Samotność? Aplikacja temu zaradzi.Rozpaczający po rozstaniu, młody animator ""K"", zostaje zachęcony przez przyjaciela do zainstalowania aplikacji Lovebug i wyruszenia na miłosny podbój. Jego podróż w poszukiwaniu prawdziwej miłości, przeradza się szybko w ciągłe poszukiwanie nowych doznań i pasmo podbojów seksualnych.Wystarczy nacisnąć przycisk, by znaleźć się w cyfrowej krainie miłości, gdzie aplikacja Lovebug oferuje nieskończony strumień dopasowań, posortowanych według algorytmów, które co chwilę podsuwają nam nowe pary.To opowieść o współczesnej miłości w świecie singli wciąż goniących za nieosiągalnym ideałem.
Nowe ekskluzywne wydanie kultowej serii. Cykl zdobył wiele nagród, m.in. Nagrodę Eisnera w 1997 roku za Obudzić diabła, i zyskał sobie wielu oddanych czytelników. Hellboy to postać znana z filmów i komiksu. Bohater z piekła rodem, a zarazem badacz zjawisk paranormalnych.Na Ziemię sprowadził go Rasputin. Hellboy miał pomóc nazistowskim okultystom w zapewnieniu Hitlerowi zwycięstwa, ale przypadek sprawił, że znalazł się w rękach aliantów. Gdy dorósł, rozpoczął pracę w Biurze Badań Paranormalnych i Obrony. Wykonując misje zlecane przez Biuro, Hellboy nieustannie stara się rozwiązać zagadkę swojego pochodzenia i ustalić, w jakim celu on, demon z piekła, znalazł się wśród ludzi. Ponura atmosfera rodem z Lovecrafta, nieszablonowe opowieści często oparte na mitach z różnych części świata i znakomite rysunki Mike Mignoli powodują, że niełatwo się oderwać od kolejnych stron komiksu.
Pierwszy tom serii All-Star Batman w nowej linii wydawniczej DC Odrodzenie.
Złowrogie machinacje Two-Face’a doprowadziły do tego, że Batman znalazł się setki kilometrów od domu. Teraz działa na polach kukurydzy i zaginionych autostradach Ameryki Środkowej. I nie jest tam sam.
Na zamaskowanego pogromcę zbrodni rusza cały legion zabójców, aby zdobyć sowitą nagrodę za jego głowę. Tymczasem trzech bossów – Żarłacz Biały, Czarna Maska i Pingwin – szykuje się do akcji. Nawet Jim Gordon i policja z Gotham są na tropie Mrocznego Rycerza.
Batman, odcięty od Jaskini Nietoperza i wszystkich pomocników, podczas tej podróży przez piekło może liczyć na tylko dwie osoby – Duke’a Thomasa, najnowszego protegowanego, oraz... Harveya Denta, dobroduszną część podwójnej osobowości Two-Face’a.
Czy Batman trafi do Gotham w jednym kawałku? A może Two-Face chce skorzystać na śmierci Mrocznego Rycerza?
Scenarzystą serii jest wielokrotnie nagradzany Scott Snyder (Batman – Trybunał Sów), a rysunki wykonał legendarny rysownik John Romita Jr. (Suicide Squad, Punisher, Kick-Ass).
Trzy dinozaury z kosmosu przybywają na Ziemię, aby się na niej osiedlić. Planetę zamieszkują inne, dużo większe od nich istoty. Jedną z nich jest jedenastoletnia Maja. Czy dziewczynce uda się nawiązać z minizaurami nić porozumienia i zdobyć ich zaufanie? I czy świat gigantów nie będzie dla naszych małych bohaterów zbyt niebezpieczny?
Komiks nagrodzony w trzeciej edycji „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”.
Drugi tom antologii prezentującej wybór prac artystów z magazynu Relax. Relax to najważniejsze pismo w historii polskiego komiksu. Ukazywało się w latach 19761981 i ukształtowało całe pokolenie miłośników opowieści obrazkowych.Na łamach Relaxu publikowali najważniejsi polscy rysownicy, których komiksy są czytane do dziś,m.in. Waldemar Andrzejewski, Janusz Christa, Edward Lutczyn, Witold Parzydło, Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydlewski, Marek Szyszko czy Jerzy Wróblewski. Niniejsza antologia prezentuje wybór prac tych artystów z łamów pisma komiksy humorystyczne, fantastyczne, wojenne, historyczne. Dla dawnych czytelników Relaxu będzie wspaniałym powrotem do czasów dzieciństwa, młodszym przybliży dzieła ze złotego okresu polskiej sztuki komiksowej.
Malutki Lisek i Wielki Dzik trzymają się zawsze razem, tak jak przystało na najlepszych przyjaciół. Przemierzają lasy i łąki, odkrywając nieznane. Szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania: czym jest tajemniczy Endeżet i dlaczego jest nam smutno, kiedy nie wszystko układa się po naszej myśli?
Jak wygląda Cień Smutku i dlaczego nie wolno dać się mu złapać? Ale najważniejsze, że zawsze wychodzą cało z opresji, bo mają siebie nawzajem.
Doskonały komiks dla najmłodszych czytelników!
Komiks nagrodzony w drugiej edycji Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci.
Co łączy współczesną Warszawę, siedemnastowieczny Lublin i legendę o czartach, które pojawiły się w tym mieście, na rozprawie trybunału sądowego?
Kacper i Natalia prowadzą agencję handlującą rzadkimi towarami: nietypowymi dziełami sztuki, antycznymi amuletami, magicznymi inkunabułami. Pewnego dnia w ich ręce wpada legendarna “Księga grozy”, w której ponoć opisano historycznie udokumentowane pojawienie się diabłów. Tymczasem w otoczeniu Kacpra i Natalii dochodzi do coraz dziwniejszych zajść, a groza miesza się z kryminałem, thrillerem, czystą fantastyką i miejskimi legendami.
Aurora jest policjantką równie piękną, co skuteczną w swojej pracy. Partneruje jej Samson gliniarz może niezbyt rozgarnięty i mocno narcystyczny, ale gdy trzeba pomóc i kogoś zastrzelić, w pełni wywiązuje się z zadania.Przygody Aurory ukazywały się w magazynie Czas Komiksu w latach 1995-98, a później także w piśmie Produkt i w tomie Komiks Antologia komiksu polskiego, najlepsi młodzi rysownicy.W tym albumie zamieszczono wszystkie wcześniejsze historie z Aurorą, a także jedną nową, stworzona specjalnie na potrzeby tej publikacji.
Komiks Było sobie człowiek cz. 1 Prehistoria
Jak powstała Ziemia? Co działo się w czasach dinozaurów? Kiedy pojawili się pierwsi ludzie? Jak żyli, gdzie mieszkali, co jedli, jakich narzędzi używali? O tym wszystkim opowiada Mistrz w zupełnie nowym komiksie. Komiks dla dzieci od 5 roku życia.
Komiks Tom II. Żyzne doliny i Egipt. Dlaczego w dorzeczu rzek Tygrys i Eufrat powstało państwo Mezopotamia? Jak wznoszono piramidy w starożytnym Egipcie? Co po znaczy wędrówka ludów? To tylko część postawionych pytań na, które staramy się odpowiedzieć. Komiks dla dzieci od 5 roku życia.
Miłozwierz, czyli Przygody kota Jaśniepana, śledzi na Facebooku już ponad 33 tysięcy fanów. Każdy nowy komiks zbiera setki lajków i mnóstwo komentarzy. Pełne humoru historyjki opowiadają o tym, jak koty potrafią manipulować swoimi właścicielami. Ich główny bohater to czarny, rozkapryszony kocur, który jest dość despotyczną postacią, ale mimo to autorka, Magdalena Gałęzia, darzy go wielką miłością i przekonuje, że Jaśniepan to po prostu bardzo inteligentne i wrażliwe zwierzę, które potrafi jasno zakomunikować, że coś mu się nie podoba.
Nowe wcielenie magazynu dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze prezentowana jest zamknięta opowieść komiksowa (odpowiadająca zawartości pełnego albumu). W czwartym tegorocznym numerze dwumiesięcznika znalazła się historia z nad wyraz udanej serii, zatytułowanej Darth Vader. Mroczny Lord Sithów popadł w niełaskę u Imperatora po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci i wciąż musi odbudowywać swoją pozycję, rywalizując z nowymi ulubieńcami sithańskiego mistrza. Vader nie przebiera w środkach, a dążenie do dalszej kariery nie zawsze zgodne z interesem Imperium musi godzić z poszukiwaniem swojego syna, młodego Lukea Skywalkera…
Po długiej nieobecności Red Dust powraca do Greenstone Falls, gdzie miejscowe rancza jedno po drugim padają łupem płomieni. Pożar nie ominął także rancza „Trzy Szóstki”! Pośród zgliszcz agent ubezpieczeniowy Vega odkrywa strzałę zapalającą. Dla niego rzecz nie ulega wątpliwości: sprawcami podpaleń są Indianie. Jednak Red Dust uważa, że tej strzały nie wystrzelił żaden czerwonoskóry…
Seria "Comanche" ukazywała się w Belgii i Francji od 1972 roku, a ostatni tom pierwszego cyklu wydano w 1983 roku. Hermann, będący wówczas wschodzącą gwiazdą komiksu frankofońskiego, tym właśnie tytułem wywalczył sobie miejsce wśród najważniejszych twórców komiksu europejskiego. W 2016 roku fakt ten został ukoronowany przyznaniem mu Grand Prix Festiwalu w Angouleme. Komiksy Hermanna – serie "Wieże Bois-Maury", "Bois-Maury" oraz pojedyncze tomy "Staruszek Anderson", "Stacja 16", "Bez przeznaczenia" (scen. Yves H.) i "Krwawe gody" (scen. Jean Van Hamme) – powinien znać każdy miłośnik europejskiego komiksu.
Autorem scenariusza jest Greg (właśc. Michel Régnier, 1931–1999), jeden z najwybitniejszych scenarzystów komiksowych, autor scenariuszy m.in. do serii komiksów o Spirou, we Francji najbardziej znany dzięki serii "Achille Talon", redaktor naczelny magazynu "Tintin" oraz dyrektor literacki wydawnictwa Dargaud. Szacuje się, że był współtwórcą ponad 250 albumów. Jego znajomość prawdziwej historii Dzikiego Zachodu, zweryfikowana podczas częstych wyjazdów do USA, pozwoliła mu nasycić każdy epizod "Comanche" autentycznością, która wzmocniła wymowę tej epickiej i pełnej humanitaryzmu opowieści.
Zostań bohaterem gry! Stwórz swoją własną niepowtarzalną fabułę.Komiksy, gry paragrafowe czy też gamebooki, bo różnie można je nazywać, to znakomita zabawa dla wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na losy bohaterów książek.Gracze wcielają się w postać i eksplorują świat poprzez nielinearną rozgrywkę, skacząc pomiędzy ponumerowanymi kadrami komiksów. Fabuła każdego z komiksów jest doskonale przemyślana, wciągająca i bardzo emocjonująca. Gracze podczas gry zdobywają nowe umiejętności i przedmioty, mogą walczyć z przeciwnikami zgodnie z wymyśloną na potrzeby gry mechaniką, rozwiązywać zagadki i przeżywać niesamowite historie. Jest wiele dróg do zakończenia rozgrywki, a w niektórych tytułach również wiele zakończeń. Wszystko zależy od gracza i jego wyborów.Komiksy paragrafowe można czytać wielokrotnie i za każdym razem odkrywać nowe możliwości i rozwiązania.
Zostań bohaterem gry! Stwórz swoją własną niepowtarzalną fabułę.
Komiksy, gry paragrafowe czy też gamebooki, bo różnie można je nazywać, to znakomita zabawa dla wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na losy bohaterów książek.
Gracze wcielają się w postać i eksplorują świat poprzez nielinearną rozgrywkę, skacząc pomiędzy ponumerowanymi kadrami komiksów. Fabuła każdego z komiksów jest doskonale przemyślana, wciągająca i bardzo emocjonująca. Gracze podczas gry zdobywają nowe umiejętności i przedmioty, mogą walczyć z przeciwnikami zgodnie z wymyśloną na potrzeby gry mechaniką, rozwiązywać zagadki i przeżywać niesamowite historie. Jest wiele dróg do zakończenia rozgrywki, a w niektórych tytułach również wiele zakończeń. Wszystko zależy od gracza i jego wyborów.
Komiksy paragrafowe można czytać wielokrotnie i za każdym razem odkrywać nowe możliwości i rozwiązania.
Pierwszy z dwóch tomów opowiadających historię walki dwóch osobowości tej samej postaci. Zielony Szerszeń musi zmierzyć się z najniebezpieczniejszym spośród licznego grona przeciwników. Swoim własnym, aroganckim alter ego - Brittem Reidem.
Wpływowy dziennikarz podejmuje ryzykowną, społeczną krucjatę. Przesadnie zawierzając własnej nieomylności i pewności siebie, przekracza wszelkie granice.
Niewinny człowiek płaci ogromną cenę za jego pychę. Wybucha złożony konflikt, którego stawką jest człowieczeństwo. W tej walce Legenda Szerszenia może zostać nieodwracalnie zniszczona.
Spod pióra genialnego scenarzysty Marka Waida (Przyjdź Królestwo) wyszła historia, która wyznacza nowe tory dla komiksu pulpowego!
Garth Ennis i Darick Robertson przedstawiają kolejną odsłonę niesamowitych przygód Chłopaków! Niesłychane zło zagraża Ziemi! Najwspanialsi herosi naszej planety jednoczą siły, żeby je powstrzymać! Bla, bla, bla… Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę dzieje się podczas crossoverów? Gdy Siódemka, Dzieciaki Kopniaki, Odwet i inne supergrupy zaczynają imprezę życia, „pięcioro przeciwpancernych i pies” czają się tuż za nimi. Niechcący odkrywają krwawą tajemnicę Aero American, która doprowadziła do tragedii w Nowym Jorku.
Herospazm nikogo nie zostawi bez skazy, ale dla tych, którzy przeżyją i będą w stanie czytać dalej - świat Chłopaków już nigdy nie będzie taki sam.
W tomie piątym gościnnie występuje rysownik John McCrea, który zasłynął serią Hitman.
Komiks przeznaczony dla dorosłego czytelnika.
Pracownik pozarządowej organizacji medycznej działającej na Kaukazie, Christophe Andr, zostaje porwany podczas swojej pierwszej misji humanitarnej. Zaczyna się dla niego długi okres życia w ukryciu. Zakładnik nie ma pojęcia, czy czas przebywania w niewoli kiedykolwiek się skończy ani czy wyjdzie z tego wszystkiego cało.Guy Delisle spotkał Andr i poznał jego historię podczas jednej ze swoich podróży. Wkrótce potem postanowił ją opowiedzieć. Powstał komiks będący wstrząsającą spowiedzią, pełną niepokoju, momentami wręcz absurdalną, w której każdy punkt zwrotny wprowadza niepewność, a długie oczekiwanie nagle może być przerwane.Autor Pjongjangu, Kronik birmańskich i Kronik jerozolimskich z ogromną precyzją przedstawia niezwykłą relację zakładnika.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?