KATEGORIE

Kategorie

Okładka książki Potęga świadomej intencji

Potęga świadomej intencji

 • Autor: Esther Hicks Jerry Hicks
 • ISBN: 9788373773370
 • EAN: 9788373773370
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
 • Wydawca: Studio Astropsychologii
 • Format: 14.8x21.0cm
 • Język: polski
 • Liczba stron: 336
 • Rok wydania: 2009
 • Wysyłamy w ciągu: niedostępny
 • Średnia ocena: 4,40 (5)
 • 29,87

   zł

  39,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny
Wpisz e-mail, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o dostępności produktu
x

Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń.


W skład serii Sekret Prawo Przyciągania autorstwa Esther i Jerry' ego Hicks wchodzą tytuły:

Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret.

Sztuka pragnienia, sztuka myślenia, sztuka życia!
Jak ambitnie pragnąć? Jak niezależnie myśleć? Jak żyć pełnią? Z wielu książek kształcących nas w tej najważniejszej dziedzinie wiedzy szczególnie polecamy tytuły: Proś a będzie Ci dane, Prawo przyciągania, Potęga Świadomej Intencji, Potęga Twoich Emocji Esther i Jerry Hicks , Zagubiony podręcznik życia. Znajdź swoje miejsce na Ziemi Joe Vitale, Możesz to zrobić !, Poznaj moc która jest w tobie, Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie, Możesz uzdrowić swoje życie, Medytacje leczące duszę i ciało Louise L. Hay.

 

 

Fragment książki


Przedmowa
Jeny Hicks
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad rozwojem swojej osobowości na tle wydarzeń, będących głównym katalizatorem następującego po nich uczucia spełnienia?
Czy w twoim albumie przyjemnych wspomnień, przechowujesz mentalne obrazy tych chwil, w trakcie których odnosiłeś wrażenie, że jesteś pod wpływem czegoś, co pomaga ci stać się, osiągnąć lub urzeczywistnić to, kim naprawdę pragnąłeś być, co naprawdę pragnąłeś robić lub to, co naprawdę pragnąłeś posiąść?
Czy czasem przychodzą ci na myśl - w przypływie wdzięczności -te osoby, książki, i z pozoru przypadkowe okoliczności, które przyniosły ci słowa lub doświadczenia, które rozpaliły w tobie świeżą iskrę filozoficznej wręcz jasności umysłu?
Nazwij te ulotne doświadczenia punktami zwrotnymi; nazwij je rozstajem dróg; nazwij je drogowskazami na twojej ścieżce życia,-a nawet, być może, sprawdzianami chwili jakiegoś szczególnego poczucia Dobrostanu... ale, czyż nie uświadomiłeś sobie ich długofalowego, pozytywnego wpływu na twoje życie?
Pisanie tej Przedmowy rozpocząłem, siedząc w zaparkowanym samochodzie na odcinku „naszej" drogi polnej obejmującej odcinek pomiędzy rzeką French Broad a stawem dla kaczek należącym do osiedla mieszkaniowego Biltmore. Moja żona Esther i ja, już od 15 lat prowadzimy warsztaty tutaj, w Asheville, w stanie Północna Karolina. Ten skrawek ziemi przy rzece, jest jednym z naszych ulubionych miejsc, które odwiedzamy, dzieląc je z wiosennymi gąsiątka-mi, a później - z jesienną wędrówką tysięcy gęsi kanadyjskich, które zręcznie szybują w przestworzach, podczas kiedy my, także, przecinamy szlaki wraz ze zmieniającymi się porami roku - krążąc tam i z powrotem po naszym kraju. Zatem siedzę sobie tutaj, w tym najbardziej radosnym okresie mojego życia i robię to, co sprawia mi tyle radości. Przelewam na papier te słowa z intencją przedstawienia ci kilku przekonywających powodów do zastosowania w praktyce Nauk Abrahama (tak, abyś mógł celowo i świadomie doświadczać pełniej Istoty, którą naprawdę jesteś).
Abraham przypomnieli nam tę prawdę: Słowa nie uczą, to doświadczenie życiowe jest nauczycielem, l chociaż, książka niniejsza, jest książką składającą się ze stów, słowa o największym znaczeniu, które tutaj znajdziesz, odkryją przed tobą kilka nowych, podnoszących cię na duchu punktów widzenia, którym możesz przyzwolić na to, aby stały się twoimi nowymi, poprawiającymi samopoczucie przekonaniami. Z kolei, twoje nowe przekonania mogą, za sprawą pierwotnych Praw Wszechświata, generować nowe i radosne doświadczenia życiowe... a z owych wzniosłych doświadczeń radości, odkryjesz więcej z owej podnoszącej wartość życia wiedzy, o którą prosiłeś.
Żywię nadzieję, iż książkę tę odbierzesz jako jeden z tych skarbów, które zawsze będziesz cenił jako bogaty w objaśnienia przewodnik do tego wszystkiego, kim w przyszłości będziesz chciał się stać, do tego, co będziesz chciał robić lub co będziesz chciał posiąść. Jeśli jedyną świadomością, o jaką wzbogaciłaby cię lektura niniejszej książki, byłoby całkowicie przeobrażające życie (tak, jak było to w moim przypadku) i dogłębne zrozumienie faktu, iż to ty sam tworzysz własną prawdę, książka ta wyjątkowo dobrze spełniłaby swój cel. Uświadomienie sobie, że „prawdy" są tylko przekonaniami, które zostały przez pewien czas utrzymywane, a „przekonania" to tylko myśli, które zostały przez pewien okres czasu utrzymywane, w ogromnym stopniu podniosło moją świadomość zadziwiającej potęgi myśli.
Ostatnio usłyszałem słowa odnoszącego spektakularne sukcesy przedsiębiorcy, będące odpowiedzią na pytanie jak doszło do tego, że udało mu się osiągnąć tak oszałamiający sukces, a brzmiały one następująco:
„Myślę na wielką skalę... Ponieważ i tak muszę myśleć, już dawno temu postanowiłem w ten sposób: Dlaczego nie myśleć wielkimi kate-gońanńl". Oto pokaz niesamowitej potęgi myśli.
Wiele lat temu, pamiętam jak czytałem jakieś dzieło napisane przez jednego z najbardziej cenionych na świecie geniuszy XX wieku. Wypowiedział on takie słowa: „Większość ludzi wykorzystuje tylko poniżej jednego procenta swojego rzeczywistego potencjału... Dziewięćdziesiąt dziewięć procent ich potencjalnych możliwości na to, by być, robić lub mieć to, czego pragną, pozostają na zawsze niewykorzystane w trakcie całego ich życia". Niniejsza książka Potęga świadomej intencji odkryje przez tobą pełne dynamizmu procesy mające na celu wykorzystanie więcej z twojego nienaruszonego potencjału, jakim dysponujesz w tym życiu. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wielkie nienaruszone pokłady potencjału radości kryją się jeszcze w tobie? Nawet wtedy, kiedy przeżywałeś najbardziej radosne chwile swojego obecnego życia czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że istnieją jeszcze wyższe poziomy radości, których mógłbyś doświadczyć?
Chociaż twoje ciało potrafi wzbudzić w tobie najwspanialsze uczucia lub znakomicie ci służyć, czyż nie miałeś nigdy przeczucia, że mogłoby ono funkcjonować jeszcze lepiej? A kiedy przeżywasz na nowo owe cudowne doświadczenia związków, które łączyły cię z osobami, na których życie wywarłeś wpływ w procesie stawania się Istotą, która obecnie jest tobą - czyż nie uświadamiasz sobie faktu, że musi istnieć jeszcze więcej cudownych związków z jeszcze większą liczbą inspirujących osób, które żyją na tym świecie, czekając, aż przyciągniesz ich do swojego życia?

 

 

Więcej niż Sekret

Więcej niż Sekret


Potęga Świadomej Intencji
Spis treści


Słowo wstępne - Louise L. Hay: Kiedy uczeń jest gotowy,
pojawia się nauczyciel! 15
Przedmowa - Jeny Hicks 19
Wprowadzenie do Nauk Abrahama - Esther Hicks 28
Rozdział 1. Nowy sposób patrzenia na życie 32
• Wszechświat słyszy i wysłuchuje każdej twojej preferencji
• Jesteś potężnym twórcą Postępowej Fali Myśli
Rozdział 2. Życie na planecie Ziemia nieustannie zmienia się na lepsze 36
• Przeogromna satysfakcja płynie ze świadomego i Celowego Aktu Tworzenia
• Sztuka Przyzwalania na twoją Celową Intencję
• Twoja zadziwiająca moc Celowej Intencji
Rozdział 3. Śmierć jako kolejny nowy początek 40
• Twojemu pobytowi tutaj towarzyszy Celowa Intencja
• Przyszedłeś tutaj oczekując wzbudzenia nowych pragnień
Rozdział 4. Jesteś przedłużeniem wibracji tego, co Nie-Fizyczne 45
• Emocje wskazują na twoją Nie-Fizyczną względność
• Połączenie, twój najbardziej naturalny stan istnienia
Rozdział 5. Przybyłeś tutaj, aby tworzyć własne doświadczenia 49
• Wibracyjne zestrojenie się z tym Kim-Naprawdę-Jesteś
• Istota wewnętrzna, a twój System Naprowadzania Emocji
• Odczuwanie stanu twojej zrównoważonej energii
Rozdział 6. Siła przyciągania twojej twórczej myśli 53
• Potężnie działające, uniwersalne Prawo Przyciągania
• Twoje życie jest unikatowym i osobistym doświadczeniem
Rozdział 7. Manifestujesz istotę swoich myśli 57
• Każdy temat posiada zróżnicowany zakres rozpiętości wibracyjnej
• Jakie uczucia wywołuje w tobie ta myśl?
• Nigdy nie jest zbyt późno na zmianę kierunku myśli
Rozdział 8. Kiedy prosisz, zawsze otrzymujesz 61
• Wystrzeliłeś rakietę pragnienia, ale czy... ?
Rozdział 9. Prawda zależy od punktu skupienia twojej uwagi 63
• To ty sam tworzysz swoją własną prawdę
Rozdział 10. Świadomość - twój klucz do celowego tworzenia 65
• Czy potrafisz wibracyjnie dostroić się do twoich nowych pragnień?
Rozdział 11. Względność wibracyjna, a równoważenie energii 69
• Najlepsza droga do wybranych przez ciebie miejsc przeznaczenia?
• Masz do swojej dyspozycji osobisty System Naprowadzania Emocji
• Twoje źródło niezwłocznie nawiązuje kontakt z każdym twoim pragnieniem
Rozdział 12. Odnajdywanie harmonii z energią twojego źródła 75
• Bardziej skupiona uwaga podnosi intensywność emocji
• Czy koncentrujesz się w przeważającej mierze na tym, czego pragniesz?
Rozdział 13. Względność wibracyjna w odniesieniu
do mojego ciała fizycznego 78
Rozdział 14. Względność wibracyjna w odniesieniu
do mojego domu 85
Rozdział 15. Względność wibracyjna w odniesieniu do mojej pracy 90
Rozdział 16. Względność wibracyjna w odniesieniu
do moich związków międzyludzkich 94
Rozdział 17. Względność wibracyjna w odniesieniu
do mojej obfitości finansowej 98
Rozdział 18. Względność wibracyjna w odniesieniu
do mojego świata 102
Rozdział 19. Względność wibracyjna w odniesieniu
do mojego rządu 106
Rozdział 20. Ponowne dostrajanie się do swoich
wibracji Dobrostanu 111
• Równoważenie wibracji pomiędzy twoimi pragnieniami a przekonaniami
• Oto twój najwyższy stopień równoważenia energii
Rozdział 21. Odnajdywanie harmonii wibracyjnej
z twoją Istotą Wewnętrzną 114
• Czy przyzwalam na mój Dobrostan, czy stawiam mu opór?
• Twój a na j ważnie j sza decyz j a
• Wolność lub jej brak jako kwestia percepcji
Rozdział 22. Twój punkt przyciągania, a czynnik poczucia ulgi 118
• Skala Naprowadzania Emocji, czyli od przyzwalania do stawiania oporu
• Nieustannie sięgaj po uczucie ulgi od oporu
• Nie istnieje źródło tego, co „niepożądane"
Rozdział 23. Równoważenie energii dla radosnego aktu twórczego 122
• Przykłady równoważenia kontrastujących ze sobą częstotliwości wibracyjnych
Rozdział 24. Moje ciało 125
• Sytuacja kontrastu dotycząca wagi ciała
• Sytuacja kontrastu dotycząca zdrowia
• Sytuacja kontrastu dotycząca zmęczenia
• Sytuacja kontrastu dotycząca utraty sił fizycznych
Rozdział 25. Mój dom 129
• Sytuacja kontrastu dotycząca przestrzeni domowej
• Sytuacja kontrastu dotycząca niszczejącego domu
• Sytuacja kontrastu dotycząca sąsiadów
• Sytuacja kontrastu dotycząca konserwacji domu
Rozdział 26. Moje związki 133
• Sytuacja kontrastu dotycząca relacji doros ły-dziecko
• Sytuacja kontrastu dotycząca samotności
• Sytuacja kontrastu dotycząca małżeństwa
• Sytuacja kontrastu dotycząca ingerującego rodzica
Rozdział 27. Moja praca 137
• Sytuacja kontrastu dotycząca współpracownika
• Sytuacja kontrastu dotycząca pracy
• Sytuacja kontrastu dotycząca kariery aktorskiej
• Sytuacja kontrastu dotycząca obfitości finansowej
Rozdział 28. Moje finanse 141
• Sytuacja kontrastu dotycząca obfitości finansowej
• Sytuacja kontrastu dotycząca samochodu pełnego usterek
• Sytuacja kontrastu dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego
• Sytuacja kontrastu dotycząca zadłużenia
Rozdział 29. Mój świat 146
• Sytuacja kontrastu dotycząca ostrych konfliktów i głodu
• Sytuacja kontrastu dotycząca układu planet
• Sytuacja kontrastu dotycząca podróży
• Sytuacja kontrastu dotycząca środowiska naturalnego
Rozdział 30. Mój rząd 150
• Sytuacja kontrastu dotycząca rządu
• Sytuacja kontrastu dotycząca finansowego deficytu rządu
• Sytuacja kontrastu dotycząca dumy narodowej
• Obecna sytuacja kontrastu dotycząca wolności obywateli
Rozdział 31. Wartość podniesionej względności wibracyjnej 155
• Czy tworzyłeś celowo, czy bez zastanowienia?
• Odbywacie dwie równoległe podróże
Rozdział 32. Podróż Działań a Podróż Emocjonalna 159
Rozdział 33. Zastosowanie Procesu: Księga -Pozytywnych -Aspektów 161
• Sytuacja dotycząca niszczejącego domu
• Sytuacja dotycząca współpracownika
• Sytuacja dotycząca rządu
Rozdział 34. Zastosowanie Procesu: Segment Intencje 166
• Sytuacja dotycząca zmęczenia
• Sytuacja dotycząca pracy
Rozdział 35. Zastosowanie Procesu: Czyż-Nie-Byłoby-Miło-Gdyby...! 170
• Sytuacja dotycząca przestrzeni domowej
• Sytuacja dotycząca niszczej ącego domu
• Sytuacja dotycząca sąsiadów
• Sytuacja dotycząca konserwacji domu
• Sytuacja dotycząca relacji dorosły-dziecko
• Sytuacja dotycząca małżeństwa
• Sytuacja dotycząca ingerującego rodzica
• Sytuacja dotycząca zadłużenia
• Sytuacja dotycząca ostrych konfliktów i głodu
• Sytuacja dotycząca rządu
• Sytuacja dotycząca finansowego deficytu rządu
Rozdział 36. Zastosowanie Procesu: Która-Myśl-Powoduje-Lepsze-
- Samopoczucie 179
• Sytuacja dotycząca utraty sił fizycznych
• Sytuacja dotycząca kariery aktorskiej
• Sytuacja dotycząca samochodu pełnego usterek
• Sytuacja dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego
• Sytuacja dotycząca układu planet
• Sytuacja dotycząca środowiska naturalnego
• Sytuacja dotycząca finansowego deficytu rządu
• Sytuacja dotycząca dumy narodowej
Rozdział 37. Zastosowanie Procesu: Portfel 189
• Obecna sytuacja kontrastu dotycząca obfitości finansowej
Rozdział 38. Zastosowanie Procesu: Koło-Koncentracji 194
• Sytuacja dotycząca zmęczenia
• Sytuacj a dotycząca samotności
• Sytuacj a dotycząca współpracownika
• Sytuacj a dotycząca kariery aktorskiej
Rozdział 39. Zastosowanie Procesu: Odnajdywanie-Miejsca-Uczuć 205
• Sytuacja dotycząca małżeństwa
• Sytuacj a dotycząca obfitości finansowej
• Sytuacja dotycząca układu planet
Rozdział 40. Zastosowanie Procesu: Uwalnianie-Się-Od-Długu 212
Rozdział 41. Zastosowanie Procesu: Delegowania-Zadania-
-Na-Menedżera 216
Sytuacja dotycząca sąsiadów
Sytuacja dotycząca konserwacji domu
Sytuacja dotycząca relacji dorosły-dziecko
Sytuacja dotycząca obfitości finansowej
Sytuacja dotycząca samotności
Sytuacja dotycząca ingerującego rodzica
Sytuacja dotycząca kariery aktorskiej
Sytuacja dotycząca braku równowagi finansowej
Sytuacja dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego
Sytuacja dotycząca podróży
Sytuacja dotycząca środowiska naturalnego
Sytuacja dotycząca rządu
Sytuacja dotycząca finansowego deficytu rządu
Sytuacja dotycząca dumy narodowej
Rozdział 42. Zastosowanie Procesu: Odzyskiwanie-Swojego-
-Naturalnego-Stanu-Zdrowia 228
• Sytuacj a dotycząca utraty zdrowia fizycznego
Rozdział 43. Zastosowanie Procesu: Wspinanie-Się-Po-Skali-
-Naprowadzania-Emocji 233
• Sytuacja dotycząca ingerującego rodzica
• Sytuacja dotycząca poczucia bezpieczeństwa finansowego
• Sytuacja dotycząca ostrych konfliktów i głodu
• Sytuacja dotycząca środowiska naturalnego
• Sytuacja dotycząca wolności obywateli
Rozdział 44. Wartość płynąca z korzystania z tych procesów 247
Rozdział 45. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent każdego aktu twórczego ukończone jest zanim widoczne są dowody jego istnienia 249
Rozdział 46. Potęga Świadomej Intencji 255
Abraham na żywo: pytania i odpowiedzi 262
• Pastor odkrywa Nauki Chrystusowe w Abrahamie
• Miłośnik kotów ma problemy z mrożonymi zwierzętami
• Pocieszanie partnera po przerażającej diagnozie
• Geniusz przedszkolny „nie chce słuchać swojej nauczycielki"
• Z nadzieją na pokonanie cukrzycy leczonej farmakologicznie
• Dlaczego Nauki Abrahama nie istnieją w Egipcie?
• Chce miliona dolarów nie pracując na nie
• Czy jesteśmy odpowiedzialni za ratowanie innych?
Czy należy tak wpływać na dzieci, aby poczuły się nie na miejscu? On jest w najwyższym stopniu wdzięczny za swój sukces Pragnę bardziej pokochać rozrywkową stronę swojej osobowości Czy nasza świadomość wymaga postaci fzycznej ? Syn spadkobierczyni nie rozmawia ze swoją matką Zadowolona z tego-co-istnieje, czy zazdrosna o innych? Nie można być bardziej martwym niż Abraham Abraham zamykają klasyczny warsztat Sztuki Przyzwalania
O Autorach 337

Neale Donald Walsch, ocena: 5/5
2012-01-07
" Znalazles ja. Oto on. Nie musisz szukac dalej. Odloz wszystkie inne ksiazki na bok, zrezygnuj z uczestnictwa we wszystkich warsztatach i seminariach, a swojemu trenerowi osobistemu powiedz, ze nie bedziesz juz potrzebowal jego uslug. Poniewaz znalazles to czego szukales: cala niezbedna wiedze o zyciu i o tym, jak uczynic je udanym. Gdzies w glebokich zakamarkach twojej swiadomosci, gdzies w waznym miesjcu twojego umyslu, uruchomiles intencje, aby otrzymac to przeslanie, inaczej ta ksiazka nigdy by do ciebie nie dotarła". Autor bestsellerowej serri Rozmowy z Bogiem.
 
cologne, ocena: 5/5
2012-01-07
Wspaniala ksiażka, bardzo praktyczna. Jest jak balsam dla duszy. Jak się czyta ksiażki Hicksów ma sie wrażenie ze ksiazka Cię kocha! Ahraham Cie kocha.
 
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj