KATEGORIE [rozwiń]

Jack Canfield

Okładka książki Zasady Canfielda. Rusz się stąd gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być!

54,00 zł 35,56 zł


Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem, autorem bestsellerowych książek, wielokrotnym triumfatorem rankingu New York Times'a.Jack Canfield, współtwórca niezwykłej serii ""Balsam dla duszy"", przedstawia zasady, które zgłębiał i zgodnie z którymi żył przez ponad 30 lat, zebrane i uprzystępnione w tej oto książce.Studiując owe Zasady... dowiesz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. Będąc czymś znacznie więcej niż zaledwie zbiorem dobrych pomysłów, książka prezentuje 64 ponadczasowe reguły, którymi na przestrzeni wieków kierowali się mężczyźni i kobiety sukcesu.Są wśród nich guru zarządzania wielcy, nieraz dziś już legendarni menedżerowie znanych i cenionych firm, światowej sławy sportowcy, wybitni politycy, ale również ludzie wydawałoby się całkiem przeciętni, jednak potężni duchem.Te reguły, praktykowane każdego dnia, dokonają w twoim życiu takich przekształceń, o których Ci się nie śniło!""Zasady Canfielda są proste, ale wyniki, jakie dzięki nim osiągniesz, będą niezwykłe!""Anthony Robbins, autor książki ""Obudź w sobie olbrzyma""""Zasady... to książka, która pomoże Ci stać się mistrzem życia. Osobiście dużo nauczyłem się od Jacka Canfielda i ufam, że i ty wiele się od niego nauczysz"".dr John Gray, autor książki ""Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus""JACK CANFIELD amerykański trener sukcesu, współtwórca serii książek ""Balsam dla duszy"". Jest uznanym na świecie mówcą i częstym gościem popularnych programów radiowych i telewizyjnych. Mieszka w Santa Barbara w Kalifornii.
Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika kotów

39,90 zł 21,94 zł


Koty, ach, te koty Tajemnicze, charakterne, czułe, inteligentne Zazdrościmy im wdzięku, z jakim się poruszają, sprawności fizycznej, która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem, i zwinności, z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala, żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości, a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach, i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal, oczekując smakowitego posiłkuNie wszyscy przepadają za kotami, ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru, łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek, niskie, przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje, które potrafią skruszyć nawet skałę, a co dopiero ludzkie serce.Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach tej książki spotkacie najrozmaitsze koty śmieszne, odważne, uparte, zakochane, energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne co opowiadanie, to kot, a co kot, to obyczaj.
Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika psów

39,90 zł 21,94 zł


Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy.Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa.Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie.Psy nie są całym naszym życiem, ale czynią nasze życie całością - Roger Caras.
Okładka książki BALSAM DLA DUSZY NAUCZYCIELA

44,90 zł 26,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zbiór krótkich opowiadań, które trafią do serca każdego pedagoga.Balsam dla duszy nauczyciela jest źródłem bezcennej wiedzy o potędze miłości, odwadze i zdobywaniu autorytetu. W tych opowieściach o nadziei i miłości, które nierozerwalnie splatają się z szarą rzeczywistością, rozpoznasz z pewnością siebie i swoich uczniów. Zrozumiesz, że kolejne wyzwania, jakie stawia przed Tobą ta praca, otwierają nowe możliwości, które pozwolą ci zmienić czyjeś życie.Opowieści z tomu Balsam dla duszy nauczyciela, napisane przez nauczycieli, pedagogów i byłych uczniów, pomogą ci zrozumieć zmagania, cierpienia, udręki i zwycięstwa, które stają się udziałem wszystkich wychowawców, oraz przypomną, że również i ty podobnie jak wszyscy, którzy pracują z dziećmi masz wielki wpływ na kształtowanie osobowości swoich uczniów.
Okładka książki Balsam dla duszy. Opowiad. krzepiące serce

37,91 zł 22,73 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Najlepsze z opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecieJack Canfield i Mark Victor Hansen, dwóch najznakomitszych amerykańskich gawędziarzy, ofiarowuje nam humor i mądrość, nadzieję i siłę, dzięki którym łatwiej przetrzymać trudne chwile.Jeśli pewnego dnia zechcesz przekonać kogoś do działania, zainspirować przyjaciela, nauczyć czegoś własne dziecko, w tej książce znajdziesz słowa, których szukasz...Jack Canfield
Okładka książki Balsam dla Duszy nastolatka - Jack Canfield

35,90 zł 21,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

      Drogi Nastolatku!       Oto masz wreszcie książkę dla siebie. NAPRAWDĘ. Znaj­dziesz w niej różne historie, które wywołają twój śmiech, a być może i łzy. Ta książka będzie niczym najlepszy przyja­ciel. Gdy znajdziesz się w potrzebie, opowie ci jakąś historię, która sprawi, że poczujesz się lepiej. Gdy będziesz samot­ny, dotrzyma ci towarzystwa, a gdy pomyślisz o przyszłości, powie ci: „Tak, uda ci się to, co postanowiłeś". Są w niej opowieści o spełnionych marzeniach i straconych miłościach, o przezwyciężaniu nieśmiałości i próbach samobójstwa. Są też opowiadania o zwycięstwach i historie tak smutne, że z pewnością uronisz nad nimi łzę. A każde z nich skierowane jest do ciebie.             W jaki sposób należy czytać tę książkę       Czytaj ją tak, jak chcesz. Możesz przeczytać ją od początku do końca lub wybierać poszczególne opowiadania. Jeśli stwierdzisz, że jakiś temat dotyczy właśnie ciebie lub szczegól­nie cię zainteresuje, zacznij najpierw od niego.       Oto, co powiedziała Diana Verdigan, która czuje się zwią­zana z opowiadaniem pod tytułem Tygrysiczka:                   Czułam to samo, kiedy musiałam rozstać się ze swoim kotem. Żadnego gniewu, odmowy uznania faktu, żad­nej histerii. Po prostu akceptacja tego, co nieuniknio­ne. I również zapłaciłam za to wysoką cenę. Całkiem możliwe, że ten chłopak nigdy nie zdecyduje się już na zwierzaka.       Ta książka nigdy się nie kończy. Mamy nadzieję, że będziesz ją czytać ciągle od nowa, że będziesz wracać do niej, gdy po­jawi się jakiś problem lub gdy będziesz potrzebować inspiracji czy rady.       Pewna nastolatka, Kara Salsburg, napisała do nas o swo­ich spostrzeżeniach na temat innych książek z cyklu Balsam dla duszy: „Czytam je ciągle od nowa, gdyż są moim naj­wspanialszym doświadczeniem czytelniczym".       „Uwielbiam czytać Balsam dla duszy" - napisała czterna­stolatka, Shannon Richard. - „Stwierdziłam, że te opowiada­nia nadają mojemu życiu nowy sens".             Dziel się z innymi       Poprosiliśmy grupę czytelników, by oceniła nasze opowia­dania. Jedna z czytelniczek powiedziała nam, że po lekcjach przychodzili do niej przyjaciele i na zmianę czytali na głos fragmenty książki.       Czytając ten Balsam, zorientujesz się, że nie sposób za­trzymać te historie jedynie dla siebie. Będziesz chciał podzielić się nimi z przyjacielem. Mamy liczne informacje, że nastolatki czytają sobie opowiadania przez telefon lub zostają u przy­jaciół do późna w nocy, aby „przeczytać jeszcze tylko jedną historię".
Okładka książki Coaching dla zwycięzców

44,90 zł 26,91 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Wspaniały coach żywi w głębi serca silne przekonanie, że każdy człowiek jest wartościową jednostką obdarzoną wyjątkowymi uzdolnieniami i potencjałem, by osiągnąć wielkość”. Na tym założeniu opiera się ten poradnik napisany przez Jacka Canfielda, współautora niezwykle popularnej serii „Balsam dla duszy”, oraz Petera Chee, światowego guru w dziedzinie przywództwa. W tym podręczniku krok po kroku wyjaśniają, jak pielęgnować w sobie i innych trzy sfery (serce, umysł i energię) niezbędne, by osiągnąć doskonałość w coachingu – i nie tylko. „Coaching dla zwycięzców” jest prawdziwą kopalnią poruszających historii osobistych, fascynujących studiów przypadków, przykładów rozmów i pytań coachingowych oraz gotowych do użytku narzędzi, które umożliwią ci osiągnięcie mistrzostwa w tej dziedzinie. Nauczysz się też sześciu paradygmatów coachingu sytuacyjnego, poznasz niezwykłą skuteczność technik najlepszych coachów i dowiesz się, jak urzeczywistniać marzenia i osiągać trudne cele. Potrzebujesz wyłącznie serca, umysłu i energii – oraz „Coachingu dla zwycięzców” – żeby doprowadzić swój zespół do przełomowych sukcesów. JACK CANFIELD jest uważany za coacha nr 1 ludzi sukcesu w USA. Jest również autorem lub współautorem ponad 200 książek, w tym niezwykle poczytnej serii „Balsam dla duszy” (rozeszła się w nakładzie 125 milionów egzemplarzy!) i „Potęgi skupienia”. Trafił też do „Księgi rekordów Guinessa” dzięki największej liczbie książek na liście bestsellerów „New York Timesa”, gdzie znalazło się 60 jego prac, z czego 11 na pierwszym miejscu. DR PETER CHEE jest prezesem i dyrektorem generalnym ITD World. Od 26 lat szkoli liderów z ponad 80 krajów. Jest głównym coachem mentorem i trenerem w programach Jacka Canfielda i Johna Maxwella.
Okładka książki Balsam dla Duszy dziewczyny

39,90 zł 24,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Życie dziewczyn we współczesnych czasach bywa skomplikowane i trudne. Co jest ważniejsze: dobry fenotyp czy genotyp? Lepiej być prymuską czy dziewczyną w stylu glamour? Jeśli masz takie dylematy, sięgnij po pomocną dłoń – w tym wypadku książkę Balsam dla duszy dziewczyny”. Catherine Lee, wydawca „Discovery Girls” Od lalek Barbie do pierwszego biustonosza, od przytulania się do pluszowego misia po taniec w ramionach pierwszego chłopaka – czas dorastania to okres rewolucyjnych zmian. Czytając Balsam dla duszy dziewczyny, zrozumiesz, że zagubienie, presja rówieśników, odrzucenie, rozwód rodziców, strata bliskiej osoby – to problemy, z którymi można sobie poradzić. W tej książce znajdziesz też zabawne historyjki z gatunku „tylko dla dziewczyn”, opowieści o przyjaźni, wstydliwych momentach, zmianach zachodzących w ciele i pierwszych miłościach. W każdej zawartej tu opowieści znajdziesz dowody na to, że inne dziewczyny przechodzą przez to samo co ty, i że nie jesteś odosobniona.
Okładka książki Potęga skupienia

44,90 zł 28,59 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W niniejszej książce znajdziesz konkretne strategie wykorzystywane przez kobiety i mężczyzn sukcesu z całego świata. Niezależnie od tego, czego chcesz, Potęga skupienia pomoże ci to osiągnąć. W tym szczególnym, rocznicowym wydaniu, znajdziesz: Rady jak przetrwać w niestabilnych gospodarczo czasach. Dostosowane do współczesnych realiów sprawdzone strategie finansowe, które zapewnią ci wolność i spokój umysłu. Rady jak skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozbyć się reszty. Proste w realizacji Etapy Działania pod każdym z rozdziałów. Plus najnowsze refleksje autorów, które pomogą ci odnieść sukces w każdej dziedzinie twojego życia. 100 stron zaktualizowanych nowych treści! Umiejętność skupienia może zaważyć na twojej przyszłości – dlatego zacznij już teraz! Wspaniała książka! Oto dowód, że zdrowy rozsądek i wartości etyczne nadal istnieją. Zadziwiająco prosty plan, który przyniesie korzyści każdemu, kto z niego skorzysta. Stephen R. Covey, autor "7 nawyków" oraz "Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych czasach"
Okładka książki Balsam dla Duszy babci. Kolorowe nitki czasu

39,90 zł 23,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nieważne, czy jesteś babcią z wieloletnim stażem, czy może dopiero wszystko przed tobą. Znajdziesz tu pełne ciepła i humoru historie o uniwersalnych przeżyciach wszystkich babć – o telefonie zwiastującym, że twoje własne dziecko zostanie mamą, o tym, jak to jest, gdy po raz pierwszy bierzesz w objęcia swoje najpiękniejsze na świecie wnuczątko, i o dniu, kiedy opiekując się nim, nagle uświadamiasz sobie, że wielkie problemy to tylko drobnostki, którym łatwiej zaradzić miłością niż dydaktyzmem. Balsam dla duszy babci to pochwała wszystkich babć – kobiet, które potrafią zarazem rozpieszczać i wymagać, które obdarzają bezwarunkową miłością i bezcenną mądrością, które zawsze dla swoich wnucząt mają mnóstwo dobrych rad i… ich ulubione lody. To wspaniałe podziękowanie dla tych szczególnych kobiet, które ubogacają nasze życie radością i miłością. Jack Canfield i Mark Victor Hansen to autorzy bestsellerowego cyklu książek Balsam dla duszy. Pomagają innym w rozwoju osobistym i zawodowym. LeAnn Thieman jest zawodową mówczynią i współautorką kilku Balsamów.
Okładka książki Balsam dla Duszy walczącej z rakiem

43,90 zł 26,49 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w „klubie chorych na raka” – zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich – wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja. Jonathan Alter, „Newsweek” Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: „Ma pan raka” i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem. Doug Ulman, trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki. Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek – począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne. Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo. Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego –zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego – kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej. Becky Natrajan, lekarz medycyny Krzem Pierwiastek życia Spis treści: Wstęp David Tabatsky 1 JAK GROM Z JASNEGO NIEBA Straszydło Bob Lenox Dzielny pająk Jamie Farris To nie odpowiedź, lecz pytanie Andrew E Kaufinan -Gdy sama stałam się pacjentką Hester Hil! Scbnipper Otępiały Josepb O'Rourke Twardziel Liz Elliott Rak nie pokona miłości Emily Beauer Jak to powiedzieć? Berijamin Sickwartz Rak daje w kość Etrtmane Trurnan Od korony, przez guz, do drużyny Elalne Truman 2 NIE TAK SZYBKO Moja córka zmienia dla mnie świat Becky Campbell Srnith Biedna odpowiedź Daniel Burns Dlaczego się uśmiechasz? Cassre Silna Liczby, które rządzą moim życiem Nisha Drummond Cewnik Jasari Ztmmerman Jak walczę z rakiem Amcmdo Racette Pozytywne nastawienie Frank Emerson Wielka Zmiana Za Zette Scott Stań do walki z chorobą Rober Cel naw Szczególne chwile Lori Brower 3 NA DOBRE l NA ZŁE Cieszę się, że żyje Shereen Moje doświadczenie z rakiem Jonathan Rowe Moja mantra Donna Reames Rich Ci, co przeżyli, rządzą! Matthew Zachary Silniejsza Natalie Flechsig Wyjdź za mnie Charles Marshall Od smutku do radości Christine Durbin Komu trudniej - kobiecie chorej na raka czy jej mężowi? Marc Si/oer Rak moimi oczyma Amy Chmielewski Jak szukamy nowych leków na raka Morfc McKin/oy 4 NIEDOKOŃCZONE SPRAWY Mój nowotworowy triatlon Susie Leonard Weller Wciąż pnę się w górę Sean Swarner Na cześć siostry Ke//y Espy Jedzcie szarlotkę Daue Balch Moja podróż Daniela Palik Czerwony irokez Spin Zucker Jak odzyskałam tatę Alysia Zucker Pierniki z cynamonem i Góry Skaliste Bormie Jarvis-Lowe Sala nadziei Al Colo Moje nowe życie Debra Mon/ord 5 SNY I KOSZMARY W ringu Ali Zidet Meijers Oda do radości Charlotte Wheeler Medycyna nuklearna Nicholas Samaros 11:11 Pafience Moore Baloniki Allyson Hellyer Ja cię kocham jeszcze bardziej Julia Singer Katz Jak długo? Peler Collins Pocałunek Anetta Nowosielska Bielizna marki „Honeydew" Gretchen Whiting Co może, a czego nie może zrobić lekarz Paul Winick 6PARTNERZY Wyznania opiekunki osoby chorej na raka Cynthia Siegfried Nasza mantra Ker\ Wachsberger Dziwadlo Lindsey Go/dhogen Najgorszy materiał na rnęża Rosa/inde Błocie Jak mogę pomóc? Barry Katz Moc przemiany Kathleert Gerard Weranda Vince i Rebecca Yauger Przyjaciółki wspólnie wałcza z rakiem Pam Washek List do pacjentów Sharon Parkes Słuchać z miłością Marslia Da/e i Marc Siluer 7 GDY ODCHODZĄ CI, KTÓRYCH KOCHAMY Obietnica dana córce Lauren Spiker Historia Eve!yn Pius Komau Trzy tygodnie milczenia Eleonor Bergholz Prysznic Laura L Strebe! Uzdrawiająca moc lodów Joe Haysletl, junior Teraz żałuję Erika Voge! Hoffman List Cnristopner Bodę// Jedna z nieskończoności Helen Luo Najlepszy przyjaciel człowieka Danie/ Moliłor , Anioły Angie Edge 8 LĘK I NADZIEJA Pozytywne treści Deborah Shouse Ale przecież świetnie się czuję! Jim Paddock Włosy chemo Susan Farr-Fahncke Lek Micnael D Gingerich Błazeństwo na poważnie Karen McCarly Czy piorun może trafić kogoś dwa razy? Tamaro Kraus Efekt motyla Arnie Preminger Kobieta ma prawo wyboru Liliie D Shocfcney Boża walka Joseph Ciuitella Lęk przed nadzieją Marska Dale 9 POZWOLIĆ ODEJŚĆ Jak pielęgniarki pielęgnują pielęgniarki Sztafeta dla życia Dobre pożegnanie Jess Knox Głos drugiej strony Nieznany anioł Elaine Herrin Onley Pamiętny czas Georgia Shaffer List do siostry Miłce Sacfteti Życie to dobra rzecz Lina która łączy LaVerne Otis Wizyta domowa Glenn Bub/ey 10 WCHODZĄC W ŚWIATŁO Choruje na raka Amy Breitmann Nic nie jest dla mnie oczywiste Joe Schneider Moja krzywa doświadczeń Bella Saltzer Miłość większa niż śmierć John G Watson Dar od losu Annę Shaw Heinnch Pięć minut Werner Haas Upokarzające doświadczenie Lori L Smart Miłość potrafi Megha Bajaj 9139 Trauis Eisenbise Ta chwila Taylor Gettmger Jestem gigantem Sanna Smith Autorzy tekstów Kim jest Jack Canfield? Kim jest Mark Victor Hansen? Kim jest David Tabatsky? Podziękowania Organizacje i fundacje przywoływane w zebranych w książce relacjach Zmieniaj swoje życie na lepsze każdego dnia Podziel się z nami swoja historią TO TYLKO SŁOWO Elizabeth Bayer we współpracy z Dauidern Tabatskym Wstęp 1 Myślisz tak jak mówisz 2 Wybór należy do ciebie 3 Pytaj o wszystko! 4 Postaraj się o lekarzy, którym ufasz 5 Uporządkuj swoje sprawy - przed operacją 6 Nie milcz, gdy chodzi o ciebie! 7 Otwórz serce i przywołaj nauczycieli S Przygotuj się na nieprzewidziane 9 Przyjąć boską interwencję 10 Wracaj do życia krok po kroku 11 To w końcu przecież moja pochwa! 12 Spójrz jeszcze raz na swoje przyjaźnie Posłowie Miłość Elizabełh Patty Bayer Tmup Noty o autorach Podziękowania Patty Bayer Tmup i Dauid Tabatsky
Okładka książki Balsam dla Duszy podróżnika

39,90 zł 24,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać.Opowiadania o przygodzie, inspiracji i życiowych olśnieniach opiewające ducha podróży Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać. Opowieści zawarte w tej książce dowodzą, że w podróży, podobnie jak w życiu, to często nieplanowane wydarzenia dają nam największe możliwości rozwoju, a nieoczekiwana zmiana trasy, małe odstępstwo od wyznaczonej marszruty, uczy nas nie bać się nieznanego, lecz ochoczo przyjmować niespodzianki, które ze sobą niesie, i delektować się nimi. Balsam dla duszy podróżnika rozpali ducha przygody, pomoże odnaleźć głębszą więź z ludźmi na całym świecie i docenić dobrodziejstwa podróżowania. Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy święcącego tryumfy na listach najpoczytniejszych książek „New York Timesa” i „USA Today” bestsellerowego cyklu Balsam dla duszy, poświęcili swoje życie osobistemu i zawodowemu rozwojowi innych. Steve Zikman jest autorem książki The Power of Travel: A Passport to Adventure, Discovery and Growth, oraz felietonistą National Business Travel Association. Jest też założycielem portalu GOscape.com, którego zadaniem jest wzbogacanie i poszerzanie naszego rozumienia i uznania dla podróży, przyrody i przygody zwanej życiem.
Okładka książki Balsam dla Duszy nauczyciela

41,90 zł 23,84 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy serii Balsam dla duszy, prezentują tym razem zbiór opowieści dla nauczycieli Balsam dla duszy nauczyciela jest źródłem bezcennej wiedzy o potędze miłości, odwadze i zdobywaniu autorytetu. W tych opowieściach o nadziei i miłości, które nierozerwalnie splatają się z szarą rzeczywistością, rozpoznasz z pewnością siebie i swoich uczniów. Zrozumiesz, że kolejne wyzwania, jakie stawia przed Tobą ta praca, otwierają nowe możliwości, które pozwolą ci zmienić czyjeś życie. Opowieści z tomu Balsam dla duszy nauczyciela, napisane przez nauczycieli, pedagogów i byłych uczniów, pomogą ci zrozumieć zmagania, cierpienia, udręki i zwycięstwa, które stają się udziałem wszystkich wychowawców, oraz przypomną, że również i ty – podobnie jak wszyscy, którzy pracują z dziećmi – masz wielki wpływ na kształtowanie osobowości swoich uczniów.
Okładka książki Balsam dla Duszy matki

37,90 zł 22,54 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Balsam dla duszy matki składa hołd macierzyństwu – temu uniwersalnemu powołaniu, które wymaga umiejętności najlepszych rozjemców i mentorów, mistrzów kucharskich i doradców. Te nadzwyczaj ciepłe opowieści ukazują najważniejsze momenty macierzyństwa, zarówno te najbardziej triumfalne, jak i te banalne: od porodu po kształtowanie w sobie macierzyńskiej intuicji, od powstawania szczególnych wspomnień i walki o rodzinne szczęście do chwili, w której matka wypuszcza swe dziecko w świat.
Okładka książki Balsam dla Duszy. Historie miłosne

35,90 zł 25,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, gdy nie oczekujemy niczego w zamian. Antoine Saint-Exupéry Zdarza się taka od pierwszego wejrzenia albo rodzi się powoli między dobrymi przyjaciółmi, a czasem uderza jak grom z jasnego nieba - zawsze jednak odmienia życie. Książka Balsam dla duszy: Historie miłosne przeniesie cię do chwil pełnych oddania i bezwarunkowej miłości. Kto mógłby zapomnieć, jakie to uczucie unosić się w powietrzu, mieć wspólne tajemnice, o których nikt inny nie wie, lub marzyć o chwilach intymności? W tym zbiorze opowiadań znajdziesz historie kochanków, którzy sądzili, że bezpowrotnie utracili miłość, a tymczasem na nowo obudzili ją w sobie tuż przed zmierzchem życia, opowieści o odkrywaniu kiełkującego uczucia i trwałej miłości, jaka łączy przyjaciół, krewnych oraz rodziców i dzieci. Balsam dla duszy: Historie miłosne obudzi w tobie najcenniejsze wspomnienia i zainspiruje do stworzenia nowych. Jack Canfield i Mark Victor Hansen są współtwórcami bestsellerowej serii Balsam dla duszy. Obaj są wziętymi mówcami motywacyjnymi. Peter Vegso jest wydawcą Balsamu dla duszy oraz współautorem wielu książek z tego cyklu.
Okładka książki Zasady Canfielda

44,90 zł 30,96 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Rusz się stąd gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być! Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem, autorem bestsellerowych książek, wielokrotnym triumfatorem rankingu „New York Times’a”. Jack Canfield, współtwórca niezwykłej serii Balsam dla duszy, przedstawia zasady, które zgłębiał i zgodnie z którymi żył przez ponad 30 lat, zebrane i uprzystępnione w tej oto książce. Studiując owe „Zasady...” dowiesz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. Będąc czymś znacznie więcej niż zaledwie zbiorem dobrych pomysłów, książka prezentuje 64 ponadczasowe reguły, którymi na przestrzeni wieków kierowali się mężczyźni i kobiety sukcesu. Są wśród nich guru zarządzania – wielcy, nieraz dziś już legendarni menedżerowie znanych i cenionych firm, światowej sławy sportowcy, wybitni politycy, ale również ludzie wydawałoby się całkiem przeciętni, jednak potężni duchem. Te reguły, praktykowane każdego dnia, dokonają w twoim życiu takich przekształceń, o których Ci się nie śniło! „Zasady Canfielda są proste, ale wyniki, jakie dzięki nim osiągniesz, będą niezwykłe!” Anthony Robbins, autor Obudź w sobie olbrzyma „Zasady...” to książka, która pomoże Ci stać się mistrzem życia. Osobiście dużo nauczyłem się od Jacka Canfielda i ufam, że i ty wiele się od niego nauczysz. dr John Gray, autor książki „Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus” JACK CANFIELD, amerykański trener sukcesu, współtwórca serii książek Balsam dla duszy. Jest uznanym na świecie mówcą i częstym gościem popularnych programów radiowych i telewizyjnych. Mieszka w Santa Barbara w Kalifornii.
Okładka książki Balsam dla Duszy kobiety. Małe radości i smutki...

37,90 zł 22,91 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

,,Balsam dla duszy kobiety"" pozwala odpocząć i znaleźć ukojenie, dając niezapomniane chwile wzruszeń. Te opowieści przypominają nam, co tak naprawdę znaczy być kobietą czy dziewczyną w dzisiejszym skomplikowanym świecie - mieć odwagę, poczucie własnej godności i przyjaciół, którzy pobudzają nas do sięgania po marzenia. Każda zapracowana kobieta powinna poświęcić parę minut swojego dnia na poczytanie tych opowiadań. Wniosą one świeżość, inspirację i równowagę do jej życia.
Okładka książki Balsam dla Duszy do czytania z dzieckiem

35,90 zł 21,67 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Naucz swoje dziecko podejmować mądre decyzje, dokonywać właściwych wyborów i szanować uczucia innych Nasze dzieci żyją w świecie pełnym przygód i wyzwań, dostarczających im nieustannej stymulacji intelektualnej. Wartości, które wpoimy im teraz, gdy mają po pięć-osiem lat, ukształtują je na całe życie. Oto zbiór ciepłych, prawdziwych historii o rodzinnych więziach, przyjaźni i pomocy bliźnim. Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem ma być pomocą w kształtowaniu relacji dzieci z ich rówieśnikami i bliskimi w czasie, gdy tworzy się ich własny system wartości. Usiądź razem ze swoim dzieckiem i poczytaj mu o tym, jak inne dzieci poradziły sobie w codziennych sytuacjach. Wspólna lektura Balsamu może się stać punktem wyjścia do rozmowy na tematy poruszone w opowiadaniach, co sprzyja budowaniu coraz lepszego kontaktu z dzieckiem w domu i w szkole w tym ekscytującym okresie jego życia. Jack Canfield i Mark Victor Hansen są twórcami bestsellerowego cyklu Balsamów dla duszy. Patty Hansen jest założycielką internetowego portalu dla dzieci w wieku 9-12 lat www.preteenplanet.com. Razem z Irene Dunlap wydały siedem książek z serii Balsam dla duszy adresowanych do młodszych i starszych dzieci, w tym nagradzany Balsam dla duszy dziecka.
Okładka książki Balsam dla Duszy miłośnika kotów

42,90 zł 25,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Koty, ach, te koty... Tajemnicze, charakterne, czułe, inteligentne... Zazdrościmy im wdzięku, z jakim się poruszają, sprawności fizycznej, która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem, i zwinności, z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala, żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości, a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach, i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem - godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal, oczekując smakowitego posiłku... Nie wszyscy przepadają za kotami, ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru, łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek, niskie, przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje, które potrafią skruszyć nawet skałę, a co dopiero ludzkie serce. Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach książki Balsam dla duszy miłośnika kotów spotkacie najrozmaitsze koty - śmieszne, odważne, uparte, zakochane, energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne - co opowiadanie, to kot, a co kot, to obyczaj.
Okładka książki Balsam dla Duszy miłośnika psów

42,90 zł 26,31 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji - psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy. Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa. Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach - śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj