KATEGORIE [rozwiń]

Kate Eberlen

Okładka książki Miss You

38,90 zł 31,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

A Richard and Judy Book Club pick, a Radio 2 Book Club Choice - and the novel of the summer.Tess and Gus are meant to be. They just haven't met properly yet. And perhaps they never will . . . Today is the first day of the rest of your life is the motto on a plate in the kitchen at home, and Tess can't get it out of her head, even though she's in Florence for a final, idyllic holiday before university. Gus and his parents are also on holiday in Florence - and, for one day, the paths of these two eighteen-year-olds will criss-cross before they each return to England. Over the course of the next sixteen years, life and love will offer them very different challenges. Separated by distance and chance, there's no way the two of them are ever going to meet each other properly . . . or is there?Get to know Tess and Gus in Kate Eberlen's first novel, Miss You, perfect for fans of David Nicholls and Jojo Moyes.
Okładka książki Bez Ciebie

37,99 zł 24,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Los sprawia, że Tess i Gus mają szansę się poznać, gdy mijają się na florenckich uliczkach pamiętnego lata po skończeniu szkoły średniej. Być może są dwiema połówkami pomarańczy. Niestety, nie jest im dane się o tym przekonać. Przez następne szesnaście lat, jakby za karę, los nie szczędzi im życiowych wyzwań, miłosnych porażek i zawodowych katastrof. Nie wiedzą, że daje im też w Londynie kilka niewykorzystanych okazji, by się wreszcie nawzajem dostrzegli. Po wielu zawirowaniach Tess i Gus znowu trafiają w tym samym czasie do Toskanii. Tak jakby przeznaczenie łaskawie dało im jeszcze jedną szansę…
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj