KATEGORIE [rozwiń]

Nicola Yoon

Okładka książki Kurs tańca dla niezakochanych

35,00 zł 22,38 zł


Evie przestała wierzyć w miłość. Te odczucia jeszcze pogłębia coś, co przytrafiło jej się pewnego popołudnia: dostrzegła całującą się parę i… doznała wizji. Zobaczyła początek tego romansu oraz… jego koniec. Że miłość nie trwa wiecznie? No cóż, nawet najpiękniejsze historie miłosne prędzej czy później się kończą… Gdy Evie próbuje zrozumieć, co ją właściwie spotkało, niespodziewanie trafia do studia tańca La Brea Dance. Zanim się obejrzy, przygotowuje się do konkursu tanecznego w towarzystwie przystojnego chłopaka o imieniu X. Cechuje go wszystko to, czego brakuje Evie: jest żądny przygód, śmiały i pełen pasji. A przecież zakochania się dziewczyna z pewnością nie miała w planach! Bo czy miłość warta jest tak wielkiego ryzyka? "Wzruszające spojrzenie na kolejne etapy miłości. Wszystko, co napisze Nicola Yoon, zamienia się w złoto, a ten romans z kinowym potencjałem z pewnością nie będzie wyjątkiem" - „Booklist”, recenzja z wyróżnieniem
Okładka książki SŁOŃCE TEŻ JEST GWIAZDĄ OKŁADKA FILMOWA

35,00 zł 22,38 zł


Druga powieść autorki bestsellera „New York Timesa” PONAD WSZYSTKO Natasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca, bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Jakby nieszczęść było mało, właśnie zdradził ją chłopak! Przyszłość jawi się w czarnych barwach... I wtedy zrządzenie losu, a może przeznaczenie, stawia na jej drodze Daniela. Czy można zakochać się w ciągu kilku godzin? Natasha uważa, że to niemożliwe. Zresztą, po co jej miłość, skoro niebawem znajdzie się w obcym kraju, wśród obcych ludzi…
Okładka książki Ponad wszystko

35,00 zł 22,38 zł


Choroba nastoletniej Macddy jest bardzo rzadka. Ma alergię na cały świat. Od siedemnastu lat jest uwięziona w domu. Kontaktują się z nią wyłącznie mama i pielęgniarka. Pewnego dnia Maddy wygląda przez okno i widzi... jego. Jest wysoki, szczupły, ubrany na czarno. Ich spojrzenia się spotykają. Obserwuje go z oddali. Już wie, że jej życie właśnie się zmieniło. Nieodwracalnie. I wie, że to będzie katastrofa.
Okładka książki Słońce też jest gwiazdą

35,00 zł 23,08 zł


Urodzona na Jamajce Natasha od ósmego roku życia mieszka w Stanach. Jej rodzice przebywają w USA nielegalnie i zostają deportowani na Jamajkę. Natasha jest załamana i wściekła na ojca – to przez niego rodzina musi wracać tam, skąd przyjechała. Wierzy w naukę, a nie w miłość. Zwłaszcza po tym, jak zdradził ją chłopak.
Okładka książki Ponad wszystko

35,00 zł 23,08 zł


Choroba nastoletniej Macddy jest bardzo rzadka. Ma alergię na cały świat. Od siedemnastu lat jest uwięziona w domu. Kontaktują się z nią wyłącznie mama i pielęgniarka. Pewnego dnia Maddy wygląda przez okno i widzi... jego. Jest wysoki, szczupły, ubrany na czarno. Ich spojrzenia się spotykają. Obserwuje go z oddali. Już wie, że jej życie właśnie się zmieniło. Nieodwracalnie. I wie, że to będzie katastrofa.
Okładka książki The Sun is Also a Star

38,00 zł 32,28 zł


This book is inspired by the Big History theory (to learn about one thing, you have to learn about everything). In THE SUN IS ALSO A STAR, to understand the characters and their love story, listeners must know about everything around them and everything that came before them, to know how it has affected who they are and what they experience. Two teens—Daniel, the son of Korean shopkeepers, and Natasha, whose family is here illegally from Jamaica—cross paths in New York City on an eventful day in their lives. Daniel is on his way to an interview with a Yale alum, Natasha is meeting with a lawyer to try and prevent her family’s deportation to.
Okładka książki Everything Everything

38,00 zł 32,28 zł


Live life in a bubble? Or risk everything for love? Maddy is allergic to the world. She hasn't left her house in seventeen years. Olly is the boy next door. He's determined to find a way to reach her. Everything, Everything is about the crazy risks we take for love.
Okładka książki Ponad wszystko / Słońce też jest gwiazdą

54,90 zł 36,76 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ponad wszystko Choroba nastoletniej Macddy jest bardzo rzadka. Ma alergię na cały świat. Od siedemnastu lat jest uwięziona w domu. Kontaktują się z nią wyłącznie mama i pielęgniarka. Pewnego dnia Maddy wygląda przez okno i widzi... jego. Jest wysoki, szczupły, ubrany na czarno. Ich spojrzenia się spotykają. Obserwuje go z oddali. Już wie, że jej życie właśnie się zmieniło. Nieodwracalnie. I wie, że to będzie katastrofa. Słońce też jest gwiazdą Natasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca, bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Jakby nieszczęść było mało, właśnie zdradził ją chłopak! Przyszłość jawi się w czarnych barwach... I wtedy zrządzenie losu, a może przeznaczenie, stawia na jej drodze Daniela. Czy można zakochać się w ciągu kilku godzin? Natasha uważa, że to niemożliwe. Zresztą, po co jej miłość, skoro niebawem znajdzie się w obcym kraju, wśród obcych ludzi…
Okładka książki Everything Everything

36,00 zł 30,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Maddy is allergic to the world; stepping outside the sterile sanctuary of her home could kill her. But then Olly moves in next door. And just like that, Maddy realizes there's more to life than just being alive. You only get one chance at first love. And Maddy is ready to risk everything, everything to see where it leads. 'Powerful, lovely, heart-wrenching, and so absorbing I devoured it in one sitting' – Jennifer Niven, author of All the Bright Places And don't miss Nicola Yoon's #1 New York Times bestseller The Sun Is Also a Star, in which two teens are brought together just when the universe is sending them in opposite directions.
Okładka książki Ponad wszystko

33,00 zł 22,09 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne 17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa… Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"; planowana jest ekranizacja. Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman. Z ilustracjami męża autorki.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj