KATEGORIE [rozwiń]

Tony Buzan

Okładka książki Podręcznik szybkiego czytania

49,90 zł 29,38 zł


Prędkość czytania można podwoić, a nawet potroić! Czy wiesz, że przeciętny człowiek czyta tylko 200 słów na minutę, podczas gdy w zasięgu możliwości części z nas jest aż 5-krotnie szybsze tempo?   Zdobywanie informacji – z podręczników, gazet, internetu, publikacji fachowych i rozrywkowych – jest bardzo ważnym elementem naszego codziennego życia. Dzięki kursowi przedstawionemu w tej książce można zwielokrotnić prędkość czytania przy jednoczesnym zwiększeniu chłonności umysłu. Warunkiem jest dostosowanie sposobu czytania do naturalnych wymagań oczu i mózgu. Podręcznik szybkiego czytania jest rezultatem 40 lat praktyki i badań autora w tej dziedzinie.   Poznanie zdumiewających możliwości mózgu i wzroku pozwala nie tylko zwiększyć prędkość czytania i zapamiętywania, ale także szybciej i bardziej kreatywnie myśleć, łatwo zdawać egzaminy, a w efekcie oszczędzać dni, tygodnie, a nawet miesiące życia.   Opanowanie umiejętności czytania szybko, płynnie i bez wysiłku uznane zostało przez miliony ludzi na całym świecie za jedno z najważniejszych i najkorzystniejszych osiągnięć w ich życiu.    „Chwileczkę – odpowiecie. – Mówiono nam zawsze, że dla właściwego zrozumienia należy czytać powoli i dokładnie. Z pewnością zwiększając szybkość pogorszę zrozumienie?” Wniosek brzmi logicznie, lecz już po krótkim zastanowieniu okazuje się z gruntu fałszywy. Badania wskazują zdecydowanie, że im szybciej czytasz, tym lepsze jest twoje zrozumienie.  
Okładka książki Pamięć na zawołanie

46,90 zł 25,79 zł


Nie pozwól, aby raz nabyte doświadczenia i informacje uciekały z twojej głowy!   Pamięć na zawołanie odsłania tajemnicę Głównego Systemu Pamięciowego, uświadamia zasady działania pamięci doskonałej, uczy stosowania łańcuchowej Metody Skojarzeń, a także wykorzystywania różnego rodzaju zakładek pamięciowych, dzięki którym będziesz mógł zwiększyć o 1000% swoją obecną wiedzę oraz podwyższyć współczynnik inteligencji. Ucz się szybciej i łatwiej, bezbłędnie zapamiętuj numery telefonów, terminy spotkań, słowa obcego pochodzenia, nazwiska i twarze poznawanych ludzi, treści przemówień, dowcipów, przeczytanych książek, a nawet snów.   Wszystko, dosłownie wszystko, co robimy każdego dnia, przez całe życie, każda nasza percepcja, myśl to funkcja pamięci. (…) Dzisiaj mamy coraz więcej dowodów na to, że nasza pamięć może być nie tylko o całe niebo lepsza, niż nam się wydaje, ale wręcz doskonała.   Gwałtowny rozwój badań nad tajnikami umysłu w ostatnim dziesięcioleciu potwierdził to, co wszyscy mnemotechnicy, uczestnicy gier umysłowych, prestidigitatorzy i teoretycy wiedzieli od dawna: pojemność naszej pamięci i możliwości odtwarzania zapamiętanych informacji są o wiele, zaskakująco wiele większe, niż nam się wydaje.  
Okładka książki Mapy twoich myśli

52,90 zł 29,09 zł


Sposób, w jaki robimy notatki, albo ogranicza, albo pobudza naszą kreatywność i pamięć. Mapy twoich myśli to książka dla tych, którzy pragną wykorzystać potencjał swojego umysłu. Ten wyjątkowy podręcznik wyjaśnia fundamentalne zasady przebiegu procesów myślowych w mózgu oraz pokazuje, jak uwolnić niewykorzystaną potęgę myślenia i nią pokierować. Pozwala na to mindmapping – szczególny rodzaj notowania polegający na tworzeniu map myśli, który pobudza procesy myślowe.    Dzięki użyciu słów, symboli, kolorów, rytmu i efektu trójwymiarowości uaktywniają się wszystkie ośrodki mózgu, a nie tylko obszary związane z umiejętnościami językowymi i matematycznymi, jak to się dzieje w przypadku tradycyjnego notowania linearnego. Promienista struktura map myśli, odzwierciadlająca naturalną architekturę mózgu, pozwala na błyskawiczną analizę i syntezę idei, a także znacznie skraca czas notowania oraz wyszukiwania w notatkach istotnych informacji.    Mapy twoich myśli to nadzwyczajna pomoc dla studentów i uczniów, biznesmenów i menedżerów, nauczycieli, wykładowców, projektantów i mówców, a także wszystkich zainteresowanych ćwiczeniem swojego mózgu. 
Okładka książki Rusz głową

44,90 zł 24,69 zł


Każdy z nas dysponuje ogromnym potencjałem intelektualnym. Świetnie radzimy sobie z przyjmowaniem i zapamiętywaniem informacji… ale zazwyczaj nie mamy o tym pojęcia. Dzięki opisanym w tej książce rewolucyjnym technikom przyswajania wiedzy i usprawniania pamięci czytanie i uczenie się staną się dla ciebie zachwycającym i satysfakcjonującym doświadczeniem. W tej książce znajdziesz: fakty i mity o funkcjonowaniu umysłu, metody usprawniania pamięci w trakcie uczenia się oraz po jego zakończeniu, system powtórek materiału i utrwalania wiadomości przed sprawdzianami, techniki zwielokrotniające tempo czytania i przyswajania wiadomości. wskazówki dotyczące bezbłędnego zapamiętywania słów.  Rusz głową pozwoli ci zmobilizować do pracy obie półkule mózgu, nauczy cię szybkiego czytania przy jednoczesnym wychwytywaniu ważnych treści, a także pokaże ci, jak w efektywny sposób powtarzać materiał i przygotowywać się do sprawdzianów i egzaminów. 
Okładka książki Pamięć na zawołanie

24,90 zł 13,69 zł


Półki uginają się od książek, które uczą skutecznego pobudzania pamięci. Ten podręcznik jest jednak klasyką w swoim gatunku. Setki tysięcy czytelników na całym świecie z powodzeniem skorzystało już z zawartej w nim wiedzy. Argumentację i wskazówki autor buduje wokół metod mnemonicznych, zaczerpniętych nie tylko od starożytnych Greków i Rzymian, ale i z wyników współczesnych badań psychologicznych. Tajemnice „głównego systemu pamięciowego”, zasady działania pamięci doskonałej czy nauka stosowania „łańcuchowej metody skojarzeń” to tylko nieliczne z zagadek, przedstawionych w tej fascynującej książce. Celem jej stworzenia nie była wyłącznie nauka zapamiętywania długich ciągów cyfr, nazwisk i twarzy poznawanych ludzi czy treści przemówień oraz ulotnych poniekąd snów, lecz przede wszystkim podwyższenie współczynnika inteligencji.
Okładka książki Rusz głową

22,90 zł 12,59 zł


Rewolucyjne metody usprawniajace efektywność pracy umysłowej. Nieoceniona pomoc dla studentów, uczniów, wykładowców, menedżerów, dziennikarzy. Mity i fakty o funkcjonowaniu umysłu. Mapy myśli, błyskawiczne notowanie, które nie hamuje toku myślenia, lecz go pobudza. Czytanie fotograficzne, techniki zwiększenia prędkości czytania. Metody usprawniania pamięci w trakcie uczenia się oraz po jego zakończeniu. System bezbłędnego zapamiętywania słów i przyporządkowanych im numerów.
Okładka książki Genialna pamięć

12,90 zł 7,98 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Odkryj nowatorskie techniki Tony'ego Buzana, usprawniające prac umysłową i wykorzystanie inteligencji. Wiele osób narzeka na swoją pamięć. Toteż ucieszy ci pewnie, że nie ma czego takiego jak pamięć zła z natury. Każdy człowiek ma zdolność zapamiętywania tak wiele - lub tak mało - jak zechce. Bardzo dużo zależy tu od rozumienia, jak współdziała z naturalnymi rytmami i stylem pracy mózgu, tak by potęga naszego superwydajnego biokomputera w głowie mogą się w pełni ujawni. Sprawna pamięć to często podstawa osiągania wyników w szkole i w pracy zawodowej. Ale ważna jest także w tysiącach sytuacji praktycznego życia: podczas robienia zakupów, popisywania się serią żartów, kojarzenia właściwych nazwisk z właściwymi twarzami i wydarzeniami, szukania samochodu na zatoczonym parkingu itd. itd. Czy chcesz: Kiedy i dlaczego zapominamy? Jak i dziki czemu łatwiej zapamiętujemy? Fazy zapamiętywania i skuteczne powtórki materiału podczas nauki Pięć metod mnemonicznych Zapamiętywanie nazwisk i twarzy Wykorzystanie wyobraźni i skojarzeń Czerpanie ze zdolności obu półkul mózgu Pamięć nie musi słabnąć z wiekiem. Zaprezentowane tu techniki stanowi trening", który zapewni dobrą formę komórkom mózgu na wiele dziesięcioleci!
Okładka książki MISTRZOWSKIE MAPOWANIE MYŚLI PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA NAJPOTĘŻNIEJSZEGO NARZĘDZIA ROZUMOWANIA

39,90 zł 24,32 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Mapa myśli jest doskonałą metodą inspirującego zasilania umysłu, intelektu i ducha. Odzwierciedla ona strukturę neuronalnej sieci mózgu: gałęzie z centrum diagramu rozprzestrzeniają się na zewnątrz i ewoluują za pośrednictwem wzorców skojarzeń. Mapy myśli pojawiły się w połowie lat 60. zeszłego stulecia, najpierw jako doskonały sposób robienia notatek, ale szybko się okazało, że jest to znakomite narzędzie, które można stosować na wiele różnych sposobów, od pogłębiania kreatywności i doskonalenia pamięci po wspomaganie walki z demencją. Aby jednak uzyskiwać zamierzone efekty i w pełni wykorzystać niezwykły potencjał map myśli, trzeba wiedzieć, jak się nimi posługiwać. Ta książka jest niezwykle praktycznym podręcznikiem stosowania map myśli we wszelkich aspektach życia. Stanowi cenne źródło konkretnych wskazówek dotyczących różnych aspektów korzystania z map. Zawiera przejrzyste omówienie zasad mapowania myśli, a także starannie przygotowane instrukcje dopasowane do czytelników na każdym poziomie. Znalazł się tu również pokaźny zestaw porad i rozwiązania częstych problemów. Liczne ćwiczenia i wskazówki ułatwią trening pamięci oraz przygotowanie własnych map. Dodatkową inspirację zapewnią prawdziwe historie mistrzów mapowania myśli i ekspertów w różnych dziedzinach - osób, których życie radykalnie się zmieniło dzięki mapowaniu myśli. W tej książce między innymi: Podstawy koncepcji map myśli Praktyczne zasady mapowania myśli Błędy i nieporozumienia związane z tworzeniem map myśli Techniki tworzenia map o najwyższej skuteczności Kreatywne wykorzystanie map myśli w różnych dziedzinach Mapy myśli a techniki sztucznej inteligencji Mapa myśli: wykorzystaj swój mistrzowski potencjał!
Okładka książki Mapy myśli dla biznesu.

49,00 zł 32,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Tony nie wynalazł mózgu, ale wynalazł do niego instrukcję!”. John Husbands, Institute of Management Najdoskonalsze „oprogramowanie” biznesowe, czyli nieoceniona rola map myśli w Twojej firmie Działania biznesowe, czyli planowanie, negocjacje i zarządzanie projektami za pomocą map myśli Lepsze myślenie biznesowe, czyli innowacyjność, przywództwo i strategia w kontekście map myśli Uzyskiwanie świetnych wyników, czyli wykorzystanie map myśli w marketingu i przy wyznaczaniu celów W czasach gwałtownej ekspansji internetu i upowszechniania się komputerów niemal wszyscy ludzie biznesu uważali, że gigantyczna ilość informacji, które będzie można gromadzić i wykorzystywać, pomoże im w prowadzeniu interesów. Niestety, szybko okazało się, że epoka informacyjna jest w rzeczywistości epoką przeciążenia informacyjnego, wykorzystanie zgromadzonych danych przerasta możliwości najtęższych umysłów, a kluczem do sukcesu jest w istocie umiejętność sensownego przetwarzania informacji. Nastała epoka inteligencji, a jednym z najważniejszych narzędzi potrzebnych w tej epoce są właśnie mapy myśli. Mapowanie myśli opiera się na rozrysowywaniu konkretnego problemu w postaci schematu, w którym od centralnej idei odchodzą związane z nią pomysły i skojarzenia, a także problemy i uwarunkowania. Nielinearny sposób zapisu pozwala dostrzec różne nieoczywiste powiązania, kreatywnie podejść do trudności i szybko znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Pamiętaj, że Twój mózg nie myśli sekwencyjnie, a rysunek pozwala mu znacznie łatwiej dokonywać całościowej analizy zagadnienia. Sprawdź, jak mapy myśli mogą zmienić Twój sposób myślenia i jak szybko przyniesie to rewolucyjne efekty. Wykorzystaj kartkę i długopis albo program iMindMap! Jak mapy myśli pomogą Ci w biznesie Czym jest mapa myśli i jak ją stworzyć Mapowanie myśli na komputerze i innych urządzeniach Zarządzanie czasem i sprawna organizacja Mapowanie myśli na potrzeby negocjacji Mapowanie udanych prezentacji Mapowanie myśli w ramach efektywnego zarządzania projektami Mapy myśli a przywództwo Mapowanie myśli a generowanie pomysłów i innowacyjność Mapowanie myśli a myślenie strategiczne Mapy myśli a sprzedaż i marketing Mapy myśli a wyznaczanie celów i afirmacja zmian Mapy myśli — Twoja przepustka do kreatywności w biznesie!
Okładka książki Podręcznik szybkiego czytania

32,90 zł 18,09 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Prędkość czytania można podwoić a nawet potroić! W zasięgu większości ludzi jest czytanie 1000 słów na minutę! Dzięki kursowi przedstawionemu w tej książce można zwielokrotnić prędkość czytania, przy jednoczesnym zwiększeniu chłonności umysłu na zapamiętywanie istotnych informacji. Poznanie cudownych możliwości wzroku i zdumiewającej pojemności mózgu pozwala nie tylko zwiększyć prędkość czytania i zapamiętywania, ale także szybciej i bardziej kreatywnie myśleć, relatywnie łatwo zdawać egzaminy, a w efekcie oszczędzać dni, tygodnie, a nawet miesiące życia. Tony Buzan jest światowej sławy autorytetem w dziedzinie metod twórczego wykorzystania umysłu.
Okładka książki Sprzedaż z głową

39,00 zł 29,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wyobraź sobie, że posiadasz nadzwyczajną cechę: możesz bez wysiłku przyswoić sobie nieograniczoną ilość informacji i w każdej chwili wywołać z pamięci to, co jest ci potrzebne. Wyobraź sobie, że masz magiczne okulary, które pozwalają ci prześwietlać umysły innych jak rentgen. Dzięki tym okularom widzisz dokładnie potrzeby swoich klientów, możesz wniknąć w ukrytą sferę ich myśli, wyobrażeń i emocji. Wyobraź sobie, że jesteś obdarzony dodatkowym, szóstym zmysłem. Tym zmysłem jest siła sugestii: spełnia się wszystko, o czym tylko pomyślisz. Twój proces myślenia staje się nowym, potężnym narzędziem. Wszystko to jest możliwe. Przeczytaj uważnie te książkę i wykonaj zaproponowane w niej ćwiczenia. Oferuje ona handlowcom oryginalne metody rozwijania własnych możliwości. Mapy myśli (Mind Maps®) są techniką doskonalenia pamięci, a inne proste narzędzie - matryca umysłu handlowca - pomaga odkryć niewykorzystane dotąd formy aktywności umysłu. Sposoby poprawy umiejętności porozumiewania się, obserwacji i dostosowania do potrzeb klienta uzupełniają oferowany przez autorów zestaw technik samodoskonalenia. Pomogą one każdemu sprzedawcy w zwiększeniu efektywności jego pracy i osiągnięciu osobistego sukcesu.
Okładka książki Mapy twoich myśli

34,90 zł 21,27 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Mapy myśli” to unikatowy podręcznik. Tłumacząc fundamentalne zasady przebiegu procesów myślowych, ukazuje, jak uwolnić i jak pokierować niewykorzystaną potęgą myślenia. Kompleksowy przewodnik po mind mappingu (technice, która nie tylko zwiększa efektywność pracy, ale i zapamiętywania, aktywując przy okazji intuicję) jest jedynym w swoim rodzaju źródłem wiedzy o skutecznym pobudzaniu procesów myślowych.   Autor udowadnia, że dzięki używaniu słów, symboli, kolorów, rytmu i efektu trójwymiarowości można uaktywnić wszystkie ośrodki w ludzkim mózgu, co w rezultacie przekłada się na niezmierzone wręcz możliwości i zwiększenie efektywności jego pracy. 
Okładka książki Pamięć na zawołanie. Inteligencja+

23,50 zł 15,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jaka jest twoja pamięć ? Dobra czy zła ? Jeśli zła, to czy możesz ją poprawić? A jeśli dobra, to czy możesz rozwinąć ją jeszcze bardziej? Ćwicz pamięć z Tonym Buzanem !
Okładka książki Zmiana I co dalej?

39,90 zł 21,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zmiany towarzyszą nam od chwili poczęcia aż do śmierci - a może i po niej. Zachodzą wokół nas dosłownie w każdej milisekundzie życia. Umysł i ciało człowieka zostały zaprojektowane w taki sposób, że nie tylko radzą sobie świetnie z tymi nieustannymi zmianami, ale i rozwijają się dzięki nim. Niniejsza książka została napisana, aby pomóc ci w zrozumieniu, czym jest zmiana i jak możesz ją wywołać, a także abyś uwierzył, że możesz zaakceptować efekty zmian i potrafisz radzić sobie z nimi we wszelkich okolicznościach. Jesteś zarówno strategiem zmian, jak i ich sprawcą, obdarowanym niepowtarzalnymi zdolnościami, umiejącym przekształcać własną przyszłość i wywierać pozytywny wpływ na świat. Książka ta jest tak pomyślana, by umożliwić ci rozpoznanie własnych dążeń oraz uwolnić cię od lęków i błędnych przekonań. Dzięki temu rozwiniesz swój potencjał i umiejętnie skorzystasz z okazji, które zawiera każda sytuacja. Bez względu na to, jakie były twoje dotychczasowe doświadczenia, tkwią w tobie siły i zdolności, pozwalające świadomie zmienić sposób myślenia, uwolnić się od wcześniejszych wzorców i wykorzystać nieuchronność zmian jako naturalny element wielkiego eksperymentu, który nazywamy Życiem. Książka ta to twój przewodnik w procesie poznania, kim naprawdę jesteś, kim chcesz być i co chciałbyś osiągnąć. W wymiarze praktycznym powstała ona, by wyposażyć cię w narzędzia osobistej przemiany, które zostały wyekstrahowane z moich kursów oraz z doświadczenia milionów Czytelników, twórców zmian z całego świata. Narzędzia te znajdą zastosowanie w każdej sytuacji, w jakiej możesz się znaleźć. Umożliwią dokonanie w twoim życiu takich modyfikacji, które dadzą ci szansę osobistego rozwoju. W książce, którą trzymasz w ręku, znajdziesz wiele wypowiedzi wybitnych sprawców zmian oraz opisy sytuacji ludzi, którzy, chcąc wprowadzić pozytywną zmianę w swoim życiu, stosowali mapy myśli i inne techniki pracy umysłowej. Uzyskasz również możliwość zwracania się o pomoc do osobistych „mistrzów przemian", u których będziesz mógł szukać inspiracji na każdym etapie podejmowanych działań. Znajdziesz też punkty kontrolne w formularzu „współczynnika myślenia nastawionego na zmiany", które pozwolą ci zachować świeżość i kierunek.
Okładka książki Podręcznik szybkiego czytania.

34,90 zł 20,24 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Opanowanie umiejętności czytania szybko, płynnie i bez wysiłku uznane zostało przez miliony ludzi na całym świecie za jedno z najważniejszych i najkorzystniejszych osiągnięć w ich życiu. We wprowadzeniu zapoznasz się z głównymi celami Podręcznika szybkiego czytania i z jego układem, obejmującym pięć części. Wyjaśniono tu także budowę każdego z rozdziałów i pokazano, w jaki sposób szybko zapoznać się z niniejszym kursem szybkiego czytania. Cele podręcznika szybkiego czytania Książka ma spełniać sześć podstawowych celów: 1. Znacznie zwiększyć szybkość twojego czytania. 2. Utrzymać i poprawić zrozumienie. 3. Zapoznać cię lepiej z funkcjonowaniem twoich oczu i mózgu, co pomoże ci bardziej efektywnie korzystać z nich podczas czytania i uczenia się, a także sprawniej posługiwać się nimi w codziennym życiu osobistym i zawodowym. 4. Pomóc ci wzbogacić zarówno słownictwo, jak i wiedzę ogólną. 5. Oszczędzić czas. 6. Dodać ci pewności siebie. FRAGMENT KSIĄŻKI: TWORZENIE MAP MYŚLI Posługując się podstawową wiedzą z zakresu funkcjonowania umysłu możliwe staje się przeszkolenie ludzi tak, aby potrafili poradzić sobie z problemami w każdej z wymienionych na początku dziedzin, poprawiając swoje możliwości często nawet o 500 proc. Jedną z nowoczesnych metod robienia takich postępów jest tworzenie map myśli. W tradycyjnym notowaniu, bez względu na to, czy służyć ma ono zapamiętaniu informacji, przygotowaniu do wypowiedzi pisemnej lub ustnej, uporządkowaniu myśli, analizie problemu, planowaniu czy też twórczemu myśleniu, standardem jest linearny sposób prezentacji: zdania, krótkie wyliczenia i numerycznie albo alfabetycznie uporządkowane listy. Metody te, z powodu braku kolorów, wizualnego rytmu, obrazu i związków przestrzennych, ograniczają zdolności umysłu i dosłownie hamują każdy z wymienionych wcześniej procesów myślowych. W przeciwieństwie do tego, tworzenie map myśli wykorzystuje pełen zakres możliwości mózgu, umieszczając obraz w centrum strony, aby ułatwić zapamiętywanie i twórcze uogólnianie idei, a następnie rozgałęziając się w sieć skojarzeń odzwierciedlających wewnętrzne struktury mózgu. Korzystając z tego podejścia, na przygotowanie wystąpień potrzebujesz nie dni, lecz minut; problemy mogą być rozpatrywane bardziej wyczerpująco i szybciej rozwiązywane; kiepska pamięć - zamieniona w doskonałą, a osoby myślące kreatywnie w miejsce króciutkiej listy pomysłów mogą generować je w nieskończoność. SUPERSZYBKIE CZYTANIE ROZSZERZONE - ZESPOŁY DO ZADAŃ INTELEKTUALNYCH Łącząc tworzenie map myśli z nowymi technikami czytania su-perszybkiego i w szerokim zakresie (umożliwiają one przekroczenie szybkości 1000 słów na minutę przy jednoczesnym doskonałym zrozumieniu, a nawet efektywne czytanie 10 tyś. słów na minutę), można utworzyć zespoły do zadań intelektualnych. Czytając z tak zaawansowaną szybkością, tworząc szczegółowe mapy myśli ujmujące zarys książki oraz jej rozdziały, wymieniając te informacje z wykorzystaniem zaawansowanej techniki tworzenia map myśli i umiejętności prezentacji, cztery osoby mogą każdego dnia zdobyć...
Okładka książki Mapy myśli dla biznesu

45,00 zł 29,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czas, w którym znajdujemy się obecnie, to powstała z wieku informacji epoka inteligencji. Aby zaś w pełni korzystać ze swojej inteligencji powinniśmy wiedzieć, jak efektywnie używać mózgu, jak posługiwać się pamięcią, jak myśleć twórczo. Tu właśnie na scenę wkraczają mapy myśli. Podejmowanie decyzji i analiza skuteczności; Planowanie strategiczne w firmie; Analiza funkcjonowania i precyzowania calów; Identyfikacja i rozwiązywanie problemów; Podnoszenie efektywności pracowników i coaching; Twórcze myślenie, zaawansowany brainstroming; Planowanie dnia i zarządzanie czasem.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj