw pomoże Ci zbilansowane 4-tygodniowe menu.Dzięki lekturze książki Insulinooporność dowiesz się:jak wybrać najskuteczniejszą dietę wspierającą leczenie insulinoopornościjakie badania diagnostyczne wykonaćjak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, łączyć je w smaczne i zdrowe posiłki, które zneutralizują objawy i zatrzymają postępującą insulinoopornośćjak czytać etykietyjak ćwiczyćHanna Stolińska-FiedorowiczDietetyk kliniczny. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Żywności i Żywienia. Prowadzi szkolenia żywieniowe dla dzieci i dorosłych. Autorka książek: Jelito drażliwe i Insulinooporność.
Okładka książki Biohacking 2 wydanie 2023

59,90 zł 32,94 zł


Jak osiągnąć maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych na bazie biohackingu.Już wiesz, jak wykorzystać biohacking w swoim życiu.Co jednak możesz zrobić jeszcze dla siebie i swojego organizmu?Chcesz poznać swój organizm lepiej i dowiedzieć się więcej, jak zwiększyć swoje możliwości?Karol Wyszomirski w drugiej książce o biohackingu dzieli się swoją praktyczną wiedzą o tym, jak zmieniać swoje nawyki, by poczuć się i wyglądać lepiej oraz myśleć jaśniej i kreatywnej. Autor przedstawia 116 prostych i praktycznych metod optymalizacji stanu psychofizycznego. Nie ma prostszej ani szybszej metody usprawniającej organizm. Zrób to, co radzi czołowy polski biohaker, a zobaczysz, jak zmieni się jakość twojego życia.Z poradnika dowiesz się m.in.:- jak pozbyć się wielu problemów zdrowotnych, wykorzystując specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin nauki- jak zredukować zbędne kilogramy i uzyskać wysportowaną sylwetkę- jak zmniejszyć stres i świadomie zacząć zarządzać emocjami- jak osiągnąć wysoki poziom energii i świetne samopoczucie- jak podnieść poziom swojej motywacji do działania- jak stać się osobą bardziej kreatywną i produktywnąBiohacking - metoda, dzięki której najpierw usprawnisz swój organizm, a następnie zwiększysz jego wydajność, co umożliwi ci wykorzystanie pełnego potencjału zarówno ciała, jak i umysłu. Piękno biohackingu polega na tym, że korzyści, jakie uzyskujesz z jego praktykowania, kumulują się i zdecydowanie przyśpieszają realizację celów w różnych obszarach naszego życia.Karol WyszomirskiInterdyscyplinarny dietetyk & health and performance coach.Ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & wellness (B. Pakulski, J. Bennett, K. Hanson - Tampa na Florydzie w USA), (M. Coles, M. Goulden, T. Purvis - Londyn w Wielkiej Brytanii), (R. Mawer, V. Del Monte - Toronto w Kanadzie).Na co dzień pracuje jako health & performance coach z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami i sportowcami. Jako jedyny w Polsce specjalizuje się w optymalizacji zdrowia i zwiększaniu efektywności osobistej, łącząc i wykorzystując w praktyczny sposób najnowsze odkrycia naukowe z takich dziedzin, jak: neurobiologia, psychoneuroimmunologia, epigenetyka, kinezjologia, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, biohacking, psychologia zmiany i psychologia osiągnięć.
Okładka książki Dieta odkwaszająca

44,99 zł 25,23 zł


Codzienną zdrową dietą zadbaj o dobrą kondycję swojego organizmu. Zmęczenie, osłabienie mięśni i kości, bóle głowy, obniżony nastrój, problemy ze snem, kłopoty trawienne ? to tylko niektóre z objawów zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej, a także efektów stosowania źle zbilansowanej diety. Dzięki naturalnym procesom pH naszego ciała jest utrzymywane na stabilnym poziomie. Czasem dochodzi jednak do sytuacji, gdy ta równowaga zostaje zachwiana. Nieprawidłowa dieta może bowiem wpływać na pogorszenie funkcji organizmu, a także skutkować większym ryzykiem poważnych chorób. W książce znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące diety odkwaszającej i prozdrowotnego stylu żywienia oraz 100 przepisów na łatwe w przygotowaniu, smaczne i zdrowe potrawy ze składnikami odkwaszającymi. Które produkty działają odkwaszająco, a które kwasotwórczo? Jak komponować posiłki, by proporcje poszczególnych składników były prawidłowe? Czy to prawda, że kwaśne produkty wcale nie są zakwaszające?
Okładka książki Pakiet Biohacking 1 i 2
nowość

99,90 zł 55,32 zł


Osiągnij maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych. Biohacking to ultranowoczesna filozofia optymalizacji zdrowia i zwiększania efektywności psychofizycznej w oparciu o najnowsze badania naukowe. Biohacking pozwoli Ci najpierw poznać i zrozumieć działanie organizmu, a następnie dowiesz się, co możesz zrobić, aby maksymalnie wykorzystać potencjał ciała i umysłu.Karol Wyszomirski w swoich poradnikach dzieli sie praktyczna wiedza o tym, jak zmieniac nawyki, by poczuć się lepiej, wyglądać atrakcyjniej oraz myśleć jaśniej i kreatywniej. Autor w oparciu o wieloletnie doświadczenie przedstawia proste metody optymalizacji stanu psychofizycznego, aby osiągnąć szybsze i lepsze rezultaty podejmowanych działań.Zrób to, co radzi czołowy polski biohacker, a zobaczysz, jak zmieni się jakość twojego życia.Z poradników dowiesz się m.in.:Jak pozbyć się wielu problemów zdrowotnychJak zredukować zbędne kilogramy i zyskać wysportowana sylwetkęJak uwolnić się od przewlekłego zmęczenia i napadów głoduJak zyskać wysoki poziom energii i świetne samopoczucieJak świadomie zarządzać emocjami i stresemJak podnieść poziom swojej motywacji do działaniaJak poprawić pamięć, koncentracje i jasność umysłu.Karol WyszomirskiInterdyscyplinarny Dietetyk & Health and Performance Coach. Ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & wellness. Na co dzień pracuje z zarządami firm, średnią i wyższą kadra menedżerską, przedsiębiorcami i sportowcami. Specjalizuje się w optymalizacji zdrowia i zwiększaniu efektywności osobistej. W wyjątkowy i praktyczny sposób łączy oraz wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe z takich dziedzin, jak: neurobiologia, psychoneuroimmunologia, epigenetyka, kinezjologia, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, biohacking, psychologia zmiany i psychologia osiągnieć.
Okładka książki Insulinooporność. 28 dni na talerzu

29,99 zł 17,55 zł


Za dużo kilogramów, a za mało energii, której po zjedzeniu śniadania czy obiadu wcale nie mamy więcej. Przeciwnie - oczy się zamykają, a organizm nadal domaga się czegoś konkretnego, a jeszcze lepiej słodkiego. Do tego bóle głowy i rozdrażnienie bez wyraźnej przyczyny, albo zmęczenie, które potrafi zaskoczyć o różnych porach dnia, nawet zaraz po wstaniu z łóżka. Takie objawy zwykle skłaniają do robienia badań. Często pokazują one to samo: Insulinooporność. Insulinooporność jest poważnym zaburzeniem, które nie pozwala komórkom organizmu czerpać energii z posiłków. To co jemy, odkłada się w tkance tłuszczowej, a mięśnie i inne narządy pozostają głodne. Odpowiednio ułożona dieta to jedyny sposób, by uporać się z insulinoopornością. Jeśli potraktujemy sprawę serio, to już po kilku dniach wróci dobre samopoczucie, a po miesiącu metabolizm znów będzie po naszej stronie - mniej kilogramów i więcej energii to dopiero początek pozytywnych zmian.Książka Insulinooporność. 28 dni na talerzu to jadłospis na cztery tygodnie, posiłki łatwe do przygotowania i podpowiedzi, które pokażą co i jak jeść, by problem zniknął i nie powrócił
Okładka książki Trener jogi. 108 asan dla większej siły, elastyczności i wewnętrznego spokoju

131,00 zł 73,10 zł


Chciałbyś na nowo odnaleźć WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, kompleksowo wzmocnić swój organizm i zoptymalizować mobilność? Niezależnie od tego, czy jesteś kanapowcem, pracoholikiem czy sportowcem wyczynowym Trener jogi z powodzeniem przekazuje radość z ćwiczeń każdemu. W każdej ze 108 asan znajdziesz idealne ćwiczenia do swojego indywidualnego programu jogi z trzech poziomów trudności. Poparty osobistymi historiami i doświadczeniami, znany ekspert jogi Stephan Suh przeprowadzi Cię przez ćwiczenia z pomocnymi wyjaśnieniami, wskazówkami i zdjęciami oraz wesprze Cię w rozwoju. Od skutecznych programów na plecy i ramiona po metody relaksacyjne i jogę w codziennym życiu biurowym z Trenerem jogi wielokrotnie podniesiesz jakość swojego życia we wszystkich obszarach poprzez odpoczynek, witalność, siłę i mobilność.Książka zawiera kody QR* z dostępem do ćwiczeń video!
Okładka książki Samoleczenie za pomocą masażu dłoni wyd. 2023

42,90 zł 23,59 zł


BESTSELLEROWY PORADNIK REFLEKSOTERAPII RĄK. Proste i bezpieczne techniki leczenia najczęstszych dolegliwości, dostępne dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. JAK SAMODZIELNYM MASAŻEM DŁONI ZWALCZAĆ CHOROBY I POPRAWIAĆ SAMOPOCZUCIE. Od stuleci wiadomo, że pobudzanie aktywnych punktów organizmu za pomocą ucisku, ukłucia igłą lub masażu wywołuje reakcję w odpowiedniej części ciała lub narządzie. Refleksoterapia, jedna z najstarszych i najskuteczniejszych metod medycyny naturalnej, polega na pobudzaniu aktywnych punktów na dłoniach i stopach masażem, który ma przywrócić równowagę energetyczną organizmu. W tej książce znajdziesz: • Dokładne schematy stref refleksorycznych na dłoniach i ich lecznicze zastosowanie. • Skuteczne sposoby łagodzenia 53 najczęściej występujących chorób i dolegliwości, takich jak m.in.: bóle głowy, grypa, otyłość, depresja, infekcje, alergie, zaburzenia snu, zmęczenie. • Szczegółowe opisy punktów na dłoniach odpowiadających wszystkim narządom. Doktor JOLANDA PALÁGYI – uznana specjalistka leczenia chorób metodami naturalnymi, ekspertka w dziedzinie refleksoterapii.
Okładka książki Słowiańskie metody oczyszczania organizmu
nowość

54,50 zł 31,80 zł


Jeśli odczuwasz zmęczenie czy ból, może to oznaczać, że twój organizm jest zakwaszony, zagrzybiony, zatruty. W tej książce znajdziesz skuteczne metody oczyszczania oparte na medycynie naturalnej i zasadach energetycznych. Wskazówki, ćwiczenia i przepisy pomogą ci przywrócić równowagę. Odkryjesz tu terapie naturalne na oczyszczanie jelit, nerek, okrężnicy i wątroby. Wykonasz test na sprawdzenie, czy jesteś zanieczyszczony, zakwaszony, zagrzybiony. Będziesz mógł też sprawdzić, czy jesteś zatruty metalami ciężkimi. Poznasz domowe sposoby na oczyszczanie z pasożytów oraz metody pielęgnacji zębów. W oczyszczaniu organizmu pomogą ci środki na oczyszczanie limfy, krwi, płuc, naczyń krwionośnych. Sekretne przepisy na oczyszczenie organizmu i odzyskanie zdrowia.
Okładka książki Jelita przeciwwirusowe
nowość

64,60 zł 35,52 zł


Przyjmujesz leki i chcesz odbudować mikrobiom jelitowy? A może zależy ci na długofalowym wzmocnieniu odporności lub oczyszczeniu jelit? Ta książka to mapa drogowa do wzmocnienia twojego układu odpornościowego. Badania naukowe potwierdzają bowiem związek między zdrowiem mikrobiomu a prawdopodobieństwem zachorowania na choroby wirusowe. Autorka, ekspertka od zdrowia układu trawiennego, przedstawia plan, aby uniknąć choroby lub wyzdrowieć. Pokazuje, jak odbudować florę jelitową dobrych bakterii i przywrócić zdrowie. W książce znajdziesz też dobrą dla mikrobiomu dietę na odporność wraz z przepisami. A także protokoły zastępowania zaburzających mikrobiom leków naturalnymi alternatywami oraz porady dotyczące ćwiczeń, snu i redukcji stresu. Twoja siła ukryta w jelitach.
Okładka książki Pranajama - uzdrawiające techniki oddechowe
nowość

49,40 zł 28,58 zł


Zwiększ energię i uwolnij się od stresu odkryj pranajamę jogiczne ćwiczenia oddechowe. Poprzez ukierunkowanie prany (siły życiowej) pranajama wzmacnia twój układ odpornościowy, oczyszcza umysł, pomaga uzdrowić ciało i daje dostęp do twojej wewnętrznej mądrości. To nie tylko sposób na stres, pranajama to coś znacznie potężniejszego. Terapia, która równoważy twoją siłę życiową. A więc jak prawidłowo oddychać? W jaki sposób ukierunkować pranę? W tej książce znajdziesz aż 60 ćwiczeń, które pomogą ci rozpocząć przygodę z pranajamą. Autor dostosował je do różnych poziomów zaawansowania. Są tu 5 minutowe ćwiczenia dla początkujących oraz maksymalnie 15 minutowe ćwiczenia dla zaawansowanych. Dowiesz się również, jak wpleść pranajamę do swojej praktyki jogi i medytacji, a także, jak z jej pomocą zrównoważyć czakry. Zdrowy i spokojny oddech z pranajamą!
Okładka książki Naturalne kosmetyki - proste i tanie przepisy
nowość

44,40 zł 25,91 zł


Masz podrażnioną skórę bądź cierpisz na alergię? Bezskutecznie szukasz kosmetyków, które zapewnią ci zdrowie i odpowiednią pielęgnację twarzy i ciała? Nie chcesz generować niepotrzebnych odpadów i w ten sposób zadbać o środowisko? Rozwiązaniem są naturalne kosmetyki do twarzy i włosów, które zrobisz samodzielnie. W ten sposób zyskasz pewność, że substancje, które wcierasz podczas swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej są bezpieczne dla zdrowia. Zdrowa skóra, lśniące włosy, białe zęby – to kolejne korzyści. Autorka przekonuje, że zrobienie naturalnych kosmetyków nie jest skomplikowane. W tej książce znajdziesz niezbędne instrukcje. Rób naturalne kosmetyki, a twoja skóra, włosy … i portfel ci się odwdzięczą!
Okładka książki Terapie Konopne. Prawo do zdrowia.

Terapie Konopne. Prawo do zdrowia.

Tomasz Różański, wstęp Piotr Liroy-Marzec

69,00 zł 46,90 zł


To fantastyczna i napisana przystępnym dla każdego językiem książka o tym "strasznym" zielu i jego zastosowaniach!   Książka wprowadza nas w fascynujący świat, kryjący się za jedną z roślin, o najbardziej wypaczonym odbiorze społecznym. Jej przystępna forma sprawia, że temat jest przedstawiony w sposób zrozumiały, prawdziwy a zarazem zaskakujący. A że pisała to osoba  cudownie "uzdrowiona konopiami" ale też i uczestnicząca czynnie w pracach nad  legislacją w tym obszarze, książka dodatkowo nabiera unikalnego kolorytu. prof. dr hab. Antoni Szumny   Walczymy ze stereotypami, żeby walczyć o prawo pacjentów do zdrowia. Dzięki konopiom pozbyłem się uciążliwych dolegliwości. Wiele objawów, które przeszkadzały mi w codziennym funkcjonowaniu i tworzeniu, ustąpiło. Mamy do wykonania dużo pracy. Musimy edukować, pokazywać pięćdziesiąt tysięcy możliwości wykorzystania konopi. To szansa dla świata! Cieszę się, że Tomasz tak przystępnie o tym napisał! Piotr Liroy-Marzec   Prawo do zdrowia i wiedzy ma absolutnie każdy z nas. Wiedza o właściwościach, zastosowaniu i medycznych możliwościach konopi powinna być powszechnie dostępna. Ta roślina ma w sobie ogromny potencjał. Czas, aby potencjał ten ujrzał światło dzienne i wyszedł z cienia nieporozumień! Irena Galińska        Książka rekomendowana jako główny podręcznik dla Terapeutów Konopnych.       SPIS TREŚCI   Wstęp  - Prawo do zdrowia – czyli wszystkiego konopnego!!! (rozmowa z Piotrem Liroyem-Marcem) Potrzeba wyjaśnienia wielu niedomówień, niby-prawd i półprawd dotyczących konopi Czy olej CBD jest lekarstwem? Moja historia z konopiami i CBD w tle Restart organizmu – biohacking   Rozdział 1 - Konopie siewne, najbliższa rodzina marihuany, jednak o całkiem innym charakterze Historia zapomnianej rośliny, która z cywilizacją jest od zawsze. Historia prawodawstwa konopnego na świecie Czemu BIGFARMA i magnat prasowy wyeliminowali konopie? Odkrywam nieznane, a nawet zakłamane: konopie siewne vs konopie indyjskie Wpływ konopi na mechanizm samoregulacji organizmu   Rozdział 2 - Homeostaza od A do Z   Rozdział 3 - Brakujące ogniwo w łańcuchu pokarmowym człowieka Jelita, drugi mózg człowieka, który potrzebuje fitokannabinoidów jak człowiek tlenu Znaczna część chorób zaczyna się w jelitach   Rozdział 4 - Układ endokannabinoidowy, endogenne kannabinoidy i ich przewlekły niedobór Układ ECS, najważniejszy w naszym organizmie Anandamid i 2-AG – endogenne kannabinoidy   Rozdział 5 - Jednostki chorobowe i wpływ fitokannabinoidów konopnych na organizm Fitokannabinoidy w chorobach neurologicznych Jak konopie chronią i regenerują mózg? Czy suplementacja CBD może spowolnić degenerację naszych komórek? Neuroprotekcyjne właściwości fitokannabinoidów Konopie na rany Konopie jako lek na epilepsję CBD, nowa broń przeciw... antybiotykoodporności? Choroby mitochondrialne i wpływ CBD na zapotrzebowanie energetyczne Czy CBD może pomóc w niepłodności? Apoptoza komórek rakowych Zaburzenia psychiatryczne oraz stany po urazie mózgu vs wpływ CBD na łagodzenie ich skutków Zaburzenia psychiczne u dzieci. Czy konopie mogą zastąpić tradycyjne leki?   Rozdział 6 - Korelacje kannabinoidów z lekami i ziołami   Rozdział 7 - Konopie nie tylko na zdrowie 50 tysięcy zastosowań konopi Konopie. Od zera do bohatera Śmiem twierdzić, że konopie uratują świat! Jedzenie, które leczy   Słownik pojęć   Zakończenie HUBBurger (rozmowa z Maciejem Sagalem) Totalna Biologia®/Recall Healing® (rozmowa z Ireną Galińską)       TOMASZ RÓŻAŃSKI - PORAJ   Przede wszystkim praktyk! W 2013 roku zdiagnozowano u niego toczeń, trombofilię i kilka innych chorób określanych mianem nieuleczalnych. Walkę z chorobami zakończył sukcesem, dzięki autorskiej metodzie terapeutycznej opartej o konopie. Ekspert i terapeuta konopny, doradca biznesowy branży konopnej, autor, wykładowca i szkoleniowiec. Partner zarządzający grupy HubBurger, twórca społeczności „Konopie uratują świat”. W Szkole Totalnej Biologii IWW prowadzi autorski program szkoleniowy- Terapie Konopne.    

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj