Książki o różnych religiach: chrześcijaństwo, islam, judaizm, historia religii i teologia, księgi kanoniczne i teksty święcone, religie Dalekiego Wschodu, religie pierwotne i starożytne, sekty, sanktuaria i cmentarze. Praktyczne przewodniki odnośnie wiary, kazania dla dzieci. Ksiązki o Maryi, o świętych, pisma święte nowego i starego testamentu, ewangelie, śpiewniki - zapraszamy.
Bóg wybiera do współpracy ludzi zwykłych. W Jego dłoniach stają się oni jak perły. Kazimiera Gruszczyńska była kobietą o osobowości niesłychanie rzadko spotykanej. Na drodze pełnienia uczynków miłosierdzia jej dusza stała się jednolita, twarda jak stal hartowna, czysta jak lilia; była to dusza jak jednolity granit, który mógł być na wietrze, upale, słońcu, a nie skruszył się. Cały wachlarz jej cnót pokazuje ta książka.
Tradycyjny, klasyczny, nieco uwspółcześniony przekład dzieła O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. Powstało w 1712 roku, niewydane przez autora leżało w zapomnieniu, aż w 1842 roku odkryto je przypadkiem w starym kufrze pomiędzy innymi rękopisami. Posłano je do Rzymu, gdzie komisja papieska po gruntownym zbadaniu orzekła, iż dzieło to wolne jest od wszelkich błędów.
Homilie na temat poszczególnych słów w wyznaniu wiary CREDO to inspirująca książka, która prowadzi czytelnika przez głęboką duchową podróż, opartą na słowach wyznania wiary. Każdy rozdział poświęcony jest refleksji nad poszczególnymi fragmentami Credo od Wierzę w jednego Boga po Oczekuję życia wiecznego w przyszłym świecie. Autor, czerpiąc z bogactwa Pisma Świętego i tradycji Kościoła, pomaga zrozumieć, jak każda z tych prawd może przemieniać nasze życie i wzmacniać naszą relację z Bogiem. Książka jest doskonałym narzędziem dla wiernych, którzy pragną głębiej przeżyć swoją wiarę, a także dla kapłanów i katechetów szukających inspiracji do homilii i nauczania. Credo to nie tylko formuła liturgiczna to świadome wyznanie wiary, które kształtuje naszą tożsamość chrześcijańską. Każde słowo kryje w sobie bogactwo znaczeń, które autor w przystępny sposób przedstawia, zapraszając do głębszej refleksji i modlitwy. Publikacja ta, to lektura, która pomoże Ci odkryć, jak Credo może stać się żywym wyznaniem wiary, które prowadzi ku pełni życia w Chrystusie.
Ireneusz Zawistowski () w swojej książce "Prowadzony przez Edytę Stein" dzieli się z czytelnikami swoją historią, sposobami na wytrwanie w Bogu, a przede wszystkim świadectwem wiary. Tytuł mógłby sugerować, że na kartach książki znajdziemy głównie komentarze do pism Edyty Stein - jednak tak nie jest. Autor cytuje Świętą oraz rozważa wiele cytatów z Pisma Świętego, ale w swojej twórczości skupia się głównie na opisaniu własnych doświadczeń i praktycznych porad, jak radzić sobie z rozmaitymi pokusami czy dręczeniami złego ducha. Czytelnicy mogą znaleźć w momentach zwątpienia oparcie w metodach Ireneusza Zawistowskiego. Autor podaje wiele sprawdzonych sposobów, jak sam postępuje w różnych okolicznościach, podpierając się dokładnymi opisami, jak doszedł do tych rozwiązań. Postawa autora może pokazywać konkretne wyjścia, ale również skłaniać do własnych refleksji i wypracowywania osobistych metod w walce duchowej. Ireneusz Zawistowski przedstawia moc modlitwy różańcowej i tłumaczy, jak rozpoznać podszepty demona. Autor skupia się na popartych wieloma przykładami poradach, jak przejść do działania w walce duchowej. () Czytelnik może znaleźć oparcie w innej wierzącej osobie, nawet nie spotykając jej osobiście. Jest to duchowy poradnik dla tych, którzy się dopiero co nawrócili, a także bardzo odkrywczy dla tych, którzy długo już trwają w wierze Kościoła Katolickiego. Natasza Bednarek (z recenzji)
Czasem traktujemy przykazania, jak archaiczne formułki, zapominając o ich wadze i wartości we współczesnym świecie. Remedium na te bolączki może być sięgnięcie po książkę Dekalog, która pomoże zanurzyć się w tym, co Bóg przed laty przekazał narodowi wybranemu. Dekalog powstał na podstawie cyklu audycji W konfesjonale, które na antenie Katolickiego Radia Podlasie przeprowadził ks. Mateusz Czubak przy współudziale swoich gości księży i osób świeckich.Jedenaście spotkań z każdym z dziesięciu przykazań oraz z przykazaniem miłości z jednej strony może być dobrą okazją do rachunku sumienia nad moją odpowiedzią na Boże słowa oraz pogłębieniem wiary, poznając bogactwo Dekalogu. Przystępna forma rozmów prowadzącego audycje ze współuczestnikami pozwala na dobre pochylenie się nad relacją z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą. Zachęca do utwierdzenia się w szacunku do ludzkiego życia czy właściwym podejściu w relacjach międzyludzkich w oparciu o 10 Bożych drogowskazów i tak ściśle złączone z nimi przykazanie miłości. Jak wskazuje autor doktor teologii, kapelan siedleckiego Zakładu Karnego i duszpasterz osób bezdomnych i doświadczających różnych kryzysów - To nie jest tak, że Pan Bóg coś nam zabiera, to było dziesięć słów od Boga, który jest miłością. Bóg daje te przykazania ludziom wolnym. Pan Bóg wierzy, że człowiek jest w stanie żyć tymi przykazaniami i zachowując je, będzie miał życie w obfitości. Przykazania są przypomnieniem wierności Boga wobec tych, którzy wyszli z Egiptu, doświadczyli, jak Bóg ich ukochał, jak przeprowadził ich przez Morze Czerwone, uczynił wolnymi i odtąd nie faraon tylko Jahwe jest ich Bogiem. Bez tego kontekstu bardzo łatwo sprowadzić przykazania do moralnych zakazów i nakazów.
Książka Kobiety mądrości Tsultrim Allione przedstawia niezwykłe postaci kobiet realizujących się w życiu duchowym i osiągających oświecenie. Kobiety mądrości bada i celebruje duchowy potencjał wszystkich kobiet, czego przykładem jest życie sześciu tybetańskich mistyczek. Te historie wielkich kobiet, które osiągnęły pełne oświecenie, przezwyciężając uprzedzenia kulturowe i wiele innych problemów, z którymi nie spotykają się praktykujący mężczyźni, oferują bogactwo inspiracji dla każdego na duchowej ścieżce. W tym poprawionym i rozszerzonym wydaniu, Lama Tsultrim Allione w obszernej autobiograficznej przedmowie i wstępie mówi bezpośrednio o trudnościach i triumfach kobiet na Zachodzie, które prowadzą życie duchowe, dzieląc się własnymi historiami i doświadczeniami. Książka Kobiety mądrości oferuje cenne spostrzeżenia wszystkim zainteresowanym duchowością kobiet, niezależnie od pochodzenia czy tradycji. Allione, pierwsza kobieta z Zachodu, która zdecydowała się wieść na Wschodzie żywot mniszki buddyjskiej, opisuje w niej również własne podróże, sny i wizje. Kobiety mądrości to fascynująca wyprawa w głąb kultury tybetańskiej.
Już teraz trzeba na Pana czekać, teraz trzeba Go pragnąć, teraz poznawać, zgłębiać Jego słowo. Już teraz trzeba poznawać proroctwa, bo w nich mamy zarys Misterium Chrystusa od korzeni. Podnieście głowy, bo zbliżą się wasze odkupienie - woła Pan. Zbliża się pełnia odkupienia. Podnieść głowy mają wszyscy, którzy wierzą, oczekują, tęsknią i przywołują: Przyjdź, Panie Jezu (zob. Ap 22, 20), Marana tha. (aram.). Pan odpowiada i przychodzi.
Autor przedstawia 102 symbole wywodzące się z niemal wszystkich kultur i religii. Nie pomija również kultury współczesnej, która tak intensywnie oddziałuje na człowieka. Podaje genezę, historię, znaczenie symboli i niejednokrotnie poddaje je ocenie przez pryzmat nauki chrześcijańskiej. Całość ujęta jest w formie leksykonu czyli zwięźle i syntetycznie. Znajomość symboliki jest bardzo pomocna często używamy symboli, nie wiedząc, co one oznaczają. Może to powodować nieporozumienia, a nawet przekłamania a tego dojrzały chrześcijanin i człowiek świadomy powinien się strzec.
Wolimy być uśpieni, niż czuwać. Wolimy zakładać maskę, niż odkryć prawdziwą twarz. Wolimy maskę, za którą kryje się nasza jednostkowa samotność, niż szczere oblicze wystawione na ocenę innych. Najbardziej jesteśmy bowiem przygotowani i nastawieni na stagnację, monotonny upływ czasu bez większych zmian. Uświadomienie sobie samotności własnej lub innego człowieka wymaga działania, a to nie zawsze jest po naszej myśli. To, co teraz się z nami dzieje, ma swój początek w tym, co było, a koniec w tym, co kiedyś nastąpi. Nasza maska nakładana od święta lub nawet na co dzień wywodzi się z całego szeregu indywidualnych doświadczeń i w gruncie rzeczy jest czymś nierozerwalnie związanym z ego, jest naszym drugim, a może już pierwszym „ja”.(ze wstępu)
Książka Ignacy Loyola, sam i na piechotę została uznana za jedną z najbardziej wartościowych biografii tego niezwykłego człowieka i założyciela Towarzystwa Jezusowego (jezuitów).
Autor opisuje Ignacego jako człowieka z krwi i kości, cierpliwego i wyrozumiałego psychologa oraz przewodnika dusz. Jednocześnie obala mity i stereotypy określające go jako manipulatora i despotę. Nazywa go raczej Don Kichotem "w boskim stylu", ponieważ całe swoje życie poświęcił walce o ideały. Ignacy potrafił zamieniać marzenia w czyn. Przykładem życia pociągał za sobą innych. Początkowo jeszcze pielgrzym bezustannie podążający za głosem Bożego wołania i szukający swego miejsca w świecie. Z czasem osiadł w Rzymie, gdzie za pomocą korespondencji próbował objąć opieką rozrastające się Towarzystwo Jezusowe rozproszone w wielu zakątkach świata.
José Ignacio Tellechea Idígoras (1928-2008) - hiszpański duchowny, historyk i teolog z Kraju Basków. Podczas studiów na Uniwersytecie Gregoriańskim przyjaźnił się z Angelo Roncallim, przyszłym papieżem Janem XXIII. Przez długie lata był kierownikiem katedry Historii Kościoła Uniwersytetu Papieskiego w Salamance. Jako historyk specjalizował się w epoce hiszpańskiego Złotego Wieku (XVI-XVII w.). Jest autorem ponad 100 książek, w tym wartościowych biografii, m.in. Filipa II Habsburga, Franciszka Ksawerego, fray Bartolomégo Carranzy, a także Ignacego Loyoli.
Niespokojne jest nasze serce, dopóki nie spocznie w Tobie. św. Augustyn Nasze życie duchowe składa się z kilku etapów. Wraz z wewnętrznym rozwojem uświadamiamy sobie różne potrzeby, na przykład dostrzegamy konieczność zmiany formy modlitwy czy sposobu działania. Widzimy, że przeobrażeniom ulegają też nasze relacje z ludźmi i z samymi sobą. Franz Jalics potwierdza, że dla osób pragnących pogłębić swoją duchowość przestrzeganie przykazań to dopiero początek. W swoich rozważaniach szczególnie eksponuje te momenty Pisma Świętego, w których sam Jezus wprowadzał słuchaczy na nowy etap drogi. Pójście za Jego wskazówkami pozwala osiągnąć to, co naprawdę jest celem naszego życia. Kto szuka Boga, musi się zwrócić całkowicie do wewnątrz. Musi się wciąż ukierunkowywać na Boga, zawsze mieć Go przed oczyma i wytrwale zapominać o sobie, aż znajdzie Boga, swój prawdziwy skarb. Franz Jalics SJ (ur. 1927) – jeden z największych współczesnych autorytetów w dziedzinie duchowości i kierownictwa duchowego, rekolekcjonista. Autor wielu cenionych książek, w których szczególną rolę poświęca zagadnieniu kontemplacji.
Życie Najświętszej Maryi Panny w nadprzyrodzonych wizjach wielkich mistyczek: św. Elżbiety z Hesji, św. Brygidy Szwedzkiej, bł. Marii z Agredy i bł. Anny Katarzyny Emmerich. W 37 rozdziałach zostały przedstawione tajemnice życia Maryi i Jezusa. Pojawiają się także postaci rodziców Maryi oraz św. Józefa. Każde zdanie w tej książce zostało zaczerpnięte bezpośrednio z jednego z czterech mistycznych źródeł.
Klimatyczny, wyciszający i dający wytchnienie... Odsłaniający kulisy życia kontemplacyjnego hit z hiszpańskich kin już na polskich ekranach! Co sprawia, że w XXI wieku tysiące kobiet i mężczyzn postanawia porzucić kolorowy, pełen wygód świat i na całe życie zamknąć się w surowych murach klasztoru? Czy to jedynie poświęcenie w imię bezgranicznej iłości do Boga lub ucieczka przed problemami świata? A może potrzeba spokoju i harmonii, której nie daje skomplikowana rzeczywistość? W czym dla mnicha lepsza jest kontemplacja od życia rodzinnego i kariery zawodowej? Wolni. Podróż do wnętrza to zaproszenie do doświadczenia pięknego, kojącego przeżycia i zastanowienia się nad tym, jak odszukać siebie. To sielskie obrazy przyrody, codziennej pracy, szukania sensu oraz prawdziwej radości i wolności. To spotkanie świata powołanych ze światem tęskniącym za Bogiem.
Praca stanowi kompendium wiedzy o jezuickich tłumaczeniach Biblii, jest to opracowanie jak dotąd najobszerniejsze i najbardziej wszechstronne, kreślące szeroki kontekst tego dzieła na tle epoki, zawierające oryginalne wyniki badań i nowe rozwiązania postawionych problemów. Wszystko to zostało ubrane w dobrą polszczyznę i precyzyjnie opisane we współczesnych kategoriach literaturoznawczych i językoznawczych. Z całą pewnością praca ta wejdzie na stałe do klasyki naukowej literatury na temat tzw. Biblii Wujka i przez wiele lat będzie stanowiła punkt odniesienia dla innych badaczy.Z recenzji ks. dr. hab. Rajmunda Pietkiewicza
O czym mówi Bóg?, Co Bóg mówi do mnie? Do czego wzywa mnie Bóg? Te trzy pytania składają się na praktykowaną od dawna we wspólnotach kościelnych metodę rozważania słowa Bożego. Szczególnie istotna dla chrześcijanina jest Ewangelia. W słowach i wydarzeniach życia Jezusa szukamy pomocy do lepszego życia dla nas na co dzień, do nieustannego nawracania się i podążania za Nim. Osobiste rozważanie Ewangelii w całym roku liturgicznym, a zwłaszcza w tzw. okresach mocnych, gdy wezwani jesteśmy do głębszej i gorliwszej modlitwy, przynosi też pokój serca, umocnienie w trudnościach i pewność, że Bóg zawsze dotrzymuje obietnic, a Jezus nigdy nie opuści tych, których umiłował, ponieważ przyszedł na świat po to, aby go zbawić.
Słowa, które ks. Dolindo Ruotolo usłyszał w czasie modlitwy i kontemplacji, są darem dla każdego z nas, zaproszeniem do spotkania z Jezusem w codzienności. On nieustannie pragnie przemawiać do Twojego serca nie tylko w chwilach modlitewnych uniesień, ale także wtedy, gdy się martwisz o zdrowie, bliskich, pracę, sprawy materialne oraz wtedy, gdy przyjemnie spędzasz czas lub doświadczasz szczęścia i spełnienia. Książka, którą trzymasz w rękach, to nie tylko zbiór refleksji i modlitw na każdy dzień roku, ale duchowy przewodnik, który oparty na słowach Jezusa skierowanych do ks. Dolindo pomoże Ci dostrzec Jego obecność w każdej chwili Twojego życia. Jezus pragnie, byś nie tylko usłyszał Jego słowa, ale byś nimi żył, by stały się Twoją siłą w codziennych zmaganiach i źródłem nadziei w chwilach próby. Pozwól Jezusowi dotknąć Twojego serca. Uczyń z Jego słów swoją codzienną modlitwę. On już teraz pragnie wnieść do Twojego życia pokój, ukojenie i radość. Bóg poprzez tę książkę i słowa skierowane do o. Dolindo zaprasza Cię do odkrywania Twojej codzienności razem z Jezusem. To codziennik, w którym otrzymasz konkretne wskazówki do tego jak żyć Bogiem na co dzień, jak razem z Nim zmieniać swoje życie, jak przechodzić przez trudne momenty. Znajdziesz w niej słowa, które otulą Twoje serce i zachwycisz się tym, jak wielką miłością Bóg Cię obdarza. Książka, która poruszyła moje serce, pozwól by poruszyła także Twoje.
Przeżyj rok pełen pokoju z aniołami Pragniemy, aby nasze życie było wyjątkowe, pełne miłości, nadziei i radości. W obliczu trudnych wydarzeń, stresu i przebodźcowania tęsknimy za bezpiecznym światem, w którym można doświadczyć głębszej rzeczywistości, ciszy, ukojenia. Doświadczyć Boga. Anselm Grün przypomina, że na naszej drodze nie jesteśmy sami. W każdym momencie – zwłaszcza tym trudnym – towarzyszą nam Aniołowie. To właśnie oni stoją nieustannie przy naszym boku, strzegą nas, podpowiadają nam, dokąd powinniśmy skierować nasze kroki. Aniołowie otaczający nas podczas modlitwy łączą niebo i ziemię, są odpowiedzialni za to, żebyśmy nie byli na ziemi sami z naszym staraniem, abyśmy mogli odczuć Boga w modlitwie. Aniołowie mówią nam: Bóg jest blisko. Jesteś zanurzony w Jego uzdrawiającej i kochającej obecności. Aniołowie są przy tobie nieustannie, poczuj ich obecność i nie martw o jutro… *** Anselm Grün (ur. 1945) – benedyktyn, doktor teologii, autor wielu publikacji z zakresu duchowości, znany i ceniony kierownik duchowy oraz prelegent. W Wydawnictwie WAM ukazało się kilka jego książek, .: Doświadczenie Boga. Sposoby przeżywania wiary, Droga do siebie. Rekolekcje benedyktyńskie w codzienności oraz Duchowa wolność. ** Aniołowie objawiają nam głęboką prawdę: pokazują, że nasze życie jest „czymś więcej”, że liczą się w nim duchowe wartości. Ich ponowne „przybycie” dzisiaj wyraża nadzieję: że nasze życie naprawdę nie biegnie ku próżni, że może się udać, że możemy dojść do naszego właściwego celu. ** Aniołowie są duchowymi towarzyszami w drodze. Uświadamiają nam głęboką tęsknotę tkwiącą w sercu każdego z nas. Są źródłem inspiracji. Zostaniemy napełnieni innym, wyższym życiem, które zaspokoi każdą tęsknotę naszej duszy.
Encyklika Dilexit Nos. Umiłował nas mówi św. Paweł odnosząc się do Chrystusa (Rz 8, 37), abyśmy odkryli, że od tej miłości nic nie zdoła nas odłączyć (Rz 8, 39). Paweł stwierdzał to z przekonaniem, ponieważ sam Chrystus zapewnił o tym swoich uczniów: Ja was umiłowałem (J 15, 9.12). Powiedział nam także: nazwałem was przyjaciółmi (J 15, 15). Jego otwarte Serce uprzedza nas i czeka bezwarunkowo na nas, nie stawiając żadnych wstępnych wymagań, aby móc nas kochać i ofiarować nam swoją przyjaźń: On pierwszy nas umiłował (por. 1 J 4, 10). Dzięki Jezusowi myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam (1 J 4, 16). Treść niniejszego dokumentu pozwala nam odkryć, że to, co zostało napisane w encyklikach społecznych Laudato si i Fratelli tutti, nie jest obce naszemu spotkaniu z miłością Jezusa Chrystusa, gdyż czerpiąc z tej miłości, stajemy się zdolni do tworzenia braterskich więzi, do uznania godności każdego człowieka i do troszczenia się razem o nasz wspólny dom.Dziś wszystko się kupuje i za wszystko się płaci, i wydaje się, że samo znaczenie godności zależy od rzeczy, które można uzyskać dzięki sile pieniądza. Jesteśmy popychani jedynie do gromadzenia, konsumowania i rozrywki, uwięzieni przez poniżający system, który nie pozwala nam spojrzeć poza nasze doraźne i małostkowe potrzeby. Miłość Chrystusa jest poza trybami tego niegodziwego mechanizmu i tylko On może uwolnić nas od tej gorączki, w której nie ma już miejsca na bezinteresowną miłość. On jest w stanie dać tej ziemi serce i na nowo odkryć miłość tam, gdzie jak nam się wydaje, zdolność do kochania umarła na zawsze.Kościół również tego potrzebuje, aby nie zastępować miłości Chrystusa przestarzałymi strukturami, obsesjami z innych czasów, uwielbianiem własnej mentalności, fanatyzmami wszelkiego rodzaju, bo w końcu wszystko to zajmuje miejsce bezinteresownej miłości Boga, która wyzwala, ożywia, raduje serce i karmi wspólnoty. Z rany boku Chrystusa nadal płynie to źródło, które nigdy się nie wyczerpuje, nie przemija, zawsze ofiarowuje się na nowo temu, kto chce kochać. Tylko Jego miłość sprawi, że nowa ludzkość będzie możliwa.Proszę Pana Jezusa, aby z Jego Najświętszego Serca wypłynęły dla nas wszystkich strumienie wody żywej, aby zagoić rany, które sobie zadajemy, aby umocnić naszą zdolność kochania i służenia, aby pobudzać nas do nauki wspólnego podążania ku światu sprawiedliwemu, solidarnemu i braterskiemu. Tak będzie do czasu, gdy szczęśliwie zjednoczeni będziemy ucztować w Królestwie niebieskim. Tam będzie zmartwychwstały Chrystus, który zharmonizuje wszystkie nasze różnice światłem nieustannie płynącym z Jego otwartego Serca. Niech Jezus zmartwychwstały będzie zawsze błogosławiony! W Rzymie, u Świętego Piotra, dnia 24 października 2024, w dwunastym roku Pontyfikatu. Franciscus
Książka zdobyła wyróżnienie Feniks 2024 w kategorii "książki dla dzieci i młodzieży", nagroda przyznawana jest przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. Nazywam się Arseniusz, choć nie jest to moje oficjalne imię. W mrowisku jestem zarejestrowany jako mrówka-chłopiec C-17101968 tak przedstawia się główny bohater opowieści o. Jerzego Szyrana o ciekawej świata mrówce. Arseniusz, choć bardzo kocha swoją łąkę, lubi się włóczyć. Podczas jednej ze swoich wędrówek trafia do sali wykładowej, gdzie odkrywa, że charaktery ludzi niewiele różnią się od charakterów członków jego rodziny. Wielokrotnie tam powraca, by słuchać wykładów z teologii, siedząc na oparciu krzesła Bernadetty. W słoneczne dni wraca na swoją łąkę i tam, obserwując zachowanie innych owadów, uczy je dobrego życia pokazuje czym są cnoty a czym wady i jak pielęgnować te pierwsze, a walczyć z tymi drugimi. Wybierz się wraz z Arseniuszem na zieloną łąkę, która łagodnie zbiega w dół ku płynącej szerokim nurtem rzece. Naucz się od niego czym jest siedem grzechów głównych i jak skutecznie wyrzucać je ze swojego życia. o. Jerzy Szyran franciszkanin, doktor teologii. Jest wykładowcą teologii moralnej i cenzorem kościelnym książek i treści religijnych. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularyzatorz zakresu teologii moralnej.
Kto ma nadzieję, żyje inaczej, zostało mu dane nowe życie. Benedykt XVI Nasze życie wypełnione jest lękiem. Każdy z nas go doświadcza. Uciekamy przed cierpieniem, pustką, strachem o siebie i bliskich, przed osamotnieniem. Nie ma na świecie człowieka, który nie szukałby ucieczki od uczuć, emocji, momentów, które go zwyczajnie przerastają. Często zapominamy jednak, że Bóg w swojej wielkiej miłości do każdego z nas zostawił nam coś, co ma moc podnieść nas nawet z najgłębszej ciemności. To Jego Słowo niosące niezawodną nadzieję! Ta książka przypomina o tym, że Bóg zawsze czuwa, jest bliski i że w odpowiedniej chwili przybędzie nam z pomocą. Niech każda strona tej publikacji będzie drogowskazem, światłem nadziei na każdy nowy dzień!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?