KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Egmont

Okładka książki Adaptacje literatury. Księga dżungli

34,99 zł 22,33 zł


Znana na całym świecie „Księga dżungli” Rudyarda Kiplinga to zbiór opowiadań dotyczących Indii – ich mieszkańców, wierzeń i folkloru. Trzy z nich opowiadają dzieje Mowgliego, hinduskiego chłopca wychowywanego przez dzikie zwierzęta. Jako dziecko Mowgli zgubił się w dżungli i został przygarnięty przez parę wilków oraz przyjęty do wilczej gromady – wbrew protestowi tygrysa Shere Khana, który uważał chłopca za swoją zdobycz. Dzięki naukom niedźwiedzia Baloo i czarnej pantery Bagheery Mowgli dowiedział się, jak żyć w zgodzie z prawami dżungli, i poznał język różnych zwierząt. Jednak tygrys nigdy nie zrezygnował ze swoich roszczeń i ostatecznie musiało dojść do konfrontacji między człowiekiem a dzikim zwierzęciem. Autor „Księgi dżungli”, angielski pisarz i noblista Rudyard Kipling, urodził się i wychował w Indiach. W swoich opowiadaniach wykorzystywał doświadczenia i obserwacje poczynione w tym kraju.
Okładka książki Kaczogród. Walka o status i inne historie z lat...

89,99 zł 57,46 zł


Niniejszy album zawiera komiksy Carla Barksa z lat 1962–1963. W tytułowej „Walce o status” Sknerus chce wejść w posiadanie przedmiotu, który podniesie jego pozycję społeczną i sprawi, że kaczogrodzka śmietanka towarzyska zacznie go zapraszać na swoje przyjęcia. Tym przedmiotem jest pasiasty rubin. Ten niezwykły kamień później pojawiał się wielokrotnie w innych komiksach (m.in. Dona Rosy) czy w serialu „Kacze opowieści”. Miliarder musi stawić czoło swoim dawnym wrogom, Braciom Be. Banda daje mu się we znaki także w komiksie „Twarde jak szkło”. W tej samej historii powraca również Magika de Czar, która zadebiutowała w poprzednim tomie. Czarownica odgrywa główną rolę w trzecim z czterech dłuższych komiksów w zbiorze – „Odysei miliardera”. Czwarty, „Przyprawa z wyprawy”, opowiada o podróży Sknerusa, Donalda i siostrzeńców do Ameryki Południowej. Nie brak tu oczywiście także charakterystycznych dla Barksa dziesięciostronicowych historii o Donaldzie. Występuje on w rozmaitych rolach, między innymi: kierowcy wyścigowego, operatora promu, fotografa przyrody, eksperta od rozbiórek, flisaka, zarządcy motelu i strażnika leśnego, a raz ma nawet do czynienia ze wspomnianą już Magiką. „Kaczogród” to kolekcja uwielbianych klasycznych komiksów, napisanych i narysowanych przez Carla Barksa w latach 1943–1972. Komiksy są prezentowane w kolejności chronologicznej. To prawdziwy skarb dla fanów!
Okładka książki MegaGiga 1/2024 Dworskie życie

29,99 zł 18,59 zł


Bitwa o koronę, arystokratyczne potyczki rodów i królewskie maskarady w Kaczogrodzie Ten tom to całe mnóstwo dworskich przygód z Donaldem i spółką w rolach głównych!
Okładka książki Kajko i Kokosz. Skarby Mirmiła

34,99 zł 21,69 zł


Smokowi Milusiowi wyrastają skrzydła, zatem Kajko i Kokosz postanawiają nauczyć latać swego pupila. Stosują różne niebezpieczne metody, ale jak Miluś nie potrafił fruwać, tak nadal nie potrafi, za to jego opiekunowie co rusz lądują z łóżkach z niebezpiecznymi ranami. Tymczasem Zbójcerze znów sposobią się do wykonania swego planu, który w skrócie brzmi: "na plasterki!". Zastawiają pułapkę na Mirmiła, ale przez przypadek wpada w nią Miluś, co jeszcze bardziej podoba się Wielkiemu Hegemonowi. W zamian za uwolnienie smoka, żąda wielkiego okupu w złocie. Ale czy mieszkańcy Mirmiłowa są na tyle bogaci, by spełnić żądanie herszta Zbójcerzy?
Okładka książki Gigant Poleca Special 1/2024 Jaja jak berety

24,99 zł 15,50 zł


I znowu czas malować jajka! Ale zaraz... jajka czy może... kury? Prawdziwie wiosenne przygody Kaczogrodzian, czyli... jaja jak berety!"Gigant Poleca" to największa seria komiksowa, jaka ukazała się w Polsce - wszystkie wydane historyjki liczą ponad 60 tysięcy stron! "Gigant Poleca" bawi polskich czytelników już od 1992 r., kiedy był wydawany jako "Komiks Gigant".Każdy tom zawiera 256 stron prześmiesznych historii z przygodami znanych i lubianych postaci, takich jak Kaczor Donald wraz z siostrzeńcami, Sknerus McKwacz, Myszka Miki pełniący rolę sprytnego detektywa, jego przyjaciel Goofy wcielający się czasem w rolę archeologa-podróżnika Indiany Goofsa, zwariowany wynalazca Diodak, nieobliczalny Dziobas, niezwykły szczęściarz Goguś, leń i obżartuch Gęgul i wiele, wiele innych.Znakiem rozpoznawczym serii "Gigant Poleca" jest wielka przygoda: poszukiwanie skarbów, dalekie wyprawy, a także pułapki i niebezpieczeństwa, z których nasi bohaterowie wychodzą obronną ręką (zazwyczaj). Nowe tomy dostępne są co dwa miesiące w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w prenumeracie.
Okładka książki Gigant Poleca 2/2024 Kto to zrobił?

19,99 zł 12,39 zł


Co tu się wydarzyło? W mrocznym zamku krążą kaczki i ... podejrzenia. Czy nasza ulubiona ekipa zdąży rozwikłać zagadkę, zanim będzie za późno?"Gigant Poleca" to największa seria komiksowa, jaka ukazała się w Polsce - wszystkie wydane historyjki liczą ponad 60 tysięcy stron! "Gigant Poleca" bawi polskich czytelników już od 1992 r., kiedy był wydawany jako "Komiks Gigant".Każdy tom zawiera 256 stron prześmiesznych historii z przygodami znanych i lubianych postaci, takich jak Kaczor Donald wraz z siostrzeńcami, Sknerus McKwacz, Myszka Miki pełniący rolę sprytnego detektywa, jego przyjaciel Goofy wcielający się czasem w rolę archeologa-podróżnika Indiany Goofsa, zwariowany wynalazca Diodak, nieobliczalny Dziobas, niezwykły szczęściarz Goguś, leń i obżartuch Gęgul i wiele, wiele innych.Znakiem rozpoznawczym serii "Gigant Poleca" jest wielka przygoda: poszukiwanie skarbów, dalekie wyprawy, a także pułapki i niebezpieczeństwa, z których nasi bohaterowie wychodzą obronną ręką (zazwyczaj). Nowe tomy dostępne są co dwa miesiące w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w prenumeracie.
Okładka książki Amazing Spider-Man T.10 Zielony Goblin powraca

59,99 zł 37,19 zł


Zjadacz Grzechów znów w akcji, jeszcze bardziej niebezpieczny niż wcześniej. Tym razem jego celem zostaje arcywróg Spider-Mana - Norman Osborn, czyli Zielony Goblin. Pająk staje przed dylematem. Co powinien zrobić? Czy naprawdę zamierza pomóc swojemu odwiecznemu przeciwnikowi? Miles Morales, Madame Web, Spider-Woman, Spider-Girl i Ghost-Spider postanawiają połączyć siły, żeby go powstrzymać. Tylko jednej osobie nie podoba się plan ocalenia Pająka, a jest nią sam Spider-Man. Czyżby Ścianołaz chciał pójść na wojnę ze swoimi sojusznikami? Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach "Amazing Spider-Man" (2018) #48-49, "Amazing Spider-Man: The Sins of Norman Osborn" oraz w ramach Free Comic Book Day 2020 (Spider-Man/Venom), a następnie zebrane w tomie "Amazing Spider-Man by Nick Spencer vol. 10: Green Goblin Returns". Scenariusze napisali Nick Spencer, Kurt Busiek, Saladin Ahmed, a rysunki przygotowali między innymi Mark Bagley, Federico Vicentini, Ryan Ottley i Humberto Ramos.
Okładka książki Batman Detective Comics T.4

89,99 zł 55,78 zł


Ostatni tom serii pisanej przez niezwykle utalentowaną scenarzystkę Mariko Tamaki. Riddler powraca do Gotham w wielkim stylu, wykorzystując swoje radiowe audycje, by zasiać zamęt w życiu Mrocznego Rycerza. Gdy Batman podąża za wskazówkami złoczyńcy, czas mija nieubłaganie, a życie ludzi, na których uwziął się Riddler, wisi na włosku... W historii "Przerwana sesja terapeutyczna" obdarzona supermocami Claire Clover powraca do miasta, które zrujnowało jej życie... aby poddać się leczeniu psychiatrycznemu w nowej Wieży Arkham. Jednak tajemnicze morderstwo burzy spokój Gotham Girl. Spojrzymy również na Gotham z perspektywy chłopca, którego życie zamieniło się w koszmar w ciągu jednej nocy, gdy spotkał zarówno Jokera, jak i Mrocznego Rycerza. Rodzice chłopca padli ofiarą Jokera, a on sam on sam wpadł w szpony systemu. Zamiast trafić do instytucji, która zadbałaby o niego i pomogła mu w radzeniu sobie z traumą, trafił do Azylu Arkham! Wpadł w spiralę przemocy, wobec której nawet Mroczny Rycerz był bezradny. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Detective Comics" #1047-1061.
Okładka książki Mali Bogowie T.8 Centaur by się uśmiał

34,99 zł 21,69 zł


Ósma część wesołych przygód niezbyt rozgarniętych kandydatów na bogów i herosów starożytnego Olimpu. Nawet oni muszą siedzieć w szkole i wykuwać na pamięć takie nudy jak lista potworów. A kto się źle uczy, ten w lecie odrabia pracę wakacyjną... Apollo i Artemida proszą Heraklesa, żeby zapoznał ich na żywo ze straszliwymi istotami. Niebezpieczna nauka przeciąga się poza wakacje, co więcej, do akcji jako przewodnik wkracza szalony Taurusek, który ma niecodzienne pomysły na poznawanie bestii. Koszmarne emocje gwarantowane! Autorami historii o psotnych istotach z mitów są scenarzysta Christophe Cazenove, znany w Polsce między innymi z bestsellerowej serii "Sisters", oraz rysownik Philippe Larbier, który stworzył ilustracje do takich humorystycznych opowieści jak "Chats, chats, chats" czy "Nina" oraz scenariusz kryminalnego cyklu dla dzieci "Les Enigmes de La".
Okładka książki Lucky Luke. Siedem opowieści o Lucky Luke'u

34,99 zł 21,69 zł


Lucky Luke, najsłynniejszy komiksowy kowboj Dzikiego Zachodu, od świtu do zmierzchu nie ma chwili spokoju: ciągle komuś pomaga, wybawia od kłopotów, ratuje z niebezpieczeństwa. Wieczorami chętnie by się zdrzemnął, ale prawdziwemu bohaterowi nie jest pisany odpoczynek. W siedmiu krótkich opowieściach zobaczymy, jak Samotny Kowboj radzi sobie w groźnych i śmiesznych sytuacjach. Będzie musiał bronić wędrownego handlarza przed bandytami i Indianami, opiekować się nieposłusznym chłopcem, pomagać pionierom w przeprawie przez rzekę... A nawet ożywiać atmosferę na eleganckim koncercie utworów Mozarta! Seria "Lucky Luke" została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza Ren Goscinnego oraz rysownika Morrisa. Obecnie jest kontynuowana przez innych autorów.
Okładka książki Gargulce T.1 Podróżnik

34,99 zł 21,69 zł


Pierwszy tom przygodowo-fantastycznej opowieści dla młodych czytelników. Grzesiek wraz z rodzicami i starszą siostrą przeprowadza się do miasta, którego głównymi atrakcjami są gotycka kolegiata i ponura cytadela. Kiedy chłopiec znajduje dziwny medalion, rozpoczyna się niewiarygodna przygoda, podczas której pozna magiczne tajemnice, a przy okazji wplącze się w odwieczną rozgrywkę między siłami dobra i zła. Na szczęście nasz bohater jest dzielny i pomysłowy, więc chyba da sobie radę! Głównymi autorami serii są często działający w tandemie dwaj twórcy, francuski scenarzysta Denis-Pierre Filippi i włoski rysownik Silvio Camboni, doskonale znani polskiemu czytelnikowi ze wspólnych dzieł: cyklu "Niezwykła podróż" oraz albumów "Miki i zaginiony ocean" oraz "Miki i kraina Pradawnych". Camboni ilustruje "Gargulce" od drugiego tomu, natomiast tom pierwszy narysował francuski grafik o pseudonimie J. tienne (właśc. tienne Jung; m.in. "Chimery Wenus", "Auguste et Romulus", "Brssli").
Okładka książki ZOO wymarłych zwierząt T.1

34,99 zł 21,69 zł


Wesoła opowieść dla młodych czytelników - nie tylko tych interesujących się zwierzętami. Weterynarka Debora trafia na staż do bardzo szczególnego ogrodu zoologicznego - takiego, w którym żyją zwierzęta, które uznaje się za... wymarłe! Dront dodo, wilkowór tasmański, lew berberyjski i wiele innych stworzeń mieszka w niezwykłym zoo i ma się dobrze. Deborę czeka mnóstwo zaskakujących przeżyć w fascynującym azylu dla gatunków, które nie powinny już istnieć. Każdy album serii jest uzupełniony dodatkiem na temat zwierząt wymarłych lub zagrożonych wyginięciem. Autorami cyklu są dwaj Francuzi: sławny scenarzysta Christophe Cazenove, znany w Polsce z bestsellerów "Sisters", "Mali bogowie" czy "Kasia i jej kot", oraz grafik Bloz (pseudonim Jeana-Christophe'a Grenona), który zilustrował wydaną także w naszym kraju opowieść "Dinozaury w komiksie".
Okładka książki Włoski Skarbiec. Giorgio Cavazzano T.3

69,99 zł 43,39 zł


Tom trzeci serii "Włoski Skarbiec" - kolekcji zawierającej komiksy stworzone przez najsłynniejszych włoskich rysowników Disneya. Każdy tom wzbogacają teksty krytyczne oraz "Szkicownik" z ciekawostkami i rzadkimi oryginalnymi rysunkami pochodzącymi z warsztatu artysty. Seria sześciu tomów poświęcona Giorgiowi Cavazzanowi przedstawia pięćdziesiąt jego najważniejszych dzieł wybranych przez samego autora. Trzeci tom obejmuje lata 1992-1994, kiedy wenecki mistrz zaprezentował swój nowoczesny plastyczny styl całemu światu i stał się "klasykiem" porównywalnym z najwyżej ocenianymi twórcami disnejowskich komiksów. Potwierdza to fakt, że właśnie jemu powierzono zadanie stworzenia najpierw okładki numeru 2000 magazynu "Topolino" - ta piękna akwarela należy we Włoszech do najczęściej przywoływanych i reprodukowanych obrazów - później zaś historii z okazji sześćdziesięciolecia postaci Kaczora Donalda w 1994 roku, która została wydana w wielu krajach. Właśnie w tym roku Giorgio spotkał się z Carlem Barksem, pierwszym mistrzem kaczorowych komiksów.
Okładka książki Królik kontra Małpa i legion zagłady T.3

54,99 zł 34,09 zł


Trzeci tom przygód leśnych zwierzątek, które nie mogą zaznać spokoju, odkąd pewna przemądrzała Małpa spadła z nieba w kapsule kosmicznej i zaczęła szarogęsić się w ich lesie. Królik i reszta gangu - Gryzek, Wieprzek, Czarek z Żelastwa, Kaskabóbr i Skunks - mają serdecznie dość intruza i chaosu, jaki wywołuje. Czy zdołają zatrzymać apokalipsę zanim będzie za późno? Autor scenariusza i rysownik Jamie Smart od wielu lat zajmuje się tworzeniem komiksów dla najmłodszych. Do najpopularniejszych tytułów jego autorstwa należą: "Królik kontra małpa", "Looshkin" i "Fish-Head Steve" - pierwszy komiks nominowany do prestiżowej nagrody im. Roalda Dahla dla najzabawniejszych powieści. Jamie Smart jest również autorem ilustrowanych książek dla dzieci ("Flember: the Secret Book") oraz projektów multimedialnych ("Find Chaffy").
Okładka książki Avengers T.8 Wejście feniksa

59,99 zł 37,19 zł


Ósmy tom przygód Avengers z serii wydawniczej Marvel Fresh! Phoenix powraca! Ognista istota z otchłani kosmosu, zdolna niszczyć całe planety, szuka nowego nosiciela - a chętnych nie brakuje! Podczas gdy najpotężniejsi ziemscy bohaterowie i złoczyńcy zaciekle rywalizują o jej moc, Thor prowadzi do boju drużynę Avengers, aby opanować to nowe zagrożenie. Ich misję komplikuje jednak tajemnicza więź łącząca Gromowładnego z Phoenix Autorem tej opowieści jest Jason Aaron, zdobywca Nagrody Eisnera i innych najważniejszych komiksowych wyróżnień, znany z takich serii jak: "Skalp", "Thor Gromowładny" i "Potężna Thor", "Punisher Max" czy "Conan Barbarzyńca". Rysunki stworzyli między innymi Javier Garrón ("Inhumans kontra X-Men", "Śmierć X"), Dale Keown ("The Incredible Hulk") oraz Luca Maresca. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #39-45 serii "Avengers".
Okładka książki Yakari T.18 Śnieżny ptak

34,99 zł 21,69 zł


Osiemnasty tom przygodowej opowieści dla dzieci o znającym język zwierząt małym Indianinie Yakarim i jego dzielnym koniku Małym Piorunie. Yakariego i jego przyjaciółkę Tęczę porywa nagła wichura! Przenosi bohaterów na daleką północ Ameryki, gdzie jest zimno, a w lecie nie zapada noc. Spotykają tam wiele nieznanych sobie zwierząt i poznają, jak się żyje w strefie tundry. Ale dlaczego niezwykły wiatr porwał właśnie ich dwoje? Czy komuś zależało, aby młodzi Siuksowie wylądowali w tak odległym miejscu? W świecie indiańskich czarów nic nie dzieje się bez przyczyny! Cykl stworzyli pod koniec lat 60. dwaj Szwajcarzy - scenarzysta Job (Andr Jobin) oraz rysownik Derib (Claude de Ribaupierre). Za tomy 6 i 31 "Yakariego" (odpowiednio w latach 1982 i 2006) dostali nagrody Festiwalu Komiksowego w Angoulme w różnych kategoriach komiksu dziecięcego. Do dziś ukazało się ponad czterdzieści albumów serii, która wciąż bawi młodszych i starszych czytelników.
Okładka książki Kajko i Kokosz - Nowe Przygody. Powrót Milusia T.3

34,99 zł 21,69 zł


"Kajko i Kokosz" Janusza Christy (1934-2008) to jedna z najsławniejszych polskich serii komiksowych. W przezabawny sposób opowiada o przygodach dwóch słowiańskich wojów - mądrego i uczciwego Kajka oraz silnego i samolubnego Kokosza - służących kasztelanowi Mirmiłowi. Dwaj przyjaciele dzielnie bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych zbójcerzy, raz po raz wpadając w tarapaty. "Kajko i Kokosz - Opowieści z Mirmiłowa" to oficjalna kontynuacja tej kultowej serii. Czas na powrót ulubionego bohatera wielu fanów komiksów o Kajku i Kokoszu - smoka Milusia! W jakich okolicznościach dojdzie do ponownego spotkania Kajka i Kokosza z ich dawnym wychowankiem oraz jaka czeka ich przygoda, dowiemy się właśnie z tego tomu. Kontynuacji kultowej serii Janusza Christy podjęli się - w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału - znani polscy scenarzyści i rysownicy: Maciej Kur, Sławomir Kiełbus i Piotr Bednarczyk. Album jest trzecią, po "Królewskiej konnej" oraz "Zaćmieniu o zmierzchu", pełnometrażową opowieścią z cyklu "Kajko i Kokosz - Nowe Przygody".
Okładka książki W strachu przed antymaterią. 1381 cytatów

49,90 zł 31,27 zł


1381 myśli z najważniejszych tekstów Stanisława Lema w jednym tomie. Uzupełnione o rysunki autora!Cięte i błyskotliwe. Mniej lub bardziej znane. Przepełnione gorzką ironią, ale też głęboką troską o człowieczeństwo. Wybrane z powieści, esejów i tekstów publicystycznych, opublikowanych w ciągu całego życia pisarza. Oto kosmos twórczości Stanisława Lema skupiony w 1381 cytatach i myślach, uporządkowanych tematycznie. Są jak echa jego najważniejszych dzieł, które dziś donośnie wybrzmiewają satyrą, przepowiednią oraz ostrzeżeniem przed nami samymi.W strachu przed antymaterią to znakomita lektura dla miłośników i znawców twórczości autora Solaris. To także książka dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Lemem - cytaty będą świetnym wprowadzeniem w dzieła najważniejszego polskiego twórcy science fiction. Poza nimi to także zbiór rysunków pisarza, również tych mniej znanych!Wyboru, a także uporządkowania i skomentowania cytatów dokonał Wiktor Jaźniewicz, wieloletni tłumacz Stanisława Lema na język rosyjski. Autor jego rosyjskojęzycznej biografii, artykułów oraz podobnych zbiorów w innych językach.
Okładka książki Amazing Spider-Man T.3

179,99 zł 111,59 zł


Trzeci tom serii "Amazing Spider-Man" na podstawie scenariusza J. Michaela Straczynskiego. W Nowym Jorku pojawia się Ezekiel, by ostrzec Parkera przed czyhającym na niego wrogiem. Jego tropem podąża Strażnik Bramy. Żeby bliscy Petera pozostali bezpieczni, Ezekiel proponuje mu wycieczkę do Ameryki Południowej. Tymczasem jednak na Manhattanie rozpoczyna się inwazja pająków, za którą obwiniany jest Spider-Man. W tych okolicznościach Parker nie może wyjechać. Niedługo później Peter dostaje list od Gwen Stacy. A przecież był pewien, że jego dawna miłość odeszła. Czyżby jednak Gwen żyła? Czy ktoś pogrywa sobie z Pająkiem? Z kolei Mary Jane postanawia zadbać o swoją karierę aktorską. Tym razem spróbuje sił na deskach teatru Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach "Amazing Spider-Man" #503-518 ze scenariuszem J. Michaela Straczynskiego i z rysunkami Mike'a Deodato i Johna Romity Jr.
Okładka książki Myszka Miki. Straszna Wyspa. Niesamowita przygoda

49,99 zł 30,99 zł


Zupełnie nowe przygody Mikiego oraz Minnie, Goofiego, Donalda i innych disnejowskich bohaterów w kolekcji autorskich komiksów znanych europejskich twórców! Miki, Goofy i Donald wracają do zawodu detektywów! Dostają niezwykłe zlecenie odnalezienia archeologa amatora lorda Pepperminta, który wyruszył w odkrywczą wyprawę na morza południowe, ale zaginął w tajemniczych okolicznościach. Przed bohaterami niebezpieczna podróż, podczas której będą musieli pokonać wiele przeciwności, aby dotrzeć do skarbu ukrytego na lądzie, który zapiski z dawnych czasów nazywają... Straszną Wyspą! Scenariusz i rysunki do albumu są dziełem urodzonego w 1974 roku Francuza Alexisa Nesme'a, autora tworzącego przede wszystkim dla dzieci. W Polsce jest znany z innego albumu o Mikim - Horrifikland. Przerażająca przygoda Myszki Miki (scen. Lewis Trondheim), a także z opowieści Dzieci kapitana Granta (według powieści Juliusza Verne'a) i serii dla najmłodszych czytelników Misia Marysia.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj