KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Delta W-Z Oficyna Wydawnicza

Okładka książki Jak uwolnić się od stresu

27,30 zł 20,06 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jest to kompletny coaching umożliwiający naukę życia w spokojniejszy sposób, przygotowany przez "Psychologies Magazine", pismo wyspecjalizowane w szeroko pojętej tematyce rozwoju osobistego. Zamieszczone porady, ćwiczenia i studia przypadków pozwolą Ci osiągnąć cele, które stopniowo, krok po kroku, staną się podstawą lepszego zarządzania poziomem stresu. Dzięki nim nauczysz się: - odróżniać dobry stres od złego - ustalać priorytety zadaniowe i robić sobie chwile przerwy - opanowywać przytłaczające emocje własne i cudze - wyciągnąć korzyści z krytyki i przyswoić sztukę bycia lepiej rozumianym Ten podręcznik będzie Twoim towarzyszem w odzyskiwaniu spokoju z każdym upływającym dniem.
Okładka książki Origami 3D

22,05 zł 16,64 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Autorka, poszukując nowej rozrywki dla klientów własnego sklepu, odkryła trójwymiarowe modułowe origami. Przestrzenne origami to nowa oryginalna technika, która nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Pokazuje Czytelnikom, jak z pojedynczych trójkątnych modułów składanych z papieru zrobić imponujące modele. W książce znajdują się dokładne instrukcje 15 barwnych figurek przedstawiających najrozmaitsze zwierzęta, np. królika, sowę, wiewiórkę, psa, kota, a nawet żółwia. Każdy projekt zawiera szczegółowe wskazówki, dzięki którym budowa modeli będzie łatwa i przyjemna niezależnie od stopnia trudności.
Okładka książki Moje dziecko

44,10 zł 32,41 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Opieka nad niemowlęciem jest jednym z największych i najważniejszych wyzwań życiowych. Świeżo upieczeni rodzice czują się przytłoczeni i zdezorientowani mnóstwem informacji na ten temat pochodzących z różnych źródeł. Wątpliwości te rozwiewa ten poradnik oparty na najnowszych wynikach badań i zaleceniach specjalistów. Odpowiada na pytania, które codziennie zadają sobie początkujący rodzice. Zawiera praktyczne, zweryfikowane przez ekspertów porady dotyczące okresu pomiędzy początkiem ciąży a pierwszym rokiem życia dziecka.
Okładka książki Origami, wycinanki i kolaże

36,75 zł 27,73 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Gry i zabawki, dekoracje i małe upominki, girlandy, pudełka, maski i kukiełki - popatrzmy, jak powstają w rękach dzieci, pochłaniając je całkowicie - przez kilka minut albo całe popołudnie.
Okładka książki Bazgroły - Poradnik dla rodziców

37,80 zł 28,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Bazgroły i rysunki to najprawdziwszy sposób, w jaki dzieci wyrażają swoje uczucia. Trzeba tylko potrafić je odczytać, i temu właśnie służy ta książka. Powstała na podstawie analizy setek, jeśli nie tysięcy rysunków dzieci wieku od 1 roku do 12-13 lat, informacji uzyskanych w toku licznych rozmów i wywiadów przeprowadzonych z małymi rysownikami oraz ich rodzinami w ciągu wieloletniej praktyki pedagogicznej i psychologicznej autorki. Książka na pewno pomoże lepiej zrozumieć nasze pociechy.
Okładka książki Pszczoły Poradnik początkującego hodowcy

30,45 zł 22,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pszczoły to nie tylko nektar i miód. Z książki dowiemy się, jaki rodzaj pszczelarstwa będzie dla nas odpowiedni, skąd wziąć pierwszy rój lub pierwszą rodzinę pszczelą i kto nam przy tym pomoże. Zapoznamy się z przebiegiem roku pszczelarskiego oraz dowiemy się, jak rozpoznać dobre samopoczucie pszczół i jakie czynności miesiąc po miesiącu są konieczne, żeby rodzina pszczela prawidłowo się rozwijała i była zdrowa. Przygoda ze pszczelarstwem zainspiruje nas i zmotywuje. A może nawet zachwyci!
Okładka książki 399 przetworów na zimę

30,45 zł 22,38 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W poradniku znajdziemy wiele różnorodnych pomysłów, zachęcających do robienia przetworów i stanowiących alternatywę dla kupnych, gotowych produktów. Chcesz samodzielnie zawekować coś więcej niż tylko dżem, warzywa lub mięso? A jakby tak zamknąć w słoikach kiełbaski curry, a puszkach chleb? Autorka przedstawia 399 doskonałych przepisów, dzięki którym nauczymy się wekować wszystko: od warzyw i owoców po mięs, ryby, zupy i inne potrawy. Ich zrobienie nie wymaga ani przesadnego nakładu pracy ani nie jest drogie.
Okładka książki Domowa spiżarnia

33,60 zł 24,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Sprawdzone przepisy i liczne podpowiedzi pozwolą Ci przemienić dary ogrodu i dzikiej przyrody w kuchenne skarby. Dżemy i galaretki, pikantne czatneje, wyśmienite likiery i syropy, aromatyczne octy i oleje oraz ziołowe sosy i herbaty wypełnią spiżarnię pachnącym latem. Wiele z tych przysmaków uświetnia najrozmaitsze potrawy, choć można także delektować się nimi bez dodatków albo pięknie zapakować i podarować komuś przepyszny prezent.
Okładka książki Domowa masarnia

30,45 zł 22,38 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ten doskonale zilustrowany poradnik prezentuje krok po kroku, czynność po czynności, jak fachowo, w warunkach domowych, dokonuje się uboju świń, bydła, owiec i kóz, a następnie rozbiera ich mięso Z książki dowiesz się co można przyrządzić z poszczególnych kawałków mięsa i w jaki sposób należy je prawidłowo konserwować. Poradnik zawiera liczne przepisy na wyroby mięsne i wędliniarskie domowej roboty.
Okładka książki Miód, wosk...Przysmaki, dekoracje, kosmetyki

33,60 zł 24,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego: przysmaki - chrupiącą granolę, aromatyczne marynowane warzywa lub smarowidła do pieczywa. dekoracje - od świecy w filiżance po batikową apaszkę o niepowtarzalnym wzorze. kosmetyki i preparaty, które dostarczają ciału i duszy naturalnych składników. Ponad 70 przepisów, pomysłów i instrukcji z niewielu prostych składników - wypróbuj je!
Okładka książki ABC pszczelarstwa. Krok po kroku

47,25 zł 34,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W książce zawarte zostały informacje:Wiedza potrzebna do załozenia i prowadzenia małej pasieki, 220 instruktażowych rysunkówNiezbędny poradnik dla pszczelarzaTen bardzo przystępnie napisany i uzupełniony wieloma rysunkami poradnik szczegółowo omawia kolejne czynności i umożliwia zdobycie wiedzy niezbędnej do prowadzenia małej pasieki wędrownej.W książce zawarto także podstawową wiedzę na temat pszczoły i zycia rodziny pszczelej, opartą na najnowszych badaniach. Dołączono również osobny rozdział z ilustracjami i opisem roslin miododajnych.
Okładka książki Domowe wypieki. Chleby, bułki, ciastka

47,25 zł 34,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Atelier Szefa KuchniNiezbędny poradnik dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności kulinarne.Przepisy krok po kroku, 70 niezastapionych technik, czas przygotowania, porady szefa kuchni.Do każdego przepisu dołączone zostały:*pomocnicze piktogramy:czas przygotowaniapieczeniestopień trudnościkoszt*ilustrowana lista składników*dodatkowe propozycje urozmaicenia smaku*miejsce na samoocenę
Okładka książki Choroba Alzheimera. Poradnik dla opiekunów

35,70 zł 26,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przystępnie napisany poradnik o chorobie Alzheimera. Autorami publikacji są dwaj światowej sławy specjaliści.Dziś ta przypadłość, w związku ze starzeniem się społeczeństw, przybiera skalę epidemiczną. Szacuje się, że na świecie żyje 40 milionów chorych, a na przestrzeni jednego pokolenia liczba ta może sięgnąć 80 milionów. Pacjenci ze względu na nieuleczalność i wyniszczający charakter choroby wymagają stałej opieki otoczenia, a więc problemowi medycznemu towarzyszy poważny problem społeczny.W książce omówiono wszystkie aspekty choroby, a w szczególności zdiagnozowanie, czynniki ryzyka, etapy rozwoju, kwestie prawne i dotyczące rodziny.
Okładka książki Kaczki poradnik początkującego hodowcy

34,45 zł 25,32 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Kaczki nie tylko ożywiają ogród, lecz także przynoszą wymierne korzyści: zjadają ślimaki i inne szkodniki, znoszą jaja oraz chętnie żywią się chwastami. A nam zmęczonym współczesnym tempem życia, żywe biegusy, spokojne piżmówki lub lśniące kaczki szmaragdowe przypomną urok wakacji na wsi. Ten lekko napisany poradnik przybliży ważne kwestie, które trzeba uwzględnić, żeby kaczki czuły się dobrze i bezpiecznie.
Okładka książki Przyjemność szydełkowania. Śmieszne maskotki

13,25 zł 10,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przynoszące szczęście maskotki. Są małe, kolorowe, zawadiackie i bardzo łatwe do zrobienia: kuliste ryby, słodkie truskawki i pędzące rakiety. Te wesołe unikatowe małe przedmioty mogą służyć do obdarowywania, zabawy, kolekcjonowania. Większość z tych miniaturek powstała na podstawie tego samego modelu podstawowego, którego wykonanie zostało wytłumaczone krok po kroku na zdjęciach i w opisie. Nawet początkujący nie powinni mieć z tym problemów. Kolorowa włóczka, szydełko, miły niedzielny nastrój - i nic więcej nie potrzeba, by powstały te cudeńka. Przyjemnego szydełkowania!
Okładka książki Ryby Akwariowe od A do Z w.2011

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

wyd. Delta
Okładka książki Szkolenie psów

36,90 zł 27,12 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka wyjaśnia, jak krok po kroku nauczyć psa najważniejszych komend i uniknąć błędów szkolenia. Poszczególne fazy ćwiczeń są jasno i zrozumiale opisane oraz zilustrowane zdjęciami.- Komendy podstawowe: Chodzenie na smyczy, siad, waruj, do mnie, zostań, stój, równaj, aport, naprzód- Ćwiczenia uzupełniające: Jak oduczyć psa niepożądanych nawyków, jak ćwiczyć bezkonfliktowe spotkania z ludźmi i innymi psami?- Błędy: Jak rozpoznać najczęściej spotykane błędy i unikać ich podczas szkolenia.Lista wskazówek: Po czym poznać dobrą szkołę dla psów?
Okładka książki Techniki rysunkowe. Poradnik dla poczatkujących...

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę o materiałach i przyborach rysunkowych. Znajdą tu charakterystykę najrozmaitszych mediów rysunkowych i materiałów, a także porady, jak się nimi posługiwać, by uzyskać najlepszy efekt. Autor łączy teorię z informacjami praktycznymi. Książka zawiera przykłady linii i kresek wykonanych rozmaitymi przyborami rysunkowymi oraz przykłady zastosowania różnych technik w konkretnych sytuacjach. Po jej przestudiowaniu każdy początkujący artysta będzie dysponował wiedzą i umiejętnościami wystarczającymi do zastosowania technik rysunkowych w swoich kompozycjach.
Okładka książki ABC rozmnażania roślin przez sadzonki

44,10 zł 32,41 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W ""ABC rozmnażania roślin przez sadzonki"" zawarte są rady, jaka metoda rozmnażania każdej z 200 gatunków opisanych tu roślin jest najskuteczniejsza. Znajdują się tu także wskazówki kiedy i jak wykonać taki zabieg
Okładka książki Szkoła rysunku. Kurs dla małych wielkich artystów

23,10 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dzięki tej książce poznasz podstawowe figury geometryczne, które bardzo ułatwiają rysowanie. Nauczysz się rysować zwierzęta, ludzi, środki transportu i pejzaże. Nauczysz się kolorować kredkami, akwarelami, pędzlem, flamastrami itp. Znajdziesz podpowiedzi, co zrobić ze swoimi rysunkami.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj