KATEGORIE [rozwiń]

Zig Ziglar

Okładka książki Uśmiechnij się

63,99 zł 45,84 zł


"Postawiłem przed ta książką kilka konkretnych celów. Po pierwsze, chce ci przekazac słowo otuchy, która umacnia nadzieję.Chce też sprawić, że się uśmiechniesz, a czasem nawet zdrowo pośmiejesz.Jestem przekonany, że w świecie zdominowanym przez negatywizm potrzeba czegoś, co pomoże nam zwalczać go dniem za dniem.Wierzę, że znajdziesz tu pociechę, która wywrze pozytywny wpływ na twoje życie" ZIg Ziglar
Okładka książki Potęga celu

39,90 zł 31,51 zł


CODZIENNE PRAKTYKI SPRZYJAJĄCE REALIZACJI CELÓWLegendarny mówca i autor Zig Ziglar uświadamia nam, że nie sposób zrealizować celu, którego się nie ma. Każdy może być lepszy, każdy może mieć i robić więcej. ALE... "Nie da się tego zrobić, błądząc we mgle niezdecydowania. Trzeba dążyć do konkretnego celu".Po fascynującej analizie 4 powodów, które powstrzymują ludzi przed wyznaczaniem sobie celów, Zig prowadzi nas drogą 9 kroków wiodących do sprecyzowania życiowych dążeń i składa nam obietnicę, że "dobrze wyznaczony cel to połowa sukcesu".Wtedy można od razu przejść do DZIAŁANIA! Ziglar proponuje formułę obejmującą 13 przełomowych praktyk, które każdego dnia będą cię przybliżać do realizacji twoich zamierzeń. "Kiedy przyswoisz sobie te koncepcje i zastosujesz się do zaleceń, osiągniesz swoje cele".Jeśli styl Ziga nie jest ci obcy, wiesz, że możesz spodziewać się mnóstwa życiowych historii i zwięzłych złotych myśli, nie wspominając o tonach bezcennej motywacji. Może cię natomiast zaskoczyć i jednocześnie zachwycić poziom praktyczności oferowanych tu rozwiązań. Zig sprowadza procesy wyznaczania i realizacji celów do codziennych, sukcesywnie wykonywanych czynności. Bez względu na to, czy spotykasz się z Zigiem po raz pierwszy, czy śledzisz jego działalność od lat, ta książka będzie objawieniem, które zmieni twoje życie.***Zig ZiglarW oparciu o swoją filozofię charakteru, postawy i umiejętności Zig Ziglar wpłynął na ponad ćwierć miliarda osób, pomagając ludziom osiągnąć długotrwały, stabilny sukces, a jego praca nadal zmienia życie tych, którzy postępują zgodnie z jego filozofią.Zig Ziglar był autorem ponad 30 bestsellerów sprzedażowych i motywacyjnych, cytowanym w takich tytułach prasowych, jak "New York Times", "Washington Post" czy "Fortune Magazine".Jako mówca Zig regularnie dzielił scenę z byłymi prezydentami Stanów Zjednoczonych, światowymi liderami i innymi znanymi osobistościami.Ziglar to znana i ceniona na całym świecie marka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych. Dzieci Ziga, Tom i Julie Ziglar, nie ustają w odkrywaniu wyrazistej i prostej filozofii swojego ojca przed nowym pokoleniem ludzi sukcesu.
Okładka książki Do zobaczenia na szczycie

79,90 zł 48,40 zł


Zig Ziglar to jeden z największych motywatorów naszych czasów. Przez wiele dziesięcioleci zachęcał, podnosił na duchu i inspirował rzesze ludzi. Jego przełomowy bestseller Do zobaczenia na szczycie (See You at the Top) jest i na zawsze pozostanie autentycznym amerykańskim klasykiem literatury motywacyjnej.Do zobaczenia na szczycie podkreśla wartość zdrowego obrazu własnej osoby i pokazuje, jak go budować i wzmacniać. Nastawienie na cele osobiste jest istotną częścią każdego programu rozwijającego kompetencje prowadzące do osiągania sukcesów. Ta niezwykła książka mówi o tym, jak wyznaczać i osiągać te cele, a także zawiera instrukcje krok po kroku, jak zmienić sposób myślenia o sobie i swoim otoczeniu.Książka Do zobaczenia na szczycie jest powszechnie stosowana przez duże korporacje i małe firmy, szkoły, agencje rządowe, zakłady karne i organizacje sprzedażowe wszędzie tam, gdzie motywacja i samodoskonalenie uważane są za priorytet w działaniu.Niniejsze wydanie, poprawione i zaktualizowane z okazji dwudziestej piątej rocznicy funkcjonowania na rynku, eksponuje znaczenie uczciwości, lojalności, wiary i silnego charakteru w zdobyciu osobistego sukcesu. Została przetłumaczona na kilkanaście języków, sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, a niesłabnące zapotrzebowanie sprawia, że ciągle jest wznawiana i znajduje coraz to nowych nabywców.
Okładka książki Co każdy profesjonalny sprzedawca wiedzieć ...

51,99 zł 37,25 zł


Zadajemy sobie pytanie: jak przekonywać? A odpowiedź brzmi: nie przez namawianie, lecz przez zadawanie pytań.Spora część książki dotyczy właśnie zadawania pytań, z naciskiem na słuchanie odpowiedzi.Tak znana postać jaką jest Chrystus potrafił wspaniale przekonywać.Odpowiadał pytaniem lub przypowieścią. Drugie ważne przesłanie książki dotyczy wagi uczciwości w karierze handlowca.Dzięki niej człowiek robi dobre rzeczy, nie obciążając się jakimkolwiek poczuciem winy.Ponadto dzięki uczciwości i rzetelności człowiek niczego się nie boi, bo nie ma nic do ukrycia.A bez strachu i poczucia winy osiąga wolność, aby być takim, jakim stworzył go Bóg. Nauczysz sie sztuki perswazji.
Okładka książki Inspiracje na każdy dzień w roku

39,90 zł 26,18 zł


Czy pragniesz żyć pełnią życia? Zig Ziglar, jeden z najbardziej szanowanych mówców i pisarzy motywacyjnych, ma nadzieję i wierzy, że tego właśnie chcesz. W tej książce znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia. Inspiracje na każdy dzień roku Ziga Ziglara pomogą ci odkryć i osiągnąć życiowy cel, lepiej wykorzystać wrodzony potencjał oraz odnaleźć i pogłębić więź z Jezusem. Zig Ziglar to nauczyciel i trener motywacyjny, który przemierza świat, niosąc przesłanie dobrego humoru, nadziei i otuchy. Jego unikalny styl wypowiedzi oraz pasja przekazywania mocnych treści zapewnia mu międzynarodowe uznanie. Obecnie uważa się go za jednego z najbardziej wszechstronnych autorytetów w dziedzinie zajmującej się badaniem ludzkiego potencjału. Dr Dwight „Ike” Reighard jest pastorem, autorem książek oraz mówcą i trenerem korporacyjnym, który próbuje wnieść trochę życia w marzenia innych ludzi. Ike i jego żona Robin mają dwoje dorosłych dzieci i mieszkają w stanie Georgia.  
Okładka książki Secrets of Closing the Sale

80,00 zł 64,76 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Whether presenting a product or principle, service or idea, we all engage in sales. Full of entertaining stories and real-life examples, Secrets of Closing the Sale will give you the strategies and guidelines you need to become proficient in the art of effective persuasion. You will learn how to · project warmth, enthusiasm, and integrity · increase productivity and professionalism · overcome objections · deal respectfully with challenging prospects · effectively use over one hundred creative closes Zig Ziglar's principles of success are easy to understand and apply, yet they have a far-reaching impact. By using his proven methods, you will be able to face your prospects with enthusiasm and poise.
Okładka książki Urodzony zwycięzca-Audio. Znajdź swój własny kod sukcesu - Audiobook
audiobook

39,90 zł 25,51 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ziglar zawsze powtarzał: "Urodziłeś się zwycięzcą, aby jednak go w sobie odnaleźć, musisz zwycięstwo planować i się do niego przygotować. Tylko wówczas możesz go oczekiwać". Wybitny zbiór przełomowych narzędzi i praktyk, które powstawały przez ponad cztery i pół dekady – przedstawione w sposób inspirujący, zwięzły i przystępny dla konkretnych ludzi pragnących się rozwijać i zmienić swoje bieżące życie na lepsze we wszystkich jego aspektach. Wskazówki autora, jak żyć, żeby się nie martwić i niczego nie żałować stanowią punkt wyjścia do budowania radosnego, fascynującego życia pełnego treści. Prawdą jest, że człowiek powinien przede wszystkim pracować nad sobą, aby zyskać możliwość podejmowania działań, które uprawniają go do oczekiwania sukcesu. Musisz sobie w pełni uświadomić, że urodziłeś się zwycięzcą, a wtedy będziesz mógł zacząć zmieniać świat! "To będzie najprzyjemniejsza i najbardziej fascynująca podróż, jaką odbędziesz w swoim życiu. To wyprawa po niesamowicie cenną nagrodę. Najogólniej rzecz biorąc, po drodze na szczyt czeka cię bardzo wiele niesamowitych wrażeń". - Zig Ziglar Zig Ziglar zasłynął jako jeden z najwybitniejszych, najbardziej inspirujących i zachęcających do działania prelegentów motywacyjnych i nauczycieli naszych czasów. Trzydzieści jego książek, setki godzin nagrań audio i wideo oraz osobiste wystąpienia przed milionami ludzi z całego świata odmieniły na lepsze życie niezliczonych odbiorców. Stał się ikoną świata motywacji i inspiracji, przez wielu zwany Ojcem Motywacji i Zrównoważonego Stylu Życia.
Okładka książki Urodzony zwycięzca. Znajdź swój własny kod sukcesu

44,90 zł 28,71 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ziglar zawsze powtarzał: „Urodziłeś się zwycięzcą, aby jednak go w sobie odnaleźć, musisz zwycięstwo planować i się do niego przygotować. Tylko wówczas możesz go oczekiwać”. Ta książka to wybitny zbiór przełomowych narzędzi i praktyk, które powstawały przez ponad cztery i pół dekady, przedstawionych w sposób inspirujący, zwięzły i przystępny dla konkretnych ludzi pragnących się rozwijać i zmienić swoje bieżące życie na lepsze we wszystkich jego aspektach. Wskazówki autora, jak żyć, żeby się nie martwić i niczego nie żałować, stanowią punkt wyjścia do budowania radosnego, fascynującego życia pełnego treści. Prawdą jest, że człowiek powinien przede wszystkim pracować nad sobą, aby zyskać możliwość podejmowania działań, które uprawniają go do oczekiwania sukcesu. Musisz sobie w pełni uświadomić, że urodziłeś się zwycięzcą, a wtedy będziesz mógł zacząć zmieniać świat! „To będzie najprzyjemniejsza i najbardziej fascynująca podróż, jaką odbędziesz w swoim życiu. To wyprawa po niezwykle cenną nagrodę. Najogólniej rzecz biorąc, po drodze na szczyt czeka cię bardzo wiele niesamowitych wrażeń”. – Zig Ziglar Zig Ziglar zasłynął jako jeden z najwybitniejszych, najbardziej inspirujących i zachęcających do działania prelegentów motywacyjnych i nauczycieli naszych czasów. Trzydzieści jego książek, setki godzin nagrań audio i wideo oraz osobiste wystąpienia przed milionami ludzi z całego świata odmieniły na lepsze życie niezliczonych odbiorców. Przez wielu zwany Ojcem Motywacji i Zrównoważonego Stylu Życia, Ziglar stał się ikoną świata motywacji i inspiracji.
Okładka książki Zaloty po ślubie

34,90 zł 22,24 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

wyd. Studio Emka
Okładka książki Uśmiechnij się

37,28 zł 22,57 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Inspiracja i otucha na życiowe wzloty i upadki Postawiłem przed tą książką kilka konkretnych celów. Po pierwsze, chcę ci przekazać słowo otuchy, która umacnia nadzieję. Chcę też sprawić, że się uśmiechniesz, a czasem nawet zdrowo pośmiejesz. Jestem przekonany, że w świecie zdominowanym przez negatywizm potrzeba czegoś, co pomoże nam zwalczać go dniem za dniem. Wierzę, że znajdziesz tu pociechę, która wywrze pozytywny wpływ na twoje życie.
Okładka książki Samodoskonalenie i motywacja - Audiobook
audiobook

59,90 zł 36,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pakiet trzech audiobooków, których autorzy to światowej sławy eksperci i liderzy w dziedzinach: przywództwa, motywacji i sztuki prezentacji. Ich rady pokażą Ci kierunek Twojego rozwoju. Żyj lepiej niż dobrze Życiowym zadaniem Ziga jest wspierać innych ludzi w urzeczywistnianiu ich marzeń i pełnym wykorzystywaniu własnego potencjału. W tej książce wyjaśnia znaczenie pasji i poczucia sensu i przedstawia narzędzia, za pomocą których osiągniesz upragnione doskonałe wyniki. Dzięki historiom zgromadzonym przez Ziga przez blisko pięćdziesiąt lat pracy jako światowej klasy specjalisty w dziedzinie motywacji i biznesmen, dowiesz się, jak innym ludziom udało się pokonać strach i podnieść się po porażce, a następnie dostąpić życia, o jakim zawsze marzyli. Wystąpienia publiczne Efektywna komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę w biznesie i w życiu codziennym. Najlepsi komunikatorzy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. Zdobywają nasze zaufanie. Realizując program Berta Deckera, możesz się nauczyć wywierać wrażenie na słuchaczach i wpływać na nich. Autor przekłada swoje ogromne doświadczenie na nowatorskie podejście do wystąpień publicznych, podając przykłady ćwiczeń, które każdy może wykonywać we własnym zakresie. Z tego podręcznika możesz się nauczyć szybkiego tworzenia konkretnych, zorientowanych na słuchacza komunikatów. Przywództwo John Maxwell chce pomóc ci w pełnym wykorzystaniu potencjału, dzieląc się z tobą Złotymi myślami przywództwa. W każdym z dwudziestu sześciu rozdziałów ukryta jest bryłka szlachetnego kruszcu. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz szczegółowe ćwiczenia oraz „Czas mentoringu” – część przeznaczoną dla tych, którzy chcą pomagać innym w rozwoju z wykorzystaniem tej książki. Zdobywanie wiedzy na temat przywództwa przypomina odkrywanie złotej żyły. Nie chodzi jednak o gromadzenie nic niewartych kamieni, tylko szlachetnego kruszcu. Znajdziesz go właśnie tutaj.
Okładka książki Żyj lepiej niż dobrze MP3 - Audiobook
audiobook

29,90 zł 23,61 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Największe wyzwanie: być lepszym niż dobrym! Życiowym zadaniem Ziga jest wspierać innych ludzi w urzeczywistnianiu ich marzeń i pełnym wykorzystywaniu własnego potencjału. Trzymasz teraz w rękach świetną książkę Ziga, w której wyjaśnia on znaczenie pasji i poczucia sensu i przedstawia narzędzia, za pomocą których osiągniesz upragnione doskonałe wyniki. Zapoznając się z prawdziwymi historiami, które Zig gromadził przez blisko pięćdziesiąt lat pracy jako światowej klasy specjalista w dziedzinie motywacji, prelegent i biznesmen, dowiesz się, jak innym ludziom udało się pokonać strach i podnieść się po porażce, a następnie dostąpić życia, o jakim zawsze marzyli. Dzięki ich doświadczeniom przekonasz się, że stać cię na znacznie więcej, niż kiedykolwiek sądziłeś. W książce znajdziesz: ? Informacje o trzech filarach życia Lepszego niż Dobre. ? Nowe wiadomości, które zmotywują cię do życia. ? Zasady tworzenia planu strategicznego, który pozwoli ci osiągać założone cele. ? Informacje o czynnikach, które często utrudniają ludziom osiągnięcie maksymalnego poziomu produktywności i szczęścia. ? Wiadomości o nawykach, które otworzą przed tobą nowe horyzonty sukcesu? ? i wiele innych rzeczy! Pozwól mistrzowi motywacji działać: oczyścić twój umysł z myśli, które czynią cię podatnym na porażkę. Wspólnie z Zigiem Ziglarem zacznij na nowo definiować swój sukces i urzeczywistniać swoje marzenia. Niech jego słowa inspirują cię do życia Lepszego niż Dobre. Możesz mieć w życiu wszystko, czego zapragniesz, pod warunkiem że w odpowiednim stopniu przyczynisz się do tego, że inni również osiągną swoje cele. - Zig Ziglar Zig Ziglar jest znanym na cały świat autorem książek, prelegentem specjalizującym się w motywowaniu i inspiracji oraz autorytetem w kwestii prowadzenia życia ?lepszego niż dobre?. Jego życiowa i zawodowa filozofia ? opierająca się na prawości, lojalności, wierze, uczciwości i sile charakteru ? wyewoluowała do postaci programów szkoleniowych, które zmieniły na lepsze życie tysięcy ludzi. Dzięki umiejętności inspirowania publiczności podczas wystąpień na żywo i za pośrednictwem materiałów audio lub tekstu pisanego zyskał sobie miano amerykańskiego mistrza motywacji. Jest prezesem Zig Ziglar Corporation, której głównym celem jest pomagać ludziom w pełnym wykorzystywaniu ich fizycznego, umysłowego i duchowego potencjału. Czyta: Robert Michalak
Okładka książki Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia

44,90 zł 35,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Spełniaj swoje marzenia Największe wyzwanie: być lepszym niż dobrym! Nie zaliczam się do ludzi, którzy unikają wstępów i wprowadzeń, pozwól zatem, że ci wyjaśnię i opowiem, co znajdziesz w tej książce. Urodziłem się w 1926 roku w Alabamie. Rodzice nadali mi imiona Hilary Hinton, ale już od czasów szkolnych przyjaciele - mam nadzieję, że ty również nim jesteś lub zostaniesz — nazywali mnie Zig. Przez całe dziesięciolecia podróżowałem po świecie i opowiadałem ludziom, jak czerpać z życia to, co najlepsze, dając to samo od siebie. Powtarzałem milionom ludzi, że w realiach zawodowych, osobistych, rodzinnych, a także w sprawach związanych z życiem społeczności lokalnej, mogą osiągać wszystko, czego tylko zapragną — pod warunkiem, że będą pomagać innym w spełnianiu ich marzeń. Przez siedemdziesiąt dziewięć lat swojego życia napisałem ponad dwadzieścia książek o tematyce motywacyjnej, zorganizowałem niezliczoną liczbę wykładów i seminariów na temat dostatniego i owocnego życia — dziś mam zatem do powiedzenia więcej niż kiedykolwiek wcześniej. W zasadzie mam wrażenie, jakbym się dopiero rozpędzał. Właśnie dlatego napisałem niniejszą książkę — chciałbym podzielić się z tobą kilkoma uwagami, które, jak sądzę, zmotywują cię w takim samym stopniu, w jakim zmotywowały mnie. Zestawiłem ze sobą kilka zagadnień, którymi się zajmowałem przez te wszystkie lata, i w ten sposób odkryłem zupełnie nowy poziom motywacji. Chciałbym, abyś również i ty mógł go odkryć. Nie pamiętam już dokładnie, kiedy po raz pierwszy użyłem sformułowania „lepiej niż dobrze", ale z pewnością było to dawno temu. Wychowałem się na południu Stanów Zjednoczonych, a konkretne w Teksasie, w związku z czym bardzo często zdarzało mi się uczestniczyć w takiej oto wymianie zdań: „Cześć, Zig! Co tam u ciebie?" „A dobrze, dobrze. A u ciebie?" Zapewne dobrze to znasz. W takiej wymianie zdań nie ma oczywiście nic złego - to zwykły, codzienny sposób pozdrawiania i witania znajomych. W pewnym momencie doszedłem jednak do wniosku, że słowo „dobrze" nie oddaje w pełni mojego samopoczucia — nie opisuje dostatecznie dobrze tego, co wszyscy powinniśmy czuć. Skoro chcemy się cieszyć pełnią życia, to powinniśmy się czuć „lepiej niż dobrze". Właśnie dlatego na pytanie: „Co u ciebie, Zig?" odpowiadam: „U mnie wszystko lepiej niż dobrze". Odpowiedź ta przynosi zadziwiające efekty. Ludzie przystają na chwilę, aby jakoś się do tego ustosunkować. Niektórzy dziękują mi, że podniosłem ich na duchu, inni przejmują ode mnie ten rodzaj powitania. Nie wolno lekceważyć potęgi słów! Stwierdzając: „U mnie wszystko lepiej niż dobrze" - mówiąc o własnym stanie w czasie teraźniejszym — wyrażasz afirmację dla tego, kim jesteś i jak się czujesz. Oczywiście, samo stwierdzenie: „lepiej niż dobrze" na niewiele się zdaje. Wystarczy jednak zrozumieć, czym jest życie „lepsze niż dobre" i naprawdę się o nie postarać, aby faktycznie poczuć się lepiej niż dobrze. Można wskazać trzy filary życia, które jest „lepsze niż dobre": pasję, doskonałe wyniki oraz poczucie sensu życia. Nie sądzę, aby bez zrozumienia każdego z tych trzech elementów ktokolwiek mógł przez dłuższy czas zachować wysoki poziom motywacji. Nie wydaje mi się też możliwe, aby ktokolwiek mógł prowadzić życie „lepsze niż dobre" bez odpowiedniej motywacji...
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj