KATEGORIE [rozwiń]

Barbara Berger

Okładka książki Znajdź swój wewnętrzny kompas i kieruj się nim

34,90 zł 29,93 zł


Znajdź swój wewnętrzny kompas i kieruj się nim, aby częściej niż kiedykolwiek dotąd doświadczać harmonii i radości w swoim życiu! Jakże możemy żeglować przez bezkresny ocean informacji i wiedzieć, co jest dla nas najlepsze w każdej sytuacji – w czasach, kiedy to od rana do wieczora ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani informacjami o tym, co dla nas najlepsze, co „powinniśmy” albo czego „nie powinniśmy” robić, aby wieść szczęśliwe życie. Czy istnieje godny zaufania sposób podejmowania decyzji i mądrego wędrowania przez życie? Czy istnieje sposób uwzględniający niepowtarzalność każdej jednostki, jej potrzeby, życzenia i pragnienia? Owszem – istnieje! Każdy z nas bowiem posiada swój wewnętrzny kompas! Osobisty wewnętrzny system nawigacyjny – działający w każdej sytuacji, zapewniający bezpośrednią łączność każdego człowieka z wielką uniwersalną inteligencją, która stworzyła nas i wszelkie życie. W tej książce Barbara Berger odpowiada między innymi na następujące pytania: czym jest wewnętrzny kompas i w jaki sposób odczytujemy jego wskazówki, jakie jest prawdziwe znaczenie naszych emocji, w jaki sposób wykorzystujemy wewnętrzny kompas w naszym codziennym życiu, w pracy, w naszych relacjach z innymi ludźmi, co zakłóca naszą zdolność odczytywania wewnętrznego kompasu i podążania za jego wskazówkami, czy kierowanie się wewnętrznym kompasem jest przejawem samolubstwa, co z innymi ludźmi, co robić, gdy wewnętrzny kompas wskazuje nam kierunek, który w naszym przekonaniu nie zostanie zaakceptowany przez innych ludzi? *** Każdy z nas posiada wewnętrzny kompas, lecz nie każdy z nas wie, jak się nim posługiwać. Może nam w tym pomóc Barbara Berger. W swojej nowej, pięknej książce wskazuje, w jaki sposób możesz doświadczać w swoim życiu więcej harmonii i radości, a mianowicie poprzez posługiwanie się wewnętrznym kompasem. To naprawdę interesująca lektura, ponieważ wszystkim nam znane są opisane przez autorkę dylematy. Koniecznie przeczytaj! „The Family Guide” W swojej nowej książce Barbara Berger pokazuje nam, jak można wieść szczęśliwe, bogate i dające poczucie spełnienia życie w coraz bardziej niespokojnym świecie. Według Barbary Berger najważniejsze jest zwracanie uwagi na nasze uczucia oraz życie w zgodzie z tym, kim naprawdę jesteśmy. Prosta recepta – podobna do tej, której udzielił niegdyś grecki filozof Epiktet. „My Health” *** Barbara Berger jest autorką piętnastu poradników, w tym bestsellerowej książki Odkryj w sobie siłę. Przejmij kontrolę nad swoim życiem (wydanej w 30 językach) oraz Jak być szczęśliwym. 10 sposobów na udane życie (wydanej w 20 językach). Więcej informacji na stronie internetowej beamteam.com.
Okładka książki Jak być szczęśliwym
audiobook

24,90 zł 17,17 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dlaczego nie jesteś szczęśliwy tu i teraz? Większość ludzi winą za brak szczęścia obarcza okoliczności zewnętrzne. Jeśli jednak to nie one stanowią przyczynę, to gdzie jej należy szukać? Barbara Berger przygląda się uważnie naszym myślom i działaniom, z powodu których nie możemy cieszyć się szczęściem. Nasze doświadczenie rzeczywistości kształtuje się pod wpływem naszych myśli, a pełne zrozumienie tego mechanizmu stanowi klucz do szczęśliwego życia. To rewolucyjne spojrzenie na życie. Autorka przedstawia też 10 sposobów na to, jak wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w codziennym życiu, w naszych związkach, w relacjach z dziećmi, w pracy oraz w celu zapewnienia sobie lepszej kondycji fizycznej i lepszego zdrowia. Oto lista 10 metod, które Barbara Berger omawia w swojej książce: 1. Pogódź się z rzeczywistością. 2. Pragnij tego, co masz. 3. Bądź ze sobą szczery. 4. Zastanów się, co sobie opowiadasz. 5. Skup się na swoich sprawach. 6. Realizuj swoje pasje i pogódź się z konsekwencjami. 7. Postępuj słusznie i pogódź się z konsekwencjami. 8. Skup się na tym, co masz przed sobą, a o wszystkim innym po prostu zapomnij. 9. Rozeznawaj się w rzeczywistości. 10. Dostrzeż w sobie coś trwałego *** Coś zupełnie nowego! Poradnik, który faktycznie pomaga! Człowiek nie ma poczucia, że WSZYSTKO robi źle, dowiaduje się natomiast, jak może wprowadzić drobne korekty do swojego myślenia, by wszystko w jego życiu stało się znacznie łatwiejsze. „Cosmopolitan” *** Barbara Berger jest przewodniczką duchową niezwiązaną z żadną konkretną tradycją lub religią. W swoich książkach porusza tematy z pogranicza psychologii i wiedzy duchowej, posługując się językiem łatwym do zrozumienia dla współczesnego czytelnika. Inspiracją do napisania tej książki były trudne doświadczenia życiowe autorki. Berger opisuje niezwykle efektywne techniki, które pomogły jej przetrwać ciężki okres po rozwodzie, kiedy samotnie, z dala od rodziny i przyjaciół, musiała opiekować się trójką swoich dzieci. Barbara Berger napisała kilkanaście książek z zakresu rozwoju osobistego, w tym takie tytuły jak Mental Technology (wydane również jako The 10 Mental Laws), Gateway to Grace oraz jej ostatnia publikacja – The Spirituals Pathway. Więcej informacji na temat jej książek i działalności znaleźć można na stronie beamteam.com.
Okładka książki Jak być szczęśliwym

29,90 zł 18,86 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Coś zupełnie nowego! Poradnik, który faktycznie pomaga! Człowiek nie ma poczucia, że WSZYSTKO robi źle, dowiaduje się natomiast, jak może wprowadzić drobne korekty do swojego myślenia, by wszystko w jego życiu stało się znacznie łatwiejsze"".magazyn ""Cosmopolitan""Oto lista 10 metod, które Barbara Berger omawia w swojej książce:1. Pogódź się z rzeczywistością.2. Pragnij tego, co masz.3. Bądź ze sobą szczery.4. Zastanów się, co sobie opowiadasz.5. Skup się na swoich sprawach.6. Realizuj swoje pasje i pogódź się z konsekwencjami.7. Postępuj słusznie i pogódź się z konsekwencjami.8. Skup się na tym, co masz przed sobą, a o wszystkim innym po prostu zapomnij.9. Rozeznawaj się w rzeczywistości.10. Dostrzeż w sobie coś trwałego.Barbara Berger jest przewodniczką duchową, niezwiązaną z żadną konkretną tradycją lub religią. W swoich książkach porusza tematy z pogranicza psychologii i wiedzy duchowej, posługując się językiem łatwym do zrozumienia dla współczesnego czytelnika.Inspiracją do napisania tej książki były trudne doświadczenia życiowe autorki.Berger opisuje niezwykle efektywne techniki, które pomogły jej przetrwać ciężki okres po rozwodzie, kiedy samotnie, z dala od rodziny i przyjaciół, musiała opiekować się trójką swoich dzieci.Barbara Berger napisała kilkanaście książek z zakresu rozwoju osobistego, w tym takie tytuły jak Mental Technology (wydane również jako The 10 Mental Laws), Gatewayto Grace oraz jej ostatnia publikacja - TheSpirituals Pathway.
Okładka książki Przebudzenie istoty ludzkiej. Audiobook
audiobook

24,90 zł 20,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przebudzenie świadomości... - Czy wydaje ci się, że ciągle śnisz? - Czy czujesz, że wiele cię omija? - Czy chciałbyś świadomie korzystać z mocy swojego umysłu? - Czy chciałbyś, by czas przestał przelatywać ci przez palce? - Czy chciałbyś doświadczyć szczęścia w czystej postaci? A może twoje życie zależy od zewnętrznych zdarzeń, zbiegów okoliczności, na które nie masz wpływu. To uczucie bezsilności, oddzielenia od rzeczywistości, która kształtuje twoje życie, jest stanem życiowego śnienia, ale podobnie jak w przypadku świadomego snu możemy się przebudzić w dowolnym momencie, tak w przypadku przesypiania życia możemy się otrząsnąć i przejąć nad nim kontrolę. Możemy obudzić w sobie moc, obudzić w sobie istotę ludzką. „Można powiedzieć, że szczęście jest uniwersalnym napędem. Obejmuje wszystkich – wszyscy go poszukujemy”. – fragment książki Historia udowadnia, ze dopóki nie znano praw techniki, nie można było skonstruować silnika parowego, dopóki nie znano pierwiastków, nie można było poznać składu chemicznego substancji. Każda dziedzina życia ma swoją naukę, która opisuje rządzące tą dziedziną prawa i zależności. Umysł też ma swoje prawa, a my – tak zależni od umysłowości – bez ich znajomości jesteśmy zagubieni w swych poszukiwaniach szczęścia tam, gdzie go nie ma. W książce Przebudzenie istoty ludzkiej Barbara Berger przedstawia nam milowy krok w pracy nad świadomością – pokazuje, jak zrozumieć naturę umysłu. W tym celu nakreśla obraz „praw umysłu”, będących jej wyjątkowym, naukowym wyjaśnieniem sposobu jego funkcjonowania. Wręcza nam również rozmaite „narzędzia”, czyli skuteczne techniki służące wprowadzeniu w nasze życie szczęścia i harmonii. O AUTORCE Barbara Berger jest przewodniczką duchową, niezwiązaną z żadną konkretną tradycją czy religią. W swoich książkach porusza tematy z pogranicza psychologii i wiedzy duchowej, posługując się językiem łatwym do zrozumienia dla współczesnego czytelnika. Pierwszą inspiracją były doświadczenia życiowe autorki. Kiedy musiała przetrwać ciężki okres po rozwodzie i samotnie, z dala od rodziny i przyjaciół, opiekowała się trójką swoich dzieci. Wtedy zaczęła stosować techniki, które pomogły jej wyjść silniejszą z tych sytuacji, a które możemy odnaleźć w jej książkach. Barbara Berger napisała kilkanaście książek z zakresu rozwoju osobistego, w tym takie tytuły jak Mental Technology (wydane również jako The 10 Mental Laws), Gateway to Grace oraz The Spirituals Pathway. W Polsce ukazała się jedna z najlepszych pozycji autorki – książka Odkryj w sobie siłę. Więcej informacji na temat jej książek i działalności znaleźć można na stronie www.beamteam.com.  
Okładka książki Pakiet odkryj w sobie siłę Pakiet - Audiobook
audiobook

49,90 zł 42,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś. Cytując Barbarę Berger: „Twoje myśli i słowa mają ogromną moc. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić swoje życie. Tylko ty masz całkowitą kontrolę nad tym, co myślisz i mówisz. Jesteś jedynym władcą swojego umysłu. Ta władza to potęga”. Ale jak wykorzystać tę potęgę w praktyce? Barbara Berger udowadnia, że jest to łatwiejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Podaje proste, praktyczne rozwiązania, dzięki którym każdy może zmienić sposób myślenia i w rezultacie wpłynąć na swoje życie. Bez względu na to, czy chodzi o twoje zdrowie, rodzinę, sytuację finansową, związek, pracę czy hobby, ta książka pozwoli ci dokonać zmiany na lepsze. Szybko, łatwo i skutecznie.  
Okładka książki Przebudzenie istoty ludzkiej

34,90 zł 30,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przebudzenie świadomości... - Czy wydaje ci się, ze ciągle śnisz? - Czy czujesz, że wiele cię omija? - Czy chciałbyś świadomie korzystać z mocy swojego umysłu? - Czy chciałbyś, by czas przestał przelatywać ci przez palce? - Czy chciałbyś doświadczyć szczęścia w czystej postaci? A może twoje życie zależy od zewnętrznych zdarzeń, zbiegów okoliczności, na które nie masz wpływu. To uczucie bezsilności, oddzielenia od rzeczywistości, która kształtuje twoje życie, jest stanem życiowego śnienia, ale podobnie jak w przypadku świadomego snu możemy się przebudzić w dowolnym momencie, tak w przypadku przesypiania życia możemy się otrząsnąć i przejąć nad nim kontrolę. Możemy obudzić w sobie moc, obudzić w sobie istotę ludzką. „Można powiedzieć, że szczęście jest uniwersalnym napędem. Obejmuje wszystkich – wszyscy go poszukujemy”. – fragment książki Historia udowadnia, ze dopóki nie znano praw techniki, nie można było skonstruować silnika parowego, dopóki nie znano pierwiastków, nie można było poznać składu chemicznego substancji. Każda dziedzina życia ma swoją naukę, która opisuje rządzące tą dziedziną prawa i zależności. Umysł też ma swoje prawa, a my – tak zależni od umysłowości – bez ich znajomości jesteśmy zagubieni w swych poszukiwaniach szczęścia tam, gdzie go nie ma. W książce Przebudzenie istoty ludzkiej Barbara Berger przedstawia nam milowy krok w pracy nad świadomością – pokazuje, jak zrozumieć naturę umysłu. W tym celu nakreśla obraz „praw umysłu”, będących jej wyjątkowym, naukowym wyjaśnieniem sposobu jego funkcjonowania. Wręcza nam również rozmaite „narzędzia”, czyli skuteczne techniki służące wprowadzeniu w nasze życie szczęścia i harmonii.  Przebudzenie istoty ludzkiej Spis treści:   Wstęp Czego szukasz? Tylko jak? Rzeczywistość jest tym, czym jest Wycisz się i zadaj sobie pytanie Radykalność Sposób funkcjonowania umysłu Świadomość to warunek wstępny Prawo to niezmienna zasada Prawa istnieją od zawsze Prawa umysłu Mądre zastosowanie praw umysłu Oprogramowanie dysku twardego CZĘŚĆ I: ZASADY Prawa umysłu/sposób funkcjonowania umysłu Prawo 1: Prawo powstawania myśli Myśli pojawiają się i znikają Spójrz na białą ścianę A medytacja? Prawo 2: Prawo bycia świadkiem Ty i twoje myśli to nie to samo Z powrotem na białej ścianie Zauważ, że wciąż tu jesteś Klucz do wolności Czym jesteś? Prawo 3: Prawo nazywania Myśli nazywają świat Nazywanie Historie i sądy Prawo 4: Prawo przyczyny i skutku Myśl jest przyczyną, a doznanie skutkiem Myśl —> doświadczenie Prawo 5: Prawo emocji Bez myśli nie pojawiają się emocje Porządek zjawisk Jedyna prawdziwa emocja: Miłość bezwarunkowa Prawo 6: Prawo koncentracji To, na czym koncentrujesz swoją uwagę, rośnie Moc koncentracji Koncentracja na chwili obecnej Koncentracja i zdrowie Koncentracja i wyzwania Kontekst czy treść? Wybór należy do ciebie Prawo 7: Prawo wolnej woli Masz wybór Nauka dokonywania mądrych wyborów Codzienna praktyka i samodyscyplina Rola intencji Prawo 8: Prawo ukrytych przekonań Twoje ukryte przekonania determinują twoje doświadczenie Nie ma niezależnych ani indywidualnych poglądów Ukryte systemy wierzeń Uniwersalne przekonania Czy śmierć jest niebezpieczna? Uspokojenie umysłu Kolektywne wzorce wierzeń Prawo 9: Prawo substytucji Zmieniając swoje myślenie, zmienisz swoje życie Umysł porusza się po znanych szlakach Jak postępować w praktyce Eksperyment Coś dla zdrowia Prawo 10: Prawo mentalnych odpowiedników Podobne przyciąga podobne Podobne przyciąga podobne Tak samo jest w twoim przypadku Techniki mentalne Zakwestionowanie katastroficznego myślenia Prawo 11: Prawo prawdy Żadne myśli nie są prawdziwe Nietrwałość myśli Przywiązywanie się do myśli Podsumowanie CZĘŚĆ DRUGA: PRAKTYKA Mądre zastosowanie mocy umysłu w praktyce Niezwykła moc umysłu Narzędzia umysłu To wymaga praktyki Dwa rodzaje narzędzi umysłu Narzędzia koncentracji Każda myśl jest afirmacją Wdzięczność Narzędzie koncentracji nr 1: Lista rzeczy, za które jesteś wdzięczny Narzędzie koncentracji nr 2: Pytania mocy Narzędzie koncentracji nr 3: Dostrzeganie wsparcia Narzędzie koncentracji nr 4: Czego potrzeba, żeby zjeść moje śniadanie Medytacja To może się wydarzyć tylko teraz Inne techniki Jak siedzieć Techniki medytacji Narzędzie koncentracji nr 5: Skoncentruj się na oddechu Liczenie oddechów Narzędzie koncentracji nr 6: Skoncentruj się na mantrze (so-hum) Narzędzie koncentracji nr 7: Skoncentruj się na świadku Kontekst czy treść Narzędzie koncentracji nr 8: Niech wszystko trwa Kontemplacja Narzędzie koncentracji nr 9: Kontemplacja Natury Rzeczywistości JEDNOŚĆ Stale kontempluj nad tymi koncepcjami Inne dobre teksty do kontemplacji Złoty klucz Narzędzie koncentracji nr 10: Kontemplacja miłości Narzędzie koncentracji nr 11: Terapia umysłu lub naukowa modlitwa Krótka, skuteczna terapia Narzędzia badawcze Dostrzeganie tego, co prawdziwe Narzędzie badawcze nr 1: Zaprzestanie porównywania (medytacja lub kontemplacja) Czas psychologiczny a czas praktyczny Nasze historie Ukryte przekonania Czy narzędzia wsparcia wystarczą? Jak zbadać nasze historie? Praca Byron Katie Narzędzie badawcze nr 2: Wykonywanie Pracy Spojrzenie na ciało Opieranie się rzeczywistości rodzi cierpienie Narzędzie badawcze nr 3: Koncentracja na tym, co prawdziwe Narzędzie badawcze nr 4: Koncentracja na jednym kroku/Moja technika podróży pociągiem do Malm0 Związki Narzędzie badawcze nr 5: Oczekiwania a rzeczywistość Część druga: Rzeczywistość Część trzecia: Uczucia Część czwarta: Działanie Nie jesteś swoimi myślami ani historiami CZĘŚĆ TRZECIA: TWOJE ŻYCIE Przełożenie teorii na praktykę Jak prawa mogą zmienić twoje życie Dzienny program Elementy dziennego programu Polecane dzienne programy Przebudzenie — poziom początkujący (raz dziennie x 20 minut) Przebudzenie — poziom normalny (dwa razy dziennie x 20 minut) Przebudzenie — program przyspieszony (trzy lub cztery razy dziennie x 30 minut) O czym należy pamiętać Proces Co tak naprawdę się dzieje? Grupa wsparcia Służba Zmienianie świata Zewnętrze jest odbiciem wnętrza Ty i świat: efekt fali DODATKI Rozmowa Bolluma z Barbarą Polecane lektury OBOOKS
Okładka książki Odkryj w sobie siłę audiobook
audiobook

24,90 zł 15,28 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jesteśmy naszymi myślami. Stajemy się tym, w co wierzymy. Rzeczywistość jest taka, jak ją opisujemy. Nasze życie jest takie, jakim je widzimy. Możemy je zmienić, zmieniając nasz sposób myślenia. Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś. Cytując Barbarę Berger: ?Twoje myśli i słowa mają ogromną moc. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić swoje życie. Tylko ty masz całkowitą kontrolę nad tym, co myślisz i mówisz. Jesteś jedynym władcą swojego umysłu. Ta władza to potęga?. Ale jak wykorzystać tę potęgę w praktyce? Barbara Berber udowadnia, że jest to łatwiejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Podaje proste, praktyczne rozwiązania, dzięki którym każdy może zmienić sposób myślenia i w rezultacie wpłynąć na swoje życie. Bez względu na to, czy chodzi o twoje zdrowie, rodzinę, sytuację finansową, związek, pracę czy hobby, ta książka pozwoli ci dokonać zmiany na lepsze. Szybko, łatwo i skutecznie.
Okładka książki Odkryj w sobie siłę

29,90 zł 19,13 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jesteśmy naszymi myślami. Stajemy tym, w co wierzymy. Rzeczywistość jest taka, jak ją opisujemy. Nasze życie jest takie, jakim je widzimy. Możemy je zmienić, zmieniając nasz sposób myślenia. Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu.Przejmij kontrolę nad swoim życiem Jesteśmy naszymi myślami. Stajemy tym, w co wierzymy. Rzeczywistość jest taka, jak ją opisujemy. Nasze życie jest takie, jakim je widzimy. Możemy je zmienić, zmieniając nasz sposób myślenia. Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś. Cytując Barbarę Berger: "Twoje myśli i słowa mają ogromną moc. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić swoje życie. Tylko ty masz całkowitą kontrolę nad tym, co myślisz i mówisz. Jesteś jedynym władcą swojego umysłu. Ta władza to potęga". Ale jak wykorzystać tę potęgę w praktyce? Barbara Berber udowadnia, że jest to łatwiejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Podaje proste, praktyczne rozwiązania, dzięki którym każdy może zmienić sposób myślenia i w rezultacie wpłynąć na swoje życie. Bez względu na to, czy chodzi o twoje zdrowie, rodzinę, sytuację finansową, związek, pracę czy hobby, ta książka pozwoli ci dokonać zmiany na lepsze. Szybko, łatwo i skutecznie.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj