KATEGORIE [rozwiń]

Mark Victor Hansen

Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika kotów

39,90 zł 21,94 zł


Koty, ach, te koty Tajemnicze, charakterne, czułe, inteligentne Zazdrościmy im wdzięku, z jakim się poruszają, sprawności fizycznej, która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem, i zwinności, z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala, żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości, a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach, i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal, oczekując smakowitego posiłkuNie wszyscy przepadają za kotami, ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru, łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek, niskie, przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje, które potrafią skruszyć nawet skałę, a co dopiero ludzkie serce.Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach tej książki spotkacie najrozmaitsze koty śmieszne, odważne, uparte, zakochane, energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne co opowiadanie, to kot, a co kot, to obyczaj.
Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika psów

39,90 zł 21,94 zł


Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy.Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa.Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie.Psy nie są całym naszym życiem, ale czynią nasze życie całością - Roger Caras.
Okładka książki BALSAM DLA DUSZY NAUCZYCIELA

44,90 zł 26,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zbiór krótkich opowiadań, które trafią do serca każdego pedagoga.Balsam dla duszy nauczyciela jest źródłem bezcennej wiedzy o potędze miłości, odwadze i zdobywaniu autorytetu. W tych opowieściach o nadziei i miłości, które nierozerwalnie splatają się z szarą rzeczywistością, rozpoznasz z pewnością siebie i swoich uczniów. Zrozumiesz, że kolejne wyzwania, jakie stawia przed Tobą ta praca, otwierają nowe możliwości, które pozwolą ci zmienić czyjeś życie.Opowieści z tomu Balsam dla duszy nauczyciela, napisane przez nauczycieli, pedagogów i byłych uczniów, pomogą ci zrozumieć zmagania, cierpienia, udręki i zwycięstwa, które stają się udziałem wszystkich wychowawców, oraz przypomną, że również i ty podobnie jak wszyscy, którzy pracują z dziećmi masz wielki wpływ na kształtowanie osobowości swoich uczniów.
Okładka książki Cuda w Tobie

27,00 zł 15,79 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W Piśmie Świętym można znaleźć wiele opisów spektakularnych cudów. Ale to nie jedyne ich rodzaje. Istnieją również cuda, które zdarzają się nam wszystkim i dzieją się wszędzie wokół nas, na całym świecie.Te czynności lub słowa, często proste i zwyczajne, z czasem potrafią całkowicie zmienić bieg naszego życia. Zainspiruj się tą książką spróbuj odszukać cuda w swoim życiu i czyń kolejne każdego dnia.""Cuda w tobie to wyjątkowa książka, która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów, dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich wsobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej, przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.""Daniel Amen, MD, autor Change Your Brain, Change Your Life""Cuda oczarowują ludzką duszę. Mój przyjaciel Mark Victor Hansen w prosty sposób uczy, jak możemy doświadczać i czynić więcej cudów, niż kiedykolwiek nam się śniło.""Peter Guber, prezes Mandalay Entertainment, autor bestsellera Tell to Win, właściciel Los Angeles Dodgers i Golden State Warriors
Okładka książki Jednominutowy milioner

44,90 zł 34,55 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy chciałbyś poznać tajemnicę, która pozwoli ci zdobyć pieniądze, o jakich zawsze marzyłeś? Dwaj autorzy światowych bestsellerów, bazując na swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w nauczaniu ludzi sztuki osiągania niezwykłego bogactwa i sukcesu, ujawniają swoje sekrety. Mark Victor Hansen, współtwórca fantastycznej serii książkowej Balsam dla Duszy (Chicken Soup for the Soul), oraz Robert G. Allen, jeden z czołowych na świecie ekspertów finansowych, pomogli tysiącom ludzi zostać milionerami. Dziś twoja kolej. Czy da się „zrobić” milion dolarów w ciągu zaledwie jednej minuty? Odpowiedź może być zaskakująca. Jednominutowy milioner przedstawia całkowicie nową metodę „program milionera”, który może zmienić twoje życie, ucząc cię, w jaki sposób: - stworzyć bogactwo, mając na początku niewiele albo nic; - wykorzystywać siłę dźwigni do szybkiego pomnażania bogactwa; - pokonywać obawy, by móc podejmować rozsądne ryzyko; - wykorzystywać „jednominutowe” nawyki w celu długoterminowego tworzenia bogactwa. Jednominutowy milioner to rewolucyjna metoda tworzenia bogactwa, a zarazem potężny program odkrywania samego siebie. Są to w istocie dwie książki: powieść i podręcznik biznesu. Każda z nich jest pomyślana w taki sposób, by umożliwić innego rodzaju uczenie się, a czytelnik może w pełni zintegrować oba te procesy w naukę, która odmieni jego życie. Strony nieparzyste książki przedstawiają fikcyjną historię kobiety, która musi zarobić milion dolarów w ciągu 90 dni, jeśli nie chce na zawsze stracić dwojga swoich dzieci. Na stronach parzystych przedstawione są praktyczne, szczegółowo wyłożone strategie i techniki sprawdzające się w rzeczywistości. Znaleźć tam można ponad 100 „minut milionera”, z których każda stanowi zwięzłą i bezcenną lekcję zawierającą konkretne techniki tworzenia bogactwa. Lekcje te jednak nie ograniczają się do tego, jak zostać milionerem – traktują o tym, jak stać się milionerem światłym, który zgodnie z etycznymi zasadami tworzy swoje bogactwo, utrzymuje je i dzieli się nim. Bez względu na to, czy twoim celem jest mniej niż milion dolarów, czy może wiele razy więcej, zawsze można osiągnąć więcej. Jednominutowy milioner pokaże ci, jak to zrobić.
Okładka książki Balsam dla duszy. Opowiad. krzepiące serce

37,91 zł 22,73 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Najlepsze z opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecieJack Canfield i Mark Victor Hansen, dwóch najznakomitszych amerykańskich gawędziarzy, ofiarowuje nam humor i mądrość, nadzieję i siłę, dzięki którym łatwiej przetrzymać trudne chwile.Jeśli pewnego dnia zechcesz przekonać kogoś do działania, zainspirować przyjaciela, nauczyć czegoś własne dziecko, w tej książce znajdziesz słowa, których szukasz...Jack Canfield
Okładka książki Balsam dla Duszy nastolatka - Jack Canfield

35,90 zł 21,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

      Drogi Nastolatku!       Oto masz wreszcie książkę dla siebie. NAPRAWDĘ. Znaj­dziesz w niej różne historie, które wywołają twój śmiech, a być może i łzy. Ta książka będzie niczym najlepszy przyja­ciel. Gdy znajdziesz się w potrzebie, opowie ci jakąś historię, która sprawi, że poczujesz się lepiej. Gdy będziesz samot­ny, dotrzyma ci towarzystwa, a gdy pomyślisz o przyszłości, powie ci: „Tak, uda ci się to, co postanowiłeś". Są w niej opowieści o spełnionych marzeniach i straconych miłościach, o przezwyciężaniu nieśmiałości i próbach samobójstwa. Są też opowiadania o zwycięstwach i historie tak smutne, że z pewnością uronisz nad nimi łzę. A każde z nich skierowane jest do ciebie.             W jaki sposób należy czytać tę książkę       Czytaj ją tak, jak chcesz. Możesz przeczytać ją od początku do końca lub wybierać poszczególne opowiadania. Jeśli stwierdzisz, że jakiś temat dotyczy właśnie ciebie lub szczegól­nie cię zainteresuje, zacznij najpierw od niego.       Oto, co powiedziała Diana Verdigan, która czuje się zwią­zana z opowiadaniem pod tytułem Tygrysiczka:                   Czułam to samo, kiedy musiałam rozstać się ze swoim kotem. Żadnego gniewu, odmowy uznania faktu, żad­nej histerii. Po prostu akceptacja tego, co nieuniknio­ne. I również zapłaciłam za to wysoką cenę. Całkiem możliwe, że ten chłopak nigdy nie zdecyduje się już na zwierzaka.       Ta książka nigdy się nie kończy. Mamy nadzieję, że będziesz ją czytać ciągle od nowa, że będziesz wracać do niej, gdy po­jawi się jakiś problem lub gdy będziesz potrzebować inspiracji czy rady.       Pewna nastolatka, Kara Salsburg, napisała do nas o swo­ich spostrzeżeniach na temat innych książek z cyklu Balsam dla duszy: „Czytam je ciągle od nowa, gdyż są moim naj­wspanialszym doświadczeniem czytelniczym".       „Uwielbiam czytać Balsam dla duszy" - napisała czterna­stolatka, Shannon Richard. - „Stwierdziłam, że te opowiada­nia nadają mojemu życiu nowy sens".             Dziel się z innymi       Poprosiliśmy grupę czytelników, by oceniła nasze opowia­dania. Jedna z czytelniczek powiedziała nam, że po lekcjach przychodzili do niej przyjaciele i na zmianę czytali na głos fragmenty książki.       Czytając ten Balsam, zorientujesz się, że nie sposób za­trzymać te historie jedynie dla siebie. Będziesz chciał podzielić się nimi z przyjacielem. Mamy liczne informacje, że nastolatki czytają sobie opowiadania przez telefon lub zostają u przy­jaciół do późna w nocy, aby „przeczytać jeszcze tylko jedną historię".
Okładka książki Złam kod milionerów

39,90 zł 28,19 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dlaczego jedni ludzie ledwie wiążą koniec z końcem, a inni opływają w dostatki? Czy tym drugim pisane jest lepsze życie? A gdybyś mógł zdobyć fortunę, nie tracąc niczego, co jest ci drogie — twoich wartości, zdrowia, przekonań duchowych, wolności, przyjaciół ani rodziny? Stać cię na więcej niż myślisz — autorzy tej książki wiedzą to z pierwszej ręki. W tej książce Hansen i Allen łączą siły i odkrywają sekret światłego bogactwa. Omawiają cztery kody fortuny i pokazują, jak je złamać: * Kod przeznaczenia * Kod pryzmatu * Kod anioła * Kod gwiazdy W kolejnych rozdziałach znajdziesz historie ludzi, którzy odkryli, jak niezwykłe życie jest im pisane i zaczęli podążać śladami swego przeznaczenia. Ty zrobisz to samo, ale najpierw dowiesz się, jak zamienić w miliony to, co już posiadasz, nauczysz się tworzyć swoje światłe sprawozdania finansowe i przekonasz się, że zarabianie pieniędzy idzie w parze z dzieleniem się posiadanymi skarbami. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że dźwignia, która wyniesie cię wysoko w górę, jest w tobie — musisz tylko za nią pociągnąć, robiąc to, co w naturalny sposób wychodzi ci najlepiej. Twoja światła droga do bogactwa torowana ogniem żywej pasji rozpocznie się, gdy tylko uświadomisz sobie, co jest ci w życiu najdroższe (słowa książki pomogą ci odnaleźć tę pasję). Owszem, ta droga będzie wymagać od ciebie determinacji i ciężkiej pracy, lecz gdy już złamiesz kod milionerów, poczujesz, że po prostu „tak trzeba”. I życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej. Czy jesteś gotów zostać światłym milionerem?
Okładka książki Balsam dla Duszy dziewczyny

39,90 zł 24,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Życie dziewczyn we współczesnych czasach bywa skomplikowane i trudne. Co jest ważniejsze: dobry fenotyp czy genotyp? Lepiej być prymuską czy dziewczyną w stylu glamour? Jeśli masz takie dylematy, sięgnij po pomocną dłoń – w tym wypadku książkę Balsam dla duszy dziewczyny”. Catherine Lee, wydawca „Discovery Girls” Od lalek Barbie do pierwszego biustonosza, od przytulania się do pluszowego misia po taniec w ramionach pierwszego chłopaka – czas dorastania to okres rewolucyjnych zmian. Czytając Balsam dla duszy dziewczyny, zrozumiesz, że zagubienie, presja rówieśników, odrzucenie, rozwód rodziców, strata bliskiej osoby – to problemy, z którymi można sobie poradzić. W tej książce znajdziesz też zabawne historyjki z gatunku „tylko dla dziewczyn”, opowieści o przyjaźni, wstydliwych momentach, zmianach zachodzących w ciele i pierwszych miłościach. W każdej zawartej tu opowieści znajdziesz dowody na to, że inne dziewczyny przechodzą przez to samo co ty, i że nie jesteś odosobniona.
Okładka książki Balsam dla Duszy babci. Kolorowe nitki czasu

39,90 zł 23,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nieważne, czy jesteś babcią z wieloletnim stażem, czy może dopiero wszystko przed tobą. Znajdziesz tu pełne ciepła i humoru historie o uniwersalnych przeżyciach wszystkich babć – o telefonie zwiastującym, że twoje własne dziecko zostanie mamą, o tym, jak to jest, gdy po raz pierwszy bierzesz w objęcia swoje najpiękniejsze na świecie wnuczątko, i o dniu, kiedy opiekując się nim, nagle uświadamiasz sobie, że wielkie problemy to tylko drobnostki, którym łatwiej zaradzić miłością niż dydaktyzmem. Balsam dla duszy babci to pochwała wszystkich babć – kobiet, które potrafią zarazem rozpieszczać i wymagać, które obdarzają bezwarunkową miłością i bezcenną mądrością, które zawsze dla swoich wnucząt mają mnóstwo dobrych rad i… ich ulubione lody. To wspaniałe podziękowanie dla tych szczególnych kobiet, które ubogacają nasze życie radością i miłością. Jack Canfield i Mark Victor Hansen to autorzy bestsellerowego cyklu książek Balsam dla duszy. Pomagają innym w rozwoju osobistym i zawodowym. LeAnn Thieman jest zawodową mówczynią i współautorką kilku Balsamów.
Okładka książki Balsam dla Duszy walczącej z rakiem

43,90 zł 26,49 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w „klubie chorych na raka” – zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich – wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja. Jonathan Alter, „Newsweek” Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: „Ma pan raka” i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem. Doug Ulman, trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki. Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek – począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne. Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo. Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego –zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego – kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej. Becky Natrajan, lekarz medycyny Krzem Pierwiastek życia Spis treści: Wstęp David Tabatsky 1 JAK GROM Z JASNEGO NIEBA Straszydło Bob Lenox Dzielny pająk Jamie Farris To nie odpowiedź, lecz pytanie Andrew E Kaufinan -Gdy sama stałam się pacjentką Hester Hil! Scbnipper Otępiały Josepb O'Rourke Twardziel Liz Elliott Rak nie pokona miłości Emily Beauer Jak to powiedzieć? Berijamin Sickwartz Rak daje w kość Etrtmane Trurnan Od korony, przez guz, do drużyny Elalne Truman 2 NIE TAK SZYBKO Moja córka zmienia dla mnie świat Becky Campbell Srnith Biedna odpowiedź Daniel Burns Dlaczego się uśmiechasz? Cassre Silna Liczby, które rządzą moim życiem Nisha Drummond Cewnik Jasari Ztmmerman Jak walczę z rakiem Amcmdo Racette Pozytywne nastawienie Frank Emerson Wielka Zmiana Za Zette Scott Stań do walki z chorobą Rober Cel naw Szczególne chwile Lori Brower 3 NA DOBRE l NA ZŁE Cieszę się, że żyje Shereen Moje doświadczenie z rakiem Jonathan Rowe Moja mantra Donna Reames Rich Ci, co przeżyli, rządzą! Matthew Zachary Silniejsza Natalie Flechsig Wyjdź za mnie Charles Marshall Od smutku do radości Christine Durbin Komu trudniej - kobiecie chorej na raka czy jej mężowi? Marc Si/oer Rak moimi oczyma Amy Chmielewski Jak szukamy nowych leków na raka Morfc McKin/oy 4 NIEDOKOŃCZONE SPRAWY Mój nowotworowy triatlon Susie Leonard Weller Wciąż pnę się w górę Sean Swarner Na cześć siostry Ke//y Espy Jedzcie szarlotkę Daue Balch Moja podróż Daniela Palik Czerwony irokez Spin Zucker Jak odzyskałam tatę Alysia Zucker Pierniki z cynamonem i Góry Skaliste Bormie Jarvis-Lowe Sala nadziei Al Colo Moje nowe życie Debra Mon/ord 5 SNY I KOSZMARY W ringu Ali Zidet Meijers Oda do radości Charlotte Wheeler Medycyna nuklearna Nicholas Samaros 11:11 Pafience Moore Baloniki Allyson Hellyer Ja cię kocham jeszcze bardziej Julia Singer Katz Jak długo? Peler Collins Pocałunek Anetta Nowosielska Bielizna marki „Honeydew" Gretchen Whiting Co może, a czego nie może zrobić lekarz Paul Winick 6PARTNERZY Wyznania opiekunki osoby chorej na raka Cynthia Siegfried Nasza mantra Ker\ Wachsberger Dziwadlo Lindsey Go/dhogen Najgorszy materiał na rnęża Rosa/inde Błocie Jak mogę pomóc? Barry Katz Moc przemiany Kathleert Gerard Weranda Vince i Rebecca Yauger Przyjaciółki wspólnie wałcza z rakiem Pam Washek List do pacjentów Sharon Parkes Słuchać z miłością Marslia Da/e i Marc Siluer 7 GDY ODCHODZĄ CI, KTÓRYCH KOCHAMY Obietnica dana córce Lauren Spiker Historia Eve!yn Pius Komau Trzy tygodnie milczenia Eleonor Bergholz Prysznic Laura L Strebe! Uzdrawiająca moc lodów Joe Haysletl, junior Teraz żałuję Erika Voge! Hoffman List Cnristopner Bodę// Jedna z nieskończoności Helen Luo Najlepszy przyjaciel człowieka Danie/ Moliłor , Anioły Angie Edge 8 LĘK I NADZIEJA Pozytywne treści Deborah Shouse Ale przecież świetnie się czuję! Jim Paddock Włosy chemo Susan Farr-Fahncke Lek Micnael D Gingerich Błazeństwo na poważnie Karen McCarly Czy piorun może trafić kogoś dwa razy? Tamaro Kraus Efekt motyla Arnie Preminger Kobieta ma prawo wyboru Liliie D Shocfcney Boża walka Joseph Ciuitella Lęk przed nadzieją Marska Dale 9 POZWOLIĆ ODEJŚĆ Jak pielęgniarki pielęgnują pielęgniarki Sztafeta dla życia Dobre pożegnanie Jess Knox Głos drugiej strony Nieznany anioł Elaine Herrin Onley Pamiętny czas Georgia Shaffer List do siostry Miłce Sacfteti Życie to dobra rzecz Lina która łączy LaVerne Otis Wizyta domowa Glenn Bub/ey 10 WCHODZĄC W ŚWIATŁO Choruje na raka Amy Breitmann Nic nie jest dla mnie oczywiste Joe Schneider Moja krzywa doświadczeń Bella Saltzer Miłość większa niż śmierć John G Watson Dar od losu Annę Shaw Heinnch Pięć minut Werner Haas Upokarzające doświadczenie Lori L Smart Miłość potrafi Megha Bajaj 9139 Trauis Eisenbise Ta chwila Taylor Gettmger Jestem gigantem Sanna Smith Autorzy tekstów Kim jest Jack Canfield? Kim jest Mark Victor Hansen? Kim jest David Tabatsky? Podziękowania Organizacje i fundacje przywoływane w zebranych w książce relacjach Zmieniaj swoje życie na lepsze każdego dnia Podziel się z nami swoja historią TO TYLKO SŁOWO Elizabeth Bayer we współpracy z Dauidern Tabatskym Wstęp 1 Myślisz tak jak mówisz 2 Wybór należy do ciebie 3 Pytaj o wszystko! 4 Postaraj się o lekarzy, którym ufasz 5 Uporządkuj swoje sprawy - przed operacją 6 Nie milcz, gdy chodzi o ciebie! 7 Otwórz serce i przywołaj nauczycieli S Przygotuj się na nieprzewidziane 9 Przyjąć boską interwencję 10 Wracaj do życia krok po kroku 11 To w końcu przecież moja pochwa! 12 Spójrz jeszcze raz na swoje przyjaźnie Posłowie Miłość Elizabełh Patty Bayer Tmup Noty o autorach Podziękowania Patty Bayer Tmup i Dauid Tabatsky
Okładka książki Balsam dla Duszy podróżnika

39,90 zł 24,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać.Opowiadania o przygodzie, inspiracji i życiowych olśnieniach opiewające ducha podróży Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać. Opowieści zawarte w tej książce dowodzą, że w podróży, podobnie jak w życiu, to często nieplanowane wydarzenia dają nam największe możliwości rozwoju, a nieoczekiwana zmiana trasy, małe odstępstwo od wyznaczonej marszruty, uczy nas nie bać się nieznanego, lecz ochoczo przyjmować niespodzianki, które ze sobą niesie, i delektować się nimi. Balsam dla duszy podróżnika rozpali ducha przygody, pomoże odnaleźć głębszą więź z ludźmi na całym świecie i docenić dobrodziejstwa podróżowania. Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy święcącego tryumfy na listach najpoczytniejszych książek „New York Timesa” i „USA Today” bestsellerowego cyklu Balsam dla duszy, poświęcili swoje życie osobistemu i zawodowemu rozwojowi innych. Steve Zikman jest autorem książki The Power of Travel: A Passport to Adventure, Discovery and Growth, oraz felietonistą National Business Travel Association. Jest też założycielem portalu GOscape.com, którego zadaniem jest wzbogacanie i poszerzanie naszego rozumienia i uznania dla podróży, przyrody i przygody zwanej życiem.
Okładka książki Jednominutowa gotówka zarabiaj dużo

44,90 zł 35,44 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Większość książek zaczyna się od wprowadzenia - krótkiego wstępu po­przedzającego właściwą część książki. My chcielibyśmy, aby nasze wprowadze­nie wprowadzało cię w twoją przyszłość. Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, czytając ostatnią stronę książki Jednominutowa gotówka. Je­żeli w chwili obecnej nie narzekasz na stan swojego konta, w ciągu dziewięć­dziesięciu dni możesz znaleźć się na najlepszej drodze do wolności finansowej. Jeżeli jednak, podobnie jak miliony innych ludzi w okresie słabej koniunktury gospodarczej, borykasz się z problemami finansowymi, stworzysz plan przy­wrócenia finansowego ładu w swoim życiu i dowiesz się, jak pozbyć się finanso­wych zmartwień raz na zawsze. Wystarczy, że będziesz ten plan realizował. Jakie to uczucie? Przenieś się teraz myślami w przyszłość o dziewięćdziesiąt dni. Wyobraź sobie, że twoja finansowa przygoda zakończyła się powodzeniem. Zrzucasz z ramion kolejne finansowe ciężary W twoim życiu pojawiły się dodatkowe stru­mienie dochodów - to niewielkie strumyki, które nawadniają i użyźniają twoją wysuszoną finansową glebę. Zima się skończyła, przyszła wiosna. Już niedługo będziesz mógł dokonać obfitych zbiorów pieniędzy. A teraz wybiegnij w przyszłość o cały rok. Po zadłużeniu na karcie kredy­towej i innych obciążeniach finansowych pozostały już tylko wspomnienia. To przeszłość. Twój styl życia wyraźnie się ustabilizował, masz teraz większe szanse na dostatnie życie. Wokół ciebie pojawia się coraz więcej oznak bogactwa - rosnące saldo na rachunku, powiększający się portfel inwestycji, zyskujące na wartości aktywa. Musisz się uszczypnąć. Czy ja śnię? Czy to wszystko dzieje się naprawdę? Owszem. Istnieją setki przepisów na to, jak powoli i bez wysiłku upichcić sobie finan­sową ucztę. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy - w dzisiejszych czasach więk­szość z nas potrzebuje dodatkowej gotówki w krótkim czasie. Z tego względu w książce Jednominutowa gotówka skoncentrujemy się na przepisach na dania do odgrzania w kuchen­ce mikrofalowej, dzięki którym zapewnisz sobie przypływ gotówki w czasie nie dłuższym niż dziewięćdziesiąt dni. Pokażemy ci, jak wyposażyć finansową kuchnię, jakie przybory kuchenne nabyć oraz jak się zorganizować, by w możli­wie najkrótszym czasie wieść pełne i dostatnie życie. Książka Jednominutowa gotówka ma na celu przedstawić ci kilka podstawowych niestandar­dowych przepisów na generowanie niekończących się comiesięcznych strumieni gotówki. Jak byś zareagował, gdybyśmy powiedzieli ci, że już za rok będziesz mógł przestać pracować, jeśli tylko poświęcisz temu godzinę dziennie? Nawet nie musiałbyś wstawać w tym celu od kuchennego stołu. Jeżeli kusi cię taka perspektywa, zachęcamy do dalszej lektury, ponieważ w kolejnych rozdziałach przedstawimy przepisy na tego rodzaju życie.
Okładka książki Najlepsza Reszta Życia

40,95 zł 33,14 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Mark Victor Hansen, Art Linkletter znane osobowości medialne, wykładowcy i autorzy wielu publikacji, w swojej ksiązce, pełnej pasji i humoru, próbują odpowiedzieć na pytanie, jak postępować, aby uczynić starość najlepszym okresem swego życia.
Okładka książki Balsam dla Duszy. Historie miłosne

35,90 zł 25,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, gdy nie oczekujemy niczego w zamian. Antoine Saint-Exupéry Zdarza się taka od pierwszego wejrzenia albo rodzi się powoli między dobrymi przyjaciółmi, a czasem uderza jak grom z jasnego nieba - zawsze jednak odmienia życie. Książka Balsam dla duszy: Historie miłosne przeniesie cię do chwil pełnych oddania i bezwarunkowej miłości. Kto mógłby zapomnieć, jakie to uczucie unosić się w powietrzu, mieć wspólne tajemnice, o których nikt inny nie wie, lub marzyć o chwilach intymności? W tym zbiorze opowiadań znajdziesz historie kochanków, którzy sądzili, że bezpowrotnie utracili miłość, a tymczasem na nowo obudzili ją w sobie tuż przed zmierzchem życia, opowieści o odkrywaniu kiełkującego uczucia i trwałej miłości, jaka łączy przyjaciół, krewnych oraz rodziców i dzieci. Balsam dla duszy: Historie miłosne obudzi w tobie najcenniejsze wspomnienia i zainspiruje do stworzenia nowych. Jack Canfield i Mark Victor Hansen są współtwórcami bestsellerowej serii Balsam dla duszy. Obaj są wziętymi mówcami motywacyjnymi. Peter Vegso jest wydawcą Balsamu dla duszy oraz współautorem wielu książek z tego cyklu.
Okładka książki Balsam dla Duszy zakochanej

33,90 zł 20,16 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Inspirujące i prawdziwe historie o miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Te czułe, płynące prosto z serca, inspirujące i prawdziwe historie są hołdem złożonym miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Losy opisanych w tej książce par oraz sekrety budowania i przetrwania ich związków są wzruszające, ale też podnoszą na duchu. Niektóre z tych opowieści pomogą ci na nowo wzniecić ogień w twoim związku, inne sprawią, że docenisz wpływ miłości na rozwój osobowości. Jeszcze inne dadzą pewność, że chociaż miłość dotyka każdego z nas w inny sposób, nigdy nie pozostajesz sam ze swoimi doświadczeniami. Balsam dla duszy zakochanej jest książką dla każdego, kto kiedykolwiek był zakochany, jest zakochany teraz lub ma nadzieję na miłość. Opowiadania te pozostawią niezatarty ślad w twoim sercu, zainspirują do życia przepełnionego radością, miłością i wdzięcznością.
Okładka książki Balsam dla Duszy kobiety. Małe radości i smutki...

37,90 zł 22,91 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

,,Balsam dla duszy kobiety"" pozwala odpocząć i znaleźć ukojenie, dając niezapomniane chwile wzruszeń. Te opowieści przypominają nam, co tak naprawdę znaczy być kobietą czy dziewczyną w dzisiejszym skomplikowanym świecie - mieć odwagę, poczucie własnej godności i przyjaciół, którzy pobudzają nas do sięgania po marzenia. Każda zapracowana kobieta powinna poświęcić parę minut swojego dnia na poczytanie tych opowiadań. Wniosą one świeżość, inspirację i równowagę do jej życia.
Okładka książki Balsam dla Duszy miłośnika kotów

42,90 zł 25,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Koty, ach, te koty... Tajemnicze, charakterne, czułe, inteligentne... Zazdrościmy im wdzięku, z jakim się poruszają, sprawności fizycznej, która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem, i zwinności, z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala, żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości, a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach, i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem - godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal, oczekując smakowitego posiłku... Nie wszyscy przepadają za kotami, ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru, łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek, niskie, przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje, które potrafią skruszyć nawet skałę, a co dopiero ludzkie serce. Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach książki Balsam dla duszy miłośnika kotów spotkacie najrozmaitsze koty - śmieszne, odważne, uparte, zakochane, energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne - co opowiadanie, to kot, a co kot, to obyczaj.
Okładka książki Balsam dla Duszy miłośnika psów

42,90 zł 26,31 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji - psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy. Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa. Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach - śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj