Wojny i smoki. Dywizjon Lafayette'a. Tom 2
Drugi tom serii przygodowej rozgrywającej się w rzeczywistości alternatywnej, w której smoki są wykorzystywane przez ludzi do walki. Trwa pierwsza wojna światowa. Francuzi cofają się pod naporem sił niemieckich dysponujących wieloma zionącymi ogniem gadami, z których najstraszniejszy jest olbrzymi Schwartzlord. Amerykanin Frank od dzieciństwa planuje zemstę na smokach za to, co jeden z nich zrobił jego rodzinie, dlatego zostaje pilotem wojskowym i udaje się na front we Francji, gdzie wstępuje do międzynarodowego Dywizjonu Lafayette’a. Popędliwy młodzieniec łatwo zniechęca do siebie kolegów i dowódców, ale być może właśnie w jego szaleństwie jest metoda na pokonanie niemieckich jaszczurów i odwrócenie losów wojny?
Scenarzystą „Wojen i smoków” jest Nicolas Jarry, który napisał teksty do wielu serii fantasy i opartych na dawnych mitach, takich jak „Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis” czy „Les Chroniques de Magon”. Jest także jednym z dwóch głównych twórców uniwersum Akwilonu („Krasnoludy”, „Elfy”, „Orki i gobliny”, „Magowie”). Rysunki do drugiego tomu cyklu są dziełem dwojga włoskich autorów, Lucia Leoniego i Emanueli Negrin, którzy od dawna pracują razem, ilustrując komiksy o bohaterach z Kaczogrodu, fantastyczną historię dla dzieci „Kaleïdos”, serię fantasy „Mo”, jak i poszczególne tomy różnych opowieści fantastycznych czy historycznych (np. „Maîtres Assassins”, „Medicis”).
Świat Akwilonu. Krasnoludy. Droh z Bractwa Wykluczonych. Tom 9
Wśród krasnoludów żyjących w świecie Akwilonu najniższą pozycję zajmują Wykluczeni – pozbawieni wielu praw rolnicy i hodowcy. Droh jest synem sławnego Oorama, przywódcy wielkiego buntu Wykluczonych. Zgodnie z ostatnią wolą ojca wyrusza na koniec świata, żeby wyszkolić się na znakomitego wojownika i powieść braci do zwycięskiego powstania. Czy jednak walka jest jedynym sposobem na zdobycie przez ciemiężone bractwo godnej pozycji w społeczności krasnoludów? Po powrocie do domu Droh szybko się przekonuje, że nie wszyscy chcą kroczyć jego krwawą drogą. W efekcie wplątuje się w zupełnie inną wojnę, podczas której pradawne czary pozwolą mu sięgnąć do odległej przeszłości, aby mógł zrozumieć, jak powinna wyglądać przyszłość.
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu – francuski grafik Jean-Paul Bordier („Souvernirs d’un Elficologue”, „Elfy”).
Świat Akwilonu. Magowie. Arundilla. Tom 4
„Magowie” to seria rozgrywająca się w Akwilonie – jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Cykl jest poświęcony czarodziejom z rasy ludzkiej, którzy podążają różnymi ścieżkami mocy.
Alchemiczka Arundilla należy do Zakonu Cieni, organizacji kontrolującej magów, aby nie sprowadzili na świat katastrofy. Podczas misji zlecanych przez zakon czarodziejka rzadko trzyma się rozkazów i zamiast aresztować, zabija podejrzanych o działalność wywrotową. Zdaje się, że niesubordynacja alchemiczki ma związek z jej przeszłością, kiedy jako dziewczynka była szkolona przez tajemniczego mistrza zwanego Smutnym Uśmiechem...
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści specjalizujący się w opowieściach mitycznych, baśniowych i fantastycznych: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”, „Excalibur”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”), którzy do współpracy zaprosili wielu doświadczonych twórców.
Czwarty album opowieści o magach został napisany przez drugiego z wymienionych scenarzystów, a narysowany przez serbskiego grafika Bojana Vukicia (miniserie grozy „Grands anciens"" i „Le retour de Dorian Grey”).
Świat Akwilonu. Elfy. Królowa Sylwanów. Tom 12
Dwunasty tom serii o elfach ze świata Akwilonu – jednego z największych komiksowych uniwersów fantasy.
Mija kilkadziesiąt lat od czasu, gdy królowa Leśnych Elfów zdobyła Zielony Kryształ, aby ocalić swój klan i ludzi z państwa Eysine przed najazdem barbarzyńców z północy. Już przymierze z Eysińczykami i posłużenie się zakazanym artefaktem wywołały wielkie zmiany w życiu konserwatywnych Sylwanów, ale prawdziwa rewolucja dopiero będzie musiała się dokonać, żeby istoty z różnych ras zdołały się przeciwstawić zalewowi bestii kierowanych przez nekromantkę Lah’sę. Kto stanie na czele obrońców sił światłości?
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les Druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”). Autorem scenariusza do tego tomu „Elfów” jest drugi z nich, a za rysunki odpowiada włoski grafik Gianluca Maconi („Azaqi”, „Jimi Hendrix: Requiem Électrique”, „Connie la barbare”).
Wojny i smoki. Bitwa o Anglię. Tom 1
Pierwszy tom serii przygodowej rozgrywającej się w rzeczywistości alternatywnej, w której smoki i węże morskie są wykorzystywane przez ludzi podczas działań wojennych. Po kapitulacji Francji tylko Wielka Brytania broni się przed hitlerowską nawałą. Mieszkające pod Londynem rodzeństwo, nastoletnia Aleksandra i jej młodszy brat Michael, ma zostać wysłane do krewnych w Ameryce, aby u nich bezpiecznie przeczekać wojnę. Tuż przed wyjazdem dziewczyna spotyka smoka i nawiązuje z nim niezwykłą więź. Czy to wydarzenie zmieni jej życie? A może okaże się ważne także dla Zjednoczonego Królestwa?
Scenarzystą „Wojen i smoków” jest Nicolas Jarry, który napisał teksty do wielu serii fantasy i opartych na dawnych mitach, takich jak „Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis” czy „Les Chroniques de Magon”. Jest także jednym z dwóch głównych twórców uniwersum Akwilonu („Krasnoludy”, „Elfy”, „Orki i gobliny”, „Magowie”). Rysunki do pierwszego tomu cyklu są dziełem Vaxa (właśc. Vincent Cara), grafika znanego z samurajskich opowieści „Samurai: Origines” i „Sensei” oraz historii science fiction „Yiu: Premières missions”.
Świat Akwilonu. Ziemie Ogona. Białe Twarze. Tom 2
„Ziemie Ogona” to piąta (po „Elfach”, „Krasnoludach”, „Orkach i goblinach” oraz „Magach”) seria rozgrywająca się w Akwilonie – jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Fabuła nowego cyklu przenosi nas na Ogonię, tajemniczy ląd położony na dalekim wschodzie świata.
Nastoletnia Itome nie ma zamiaru niewolniczo poddawać się wyrokom losu. Chce być wolna i robić to, co uważa za słuszne. Właśnie tego ducha buntu wyczuwa w niej prastary Władca Maski, który postanawia wykorzystać siłę woli dziewczyny do własnych celów. Tylko czy te cele są dobre? Itome czeka walka na śmierć i życie z wrogami, potworami i mroczną magią, bo tylko tak będzie mogła spełnić największe marzenie: stać się osobą niezależną.
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści specjalizujący się w opowieściach mitycznych, baśniowych i fantastycznych: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”), którzy do współpracy zaprosili wielu doświadczonych twórców. Drugi album opowieści o Ziemiach Ogona został napisany przez Jarry’ego, a narysowany przez Hiszpana Alexa Sierrę, znanego z wysoko ocenianego autorskiego minicyklu przygodowego „Hel’Blar”.
Świat Akwilonu. Krasnoludy. Sriza z Bractwa Świątyni. Tom 8
Krasnoludy znają mnóstwo pradawnych tajemnic, takich jak umiejętność zwalczania demonów przybyłych z Otchłani Hej. Zajmują się tym egzorcyści z Bractwa Świątyni. Jeden z nich, Sriza, po latach służby żyje spokojnie w odległej dolinie, ale przeszłość nie pozwala mu o sobie zapomnieć. Będzie musiał stanąć do pojedynku z potężnym księciem Otchłani, którego miał nieszczęście poznać już jako dziecko. W zbliżającej się konfrontacji weźmie też udział bohater tomu trzeciego – Aral, powiernik heretyckiego traktatu magicznego.
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu – włoski grafik Paolo Déplano, znany z serii fantasy i humorystycznych („Les exilés d’Asceltis”, „Mercenaires”, „Un coin de ciel bleu”).
Świat Akwilonu. Orki i gobliny. Sa'ar. Tom 4
„Orki i gobliny” to kolejna – obok „Elfów”, „Krasnoludów”, „Magów” i „Ziem Ogona” – seria rozgrywająca się w Akwilonie – jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy.
Sa’ar pochodzi z najbardziej pogardzanego goblińskiego plemienia – Rybojadów z Mokradeł. Pewnie spędziłby całe życie na łowieniu węgorzy, gdyby nie splot strasznych wydarzeń, w efekcie których trafia do Miasta Mieszańcow, gniazda bandytyzmu i rozpusty. Pragnący osiągnąć sukces młodzieniec nagle zaczyna wierzyć, że jest mu przeznaczona wielka przyszłość, do której wybrało go samo Miasto...
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści specjalizujący się w opowieściach mitycznych, baśniowych i fantastycznych: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”). Autorem scenariusza tego tomu serii jest drugi z nich, a rysunki stworzyli dwaj graficy: Serb Bojan Vukić („Grands anciens”, „Le retour de Dorian Grey”) oraz Włoch Paolo Deplano („Les exilés d’Asceltis”, „Mercenaires”, „Un coin de ciel bleu”).
Kolejna mroczna i krwawa opowieść o krasnoludach z uniwersum Akwilonu. Krasnoludy kochają złoto - to znana prawda, ale niektóre traktują je tylko jako środek do zdobycia władzy. Przed piętnastoma laty Ordo, najlepszy zabójca Bractwa Monety, spalił archiwa własnej organizacji, aby w ten sposób uwolnić pół świata od potajemnego zwierzchnictwa chciwych kupców i bankierów. Od tamtego czasu ciągle musi uciekać przed zemstą byłych konfratrów, aż w końcu zostaje wciągnięty w rozgrywkę pomiędzy najbogatszymi krasnoludami, której stawką są zakulisowe wpływy w całym Akwilonie, nawet pośród elfów... Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów", "Les brumes d'Asceltis", "Les Chroniques de Magon"). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu znany grafik Stphane Crty, który porusza się po różnych odmianach fantastyki ("Salem la noire", "Acribora", "Le Sang du dragon").
Krasnoludy z uniwersum Akwilonu wydają się niepokonane, ale obawiają się jednego: ponownego ataku hord nieumarłych potworów stworzonych przez czarnych magów. Przed laty Redwin z Bractwa Kuźni zabił najpotężniejszego z nekromantów, jednak zło czające się na dalekim południu kontynentu znowu rośnie w siłę... Tymczasem w wiosce Boronn dorasta Jorun, syn Redwina. Mając kilkanaście lat wstępuje do Żelaznego Legionu, najsłynniejszej najemniczej armii krasnoludów. Czeka go tam ciężka szkoła życia, ale może właśnie dzięki temu zdoła stawić czoło straszliwemu wyzwaniu, które wkrótce ześle bezlitosny los... Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów", "Les brumes d'Asceltis", "Les Chroniques de Magon"). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu - specjalizujący się w stylistyce fantasy francuski grafik Pierre-Denis Goux ("Mjllnir", "Merlin").
"Magowie" to seria rozgrywająca się w Akwilonie - jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Akcja tej opowieści, podobnie jak fabuły cykli "Elfy", "Krasnoludy" i "Orki i gobliny", jest umieszczona w krainie Arranii. W tomie drugim uczeń Eragan przybywa z mistrzem do klasztoru uważanego za centrum wiedzy o magii runicznej. Chłopak nie umie panować nad swoją mocą, ale może w osiągnięciu postępów pomogą mu goście z różnych stron świata? Młody adept będzie też uczestniczyć w przerażającym śledztwie i pozna mroczną tajemnicę związaną z Zakonem Cieni, organizacją, która pilnuje magicznego porządku na wszystkich Ziemiach Arrana. Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści specjalizujący się w opowieściach mitycznych, baśniowych i fantastycznych: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów"), którzy do współpracy zaprosili wielu doświadczonych twórców. Drugi album opowieści o magach został napisany przez drugiego z wymienionych scenarzystów, a narysowany przez znanego grafika Stphane'a Crty'ego, który porusza się po różnych odmianach fantastyki ("Salem la norie", "Acribora").
"Orki i gobliny" to seria rozgrywająca się w Akwilonie - jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Akcja tej opowieści, podobnie jak fabuły cykli "Elfy", "Krasnoludy" i "Magowie" jest umieszczona w krainie Arranii. Ork Gri'im to doświadczony wojownik, który powraca do rodzinnej Krainy Lodów, aby rozliczyć się z przeszłością. Jednocześnie w tej samej okolicy pojawia się wielka wyprawa poszukiwaczy złóż naturalnych. Ludzie sądzą, że po zakończeniu ogólnoświatowej wojny z ghulami na dalekiej północy jest już bezpiecznie i będą mogli spokojnie prowadzić wydobycie. Nie wiedzą, że potężne czary użyte podczas wojny uwolniły grozę sprzed tysiącleci. Także Gri'im mimowolnie znajdzie się w samym centrum strasznych wydarzeń... Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści specjalizujący się w opowieściach mitycznych, baśniowych i fantastycznych: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów"), którzy do współpracy zaprosili kilku innych scenarzystów oraz wielu doświadczonych rysowników.
W świecie Akwilonu krasnoludy są jedną z najpotężniejszych ras, ale zdają sobie sprawę, że jeśli okażą choćby odrobinę słabości, ulegną krwiożerczym ogrom i orkom albo zachłannym ludziom... Tiss jest córką znakomitego wojownika, kapitana straży Bractwa Tarczy. W jej rodzinnym mieście nigdy nie przyjmowano kobiet do wojska, jednak dziewczyna postanawia przełamać tę odwieczną tradycję. Czy uda się jej spełnić marzenia o karierze w armii? Czy będzie w stanie dorównać chłopakom w trakcie wyczerpującego szkolenia i późniejszych walk ze straszliwymi wrogami? Oto opowieść o kobiecie, która przeszła do krasnoludzkiej legendy. Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów", "Les brumes d'Asceltis", "Les Chroniques de Magon"). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu - francuski grafik Nicolas Demare ("Merlin - La qute de l'pe"). Cykle ze świata Akwilonu cały czas rozwijają się i powstają kolejne tomy.
Siódmy tom serii fantasy poświęconej elfom z Akwilonu - świata magii, potworów i demonów. Królowa klanu Leśnych Elfów, którą poznaliśmy w drugim tomie cyklu, wyrusza na wyprawę, aby zdobyć zaginiony przed tysiącleciami magiczny artefakt. Dzięki niemu chce uratować swoich poddanych przed najeźdźcami. Przy okazji odkryje mroczną tajemnicę elfich mędrców i wkroczy na ścieżkę zakazanych czarów... Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les Druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów", "Les brumes d'Asceltis", "Les Chroniques de Magon"). Autorem scenariusza do tego tomu "Elfów" jest drugi z nich, a za rysunki odpowiada włoski grafik Gianluca Maconi ("Azaqi", "Jimi Hendrix: Requiem lectrique", "Connie la barbare"). Cykle ze świata Akwilonu cały czas rozwijają się i na tę chwilę liczą łącznie ponad dziewięćdziesiąt albumów!
Krasnoludy ze świata Akwilonu to nie tylko skupieni w potężnych bractwach kowale, architekci czy kupcy. To także ubodzy i prześladowani Wykluczeni, którzy mimo życia na marginesie mają nadzieję stworzyć własne bractwo... Ooram jest szanowanym generałem w służbie króla fortecy-państwa Gol-Garsem, ale popełnia błąd wynikający z typowo krasnoludzkich cech: egoizmu i chciwości. W konsekwencji jego życie całkowicie się zmienia. Poznaje, jak to jest być jednym z Wykluczonych, którymi wcześniej pogardzał. Czy pogodzi się z losem i przestanie walczyć o lepszą przyszłość? Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów", "Les brumes d'Asceltis", "Les Chroniques de Magon"). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu - francuski grafik Jean-Paul Bordier ("Souvernirs d'un Elficologue", "Elfy"). Cykle ze świata Akwilonu cały czas rozwijają się i na tę chwilę liczą łącznie ponad dziewięćdziesiąt albumów!
Żyjące w świecie Akwilonu krasnoludy są podziwiane za zaawansowaną wiedzę inżynieryjną, dzięki której drążą głębokie kopalnie, a niegdyś budowały też rozległe podziemne miasta. Głęboko pod powierzchnią można znaleźć nie tylko metale szlachetne czy węgiel, ale także natknąć się na straszliwe tajemnice sprzed tysiącleci. Grupa inżynierów i wojowników z Bractwa Świątyni wyrusza na wyprawę w mroki pradawnego miasta, aby nie dopuścić do powrotu grozy z odległej przeszłości krasnoludzkiej rasy. Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów", "Les brumes d'Asceltis", "Les Chroniques de Magon"). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu - włoski grafik Paolo Dplano, znany z serii fantasy i humorystycznych ("Les exils d'Asceltis", "Mercenaires", "Un coin de ciel bleu"). Cykle ze świata Akwilonu cały czas rozwijają się i na tę chwilę liczą łącznie ponad dziewięćdziesiąt albumów!
Drugi tom to jednej z bestsellerowych na rynku francuskim serii, która rozgrywa się w Akwilonie - jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Akcja "Krasnoludów", podobnie jak fabuły cykli "Elfy", "Orki i gobliny" i "Magowie", jest umieszczona w krainie Arranii, natomiast akcja najnowszej z serii, zatytułowanej "Ziemie Ogona" - w krainie Ogonii. W chwili obecnej cykle ze świata Akwilonu liczą łącznie ponad osiemdziesiąt albumów! Krasnoludy znane są z gromadzenia złota, a żeby chronić bogactwo, potrzebne są osoby od brudnej roboty. Jedną z nich jest Ordo, od dzieciństwa szkolony do zabijania. Czy zasady, które mu wpojono, sprawiły, że stał się bezmyślny i wierny? Nie każdy daje się zniewolić, a pies zerwany z łańcucha może zagryźć swojego okrutnego pana. Szczególnie jeśli wymyśli sprytny plan godny najlepszych szpiegów! Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les Druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów"). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu - doświadczony grafik Stphane Crty, który porusza się po różnych odmianach fantastyki ("Salem la norie", "Acribora", "Masqu", "Le Sang du dragon").
Drugi tom to jednej z bestsellerowych na rynku francuskim serii, która rozgrywa się w Akwilonie - jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Akcja "Elfów", podobnie jak fabuły cykli "Krasnoludy", "Orki i gobliny" i "Magowie", jest umieszczona w krainie Arranii, natomiast akcja najnowszej z serii, zatytułowanej "Ziemie Ogona" - w krainie Ogonii. W chwili obecnej cykle ze świata Akwilonu liczą łącznie ponad osiemdziesiąt albumów! Miasto-państwo Eysine broni się przed armią orków wynajętych przez mocarstwo kupieckie. Llali, córka króla Eysine, wyrusza do pradawnej puszczy, aby prosić Leśne Elfy o zbrojne wsparcie. Czy istoty, które od wieków nie utrzymują kontaktów z ludźmi, zdecydują się udzielić im pomocy? Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les Druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów"). Autorem scenariusza do tego tomu "Elfów" jest drugi z nich, a za rysunki odpowiada włoski grafik Gianluca Maconi ("Azaqi", "Jimi Hendrix: Requiem lectrique", "Connie la barbare").
"Krasnoludy" to kolejna z bestsellerowych na rynku francuskim serii, która rozgrywa się w Akwilonie - jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Akcja tej opowieści, podobnie jak fabuły cykli "Elfy", "Orki i gobliny" i "Magowie", jest umieszczona w krainie Arranii, natomiast akcja najnowszej z serii, zatytułowanej "Ziemie Ogona" - w krainie Ogonii. W chwili obecnej cykle ze świata Akwilonu liczą łącznie ponad osiemdziesiąt albumów! Tom pierwszy opowiada o Redwinie, niepokonanym w dziesiątkach pojedynków największym z krasnoludzkich wojowników. Teraz czeka go walka, która zdecyduje o przyszłości krain napadniętych przez hordy ożywionych trupów. Redwin wspomina swoją trudną i pełną goryczy drogę na szczyt sławy. Ma już dość przelewania krwi, czy znajdzie więc siłę na stawienie czoła przerażającemu wrogowi? Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści specjalizujący się w opowieściach mitycznych, baśniowych i fantastycznych: Jean-Luc Istin ("Merlin", "Les Druides") i Nicolas Jarry ("Zmierzch bogów"), którzy do współpracy zaprosili kilku innych scenarzystów oraz wielu doświadczonych rysowników.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?