KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo KDC Klub dla Ciebie

Okładka książki Pokochaj wegetarianizm

44,90 zł 33,88 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zdrowa, lekkostrawna, smaczna dieta. Spożywając rośliny posiłkujemy się energią słońca, zawartą w roślinach i pozwalamy żyć wszystkim istotom nie zaburzając praw natury.
Okładka książki Różdżka i wahadełko dla początkujących

29,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Różdżka i wahadełko dla początkujących
Okładka książki Niech anioł będzie z tobą

12,90 zł 9,48 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"W jaki sposób Anioł Stróż pomaga zakochanym? Co mówi o nim kanclerz Niemiec Angela Merkel? W których księgach Biblii szukać prawdy o aniołach? Urzekająca prostotą książka o roli aniołów w życiu każdego człowieka. Dowiedz się, jaki wpływ ma Anioł Stróż na życie dzieci i osób w jesieni życia. Sprawdź, o co możesz go prosić, gdy wprowadzasz się do nowego mieszkania, oczekujesz dziecka, cierpisz z powodu choroby lub śmierci kogoś bliskiego. Przeczytaj, jakiego wsparcia aniołów mogą oczekiwać perfekcjoniści, pesymiści i samotnicy. Poznaj świadectwa sławnych i przeciętnych ludzi, którzy opowiadają o zasługach aniołów. Zajrzyj do rozdziałów poświęconych biblijnym obrazom aniołów oraz poradom, jak stać się „aniołem” dla innych ludzi."
Okładka książki Dekorowanie tortów na każdą okazję

17,90 zł 13,15 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ciasta i torty jak marzenie - wyglądają jak zrobione ręką kuchmistrza. Dzięki naszym przepisom nawet osoby początkujące szybko staną się profesjonalistami, znawcy sztuki pieczenia znajdą dla siebie liczne nowe pomysły. Przystępne wskazówki i praktyczne rady gwarantują sukces kulinarny, a piękne fotografie zachęcają do naśladowania. Niezależnie od tego, czy witamy wiosnę tortem wielkanocnym, czy świętujemy karnawał w Wenecji, czy też ochodzimy Halloween z wydrążoną dynią z zapaloną w środku świeczką - z tych pełnych fantazji tortowych kreacji z pewnością nie pozostanie ani jeden kawałek. * Kreatywne ozdoby od klasycznych do najbardziej wyszukanych * Narzędzia pracy i podstawowe wyposażenie * Rady i sposoby przyrządzania polewy * Dekoracje z marcepanu i innych składników
Okładka książki Gimnastyka i taniec

17,50 zł 16,35 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"* wyszczuplanie talii, ud, pośladków * wzmocnienie stawów i rozciąganie wszystkich mięśni * ćwiczenia siłowe, taneczne, relaksujące * trening, który doda gracji, pewności siebie i charyzmy Balet, joga i pilates – czyli wszystko, czego potrzebujesz, by wysmuklić i uelastycznić ciało oraz poruszać się z większą gracją! Ćwiczenia dadzą wiele satysfakcji zarówno miłośnikom tańca, jak i zwolennikom kompleksowego treningu. Przygotuj się do letnich wędrówek i wycieczek rowerowych, popracuj nad sylwetką przed wyjściem na plażę! Najpierw przeznacz kwadrans na rozgrzewkę – przećwicz 16 pozycji, które przygotują Cię do właściwego treningu. Następnie przejdź do rzeczy, czyli do skoków, przysiadów i skłonów. A na koniec – połóż się wygodnie na podłodze lub trawie i zafunduj sobie intensywne rozciąganie! Jeśli któraś z pozycji wyda Ci się skomplikowana, skorzystaj z podpowiedzi. Gdy wyobrazisz sobie, że Twoja noga to wskazówka zegara lub że niewidzialna nić pociąga Twoje biodra ku górze, wszystko pójdzie jak z płatka!"
Okładka książki Język dwulatka

26,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Okazuje się, że każde niemowlę już w chwili narodzenia jest "jakieś". Kod genetyczny określa temperament, silne i słabe strony charakteru oraz skłonności i upodobania. Na co więc mają wpływ rodzice? Na zachowanie dziecka oraz rozwój jego zdolności i umiejętności. Znajdź w książce test, który pozwoli Ci ocenić charakter i temperament Twojego dwulatka. Musisz dobrze poznać swojego berbecia, aby potem mieć z nim mniej kłopotów. Autorka znakomicie tłumaczy sposoby postępowania z różnymi dziećmi oraz podaje rozwiązania rozmaitych codziennych problemów. Dowiesz się, jaka jest metoda na złośnika tupiącego nogami w sklepie, co robić, gdy dziecko marudzi, jak wychowywać aniołka lub energicznego urwisa!
Okładka książki Tradycyjne potrawy świąteczne Wigilia i Boże Narodzenie

24,90 zł 18,79 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

100 smaków rodzinnych świąt! Pomysły na dania zapamiętane przez autorkę z dzieciństwa: najlepsze na świecie pierogi i bezy babci, faszerowana ryba – specjalność mamy, kołduny według przepisu taty i kapusta wigilijna przygotowana tak, jak robiła to ciocia.
Okładka książki Ciasta smażone

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Francuskie faworki i kółeczka piwno-serowe, pączki z różą i... z kiełbasą! Wśród przysmaków smażonych na głębokim tłuszczu znalazły się propozycje polskie, włoskie, amerykańskie, a nawet egipskie i chińskie. Są wśród nich nie tylko przekąski z ciasta, lecz także z jabłek, cebuli lub porów. Dowiedz się, jakiego oleju najlepiej używać, jak przygotować pączki z białą obwódką i kiedy jest najwłaściwszy moment na posypanie wypieków pudrem.
Okładka książki Kroniki lekarza sądowego

24,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Niezwykłe opowieści kryminalne wynikłe z sekcji zwłok przeprowadzonych przez lekarza medycyny sądowej. Pod nożem doświadczonego lekarza "przemawiają" ciała zamordowanych, ofiar wypadków, samobójców, anonimowych trupów z podciętymi gardłami, topielców i wisielców. Morderstw dokonuje się codziennie. Gazety donoszą o kolejnych zbrodniach, mnożą się seriale telewizyjne o lekarzach sądowych. Historie kryminalne, rzeczywiste lub fikcyjne, wciąż fascynują publiczność. Idąc tropem Michela Sapaneta, odkrywamy miejsca zbrodni i życie prywatne ofiar. Na stole autopsyjnym, zachowując cały należny szacunek, lekarz zadaje im ostatni gwałt, jakim jest sekcja zwłok. Zaglądanie do puszki mózgowej, krojenie martwego ciała, otwieranie serca - oto niezwykła codzienność tego człowieka. Jaką prawdę kryją te anonimowe ciała, często już nierozpoznawalne? Zadaniem lekarza sądowego jest jej odnalezienie. Upozorowane samobójstwo, podejrzany wypadek na polowaniu, niewytłumaczalne dzieciobójstwo... Doktor Sapanet relacjonuje liczne sprawy kryminalne, które badał w ostatnich latach. Ze swoistym humorem "łapiducha" proponuje nam wizytę w fascynującym świecie autopsji - sztuki sprawiania, by zmarli przemówili.
Okładka książki Remontowanie i dekorowanie Zrób to sam

49,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Zrób to sam – jak wyremontować i urządzić mieszkanie. Każde mieszkanie wymaga okresowego odmalowania, niewielkich napraw, usprawnień i innych prac remontowych, aby wyglądało świeżo, przytulnie i nie budziło zastrzeżeń technicznych. Niezależnie od tego, czy masz nowy dom, który musisz urządzić, stare mieszkanie, wymagające kapitalnego remontu, czy po prostu chcesz odświeżyć wnętrze, które już ci się opatrzyło, ta książka dostarczy ci cennych wskazówek, które znacznie ułatwią pracę. Dowiesz się, jak ocenić stan techniczny mieszkania lub domu, jak ustalić harmonogram robót, aby remont był jak najmniej uciążliwy. Autor poradnika pomoże ci wybrać nowoczesne materiały, poradzi, jak używać kolorów oraz zdobień, udzieli cennych rad na temat oświetlenia pomieszczeń. W rozdziałach poświęconych malowaniu, tapetowaniu, układaniu ceramiki i podłóg, rodzajom zamocowań, materiałom obiciowym znajdziesz wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania danej czynności. Przejrzyste i proste opisy oraz ilustrujące czynności zdjęcia – krok po kroku – a także zestawienia i tabele do przeliczania potrzebnej ilości materiałów zapewnią sukces nawet początkującym majsterkowiczom. Uzupełnieniem są porady dotyczące wyboru najlepszych materiałów i specjalistycznych narzędzi. Książka przeznaczona jest dla wszystkich – zarówno początkujących, jak i doświadczonych majsterkowiczów. Przedstawiono w niej wiele różnych prac wykonywanych przy dekoracji i remontach mieszkań i domów, zapewniających doskonały efekt przy ograniczonym budżecie. • Ponad 800 kolorowych fotografii i 60 rysunków. • Porady ekspertów dotyczące remontu i dekoracji wnętrz: malowanie, tapetowanie, układanie wszelkiego rodzaju ceramiki, płytek i podłóg, ozdoby i rodzaje ich zamocowań, wykorzystanie tkanin dekoracyjnych, wykonanie półek, szafek i innych miejsc do magazynowania rzeczy, konserwacje i naprawy. • Czytelne i wyczerpujące opisy omawianych czynności przedstawione na zdjęciach krok po kroku. • Praktyczny, przystępny dla każdego przewodnik stworzony przez profesjonalistów."
Okładka książki Co Biblia mówi o końcu świata?

29,25 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy? Czy wierzący w dniu końca świata zostaną 'porwani na obłoki'? A może czeka nas seria potwornych kataklizmów? Spekulacjom na temat kresu dziejów nie ma końca. Łatwo pogubić się wśród zagmatwanych scenariuszy, opartych między innymi na błędnych interpretacjach Pisma Świętego. Autor książki skrupulatnie analizuje biblijne przekazy, dociera do ich sedna i tworzy spójną wizję końca ludzkiej historii. Odkrywa analogie pomiędzy obrazami kreślonymi przez starotestamentowych proroków i zamykającą Nowy Testament Apokalipsą św. Jana. Dokonuje próby wyjaśnienia symboliki chrześcijańskiej: analizuje znaczenie liczb, snów, postaci i zwierząt. Docieka, czym w istocie jest grzech i w jaki sposób może doprowadzić do dnia sądu. Sprawdźmy, jak można rozumieć kluczowe apokaliptyczne postaci: dwudziestu czterech starców, bestie, orła, lwa, Baranka i powszechnie znanych, a wciąż tajemniczych czterech jeźdźców. Co kryje się pod Siódmą Pieczęcią otwieraną przez Chrystusa? I dlaczego wizje czasów ostatecznych powinny napawać optymizmem? Książka jezuickiego biblisty nakreśla obraz Nowej Jerozolimy, do której zmierza świat chrześcijański."
Opakowanie Sałatki Podstawy gotowania

17,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pieknie kolorowe - bogate w witaminy i pyszne. Sałatki zawsze modne, zdrowe i smaczne. Prawie 60 kombinacji warzyw z mięsem, rybą lub owocami. Klasyczne i międzynarodowe warianty, które nigdy się nie znudzą!
Okładka książki Boże Narodzenie Ciasta ciasteczka i grzane wino

22,90 zł 16,83 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Niepowtarzalny zapach choinki zmieszany z aromatem świeżo pieczonychciast – od razu robi się radośniej! Adwentowe słodycze dla dzieci,tradycyjne pierniki, keksy, pyszne pierniki, wyborne kruche ciasteczka,ozdobne wypieki, domowe czekoladki i grzane wino.
Okładka książki Ogród zimą

39,90 zł 30,10 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Setki roślin pięknych przez cały rok! * Trwałe byliny atrakcyjne także zimą * Odporne na zimno rośliny cebulowe * Rośliny o interesującym zimowym ulistnieniu * Zimozielone pnącza na ocienione i nasłonecznione ściany Wyobraź sobie, że jest połowa stycznia, a krzewy w Twoim ogrodzie zachwycają pomarańczowymi, zielonymi, złocistymi i purpurowymi liśćmi. Urzekająca perspektywa, prawda? A do tego – całkiem realna! Obejrzyj przepiękne zdjęcia i dobierz rośliny, dzięki którym urzeczywistnisz marzenia o zimowym ogrodzie. Dopasuj gatunki kwiatów, krzewów i drzew do rodzaju gleby w swoim ogrodzie, upiększ ściany i ogrodzenia, naucz się hodować kwiaty w doniczkach i pojemnikach. Poznaj coraz popularniejsze wśród projektantów rośliny architektoniczne. Dowiedz się, jakie prace warto wykonać w ogrodzie późnym latem i jesienią. Kwiaty zakwitają i przekwitają, liście zaś w nieskończonej liczbie kolorów żyją o wiele dłużej. Zachwycające połączenia, jeśli wziąć pod uwagę fakturę kory i pędów, intrygujące kształty suchych traw i zimozielonych krzewów, sprawią, że będziecie się cieszyć ogrodem o każdej porze roku, niezależnie od pogody. fragment"
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj