Minęła dekada od wydarzeń przedstawionych w serii Descender. W tym czasie wiele się zmieniło miejsce techniki i maszyn zajęła magia, obowiązują również zupełnie inne zasady.Po trudnej próbie ucieczki z planety Sampson Andy znalazł się w szponach milicji, a to oznacza, że krwiożercza Matka nie może być daleko. Tymczasem jego córka Mila zapewniła sobie transport statkiem dowodzonym przez wybuchową kapitan Telsę. I choć wampiry władają tą dziwną galaktyką, nie mogą się równać z Kantem Krwawym Złomiarzem najlepszym łowcą wampirów we wszechświecie!W komiksie Ascender twórcy z listy bestsellerów New York Timesa Jeff Lemire (Gideon Falls, Łasuch) i Dustin Nguyen (Batman, Secret Hero Society) zabierają czytelników na niezapomnianą, fantastyczną wyprawę, której rozmach i duch w niczym nie ustępują ich klasycznej serii fantastycznonaukowej Descender.
W drugim tomie swojego epickiego dzieła fantasy RICK REMENDER i JEROME OPENA wkomponowują kolejne elementy do nieustannie ewoluującej moralnej mozaiki świata Zhalu.Adam Osidis kontynuuje podróż pełną przejmujących tragedii i decyzji, których niełatwo podjąć. Między nim a lekarstwem na wyniszczającą jego ciało chorobę staje podniebny pirat Volmer syn Boga Szeptów, który zrobi wszystko, żeby zemścić się na znienawidzonym ojcu. Aby zdrada i poświęcenie Adama nie poszły na marne, nasz bohater musi ocalić mordercę swojego ojca. Do czego się posunie, aby zdobyć nagrodę, którą obiecał mu Błotny Król? I czy obietnice Garilsa to podstęp, czy zbawienie warte ustępstw, na które zdecydował się Adam?Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach SEVEN TO ETERNITY #10-17.
Po tym, gdy gangster wilkołak LOU PIRLO ledwie uchodzi z życiem z opanowanych przez żywe trupy bagien Luizjany, kapryśny los rzuca go na powrót do Cleveland. Tam przebywa w Kingsbury Run obozie dla włóczęgów i robotników sezonowych. Tak się jednak składa, że to również tam nieuchwytny seryjny zabójca urządza brutalne polowanie na ludzi, a jego tropem rusza sam wielki Eliot Ness. Tymczasem w Nowym Jorku Tempest Holt z powodzeniem przenika do samego serca starego gangu Lou, aby odszukać swojego zaginionego ojca.DOLA ANIOŁÓW to thriller, w którym ścierają się ze sobą wilkołaki, seryjni mordercy, gangsterzy i sławni agenci federalni. Czego chcieć więcej?Brian Azzarello oraz Eduardo Risso duet nagrodzony Eisnerem za ich wspólne osiągnięcie, jakim była klasyczna już seria 100 Naboi kontynuują gangsterską opowieść z domieszką horroru.Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach jako MOONSHINE #1822.
Trauma wywołana świadomością, że to z jego winy zginął ojciec, sprawia, że Ichirou nie pamięta zdarzeń z tamtej tragicznej nocy. Lecz w końcu przypomina sobie twarz wampira, który zabił Yuuseia, i z zaskoczeniem odkrywa, że wygląda zupełnie jak Mary. Aby poznać prawdę, Ichirou musi odnaleźć Isaaca Rosario di Marię i porwanego przez niego wampira.
Tymczasem z torturowanym Marym dzieje się cos dziwnego. Przeszłość i teraźniejszość zaczynają mieszać się ze sobą, tworząc plątaninę wątków, obrazów i zdarzeń.
Życie nie rozpieszcza Kanami. W szkole nie ma koleżanek, a po tragicznej śmierci rodziców jej kochany brat zmienił się nie do poznania. Dziewczynka znajduje oparcie w "braciszku", którego odpłatnie wynajmuje. Tym razem Kanami poznaje również jego przyjaciół.
Misaki od dziecka uwielbiał grać w gry komputerowe. Jego marzeniem jest praca związana z branżą grową, dlatego postanawia rozpocząć naukę w tym kierunku. Na zajęciach poznaje Kaname, który okazuje się niezwykle utalentowanym grafikiem. Różnica umiejętności sprawia, że w Misakim narasta frustracja, a dziwne zachowanie Kaname jeszcze ją potęguje. Zwłaszcza niespodziewany pocałunek, który wprawia Misakiego w osłupienie.
Po kilku latach Misaki znajduje pracę i ze zdumieniem odkrywa, że w jego firmie został zatrudniony ten sam Kaname, któremu tak bardzo zazdrościł talentu. Nie mogąc oprzeć się ciekawości, postanawia zapytać mężczyznę, czemu przed laty go pocałował, na co dostaje szczerą odpowiedź: „Dlatego, że cię kocham. Czy mógłby istnieć inny powód?”.
Charlie i Nick tworzą szczęśliwą parę, ale wciąż boją się o to, co powiedzą inni. Bo każda miłość potrzebuje wsparcia, żeby rozkwitnąć. Trzeci tom cyklu Heartstopper opowiada o skomplikowanym procesie „wychodzenia z szafy". Charlie i Nick są ze sobą szczęśliwi, ale nie potrafią cieszyć się sobą tak do końca, dopóki nie są szczerzy ze swoimi bliskimi i dopóki wciąż jest w nich lęk przed odrzuceniem i brakiem zrozumienia ze strony innych ludzi. Choć rodzina Charliego i mama Nicka już o wszystkim wiedzą, w ich życiu wciąż są osoby im nieprzychylne – jak Harry czy brat Nicka – lub takie, którym chłopcy z różnych powodów boją się zdradzić swój sekret, jak Tao. Nie oni jedni wiele się o sobie dowiedzą podczas szkolnej wycieczki do Paryża– w tym tomie śledzimy też relacje par ich przyjaciół: Tao i Elle czy Tary i Darcy. Ośmioodcinkowy serial Netflixa na podstawie pierwszego tomu Heartstopperaw przygotowaniu! Emisja 1. sezonu (8 odcinków) w czerwcu 2022! Jestem przekonana, że lektura cyklu Heartstopper wielu młodym ludziom dała poczucie, że nie są sami, a ich problemy nie są końcem świata, tylko przeszkodzą do pokonania. Maja Heban, Noizz.pl Nie dziwię się, że Heartstopper stał się takim fenomenem. W swej prostocie pokazuje nie tylko, że każdy zasługuje na szacunek, ale jest też powieścią, która powinna być tzw. must read dla każdego młodego czytelnika odkrywającego siebie. Ale tak naprawdę to historia pełna ciepła, zrozumienia i miłości, idealna dla każdego czytelnika, niezależnie od wieku. Natalia Zoń, poinformowani.pl
Dostąp absolutnego oczyszczenia!
Badania medyczne dowiodły uzależniających skutków spożywania cukru, rządy zawierają umowę międzynarodową, która kryminalizuje ten narkotyk. Rodzi się ruch społeczny bezkompromisowo broniący zdrowego stylu życia i zaczyna on budowę modelowego miasta VARVA, raju wybudowanego na obrzeżach starego miasta. Takie jest tło CLEAN BREAK Felipe Nunesa, które opowiada historię doświadczonych agentów - Silasa Cástana i Alberico Delucca, pracujących w wydziale spraw zwyczajnych. Ze względu na powracające problemy Silasa z jego uzależnieniem od cukru, zespół zostaje wzmocniony przez Tarsilę Kopff, klejnot Akademii Policyjnej. Odkrycie ciała na zapleczu baru na starym mieście wplątuje naszych policjantów w sprawę, która może zmienić wszystko.
Trójka policjantów. Jedna niewyjaśniona zbrodnia. Wysokie dawki cukru!
Ciepła i mądra opowieść, która mówi: pokochaj siebie taką, jaką jesteś! Kontynuacja Prawdziwych przyjaciółek i Najlepszych przyjaciółek – cudownych opowieści o dorastaniu do kochania siebie za to, kim się jest. Sara jest w ósmej klasie, a życie nigdy nie było tak zwariowane. Wszystko się zmienia, jej rówieśnicy zaczynają randkować (nikt jednak nie chce umówić się z nią!). Chociaż Sara bardzo się stara być szczęśliwą, jakoś jej to nie wychodzi. Bez względu na to, co robi, nigdy nie czuje się ze sobą dobrze. Ciągle ma wrażenie, że wszystko idzie nie tak, jak powinno. Czy kiedykolwiek będzie naprawdę szczęśliwa ? taka, jaka jest? Autorki stworzyły cykl o Sarze i jej przyjaciółkach w oparciu o własne wspomnienia i przeżycia. W przepełnionych empatią, ciepłem i humorem powieściach graficznych przypominają czytelnikom, że każdy jest jak najbardziej w porządku, zasługuje na wszystko, co najlepsze, i nikt nie musi niczego udowadniać na siłę ani sobie, ani innym.
Berlin, 1940 rok. Trwa druga wojna światowa. Franz Majowski w sejfie w swojej restauracji trzyma butelkę szampana. W latach osiemdziesiątych XX wieku Lloyd Jenkins przemierza amerykańską prowincję w poszukiwaniu tarty jabłkowej.Jedna opowieść jest prawdziwa, druga wymyślona. Obie powstały na zamówienie pisma Granta. W niniejszym wydaniu tworzą opowieść w dwóch rozdziałach, którą łączy wymiar uniwersalny oraz osobisty, a także posmak wspomnienia.Duet Filipe Melo i Juan Cavia (As Aventuras de Dog Mendona e Pizza Boy, Wampiry, Balada para Sophie) ponownie zaskakuje, badając w Jedzeniu / Piciu nowe przestrzenie narracyjne.Świat Jedzenia / Picia zostaje zaatakowany przez to, co zwyczajne i doczesne w naszej codzienności. Jednak w zmaganiach z nią niezmiennie ostatnią redutą pozostaje człowieczeństwo i godność w nawet najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Ich źródłem może być zarówno dewastujący epizod wielkiej historii światowej, jak i mały, osobisty dramat.
Niespodziewanie do wioski Smerfów wkrada się niezgoda. Niebieskie skrzaty uwielbiają warzywa Farmera, lecz pewnego dnia potrawy z jarzyn przygotowywane przez Kucharza stają się niesmaczne! Badania Papy Smerfa wykazują, że rośliny zostały zaatakowane przez pasożyta. Papa musi opuścić wioskę na kilka dni, aby zdobyć u specjalisty lekarstwo na chorobę roślin. Jak to zwykle bywa, gdy siwobrody przywódca opuszcza swoich podopiecznych, ci wpadają w poważne tarapaty. Z własnej winy wystawią jedność społeczeństwa Smerfów na ciężką próbę. Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (19281992), używający pseudonimu Peyo. Jego komiksy zostały zaadaptowane na potrzeby filmów o przygodach niebieskich skrzatów. Obecnie autorami nowych opowieści o Smerfach są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry. ""
Papa Smerf wyruszył w kolejną podróż, a to oznacza jedno: pozostałę Smerfy zaczynają harcować. Zaczyna się od Śpiocha, który zamawia u Pracusia wynalazek, który pozwoliłby mu pomagać innym, ale bez wysiłku. Pracuś spełnia życzenie kolegi, a wtedy ustawia się do niego kolejka innych Smerfów chętnych do usprawnienia swojej pracy nowymi urządzeniami. Tak oto w wiosce Smerfów rodzi się POSTĘP. Ale ułatwianie życia ma także minusy, a niebieskie skrzaty wkrótce się przekonają, że Nie igra się z postępem. Czy Papa Smerf zdąży je ocalić przed skutkami nadmiernego dążenia do wygody i nowoczesności?
Smerfy podbijają serca telewidzów od lat i pozostają jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. Ale zanim trafiły na mały ekran, cieszyły miliony czytelników jako opowieść komiksowa autorstwa Peyo. Naprawdę ten belgijski rysownik i scenarzysta nazywał się Pierre Culliford (1928-1992), a grupę Smerfów umieścił w jednym z odcinków swojego komiksu Johan et Pirlouit w 1958 r. Postaci zabawnych skrzacików tak się spodobały czytelnikom, że Peyo postanowił im poświęcić osobną serię komiksową. I to był strzał w dziesiątkę!
Po kilku latach wydawania komiksów o Smerfach Peyo otworzył własne studio filmowe, w którym jego następcy (w tym syn Thierry) tworzą animacje i komiksy o niebieskich stworkach do dziś, także na potrzeby kina.
W Polsce komiksy o Smerfach ukazują się ponownie od 2015 r. w serii Smerfy Komiks.
W tomie Smerfy hazardziści na niebieskich mieszkańców lasu czyhają wyjątkowe niebezpieczeństwa. Pierwsze zostaje przyniesione do wioski z ludzkich siedzib. Smerfy odwiedzają ludzi, bo tylko w ich domach mogą znaleźć przyprawy, dzięki którym jedzenie jest pyszne. Podczas jednej z takich wypraw zarażają się... hazardem. Od tej chwili wioska Smerfów zmienia się nie do poznania. Zamiast dbać o smerfojagody, niebieskie stworki grają w karty albo kości i bez opamiętania obstawiają zakłady. Papa Smerf będzie się musiał nieźle nabiedzić, żeby wyrwać wszystkich ze szponów nałogu. Kolejne zadanie będzie co najmniej równie trudne: hrabia, który rządzi obszarem sąsiadującym z lasem Smerfów, ściąga na ten las straszliwe niebezpieczeństwo! A paskudny czarownik Gargamel też wymyśla wciąż niecne plany...
Szczur i Kret prawie zapomnieli o strachu, jakiego najedli się podczas wyprawy do puszczy... Emocje opadły, a dwaj przyjaciele znaleźli wytchnienie w ciepłej, bezpiecznej i przytulnej norze Borsuka, który w labiryncie podziemnych korytarzy szykuje im moc niespodzianek. Tymczasem nadchodzi pora powrotu do domu, gdzie czeka ich kolejne zaskoczenie. Ropuch oszalał! Oszalał na punkcie prędkości, warkotu silnika, zapachu oleju i benzyny... Krótko mówiąc automobil odebrał mu rozum! Aby przywrócić zmysły porywczemu płazowi, jego przyjaciele postanawiają zastosować nadzwyczajne środki. Ale czy to wystarczy?Niezwykła baśń O czym szumią wierzby Kennetha Grahame'a, uchodząca za perłę angielskiej literatury, wielokrotnie ekranizowana, doczekała się pierwszego wydania na kartach komiksu. Pełnowymiarowe, barwne postacie, wyjątkowe poczucie humoru i bijąca z każdej strony czułość do przyrody oczarowały czytelników na całym świecie, w tym Michela Plessixa, dzięki któremu powstała urzekająca adaptacja komiksowa, tak subtelna i pełna fantazji.
W najczarniejszej godzinie Ziemi bohaterowie przynoszą nadzieję w kolejnej odsłonie sagi DCeased, Akcja komiksu DCeased. Nadzieja na końcu świata toczy się równolegle do wydarzeń z albumu głównego, czyli DCEased. Nieumarli w świecie DC.Równanie antyżycia zainfekowało ponad miliard ludzi na Ziemi. Jego ofiarami padli bohaterowie i złoczyńcy. Zostały zarażone całe narody. Bezpośrednio po zniszczeniu Metropolis Superman i Wonder Woman opracowują plan powstrzymania fali infekcji i ochrony tych, którzy zarażeni jeszcze nie są. Jednak armia nieumarłych prze naprzód, niszcząc wszystko na swojej drodze.Wojna antyżycia dopiero się rozpoczyna!Tom Taylor (Injustice, Suicide Squad. Zła krew), scenarzysta, którego albumy regularnie trafiają na listę bestsellerów New York Timesa, łączy siły ze znakomitymi artystami jak: Carmine Di Giandomenico, Dustin Nguyen, Trevor Scott oraz wielu innych, aby opowiedzieć kolejną epicką przygodę!Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w formie cyfrowej jako DCeased: Hope at World's End #1-15.
Nadeszła jesień. Róża, Szperaczek i Borek postanowili zorganizować regaty na rzece. Ale muszą najpierw zbudować łódkę, co nie jest tak trudne, jak dogadanie się, jak ta łódka ma wyglądać. Czy uda im się w końcu wziąć udział w przygodzie żeglarskiej?Ludzkie charaktery w zwierzęcych maskach, zabawne perypetie i próba zmierzenia się z innością, która zamiast dzielić, łączy naszych sympatycznych bohaterów. Według dziennika Le Monde historia pana Borsuka i pani Lisicy to przepełniona humorem i czułością piękna lekcja tolerancji.
Cykl powieści graficznych dedykowany młodym czytelnikom, poruszający ważne tematy społeczne. Składają się na niego pojedyncze albumy poświęcone nastoletnim bohaterom znanym z komiksów DC. Świat oglądany oczami młodych ludzi nie zawsze jest pięknym i przyjaznym miejscem, a problemy, z którymi przyjdzie zmierzyć się bohaterom, przerosłyby niejednego dorosłego. Na szczęście w ich życiu nie zabraknie również miejsca na przyjaźń, radość czy szalone przygody.Autorami poszczególnych tomów są doskonale znani nastoletnim czytelnikom pisarze o międzynarodowej sławie tworzący literaturę dla młodzieży, jak Kami Garcia (Piękne istoty), Lauren Myracle (3maj się) czy Leigh Bardugo (Grisza). Za warstwę graficzną odpowiadają utalentowani ilustratorzy i rysownicy, jak Gabriel Picolo, Kit Seaton czy Manuel Preitano.Zdawałoby się, że to zdarzyło się lata temu, ale minęło ledwie kilka dni, odkąd Rachel Roth odzyskała pamięć, uwięziła demonicznego ojca Trigona w swoim amulecie i opłakiwała złamane po raz pierwszy serce. Nie ma jednak czasu, by zamartwiać się przeszłością Musi znaleźć sposób, by na dobre pozbyć się Trigona.Garfield Logan wciąż nie może uwierzyć, że ma moc przemiany w zwierzęta. Ponadto kontrolowanie nowo odkrytych zdolności jest trudne, a ich nieprzewidywalna natura może mieć niebezpieczne konsekwencje. Świadomość, że rodzice ukrywali przed nim taki sekret, powoduje, że czuje się bardzo samotny.Oboje szukają odpowiedzi, których udzielić może tylko jedna osoba: Slade Wilson.Kiedy Raven i Gar wpadają na siebie w Nashville, czują, że rodzi się między nimi więź, mimo tajemnic, które próbują przed sobą ukryć. Wiele zaufania i odwagi będzie potrzebne, by zaleczyć rany z przeszłości. Czy zdołają znaleźć w sobie akceptację tych najmroczniejszych stron? A może nawet miłość?Kolejna powieść graficzna duetu artystów odpowiedzialnych za stworzenie bestselerowych albumów Młodzi Tytani: Raven i Młodzi Tytani: Beast Boy scenarzystki Kami Garcii (Piękne istoty) oraz rysownika Gabriela Picolo.
Iznogud to niewielki wzrostem, ale wielce ambitny wezyr. Nie wystarcza mu stanowisko głównego zausznika władcy Bagdadu, dlatego nie cofnie się przed żadnym łotrostwem ani najokropniejszą zdradą, aby zostać kalifem w miejsce kalifa! Razem ze swoim sługą Pali Bebehem każdego dnia knują, jak odebrać tron łatwowiernemu Harunowi Arachidowi. Iznogud ma na tym punkcie obsesję i w związku z tym zadanie na całe życie... I dlatego nic go nie powstrzyma. Wspólnik z piekła rodem? Trzeba spróbować! Magiczny prezent urodzinowy? Czemu nie? Szalony pościg przez epoki? Jasne! A wszystko po to, żeby spełnić marzenie o władzy absolutnej. Czy w końcu uda mu się osiągnąć cel? To piąty album z cyklu Przygody wielkiego wezyra Iznoguda. Zawiera tomy: Koszmary Iznoguda, Wspólnik Iznoguda, Urodziny Iznoguda oraz Iznogud wreszcie kalifem. Postać głównego bohatera wymyślili dwaj legendarni francuscy autorzy: scenarzysta Ren Goscinny (Asterix, Lucky Luke, książki o Mikołajku) i rysownik Jean Tabary (Corinne et Jeannot). Na podstawie cyklu komiksowego o wielkim wezyrze powstały serial animowany i film fabularny.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?