KATEGORIE [rozwiń]

Esther Hicks

Okładka książki Prawo przyciągania

64,60 zł 35,76 zł


Prawo Przyciągania poznaj jedną z fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy cieszą się zdrowiem, szczęściem i dostatnim życiem? Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że to przez negatywne myślenie, niespokojny umysł nie możesz odnieść sukcesu, czy spełnić swojego marzenia? Okazuje się, że za wszystko odpowiedzialne Prawo Przyciągania. Na pewno o nim słyszałeś! To jedna z jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Na czym polega i jak działa Prawo Przyciągania w praktyce? Najprostsza definicja mówi po prostu: podobne przyciąga podobne. Twoja psychika i stan umysłu jest jak magnes. Myśli, czyny, słowa, emocje wszystko to nie tylko składa się na twoje wnętrze, ale bardziej niż jesteś skłonny przypuszczać wpływa na rzeczywistość wokół ciebie!Odkrywcy Prawa Przyciągania dzielą się z tobą Sekretem Esther i Jerry Hicks to amerykańskie małżeństwo, które jako pierwsze przekazało całemu światu podstawy Sekretu. To eksperci od channelingu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym prawie Prawie Przyciągania. Dzięki ich naukom miliony osób na cały świecie zrozumiało, jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i spełnianiem marzeń. Teraz ten Sekret przekazują także i tobie! Przekonasz się, jak działa Prawo Przyciągania w praktyce, dowiesz się, jak je stosować. Z pomocą Hicksów będziesz mógł z łatwością, pełną świadomością i bez przeszkód kształtować rzeczywistość tak, aby spełniała twoje oczekiwania. Daj sobie szansę na rozwój duchowy i osobisty. Uwierz w swój sukces!Pomyśl i przyciągnij wszystko, o czym marzysz Lektura książki o Prawie Przyciągania może stać się przepustką do nowej jakości i pełni szczęścia w twoim życiu. Tylko od ciebie zależy, jak wykorzystasz tę szansę i czy dasz szansę swojemu osobistemu rozwojowi. Dzięki zawartym w książce wskazówkom nie tylko zapanujesz nad chaosem otaczającego świata, twój rozwój duchowy będzie podążał we właściwym kierunku, ale znacząco dzięki podświadomości wpłyniesz na świadome kreowanie swojego świata! Autorzy dają ci coś więcej niż tylko nadzieję, że możesz tego dokonać! Książka o Prawie Przyciągania to również zbiór praktycznych i błyskotliwych rad spisanych w formie przekazu channelingu wyprzedzających twoje pytania i mówiących, jak dzięki temu potężnemu prawu zmienić swoje życie! Będziesz mógł zapanować na swoimi negatywnymi emocjami i wyrobić w sobie pozytywną aurę. Bestsellerowa publikacja Esther i Jerryego Hicksów to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli.Potencjał twojej świadomości kluczem do kreowania rzeczywistości
Okładka książki Karty Proś a będzie Ci dane

119,10 zł 77,69 zł


Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi tytuł ,,Proś a będzie Ci dane"" i wyjawia wszystkie sekrety Prawa Przyciągania w praktyce. Ta publikacja pozwoli Ci wprowadzić swoje życie w nowy, lepszy wymiar. Zawarte w niej nauki potężnego bytu - Abrahama - pomogą Ci odkryć sekret na bycie szczęśliwym każdego dnia. Esther Hicks przekazuje Ci potężną wiedzę na temat Prawa Przyciągania i tego, jak osiągnąć wszystko, czego się pragnie. Odtąd będziesz świadomie i z radością kształtować swoją przyszłość stale idąc do przodu, a pozytywna energia będzie towarzyszyć Tobie na każdym etapie działania. Poznasz drogę wewnętrznego rozwoju i sposób na osiągnięcie bogactwa i dobrobytu. Dzięki tej książce odkryjesz, jak wielką siłę posiadają Twoje myśli, a także zgłębisz sposoby na realizację swoich pragnień. Nauczysz się małym krokami robić postępy, które będą zbliżać Cię do osiągnięcia wyznaczonych celów. Niezależnie od tego, czy pragniesz pieniędzy, zdrowia czy awansu - Prawo Przyciągania jest w stanie Ci to zagwarantować. Doświadczysz siły przyciągania, która sprawi, że wszystko znajdzie się w zasięgu Twojej ręki. Będziesz spełniać swoje marzenia, a każdy kolejny dzień będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Ta publikacja pozwoli Ci na głęboki rozwój emocjonalny oraz stanie się Twoim osobistym doradcą w trudnych momentach życia. Podniesiesz poziom swoich wibracji i odpowiednio do swojego samopoczucia dobierzesz metodę pomocy samemu sobie. Doświadczysz wewnętrznego rozwoju, zrównoważysz swoje emocje i zyskasz nową energię do działania. Uwierzysz, że jesteś w stanie otrzymać wszystko, o czym marzyłeś. Wystarczy, że poprosisz o to świadomie i z radością. Proś a będzie Ci dane.
Okładka książki Miłość i Prawo Przyciągania. Jak przyciągać idealne związki wyd. 2020

44,40 zł 24,57 zł


Odkrycie sekretu Prawa Przyciągania odmieniło życie milionów ludzi na całym świecie. Teraz i Ty możesz je wykorzystać, aby zdobyć serce ukochanej osoby. Jeśli już jesteś w związku, książka pomoże Tobie i Twojej drugiej połówce wzmocnić Wasze relacje i na nowo rozpalić ogień pożądania. Polepszysz też swoje więzi z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Łatwiej zrozumiesz swoje dzieci i odpowiednio wesprzesz je w odkrywaniu siebie. Odnowisz zaniedbane przyjaźnie i stosunki z rodzeństwem. Dowiesz się również, jak dobierać partnerów biznesowych oraz pracowników. Nauczysz się łatwo nawiązywać relacje z nowo spotkanymi ludźmi. A wszystko to dzięki wykorzystaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Zmień swoje życie i przyciągnij do siebie szczęście!
Okładka książki Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia

34,30 zł 20,02 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Co się stanie, kiedy spotkają się jeden z najbardziej inspirujących nauczycieli duchowych wszech czasów i najwyżsi mędrcy wszechświata? Ta książka jest relacją ze spotkania dwóch Mistrzów. Dr Wayne Dyer zadaje pytania jakie zgromadził podczas 40 lat swojego nauczania o licznych zagadkach i lekcjach, jakie napotykamy w życiu, a odpowiedzi udziela Świadoma Zbiorowość o imieniu Abraham za pośrednictwem Esther Hicks. Jest to pierwsza książka Esther po odejściu jej męża Jerry'ego. To oni pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu i odkryli Prawo Przyciągania. Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują każdego człowieka. Dowiesz się czy walka z przeciwnościami jest konieczna. Ponieważ wszyscy musimy obrać własną ścieżkę i codziennie dokonywać ważnych wyborów, zdołasz odkryć metody, dzięki którym zrobisz to bez większych przeszkód i tym samym ułatwisz sobie przejście na wyższy poziom poznania. Nauczysz się radzić sobie ze złymi wieściami i dbać o dobre samopoczucie. Zdasz sobie sprawę z tego, jakie błędy popełniają rodzice wobec swoich dzieci, unikniesz ich w przyszłości i je naprawisz. Przywrócisz harmonię w swoim życiu i poczujesz czystą miłość, do której wszyscy dążymy. Poznasz też opinię Abrahama na temat współczesnego rozwoju, np. o żywności genetycznie modyfikowanej. Wykorzystując nauki zawarte w tej książce zdołasz zmienić swoje życie, które będzie wypełnione entuzjazmem, szczęściem i poczuciem głębszego sensu. Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania.
Okładka książki Proś a będzie ci dane

38,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To książka dla osób chcących od życia coś więcej, dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Książka, z którą powinieneś rosnąć wraz z rosnącym Twoim dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy ją też traktować jak doradcę – otwierając na dowolnej stronie w określonych momentach naszego życia, otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej – Abrahama.
Okładka książki Myśl i chudnij

49,40 zł 31,24 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Polscy pasjonaci Prawa Przyciągania mają nareszcie możliwość zobaczenia Esther i Jerry'ego Hicks w trakcie przyjmowania przekazu od Abrahama. Wszystko dzięki pierwszemu na naszym rynku polskojęzycznemu zestawowi dwóch płyt DVD poświęconemu wykorzystaniu najpotężniejszego prawa we wszechświecie w procesie odchudzania. Na płytach został uwieczniony zapis spotkania Państwa Hicks z osobami mającymi problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Najważniejszym uczestnikiem tego spotkania i zarazem głównym nauczycielem jest jednak ten, którego nie widzimy, a którego możemy usłyszeć przemawiającego ustami Esther. Chodzi o wszechobecny i wszechwiedzący byt czyli Abrahama. Radzi on, jak z pomocą małych kroczków i drobnych zmian stopniowo przybliżać się do celu i przyspieszyć swój metabolizm. Poznajemy również najpopularniejsze przyczyny nieudanych starań o zrzucenie wagi, takie jak nadmierne przywiązanie do ciała, którego nie akceptujemy bądź też ustawianie się „pod prąd” w stosunku do naszych pragnień. Abraham informuje nas także, że powinniśmy w pierwszej kolejności zaufać sobie, a nie opiniom tak zwanych ekspertów oraz że poszukiwanie cudownych diet i środków odchudzających może paradoksalnie oddalać nas od wymarzonej sylwetki i wagi ciała. Dowolna komórka w ciele każdego z nas jest żołnierzem tylko czekającym na to, aż wydamy mu rozkaz. Nasze oczekiwania i myśli są kluczem do osiągnięcia celu w procesie odchudzania. Jak bowiem przekonuje Abraham, ważne jest to, co myślimy i jak się czujemy, a nie to, co jemy.
Okładka książki Medytuj a będzie Ci dane. Podręcznik i audiobook

34,30 zł 20,02 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Esther i Jerry'ego Hicks nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ci amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania zyskali już ogromną popularność w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Ich najnowsza publikacja pokazuje, że spełnianie marzeń dzięki najpotężniejszemu prawu we wszechświecie może być jeszcze łatwiejsze, niż się dotychczas wydawało.Podręcznik i audiobook do realizacji marzeń Jeśli jesteś taki, jak większość z nas, prawdopodobnie zechcesz posłuchać fragmentu dołączonej do książki płyty CD z medytacjami jeszcze przed przeczytaniem niniejszego podręcznika. Skoro jednak trzymasz to potencjalnie potężne narzędzie, służące poprawie życia osobistego, proponujemy, żebyś zarezerwował sobie około 45 minut na zapoznanie się z częścią tego podręcznika zatytułowaną „Ogólny Dobrostan", zanim przejdziesz do słuchania nagrań z medytacjami. Kiedy razem z Esther zaczęliśmy pracować nad tym zestawem, składającym się z płyty pod tytułem Wnikanie w Wir: Medytacje i towarzyszącego jej Podręcznika zatytułowanego „Medytuj a będzie ci dane", naszą intencją było stworzenie pierwszego tego rodzaju, łatwego do wykorzystania narzędzia, które ułatwiłoby poprawę Wibracji użytkownika w czterech podstawowych sferach: poczucia Ogólnego Dobrostanu oraz odczuć i perspektyw odnośnie Obfitości finansowej, Fizycznego Dobrostanu oraz Relacji. Pamiętaj jednak, że ani płyta CD do medytacji, ani informacje zawarte w towarzyszącym jej Podręczniku, nie mają na celu zastąpienia jakiejkolwiek profesjonalnej pomocy psychologicznej bądź medycznej; służą raczej wzmocnieniu wszelkich innych środków, z jakich może korzystać słuchający, a których zadaniem jest poprawienie jego samopoczucia. Abraham uczy nas (od początku naszej współpracy, czyli od ponad dwudziestu lat), że wszystko, co zamierzamy zrobić (niezależnie od tego, czy inni ocenią nasze intencje jako dobre czy złe)... robimy tylko dlatego, że jesteśmy przekonani, iż osiągnięcie danego celu sprawi, że poczujemy się lepiej... Dlatego też niniejsze nauki Abrahama koncentrują się przede wszystkim na dotarciu do tego punktu lepszego samopoczucia - czyli do Wiru - właśnie teraz! Radzimy, żebyś nauczył się korzystać z nagrań Abrahama w najlepszy dla siebie sposób, ale nie polecamy medytowania dłużej niż przez 15 minut dziennie. Abraham radzi: „Życie polega na świadomym, przytomnym, radosnym przeżywaniu; a zatem codzienna piętnastominutowa medytacja całkowicie wystarczy". Co więcej, sugerowane tempo oddychania - by oddychać głęboko - prawdopodobnie wyda ci się na początku tego procesu niezwykle powolne. Jeśli tak, to proponujemy, abyś (zamiast próbować je forsować) przez kilka dni, a nawet tygodni, po prostu pozwolił, by twój rytm oddychania uspokajał się w sposób łagodny, lecz naturalny, aż do osiągnięcia kojącego i krzepiącego tempa sześciu oddechów na minutę. Zdecydowanie odradzamy słuchania nagrań relaksujących medytacji Abrahama w trakcie jazdy samochodem. (Istnieją setki innych nagrań Abrahama idealnie nadające się do słuchania podczas jazdy). Również, o ile nie chcesz zasnąć, sugerujemy korzystanie z nagrań do codziennych medytacji na siedząco, w pozycji wyprostowanej (i z zamkniętymi oczami, żeby uniknąć rozproszenia uwagi). Dodajmy przy okazji, że wszystkie Nauki Abrahama® chronione są prawem autorskim przez Jerry'ego i Esther Hicks i że jesteśmy wdzięczni za wszelki udział w popularyzacji i współtworzeniu tego wybornego dzieła. Jeśli więc postanowisz podzielić się tymi materiałami z innymi, chcielibyśmy cię prosić o dzielenie się nimi w ich najczystszej i najwartościowszej postaci - to znaczy, udostępniając zarówno Podręcznik „Medytuj a będzie Ci dane", jak i dołączoną do niego płytę CD z medytacjami. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć naszych nauczycieli, Abrahama, dowiedzieć się, kim jesteśmy my sami - Jerry i Esther - otrzymać dodatkowe materiały z naszej przebogatej biblioteki z książkami, katalogami, płytami CD i DVD, a nawet zarezerwować miejsce na rejs bądź warsztaty Abraham-Hicks Wir przyciągania - odwiedź naszą interaktywną stronę internetową www.abraham-hicks.com lub zadzwoń do naszego biura pod numer (830) 755-2299. Po ponad dwudziestu latach studiowania nauk Abrahama przypominam sobie jedynie trzy kwestie, których Abraham kiedykolwiek nas nauczał odnośnie podtrzymywania lub polepszania dobrego samopoczucia fizycznego. Po pierwsze: Skupiaj się bardziej na przyjemnych myślach „w Wirze"; po drugie: Pij więcej wody; po trzecie: (i ten aspekt stanowi główny temat niniejszych medytacji na co dzień): Oddychaj głębiej. Zacznijmy zatem. Esther poprosi Abrahama, by wprowadził nas w cały proces, żeby umożliwić jak najskuteczniejsze wykorzystanie nagrań do medytacji. Usiądź wygodnie, odpręż się i zamknij oczy, oddychając głęboko i pozwalając, by Abraham wprowadził cię z miłością i krok po kroku w radosny, krzepiący Wir twego naturalnego Dobrostanu. Przedmowa – Jerry Hicks Medytuj a będzie Ci dane Spis treści:   Przedmowa Wprowadzenie MEDYTACJA: Ogólny Dobrostan MEDYTACJA: Obfitość finansowa MEDYTACJA: Fizyczny Dobrostan MEDYTACJA: Relacje
Okładka książki Pieniądze i Prawo Przyciągania

29,90 zł 19,16 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli chcesz zrozumieć dlaczego inni potrafią tak łatwo zdobyć pieniądze, jeśli chcesz uczyć się od światowych mistrzów i odkrywców Prawa Przyciągania, jeśli chcesz mieć pieniądze - tyle ile pragniesz - ta wiedza leży w Twej dłoni - w najkrótszej, najbardziej dojrzałej formie. Czy jesteś na nią gotów?
Okładka książki Proś a będzie ci dane

39,90 zł 23,29 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To książka dla osób chcących od życia coś więcej, dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Książka, z którą powinieneś rosnąć wraz z rosnącym Twoim dobrobytem. Możemy ja przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę - otwierając na dowolnej stronie w określonych momentach naszego życia, otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej - Abrahama.
Okładka książki Karty pieniądze i prawo przyciągania KARTY

69,61 zł 42,93 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania Esther i Jerry Hicks od wielu lat głoszą ideę szczęśliwego życia. Książki z ich bestsellerowej serii "Sekret Prawo Przyciągania" osiągnęły w Polsce ogromny sukces - ponad 60.000 sprzedanych egzemplarzy. Misją życiową Esther i Jerry`ego Hicks stało się przekazywanie sekretu działania największego i najbardziej naturalnego prawa działającego we Wszechświecie - Prawa Przyciągania. Jeśli chcesz zrozumieć, jak zawsze mieć pieniądze - tyle ile zamarzysz - wykorzystaj obrazkowy kurs osiągania DOBROBYTU. Każdego dnia, choćby przez chwilę, rozmyślaj nad tymi kartami a zauważysz w sobie zmiany. Obcowanie z niepowtarzalną talią 60 kart zawierających zdania-przesłania, zdania-mądrości, zdania-zagadki wraz z przekazem Nauk Abrahama ozdobionych jedyną w swoim rodzaju grafiką sprawi, że poczujesz się jakbyś złapał złotą rybkę, która spełni każde Twoje życzenie. A co najważniejsze możesz je mieć ciągle przy sobie - całą talię lub wybraną jedną kartę i w każdej chwili wykorzystywać moc Prawa przyciągania. Pamiętaj o prostocie tego niezwykłego Prawa: otrzymujesz to, co przyciągasz. Przyciągasz to, na czym się koncentrujesz. Zatem koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobrażaj sobie tylko to, co chcesz mieć, kim być, co chcesz doświadczyć. Wizualizuj same wspaniałości, których pragniesz. Talia ta stanowi rozszerzenie wydanej wcześniej książki o tym samym tytule. Może być też doskonałym prezentem dla bliskiej i ważnej Ci osoby.
Okładka książki Proś a będzie Ci dane Karty

69,60 zł 45,55 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Esther i Jerry Hikcs - odkrywcy i pionierzy Prawa przyciągania zapraszają Cię w niezwykłą podróż poprzez Twoje pragnienia. Poprzez unikalny przekaz channelingowy od istoty wyższej zwanej Abrahamem odmienili oni już życie milionów ludzi na całym świecie. Teraz pragną pomóc Tobie. Dzięki tym kartom Twoja sytuacja materialna może ulec radykalnej poprawie. Relacje rodzinne, zdrowie i... Cokolwiek tylko sobie zażyczysz będzie zgodne z Twoją wolą. Pozwól, by czysty przekaz Abrahama dotarł do Ciebie w tej chwili.
Okładka książki Miłość i prawo przyciągania

29,90 zł 18,22 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jak przyciągać idealne związki Twoje życie jest wplecione w sieć wzajemnych powiązań - od partnerskich po zawodowe. Sprawdź, co możesz zrobić, by odnaleźć idealnego partnera albo na nowo rozniecić ogień pożądania. Ustrzeż się złych wyborów i dokonuj tylko tych, które uczynią Cię szczęśliwym. Klucz do serca upragnionej osoby jest w zasięgu Twojej ręki. Poznaj sposób na przyciągnięcie do siebie idealnego partnera. Wykorzystaj Prawo Przyciągania do udoskonalenia swego życia seksualnego. Przyciągnij do siebie miłość dzieci i polepsz swoje relacje ze współpracownikami. Nie pozwól, by ten jedyny lub ta jedyna ostatecznie trafiła w ramiona kogoś innego. Nie pozwól, by szczęście minęło Cię na ulicy niezauważone, ale przyciągnij je do siebie. Miłość i prawo przyciągania Spis treści: Przedmowa-Jerry Hicks Część I Twój Wir a Prawo Przyciągania Nauka przyciągania radosnych współtwórców Nauka przyciągania radosnych współtwórców Życie składa się ze związków Najpierw odszukaj synchronizację, a potem działaj Czy żyjemy pod wpływem błędnych założeń? Osiąganie zrozumienia poprzez dystans do teraźniejszości Zanim urodziłeś się w ciele fizycznym Chwila narodzin Związek z rodzicami Związek z rodzeństwem Nasz Wir a Prawo Przyciągania Potężne, wieczne, uniwersalne Prawo Przyciągania Tolerujemy innych czy im pozwalamy? Nauka Sztuk/ Przyzwalania Wpływamy na innych czy ich kontrolujemy? Jak osiągać harmonię w rodzinę? Do dziecka Do rodziców Do ciebie, skoro zadajesz pytania Czy Prawo Przyciągania wykona domowe obowiązki? A gdy nasze interesy są już rozbieżne? A jeśli ktoś nie chce skończyć związku? 30-minutowy proces Synchronizacji-Energii Czy istnieje dla mnie jedna doskonała osoba? Jak znaleźć doskonałego partnera do biznesu? Kto posiada najlepsze kwalifikacje, aby nami rządzić? jaka jest doskonała formuła rządu? Jaki jest nasz naturalny związek ze zwierzętami? Trzy etapy Procesu Tworzenia Wpływamy na zwierzęta czy tylko je kontrolujemy? Co z naszym optymalnym fizycznym/Nie-fizycznym związkiem? A jeżeli miejsce pracy staje się nieznośne? Jak możemy wszyscy „mieć to wszystko"? Czy umowy prawne to koniec aktów twórczych? Dlaczego problemy ciągną się mimo terapii? Jak najlepiej pomóc potrzebującym? Dlaczego wielokrotnie przyciągamy bolesne związki? Czy dzieciństwo skazuje na całe życie? Czy trudne dziecko jest błogosławieństwem? Jak można przejść z dysharmonii do harmonii? Czy negatywne dzieciństwo to negatywne życie dorosłe? Obwinianie minionego cierpienia to wzrost obecnego cierpienia Kiedy „rozwiązane" problemy wzrastają? Abrahamie, mówcie do nas o miłości Kiedy należy zrezygnować? Część II Dobór partnera a Prawo Przyciągania Znajdowanie i przyciąganie doskonałego partnera; stawanie się doskonałym partnerem Dlaczego wciąż szukam partnera? Skupię się na tym, czego chcę w związku Czy nie zauważyłeś wielu dysharmonijnych związków? A jeśli mój związek nie przetrwa? Dlaczego związek z Abrahamem jest tak pozytywny? Czy umysł Bratniej Duszy powinien być piękny? Najważniejsze jest wewnętrzne zadowolenie Ona chce kogoś, ale kogoś innego Związki a Proces Listy-Pozytywnych-Aspektów Przyciągam dzięki mocy Wibracji A jeżeli inni wybierają mi partnera? Znajdę i przywołam doskonałego partnera - i stanę się nim Pragnę partnera czy go potrzebuję! Czy mogę zachować pozytywne nastawienie wśród „przesiąkniętych negatywizmem"? Krótkie ćwiczenie przed snem, które poprawia związki Czego oczekuję od związku? Jakie są upragnione cechy doskonałego partnera? Czy prawa natury nie rządzą doborem mojego partnera? Co jest naturalne dla doboru mojego partnera? A czy zadowolenie zawsze przyciągnie zadowolonych? Czy każdy może zostać moim doskonałym partnerem? Część III Seksualność a Prawo Przyciągania Seksualność, zmysłowość i inne opcje Seks, seksualność i zmysłowość Czy nasze seksualne prawa to zrządzenie Nie-Fizycznych wymi; Seksualnością kierują impulsy, a nie prawa A gdyby ludzie uprawiali seks niczym dzikie zwierzęta? A jeśli społeczeństwo nie akceptuje seksualnej odrębności? Kto ustala naszą hierarchię seksualną? Jak koordynować naszą seksualność? Strach przed seksem tłumi przyjemność dotyku Zawsze możemy zacząć wszystko od nowa Jak znów dostroić się do przyjemności seksualnej? Seks, religia i izolacja w szpitalu psychiatrycznym? Dlaczego ludzie odwołują się do Boga i seksu nadaremnie? Dlaczego w mediach jest ból, a nie ma przyjemności? Czy monogamia jest naturalna czy nienaturalna? Seks, sztuka, religia i monogamia Jakie jest ostateczne zmysłowe/seksualne doświadczenie? Każde małżeństwo było inne, lecz nie lepsze Abraham proponuje śluby „Wspólnego Życia" Część IV Posiadanie dzieci a Prawo Przyciągania Tworzenie pozytywnych związków między rodzicami a dziećmi w świecie kontrastu Nadzorowanie dziecka Dzieci bez nadzoru dorosłych Naturalna rola ojca/matki Wizerunek doskonałych rodziców Bliskość Wewnętrznych Istot rodziców i dzieci Intencje przed narodzinami Wobec kogo jesteśmy najbardziej odpowiedzialni? Czego rodzice mogą nauczyć się od dzieci? Odmienne życie rodzeństwa Czy dzieci muszą „przypominać" rodziców? Czy odziedziczone cechy muszą wpływać na dorosłe życie? Czy „rodzicom-prześladowcom" należy odbierać dzieci? Czy bez dyscypliny dzieci wykonywałyby domowe obowiązki? Czy „rodzinna harmonia" musi tłumić osobistą wolność? Kto odpowiada za rodzinę? Rodzice, dzieci i harmonia kontra urazy Czy dzieci muszą powielać przekonania rodziców? Kto ponosi winę za dysfunkcjonalną rodzinę? Czy małe dzieci mogą „przyciągać" niepożądane doświadczenia? Dlaczego rodzą się autystyczne dzieci? Część V Poczucie własnej wartości a Prawo Przyciągania Doceniaj rzeczywistość, gdyż to „magiczny" klucz do twojego Wiru Doceniaj rzeczywistość - to klucz do Wiru Dlaczego ktoś traci pewność siebie? Pierwszy krok na drodze do poczucia własnej wartości Wpływ Prawa Przyciągania na współzawodnictwo Co z niekorzystnym porównywaniem siebie do innych? A jeżeli boję się światowego kryzysu finansowego? Egoizm i Prawo Przyciągania? Czy intencje innych muszą nami kierować? Jak mogę bardziej doceniać siebie? Jaki jest cel mojego życia? Procesy, które prowadzą do Wiru Proces Wizualizacji-Przed-Snem Przebudzenie o poranku Proces Koła-Skupienia Proces Usty-Pozytywnycri-Aspe/ctów Proces Ekstatycznego-ilznania Życie z perspektywy Wiru Część VI Warsztaty Abrahama z zakresu Prawa Przyciągania Warsztaty Abrahama z zakresu Prawo Przyciągania Czy jako małe dziecko znajdowałeś się pod negatywnym wpływem? Prawo Przyciągania zarządza Wszechświatem Czy „przyjaciel" dręczy cię i zmusza do rozwoju? Wszystkie współdziałające elementy już tutaj są Osiąganie potężnego Wiru Przyciągania Kontrast nie oznacza, że coś idzie źle Czy jesteś gotów na spotkanie z Wirem? Prawo Przyciągania i założenia wynikające-z-Prawa Czy dziecko musi zarabiać na Dobrostan? Właściwe oczekiwania partnerów Asheville - niedzielne zakończenie warsztatów Błędne założenia Nota o Autorach
Okładka książki Zrealizuj swoje marzenia

34,90 zł 22,78 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nie wiesz na jaki kurs się zapisać? A co powiesz na kurs osiągania szczęścia i realizacji marzeń? Dzięki książce Esther i Jerry'ego Hicks będziesz mógł w pełni świadomie osiągać wszystko, cokolwiek tylko sobie zamarzysz. Prawo Przyciągania gwarantuje realizację Twoich pragnień. Niewiele osób wie jednak, jak można z tego prawa korzystać. Ta książka to kurs, który dzień po dniu będzie sprawiał, że z marzyciela staniesz się osobą spełnioną. Krok po kroku będziesz przełamywał kolejne bariery i wewnętrzne opory, które blokują obecnie Twój dostęp do szczęścia. Gwarancję sukcesu dają Ci Esther i Jerry Hicks, bestsellerowi autorzy New York Times'a, którzy odmienili już życie tysięcy osób. Autorzy licznych poradników książkowych, płyt DVD i organizatorzy kursów zdobywania szczęścia (dosłownie!) prezentują Ci książkę, która nie tylko jest niezwykle pożyteczna, ale jednocześnie pięknie wydana. Kolorowe strony emanują ciepłem i optymizmem a zamieszczone na nich wskazówki sprawią, że nauka spełniania marzeń będzie nie tylko efektywna, ale i bardzo przyjemna. Każdy, kto pragnie świadomie kreować swoją przyszłość i używać Prawa Przyciągania do osiągnięcia sukcesu powinien po nią sięgnąć już dziś. Fragment książki       WPROWADZENIE       Niniejsza książka obfitująca w cenne informacje i prezentująca nauki Nie-Fizycznego bytu - Abrahama, nauczy cię, jak spełniać pragnienia, tak abyś mógł wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, na jakie w pełni zasługujesz. Zrozumiesz, że każdego dnia Uniwersalne Prawa wpływają na twoje stosunki z innymi, twoje zdrowie, finanse, karierę i o wiele więcej oraz kierują twoją czasoprzestrzenną rzeczywistością. Odkryjesz także potężne procesy, które pomogą ci kroczyć po pozytywnej stronie życia.       A więc zacznij urzeczywistniać swoje marzenia! Zrób to już teraz!       Esther i Jerry Hicks       Nazywamy się Abraham i mówimy       do was z wymiaru Nie-Fizycznego.       W wymiarze Nie-Fizycznym nic używamy słów,       gdyż nie mamy potrzeby mówienia. Nie mamy       również języków, które służą nam do mówienia,       ani też uszu, za pomocą których słyszymy. Mimo       wszystko komunikujemy się ze sobą w sposób       doskonały. Nasz Nie-Fizyczny język polega na       wibracji, a nasza Nie-Fizyczna społeczność, czy       rodzina, oparta jest na wspólnej intencji.              My (Abraham) jesteśmy rodziną Istot Nie-       Fizycznych. W naturalny sposób, dzięki sile naszej intencji, zgromadziliśmy       się, by przypomnieć wam — którzy jesteście       naszym fizycznym przedłużeniem - o Uniwersalnych Prawach       rządzących światem. Naszą intencją       jest udzielenie wam pomocy i przypomnienie,       że jesteście przedłużeniem Źródła Energii, iż       jesteście błogosławionymi, ukochanymi istotami i nie przybyliście tutaj do fizycznej rzeczywistości czasoprzestrzennej, by radośnie tworzyć.       Słowa same w sobie nie potrafią nauczyć. Twoja prawdziwa wiedza bierze się z życiowego doświadczenia, mimo iż cały czas będziesz gromadził wiedzę i doświadczenie, to w życiu liczy się coś jeszcze: spełnienie, zadowolenie       i radość. Twoje życie polega na ciągłym wyrażaniu tego, kim naprawdę jesteś.
Okładka książki Pieniądze i Prawo Przyciągania

39,90 zł 25,92 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Esther i Jerry Hicks odkrywcy Prawa Przyciągania, zapraszają Cię na jedyny w swoim rodzaju kurs osiągania DOBROBYTU. Dziesięciolecia nauczania, którego efektem są setki książek ich uczniów oraz osobiste doświadczenie w osiągnięciu dobrobytu udostępniają właśnie Tobie w swej najnowszej książce. Oto przekazują kwintesencję Prawa Przyciągania ściśle ukierunkowaną na zdobywanie pieniędzy (choć nie jedynie, bo czyż Pieniądze to nie wszystko?). Jak osiągnąć wszystko, co tylko jesteś sobie w stanie wyobrazić? To proste. Koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobraź sobie siebie jako człowieka zamożnego i cieszącego się stylem życia, który prowadzi. Już dziś wizualizuj widok morza z pokładu swego luksusowego jachtu lub promienie słońca wpadające każdego poranka przez przeszkloną ścianę okazałej willi z widokiem na monumentalne góry. Chcesz zrozumieć dlaczego inni potrafią tak łatwo zdobyć pieniądze? Dlaczego inni mogą, a Ciebie dobrobyt omija? Zasięgnij wiedzy u światowych mistrzów i odkrywców Prawa Przyciągania. Jeśli pragniesz pieniędzy ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki w najkrótszej, najbardziej dojrzałej formie. Ta książka jest jak złota rybka, która spełni każde Twoje życzenie. Fragment książki Mieliśmy przyjemność poznać wielu najbardziej wpływowych ludzi naszych czasów, lecz nie znamy nikogo, kto byłby większym źródłem pozytywnego oddziaływania niż Louise Hay (Lulu), fundatorka wydawnictwa Hay House - gdyż Hay House, prowadzone wizją Lulu, stało się obecnie największym na świecie siewcą materiałów na tematy duchowe i samodoskonalenia. A więc, dedykujemy tę książkę Louise Hay - oraz każdemu, kogo przyciągnęła ku swej wizji - z miłością i naszym wielkim uznaniem. WSTĘP Jeny Hicks Tak sądzisz, co przyciągnęło Cię do tej książki? Dlaczego, jak l przypuszczasz, czytasz te stówa? Która część tytułu przyciągnęła twoją uwagę? Pieniądze? Zdrowie? Szczęście? Nauka przyciągania? A może Prawo Przyciągania? Jakikolwiek był oczywisty powód, który przyciągnął twoją uwagę ku tej książce, informacja zawarta tutaj przyszła to ciebie w odpowiedzi na coś, o co w jakiś sposób pytałeś. O czym jest ta książka? Naucza o tym, że życie powinno przynosić dobre samopoczucie i że nasz całkowity Dobrostan jest tym, co naturalne. Naucza o tym, że jak dobre by było teraz twoje życie, zawsze może się zmienić na lepsze i że wybór i moc, aby ulepszyć twoje życiowe doświadczenie jest pod twoją osobistą kontrolą. A oferuje ona praktyczne filozoficzne narzędzia, które -jeśli zastosowane w ciągłym użyciu - umożliwią ci, abyś pozwolił sobie doświadczyć więcej dobrobytu, zdrowia i szczęścia, które są twoim naturalnym, przyrodzonym prawem. (A wiem, ponieważ wciąż mi się to przydarza. Gdy posuwam się naprzód od każdego doświadczenia kontrastu, ukazującego mi jaśniej moje pragnienia, ku nowemu pragnieniu, a potem ku nowej manifestacji - całe moje życie poprawia się coraz bardziej i bardziej). Życie jest dobre! Jest właśnie Dzień Nowego Roku 2008 i zaczynam ten Wstęp, siedząc przy stole w jadalni naszej nowej „Przystani" Del Mar, w Kalifornii. Odkąd pobraliśmy się z Esther w 1980 roku, było moim celem, aby odwiedzać rejony „Ogrodów Edenu" tak często, jak było to realne. A teraz, po wszystkich tych latach, gdy byliśmy pełnymi uznania gośćmi w San Diego, będziemy rzeczywiście żyć tutaj jako pełni uznania rezydenci. Co oznacza niedocenianie? To nasz przyjaciel doprowadził nas do znalezienia tej posiadłości. (Powiedzieliśmy mu, że szukamy kawałka ziemi niedaleko Del Mar, gdzie moglibyśmy zaparkować nasz wycieczkowy autokar długości blisko 45 stóp). Byli tam architekci krajobrazu, inżynierowie, projektanci, stolarze, elektrycy, hydraulicy i tynkarze. Byli tam ci utalentowani, biegli rzemieślnicy: dekarze, malarze i twórcy parkanów, bram i żelaznych elementów. Byli instalatorzy podłóg, windy, przesuwanych drzwi i drewnianych łukowatych okien i drzwi oraz witraży. Byli najwięksi specjaliści zaawansowanej techniki, którzy instalowali zdalnie kierowany system oświetlenia Lutron, sieć komputerową i audio-video, nowy wielostrefowy i zdalnie kierowany (cichy) system wentylacji Trane oraz kuchnię i pralnię z urządzeniami Snaidero, Miele, Boscha i Yikinga. Byli tam ludzie, którzy ustawiali nasze meble i przestawiali je od nowa i od nowa - aż przekonaliśmy się, co nam odpowiada najbardziej. Były tam zespoły ciężko pracujące przy koparkach, holowaniu, wylewaniu cementu, brukowaniu i przesadzaniu dorosłych dużych drzew... A następnie były tysiące ludzi, którzy przyłożyli się do tego - a także zarobili w ten sposób pieniądze - pomysł, wykonanie i dystrybucja tysięcy produktów, jakie zostały tu wykorzystane... Cóż, jest tu bardzo wielu ludzi zasługujących na uznanie. A jest to jedynie czubek góry lodowej tego, co można docenić. Odkrycie nowej „ulubionej" restauracji -jej właścicieli i personelu - położonej zaledwie o kilka minut dalej, a następnie byli tam wszyscy ci niewiarygodnie mili, eklektyczni, pozytywni sąsiedzi, którzy nas tutaj powitali w takim stylu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Jest tego jeszcze więcej. Zapierający dech w piersiach widok na południe ku pierwotnemu Rezerwatowi Stanu Torrey Pines, sięgający wzdłuż Carmel Yalley Creek, na sanktuarium ptaków wodnych i lagunę, i w dół, ku spienionym falom Pacyfiku, który niezmordowanie obmywa plaże Torrey Pines. Tak. Życie jest dobre! (Esther i ja właśnie skończyliśmy krótki spacer na plaży i zasiadamy teraz, by nanieść wieczorem kilka ostatnich szlifów na najnowszą książkę Abrahama - Pieniądze i Prawo Przyciągania: Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia). Było to ponad 40 lat temu, gdy podczas koncertów w college'ach w całym kraju, zauważyłem „przypadkowo" książkę leżącą na stoliku do kawy w motelu w pewnym małym mieście w Montanie. Ta książka, Myśl i bogać się Napoleona Hilla*, zmieniła moje przekonania na temat pieniędzy tak całkowicie, że zastosowanie tych zasad przyciągnęło do mnie sukces finansowy w sposób, jakiego sobie wcześniej nie wyobrażałem. Myślenie lub bogacenie się nie było czymś, czym byłbym bardzo zainteresowany. Ale na krótko przed odkryciem tej książki, zdecydowałem, że chcę zmodyfikować sposób zarabiania pieniędzy - i zwiększyć ich ilość. I tak okazało się, że przyciągnięcie przeze mnie książki Hilla było bezpośrednią odpowiedzią na to, o co „prosiłem". Wkrótce po znalezieniu Myśl i bogać się w tamtym motelu w Montanie, spotkałem człowieka z Minnesoty, który złożył mi pewną biznesową propozycję, która tak odpowiadała naukom Hilla, że przez dziewięć radosnych lat kierowałem uwagę na budowanie tego biznesu. Przez te dziewięć lat, biznes rozrósł się w przedsiębiorstwo o wartości wielu milionów dolarów. W tym względnie krótkim czasie, moje finanse wzrosły od środków na utrzymanie się (co było początkowo jedynym, czego pragnąłem) do osiągnięcia wszystkich nowo zainspirowanych finansowych celów. To, czego się nauczyłem z książki Hilla, dało mi tak wiele, że zacząłem ją używać jako „podręcznika" do dzielenia się zasadami odnoszenia sukcesu z moimi biznesowymi współpracownikami. Ale, patrząc wstecz, chociaż nauki te przydały mi się tak ogromnie, uświadomiłem sobie, że jedynie kilku z mych współpracowników osiągnęło tak wielki sukces finansowy, jakiego pragnąłem dla wszystkich. Tak więc zacząłem szukać odpowiedzi na innym poziomie, które mogłyby okazać się skuteczniejsze dla szerszego kręgu ludzi. W wyniku mojego osobistego doświadczenia z Myśl i bogać się, doszedłem do przekonania, że osiągniecie sukcesu było czymś, czego można się nauczyć. Nie musieliśmy się urodzić w rodzinie, która już odkryła, jak robić pieniądze. Nie musieliśmy mieć w szkole dobrych stopni ani znać odpowiednich osób, ani żyć w odpowiednim kraju, ani być odpowiedniego wzrostu, koloru, płci, wyznania i tak dalej... Po prostu powinniśmy się nauczyć kilku prostych zasad i następnie zastosować je w praktyce. Jednakże, nie każdy otrzymuje to samo przesłanie z tych samych słów - ani tych samych rezultatów z tych samych książek. I tak, gdy tylko zacząłem „prosić" o większe zrozumienie, oświecająca książka Richarda Bacha Illusions (Iluzje) pojawiła się w mej świadomości. I chociaż Illusions wywołały we mnie najbardziej przejmujące „Acha!" w moim życiu i wniosły pewne koncepcje, które zaczęły otwierać mój umysł na fenomen, którego miałem potem doświadczyć, nie zawierały żadnych dodatkowych zasad, których mógłbym świadomie użyć w moim biznesie. Następne „przypadkowe" odkrycie najwartościowszej dla mnie książki miało miejsce, gdy dla zabicia czasu udałem się do pewnej księgarni Phoenixa. Nie „szukałem" niczego, ale dostrzegłem wysoko na półce książkę zatytułowaną Seth speaks (Rozmowy z Se-them) autorstwa Jane Roberts i Roberta F. Buttsa. Seth, „Istota jsfje-fizyczna", „podyktował" za pośrednictwem Jane serię książek i przeczytałem je wszystkie. I jakkolwiek dziwna mogła się wydawać większości ludzi ta forma komunikacji (Esther miała z tym szczególny problem na początku), zawsze miałem skłonność do oceniania drzewa po owocach. Tak więc spoglądałem poza jej „dziwne" aspekty i koncentrowałem się na tym, co było dla mnie pozytywne, na praktycznych częściach materiału Setha, które, jak czułem, mogłem zastosować, by pomóc ludziom w poprawie ich doświadczania życia. Seth miał inną perspektywę w patrzeniu na życie, niż cokolwiek wcześniej poznałem i byłem szczególnie zainteresowany dwiema koncepcjami Setha: „Tworzysz własną Rzeczywistość" i „Twój Punkt Mocy leży w Teraźniejszości". Chociaż czytając to, nigdy nie czułem, bym w pełni rozumiał te zasady, w jakiś sposób wiedziałem, że zawarte w nich były odpowiedzi na moje pytania. Jednakże Jane nie było już w jej formie fizycznej, a więc żadne dalsze objaśnienie „Setha" nie było możliwe. Poprzez ciąg przypadkowych zdarzeń - w sposób podobny do doświadczeń Jane z Sethem - Esther, moja żona, zaczęła otrzymywać przekazy, które znane są dzisiaj jako Nauki Abrahama®. (Gdybyś chciał usłyszeć jedno z oryginalnych nagrań ukazujących nasze wprowadzenie do nauk Abrahama, możesz znaleźć nasze bezpłatne nagranie Wprowadzenie do nauk Abrahama jako 70-cio-minutowy download na naszej stronie internetowej: www. Abra-ham-hicks.com albo w naszym biurze jako bezpłatną płytę CD). W 1985 roku, kiedy ten fenomen rozpoczął się u Esther, miałem poczucie, że przyniesie to odpowiedzi na moje pragnienie lepszego zrozumienia Praw Wszechświata i tego, jak moglibyśmy naturalnie, świadomie pracować w harmonii z nimi, by wypełnić nasz cel istnienia w formie fizycznej. Pieniądze i Prawo PrzyciąganiaSpis treści Wstęp, Jerry Hicks 13 CZĘŚĆ I: Orientowanie i Księga Pozytywnych Aspektów 21 • Twoja historia i Prawo Przyciągania 23 • Czy życie wydaje się czasem nie fair? 23 • Czy robienie wszystkiego, co w twej mocy, czasem nie wystarcza? 24 • Czegokolwiek mogę zapragnąć, mogę to osiągnąć 25 • Osiągnięcie sukcesu jest moim przyrodzonym prawem 26 • Pieniądze nie są ani źródłem zła, ani szczęścia 27 • Jestem magnesem każdego swego doświadczenia 28 • Wiedziałem o konsekwencji Prawa Przyciągania 30 • Co rozumiemy przez wibrację? 31 • Kiedykolwiek odczuwam dobrobyt, dobrobyt mnie znajduje 33 • Przeżywaj swoje życie celowo, zamiast przypadkowo 34 • Opowiedz historię, jakiej chcesz doświadczyć 35 • Każdy temat to w istocie dwa tematy 35 •Jaką historię teraz opowiadam? 37 • Proces Orientowania może przeorientować moje życie 38 • Jestem twórcą swego życiowego doświadczenia 39 • Zharmonizowane myśli to myśli, które dają dobre samopoczucie 40 • Patrząc na świat oczyma Źródła 41 • Mogę świadomie wybrać lepsze samopoczucie 43 • Czy choroba może być spowodowana negatywną emocją? 43 • Orientowanie od złego do dobrego samopoczucia 45 • Czy jestem w harmonii z moim pragnieniem? 46 • Czego pragnę i dlaczego? 47 •Już teraz mogę poczuć się lepiej " 48 • Uwaga kierowana ku rzeczom niechcianym przyciąga więcej rzeczy niechcianych 49 • Czy koncentruję się na tym, czego chcę, czy na tym, czego nie chcę? 50 • Skoncentruj się na rozwiązaniu, a nie na problemie 51 • To, czego chcę, to czuć się dobrze 52 • Kiedykolwiek czuję się źle, przyciągam to, czego nie chcę 53 • Moje myśli zazębiają się w silniejsze odpowiadające im myśli 55 • Tworzenie Księgi Pozytywnych Aspektów 57 • Prawo Przyciągania dodaje myślom mocy 59 • Rozpocznę dzień myślami, które dają dobre samopoczucie 60 • Sen jest czasem wyrównywania energii 61 • Przykład Procesu Pozytywnych Aspektów przed snem 63 • Przykład porannego Procesu Pozytywnych Aspektów 64 • Wiem, jak chcę się czuć 65 • Nic nie jest ważniejsze od dobrego samopoczucia 67 • Im lepiej się dzieje, tym lepiej się dzieje 68 • Mój wszechświat jest pozytywnie i negatywnie równoważony 69 • Mój wszechświat odpowiada na moją uwagę 70 • Decyzje, by czuć się dobrze, przyciągają dobre uczucia 72 • Jak mogę nie odczuwać ich cierpienia? 74 • Czy moje współczucie nie ma dla nikogo znaczenia? 76 • Nie ranić, gdy czują się zranieni? 78 • Nie jestem odpowiedzialny za to, co tworzą inni 81 • Słuchać przewodnictwa, czy sięgać po dobre uczucia? 82 • Co by było, gdybym grał w Co-by-bylo-gdyby? 83 CZĘŚĆ II: Przyciąganie pieniędzy i materializowanie dobrobytu 85 • Przyciąganie pieniędzy i materializowanie dobrobytu 88 • Działanie wynikające z poczucia braku jest nieopłacalne 91 • Najpierw odnajdę moją wibracyjną równowagę 91 • Ani pieniądze, ani bieda nie przynoszą radości 93 •Jestem tu jako pełen radości twórca 95 • Potęga wibracyjnego wydawania wibracyjnych pieniędzy 96 • Potrzeba pieniędzy ich nie przyciągnie 97 • Co wtedy, gdy „biedny" nie czuje się biedny? 98 •Jaka jest moja historia „finansowej obfitości"? 100 • Co się dzieje, gdy biedni krytykują bogatych? 101 . co się dzieje, gdy nasze pieniądze tracą wartość? 103 • Czy odwrócić spiralę prowadzącą w dół? 104 • Wojna przeciwko wojnie jest także wojną 106 • Czy możemy odnieść sukces nie mając talentu? 107 • Czy możemy coś otrzymać bez dawania? 108 • Oni chcą wygrać fortunę na loterii 109 • Życie w dobrobycie nie jest „magią" 110 • Sprzedawanie wolności za pieniądze? 111 • Negatywne uczucia wobec pieniędzy lub raka? 113 • Nie pracował ciężko dla pieniędzy? 114 • Czy wydawanie pieniędzy przynosi komfort? 117 •Jak zmienić swój punkt przyciągania? 119 • Do mnie należy określenie własnych standardów 120 • Czy „oszczędzanie dla bezpieczeństwa" ma sens? 122 • Opowiadanie nowej historii o dobrobycie, pieniądzach i finansowym Dobrostanie 123 • Przykład mojej „starej" historii o pieniądzach 124 • Przykład mojej „nowej" historii o pieniądzach 125 CZĘŚĆ III: Utrzymywanie mojego fizycznego Dobrostanu 129 • Moje myśli tworzą moje fizyczne doświadczenie 131 • Uskarżanie się na uskarżanie się jest również uskarżaniem się 132 • Mogę czuć się dobrze w swoim ciele 133 • Słowa nie uczą, ale uczy życiowe doświadczenie 134 • Prawo Przyciągania rozwija każdą moją myśl 135 • 15 minut na mój zamierzony Dobrostan 137 • Nie jestem ograniczony przekonaniami innych 139 • Mam dość czasu, by to zrealizować 140 • Dlaczego pragnę doskonałej fizycznej kondycji? 141 • Mogę zaufać mojej odwiecznej Wewnętrznej Istocie 142 •Jaka jest rola myśli w traumatycznych urazach? 143 • Czy można rozwiązać wibracyjnie chorobę wrodzoną? 145 • Poważne choroby przychodzą i odchodzą, ale dlaczego? 145 • Byłem świadkiem, jak moje ciało samo się uzdrowiło 147 • Czy utrzymam dobrą formę, koncentrując się na niej? 148 • Kiedy pojawia się inspiracja, by odwiedzić lekarza? 149 • Euforia w szczękach lwa? 150 • Czy ktoś odczuwający ból może się skoncentrować na czymś innym? 152 • Stan Dobrostanu jest moim naturalnym stanem 153 • Ale czy myśli niemowlęcia mogą przyciągnąć chorobę? 154 • Dlaczego niektórzy rodzą się z chorobami? 156 • Przedyskutujmy pojęcie chorób „nieuleczalnych" 157 • Skoncentrować się na zabawie, by odzyskać zdrowie? 158 • Czy ignorowanie choroby rozwiązało problem choroby? 159 • Jaki jest wpływ szczepień na choroby? 160 • A co z lekarzami medycyny, uzdrawiaczami, wiarą i szamanami? 161 • Twój lekarz jako środek do osiągnięcia Dobrostanu 162 • Co mogę zrobić, by im pomóc? 163 • Ale co wtedy, gdy są w stanie śpiączki? 164 • Czy mogłem odziedziczyć chorobę po babce? 165 • Jaka jest rola mediów w epidemiach? 166 • Czy należy wychwycić nieprzyjemne odczucia, gdy są małe? 168 • Czy artretyzm lub choroba Alzheimera są w jakiś sposób uleczalne? 169 • Czy ćwiczenia i odżywianie są warunkami zdrowia? 170 • Co wtedy, gdy zdrowa osoba czuje się głównie zmęczona? 172 • Co jest główną przyczyną choroby? 172 • Przykład mojej „starej" historii o moim fizycznym Dobrostanie 174 • Przykład mojej „nowej" historii o moim fizycznym Dobrostanie 174 CZĘŚĆ IV: Perspektywy zdrowia, wagi ciała oraz umysłu 177 • Chcę się cieszyć zdrowym ciałem 179 • Chcę zrównoważyć swoje pragnienia i doświadczenia 180 • Nie muszę porównywać swego ciała z innymi 181 • Co by było, gdybym widział siebie jako doskonałego? 182 • Opór przeciw niechcianemu przyciąga więcej tego, co niechciane.. 183 • Moja uwaga skierowana na brak przyciąga jeszcze większy brak 183 • Sadzenie nasion strachu przynosi jeszcze więcej strachu 184 • Czy uwaga skierowana na chorobę musi przyciągać chorobę? 185 • Czy moja uwaga skupiona jest głównie na Dobrostanie? 186 • Fizyczne świadectwa innych nie muszą być moim doświadczeniem 187 . Jak mogę wpłynąć na innych, by utrzymywali dobre zdrowie? 189 • Zrelaksuję się i usnę, zanurzając się wDobrostan 190 • Czy negatywne emocje wskazują na niezdrowe myśli? 190 . Do jakiego stopnia mogę kontrolować swoje ciało? 190 • Czy możemy świadomie rozwijać nowe mięśnie i kości? 192 ' Co wtedy, gdy czyjeś pragnienie przesądza o czyimś przekonaniu? 194 • A co wtedy, gdy wierzę w niebezpieczne zarazki? 195 • Jestem prowadzony ku temu, co lubię 198 • Najpierw muszę chcieć zadowolić siebie 199 • Czy istnieje właściwy czas na umieranie? 200 • Czy każda śmierć jest formą samobójstwa? 201 • Proces kierowania wagą swego ciała? 203 • Czy mogę podążać za swoją błogością w związku z odżywianiem? 204 • Jakie są moje przekonania na temat pożywienia? 205 • Opinie innych na temat mojego ciała są bez znaczenia 206 • Przykład mojej „starej" historii o moim ciele 207 • Przykład mojej „nowej" historii o moim ciele 208 CZĘŚĆ V: Kariera jako przyjemność przynosząca profity 209 • Moje pierwsze kroki w wyborze kariery? 211 • Co robię, żeby się utrzymać? 213 • Prawo Przyciągania i kariera? 216 • Wypełnianie pustki poprzez służenie? 218 • Czy mój sukces doda otuchy innym? 220 • Chcę wolności, rozwoju i radości 221 • Chcę czuć się dobrze w swoim życiu 222 • Tworzę swoją własną radosną karierę 223 • Czy branie bez dawania jest niemoralne? 223 • Witaj na planecie Ziemi 225 • Najważniejsze jest dobre samopoczucie 227 • Co powstrzymuje moją karierę? 228 • Będę szukać powodów, by czuć się dobrze 229 • Chcę, czy też muszę? 230 ' A jeśli to moja przyjemność przyciąga pieniądze? 232 • Chcę czuć się wolny w swojej pracy 233 •Jakie są jej pozytywne aspekty? 234 • Mój czas w pracy jest kwestią percepcji 237 • Czy powinienem starać się pracować ciężej? 239 • Przykład „starej" historii o mojej karierze 241 • Przykład „nowej" historii o mojej karierze 242 • Czas opowiedzieć nową historię 242 SKRYPT ABRAHAM NA ŻYWO: Warsztat Prawa Przyciągania 245 • Czy to jest w wibracyjnej harmonii? 247 • Jesteście wibrującym Źródłem Energii 251 • Wszystko było wibracyjną myślą 253 • Przeżywanie wibracyjnej harmonii? 258 • Na co wskazuje Twoja historia? 270 • Wibracyjna Esencja Pieniędzy? 273 • Moja historia finansowego sukcesu 279 • Zakończenie warsztatu w Bostonie 287 O Autorach 291
Okładka książki Potęga świadomej intencji

39,30 zł 29,87 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. W skład serii Sekret Prawo Przyciągania autorstwa Esther i Jerry' ego Hicks wchodzą tytuły: Proś a będzie Ci dane Prawo Przyciągania Potęga Świadomej Intencji Potęga Twoich Emocji Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas. Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret. Sztuka pragnienia, sztuka myślenia, sztuka życia! Jak ambitnie pragnąć? Jak niezależnie myśleć? Jak żyć pełnią? Z wielu książek kształcących nas w tej najważniejszej dziedzinie wiedzy szczególnie polecamy tytuły: Proś a będzie Ci dane, Prawo przyciągania, Potęga Świadomej Intencji, Potęga Twoich Emocji Esther i Jerry Hicks , Zagubiony podręcznik życia. Znajdź swoje miejsce na Ziemi Joe Vitale, Możesz to zrobić !, Poznaj moc która jest w tobie, Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie, Możesz uzdrowić swoje życie, Medytacje leczące duszę i ciało Louise L. Hay.   Kup zestaw książek Esther Hicks i Jerry Hicks. Razem taniej!   Fragment książki Przedmowa Jeny Hicks Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad rozwojem swojej osobowości na tle wydarzeń, będących głównym katalizatorem następującego po nich uczucia spełnienia? Czy w twoim albumie przyjemnych wspomnień, przechowujesz mentalne obrazy tych chwil, w trakcie których odnosiłeś wrażenie, że jesteś pod wpływem czegoś, co pomaga ci stać się, osiągnąć lub urzeczywistnić to, kim naprawdę pragnąłeś być, co naprawdę pragnąłeś robić lub to, co naprawdę pragnąłeś posiąść? Czy czasem przychodzą ci na myśl - w przypływie wdzięczności -te osoby, książki, i z pozoru przypadkowe okoliczności, które przyniosły ci słowa lub doświadczenia, które rozpaliły w tobie świeżą iskrę filozoficznej wręcz jasności umysłu? Nazwij te ulotne doświadczenia punktami zwrotnymi; nazwij je rozstajem dróg; nazwij je drogowskazami na twojej ścieżce życia,-a nawet, być może, sprawdzianami chwili jakiegoś szczególnego poczucia Dobrostanu... ale, czyż nie uświadomiłeś sobie ich długofalowego, pozytywnego wpływu na twoje życie? Pisanie tej Przedmowy rozpocząłem, siedząc w zaparkowanym samochodzie na odcinku „naszej" drogi polnej obejmującej odcinek pomiędzy rzeką French Broad a stawem dla kaczek należącym do osiedla mieszkaniowego Biltmore. Moja żona Esther i ja, już od 15 lat prowadzimy warsztaty tutaj, w Asheville, w stanie Północna Karolina. Ten skrawek ziemi przy rzece, jest jednym z naszych ulubionych miejsc, które odwiedzamy, dzieląc je z wiosennymi gąsiątka-mi, a później - z jesienną wędrówką tysięcy gęsi kanadyjskich, które zręcznie szybują w przestworzach, podczas kiedy my, także, przecinamy szlaki wraz ze zmieniającymi się porami roku - krążąc tam i z powrotem po naszym kraju. Zatem siedzę sobie tutaj, w tym najbardziej radosnym okresie mojego życia i robię to, co sprawia mi tyle radości. Przelewam na papier te słowa z intencją przedstawienia ci kilku przekonywających powodów do zastosowania w praktyce Nauk Abrahama (tak, abyś mógł celowo i świadomie doświadczać pełniej Istoty, którą naprawdę jesteś). Abraham przypomnieli nam tę prawdę: Słowa nie uczą, to doświadczenie życiowe jest nauczycielem, l chociaż, książka niniejsza, jest książką składającą się ze stów, słowa o największym znaczeniu, które tutaj znajdziesz, odkryją przed tobą kilka nowych, podnoszących cię na duchu punktów widzenia, którym możesz przyzwolić na to, aby stały się twoimi nowymi, poprawiającymi samopoczucie przekonaniami. Z kolei, twoje nowe przekonania mogą, za sprawą pierwotnych Praw Wszechświata, generować nowe i radosne doświadczenia życiowe... a z owych wzniosłych doświadczeń radości, odkryjesz więcej z owej podnoszącej wartość życia wiedzy, o którą prosiłeś. Żywię nadzieję, iż książkę tę odbierzesz jako jeden z tych skarbów, które zawsze będziesz cenił jako bogaty w objaśnienia przewodnik do tego wszystkiego, kim w przyszłości będziesz chciał się stać, do tego, co będziesz chciał robić lub co będziesz chciał posiąść. Jeśli jedyną świadomością, o jaką wzbogaciłaby cię lektura niniejszej książki, byłoby całkowicie przeobrażające życie (tak, jak było to w moim przypadku) i dogłębne zrozumienie faktu, iż to ty sam tworzysz własną prawdę, książka ta wyjątkowo dobrze spełniłaby swój cel. Uświadomienie sobie, że „prawdy" są tylko przekonaniami, które zostały przez pewien czas utrzymywane, a „przekonania" to tylko myśli, które zostały przez pewien okres czasu utrzymywane, w ogromnym stopniu podniosło moją świadomość zadziwiającej potęgi myśli. Ostatnio usłyszałem słowa odnoszącego spektakularne sukcesy przedsiębiorcy, będące odpowiedzią na pytanie jak doszło do tego, że udało mu się osiągnąć tak oszałamiający sukces, a brzmiały one następująco: „Myślę na wielką skalę... Ponieważ i tak muszę myśleć, już dawno temu postanowiłem w ten sposób: Dlaczego nie myśleć wielkimi kate-gońanńl". Oto pokaz niesamowitej potęgi myśli. Wiele lat temu, pamiętam jak czytałem jakieś dzieło napisane przez jednego z najbardziej cenionych na świecie geniuszy XX wieku. Wypowiedział on takie słowa: „Większość ludzi wykorzystuje tylko poniżej jednego procenta swojego rzeczywistego potencjału... Dziewięćdziesiąt dziewięć procent ich potencjalnych możliwości na to, by być, robić lub mieć to, czego pragną, pozostają na zawsze niewykorzystane w trakcie całego ich życia". Niniejsza książka Potęga świadomej intencji odkryje przez tobą pełne dynamizmu procesy mające na celu wykorzystanie więcej z twojego nienaruszonego potencjału, jakim dysponujesz w tym życiu. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wielkie nienaruszone pokłady potencjału radości kryją się jeszcze w tobie? Nawet wtedy, kiedy przeżywałeś najbardziej radosne chwile swojego obecnego życia czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że istnieją jeszcze wyższe poziomy radości, których mógłbyś doświadczyć? Chociaż twoje ciało potrafi wzbudzić w tobie najwspanialsze uczucia lub znakomicie ci służyć, czyż nie miałeś nigdy przeczucia, że mogłoby ono funkcjonować jeszcze lepiej? A kiedy przeżywasz na nowo owe cudowne doświadczenia związków, które łączyły cię z osobami, na których życie wywarłeś wpływ w procesie stawania się Istotą, która obecnie jest tobą - czyż nie uświadamiasz sobie faktu, że musi istnieć jeszcze więcej cudownych związków z jeszcze większą liczbą inspirujących osób, które żyją na tym świecie, czekając, aż przyciągniesz ich do swojego życia?     Potęga Świadomej Intencji Spis treści Słowo wstępne - Louise L. Hay: Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel! 15 Przedmowa - Jeny Hicks 19 Wprowadzenie do Nauk Abrahama - Esther Hicks 28 Rozdział 1. Nowy sposób patrzenia na życie 32 • Wszechświat słyszy i wysłuchuje każdej twojej preferencji • Jesteś potężnym twórcą Postępowej Fali Myśli Rozdział 2. Życie na planecie Ziemia nieustannie zmienia się na lepsze 36 • Przeogromna satysfakcja płynie ze świadomego i Celowego Aktu Tworzenia • Sztuka Przyzwalania na twoją Celową Intencję • Twoja zadziwiająca moc Celowej Intencji Rozdział 3. Śmierć jako kolejny nowy początek 40 • Twojemu pobytowi tutaj towarzyszy Celowa Intencja • Przyszedłeś tutaj oczekując wzbudzenia nowych pragnień Rozdział 4. Jesteś przedłużeniem wibracji tego, co Nie-Fizyczne 45 • Emocje wskazują na twoją Nie-Fizyczną względność • Połączenie, twój najbardziej naturalny stan istnienia Rozdział 5. Przybyłeś tutaj, aby tworzyć własne doświadczenia 49 • Wibracyjne zestrojenie się z tym Kim-Naprawdę-Jesteś • Istota wewnętrzna, a twój System Naprowadzania Emocji • Odczuwanie stanu twojej zrównoważonej energii Rozdział 6. Siła przyciągania twojej twórczej myśli 53 • Potężnie działające, uniwersalne Prawo Przyciągania • Twoje życie jest unikatowym i osobistym doświadczeniem Rozdział 7. Manifestujesz istotę swoich myśli 57 • Każdy temat posiada zróżnicowany zakres rozpiętości wibracyjnej • Jakie uczucia wywołuje w tobie ta myśl? • Nigdy nie jest zbyt późno na zmianę kierunku myśli Rozdział 8. Kiedy prosisz, zawsze otrzymujesz 61 • Wystrzeliłeś rakietę pragnienia, ale czy... ? Rozdział 9. Prawda zależy od punktu skupienia twojej uwagi 63 • To ty sam tworzysz swoją własną prawdę Rozdział 10. Świadomość - twój klucz do celowego tworzenia 65 • Czy potrafisz wibracyjnie dostroić się do twoich nowych pragnień? Rozdział 11. Względność wibracyjna, a równoważenie energii 69 • Najlepsza droga do wybranych przez ciebie miejsc przeznaczenia? • Masz do swojej dyspozycji osobisty System Naprowadzania Emocji • Twoje źródło niezwłocznie nawiązuje kontakt z każdym twoim pragnieniem Rozdział 12. Odnajdywanie harmonii z energią twojego źródła 75 • Bardziej skupiona uwaga podnosi intensywność emocji • Czy koncentrujesz się w przeważającej mierze na tym, czego pragniesz? Rozdział 13. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojego ciała fizycznego 78 Rozdział 14. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojego domu 85 Rozdział 15. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojej pracy 90 Rozdział 16. Względność wibracyjna w odniesieniu do moich związków międzyludzkich 94 Rozdział 17. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojej obfitości finansowej 98 Rozdział 18. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojego świata 102 Rozdział 19. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojego rządu 106 Rozdział 20. Ponowne dostrajanie się do swoich wibracji Dobrostanu 111 • Równoważenie wibracji pomiędzy twoimi pragnieniami a przekonaniami • Oto twój najwyższy stopień równoważenia energii Rozdział 21. Odnajdywanie harmonii wibracyjnej z twoją Istotą Wewnętrzną 114 • Czy przyzwalam na mój Dobrostan, czy stawiam mu opór? • Twój a na j ważnie j sza decyz j a • Wolność lub jej brak jako kwestia percepcji Rozdział 22. Twój punkt przyciągania, a czynnik poczucia ulgi 118 • Skala Naprowadzania Emocji, czyli od przyzwalania do stawiania oporu • Nieustannie sięgaj po uczucie ulgi od oporu • Nie istnieje źródło tego, co „niepożądane" Rozdział 23. Równoważenie energii dla radosnego aktu twórczego 122 • Przykłady równoważenia kontrastujących ze sobą częstotliwości wibracyjnych Rozdział 24. Moje ciało 125 • Sytuacja kontrastu dotycząca wagi ciała • Sytuacja kontrastu dotycząca zdrowia • Sytuacja kontrastu dotycząca zmęczenia • Sytuacja kontrastu dotycząca utraty sił fizycznych Rozdział 25. Mój dom 129 • Sytuacja kontrastu dotycząca przestrzeni domowej • Sytuacja kontrastu dotycząca niszczejącego domu • Sytuacja kontrastu dotycząca sąsiadów • Sytuacja kontrastu dotycząca konserwacji domu Rozdział 26. Moje związki 133 • Sytuacja kontrastu dotycząca relacji doros ły-dziecko • Sytuacja kontrastu dotycząca samotności • Sytuacja kontrastu dotycząca małżeństwa • Sytuacja kontrastu dotycząca ingerującego rodzica Rozdział 27. Moja praca 137 • Sytuacja kontrastu dotycząca współpracownika • Sytuacja kontrastu dotycząca pracy • Sytuacja kontrastu dotycząca kariery aktorskiej • Sytuacja kontrastu dotycząca obfitości finansowej Rozdział 28. Moje finanse 141 • Sytuacja kontrastu dotycząca obfitości finansowej • Sytuacja kontrastu dotycząca samochodu pełnego usterek • Sytuacja kontrastu dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego • Sytuacja kontrastu dotycząca zadłużenia Rozdział 29. Mój świat 146 • Sytuacja kontrastu dotycząca ostrych konfliktów i głodu • Sytuacja kontrastu dotycząca układu planet • Sytuacja kontrastu dotycząca podróży • Sytuacja kontrastu dotycząca środowiska naturalnego Rozdział 30. Mój rząd 150 • Sytuacja kontrastu dotycząca rządu • Sytuacja kontrastu dotycząca finansowego deficytu rządu • Sytuacja kontrastu dotycząca dumy narodowej • Obecna sytuacja kontrastu dotycząca wolności obywateli Rozdział 31. Wartość podniesionej względności wibracyjnej 155 • Czy tworzyłeś celowo, czy bez zastanowienia? • Odbywacie dwie równoległe podróże Rozdział 32. Podróż Działań a Podróż Emocjonalna 159 Rozdział 33. Zastosowanie Procesu: Księga -Pozytywnych -Aspektów 161 • Sytuacja dotycząca niszczejącego domu • Sytuacja dotycząca współpracownika • Sytuacja dotycząca rządu Rozdział 34. Zastosowanie Procesu: Segment Intencje 166 • Sytuacja dotycząca zmęczenia • Sytuacja dotycząca pracy Rozdział 35. Zastosowanie Procesu: Czyż-Nie-Byłoby-Miło-Gdyby...! 170 • Sytuacja dotycząca przestrzeni domowej • Sytuacja dotycząca niszczej ącego domu • Sytuacja dotycząca sąsiadów • Sytuacja dotycząca konserwacji domu • Sytuacja dotycząca relacji dorosły-dziecko • Sytuacja dotycząca małżeństwa • Sytuacja dotycząca ingerującego rodzica • Sytuacja dotycząca zadłużenia • Sytuacja dotycząca ostrych konfliktów i głodu • Sytuacja dotycząca rządu • Sytuacja dotycząca finansowego deficytu rządu Rozdział 36. Zastosowanie Procesu: Która-Myśl-Powoduje-Lepsze- - Samopoczucie 179 • Sytuacja dotycząca utraty sił fizycznych • Sytuacja dotycząca kariery aktorskiej • Sytuacja dotycząca samochodu pełnego usterek • Sytuacja dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego • Sytuacja dotycząca układu planet • Sytuacja dotycząca środowiska naturalnego • Sytuacja dotycząca finansowego deficytu rządu • Sytuacja dotycząca dumy narodowej Rozdział 37. Zastosowanie Procesu: Portfel 189 • Obecna sytuacja kontrastu dotycząca obfitości finansowej Rozdział 38. Zastosowanie Procesu: Koło-Koncentracji 194 • Sytuacja dotycząca zmęczenia • Sytuacj a dotycząca samotności • Sytuacj a dotycząca współpracownika • Sytuacj a dotycząca kariery aktorskiej Rozdział 39. Zastosowanie Procesu: Odnajdywanie-Miejsca-Uczuć 205 • Sytuacja dotycząca małżeństwa • Sytuacj a dotycząca obfitości finansowej • Sytuacja dotycząca układu planet Rozdział 40. Zastosowanie Procesu: Uwalnianie-Się-Od-Długu 212 Rozdział 41. Zastosowanie Procesu: Delegowania-Zadania- -Na-Menedżera 216 Sytuacja dotycząca sąsiadów Sytuacja dotycząca konserwacji domu Sytuacja dotycząca relacji dorosły-dziecko Sytuacja dotycząca obfitości finansowej Sytuacja dotycząca samotności Sytuacja dotycząca ingerującego rodzica Sytuacja dotycząca kariery aktorskiej Sytuacja dotycząca braku równowagi finansowej Sytuacja dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego Sytuacja dotycząca podróży Sytuacja dotycząca środowiska naturalnego Sytuacja dotycząca rządu Sytuacja dotycząca finansowego deficytu rządu Sytuacja dotycząca dumy narodowej Rozdział 42. Zastosowanie Procesu: Odzyskiwanie-Swojego- -Naturalnego-Stanu-Zdrowia 228 • Sytuacj a dotycząca utraty zdrowia fizycznego Rozdział 43. Zastosowanie Procesu: Wspinanie-Się-Po-Skali- -Naprowadzania-Emocji 233 • Sytuacja dotycząca ingerującego rodzica • Sytuacja dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego • Sytuacja dotycząca ostrych konfliktów i głodu • Sytuacja dotycząca środowiska naturalnego • Sytuacja dotycząca wolności obywateli Rozdział 44. Wartość płynąca z korzystania z tych procesów 247 Rozdział 45. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent każdego aktu twórczego ukończone jest zanim widoczne są dowody jego istnienia 249 Rozdział 46. Potęga Świadomej Intencji 255 Abraham na żywo: pytania i odpowiedzi 262 • Pastor odkrywa Nauki Chrystusowe w Abrahamie • Miłośnik kotów ma problemy z mrożonymi zwierzętami • Pocieszanie partnera po przerażającej diagnozie • Geniusz przedszkolny „nie chce słuchać swojej nauczycielki" • Z nadzieją na pokonanie cukrzycy leczonej farmakologicznie • Dlaczego Nauki Abrahama nie istnieją w Egipcie? • Chce miliona dolarów nie pracując na nie • Czy jesteśmy odpowiedzialni za ratowanie innych? Czy należy tak wpływać na dzieci, aby poczuły się nie na miejscu? On jest w najwyższym stopniu wdzięczny za swój sukces Pragnę bardziej pokochać rozrywkową stronę swojej osobowości Czy nasza świadomość wymaga postaci fzycznej ? Syn spadkobierczyni nie rozmawia ze swoją matką Zadowolona z tego-co-istnieje, czy zazdrosna o innych? Nie można być bardziej martwym niż Abraham Abraham zamykają klasyczny warsztat Sztuki Przyzwalania O Autorach 337
Okładka książki Prawo przyciągania

39,30 zł 23,58 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Esther i Jerry Hicks jako pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym Prawie - Prawie Przyciągania. Podobne przyciąga podobne - tę zasadę zna niemal każdy. Czy jednak każdy stosuje ją świadomie? Czy każdy wie, jaką moc posiada? Czy TY wiesz, jak możesz ją wykorzystać? Z książki Prawo Przyciągania dowiesz się o wszechobecnych Prawach rządzących Wszechświatem i w jaki sposób spowodować, by działały one na Twoją korzyść. Wiedza, którą uzyskasz odpowie na wszystkie pytania, jakie zadajesz sobie w codziennym życiu. Nareszcie zrozumiesz nieomalże wszystko, co dzieje się w Twoim życiu, jak również w życiu osób z Twojego otoczenia. Książka ta pomoże Ci w radosny sposób stać się tym, kim chcesz być, robić to, czego zapragniesz i posiąść wszystko, co tylko zechcesz! W skład serii Sekret Prawo Przyciągania autorstwa Esther i Jerry' ego Hicks wchodzą tytuły: Proś a będzie Ci dane Prawo Przyciągania Potęga Świadomej Intencji Potęga Twoich Emocji   Sztuka pragnienia, sztuka myślenia, sztuka życia! Jak ambitnie pragnąć? Jak niezależnie myśleć? Jak żyć pełnią? Z wielu książek kształcących nas w tej najważniejszej dziedzinie wiedzy szczególnie polecamy tytuły: Proś a będzie Ci dane, Prawo przyciągania, Potęga Świadomej Intencji, Potęga Twoich Emocji Esther i Jerry Hicks , Zagubiony podręcznik życia. Znajdź swoje miejsce na Ziemi Joe Vitale, Możesz to zrobić !, Poznaj moc która jest w tobie, Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie, Możesz uzdrowić swoje życie, Medytacje leczące duszę i ciało Louise L. Hay.   Kup zestaw książek Esther Hicks i Jerry Hicks. Razem taniej!     Fragment książki Znalazłeś ją. Oto ona. Nie musisz szukać dalej. Odłóż wszystkie inne książki na bok, zrezygnuj z uczestnictwa we wszystkich warsztatach i seminariach, a swojemu trenerowi rozwoju osobistego powiedz, że nie będziesz już potrzebował jego usług. Ponieważ znalazłeś to, czego szukałeś: całą niezbędną wiedzę o życiu i o tym, jak uczynić je udanym. Oto one: wszystkie reguły panujące na drodze do tej niesamowitej podróży. Wszystkie narzędzia., które posłużą ci do stworzenia doświadczeń, których zawsze pragnąłeś doznać. Nie musisz już podążać dalej: wystarczy miejsce, w którym znajdujesz się teraz. A właściwie to spójrz, czego już dokonałeś. Po prostu przyjrzyj się. Mam na myśli chwilę obecną, spójrz na to, co trzymasz w ręku. ty tego dokonałeś. To ty umieściłeś tę książkę tam, gdzie ona obecnie jest, przed twoimi oczami. To ty ją urzeczywistniłeś, spadła na ciebie z nieba. Sam ten fakt jest najlepszym dowodem na to, że wiedza zawarta w niniejszej książce dziala w praktyce. Rozumiesz te słowa? Poczekaj, jeszcze nie skacz z radości. Ważne jest, żebyś naprawdę to usłyszał. Mówię ci, że trzymasz w ręku najlepszy dowód, jaki kiedykolwiek mógłbyś zdobyć, na to, że Prawo Przyciągania dziala naprawdę, jest skuteczne i wywołuje fizyczne skutki w prawdziwym świecie. Pozwól, że to wyjaśnię. Gdzieś w głębokich zakamarkach twojej świadomości, gdzieś w ważnym miejscu twojego umysłu, uruchomiłeś intencję, aby otrzymać to przesłanie, inaczej książka ta nigdy by do ciebie nie dotarła. Nie bagatelizuj tego. Sprawa ma ogromne znaczenie. Uwierz mi, że tak jest. Ponieważ niebawem stworzysz dokładnie to, czego chęć stworzenia wyraziłeś swoją intencją: dokonanie wielkiej zmiany w twoim życiu. To było twoim zamiarem, czyż nie? Oczywiście, że tak. To, co wydarza się teraz, w momencie czytania tej książki, nie miałoby miejsca, gdybyś nie skierował uwagi na głębokie pragnienie podniesienia twojego codziennego doświadczenia życia na nowy poziom. Od dawna chciałeś to uczynić. Jedyne pytanie, które sobie stawiałeś, brzmiało: W jaki sposób? Jakich zasad mam się trzymać? Jakie narzędzia są potrzebne ku temu? Cóż, oto one. Poprosiłeś o nie i je otrzymałeś. A propos, to jest zasada numer jeden. To, o co prosisz, to otrzymujesz. Lecz zasad tych jest więcej - o wiele więcej. I o tym właśnie jest ta niesamowita książka. Otrzymasz w niej nie tylko kilka zadziwiających narzędzi, lecz również instrukcje, w jaki sposób się nimi posłużyć. Czy kiedykolwiek wyraziłeś pragnienie, aby przyjściu na świat towarzyszyła książka - instrukcja obsługi tego życia? Spójrz, dobrze wyraziłeś to pragnienie. Teraz tak jest. Musimy za to podziękować Esther i Jeny'emu Hicksom. I, oczywiście, Abrahamowi (opowiedzą ci oni wszystko o tej tajemniczej postaci w fascynującej i radosnej opowieści na kolejnych stronach tej książki). Esther i Jeny poświęcają życie radości płynącej zdzielenia się tymi cudownymi przekazami, jakie otrzymali od Abrahama. Tak bardzo ich za to podziwiam i kocham i jestem im za to tak bardzo wdzięczny, gdyż są oni prawdziwie niesamowitymi ludźmi spełniającymi przepiękną i chlubną misję sprowadzania blasku na misję, w którą wszyscy wyruszyliśmy, polegającą na życiu i doświadczaniu piękna samego Życia i tego, Kim Naprawdę Jesteśmy. Wiem, że będziesz pod przeogromnym wrażeniem.wiedzy zawartej w niniejszej książce i odbierzesz ją jako wielki dar od Boga. Wiem, że lektura niniejszej książki odmieni twoje życie wręcz nie do poznania. Znajdziesz w niej nie tylko opis działania najważniejszego prawa Wszechświata (tak naprawdę jedynego prawa, którego znajomość kiedykolwiek będzie dla ciebie niezbędna), lecz również łatwe do zrozumienia objaśnienie mechanizmów życia. Są to zapierające dech w piersiach informacje. O kolosalnym znaczeniu. To genialne, olśniewające spojrzenie w twoje wnętrze. Istnieje bardzo niewiele książek, o których powiedziałbym to, co za chwilę powiem. Przeczytaj dokładnie każde jej słowo i zrób wszystko co radzi ta książka. Odpowiada ona na wszystkie pytania, które tak żarliwie postawiłeś sobie w swoim sercu. Zatem - czy mogę skierować się do ciebie tak bezpośrednio? - zwróć na jej słowa baczną uwagę. Książka ta mówi o tym, w jaki sposób zwracać uwagę, a jeśli zwrócisz uwagę na sposób zwracania, uwagi, każda twoja intencja może objawić się w twoim życiu - a to odmieni je na zawsze.    Prawo przyciągania Spis treści Slowo wstępne, Neale Donald Walsch 13 Przedmowa, Jerry Hicks 17 CZĘŚĆ I: Nasza droga do doświadczenia Abrahama 19 Wprowadzenie, Jerry Hicks 21 Stały napływ grup religijnych 22 Tablica Ouija przemawia alfabetem 23 Myśl i bogać się 25 Seth mówi o tworzeniu rzeczywistości 26 Moje obawy zostały rozwiane, Esther Hicks 29 Sheila zostaje „Kanałem Channelingowym" Theo 30 Czy powinnam medytować? 31 Coś zaczęło przeze mnie „oddychać" 33 Mój nos pisze alfabetem 34 Abraham zaczyna pisać na maszynie alfabetem 35 Maszynistka zaczyna przemawiać 36 Zachwycające doświadczenia z Abrahamem nieustannie ewoluują 37 Prowadzę rozmowę z Abrahamem, Jerry Hicks 39 My (Abraham) określamy siebie mianem nauczycieli 40 Posiadasz Istotę Wewnętrzną 41 Nie chcemy zmieniać twoich przekonań 42 Stanowisz wartość dla Wszystkiego-Co-Istnieje 43 Wprowadzenie do życia w dobrobycie 45 Definicje Praw Uniwersalnych 46 CZĘŚĆ II: Prawo Przyciągania™ 49 Definicja uniwersalnego Prawa Przyciągania 51 Kierowanie na coś myśli jest równoznaczne z zaproszeniem tego do twojego życia 53 Moje myśli mają moc przyciągania 55 Moja Istota Wewnętrzna porozumiewa się poprzez emocje 56 Mój wszechobecny System Naprowadzania Emocji 58 Jak przyspieszyć urzeczywistnianie pragnień? 59 Jak mam się postrzegać? 60 Witamy cię, maleństwo, na planecie Ziemia 62 Czy moja „rzeczywistość" naprawdę jest taka rzeczywista? 63 Jak mogę zwiększyć moją siłę przyciągania? 63 Proces Warsztaty Twórczości Abrahama 64 Odbywam Warsztaty Twórczości 66 Czy nie wszystkie prawa są prawami uniwersalnymi? 68 W jaki sposób najlepiej korzystać z Prawa Przyciągania? 68 Czy natychmiast mogę odwrócić siłę mojego twórczego działania? 70 Jak przezwyciężyć rozczarowanie? 71 Co powoduje fale niepożądanych wydarzeń na świecie? 71 Czy uwaga kierowana na zabiegi medyczne może je przyciągać? 72 Czy powinienem szukać przyczyny moich negatywnych emocji? 73 Przykład budowania pomostu dla niepożądanych przekonań 74 Czy myśli, które śnię, mają moc twórczą? 77 Czy muszę pogodzić się z niestałością losu? 78 Czy powinienem „nie stawiać oporu złemu?" 78 Skąd mam wiedzieć, czego naprawdę chcę? 79 Prosiłem o kolor błękitny i żółty, a więc dlaczego dostałem zielony? 81 Jak ofiara przyciąga rabusia? 82 Postanowiłem zmienić swoje życie 84 Co kryje się za uprzedzeniami na tle religijnym i rasowym? 85 Jak to jest: czy „podobieństwa się przyciągają", czy raczej „przeciwieństwa się przyciągają"? 85 Dlaczego to, co kiedyś powodowało dobre odczucia, teraz powoduje złe? 86 Czy wszystko składa się z myśli? 88 Pragnę więcej radości, szczęścia i harmonii 89 Czy pragnienie większej radości nie jest egoistyczne? 89 Co jest moralnie lepsze: dawanie czy otrzymywanie? 90 Co by było, gdyby każdy otrzymał to, czego pragnie? 92 Jak mogę pomóc cierpiącym? 92 Czy bycie przykładem radości jest kluczem? 93 Czy mogę snuć negatywne myśli i jednocześnie czuć się dobrze? 95 Jakimi słowami mogę wzmocnić poczucie dobrobytu? 96 Co jest miarą naszego sukcesu? 97 CZĘŚĆ III: Nauka o Celowym Tworzeniu'" 99 Definicja Nauki o Celowym Tworzeniu 101 Zaprosiłem to do mojego życia poprzez skierowanie na to myśli 103 Moja Istota Wewnętrzna porozumiewa się ze mną 104 Każda emocja powoduje dobre lub... złe samopoczucie 105 Mogę zaufać mojemu wewnętrznemu prowadzeniu 106 W jaki sposób dostaję od życia to, co dostaję? 108 Jestem jedynym twórcą moich doświadczeń życiowych 109 Niczym magnes przyciągam myśli harmonijne wibracyjnie 109 Nasze myśli i słowa kreują nasze życie 110 Subtelna różnica pomiędzy pragnieniem a przyzwalaniem 112 Jakie uczucie to w tobie powoduje, dobre czy złe? 113 Ćwiczenie wspomagające Proces Celowego Tworzenia 114 Myśli wzbudzające wielkie emocje szybciej się urzeczywistniają 115 Podsumowanie Procesu Celowego Tworzenia 117 Uwaga kierowana na To-Co-Istnieje tworzy jeszcze więcej Tego-Co-Istnieje 118 Okazywanie wdzięczności przywołuje jeszcze więcej dobra 119 Czy Prawa Uniwersalne działają bez mojej w nie wiary? 119 Jak nie dostać od życia tego, czego nie chcę? 120 Społeczeństwom cywilizowanym brak jest radości 120 Chcę pragnąć z większą pasją 121 Czy mogę uwolnić się od przeciwstawnych przekonań? 122 Czy przekonania z mojego poprzedniego życia mają wpływ na moje obecne życie? 123 Czy moje negatywne oczekiwania mogą negatywnie wpłynąć na dobrobyt innych? 123 Czy mogę cofnąć programowanie dokonane w przeszłości przez innych? 124 Czy teraz jest mój moment mocy 125 Jak zrodziło się pierwsze negatywne wydarzenie? 125 Czy wyobrażanie sobie to nie to samo, co wizualizacja? 126 Czy cierpliwość nie jest cnotą 129 Chcę dokonać skoku kwantowego 130 Czy większe rzeczy trudniej jest urzeczywistnić? 131 Czy jestem w stanie udowodnić te zasady innym? 131 Skąd wzięła się potrzeba udowadniania, że na coś zasługujemy? 132 Jak działanie lub praca mają się do Formuły Abrahama? 133 Toruję drogę moim przyszłym okolicznościom życiowym 134 Jak wszechświat spełnia nasze najrozmaitsze pragnienia? 135 Czym różni się życie fizyczne od życia Nie-Fizycznego? 136 Co chroni przed urzeczywistnianiem się myśli negatywnych? 137 Czy mam wizualizować sposoby urzeczywistniania się myśli? 137 Czy nie formułuję moich pragnień zbyt precyzyjnie? 138 Czy mogę wymazać niekorzystne myśli z przeszłości? 140 Jak odwrócić spiralę negatywnych zdarzeń? 140 Co dzieje się, gdy dwie osoby konkurują o to samo trofeum? 141 Jeśli mogę to sobie wyobrazić, mogę to osiągnąć 142 Czy mogę wykorzystać te zasady do „złych" celów? 142 Czy grupowe współtworzenie ma większą siłę? 143 A co, jeśli inni nie chcą, bym odniósł sukces? 143 Jak wykorzystać rozpęd siły działania do rozwoju? 144 CZĘŚĆ IV: Sztuka Przyzwalania™ 145 Definicja Sztuki Przyzwalania J47 Czy powinienem się chronić przed myślami innych? 149 Inni nie mogą nas zranić swoim zachowaniem 150 Reguły gry zwanej życiem 151 Uczymy się na doświadczeniach, a nie poprzez słowa 153 Zamiast kontrolować myśli, wolę odczuwać emocje 153 Gdy toleruję innych, to nie przyzwalam 155 Czy poszukuję rozwiązań, czy tylko obserwuję problemy? 156 Wznoszę innych na wyższy poziom moim przykładem dobrobytu 157 Subtelna różnica pomiędzy odczuwaniem chęci a odczuwaniem potrzeby 157 Potrafię tworzyć z rozmysłem, z intencją i z radością 158 Żyję w zgodzie ze Sztuką Przyzwalania 159 Jak odróżnić dobro od zła? 159 Co, kiedy jestem świadkiem przestępstw popełnianych przez innych? 160 Czy ignorowanie tego, co niepożądane, przyzwoli na to, co pożądane? 161 Czy wszyscy chcemy przyzwolić na radość? 163 Co, kiedy inni przechodzą przez negatywne doświadczenia? 163 Będę szukał tylko tego, czego pragnę 164 Wybiórczy Selekcjoner jako wybiórczy magnes 165 Nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jako jedność 166 Czy muszę przyzwolić na krzywdy, których jestem świadkiem? 166 Moja uwaga kierowana na to, co niepożądane tworzy więcej tego, co niepożądane 157 Czy Sztuka Przyzwalania wpływa na moje zdrowie? 167 Przyzwalanie - przejście od skrajnego ubóstwa do bogactwa 168 Przyzwalanie - udane związki oraz sztuka egoizmu 169 Czy sztuka egoizmu jest niemoralna? 170 Nieakceptowanie mojej osoby przez innych stanowi ich brak 171 Co dzieje się, gdy naruszamy prawa innych? 171 We wszechświecie nie brakuje niczego • 172 Czy utrata życia ma jakąś wartość? 173 Jestem uwieńczeniem wielu istnień 174 Dlaczego nie pamiętam moich przeszłych istnień? 175 Co, kiedy seks obraca się w doświadczenie przemocy? 176 Jakie jest moje oczekiwanie odnośnie tej kwestii? 177 Właśnie teraz toruję drogę ku mojej przyszłości 178 A co z niewinnym dzieckiem? 178 Czy inni nie powinni przestrzegać ustaleń ze mną zawartych? 179 Nigdy nie popełnię błędu... ani nie dokończę dzieła 181 CZESCY: Segment Intencje™ 183 Magiczny proces Segmentu Intencje 185 Mogę wykorzystać Segment Intencje dla osiągnięcia sukcesu 186 Żyjemy w najlepszych czasach 187 Cel i wartość Segmentu Intencje 188 Życie w społeczeństwie stymuluje do myślenia 189 Od chaosu do jasności umysłu i Celowego Tworzenia 190 Dzielenie dni na Segmenty Intencji 191 Działam i tworzę na wielu poziomach 191 Myśli, które dziś kreuję, torują drogę ku mojej przyszłości 192 Mogę utorować sobie drogę do przyszłości lub żyć bez zastanowienia 193 Jak się czuję, tak przyciągam 194 Czego teraz pragnę? 195 Przykład dnia spod znaku Segment Intencje 196 Noś przy sobie notes na Segment Intencje 198 Czy należy osiągnąć jakiś cel? 198 Czy cel: osiągnięcie szczęścia jest wystarczająco ważny? 199 Jak rozpoznać własny rozwój? 200 Co stanowi wyznacznik sukcesu? 200 Czy Segment Intencje może przyspieszyć urzeczywistnianie się naszych pragnień? 200 Medytacja, warsztaty i inne procesy Segmentu Intencje 201 Jak świadomie poczuć się szczęśliwym? 203 Co robić, kiedy osoby z mojego otoczenia nie są szczęśliwe? 204 Czy mogę wykorzystać Segment Intencje w przypadku nieplanowanych zakłóceń? 205 Czy mogę wykorzystać Segment Intencje do rozciągnięcia czasu? 205 Dlaczego nie wszyscy kreują swoje życie w sposób celowy? 206 Jak ważne dla naszego doświadczenia życia są pragnienia? 207 Dlaczego większość ludzi godzi się na minimum? 208 Jak ustalać priorytety intencji? 209 Jak szczegółowe muszą być moje intencje twórcze? 211 Czy muszę regularnie powtarzać Segment Intencje? 211 Czy proces Segment Intencje może utrudniać moje spontaniczne reakcje? 212 Delikatna równowaga pomiędzy wiarą a pragnieniem 212 Kiedy Segment Intencje prowadzi do działania? 213 Jakie działanie jest najkorzystniejsze? 214 Po jakim czasie następuje urzeczywistnianie się? 215 Czy mogę się posłużyć Segmentem Intencje do współtworzenia? 215 Jak mogę precyzyjniej przekazać moją intencję? 216 Czy można osiągnąć bogactwo, nie pracując na nie? 217 Propozycje pracy zawsze chodzą parami! 218 Dlaczego po adopcjach często następują ciąże? 229 Jak ma się rywalizacja do wyrażania intencji? 219 Czy wzmocnienie mojej siły woli będzie korzystne? 220 Dlaczego większość ludzi przestaje się rozwijać? 220 Jak uniknąć wpływu starych przekonań i nawyków? 222 Czy kiedykolwiek powinniśmy mówić o tym, czego nie chcemy? 222 Czy badanie pochodzenia negatywnych myśli ma wartość? 223 Co w sytuacji, kiedy inni nie uważają moich pragnień za realistyczne? 223 Jakim sposobem możliwe jest „osiągnięcie wszystkiego w 60 dni"? 224 Teraz rozumiesz 225
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj