KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Heraclon International

Okładka książki CD MP3 Negocjatorka
audiobook
nowość

49,90 zł 30,17 zł


darzają się sprawy, w których nic nie jest oczywiste, a na każdy krok do przodu przypadają dwa kroki wsteczKraków, upalne popołudnie. Komisarz Marta Sułecka, policyjna negocjatorka, przyjmuje wezwanie do manifestowanej próby samobójczej. Nie spodziewa się, że ta decyzja w istotny sposób wpłynie na jej życie. Gdy negocjacje kończą się tragiczną śmiercią młodej kobiety, Sułecka wraz ze swoim nowym partnerem, Szymonem Kmitą, stara się ustalić, czy w tym przypadku nie doszło do podżegania do samobójstwa. Równocześnie kontynuuje prywatne śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci swojej przyrodniej siostry, której ciało znaleziono dwa miesiące wcześniej na obrzeżach Puszczy Niepołomickiej.W toku prowadzonych śledztw wyjdą na jaw nowe szczegóły, które zmuszą policjantkę do konfrontacji z własną przeszłością i wyznawanymi wartościami.Czy Kmita jest osobą, której można zaufać? Komu najbardziej zależy na tym, by prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego? Czy Sułecka rozwiąże dwie najtrudniejsze sprawy, nad jakimi dotąd przyszło jej pracować?
Okładka książki CD MP3 W cieniu nadwiślańskich drzew
audiobook
nowość

46,90 zł 28,36 zł


CO TAKIEGO WYDARZYŁO SIĘ DZIESIĘĆ LAT TEMU W CIENIU NADWIŚLAŃSKICH DRZEW? Lidka od dziesięciu lat nosi w swoim sercu żal, którego ciężar nie pozwala ruszyć jej naprzód. Kiedy pewnego dnia, dostrzega mężczyznę, o którym już dawno powinna zapomnieć, bolesne wspomnienia przybierają na sile. Jako dziewiętnastolatka, zakochuje się w Sebastianie, rekrucie odbywającym służbę wojskową w jednostce mieszczącej się na terenie położonego nad Wisłą Wykuszewa. W czasie, gdy uczucie młodych przybiera na sile, Lidka musi mierzyć się z postępującym upośledzeniem słuchu matki, przyjaźnią zapatrzonego w nią Pawła oraz walczyć z demonami, które pozostawił po sobie jej ojciec – wojskowy tyran, pułkownik Przemysław Wróblewski. Sebastian natomiast próbuje odnaleźć się w wojskowej, brutalnej codzienności, nie tracąc przy tym pogody ducha. CZY MIŁOŚĆ OKAŻE SIĘ SILNIEJSZA NIŻ STRACH, A GŁĘBOKO ZAKORZENIONE UPRZEDZENIA ZNIKNĄ, GDY SERCE PRZEJMIE KONTROLĘ NAD ROZSĄDKIEM?
Okładka książki CD MP3 Kryptonim Verity
audiobook
nowość

49,90 zł 30,17 zł


PIĘKNA POWIEŚĆ O ZAGROŻENIU, DETERMINACJI I PRZETRWANIU. 11 października 1943 roku brytyjski samolot szpiegowski rozbija się w okupowanej przez nazistowskie Niemcy Francji. Pilotka i pasażerka to serdeczne przyjaciółki. Jedna z nich ma możliwość przetrwania, druga odpada z gry, zanim ta zdąży się na dobre rozpocząć. Kiedy „Verity” wpada w ręce gestapo, jest pewna, że nie ma żadnych szans. Jako tajna agentka, pojmana na terytorium wroga, przeżywa najgorszy koszmar szpiega. Śledczy dają jej prosty wybór: ujawnienie misji albo makabryczna egzekucja. Misternie snując swoje zeznanie, Verity wspomina własną przeszłość. Opowiada, jak zaprzyjaźniła się z pilotką Maddie, dlaczego ją porzuciła w kadłubie rozbitego samolotu. Na każdym skrawku papieru toczy walkę o życie, mierząc się ze swoimi poglądami na odwagę, porażkę i desperacką nadzieję na powrót do kraju. Czy wystarczy przehandlować wrogowi sekrety, żeby uratować życie?
Okładka książki CD MP3 Nowa żona
audiobook
nowość

49,90 zł 30,17 zł


NIGDY NIE WIADOMO, CO NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI... Mój najdroższy syn, Sam, żeni się ze swoją ukochaną z dzieciństwa, a ja nie mogłabym być bardziej dumna z mężczyzny, na jakiego wyrósł. Gdybym nie pchnęła ich ku sobie wiele lat temu, mógłby nigdy nie znaleźć tak idealnej dziewczyny, jak Lauren. To prawda, co mówią, że matka zawsze wie najlepiej. Ale kilka tygodni później Lauren jest martwa, a samochody policyjne wypełniają cały podjazd ich idyllicznego, wiejskiego domu. Wyczuwam, że mój syn coś ukrywa. Dlaczego nie chce patrzeć mi w oczy? W desperacji robię to, co zrobiłaby każda dobra matka: wchodzę do sypialni Sama i Lauren. Nigdy nie będę w stanie zapomnieć tego, co zobaczyłam. Czy mogę oczyścić imię syna? I czy moje życie może teraz też być w niebezpieczeństwie? *** „UWIELBIAM TĘ KSIĄŻKĘ!... Sprawiła, że moje myśli krążyły w różne strony, gdy próbowałam zrozumieć, co się działo. Od zwrotów akcji prawie skręciłam sobie kark!!!” - AMAZON. *** „Wooooow... Aż kręciło mi się w głowie... I to zakończenie!!!... Fantastyczne” - GOODREADS. *** „Wow! Ta książka to prawdziwy rollercoaster... Wciągnęła od samego początku!” - NETGALLEY.
Okładka książki CD MP3 Za głosem serca
audiobook
nowość

49,90 zł 30,17 zł


Gabriel jest samotnikiem. Wszystko się zmienia, gdy do przyczepy kempingowej, w której mieszka, puka nieznajomy chłopiec. Niespodziewanie odwiedza go również przyjaciel ze szkolnych lat, ważny urzędnik państwowy. Po jego wizycie mężczyzna wzbogaca się o kopertę z dużą sumą pieniędzy. Wkrótce Gabriel wraz z chłopcem i jego wiernym psem wyruszają w podróż życia. Wyprawa nad morze, pełna niebezpieczeństw i zaskakujących zdarzeń, będzie dla obu lekcją dojrzałości.Jaka jest historia małego Daniela? Kim jest samotny mężczyzna, który stara się zapomnieć o swojej przeszłości? Czy krzywdy wyrządzone w dzieciństwie da się kiedykolwiek naprawić? Czy można odkupić winy?Za głosem serca to nastrojowa powieść drogi, która pozwala poczuć smak przygody oraz skłania do refleksji nad sensem życia, krzywdą, winą i odkupieniem.
Okładka książki CD MP3 Przygoda na odludziu. Julka mała weterynarka. Tom 9
audiobook
nowość

34,95 zł 21,13 zł


Cześć! Jestem Julka. Mam dziesięć lat. I jestem już prawie weterynarką! Moja mama leczy zwierzęta, a ja przyglądam się jej pracy i często w niej pomagam. Obie z moją najlepszą przyjaciółką, Chelsea, kochamy zwierzątka.W środkowej, odludnej części Australii, gdzie mieszkają moi dziadkowie, jest gorąco i sucho. Zastanawiam się, jakie zwierzątka tam spotkamy. Na pewno będzie tam mój kuzyn, Jarrod... Mam dziwne wrażenie, że on mnie nie lubi i co gorsza chyba nie lubi zwierząt! Może uda mi się go przekonać, żeby zmienił zdanie...Edukacyjna seria o przygodach Julki, która pomagając mamie weterynarce, zdobywa wiedzę o zwyczajach wielu gatunków zwierząt.
Okładka książki CD MP3 Echo. Księżyc nad Vajont. Tom 2
audiobook
nowość

39,95 zł 24,16 zł


Współczesne Włochy. Karolina Cichońska ma nadzieję, że wakacyjny wyjazd scali jej małżeństwo odbuduje więź z synami i pomoże odzyskać miłość męża. Tymczasem musi mierzyć się z echem dramatu z 1963 roku, historią swojej rodziny oraz prawdą o sobie i matce. Każdy dzień to nowy sekret do wyjaśnieniaKogo Cichońscy spotkają w dolinie Vajont? Czy Karolina zdobędzie się na szczerość wobec męża?Łódź, lata 60. i 70. Marianna Lanza wraz z dziewięcioletnią córką przyjeżdża do Łodzi i wprowadza się do krewnych. Przygnieciona wspomnieniami i peerelowską rzeczywistością zaniedbuje dziecko. Osamotniona dziewczynka pisze pełne tęsknoty listy do Włoch i coraz bardziej zamyka się we własnym świecie. Dotrzeć do niego potrafi tylko jej przyjaciel z sąsiedztwa Kazik. Czy ta przyjaźń przetrwa próbę czasu? Czy ich marzenia kiedyś się spełnią?Fabuła dylogii Księżyc nad Vajont jest zainspirowana tragedią, która dotknęła Włochy w 1963 roku. Wielowątkowa powieść o losach ludzi wpadających w wir nieoczekiwanych wydarzeń, zmagających się z traumami, bólem i samotnością. To historia miłości, nadziei na lepszą przyszłość, a także walki o prawdę, która niesie szansę na zrozumienie i wybaczenie.
Okładka książki CD MP3 Tydzień z życia Adeli
audiobook
nowość

49,90 zł 30,17 zł


NIE PYTAJ, BO SIĘ DOPYTASZ. NIE PODGLĄDAJ, BO ZOBACZYSZ RZECZY, KTÓRYCH LEPIEJ NIE WIDZIEĆ. Adela ma swoje rytuały. Poniedziałek, wtorek, sobota... Jeden dzień podobny do drugiego. Aż do momentu, kiedy dostrzega młodego mężczyznę o orlim nosie. To nie może być przypadek. Czyżby miała wielbiciela? W tym wieku...? A może to niebezpieczny stalker? Jeśli nie, to czego on od niej chce? Adela czuje, że traci kontrolę. I nie spodziewa się, że nowe znajomości – z Adamem, a potem z przystojnym sąsiadem i jego kotem – zapoczątkują tak wielkie zmiany.
Okładka książki CD MP3 Sonia, Piotrek i tajemnica rzygaczy
audiobook
nowość

39,95 zł 24,16 zł


Do rodzinnego Gdańska, na prośbę wujka Hirka, przyjeżdża Sonia wraz z mamą. Mieszkanie jest jednak puste, a pies wujka skomle żałośnie w parku.Dziewczynka znajduje zdjęcia, na których zamiast ludzi widać jaszczuropodobne istoty. Poszukiwania prowadzą ją i nowo poznanego kolegę, Piotrka, w stronę Potoku Oliwskiego. Miasto, znane Soni od dzieciństwa, skrywa niezwykłą tajemnicę, a rzeźby na murach gdańskich kamienic nie są tylko ozdobą.
Okładka książki CD MP3 Opowieści fantastyczne
audiobook
nowość

49,90 zł 30,17 zł


Dostojewski pisał Opowieści fantastyczne właściwie przez całe życie. Spośród jego bohaterów sympatię budzą głównie ludzie prości, wywodzący się z ludu, jak wieśniak Mareusz czy babuleńka z opowiadania Stuletnia. To w nich widział ostoję wartości narodu rosyjskiego wiary, tradycji i prawości.Osiągnął tu formę mistrzowską. Znajdując punkt wyjścia w prostej historii, niekiedy gazetowej informacji, przechodził do rozważań uniwersalnych. Zmuszał i zmusza nas do zastanowienia się nad przeklętymi wyzwaniami egzystencji: prawdą i fałszem, dobrem i złem, pięknem i brzydotą.Ale dobro miesza się ze złem, prawda z fałszem, piękno z brzydotą nasza dusza lawiruje pomiędzy jednym a drugim, nigdy nic nie jest czarne albo białe. I w tym właśnie jest jego nieśmiertelna siła że bez względu na epokę zawsze odnajdziemy w jego prozie część prawdy o sobie, o własnej duszy. Zbiór zawiera osiem opowiadań:Petersburskie senne widziadłaBobekChłopczyk na gwiazdce u Pana JezusaChłop MareuszStuletniaPotulnaSen śmiesznego człowiekaO niebezpieczeństwie pogrążania się
Okładka książki CD MP3 Linka w mysim mieście
audiobook
nowość

39,90 zł 24,12 zł


Kiedy w domu pojawia się Pani De, cały świat traci kolory i po prostu chce się wyjść. Dokądkolwiek. Choćby na górkę, mimo późnej pory. A o zmroku można zgubić się nawet w miejscu, które dobrze znamy. Gdyby nie kotka Marcjanna, Linka być może nie wróciłaby do swojego mieszkania. A gdyby nie kolejne wydarzenia, nie odkryłaby Mysiego Miasta. To w nim znalazła przyjaciół i poznała tajemniczego chłopca, który nie ma ochoty z nikim się przyjaźnić wziął i się zniknął.To metaforyczna opowieść o depresji rodziców, która dopada także dzieci. Świat rzeczywisty miesza się tu ze światem wyobraźni, w którym mała Linka szuka ucieczki przed samotnością i smutkiem. Książka jest skierowana do dzieci, ale z pewnością zainteresuje także rodziców, opiekunów, pedagogów i psychologów.
Okładka książki CD MP3 Tajemnice Bostonu
audiobook
nowość

44,90 zł 27,13 zł


Artystyczny talent Stelli West uczynił z niej czołową postać londyńskiej bohemy. Kiedy jednak jej ukochana siostra ginie w tajemniczych okolicznościach, kobieta rzuca wszystko i udaje się do Bostonu. Z determinacją walczy o przerwanie zaklętego kręgu milczenia wokół śmierci Gwendolyn. Gdy spotyka Romulusa Whitea, wydawcę posiadającego liczne znajomości wśród miejscowych oficjeli, szybko uświadamia sobie, że mógłby on okazać się ważnym sprzymierzeńcem w jej prywatnym śledztwie.Wcześniej Romulus przez lata przekonywał Stellę, aby zgodziła się pracować dla jego czasopisma. Tworzone przez nią ilustracje mają mu zapewnić szczyty rynkowej popularności. Mężczyzna nie cofnie się zatem przed niczym, byle tylko ściągnąć Stellę do redakcji.Między bohaterami dość szybko zaczyna iskrzyć, co zresztą niepokoi samego Romulusa obawia się, że atrakcyjność Stelli może zagrozić jego wywalczonej z trudem niezależności. Widzi w kobiecie pokrewną duszę, zarazem jednak zadaje sobie pytanie, czy warto udzielać jej pomocy w rozwikłaniu zagadki śmierci siostry, jeśli wiązałoby się to z ryzykiem utraty dorobku całego życia?
Okładka książki CD MP3 Jezioro Zapomnienie
audiobook
nowość

44,90 zł 27,13 zł


CZY DANIEL BĘDZIE UMIAŁ PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ SAMOTNIĄ Z DRUGĄ OSOBĄ? Daniel mieszka samotnie w małej wiosce Zapomna, w domu położonym z dala od innych zabudowań. Nie przeszkadza mu odosobnienie i jedyne, czego oczekuje od losu, to święty spokój. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest dziwakiem, ale nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni. Aż pewnego dnia na jego drodze staje Iga – przebojowa kobieta, która na pierwszy rzut oka zupełnie do niego nie pasuje, a na drugi rzut oka... pasuje jeszcze mniej. A jednak to właśnie ona oraz najlepszy (i jedyny) przyjaciel Daniela – Karol – staną się jego sojusznikami w walce o zachowanie przed ludzką chciwością uroczego zakątka nad jeziorem Zapomnienie. Wspólna walka zbliża ich do siebie, ale czy dadzą radę ochronić ten piękny skrawek ziemi?
Okładka książki CD MP3 Krzyk ciszy
audiobook
nowość

47,90 zł 28,95 zł


JAK DALEKO POSUNIE SIĘ MATKA, ŻEBY ODZYSKAĆ DZIECKO? Barbara Trzebińska jest wybitnym lekarzem transplantologiem. Po wieloletnich walkach udaje jej się odzyskać rodzinny majątek w Jaraczewie. Przywraca do życia posiadłość i spędza w niej każdą wolną chwilę. Zaprzyjaźnia się z siedmioletnim miejscowym chłopcem, Markiem Jaczyńskim. Wkrótce chłopiec ginie bez wieści. Poszukiwania nic nie dają, a Barbara zostaje pilnie wezwana do kliniki w Warszawie. Dowiaduje się też, że otrzymała wymarzony grant medyczny w Stanach Zjednoczonych. Nie zastanawia się długo i podejmuje decyzję o wyjeździe. Do Jaraczewa wraca po pięciu latach z dwunastoletnim Karolem. Powrót Barbary wzbudza niepokój w matce Marka. Andżelika Jaczyńska nigdy nie zapomniała o zaginionym synu. Najnowsza książka autorki „Śpij, dziecinko, śpij”, zdobywczyni głównej nagrody w plebiscycie Książka Roku serwisu lubimyczytać w kategorii horror za rok 2022.
Okładka książki CD MP3 Poza nawiasem
audiobook
nowość

52,90 zł 31,98 zł


JAK TO JEST, GDY NIKT CIĘ NIE ZAUWAŻA? NIE SZUKA? NIE MARTWI SIĘ? PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ O KOBIECIE WYKLUCZONEJ Żaneta, bezdomna alkoholiczka, żyje z dnia na dzień. Jeśli czegokolwiek pragnie, to tylko stać się niewidzialną i nie pamiętać o tym, co było. Stroni od ludzi, a jej jedynym przyjacielem jest bezpański kundel. Podczas jednej z wiosennych nocy staje się świadkiem dziwnego wydarzenia, choć już na drugi dzień nie jest pewna, co widziała. Obraz mężczyzny wrzucającego ciężki wór do rzeki wraca do niej nieoczekiwanie i nie daje spokoju. W tym trudnym momencie pomocną dłoń wyciąga do niej Kornelia, jeszcze niedawno bezdomna. Żaneta musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Świat, od którego uciekła, istnieje nadal. Tylko dlaczego wtedy uciekła? I jak ma zawalczyć o siebie teraz? *** „Kim jesteśmy? Kim chcielibyśmy być? Czy zasługujemy na swój los? Czy zasłużyliśmy na... szczęście? Zmęczeni ocenami, zajęci spełnianiem cudzych oczekiwań, zatracamy własną tożsamość. A potem... często jest już za późno. I właśnie Marzena Hryniszak udowadnia nam, że nie! Wszystko jest możliwe, choć nie zawsze proste. Potrzebujemy wsparcia, życzliwego słowa. Jednak by przyjąć takie dobro, musimy się na nie otworzyć. A to bywa najtrudniejsze... »Poza nawiasem« to wspaniała książka o tym, że z nawet najtrudniejszej sytuacji można znaleźć wyjście. Piękna, dobra historia o trudnych emocjach. Dobrze napisana, z kryminalnym pazurem. Bardzo polecam!” – Agnieszka Lis, pisarka. *** „Powieść »Poza nawiasem« dotyka najwrażliwszych strun. Marzena Hryniszak skłania do zadumy nad naszą kondycją moralną. Łatwo oceniać po pozorach, a przecież nikt świadomie nie wybiera życia na ulicy. Bezdomność nie pozbawia wrażliwości, choć ujmuje godności. Wątek kryminalny ożywia akcję i pokazuje, dokąd prowadzi zachłanność. Jestem pod wrażeniem subtelności, z jaką autorka zwraca uwagę na cierpienie wynikające z wewnętrznej pustki. Sięgnijcie po tę historię, a uświadomicie sobie bezcelowość wyścigu, w którym bierzecie udział” – Żaneta Pawlik, pisarka.
Okładka książki CD MP3 Anioł z rubinowym sercem
audiobook

42,90 zł 25,93 zł


MOJE WOŁANIE NIECH DO CIEBIE PRZYJDZIE...Gdy ciszę mglistego poranka przerywa klangor żurawi, w podróż nad wschodnią granicę z drugiego końca kraju wyrusza Kazik, rowerzysta w zawadiackim kapeluszu. Pragnie zrealizować wreszcie marzenie, by dojechać o własnych siłach w rodzinne strony. Po rowerzyście wyruszają w podróż inni. Najpierw Fabian i jego córka Kasia, potem Klara, a także przyjaciel rodziny, para turystów... Wszyscy jadą w to samo miejsce, do pewnej samotnej i oschłej kobiety. Jadą z własnej i nie z własnej woli.Nie każda wędrówka zakończy się tam, gdzie planowano. Wszyscy wpadają w wir wydarzeń i ich losy splatają się ze sobą coraz mocniej. Mówią po polsku, niemiecku, łużycku, rosyjsku... Jak odnaleźć wspólny język, jak się porozumieć?***Wzruszająca, mądra opowieść, w której czas i przestrzeń, miłość i śmierć przenikają się wzajemnie, a historia odciska piętno na ludzkich losach. Podróż przez życie przetykana obrazami, zmieniającymi się jak szkiełka w kalejdoskopie, tworzące wymyślne kształty. Ogromnym walorem powieści są liczne nawiązania do kultury wysokiej i subtelnie tkana warstwa duchowa, nienachalna niczym muśnięcie skrzydeł anioła. Polecam rozsmakować się w lekturze Żaneta Pawlik autorka powieści Mowy nie ma!.***Joanna Szelągowska oddaje w nasze ręce przepiękną opowieść o ludziach i miejscach, z których każde ma swoją historię, często niełatwą, zagrzebaną na dnie serc i zakurzonych przedmiotów na strychu. Śmierć, która rządziła pewnym domem, zostaje odegnana dzięki miłości i wybaczeniu. Nad wszystkim czuwają anioły zamieniające rozpacz w nadzieję. Autorka z wielką czułością i delikatnością przygląda się swoim bohaterom, pokazując, że miłość jest najbardziej uniwersalnym językiem Anna Czytowska, Radio Nadzieja.
Okładka książki CD MP3 Druciarz
audiobook

47,90 zł 28,99 zł


ŚMIERĆ ZAWSZE ZOSTAWIA PO SOBIE ŚLAD.Puławami wstrząsa kolejna popełniona z najwyższym okrucieństwem zbrodnia. Na terenie Zakładów Azotowych policjanci znajdują bestialsko okaleczoną, martwą, nagą kobietę. Mimo oczywistego, seksualnego motywu zabójstwa oraz nietypowego miejsca kaźni, śledczy z Komendy Powiatowej Policji nie mają łatwego zadania. Morderca jest na wolności i w każdej chwili może uderzyć drugi raz.CZY EWA JĘDRYCZ WRAZ Z HUBERTEM ZANIEWSKIM ROZGRYZĄ W PORĘ MISTERNĄ ZAGADKĘ Z PRZESZŁOŚCI, KTÓRA POPYCHA MORDERCĘ DO KOLEJNYCH ZABÓJSTW? JAKĄ ROLĘ GRA TUTAJ MIEJSCE ZBRODNI?
Okładka książki CD MP3 Druga szansa
audiobook

47,90 zł 28,95 zł


A gdyby tak z historii wymazać wydarzenia Drugiej Wojny Światowej? Jak wyglądałaby dziś Polska, gdyby nie zniszczyły jej wojska Trzeciej Rzeszy? Kim byśmy byli, kogo spotkali i co robili, gdyby nasi przodkowie otrzymali drugą szansę?Choć od śmierci Adama minęły już trzy lata, Iga nadal nie potrafi w pełni powrócić do życia. Wyrzuty sumienia, w których tonie od pewnego feralnego wydarzenia, nie pozwalają jej ruszyć naprzód. Dopiero w momencie, kiedy na drodze dziewczyny pojawia się dawny znajomy, poczucie winy przygasa, a w sercu rozbłyska iskra nadziei.Czy Joel Goldberg mężczyzna o arktycznych oczach okaże się tą osobą, która roztopi skute lodem serce Igi, czy zmrozi je jeszcze bardziej? A może to właśnie on będzie potrzebował jej pomocy? Czy pomimo licznych przeciwności losu odnajdą drogę do siebie? I jaką rolę odegra w tej historii stara Cyganka o nadprzyrodzonych mocach?
Okładka książki CD MP3 Słodko-gorzkie sekrety. Saga czekoladowa. Tom 3
audiobook

44,90 zł 27,19 zł


Przewrotny los nie przestaje zaskakiwać Niny kolejnymi życiowymi niespodziankami. Tym razem właścicielka Malinowej Bombonierki wpada w tarapaty z powodu tortu Sachera, przysmaku austriackich cukierników. Czekoladowy wypiek okazuje się totalną katastrofą, a Nina i jej zespół muszą uporać się z niezwykle drobiazgową kontrolą surowych inspektorów jakości. Historia ciotki Emmy pokazuje jednak, że nigdy nie należy się poddawać. Po ucieczce z zakonu Emilia Dobrzycka poznaje Juliana van Toorna, z którym wyjeżdża do Amsterdamu. Młodzi zawierają sekretną umowę, ale Julian nie dotrzymuje jej warunków. Zrozpaczona Emma pojmuje, że wpadła w pułapkę bez wyjścia.Tymczasem w chocolatierce pojawia się nieoczekiwanie miłość. Kto jest najszczęśliwszy na świecie, a komu to gorące uczucie jest nie w smak? Gdzie znajdują się czekoladowe wzgórza i jaki sekretny zapis zawierał testament Emilii? Poznajcie trzeci, finałowy tom czekoladowej sagi, w którym wszystkie tajemnice mają słodko-gorzki posmak, sprawdzone receptury wymagają odświeżenia, a emocje wypełniające życie jak smakowity ganasz, buzują pod wpływem najważniejszego ze wszystkich składników wielkiej miłości.
Okładka książki CD MP3 Miłość jest podróżą
audiobook

47,90 zł 28,95 zł


ZWYCZAJNE RZECZY, KTÓRYCH TAK ŁATWO NIE ZAUWAŻYĆ, DOPIERO Z PERSPEKTYWY CZASU NABIERAJĄ ZNACZENIA.Jaga czuje się już bezpiecznie w willi Pod Jodłami, gdyż Damian, jej chłopak, wytropił prześladującego ją stalkera. Jednak pewnego zimowego wieczoru otwiera drzwi i widzi swego prześladowcę. Sterroryzowana wsiada do jego auta. Lecz w Zagórzu nic nie umyka uwagi mieszkańców i wieść o porwaniu roznosi się błyskawicznie. Zmontowana naprędce ekipa pod wodzą pani Anieli rusza na ratunek.Mela także przeżywa ciężkie chwile. W szpitalu mobbinguje ją ordynator, przygotowania do ślubu ją stresują, w dodatku na horyzoncie znowu pojawia się Aleksa, pierwsza miłość jej narzeczonego. Mela ma coraz więcej wątpliwości co do swoich uczuć i uczuć Mateusza. Już raz uciekła sprzed ołtarza, czy zrobi to po raz drugi?

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj