Czwarta książka z bestsellerowej francuskiej serii Piżamorama z ruchomymi ilustracjami. Muzeum Piżamorama to kolejna niezwykła podróż chłopca w piżamie w paski. Tym razem nasz bohater przenosi się we śnie do muzeum sztuki. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji ""ombro cinema"", opartej na iluzji optycznej. Dołączona paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Wystarczy przyłożyć folię do prążkowanego obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi strony do drugiej. W ten sposób poznajemy istotę sztuki abstrakcyjnej, kinetycznej i op-artu. Wprawiamy w ruch plamy kolorów Jacksona Pollocka, geometryczne figury Pieta Mondriana, senne marzenia Joana Miro, rzeźby Alexandra Caldera to jest właśnie piżamorama!Seria Piżamorama:- ""Nowy Jork Piżamorama""- ""Paryż Piżamorama""- ""Moje roboty Piżamorama""- ""Muzeum Piżamorama""
„Paczłorkowcy” to historia wrażliwego chłopca, żyjącego w rodzinie „nietradycyjnej”, który próbuje zrozumieć otaczającą go rzeczywistość i złożoność współczesnych relacji miedzy dorosłymi. Jego paczłorkowa rodzina to rodzice po rozwodzie, poprzednia żona taty i ich dzieci, obecna żona taty w ciąży, wreszcie aktualni życiowi partnerzy mamy. Bohater książki z dużym humorem opowiada nam świat z perspektywy dorastającego dziecka, ale też pełnoprawnego członka rodzinnego plemienia, majacego prawo głosu: akceptacji bądź sprzeciwu. Jest w tym świecie czas na gorzką refleksję, szczery śmiech i sprzeczne emocje. Dla młodego czytelnika to literatura zaskakująco daleka od lektur obowiązkowych, dla dorosłego – zaskakująco bliska rzeczywistości.
Jarosław Murawski, autor sztuk teatralnych, scenarzysta, absolwent dziennikarstwa
i historii sztuki, ukończył kurs scenariopisarstwa w NIDA (National Institute of Dramatic Art) w Sydney. Jego dramaty gościły na deskach teatrów w Wałbrzychu, Łodzi, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Gdańsku, Warszawie. Od 2019 r. pracuje także w Niemczech: w hamburskim Thalia Theater wraz z reżyserką Eweliną Marciniak przygotował nagradzaną adaptację „Króla” Szczepana Twardocha (pt. „Boxer”), w 2021 r. zaś „Księgi Jakubowe” Olgi Tokarczuk.
Pisze teksty teatralne dla młodych widzów: w 2016 r. Wrocławski Teatr Lalek wystawił jego ekobajkę „Ziemianie”, a w 2020 r. teatr dla dzieci w Bratysławie (Bratislavské bábkové divadlo) utwór „Iný” („Inny”) – oba w reżyserii Leny Frankiewicz. W 2017 r. jego „Kleszcz” zdobył główną nagrodę w konkursie gdańskiego Teatru Miniatura i Fundacji MiastoKreacja na sztukę teatralną dla dzieci i młodzieży o demokracji.
Maja Wolna, autorka plakatów, ilustracji, obrazów, kolaży. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wykłada na Wydziale Animacji Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i w WSFoto w Warszawie. Współpracuje m.in. z „Gazetą Wyborczą” i „Newsweek Psychologia”. Jest laureatką międzynarodowych konkursów, zdobyła m.in. złoty medal na 22. Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie, nagrodę w międzynarodowym konkursie na plakat „Stop Hate” festiwalu teatralnego Malta. Pokazywała swoje prace na wystawach w kraju i za granicą. Porusza problemy społeczne, zwłaszcza dotyczące przemocy, wolności i praw człowieka. Śpiewa z zespołem MIST. Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń, eksperymentuje z projektami wykorzystującymi nowe środki wyrazu artystycznego.
W bardzo starym lesie rośnie drzewo, większe od innych drzew. W jego konarach mieszka Franciszek, spokojny i ostrożny wiewiórek. Pewnego dnia odkrywa przed swoim domem dziwną zieloną kulkę z kolcami. Życie wiewiórka bardzo się zmienia, gdy z kulki wyskakuje biały, futrzasty stworek krzycząc do niego “Mama!”. Zdezorientowany Franciszek zaprasza go do swojego domu i obiecuje odnaleźć mamę malucha. Poszukiwania w lesie trwają, a tymczasem mały futrzak z każdym dniem jest coraz większy i wnosi w życie wiewiórka sporo zamieszania. Zabawna, pełna ciepła opowieść o wzajemnym szacunku, uważności i życiowych niespodziankach.
To kolejna nasza książka kanadyjskiej autorki Marianne Dubuc w tłumaczeniu Justyny Bednarek, znanej autorki książek dla dzieci.
Zapchlony Kundel zakochuje się w Cynamonce. To uczucie od pierwszego niuchnięcia. Miłosne podboje Kundla ma ułatwić lektura Przewodnika po sztuce uwodzenia. Nasz bohater w życiu kieruje się jednak bardziej sercem niż rozumem i czasem nie do końca pojmuje książkowe porady. Możemy spodziewać się wszystkiego: trutki na szczury, porwania w worku na śmieci i psięcia z bajki. Czy Zapchlony Kundel pokona pudla z grzywką, swojego rywalaw walce o względy Cynamonki?Kolejna część przygód uroczej paryżyciowych połamańców i mieszkańców śmietnika, Zapchlonego Kundlai kota Płaskota.
Kuku, ptak ze skrzydłami w kropki poznaje świat przyrody i cyfr od 1 do 10. Liczymy poprzez zabawę i bawimy się liczeniem, odkrywając za każdym razem nowe elementy, które w miarę kolejnych kontaktów dziecka z książką pomagają również rozwijać jego spostrzegawczość.Ilustracje zawierają elementy i detale do liczenia o różnej wielkości, co pozwala na dodatkowe stopniowanie zabawy i nauki.Intensywne kolory, urzekające ilustracje w zetknięciu z ekspresją wymawianych krótkich rymowanek, wzmacniają pamięć dziecka i zachęcają do wielokrotnego powtarzania zabawy. Emocje, które towarzyszom kolejnym ilustracjom wprawiają dziecko w pozytywny nastrój dając w ten sposób podstawy do miłej zabawy z elementami kreatywnych ćwiczeń.Seria ""Kuku"" to książki wczesnokonceptowe dla najmłodszych czytelników.Kuku wyliczanka to trzecia z serii książek z naszym kolorowym bohaterem, ciekawym świata ptaszkiem Kuku. Dzieci, które znają Kuku z pierwszej i drugiej części: A Kuku! i Kuku-ryku!, będą miały dodatkową frajdę i wsparcie w tak ważnym w tym okresie rozwoju pamięci, gdyż również i w tej części pojawiają się prócz Kuku znani wcześniej bohaterowie: kotek, myszka czy księżyc.Kartonowe książki najwyższej jakości, produkowane przez polską drukarnię będą długo służyć waszemu dziecku.
Kolorowy ptak Kuku budzi się rano w dobrym humorze i pełen energii wyrusza na spotkanie z przyjaciółmi. Pędzi co tchu z krową przez łąkę, gra z psem w piłkę, podziwia pięknego puchacza, naśladując przy tym dźwięki: mee, bee, muu, hau hau, kum kum.W ten sposób, w rytmie codziennych zabaw i czynności poznajemy wyrazy dźwiękonaśladowcze i uczymy dziecko wymawiać proste sylaby. Pomaga w tym rymowany tekst, zabawne sytuacje i różne emocje ciekawego świata bohatera.Książka przeprowadza nas przez poszczególne pory dnia -pobudka, śniadanie, zabawy, usypianie - tak, by móc wykorzystać książkę również wieczorną porą. Malowniczy świat Basi Flores w zetknięciu z ekspresją wymawianych dźwięków zachęcają do wielokrotnego powtarzania zabawy, ćwicząc w ten sposób wymowę i pamięć. Emocje, które towarzyszą kolejnym ilustracjom wprawiają dziecko w pozytywny nastrój, inspirując do zabawy z elementami kreatywnych ćwiczeń.Kuku ryku! to druga z serii książek z naszym bohaterem w kropki. Ci, którzy znają go z pierwszej części A Kuku!, rozpoznają poznane wcześniej postaci: kotka, myszkę czy księżyc.Seria Kuku to produkowane przez polską drukarnię najwyższej jakości książki kartonowe, będą długo służyć waszemu dziecku.
Spadł śnieg i miś Antoni ogłasza wielki wyścig sanek. Edzio i Coś trochę się boją. Czy w tym wyścigu trzeba się ścigać? Przyjaciele startują z Wielkiej Góry. Antoni jest pewny swojego zwycięstwa, ale ten wyścig kończy się zupełnie inaczej niż przewidywał. Kolejna część serii Edzio i przyjaciele" tym razem nawiązuje do tematu zwycięstwa i porażki, rywalizacji i pokonywania strachu.Książkę zilustrował znakomity francuski grafik Marc Boutavant, twórca znanego na całym świecie misia Mukiego czy Ariola.
Elementarz polskiej kultury to publikacja, którą pragniemy zwrócić uwagę na unikatowe miejsce, jakie zajmują polscy twórcy na światowej mapie kultury ostatnich stu lat. Książka przedstawia 44 powstałe po 1918 roku dzieła, które zyskały duży międzynarodowy rozgłos, są reprezentatywne dla twórcy i które po prostu wypada znać. To ściągawka, podpowiedź, na jakich artystów warto zwrócić uwagę, w jakich okolicznościach powstawały ich najważniejsze dzieła i dlaczego akurat te prace mają wpływ na światową kulturę do dziś.Podzieliliśmy je na 11 dziedzin kultury - literatura, grafika, malarstwo, film, muzyka klasyczna, jazz, teatr, rzeźba, fotografia, architektura i nowe technologie - a te z kolei reprezentują cztery prace. Dokonany przez autorów wybór jest subiektywny, ale to doskonały pretekst, by o polskiej sztuce rozmawiać, poznawać ją i doceniać. W książce 44 wybitne dzieła zostały zinterpretowane przez 11 współczesnych polskich ilustratorów. Ich graficzny komentarz do przeszłości to dzisiejsze spojrzenie na to, co w naszej kulturze ważne, inspirujące i otwarte na świat.Zaprezentowani w książce twórcy: Magdalena Abakanowicz, Tomasz Bagiński, Mirosław Bałka, Roman Cieślewicz, Henryk Mikołaj Górecki, Jerzy Grotowski, Tomasz Gudzowaty, Edward Hartwig, Agnieszka Holland, Krzysztof Ingarden, Tadeusz Kantor, Krzysztof Kieślowski, Krzysztof Komeda, Robert Konieczny, Lucjan Korngold, Stanisław Lem, Jan Lenica, Krystian Lupa, Witold Lutosławski, Tamara Łempicka, Czesław Miłosz, Chris Niedenthal, Maciej Nowicki, Krzysztof Penderecki, Roman Polański, Grzegorz Rosiński, Zbigniew Rybczyński, Zofia Rydet, Andrzej Sapkowski, Wilhelm Sasnal, Zbigniew Seifert, Tomasz Stańko, Władysław Strzemiński, Alina Szapocznikow, Rosław Szaybo, Karol Szymanowski, Wisława Szymborska, Franciszka Themerson, Olga Tokarczuk, Michał Urbaniak, Andrzej Wajda, Krzysztof Warlikowski, Krzysztof Wodiczko, Andrzej Wróblewski.
Zapchlony Kundel postanawia nauczyć się czytać. Pełen ambicji i nadziei psiak idzie na dzień próbny do szkoły dla arystopsiaków. Czy spotka tam przyjaciół? Nie zawsze. Czy głodny trafi na stołówkę? Trafi, ale się nie naje. Czy przechytrzy gang pitbulla? Przechytrzy, psim swędem! A czy wieczorem poczyta Płaskotowi bajkę? Oczywiście, że tak!Kolejna część przygód uroczej pary życiowych połamańców i mieszkańców śmietnika, Zapchlonego Kundla i kota Płaskota.Seria Zapchlony Kundel:Zapchlony KundelZapchlony Kundel na plażyZapchlony Kundel w szkole
Kolejna część przygód uroczej pary życiowych outsiderów Zapchlonego Kundla i Płaskota. Nadeszło upalne lato. W kuble na śmieci Zapchlony Kundel zdycha z gorąca, Płaskot zdycha z pragnienia, a muchy padają jak muchy. Dwaj przyjaciele marzą o wakacjach nad brzegiem morza. A gdyby tak mogli pojechać na Lazurowe Wybrzeże? Są jeszcze wolne miejsca na Koloniach Podrzutków. W programie: wywóz śmieci, poszukiwanie pupila i wstęp do Klubu Kruszynek. Plaża, palmy, luksusy! Przyjaciele ruszają w wakacyjną podróż.
Książka z serii „Piżamorama” z ruchomymi ilustracjami, dla dzieci w wieku od dwóch do stu dwóch. Nasz bohater w piżamie w paski zapada w sen, a książka ożywa, by przenieść nas do magicznych miejsc Warszawy. Migocą światła Pałacu Kultury i Nauki, rusza uliczny korek koło palmy, świeci neon „Siatkarka”, a Wisła faluje. Oto Warszawa Piżamorama!
Dziewięć frapujących historii, cała paleta bajkowych celebrytów i Czerwony Kapturek w swej życiowej roli supermenki w pełnej akcji książce o prawach dziecka. Nie znajdziesz w niej infantylnych tekstów dla maluchów lub przemądrzałych paragrafów. Czerwony Kapturek to ukryta w małym ciele superbohaterka, która niczym dobry glina, jasno objaśnia do czego ma prawo każde dziecko. A wspiera ją w tym szkolno-podwórkowa grupa przyjaciół znanych z wielu bajek oraz dobry duch Rzecznik.
„Dzieci i ryby głosu nie mają” ? ile razy słyszeliśmy to aroganckie i bałamutne zdanie, które odmawia małym ludziom prawa do wygłaszania opinii, manifestowania swoich potrzeb i oczekiwań? Jest w tych sześciu słowach symboliczna przemoc i pycha dorosłego, który w dziecku nie widzi człowieka. Tak, jakby umiejętność zabierania głosu, posiadania poglądów i mniemań przychodziła samoistnie, wraz z dowodem osobistym i pokaźnym rozmiarem buta. Tymczasem prawa człowieka są w równym stopniu prawami dzieci, co ludzi dorosłych. Odmawiając dzieciom szacunku, respektu i opieki, nie doczekamy się pokolenia mądrych i spełnionych następców. Nasza książka adresowana jest do dzieci, które ? zbyt często ? nie mają świadomości przysługujących im praw. Z licznych interwencji Rzecznika Praw Dziecka wynika, że mali ludzie rosną w poczuciu wszechwładzy dorosłych i własnej bezsiły, a ich osobista godność bywa nagminnie naruszana. Tymczasem poczucie wewnętrznej autonomii i nabytego w dzieciństwie szacunku do samego siebie jest warunkiem rozwoju szczęśliwego człowieka. Jakkolwiek nasza książka napisana jest w baśniowej manierze, polecamy ją także rodzicom ? pod rozwagę. Poszanowanie praw dziecka nie może dokonywać się bez nas, dorosłych. Dużo pozostało do zrobienia w tej wrażliwej materii. Tylko w baśniach happy end jest gwarantowany, a wyrządzone zło zostaje niezawodnie naprawione.Joanna Olech
Zapchlony Kundel mieszka na śmietniku. Pachnie sardynkami, wygląda trochę jak mop, a trochę jak stary wydeptany dywanik. Działa szybciej niż myśli. Jest spontaniczny, niezdarny, wzruszający. Wciąż pakuje się w kłopoty, bo pod jego zapchloną sierścią kryje się delikatna i czuła istota, która wierzy w dobro.Rozpoczynamy serię ""Zapchlonego Kundla"" Colasa Gutmana w tłumaczeniu Pawła Łapińskiego, z ilustracjami mistrza Marca Boutavant. W pierwszym tomie Zapchlony Kundel marzy o posiadaniu pana, który by go kochał i rozpieszczał psimi chrupkami. Pomaga mu w tym wierny przyjaciel Płaskot, też życiowy połamaniec.
"A Kuku!" to pierwsza z serii książek wczesnokonceptowych dla najmłodszych czytelników. Kuku to kolorowy, ciekawy świata ptak. Ma skrzydła w kropki, niebieskie buty i czapkę z pomponem. Poznajmy go bliżej, łącząc zabawę w zgadywanie z nauką kolorów. "A Kuku!" wspomaga pamięć dziecka, zdolności myślenia, wnioskowania i przewidywania. Projekt graficzny książki stworzyła Basia Flores. Jej ilustracje to inspirująca podróż między kolorami, kształtami i emocjami. O Autorce:BASIA GRZYBOWSKA FLORES ? ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Ilustruje dla magazynów prasowych Kukbuk, Wysokie Obcasy, Non/fiction, Magazyn Psychologiczny Charaktery, Fuss Magazyn, PNT Magazine, Newsweek Psychologia oraz Outdoor Magazyn. O jej twórczości pisano m.in. w: Label Magazine, K Mag, Zwykłe Życie, Magazyn i Fabularie. Współpracowała także z marką Medicine, tworząc ilustracje do limitowanej kolekcji odzieży Rebel Girl.
Wystawiała swoje prace indywidualnie oraz na ekspozycjach zbiorowych i festiwalach międzynarodowych m.in. w: San Francisco (Polki Hidden Power, 2018), w Krakowie (Basia Flores ? Galaktyczne Ptaki, 2019), w Katowicach (Basia Flores ? ilustracje, Galeria Wystawowa Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, 2019 / Biennale Plakatu Polskiego, Katowice, 2017 / Niesłusznie Lekceważeni, Galeria Nie Zastawiać, 2012), Sao Paulo (Clube de Criaçao, 2016), Manaus (Instituto Amazônia, 2016) oraz w Londynie (London Illustration Fair, 2015). W 2018 roku jej plakat zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Niezwykłe oblicza Krakowa. 40 lat na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, organizowanym przez Dydo Galeria Plakatu oraz Stowarzyszenie Ogrody Sztuki. Obecnie mieszka i tworzy w Katowicach.
Bjorn jest niedźwiedziem i mieszka w lesie. Znamy go z książki Bjorn. Sześć opowieści z lasu. Po zimowej drzemce budzi się i robi to, co zwykle spędza czas z przyjaciółmi, obserwuje naturę i wiedzie spokojne życie. Ale tej wiosny Bjorn rusza też w świat, jedzie autobusem na wycieczkę, organizuje piknik, a nawet odwiedza z Ramoną miejski basen. Kolejna porcja sześciu opowieści o przyjaźni, wolności, szacunku do natury i zwykłej radości życia.
Ta historia zaczyna się w ramionach matki, która wita swoje maleństwo. Strona po stronie obserwujemy ich taniec życia, narodzin, dorastania, odchodzenia, wspólnych emocji, odwrócenia sytuacji i ról. Ta książka onieśmiela swoją szczerością, dotyka serca i mówi tak wiele o macierzyństwie tak skromnymi środkami. Oszczędny tekst Germano Zullo zilustrowany ołówkiem Albertine tworzą piękny portret bezwarunkowej, stałej miłości.W 2016 roku książka zdobyła nagrodę Bologna Ragazzi Award w kategorii fiction.Mama i syn, syn i mama. Ich mówienie i słuchanie, jej szeptania i entuzjastyczne wołanie, jego uważność i współodczuwanie. Ich dawanie z siebie wszystkiego, nie tylko od święta. Wzrastanie i powolne znikanie, zawsze blisko siebie i zawsze w objęciach. Nie znam czulszego obrazka macierzyńskiej miłości. Dominika Janik / ladnebebe.pl
Oto historia małej dziewczynki, która ma dwa domy. Po rozstaniu rodziców jest na nich tak zła, że postanawia zostać Żołnierzem i uciec w głąb lasu, który jest pomiędzy domami mamy i taty. Tam wyobraża sobie inny, wymarzony świat i ucieka od tego, który wywrócił się do góry nogami. Jako zły na wszystkich Żołnierz chce pokazać, że jest najsilniejsza, najszybsza, najmądrzejsza ...silniejsza niż emocje, które przytłaczają ją po separacji rodziców. Las to terytorium, na którym króluje jej prawo i nastroje. Tam spotyka Króliczka, Kota, zakochanego Jelenia, Niedźwiedzicę, Książkę i innych, dzięki którym odkrywa miłość i przyjaźń, moc wzajemnej pomocy i dzielenia się. Stopniowo uczy się opłakiwać miłość, która kiedyś zjednoczyła jej rodziców. W końcu rozumie, że to nie jej wina, że dorośli nadal kochają swoje maleństwa, cokolwiek się stanie. Mélanie Rutten w delikatny i emocjonalny sposób pokazuje różne fazy akceptacji przez dzieci rozwodu rodziców, sprzeczne emocje, niepokoje i sekrety. Mój las to magiczna, uspokajająca książka jak jasne światełko w ciemnym lesie.
Pozostałe tytuły w tej serii: „Mój Cień”, „Źródło”.
Ilustrowany kalendarz ścienny na 13 miesięcy. Możemy go rozpocząć w dowolnym momencie roku: styczniu, marcu, listopadzie. Wystarczy wpisać kolejne dni w kalendarium, a nazwy miesięcy wyciąć z ostatniej strony i przykleić w odpowiednim miejscu. Stworzymy w ten sposób własny, niepowtarzalny kalendarz na rok z dodatkowym miesiącem w zapasie. Kalendarz zaprojektowała Monika Hanulak - jedna z najbardziej utalentowanych współczesnych ilustratorek. Bohaterem każdego miesiąca jest goryl, który o każdej porze roku, bez względu na piękne okoliczności przyrody i mijający czas, czyta jakąś książkę. Dowcip, kolor, dzika przyroda i potrafiący czytać gorilla - ten kalendarz rozweseli każdą ścianę, każdy dzień, a przede wszystkim zmotywuje do czytania. Homo w języku łacińskim znaczy człowiek, a lector to czytelnik.Format po rozłożeniu, czyli miejsce potrzebne na ścianie: 31 cm (poziom) x 55 cm (pion).Tak, jak w poprzednich latach, część dochodu ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazana Polskiej Sekcji IBBY. To międzynarodowa organizacja, która w Polsce działa od 1973 roku. Jej głównym celem jest prowadzenie akcji związanych z upowszechnianiem czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz inicjowanie i współorganizowanie przedsięwzięć mogących rozwijać zainteresowanie literaturą dla dzieci i młodzieży wśród pedagogów, bibliotekarzy, pracowników nauki, krytyków literackich, a także rodziców. Polska Sekcja IBBY od wielu lat organizuje konkurs Książka Roku, którego jury literackie i graficzne nagradza najlepsze polskie książki dla dzieci i młodzieży.Partnerzy: Polska Sekcja IBBY, RYMS
Nazywa się Bjorn i mieszka w lesie. Lubi czytać, obserwować naturę, spędzać czas z przyjaciółmi i troszczyć się o innych. Wiedzie spokojne życie. Jest? niedźwiedziem. Delphine Perret tworzy sześć zabawnych, poetyckich historii o Bjornie i innych mieszkańcach lasu, by opowiedzieć o szacunku, przyjaźni i wolności, odkryciach codzienności i zwykłej radości życia.Delhpine Perret ukończyła Wyższą Szkołę Sztuk Dekoracyjnych w Strasburgu na kierunku ilustracji. Według niej nieodzownymi elementami książki są ilustracje, a jej prace są zazwyczaj minimalistyczne. W swoich książkach lubi odkrywać powiązania między tekstem a ilustracją, słowami a dźwiękiem, codziennym życiem i wyobraźnią. Mieszka w Lyonie we Francji.
Bohaterowie książki “Ja wielkolud ty kruszynka” w kolejnej odsłonie i w powiększonym gronie. Rodzina 2+2 i jej codzienne radości i problemy. Lilli L”Arronge jak nikt potrafi uchwycić emocje codziennego życia dorosłych z dziećmi, huśtawkę uczuć, rywalizację rodzeństwa i szczęście ukryte w drobnych gestach, prostych czynnościach, w byciu razem. Trudno przeczytać tę książkę bez uśmiechu, wspomnień i łezki wzruszenia.
Lilli L’Aronge (1979) studiowała komunikację wizualną na Weimar Bauhaus University. Ilustruje, projektuje i pisze książki dla dzieci i dorosłych. Mieszka w Münster. Jej autorskie książki “Ja wielkolud ty kruszynka” i “Raz dwa trzy i ty” zostały przetłumaczone na 11 języków
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?