KATEGORIE [rozwiń]

Anselm Grun

Okładka książki Bądź dobry dla siebie

16,50 zł 12,91 zł


Autor, mnich benedyktyński, teolog, pisarz, znawca psychologii i psychoterapii, specjalizuje się w zagadnieniach rozwoju wewnętrznego, sposobach przezwyciężania negatywnych uczuć i emocji, w odnajdywaniu i rozwoju poczucia własnej wartości i godności. W swojej książce zwraca uwagę na zjawisko rygorystycznego i bezwzględnego, czasami aż agresywnego traktowania samego siebie i innych ludzi. Widzi w tym uczuciowe zobojętnienie, brak wrażliwości, rezygnację z miłosierdzia dla chęci skarcenia inaczej myślących. Wszystko to zaprzecza postawie Jezusa, Jego łagodności i miłosierdziu, Jego wezwaniu do odkrywania nowych możliwości miłości, która swoje podstawy ma w miłości Bożej. Dlatego zastanawia się nad przyczynami tego zjawiska, szukając wskazówek w Biblii i kulturze duchowej. Przekonuje nas, że Jezus nie powołał nas do stosowania przemocy, tylko do życia w pokoju z samym sobą, do przepełnionego miłosierdziem szacunku dla własnej osoby, ale i dla bliźnich. Bądź dobry dla siebie...
Okładka książki Księga błogosławieństw

25,00 zł 14,84 zł


„Dużo szczęścia”, „Dużo zdrowia” – kiedy składamy sobie życzenia, mamy świadomość, że nie wystarczy je wypowiedzieć, aby się spełniły. I że sami też nie potrafimy sprawić, że się spełnią. A jednak fakt, że w każdej chwili życia towarzyszy nam błogosławieństwo innych, może być – i jest! – najważniejszym, najlepszym i najcenniejszym darem. Anselm Grün proponuje czytelnikowi błogosławieństwa na rozmaite chwile życia – nie tylko z okazji urodzin czy na Nowy Rok, ale także te na co dzień, na chwile ważne dla naszych związków, chwile zwątpienia, na sytuacje, w których potrzebujemy szczególnej odwagi. Gdy coś rozpoczynamy lub musimy coś zakończyć. W chorobie, zmęczeniu, poczuciu klęski, kiedy cierpimy lub ogarnia nas smutek – w każdej z tych sytuacji, jak i w wielu innych, potrzebujemy błogosławieństwa. Inni też go od nas potrzebują. Jak je wyrazić? W jakich słowach, gestach, przesłaniu? W tej książce najdziesz wiele propozycji na rozmaite sytuacje i chwile.
Okładka książki Autosugestia

26,90 zł 15,16 zł


Od nas zależy, czy poprawiamy jakość naszych myśli Św. Jan Kasjan Każdy z nas tworzy autosugestie. Są to nieustannie obecne w naszej głowie słowa, które wpływają na to, co myślimy, jak się czujemy, jakie relacje tworzymy. Bardzo często przybierają one jednak formę całych negatywnych zdań, które sprawiają, że czujemy się niepotrzebni i nieszczęśliwi. Anselm Grün, korzystając z mądrości i doświadczenia starożytnych mnichów, udowadnia, że jesteśmy w stanie wpływać na to, jakie myśli nam towarzyszą. Wypracowana przez nich prosta metoda walki z negatywnymi myślami może zupełnie zmienić nasze życie, przywrócić wiarę w bliskość i pomoc Boga, wprowadzić radość i pogodę ducha, uzdrowić relacje. Lęk znika i czujemy w sobie miłość, która rozszerza serce, wolność od jakiegokolwiek nacisku, by doradzać coś Bogu, wolność bycia przed Bogiem takim, jakim się jest. BESTSELLER Prawie 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Polsce!
Okładka książki Obrazy duszy

28,35 zł 20,16 zł


Znany niemiecki benedyktyn, autor książek wydanych na świecie w nakładzie ponad 14 milionów egzemplarzy, w swojej najnowszej publikacji pokazuje nam, w jaki sposób powtarzający się cykl pór roku jest źródłem naszego doświadczenia samych siebie, a święta rocznego cyklu kościelnego stają się obrazami naszej duszy, wyrażającymi istotne jej tęsknoty i poruszającymi wszystko to, co nosimy w sobie często w sposób nieuświadomiony, a czego nie potrafimy zaktywizować. Obrazy roku kościelnego chcą się w nas uformować, stać się naszymi wewnętrznymi obrazami, by doprowadzić nas do spotkania z pierwotnym, jedynym i niezafałszowanym obrazem, jaki Bóg sobie uczynił z każdego z nas.
Okładka książki Bóg zagubiony

39,90 zł 22,48 zł


Jeśli ktoś zaczyna wierzyć, nie oznacza to, że wspiera się na filarach pewników, lecz że wchodzi w chmurę tajemnicy i podejmuje wyzwanie: zanurz się jeszcze głębiej! W tej zaskakująco osobistej książce dwaj wybitni pisarze chrześcijańscy opowiadają o własnym mocowaniu się z Bogiem i mierzeniu się ze współczesnymi obliczami ateizmu. Przede wszystkim jednak stawiają proste pytanie - czy my, wierzący i niewierzący, rzeczywiście wiemy, co to znaczy wierzyć? Czy nadmiernie pewna swego wiara nie jest w gruncie rzeczy podobna do niewiary, która zamyka się na poszukiwanie Boga? Czy ateizm, jeśli jest żarliwym pytaniem o wiarę, nie jest jej wyznaniem? Są chrześcijańscy poganie, ale bywają też pogańscy chrześcijanie. Dialog Anselma Grüna z Tomášem Halíkiem jest znakomitym, płynącym z doświadczenia rozwinięciem tej tezy, prowadzącym nas w głąb tajemnicy wiary.
Okładka książki Słowo blisko ciebie. Mądrości Biblii na co dzień

29,90 zł 19,87 zł


Biblia podpowiada nam, jak mądrze i dobrze żyć.Kim jesteśmy? Jak mamy radzić sobie z presją, której jesteśmy poddawani każdego dnia? W jaki sposób możemy osiągnąć wewnętrzny spokój? Jak powinniśmy podchodzić do swoich problemów, cierpień, emocji, myśli, potrzeb, namiętności, win, błędów? I jak mamy przyjmować to, że nasze życie kiedyś się skończy?Na te ważne pytania Biblia odpowiada nie wprost, lecz poprzez przypowieści i rozmaite historie. A my, odnosząc je do własnego życia, mamy szansę wybrać dobrą drogę. Słowo to bowiem jest bardzo blisko ciebie: w twych ustach i w twoim sercu, byś je mógł wypełnić (Pwt 30,14). Sięgajmy więc po nie na co dzień.W tej książce Anselm Grn proponuje interpretacje fragmentów biblijnych, które mogą nam pomóc w konkretnych życiowych sytuacjach.
Okładka książki Życzę ci przyjaciela

24,00 zł 15,96 zł


Odczuwasz samotność pomimo setki znajomych na Facebooku?Tęsknisz za przyjacielem, który cię nie ocenia i jest wierny?Potrzebujesz oparcia, wzajemności i wolności?Książka pomaga otworzyć się na przyjaźń i zaufać własnym tęsknotom.ozwala w nowym świetle spojrzeć na relacje międzyludzkie i odkryć, że przyjaciel jest być może bardzo blisko ciebie.W przyjaźni niczym nie musisz się wykazywać.Wolno ci być tym, kim jesteś.Życzymy ci przyjaciela! :)
Okładka książki Piękno. Nowa duchowość radości życia

25,00 zł 17,49 zł


'Piękno zbawi świat' – pisał Fiodor Dostojewski. Piękna jednak nie da się 'wyprodukować'. Nie możemy go również kupić czy na nie zapracować – piękno możemy po prostu spotkać, o ile tylko otworzymy oczy. Możemy je odkryć w innych ludziach, w przyrodzie, sztuce i muzyce, a także w sobie. Doświadczenie piękna jest kluczem do szczęśliwego życia, wprowadza radość i szczęście tam, gdzie się najmniej ich spodziewamy. Anselm Grün podpowiada nam, jak uważnie obserwować piękno obecne w świecie oraz jak znaleźć w pięknie pocieszenie i uzdrowienie. Pozwala nam odkryć przestrzeń, w której nasze serce odnajdzie swój dom.
Okładka książki Szczęście zadowolenia

14,90 zł


Zadowolony to człowiek, który potrafi docenić życie, nie czeka na więcej, bo już się czuje obdarowany.Nie myśl bezustannie o tym, co mógłbyś w sobie zmienić, co jeszcze uwiera, co zamyka szczęściu drogę. Niepodobna nie mieć powodów do zadowolenia, ale i nietrudno wmówić sobie, że nic się w życiu nie osiągnęło, że zawiodłem, że jestem do niczego. Zadowolenie ma być umiejętnością zauważenia, co jest we mnie dobre. Jeżeli wciąż będziesz coś udoskonalał, plewił swe serce, to w końcu wyrwiesz z chwastami piękne kwiaty. Potem może już nie być czasu na nowy zasiew.
Okładka książki Odnaleźć radość życia- nadać sens codzienności

22,00 zł 15,87 zł


Każdy z nas ma swoje rytuały, które dają poczucie, że życie jest pełnowartościowe, że ma sens. Porządkują wewnętrzny bałagan i pomagaja żyć uważnie i świadomie; są drogą do sensownego i zdrowego życia. Anselm Grun przekazuje kilka wskazówek, jak poszczególne rytuały mogą nam pomóc nabrać chęci do życia, jak otwierają nas na Boga i pozwalają Mu wniknąć w naszą codzienność. Ostatecznie to nie rytuały nas uzdrawiają, lecz sam Bóg. Jedna z najbardziej poczytnych książek Anselma Gruna.
Okładka książki Ojcze, przebacz im. Siedem ostatnich słów Jezusa

20,00 zł 11,87 zł


Ojciec Anselm Grn proponuje nam na każdy tydzień Wielkiego Postu rozważenie jednego z siedmiu słów wypowiedzianych przez Jezusa konającego na krzyżu. Wskazując na ich głębię i uzdrawiającą moc, zachęca nas, byśmy je wzięli sobie do serca. Stanowią one bowiem streszczenie całego nauczania Jezusa oraz testament Jego miłości.Ten przewodnik po okresie Wielkiego Postu, zawierający również przykłady ćwiczeń duchowych, pozwoli nam uwolnić się od ograniczających nas lęków i zahamowań, by z radością powitać zmartwychwstałego Pana.Ta książka, przewodnik po okresie Wielkiego Postu czterdziestu świętych dniach poprzedzających świętą Paschę ma Cię wprowadzić, drogi Czytelniku, w ducha tego okresu, aby mógł się on dla Ciebie stać czasem zbawiennym. Chciałbym w niej podjąć medytację nad Ewangeliami z kolejnych niedziel Wielkiego Postu i odczytać je w taki sposób, aby powstał z nich program przeżywania danego tygodnia. Chciałbym również biorąc pod uwagę, że okres ten obejmuje siedem tygodni rozważyć w każdym tygodniu jedno z siedmiu słów Jezusa na krzyżu. Słowa te, wypowiedziane przez Pana w czasie Jego męki, stanowią niejako streszczenie całego Jego nauczania, testament Jego miłości. Są to zarazem dobre, uzdrawiające słowa, za pomocą których Zbawiciel chce usunąć i zastąpić liczne słowa, które wywołują chaos w naszym umyśle. (fragment)
Okładka książki Spotykając zło. O istocie zła i sposobach...

25,00 zł 17,49 zł


Anselm Grün wychodzi od ukazania istoty zła z punktu widzenia teologii, filozofii i psychologii, a następnie – opierając się na przykładach biblijnych – analizuje mechanizmy jego działania. Na tym tle wskazuje „postawy, jakie możemy w naszym konkretnym życiu przyjąć wobec zła, które nas dotyka z zewnątrz, a także zła, którego sprawcami jesteśmy my sami. Jeżeli chodzi o konfrontację ze złem, tradycja chrześcijańska jest dla nas wielką skarbnicą mądrości. Czerpiąc z niej, również dziś możemy się uczyć, co należy, robić, aby ani nie ignorować zła i go nie bagatelizować, ani się na nim nie skupiać, ani też go nie usprawiedliwiać i gloryfikować, lecz by je przezwyciężać w duchu zaufania, wolności i miłości” (A. Grün). Autor jest świadomy tego, że zła nie da się całkowicie wykorzenić z otaczającego nas świata, jednak możemy dużo zrobić, by je ograniczyć. Kierowanie się miłością, umiejętność przebaczania, pokora, nieuleganie pokusom, przestrzeganie przykazań, modlitwa, sakrament pokuty, praca nad sobą, zdolność rozeznania zła – to wszystko daje nam nad nim przewagę.
Okładka książki Sztuka przezwyciężania konfliktów

29,90 zł 20,56 zł


Jesteś przerażony wizją kolejnego konfliktu w twojej rodzinie, w pracy czy we wspólnocie, do której należysz? Nie wiesz, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach z bliskimi i współpracownikami? Pragniesz rozwiązać spór, w który jesteś uwikłany, nie raniąc innych i zachowując własną godność? Chciałbyś wiedzieć, jak przezwyciężać konflikty w taki sposób, aby owocowały one oczyszczeniem i rozwojem relacji? Jeśli tak, to sięgnij po tę inspirującą książkę o. Anselma Grüna. Ukazuje on strategie przezwyciężania sytuacji konfliktowych z perspektywy Pisma Świętego. Nie zapomina przy tym o odkryciach z dziedziny psychologii oraz badań nad konfliktami. Dowodzi, że wszystkie konflikty cechują się określonymi wzorcami, które odsłonięte zostały w tekstach biblijnych. Przekładając je na język obecnej rzeczywistości, możemy uzyskać wspaniałą pomoc w rozwiązywaniu naszych dzisiejszych codziennych sporów w małżeństwie, rodzinie, środowisku pracy czy wspólnocie chrześcijańskiej. Autor podkreśla przy tym, że konflikty są nieodłączną częścią życia i wizja wspólnoty zupełnie pozbawionej konfliktów jest iluzją. To właśnie w społecznościach, w których panują żywe relacje, nieustannie dochodzi do konfliktów. Ich przezwyciężenie jest niemożliwe, jeśli nie przyznamy się przed sobą do ich zaistnienia. A właśnie dzięki twórczemu rozwiązaniu konfliktów wspólnoty się rozwijają i pojawiają się w nich nowe idee.
Okładka książki Przyjmij Boże błogosławieństwo. Pamiątka chrztu św

14,90 zł 8,39 zł


Pamiątka chrztu świętego.Piękny i praktyczny upominek na wyjątkową okazję. Nieszablonowe myśli Anselma Grna, cenionego mistrza mądrości życiowej, każdemu pomogą wyrazić serdeczne życzenia, a dla obdarowanego staną się okazją do głębszej refleksji.W sakramencie chrztu możemy zobaczyć, kim właściwie jesteśmy i że zostaliśmy ukochani bezwarunkowo.Chrzest pokazuje, że jest w nas Boży blask, że jesteśmy napełnieni Bożą miłością.
Okładka książki Nasz mały cud

14,90 zł


Najserdeczniejsze życzenia z okazji narodzin dziecka Piękny i praktyczny upominek na wyjątkową okazję. Nieszablonowe myśli Anselma Grüna, cenionego mistrza mądrości życiowej, każdemu pomogą wyrazić serdeczne życzenia, a dla obdarowanego staną się okazją do głębszej refleksji. Narodziny dziecka są zawsze źródłem radości. Są też obietnicą, że także w nas wszystko może zostać odnowione. Przypominają, że wciąż wolno nam marzyć o spełnionym życiu. Odbiorcy: - osoby szukające wartościowego upominku. Dlaczego warto przeczytać tę książkę? - pomaga pięknie wyrazić życzenia płynące z głębi serca - mądrość Anselma Grüna dla każdego będzie pomocą w lepszym zrozumieniu wyjątkowej chwili, którą przeżywa, oraz inspiracją do głębszego spojrzenia na życie - wartość medytacyjnych tekstów podkreślają piękne zdjęcia i wysoki poziom edytorski publikacji.
Okładka książki Sztuka zdrowego życia. Jak zachować zdrowie duszy

19,90 zł 11,61 zł


Naucz się, jak prowadzić zdrowe życie, troszcząc się o duszę i ciało. Jak żyć zdrowo, zachowując wewnętrzną równowagę? Czy dbałość o dusze może mieć wymierny wpływ na zdrowie ciała? Jak odnaleźć drogę do zdrowia i spokoju w zgiełku współczesnego świata? Na te i inne pytania odpowiada Anselm Grün, przybliżając nam sztukę zdrowego życia, której sedno tkwi w równowadze ciała i duszy.
Okładka książki Czar tęsknoty. Z życzeniami spełnienia marzeń

17,90 zł


Z życzeniami spełnienia marzeń!Tęsknota pozwala nam zgodzić się na przeciętność naszego życia, wyprowadza nas bowiem poza ten świat. Jednocześnie dzięki niej możemy się czuć zadomowieni w świecie, intensywniej przeżywać swoje życie. Pozwól zainspirować się tęsknocie!Pięknie wydana seria upominkowa. Docenią ją wszyscy, którzy mają serca pełne jak najlepszych życzeń dla bliskich, ale nie potrafią wyrazić ich słowami. Seria Czar to znakomity upominek z myślami Anselma Grüna, pełna głębokich i ciepłych myśli. Idealne na prezent dla bliskiej osoby, na każdą okazję.
Okładka książki Jak kierować ludźmi?

21,00 zł 15,15 zł


Nacisk na minimalizowanie kosztów i maksymalizowanie zysków w wielu przedsiębiorstwach tworzy atmosferę długotrwałej niepewności. Presji sukcesu ulega przede wszystkim kadra zarządzająca firm. Friedrich Assländer oraz Anselm Grün od dawna rozumieją potrzeby osób zajmujących w przedsiębiorstwach odpowiedzialne stanowiska. Niniejsza książka adresowana jest do kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby w codziennej praktyce zawodowej postępować zgodnie z chrześcijańskimi cnotami. W swojej wspólnej książce jej autorzy łączą wiedzę wyniesioną z praktyki wiedzę ze skarbca doświadczeń doradcy przedsiębiorstw z duchowymi rozwiązaniami teologa, mnicha i klasztornego ekonoma. Pokazują, jak w dzisiejszych czasach można kierować i zarządzać, nie tracąc przy tym z oczu jednostki. Liczne praktyczne testy kontrolne i ćwiczenia pomagają ujrzeć siebie w nowym świetle i w codziennej praktyce zawodowej stosować tak ważne cechy, jak lojalność, uwagę i panowanie nad sobą. Książka, która buduje filozofię zarządzania opartą na wartościach duchowych
Okładka książki Ta choroba zmierza ku życiu.

17,00 zł 12,26 zł


Uzdrawiająca moc życia duchowego Doskonały poradnik dla wszystkich, którzy boją się chorować. Autorzy książki są przekonani, że choroba: - może stać się ważnym źródłem samopoznania - może odzwierciedlać naszą sytuację wewnętrzną - może otworzyć oczy na przwdziwe potrzeby drugiej osoby - jest stanem, poprzez który wyraża się nasza dusza Fragment książki       WSTĘP       Medycyna akademicka doszła dziś do granicy. Z maksymalnym wykorzystaniem nowych technologii zwalcza choroby, które pojawiają się wciąż na nowo, ale jednocześnie okazuje się, że człowiek nie jest przez to zdrowszy. Wprawdzie była w stanie okiełznać wiele chorób z dawnych czasów, przede wszystkim zakaźnych, ale pojawiają się nowe, które najwyraźniej zależą od naszego nastawienia do życia i rozumienia medycyny. Wszyscy ludzie myślący w sposób odpowiedzialny zdają sobie dzisiaj sprawę z granic naszego systemu opieki zdrowotnej. Społeczeństwo ledwie jest w stanie finansować opiekę zdrowotną. Partie starają się obniżyć koszty, ale najwyraźniej nie radzą sobie z problemem zdrowia. Są bezczynne wobec konsumpcyjnego myślenia w dziedzinie medycyny. Nie do wyplenienia wydaje się stanowisko, że dzięki większemu wykorzystaniu nowych technologii i przy pomocy lepszych lekarstw można osiągnąć lepsze zdrowie. Odpowiedzialność za zdrowie spycha się na lekarzy i naukowców, zamiast samemu starać się prowadzić zdrowy tryb życia. W ten sposób każdego roku miliardy z publicznych pieniędzy marnują się przez zły tryb życia, przez nadmiar jedzenia i niedobór ruchu, przez nikotynę i alkohol, przez tabletki i narkotyki, przez nadmierne oczekiwania wobec życia i przez iluzję, że zdrowie można osiągnąć przy pomocy technologii oraz że marny prawo być zdrowi.       Obok medycyny akademickiej istnieje dzisiaj wiele innych sposobów leczenia chorób: psychoterapia i najróżniejsze techniki psychologiczne, homeopatia, głodówki i zdrowe odżywianie, medycyna holistyczna i różnorodne oferty leczenia duszy itd. Niektórzy przedstawiciele medycyny holistycznej sięgają do takiego modelu medycyny, który ma swoje źródła w starożytności, ponieważ na początku medycyna nie skupiała się jedynie na leczeniu chorób, lecz była również sztuką zdrowego życia. W starożytności najważniejszą dziedziną medycyny była dietetyka, nauka o zdrowym życiu.3 Do sztuki zdrowego życia należało właściwe obchodzenie się ze światłem i powietrzem, z jedzeniem i piciem, ruchem i odpoczynkiem, snem i czuwaniem, wydzielaniem i wydalaniem, emocjami (affectus animi) oraz z uczuciami i namiętnościami. Medycyna była pierwotnie także działaniem religijnym. Lekarze byli zobowiązani Asklepiosowi, bogowi sztuki lekarskiej. W opinii lekarzy antycznych cała moc uzdrawiania pochodziła od boga. Do zdrowego trybu życia należało także oddawanie czci bogom, właściwy stosunek i stwórcy świata. Kościół w zbyt dużym stopniu zostawił ciało medycynie. Troszczył się prawie wyłącznie o zbawienie duszy, a nie o zdrowie ciała i duszy. Zbawienie duszy było widziane tylko nonadnaturalnie. Dlatego zaniedbano naturalne reguły zdrowego trybu życia. Lecz nie zawsze tak było. We wczesnym Kościele Klemens z Aleksandrii opisuje Jezusa jako prawdziwego pedagoga, wychowawcę, który uczy nas sztuki zdrowego życia. Reguły zakonne z IV-VI wieku były próbą stworzenia ram, dzięki którym mnisi mogli żyć zdrowi na ciele i duszy. Wyróżnia się tu reguła Benedykta - przez swoje discretio, czyli mądre umiarkowanie, które każdemu obszarowi życia człowieka daje tyle miejsca, ile mu się należy. To, co medycyna antyczna uważała za zdrowy tryb życia, miało wpływ na regułę Benedykta. W średniowieczu przede wszystkim Albert Wielki i Hildegarda z Bingen reprezentują tradycję życia duchowego, które utrzymuje w zdrowiu duszę i ciało. Oboje zajmowali się dietetyką w ramach swoich nauk religijnych. Dietetyka jest częścią ascetyki, nauki o życiu duchowym. A dietetyczne reguły życia łączą się z drogą ćwiczeń ascezy, która chce prowadzić do większej wolności i zdrowia. Ta choroba zmierza ku życiuSpis treści PRZEDMOWA DO NOWEGO WYDANIA 5 PRZEDMOWA DO PIERWSZEGO WYDANIA 13 WSTĘP 15 I. CHOROBA JAKO SYMBOL 19 1. Choroba jako obraz duszy 20 2. Choroba jako szansa 33 II. DIETETYKA - NAUKA o ZDROWYM ŻYCIU 46 III. PODSTAWY TERAPEUTYCZNEJ DUCHOWOŚCI — 71 IV. KRYTERIA ZDROWEJ DUCHOWOŚCI 92 Mistagogiczna, nie moralizująca 92 Wyzwalająca, nie obciążająca 96 Łącząca, nie dzieląca 102 W związku ze światem, nie w oderwaniu od świata 105 Szukanie Boga, a nie uczucia 108 Całościowo, nie jednostronnie 113 Z pokorą i bez dumy 116 ZAKOŃCZENIE 121
Okładka książki Szczęście ciszy

15,65 zł 10,39 zł


ABC sztuki życia Cisza nie jest pusta, nie jest chwilową przerwą. Ona napełnia Cię prawdą, którą potem możesz wypowiedzieć. W ciszy rozumiemy siebie, czasami się jej lękamy, bo zazwyczaj mówi coś o nas, nie dba, czy nam się to spodoba. W świecie, który zachęca do odważnego wyrażania siebie, brakuje ciszy, a przecież w niej zaczyna się pojmować, dostrzegać myśl, kształtować osobowość. Cisza przychodzi i zawsze coś przynosi, jeżeli obnaża pustkę, to po to, by ją wypełnić. Nie zagłuszaj ciszy, nie pozbawiaj się jej piękna. Pozwól, by wyszeptała Ci prawdę.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj