KATEGORIE [rozwiń]

Richard Bandler

Okładka książki Struktura magii. Kształtowanie ludzkiej psychiki 1

59,00 zł 35,31 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Struktura magii. Kształtowanie ludzkiej psychiki 1
Okładka książki Struktura magii

49,00 zł 29,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Projektowanie komunikatów werbalnych i przekazów pozawerbalnych Warsztat hipnotyzera: określenie predykatów odbiorcy Wprowadzanie zmian w życie jednej osoby oraz całych rodzin Jak formować zachowania innych i osiągać założone cele? W tej książce Richard Bandler i John Grinder - ojcowie NLP (neurolingwistycznego programowania™) - opisują krok po kroku proces celowego zmieniania ludzkiej psychiki. Nazywają po imieniu to, co wielu psychologów uznaje za nieuchwytne. W drugiej części Struktury magii twórcy skupili się na procesie komunikacji oraz zjawisku zmiany. Zajmują się metataktykami pojawiającymi się w czasie rozmów, szyfrowaniem i deszyfrowaniem komunikatów oraz reakcjami poszczególnych grup ludzi na niespójności. Biorą na warsztat każdą możliwość przekazywania wiadomości - wizualną, słuchową oraz wspólną dla obu tych zmysłów. Udowadniają, że odpowiednio użyta niepoprawność semantyczna może wywołać poprawny skutek. Autorzy zabiorą Cię też na wyższy poziom stosowania zdobyczy NLP. Pokażą, jak w sposób delikatny, ale efektywny wpływać na przeprowadzanie zmian w dysfunkcyjnych rodzinach. Jak identyfikować problemy, które w nich istnieją, i skutecznie ingerować w toksyczne relacje, by zaczęły one przypominać obraz idealny. Uwaga! To naprawdę zaawansowana szkoła jazdy! Kluczowe zagadnienia omawiane książce to: praca nad językiem, dopasowywanie go do odbiorcy i stosowanie komunikatów wielokrotnych, identyfikacja niespójności odbiorcy i sortowanie ich, magiczne chwyty: czytanie w myślach i bezbłędne wykorzystywanie związków przyczynowo-skutkowych, prowadzenie terapii rodzinnych i indywidualnych.
Okładka książki Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik ...

29,90 zł 19,79 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zaprogramuj wielką zmianę w swoim życiu Czujesz, że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić szybko i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i efektywnie, wybierz programowanie neurolingwistyczne! Na temat NLP napisano już setki książek, ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii znajdziesz tu czystą praktykę, narzędzia i scenariusze do zastosowania od zaraz. Podczas czytania będziesz mieć wrażenie aktywnego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez samego mistrza Richarda Bandlera. To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie, które pozwoli Ci na efektywną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo krótkim czasie. Tradycyjna psychologia koncentruje się bardzo często na przyczynach problemów, z którymi się zmagamy. NLP natomiast idzie o krok dalej i pokazuje, w jaki sposób możesz się zmienić tu i teraz, by zacząć żyć tak, jak zawsze chciałeś.
Okładka książki NLP najwyższy stopień wtajemniczenia, czyli jak...

29,90 zł 20,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wyobraź sobie, że zamiast czytać książki z zakresu NLP, możesz wziąć udział w seminarium prowadzonym przez samego Richarda Bandlera! Ta-dam! Twoje życzenie stało się faktem! To jedyna książka na rynku, która daje Ci taką możliwość. Zamiast tradycyjnego poradnika otrzymujesz niepowtarzalną okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez guru NLP. W ten sposób możesz dużo łatwiej i szybciej opanować proste techniki, które Bandler wypracował przez trzydzieści pięć lat swojej działalności. Książka ta podsunie Ci narzędzia, które pomogą podnieść jakość Twojego życia oraz pokonać przeszkody uniemożliwiające Ci działanie, takie jak fobie, depresja, szkodliwe nawyki, choroby psychosomatyczne czy trudności w uczeniu się. Pozwolą Ci również przejąć większą kontrolę nad własnym życiem, zmodyfikować sposób myślenia i udzielić innym pomocy we wprowadzaniu zmian.
Okładka książki Alchemia manipulacji. Wydanie II

39,00 zł 26,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy -- niechże pan się na nas oprze, tylko z nami będzie dobrze! Zajrzyj tutaj mój kliencie, królewskie czeka przyjęcie. Dziś promocja, jutro rabat, odmienimy cały Twój świat.Raz mniej, a raz bardziej zgrabne oferty sprzedaży mamią Cię każdego dnia, od rana do wieczora, wdzierając się za pomocą wszystkich zmysłów do podświadomości. Jednak ani częstochowskie rymy, ani zagadkowe czerwone łapy, ani półnagie modelki nie zdołają niczego sprzedać, jeśli zabraknie podstawowego składnika -- mistrzowsko wykorzystanej perswazji.Dobry sprzedawca jest jak biblijny wąż. Wyśmienicie zna mechanizmy kierujące ludzkim zachowaniem, nasze słabości i popędy. Jest odporny psychicznie i mocno zdeterminowany, by osiągnąć cel. Dzięki tajemniczym, niesamowicie skutecznym i rozbrajająco prostym technikom wykorzystuje ukryty wymiar komunikacji. I tylko od niego zależy, co z tą możliwością zrobi. Chciałbyś być na jego miejscu?Skuteczna inżynieria perswazji:Proces sprzedaży -- od powitania do zamknięcia.Narzędzia manipulacji -- słowa i gesty.Oferowanie korzyści i triki myślowe.Elementy sukcesu w negocjacjach.Mapa myśli -- znajdowanie nowych ścieżek na utartych szlakach.Metody programowania własnych zachowań.Sposoby precyzyjnego formułowania przekazu.To najbardziej przyjazna w lekturze ze znanych mi książek o wykorzystaniu NLP w biznesie.
Okładka książki Sekret NLP, czyli poznaj siebie, uporaj się...

39,00 zł 26,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka jest wznowionym wydaniem ""Sekret NLP, czyli poznaj siebie, uporaj się ze złymi nawykami i zacznij prawdziwie żyć"" Żadnych cudów - czyste NLP Naucz się sterować własnym mózgiemZapomnij o popełnionych błędach i złych doświadczeniachUporaj się z fobiami, lękami, traumami i stresemOtwórz się na miłość, lepszy seks, satysfakcję z życia i zawodowe sukcesyŻyciowy dorobek Richarda Bandlera zmienił nasze postrzeganie prawdziwego potencjału ludzkiego umysłu.Paul McKenny NLP na nowe czasy Nie satysfakcjonuje Cię obecne status quo? Czujesz potrzebę znaczącej zmiany w swoim życiu? Masz w sobie ogromny potencjał. Potrzeba tylko odpowiednio silnego impulsu, by uwolnić drzemiącą w Tobie siłę! Co chcesz zmienić? Pragniesz uwolnić się od toksycznych związków z innymi ludźmi? Poprawić swój stan emocjonalny? Osiągać większe sukcesy w życiu zawodowym i osobistym? Pozbyć się złych nawyków? Odnaleźć w sobie siłę woli, by konsekwentnie realizować ważne cele?Koniec z niepotrzebnym faszerowaniem się lekami czy długotrwałymi sesjami terapeutycznymi. Precz z nieskutecznymi pseudoporadnikami! Richard Bandler pomógł tysiącom ludzi pozbyć się dokuczliwych fobii, lęków, niepokojów, uzależnień, złych nawyków i bolesnych traum. W swojej najnowszej książce prezentuje trzydzieści pięć niezwykłych technik NLP, dzięki którym zdołasz w krótkim czasie wprowadzić trwałe zmiany w każdej sferze swojego życia. Nauczysz się sterować własnym mózgiem i dowiesz się, jak osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś! To nie magia, to tylko NLP - to aż NLP!
Okładka książki Z żab w księżniczki GWP

29,90 zł 22,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jak przeobrazić siebie za pomocą słowa Programowanie neurolingwistyczne NLP Książka ta otwiera nowe sposobności dokonywania pożądanych przemian we własnym rozwoju. Jak bowiem przekonują autorzy, wystarczy użyć odrobiny magii, by przerobić swój metodę widzenia, słyszenia i odczuwania świata , a dodatkowo nauczyć się na nowo postrzegać rzeczywistość i uwolnić się od ograniczeń. Z Żab w Księżniczki, przedmowa Od kiedy zdobyłem dyplom u Abe Masłowa, interesowałem się edukacją, poznawałem różne terapie, doświadczenia rozwoju i inne metody zmiany osobowości. Dziesięć lat później spotkałem Fritza Perlsa i zająłem się terapią Gestalt, gdyż wydawała się efektywniejsza niż większość innych systemów. W zasadzie wszystkie metody okazują się skuteczne dla niektórych ludzi i w rozwiązywaniu niektórych problemów. Prawie wszystkie metody wymagają dużo więcej niż mogą zaoferować, a większość teorii ma niewiele wspólnego z metodami, jakie opisuje. Kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z programowaniem neurolingwistycznym (NLP), byłem jednocześnie zafascynowany i pełen sceptycyzmu. Skutecznie wbito mi do głowy, że zmiana następuje powoli i jest zazwyczaj bardzo trudna i bolesna. Wciąż mam pewien kłopot ze świadomym uznaniem faktu, że na ogół mogę uleczyć fobię lub podobny problem o długotrwałym charakterze bezboleśnie i w czasie krótszym niż godzina - mimo że robiłem to wielokrotnie i obserwowałem trwałe rezultaty. Wszystko, o czym mowa w tej książce, jest bardzo jasne i może być łatwo zweryfikowane w twoim własnym doświadczeniu. Nie ma w tym żadnej szarlatanerii i nie oczekuje się od czytelnika przyjmowania jakichkolwiek nowych poglądów. Prosi się go jedynie o zawieszenie swoich przekonań na czas wystarczający do przetestowania idei i procedur NLP we własnym doświadczeniu. Nie zabierze to dużo czasu; większość stwierdzeń i schematów z tej książki można przetestować w ciągu kilku minut czy godzin. Jeśli odnosisz się do nich sceptycznie, tak jak ja kiedyś, wypróbowanie śmiałych twierdzeń zawartych w tej książce i przekonanie się, że są prawdziwe, winien jesteś swojemu sceptycyzmowi. Z żab w księżniczki, fragment zmienianie osobistej historii i organizacji Opisaliśmy już kilka sposobów budowania związku z drugą osobą i włączania się w jej model świata. Może to stanowić początek udzielenia człowiekowi pomocy w znalezieniu nowych zachowań. Są to wszystko przykłady metod, które nazywamy wchodzeniem w rytm lub odzwierciedlaniem. Na tyle, na ile uda się wam dostosować zarówno werbalnie, jak i niewerbalnie, do zachowań innych, wejdziecie w rytm ich przeżyć. Odzwierciedlanie jest podstawowym składnikiem tego, co większość ludzi nazywa związkiem i ma ono tyle wymiarów, ile potrafisz wyodrębnić na podstawie swoich doświadczeń sensorycznych. Możesz odzwierciedlać składnię drugiej osoby, postawę jej ciała, oddychanie, ton głosu, tempo mowy, wyraz twarzy, mruganie powiekami itp. Istnieją dwa sposoby pozasłownego wchodzenia w rytm. Jednym z nich jest bezpośrednie odzwierciedlanie, jego przykładem może być sytuacja, kiedy oddycham w takim samym tempie i tak samo głęboko jak ty. Nawet jeżeli nie jesteś tego świadomy, wywiera to na ciebie ogromny wpływ... Z żab w księżniczki Spis Treści: WSTĘP - WYZWANIE DLA CZYTELNIKA PRZEDMOWA ROZDZIAŁ 1 DOŚWIADCZENIE SENSORYCZNE ROZDZIAŁ 2 ZMIENIANIE OSOBISTEJ HISTORII i ORGANIZACJI ROZDZIAŁ 3 ODKRYWANIE NOWYCH DRóG
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj