Nowy, wyjątkowy modlitewnik dla dzieci, będący idealną pamiątką przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
Książeczka zawiera modlitwy na każdą okazję, dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. Znajdują się w niej również rozważania różańcowe, Drogi Krzyżowej i litanie. Dodatkowym atutem są komentarze ułatwiające zrozumienie Mszy Świętej oraz ułatwiające przygotowanie do spowiedzi.
W książeczce znajduje się miejsce na uzupełnienie ważnych dat w życiu każdego chrześcijanina (chrztu, pierwszej spowiedzi, Komunii Świętej), a także miejsce na zebranie podpisów spowiednika na 9 Pierwszych Piątków Miesiąca.
Modlitewnik przykuwa uwagę swoją wyjątkową, atrakcyjną i przejrzystą szatą graficzną.. Dostępny jest w dwóch kolorach – białym (dla dziewczynek) oraz granatowym (dla chłopców). Książeczka posiada zaokrąglone narożniki, przez co jest trwalsza i bardziej odporna na zniszczenia.
Ks. profesor Józef Tischner kładąc się do popołudniowej drzemki mówił, że należy go budzić w dwóch przypadkach: gdyby dzwonił Ojciec Święty albo gdyby zniesiono celibat. A może być zniesiony w każdej chwili, bo jest tylko przepisem, nie dogmatem.
Mówi się wśród księży, że do piątego roku po święceniach ksiądz jeździ na diable, po piątym diabeł na księdzu.
Celibat. Czym jest? Tylko bezżeństwem, jak twierdzi jeden z bohaterów tej niezwykłej książki, czy nakazem całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej? Pomaga w wypełnianiu posługi kapłańskiej, przynosząc nieziemski wręcz pokój w sercu, jak tłumaczy inny ksiądz, czy przeciwnie, powoduje frustrację księży, w związku z tym prowadzących nierzadko drugie życie? Ta świetnie udokumentowana i wyważona książka oddaje głos księżom ukazując ich jako ludzi z krwi i kości. Odczuwających głód, pragnienie, zmęczenie i.. popęd seksualny. Ani sutanna, ani głęboka wiara, ani nawet święcenie kapłańskie tego nie zmienią. Marcin Wójcik w swoich reportażach opowiada nie tylko ich historie, ale także historie ich byłych i obecnych partnerów, partnerek, teściowych, a nawet wnuczek. Są to opowieści zakończone happy endem lub tragedią, proste i niewiarygodnie pogmatwane, pełne miłości ale też te pełne goryczy, podłości i szokującego cynizmu. Autor dzieli się z czytelnikiem tymi historiami z reporterską wirtuozerią, uczciwością i jednocześnie z ogromną wrażliwością.
Marcin Wójcik – urodził się w 1981 roku w Rabce-Zdroju, absolwent Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie oraz Polskiej Szkoły Reportażu w Warszawie. Autor książki „W rodzinie ojca mego”. Przez 7 lat pracował w tygodniku „Gość Niedzielny”. Obecnie w „Dużym Formacie” - magazynie reporterskim „Gazety Wyborczej”.
Torben Sondergaard jest założycielem organizacji misyjnej „The Last Reformation” („Ostatnia reformacja”), jest również autorem siedmiu książek. Jest znany ze swojego bezpośredniego i praktycznego podejścia do Biblii, jak również ze swojego osobistego życia z Bogiem. Wiele osób zna go z narodowej duńskiej telewizji, w której występował wielokrotnie, lub z nagrań w YouTube, które oglądały tysiące. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na jego stronie:
TheLastReformation.com
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce...
(2 Tm 4:3 BW)
Według Biblii zdrowa nauka wytwarza prawdziwą bojaźń Bożą. Jeśli tej bojaźni Bożej brakuje w naszych kościołach, a wydaje się, że taka sytuacja ma miejsce obecnie, musi to być znakiem tego, że nie głosimy prawdziwego Słowa Bożego i zdrowej nauki. Przekazywanie zdrowej nauki powinno wywoływać w nas potrzebę poddania wszystkiego Bogu i życia w świetle. Gdy chodzimy w świetle nie ma ciemności i nie ma grzechu (1 J 1:7). By chodzić z Bogiem, potrzeba prawdziwej pobożności i świętości.
W tym proroczym przesłaniu do kościoła Torben prowadzi nas z powrotem do Biblii, gdzie możemy znaleźć zdrową naukę, również o tym, jak rozprawiać się z grzechem w kościele i w życiu konkretnej osoby. Czy kościół nauczał zdrowej nauki? Czy z pobłażliwością odnosił się do grzechu? Czy kościół może oczekiwać, że jego modlitwy zostaną wysłuchane, jeśli pośród zgromadzenia jest obecny grzech? Czy kościół jest pod przekleństwem, ponieważ pozwolił, żeby grzech kwitł bez konfrontacji? Czy człowiek może być naprawdę na nowo narodzony i nadal świadomie trwać w grzechu? Czy głosiliśmy łaskę, która depcze krew Jezusa? To są poważne pytania, które musimy sobie zadać, jeśli chcemy, żeby Bóg odpowiadał na nasze modlitwy. Jego słowo do kościoła brzmi: POKUTUJ!
Przeto i teraz jeszcze - wyrocznia Pana: Nawróćcie się do Mnie całym swym sercem, przez post i płacz, lament. Rozdzierajcie jednak serca wasze, a nie szaty! Nawróćcie się do Pana Boga waszego! On bowiem jest łaskawy, miłosierny, nieskory do gniewu i wielki w łaskawości, a lituje się na widok niedoli. (Jl 2:12-13)
PROWOKACJE ZE WSZYSTKICH STRON – CZY WIARA, KTÓRĄ DOPIERO CO ODKRYŁ, POMOŻE MU OCALIĆ PAŃSTWO?
Przyjmując Boże Prawo, król Hiskiasz zapewnił swojemu krajowi pomyślność. Jednak realizowanie woli Jahwe nie jest proste. Wymaga podejmowania niepopularnych decyzji, tak w wymiarze życia osobistego, jak i polityki. Główny wróg judzkiego państwa żąda hołdu i daniny. Król znajduje się w bardzo niebezpiecznej sytuacji...
Juerusza, młoda Żydówka wywieziona przez Asyryjczyków w dalekie kraje, na własne oczy widzi, do czego przerażający przeciwnik jest zdolny. Potężne wojsko podąża przez północne prowincje, pozostawiając za sobą śmierć i zniszczenie. Jerusza ucieka. Jej desperacka wola przetrwania może wpłynąć na ocalenie całej Jerozolimy. Asyryjskie armie już maszerują, zbliżając się do serca Judy. Hiskiasz staje przed ostateczną próbą wiary w Przedwiecznego.
Pieśń odkupienia jest drugim tomem serii Kronik. Pierwszy tom: Bogowie i Królowie.
Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uczeń na poziomie gimnazjum podjął próby znalezienia odpowiedzi na pytania egzystencjalne i uświadomił sobie konieczność dawania świadectwa miłości do Boga w codziennym życiu. Uczeń zachęcony jest do pogłębienia wiary i ma możliwość odkrycia własnej tożsamości chrześcijańskiej. Podręcznik podzielony jest na 6 działów, które są tak skonstruowane, aby uczeń mógł również wykorzystać wiedzę zdobytą na innych przedmiotach (korelacja międzyprzedmiotowa). Zawiera 53 jednostki lekcyjne. Każda z nich rozmieszczona jest na dwóch kolorowych stronach.
Podręcznik do nauczania religii dla klasy III liceum oraz III i IV technikumOdpowiedzialność za miłośćZachowanie miłościMiłość bez rozwoduUmiejętność utrzymania miłościŚwiętujemy w rodzinie
Realizacja materiału w przedszkolu dla grupy sześciolatków została zaplanowana na 60 jednostek tematycznych. Atutem jest tutaj 17 jednostek związanych z dynamiką roku liturgicznego. Struktura ta w podręczniku dla ucznia przedstawia się w następujący sposób: wizualizacja treści katechezy dostosowana do możliwości percepcyjnych dziecka przedszkolnego; zadanie do wykonania przez dziecko z odpowiednim objaśnieniem sposobu jego wykonania oraz informacje dla rodziców. Nowatorska szata graficzna sprzyja aktywności dzieci, które chcą wiedzieć więcej oraz uczyć się, łącząc dobrą zabawę z aktywnym doskonaleniem umiejętności obserwacji, liczenia i malowania.
Większości z nas Łucja z Narnii przywodzi na myśl sympatyczną małą dziewczynkę o wielkiej odwadze i czystym sercu. Tak odmalował ją na stronicach swojej najbardziej znanej serii C. S. Lewis. Okazuje się, że miała ona błogosławioną imienniczkę. Postać o takim imieniu zapisała się na kartach historii i z nich właśnie mogła przeniknąć do wspomnianego utworów kultury popularnej. Jej dzieje są wręcz niewyobrażalnie, a jednak prawdziwe. Świadczą o tym liczne, pokrywające się świadectwa pochodzące z najbliższego otoczenia kobiety wybranej przez Boga.
[Jezus] chce zaprowadzić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję zbawienie. Dusze te będą przez Boga kochane, jak kwiaty postawione przeze mnie dla ozdoby Jego tronu słowa Matki Bożej skierowane do s. Łucji.Książka w pierwszej części w sposób praktyczny i przystępny omawia cztery warunki nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca. W następnych częściach proponuje rozważania, które mogą być pomocne w osobistym praktykowaniu tego nabożeństwa. Ostatnią część stanowią modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi.
Najnowsza książka ks. Mariusza Rosika jest zbiorem wielu artykułów, które Autor tworzył na przestrzeni kilku lat. Dotyka ona dwóch spraw: Słowa Bożego i codziennego życia, zogniskowanych w Jezusie Chrystusie. Biblia jest fundamentem, na którym Autor buduje swoje rozważania, umiejscawiając je w konkretnym czasie historycznym. Dzięki podjęciu nieznanych wątków, zagadnień i ciekawostek świata starożytnego, nawet znawcy tematu odkryją coś dla siebie. Ks. Rosik interpretując Słowo Boże, prowadzi do wniosków natury pragmatycznej. Dlatego nawet ci, co nigdy nie sięgnęli po tego typu publikację, docenią jej walory.
Krótkie formy, w jakich została ujęta treść, pozwala od razu skupić się na istocie tematu, co czyni książkę przystępną dla każdego. Można ją polecić zarówno biblistom, jak i tym, którzy po raz pierwszy stykają się ze Słowem Bożym. Książka znakomicie sprawdzi się w czasie wakacyjnej podróży.
Ks. Mariusz Rosik - wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalista z zakresu teologii Nowego Testamentu. Jest autorem czterdziestu książek i kilkuset artykułów. Jego prace ukazały się w czternastu językach. Należy do redakcji portalu internetowego Orygenes+.
Każdy wyrób został zaprojektowany do działania w określonym środowisku i w zgodzie z odpowiednimi wytycznymi, aby mógł uzyskać swoją maksymalną wydajność.Obecność Boga stanowi idealne środowisko, które Bóg przewidział do funkcjonowania rodzaju ludzkiego.Mając za sobą ponad 30-letnie doświadczenie w służbie i nauczaniu, dr Myles Munroe przedstawia solidne, wypróbowane zasady, które kładą nowe podwaliny w sferze odkrywania złożonych zagadnień chwały i uwielbienia.W tej wciągającej i autorytatywnej pracy odkryjesz:klucz do uzyskania pełnego potencjału swojego życia na ziemidlaczego Bóg umieścił człowieka w ogrodzie Edencel i pierwszeństwo obecności Bogasiedem wymiarów chwałycel i moc chwały w życiu osobistym i we wspólnociejak praktykować i chronić Bożą obecność w swoim życiuoraz znacznie, znacznie więcej!Ta zadziwiająca książka wyposaży cię i przygotuje, abyś mógł przejść z obrzędów do relacji, od formy do pełni i abyś rozpalił swoją pasję dla Bożej obecności.
,,Epoka ekumeniczna"" to czwarty tom studium ,,Order and History"", będącego opus magnum w dorobku Erica Voegelina, jednego z najwybitniejszych dwudziestowiecznych filozofów polityki.Voegelin kontynuuje w tej książce badania, które podjął we wcześniejszych tomach, doprowadzając narrację do czasów upadku cesarstwa rzymskiego. Można w niej znaleźć także obszerne odwołania do paralelnych fenomenów w kulturach azjatyckich, szczególnie do cywilizacji chińskiej. ,,Epoka ekumeniczna"" odgrywa kluczową rolę w całym ,,Order and History"" - Voegelin weryfikuje w niej dotychczasowe założenia badawcze i wykłada teoretyczne podstawy swojej filozofii politycznej.O przyczynach, które sprawiły, że konieczna stała się rewizja wcześniejszych założeń badawczych, Voegelin napisał między innymi następujące słowa:Tworząc podstawy ,,Porządku i historii"", podzielałem wciąż obiegowe przekonanie, że koncepcja historii jako pełnego sensu następstwa wydarzeń ułożonych na prostej linii czasu stanowiła wielkie osiągnięcie Izraelitów i chrześcijan, uprzywilejowanych w jej tworzeniu dzięki objawieniom, podczas gdy poganie, pozbawieni objawienia, nigdy nie byli w stanie wykroczyć poza koncepcję czasu cyklicznego. Zarzuciłem to przekonanie, gdy odkryłem, że jednoliniowe ujęcie historii, obejmujące czas od bosko-kosmicznych korzeni porządku aż po teraźniejszość autora ujęcia, jest formą symboliczną rozwiniętą pod koniec trzeciego tysiąclecia przed Chrystusem w imperiach starożytnego Bliskiego Wschodu. Formie tej nadałem nazwę ,,historiogonia"". To odkrycie poważnie wstrząsnęło moimi planami. W grę wchodziło coś więcej niż tylko odrzucenie obiegowego założenia. Okazało się bowiem, że prawdziwa historia jednoliniowa, co do której zakładałem wcześniej, że stanowi rezultat procesu różnicowania (a z nią jej sensy), jest symbolizmem kosmologicznym. Co więcej, symbolizm ten pozostawał niezmienny przez tysiące lat od swego powstania w społeczeństwach Sumeru i Egiptu, pielęgnowany następnie przez Izraelitów i chrześcijan, aż po ,,filozofie historii"" XIX wieku.
Historia est magistra vitae... Pisanie historii zakłada żmudne poznawanie, wybieranie, porządkowanie i przedstawianie rozmaitych faktów z bliższej i dalszej przeszłości, co zawsze odbywa się przez pryzmat określonych wartości. (...)Spojrzenie chrześcijan na dzieje chrześcijaństwa również nie może być pozbawione takiej wrażliwości i emocji, bo są to przecież ich dzieje. Ta sytuacja tłumaczy liczne zróżnicowania znamienne dla spojrzenia przyjmowanego w obrębie poszczególnych wyznań chrześcijańskich - katolicyzmu, prawosławia czy protestantyzmu. Aczkolwiek wysiłki ekumeniczne wydały, zwłaszcza w ostatnim półwieczu, wiele błogosławionych owoców, wzajemna nieufność i niechęć tam, gdzie one jeszcze istnieją i dają znać o sobie - są najbardziej widoczne właśnie w spojrzeniu na historię. (...)Historia chrześcijaństwa została opracowana głównie z perspektywy anglosaskiej, co rzutuje na jej zawartość i specyfikę. Zaproszeni do tego projektu autorzy, słusznie cieszący się uznaniem i sławą, dołożyli starań, aby dzieło wiernie odniosło się do znanych im faktów. Czasami ich interpretacja nie pokrywa się z wrażliwością, jaka cechuje katolików w Polsce, a nawet się od niej różni. Warto jednak i trzeba poznawać inne aniżeli własne zapatrywania i punkty widzenia po to, by poszerzyć swoje horyzonty duchowe i myślowe oraz pełniej uchwycić to, co specyficznie chrześcijańskie, czyli wspólne dla wszystkich wyznawców Jezusa Chrystusa. Dotyczy to nie tylko obrazu dawnych okresów dziejów, lecz i czasowo nam bliższych oraz współczesnych. (...) Tego rodzaju perspektywa historyczna powinna się też przyczynić do budowania na progu trzeciego tysiąclecia tak pożądanej i potrzebnej jedności chrześcijan w różnorodności ich uwarunkowań, kultur i losów oraz postaw, doświadczeń i wyborów życiowych. Temu właśnie zadaniu służy ciesząca się międzynarodowym uznaniem Historia chrześcijaństwa. Jej polskie wydanie uzupełniono o istotne dla naszej kultury i duchowości artykuły. Publikacja jest piękną odpowiedzią na wezwanie Jana Pawła II z Listu Apostolskiego Ut unum sint zachęcającego do dialogu i wspólnego poszukiwania prawdy na rzecz budowania jedności.Ks. prof. dr hab. Waldemar Chrostowski
Eucharystia, jej rola w życiu każdego katolika widziane oczyma człowieka, który odbył długą wędrówkę nim trafił do Boga. Bliskość Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie z letniego protestanta uczyniła prawdziwie wierzącego katolika. A droga do odkrycia pełni wiary wiodła go przez Medjugorie. Ludzie przybywający do tej małej miejscowości, ich modlitwy i świadectwa pozwoliły mu zmienić swoje życie, wypełnić je. Dziś jako ten, który świeckich i duchownych zachęca do odbycia pielgrzymki do Matki Bożej, do Medjugorie w swojej książce, odwołując się do faktów z historii i teraźniejszości Kościoła, pokazuje wagę tego, co najważniejsze - wiary w obecność Chrystusa w Eucharystii.
Stwórca obdarzył człowieka wolną wolą. Niestety granica między wolnością w działaniu a zniewoleniem jest bardzo cienka. Paradoksalnie, by nie popadać w niewolę swoich uzależnień, należało by kształtować siłę swojej woli. Mówiąc krótko: siła naszej woli jest miarą naszej wolności.Tadeusz Zieliński w książce Jak hartować wolę? przywraca znaczenie tej zaniedbanej władzy, jaką jest wola, w kształtowaniu życia człowieka. Najlepszą ilustracją zawartości książki niech będą słowa samego Autora:Jest tylko jedna dziedzina, w której nasza wyjątkowość nie ma żadnej, nawet najmniejszej konkurencji. Jest nią wola, właśnie wola cudowny dar, który wraz z samopoznaniem daje nam zdolność kierowania sobą naszymi czynami i myślami. Żadne zwierzę tego daru nie ma, żadne nie zdoła opanować swojego instynktu: złości, strachu, czy reakcji na bodźce seksualne. Powód ten wystarczył, aby podjąć próbę zainteresowania Was kwestiami hartowania woliCzy wolę da się ćwiczyć tak, jak się ćwiczy mięśnie na siłowni czy podczas aerobiku? Analogia do trenowania w sporcie dotyczy przede wszystkim faktu, że w obu przypadkach bardzo ważna jest metoda treningu. Tak jak różne mięśnie udaje się wyćwiczyć stosując odpowiednie metody, tak też wzmacnianie woli można ćwiczyć na wiele sposobów w różnych sytuacjach i dziedzinach.Autor reprezentuje starsze pokolenie, dla którego kwestie kształtowania swojego charakteru były oczywiste, i z pozycji dziadkowej mądrości chce swoje doświadczenie przekazać pokoleniom kolejnym. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, gdyż do realizacji postanowień związanych z trudnościami i przeszkodami trzeba w y s i ł k u, który jest miarą woli, silnej woli. A to przecież nie jest teraz w modzie. Żyjemy przede wszystkim w kulturze przyjemności a nie wyrzeczeń.
[Książka] Ma służyć pomocą wszystkim, którzy pragnęliby konsekwentnie urzeczywistniać piękno swego życia małżeńskiego oraz czasu poprzedzającego małżeństwo, kierując się moralnymi zasadami religii objawionej. [...] Dlatego ważną jest rzeczą, byśmy posiadali rzetelną wiedzę oraz zdawali sobie sprawę z tego, że nie jest możliwe osiągnięcie radości i pokoju w życiu poza ładem moralnym, wynikającym z tego, kim człowiek jest i do czego został powołany przez Stwórcę.- ze WstępuNas dwoje i stanowi znakomity przewodnik dla osób przygotowujących się do dorosłego życia oraz dla narzeczonych i małżonków pragnących budować rodzinę na solidnych fundamentach. Jest wynikiem wieloletniego doświadczenia autorów zaangażowanych w pracę duszpasterstwa rodzin, którzy na nowo podjęli się opracowania zawartych w niej zagadnień. Publikacja przybrała formę pytań i odpowiedzi. Pytania dotyczą spraw podstawowych oraz bardziej praktycznych obok pytań o istotę miłości i sakramentu małżeństwa, pojawiają się pytania o zwykłe formalności, które trzeba załatwić przed ślubem, czy o przygotowanie uroczystości weselnej. Odpowiedzi, jakich udzielają autorzy Czytelnikom, mają na celu wzmocnienie i obudzenie w nich naturalnego pragnienia tworzenia trwałego związku opartego na prawdzie i miłości, ale także ułatwią im uporządkowanie wiedzy dotyczącej małżeństwa i rodziny oraz pomogą ustosunkować się do mitów na ten temat, często nieświadomie przez nich przyswajanych. Cała rozmowa osadzona jest w nauce Kościoła.
Ze Wstępu: Jezus zawsze jest obecny pośród nas, jeśli gromadzimy się w Jego imię. Ale nie ma w Kościele drugiej takiej wspólnoty, która by była tak mocno zebrana w Jego imię jak małżeństwo sakramentalne. Najgłębszą istotą związku małżeńskiego jest stała obecność Jezusa. I właśnie dlatego jesteśmy (i mamy się stawać) ikoną Trójcy Świętej.Ikona Trójcy! To wielki przywilej małżeństwa, ale też najważniejsze zadanie.Modlitwa małżeńska jest najlepszym sposobem zaproszenia Jezusa do obecności pośród nas, ale to także najważniejsza praktyka pogłębiania i utrwalania jedności w małżeństwie.Książka stanowi ciekawe połączenie z jednej strony są to rozważania na temat samej modlitwy jako spoiwa miłości małżeńskiej, z drugiej zaś gotowe propozycje modlitw, a wszystko oparte na historii biblijnej Sary i Tobiasza.Biblijna para uczy nas modlitwy małżeńskiej, pokazuje, że tak jak Archanioł Rafał pomagał Tobiaszowi rozprawić się z siłami zła, tak również my możemy w naszych codziennych zmaganiach wspierać się Bożą mocą. Autor książki zachęca, abyśmy powierzali Panu Bogu wszystkie nasze sprawy we wspólnej modlitwie. Nie tylko zachęca, ale też daje przykłady rozważań, modlitw, z których małżonkowie mogą korzystać. Modlitwa jednoczy małżonków, pogłębia ich miłość. A świadectwo tej miłości jest najskuteczniejszym sposobem głoszenia Dobrej Nowiny.Dodatek obrazek z modlitwą, jaką młody małżonek Tobiasz wraz ze swoją żoną Sarą zanosili do Boga.
Ze świadomością, że kruchy kawałek białego Chleba skrywa w sobie niezgłębioną dla umysłu i serca Tajemnicę, oddajemy do rąk Czytelników zbiór modlitw, które mogą posłużyć jako drogowskaz podczas chwil spędzanych przed Panem ukrytym w monstrancji- ze Wstępu.
Od nas zależy, czy poprawiamy jakość naszych myśli
Św. Jan Kasjan
Każdy z nas tworzy autosugestie. Są to nieustannie obecne w naszej głowie słowa, które wpływają na to, co myślimy, jak się czujemy, jakie relacje tworzymy. Bardzo często przybierają one jednak formę całych negatywnych zdań, które sprawiają, że czujemy się niepotrzebni i nieszczęśliwi.
Anselm Grün, korzystając z mądrości i doświadczenia starożytnych mnichów, udowadnia, że jesteśmy w stanie wpływać na to, jakie myśli nam towarzyszą. Wypracowana przez nich prosta metoda walki z negatywnymi myślami może zupełnie zmienić nasze życie, przywrócić wiarę w bliskość i pomoc Boga, wprowadzić radość i pogodę ducha, uzdrowić relacje.
Lęk znika i czujemy w sobie miłość, która rozszerza serce, wolność od jakiegokolwiek nacisku, by doradzać coś Bogu, wolność bycia przed Bogiem takim, jakim się jest.
BESTSELLER
Prawie 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Polsce!
Książka Meleńka Nic to opowieść fascynująca, ponieważ życie jej bohaterki św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego było w całości fascynujące. Pani Grażyna Pawlaczyk wprowadza nas w świat Małej Arabki, budując poszczególne części swojej narracji poprzez wierne odwołanie się do tego, co wiemy o kolejach życia Świętej.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?