KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne

Okładka książki Tajemnice światła dla dzieci

7,00 zł 4,86 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jan Paweł II przekazał Kościołowi tajemnice Światła. Rozważane są w nich wydarzenia z publicznego życia Jezusa, który jest światłością oświecającą każdego człowieka. Papież nieustannie zachęca rodziny do wspólnej modlitwy, do odmawiania Różańca świętego z dziećmi i za dzieci. Odpowiedzmy na to pragnienie, przywracając i umacniając tę modlitwę w naszych domach. Podejmijmy zobowiązanie do przekazywania jej naszym dzieciom jako najcenniejszego daru.
Okładka książki Kawaler de Lagardere

26,15 zł 17,09 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Akcja powieści rozgrywa się w górach i miastach Hiszpanii, na dworze regenta Francji i w pałacu księcia Gonzagi, wśród brzęku skrzyżowanej stali dobro i szlachetność zmaga się z podstępem i zbrodnią. Bohaterstwo, wielka miłość, honor nakazujący za cenę własnego życia dotrzymanie przysięgi złożonej umierającemu...
Okładka książki Świat Maryjnych Objawień

159,00 zł 105,66 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zapraszamy do pasjonującej wyprawy po całym świecie śladami Matki Bożej. Ta szczególna pielgrzymka wraz z Nią to podróż życia, a z takich podróży zawsze wraca się odmienionym. Wprowadź w życie prośby Matki Najświętszej i przyjrzyj się owocom! Cuda, których doświadczysz, na pewno przekroczą Twoje oczekiwania. 1.Niezastąpione źródło wiedzy o Matce Bożej 2.Poruszająca lektura duchowa 3.Wiele nieznanych faktów 4.Nieznane proroctwa 5.Wstrząsające przepowiednie 6.Obietnice przekazane wizjonerom Sprawdź czy zapowiedzi Matki Bożej przekazywane przez wieki sprawdziły się. Czy przekaz dotyczący czasów nam współczesnych wypełnia się na naszych oczach?
Okładka książki Jezus Chrystus. Świadectwo Jego Całunów

79,00 zł 54,87 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Bogato ilustrowany album o trzech niezwykłych całunach Siostra Blandina Paschalis Schlömer jako pierwsza zestawia trzy odciśnięte twarze Chrystusai z aptekarską dokładnością udowadnia zdumiewające podobieństwo Chusty z Oviedo, Całunu Turyńskiego i Chusty z Manoppello. Siostra Blandina w sposób naukowy udowadnia, że wszystkie trzy tkaniny okrywały Twarz tej samej Osoby - Jezusa Chrystusa. Pokazuje wspólne elementy i identyczne szczegóły. Dzięki albumowi poznajemy mało znane relikwie chrześcijaństwa -wizerunki które nie zostały wykonane ludzką ręką. Te wizerunki idealnie wprowadzają nas w tajemnicę śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.
Okładka książki Encyklopedia Zagrożeń Duchowych t. 1

74,50 zł 47,82 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

mistyka, ezoteryzm, okultyzm Na zawartość Encyklopedii Zagrożeń Duchowych składa się ponad sto haseł, ogarniających aspektownie całość problematyki związanej z szeroko rozumianym nurtem gnostyckim - z jego genezą ideową, dziejami i przejawami oraz wpływem na kulturę europejską i chrześcijaństwo. Wpływ ten przybiera postać rozbudowanych ideologii, np. New Age, ruchów sekciarskich i stowarzyszeń oraz praktyk paramedycznych - co, jak zgodnie się podkreśla w diagnozach naukowych w filozofii, teologii i naukach szczegółowych przyrodniczych i społecznych oraz w ocenach natury politycznej - niesie ze sobą ogromne zagrożenie dla współczesnej kultury, promuje bowiem irracjonalizm i pseudonaukowość (…).
Okładka książki Nie jestem aniołem

39,90 zł 27,71 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dwudziestojednoletnia Kylie Bisutti olśniła branżę mody i świat, gdy zamiast sławy i bogactwa wybrała wiarę. Porzuciła karierę przynoszącą wiele milionów dolarów zysku i najbardziej prestiżowy tytuł w świecie mody - tytuł Anioła Victoria’s Secret. W książce Nie jestem Aniołem Kylie przedstawia swoją historię kariery. Opowiada o tym, jak – będąc nastolatką – przedzierała się przez morderczy świat mody, jak wygrała konkurs na Anioła Wybiegu Victoria’s Secret oraz dzieli się przeżytymi rozczarowaniami i doznawanymi rozterkami duchowymi. Opisuje także swoje nawrócenie – niezwykłą chwilę, w której uświadomiła sobie, że nie może dłużej godzić kariery modelki z wiarą chrześcijańską. Postanowiła więc zrezygnować z życia w świetle jupiterów i poświęcić się głoszeniu prawdy o znaczeniu skromności i wewnętrznego piękna. Kylie odkrywa tajemnice brutalnego świata mody. Przedstawia swoje zmagania z brakiem poczucia własnej wartości i nieustannym poszukiwaniem aprobaty w świecie, w którym nigdy nie jest się wystarczająco szczupłym, pięknym i seksownym. Sama odkrywa i pomaga czytelnikom zrozumieć, że…
Okładka książki Wywiad z księdzem egzorcystą. Część 2

29,90 zł 20,77 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

NIESAMOWITE ODPOWIEDZI NA NIEZWYKŁE PYTANIA Jaką modlitwę należy odprawić, żeby wiedzieć, czy ktoś jest opętany? Dlaczego Bóg dopuszcza, żeby istniały opętania? Czym jest modlitwa o uwolnienie? Czy w czasie egzorcyzmu opętany ujawnia grzechy obecnych? Czy opętany może zabijać? Co czynić w wypadku zupełnego braku egzorcysty? Czy można egzorcyzmować niekatolika? Czy rzeczywiście demon mści się na egzorcystach? Czy egzorcyzmowany może ponownie zostać opętany? Czy istnieją zjawy? Jakie jest największe zło? Czy istnieje zło, które nie może być odpuszczone? Czy człowiek znajdujący się w piekle, może nadal kochać swoją matkę? Czy Bóg nie mógłby wypuścić potępionych z piekła zwykłym aktem łaski? Czy gdyby demon w tej chwili się nawrócił, uzyskałby przebaczenie?
Okładka książki W świetle pontyfikatu Jana Pawła II

35,00 zł 24,31 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To najbardziej „gorąca” książka o Janie Pawle II ostatnich lat. Poziom i głębia osobistej relacji Ojca Świętego z ojcem Janem Górą wprawia w osłupienie. „Okradałem go, a o­n mi na to wielkodusznie pozwalał…” To dowód, że miłość do ukochanego Papieża łamie wszelkie standardy, z protokołem dyplomatycznym na czele. „Ucałowawszy dłoń Ojca Świętego, włożyłem ją do korytka i zalałem gęstą niebieskawą To zaskakujące odpowiedzi na proste pytania. „Kiedy zapytano Jana Pawła II o jedno, najważniejsze zdanie z Ewangelii, odpowiedział:…”
Okładka książki 7 tajemnic spowiedzi

19,90 zł 13,22 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Chcę iść do Komunii, więc muszę iść do spowiedzi”. Brzmi znajomo? Dla wielu katolików spowiedź jest jedynie środkiem do celu, który oczyszcza nas z grzechu, byśmy mogli przyjmować Komunię. Lecz jak mówi nam papież Franciszek, spowiedź jest czymś więcej niż tylko „pójściem do pralni chemicznej”. Jest „spotkaniem z Jezusem, który oczekuje nas takimi, jakimi jesteśmy”. W 7 tajemnicach spowiedzi autor bestsellerów Vinny Flynn ukazuje „ukryte” prawdy tego spotkania z Jezusem, co dla wielu osób będzie całkowicie nowym spojrzeniem na spowiedź. Ta książka przemieni twoje życie.
Okładka książki O diable i demonach według św. Tomasza z Akwinu

24,90 zł 17,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Św. Tomasz z Akwinu, największy z katolickich Doktorów Kościoła, dzięki swemu niezwykle przenikliwemu umysłowi porusza wiele niespodziewanych kwestii dotyczących złego ducha i demonologii. CZY DEMONY MOGĄ CZYNIĆ DOBRO? CZY DEMONY ZNAJĄ PRZYSZŁOŚĆ? CZY DEMONY MOGĄ ZWODZIĆ LUDZI PRZEZ JAKIEŚ PRAWDZIWE CUDA? CZY WŚRÓD DEMONÓW JEST HIERARCHIA? CZY W DEMONACH JEST CIERPIENIE? CZY GODZIŁO SIĘ, ABY CHRYSTUS BYŁ KUSZONY PRZEZ DIABŁA? CZY DEMONY MOGĄ BYĆ ODPOWIEDZIALNE ZA WYWOŁYWANIE ANOMALII POGODOWYCH? CZY WOLNA WOLA W DEMONACH MOŻE PO GRZECHU POWRÓCIĆ DO DOBRA? CZY DEMONY ROZPOZNAJĄ „MYŚLI SERCA” (CZYLI WEWNĘTRZNE MYŚLI LUDZI)? SKĄD BIORĄ SWĄ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA MAGÓW? Warto dodać, iż św. Tomasz z Akwinu oprócz tego, że pisał na temat demonów, miewał z nimi również do czynienia w bezpośrednich zetknięciach.
Opakowanie Egzorcysta Miesięcznik 08/2013 nr 12

10,28 zł 7,28 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Problem nie leży w sporcie. Wywiad z wicemistrzem Polski w taekwondo, który został egzorcystą Medjugorie i karate. Niezwykły plan Maryi dla mistrza karate combat Kurs Cudów. Święta księga New Age Demoniczna strategia materializmu. Analiza wpływów ideologii: od lewicy do prawicy
Okładka książki Żyć Mszą Świętą

26,90 zł 18,68 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jak znaleźć w sobie radość płynącą z uczestnictwa we Mszy Świętej? ? Jak przygotować się do Eucharystii? ? Jak rozumieć gesty i znaki czynione przez kapłana? ? Jak działa w nas Duch Święty podczas Eucharystii? Ta książka to przystępnie napisany przewodnik odpowiadający na wiele ważnych dla chrześcijanina pytań. Przybliża poszczególne części Mszy Świętej, dzięki czemu można pełniej uczestniczyć w liturgii. Stanowi wartościową pomoc zarówno dla księży, jak i osób świeckich, pragnących owocnie przeżywać Mszę Świętą.
Okładka książki 21 sposobów modlitewnego uwielbienia

19,90 zł 13,22 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Idealna pomoc dla: • Początkujących w modlitwie, którzy chcą się dowiedzieć, czym jest Adoracja i co można robić przez „całą godzinę”; • Osób doświadczonych w modlitwie adoracyjnej, które liczą na „kolejny krok” i są otwarte na świeże inspiracje modlitewne. Poznasz nowe sposoby na: • Pełną mocy modlitwę wstawienniczą; • Uwolnienie się spod złych wpływów; • Modlitwę w wieczności już teraz; • Powierzenie się Matce Bożej; • Rozmowę z Bogiem; • Poznanie Pisma Świętego; • Zbliżenie się do Boga jako Ojca; • Przebaczenie; • I jeszcze wiele, wiele więcej!
Okładka książki Serce z ciała. Między demonem a Chrystusem...

24,90 zł 17,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Agnieszka Dembek przez wiele lat żyła w obecności demona. Widziała go, słyszała i czuła. Każdego dnia rozmawiała z nim o Bogu, o ludziach i życiu. Wiele z tych rozmów przytacza. Demon katował ją fizycznie, psychicznie i duchowo. Była nakłaniana do uwodzenia księży, zabójstwa swego egzorcysty, wreszcie do samobójstwa. Podejmowała z diabłem zakłady o dusze innych. Sięgnęła dna. Dziś jest wolna. Egzorcyzmy trwały wiele lat. Kiedy postanowiła napisać tę książkę szatan zaatakował: ?Patrzył mi prosto w oczy. Zawarczał wściekle. Gdyby tylko mógł, już wtedy zabiłby mnie na miejscu. Chwycił mnie za gardło i uniósł w górę, przyciskając do ściany. ? Nie możesz ? powiedział. ? Nie wolno ci o mnie mówić. Nikt ci nie uwierzy. Nikt tego nie przeczyta.? Wszystkim sceptykom i wątpiącym daję świadectwo. Tak, historia Agnieszki jest wiarygodna, jest prawdziwa. ksiądz Maciej Gutmajer, egzorcysta diecezji bydgoskiej,
Okładka książki Nowy lepszy świat

24,90 zł 15,95 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zagadkowa treść objawień fatimskich nadal jest jedną z największych tajemnic ostatniego stulecia. Kościół na przestrzeni lat stopniowo odsłaniał wiernym fragmenty przesłania. Jednak dzień ujawnienia trzeciej części tajemnicy przyniósł wielkie rozczarowanie. W wątpliwość podawano autentyczność i kompletność odkrytych treści. Czy faktycznie w 2000 roku nie usłyszeliśmy wszystkiego? Książka pozwala nam dotrzeć do nieujawnionej dotąd prawdy. Niezwykła, wielowarstwowa struktura objawień ukrywa bowiem więcej niż to, co wypowiedziane zostało wprost. Pozwala dotrzeć do danej nam niesamowitej obietnicy? Począwszy od pontyfikatu Pawła VI, papieże zaczynają mówić, że przed nami, gdzieś za horyzontem, znajduje się ?nowy, lepszy świat?. Jezus ogłosił: Wasze dzieci będą żyły w innym świecie i za to możecie śpiewać pieśni chwały waszemu Stwórcy i składać Mu dziękczynienia. Wizjonerka ?Anna?,USA 2003 A więc stanie się to najpóźniej za kilkanaście lat?
Opakowanie Egzorcysta Miesięcznik 4/2013

10,00 zł 6,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nowoczesne narzędzie ewangelizacji i obrona przed agresywną promocją magii, okultyzmu i ezoteryzmu. Piszemy o zagrożeniach i pokazujemy sposoby, jak się przed nimi ustrzec. W numerze: Człowiek wybiera sam: Bóg do końca oferuje swą łaskę Zbrodnie w imię Szatana: Przemilczane podłoże głośnych zabójstw Czy Bogu "udała się" starość? - Maryja objawiła się jako stara, schorowana i cierpiąca... Cristiada - Meksykańscy obrońcy wiary Recenzja - Rzym. Miejsca straceń miejscami kultu.
Opakowanie Egzorcysta Miesięcznik 5/2013

10,00 zł 6,54 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nowoczesne narzędzie ewangelizacji i obrona przed agresywną promocją magii, okultyzmu i ezoteryzmu. Piszemy o zagrożeniach i pokazujemy sposoby, jak się przed nimi ustrzec. W NUMERZE: Castle Party - demoniczna impreza "kulturalna" Bez przebaczenia nie ma uzdrowienia - rozmowa z charyzmatykiem ojcem Józefem Witko Rozmowy z aniołami - wizje Marii z Agredy Piękna i bestia - pułapka sagi "Zmierzch" Recenzje - jak dyskutować z ateistą
Okładka książki Kuszenie dotyczy każdego

Kuszenie dotyczy każdego

Posacki Aleksander

36,90 zł 25,63 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Okultyzm i ezoteryzm przestały być strawą dla nielicznych wtajemniczonych, a stały się "duchowymi hamburgerami" dla mas." ks. Aleksander Posacki Ojciec Posacki jest jednym z pierwszych, którzy trafnie rozpoznali w Polsce zjawisko nowych zagrożeń duchowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie jego wybrałem na swego rozmówcę, gdy postanowiłem nakreślić mapę duchowych zagrożeń.
Okładka książki Jednostki specjalne. Niezwykłe wywiady z frontu...

39,00 zł 27,09 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Liczba chrześcijan nie ma obecnie znaczenia, najważniejsza jest jakość wiary. ks. Jakow Krotow Ujmując rzecz egoistycznie, nie chcę spędzić wieczności w piekle. Moja wiara uczy mnie, że piekło jest gorsze od czegokolwiek, co można sobie wyobrazić. Tom Monagham
Okładka książki Drzwi Aniołów T.1 Spisek w Efezie

34,90 zł 24,24 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli znasz WŁADCĘ PIERŚCIENI lub OPOWIEŚCI ZNARNII przeczytaj koniecznie DRZWI ANIOŁÓW fascynującą opowieść oświecie widzialnym iniewidzialnym. Pewnego wieczoru spokojne życie Jana Baptysty nagle obraca się wkoszmar. Gimnazjalista jest świadkiem zaciętej walki między dwoma niezwykłymi postaciami omłodego chłopca, który przybył zinnej epoki. Ponadzwyczajnych gościach pozostał jeden jedyny ślad: tajemniczy gwóźdź.Wraz zeswoją przyjaciółką, Łucją, Jan Baptysta podejmuje szaleńcze śledztwo. Nie zdają sobie sprawy, wjak niezwykłej przygodzie przyjdzie imuczestniczyć. Drzwi strzeżone przez benedyktyńskiego mnicha zaprowadzą ich doświata niedostępnego dla ludzi. Rozpoczyna się walka pomiędzy światłem iciemnością.Jaki sekret, skrywany odwieków, odkrywają Jan Baptysta iŁucja? Czy będą potrafili oprzeć się podstępnym zabiegom Przeciwnika, anioła zła, który zwściekłością zaatakuje tych dwoje młodych przyjaciół?Tę niezwykłą przygodę autor opowiada zprawdziwym humorem,wyobraźnią iuderzającym realizmem. Zwielką wprawą odkrywa przed nami głębię zranionej ludzkiej natury, która może zostać przemieniona iumocniona. Młody czytelnik maszansę poznać pasjonującą prawdę oswoim własnym życiu.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj