Prezentowane egzemplarze mogą posiadać pewne uszkodzenia, takie jak porysowane lub nieco uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięcia, zbite narożniki itp.
Prosta kolorowanka z grubym obrysem idealna dla maluchów. Na każdej stronie znalazły się podpisy w języku polskim i ukraińskim, co sprzyja nauce. Będzie ona przyjemna dzięki wesołym ilustracjom i kolorowym naklejkom.
Prezentowane egzemplarze mogą posiadać pewne uszkodzenia, takie jak porysowane lub nieco uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięcia, zbite narożniki itp.
Prosta kolorowanka z grubym obrysem idealna dla maluchów. Na każdej stronie znalazły się podpisy w języku polskim i ukraińskim, co sprzyja nauce. Będzie ona przyjemna dzięki wesołym ilustracjom i kolorowym naklejkom.
Z tymi książkami nigdy nie będziesz się nudzić. Jest w nich tyle do odkrycia! Otwieraj okienka i sprawdź, co się w nich kryje. Przyjrzyj się postaciom i śledź je na kolejnych stronach. Odszukaj wszystkie ukryte rzeczy pokazane w kółeczkach na dole strony. Wypatruj zadań specjalnych. Bogato ilustrowana wyszukiwanka z okienkami spełni oczekiwania najbardziej wymagających małych czytelników.Otwieraj okienka, śledź postacie, wyszukuj rzeczy! Przyjrzyj się kolejnym pojazdom: radiowozowi, karetce, samolotowi, statkowi, śmieciarce, pociągowi, wozowi strażackiemu, kamperowi oraz samochodowi z lodami i dowiedz się, czym zajmują się prowadzące je osoby, jak wygląda ich codzienna praca i kto z niej korzysta. Poznaj uroczą rodzinkę oraz jej zwierzęta i śledź postacie na każdej stronie. Ćwicz spostrzegawczość, wyszukując wskazane elementy. Opowiadaj o scenkach, które widzisz, i rozwijaj mowę. Wypatruj zadań specjalnych i po prostu świetnie się baw!
Zula, Ada i Nat - trojaczki, choć bardzo różniące się od siebie - mają zwariowane pomysły i wujka z telewizji. Za to wujek ma do zrobienia serial dokumentalny o fascynujących i niewyjaśnionych zjawiskach z całego świata. A kto pomoże mu lepiej niż zakręceni i ciekawscy siostrzeńcy z wielkim apetytem na przygodę? Wielkie Trio rusza więc z wujkiem Albertem, by odkrywać tajemnice potwora z Loch Ness, duchów ukazujących się w polskich zamkach, kamiennego kręgu Stonehenge, klątwy góry Uluru, yeti, ufo - i wiele innych. Każdy tom to nowa wyprawa, nowa dawka wiedzy i nowe przygody!Seria Wielkie Trio - przeznaczona dla czytelników w wieku 68 lat - łączy przygodę z wiedzą podaną w ciekawej i przystępnej formie. Promuje dociekliwość i logiczne myślenie, a jednocześnie wielokulturowość i szacunek dla tradycji. Żaden tom nie daje jednoznacznej odpowiedzi, raczej zapoznaje młodego czytelnika z tematem, intryguje i skłania do własnych poszukiwań.
Seria detektywistyczna dla dzieci wczesnoszkolnych.Mieszko ma 8 lat, nosi trochę niedopasowane okulary, słucha Szopena, ale lubi też jeździć na rowerze, a kiedy za długo siedzi skupiony, musi wyskakać się przy ostrej muzyce taty. Jego mama - sama roztargniona i zapominalska - jest przekonana, że syn w przyszłościzostanie detektywem. Bo chłopiec - z właściwą sobie przenikliwością - w mig rozwiązuje wszystkie domowe zagadki i odnajduje zaginione przedmioty. A jednak wciąż szuka dla siebie odpowiedniego zawodu na przyszłość. W każdym kolejnym tomie z dziecięcym uporem przygląda się innej profesji, choć wszystko zdaje się wskazywać, że bycie detektywem to jego przeznaczenie.
Rozszerzenie podstawowej serii "Młodzi Przyrodnicy". Książka idealna do zabrania na spacer i szukania polnych kwiatów.W książce znalazły się opisy kilkudziesięciu gatunków kwiatów, które można spotkać na polskich łąkach, polach i przy drogach. Każdą roślinę szczegółowo scharakteryzowano: opisano wygląd, długość łodygi, właściwości, miesiące kwitnienia i ulubiony rodzaj siedliska. Do informacji dodano obrazowe piktogramy, które ułatwiają zapamiętywanie.Oprócz starannie dobranych faktów w książce znalazły się również ciekawostki dotyczące poszczególnych gatunków, a także informacje ogólne, np. czym w ogóle jest kwiat, po co są kwiaty, czy wszystkie rośliny je mają, po co kwiaty są takie piękne, jakie zwierzęta w nich mieszkają.Tekst wzbogacono realistycznymi ilustracjami przyrodniczymi, słowniczkiem ważnych pojęć oraz indeksem.
Niezwykłe rodzeństwo, przerażająca przepowiednia i całe mnóstwo zaklęć - dajcie się porwać wirowi nieprawdopodobnych zdarzeń razem z Dorianem i Dani! Gdy ciotka bliźniaków prosi ich o przysługę, rodzeństwo nawet nie podejrzewa, w jakie wpadnie tarapaty. By uratować siebie i pogodzić zwaśnione strony bohaterzy będą potrzebowali pomocy więźnia, lokalnego rozrabiaki i odważnej księżniczki. Czy los będzie im sprzyjał?"Hooky" to wciągająca, pełna zaklęć seria, która powstała na podstawie uwielbianej przez czytelników historii opublikowanej przez WEBTOON, popularną aplikację komiksową. Książka otrzymała tytuł New York Times Bestseller. Teraz polscy czytelnicy mają szansę zanurzyć się w świecie magii, tajemniczych królestw i poznać swoje przeznaczenie.
Złóż wspaniałe modele motyli i odkryj fascynujące królestwo naszych latających przyjaciół! Ta przepięknie ilustrowana książka wprowadzi Cię do niesamowitego i zróżnicowanego świata motyli. Wypchnij i połącz ze sobą kolejne elementy, aby cieszyć się unikatowymi wiszącymi ozdobami. Poznaj zadziwiające fakty o każdym z dziesięciu gatunków.
Po kolejnym nieudanym przedstawieniu tata Abby postanawia zrezygnować z marzeń i porzucić karierę magika. Na szczęście zmienia zdanie, gdy dziewczynka znajduje tajemniczą starą księgę w rzeczach należących do zmarłej matki. Niezwykły tom zawiera trzy zaklęcia, których można użyć publicznie tylko raz.Ojciec i córka zaczynają ćwiczyć w sekrecie i planują pierwszy z trzech występów, dzięki którym chcą wnieść radość i nadzieję w życie lokalnej społeczności. Gdy nagranie z pokazu trafia do sieci, zyskują rozgłos, o jakim nawet im się nie śniło, chociaż nie wszyscy są zadowoleni z ich nagłej popularności Czy uroczy duet pokona przeszkody i wykorzysta sławę, by podzielić się potęgą prawdziwej magii z całym światem?
Sam chce wyjść na dwór, lecz pada deszcz. Dziadek decyduje więc, że zostaną w domu, dopóki nie przestanie padać. Chłopiec pije gorącą czekoladę, czyta książki i marzy o niesamowitych przygodach, podczas gdy dziadek pisze bardzo ważny list. List musi zostać jak najszybciej wysłany, ale wciąż pada. W końcu dziadek i wnuk postanawiają wyjść na zewnątrz, gdzie czeka na nich magiczna przygoda.
To najgorętszy dzień w roku - jest gorętszy niż zupa brokułowa, niż pustynia Atakama, niż powierzchnia Słońca. To jeden z tych idealnych dni na piknik Sama z dziadkiem. Słońce jednak mocno przygrzewa, dlatego dziadek proponuje postoje, nim znajdą doskonałe miejsce na piknik. A kiedy w końcu dotrą do wymarzonego miejsca, okazuje się, że ktoś ich uprzedził
Każdy bez wyjątku popełnia błędy. I nie w tym nic strasznego. Ale czy każdy wie, jak za te błędy przeprosić? Niekoniecznie Jak przepraszać to przezabawny przewodnik o tym, jak mówić "przepraszam" i - co równie ważne - w odpowiedni sposób.
Pola i Piotruś to najlepsi przyjaciele. Uwielbiają wspólnie spędzać czas. Mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą. I choć czasem zdarzają się im trudne sytuacje, małe kłótnie czy łzy, to zawsze potrafią temu zaradzić - dzięki życzliwości, uśmiechowi.Piotruś jest naprawdę dumny ze swojego balonu! Niestety balon mu ucieka i pęka, a Piotrusiowi jest bardzo, bardzo smutno.Na szczęście Pola wpada na doskonały pomysł i już po chwili Piotruś znów się uśmiecha!Urocza historyjka dla wszystkich amatorek i amatorów balonów oraz baniek mydlanych.
Bibi i Bąbel to bliźniaki z Potworowa. Ich tata jest historykiem i kustoszem w Twierdzy Kłodzkiej i zna masę tajemniczych historii, o Frankensteinie z Ząbkowic Śląskich, o księżnej Daisy czy Złotym pociągu - uczy dzieciaki analitycznego myślenia i szukania źródeł. Mama pracuje jako instruktorka jazdy narciarskiej i strażaczka OSP - strach jest jej obcy, ale jednocześnie doskonale wie, jak ważne są zasady bezpieczeństwa. Mają też psa o dość nietypowym imieniu Cykor. Jak wszystkie dzieci, Bibi i Bąbel czegoś czasem się boją. A - jak wiadomo - boimy się tego, czego nie znamy. Rezolutne rodzeństwo w każdej książce rozprawia się z charakterystycznymi dziecięcymi strachami i trudnościami, których uosobieniem jest mały stwór - Zmorek. Tropią go przychodni podczas wizyty u lekarza, w ciemnościach, nad wodą, na wakacjach, by przekonać się, że strach ma tylko wielkie oczy.Jest noc świętojańska Bibi i Bąbel spędzają czas przy ognisku, słuchając niesamowitych opowieści swojego taty. Zaczyna robić się ciemno Czy w mroku czai się Zmorek? Czy naprawdę nocą jest się czego bać?
Bibi i Bąbel to bliźniaki z Potworowa. Ich tata jest historykiem i kustoszem w Twierdzy Kłodzkiej i zna masę tajemniczych historii, o Frankensteinie z Ząbkowic Śląskich, o księżnej Daisy czy Złotym pociągu - uczy dzieciaki analitycznego myślenia i szukania źródeł. Mama pracuje jako instruktorka jazdy narciarskiej i strażaczka OSP - strach jest jej obcy, ale jednocześnie doskonale wie, jak ważne są zasady bezpieczeństwa. Mają też psa o dość nietypowym imieniu Cykor. Jak wszystkie dzieci, Bibi i Bąbel czegoś czasem się boją. A - jak wiadomo - boimy się tego, czego nie znamy. Rezolutne rodzeństwo w każdej książce rozprawia się z charakterystycznymi dziecięcymi strachami i trudnościami, których uosobieniem jest mały stwór - Zmorek. Tropią go przychodni podczas wizyty u lekarza, w ciemnościach, nad wodą, na wakacjach, by przekonać się, że strach ma tylko wielkie oczy.W domu Bibi i Bąbla rozlegają się okropne hałasy To dźwięki zwiastujące przeziębienie. Bliźniaki udają się do przychodni na spotkanie z lekarzem. I oczywiście, jak wiele dzieci, nie są z tego zadowolone, bo nie za bardzo lubią wizyty u lekarza, a także trochę się ich boją. Czy faktycznie jest się czego bać? Czy w przychodni czai się Zmorek?
Żaba czuje się znudzona sobą i swoim stawem. Pewnego dnia spotyka jednak mysz. Dzięki wspólnej wędrówce stopniowo odkrywa piękno otaczającego świata i na nowo zachwyca się swoim podwodnym światem. Co więcej, zaczyna rozumieć, że sama jest... cudem.Ta piękna książka to nie tylko opowieść, to manifest wyjątkowości każdej istoty, wielkiej i małej.Przez urocze ilustracje i poruszające słowa, książka ta przeniesie czytelników w podróż odkrywania piękna i wartości, jakie tkwią w każdym z nas. Każda strona to poezja w obrazie, która uświadamia, że nasza różnorodność, wyjątkowość i zdolności sprawiają, że świat staje się piękniejszy.
"Hela sama" to seria książek o małej dziewczynce, która każdego dnia uczy się nowych rzeczy. Książki zawierają bezcenną wiedzą w postaci poradnika dla rodziców, który podpowiada, jak uporać się z problemami typowymi dla dzieci, które rosną, stają się coraz bardziej samodzielne i zdobywają umiejętności związane z kolejnymi etapami rozwoju malucha.Witaj w fascynującym świecie Heli, małej bohaterki pełnejpełnej energii, kreatywności i... emocji! "Hela sama się złości" to niezwykła książka, która przeprowadzi dzieci przez barwne doświadczenia związane z radzeniem sobie z emocjami.Hela to mała dziewczynka pełna energii, która codziennie odkrywa, jak wielkie są jej uczucia. Wraz z nią czytelnicy przeżyją chwile śmiechu, radości, ale także złości i smutku. Książka ta nie tylko pokazuje różnorodność emocji, ale również ucząca, jak radzić sobie z nimi w zdrowy i konstruktywny sposób.Hela nie jest sama w swoich emocjach - razem z nią dzieci zobaczą, że każdy ma prawo do swoich uczuć, a wyrażanie ich jest jak podróż pełna odkryć. Ilustracje pełne kolorów wprowadzą czytelników w magiczną atmosferę, a zarazem ułatwią zrozumienie bogactwa emocji, jakie towarzyszą każdemu z nas.Ta książka to nie tylko wspaniała lektura, ale także doskonała pomoc w edukacji emocjonalnej najmłodszych. Wartościowe przesłanie o akceptacji własnych uczuć oraz umiejętności radzenia sobie z nimi sprawi, że "Hela sama się złości" stanie się nieodłącznym towarzyszem dziecięcych przygód.Daj swojemu dziecku szansę na odkrywanie emocji razem z Helą - bo nauka radzenia sobie z uczuciami może być równie ekscytująca, co fascynująca!
Marcel to kot. Mieszka sam - nie ma opiekunki i opiekuna. Nie lubi tłoku i hałasu. Wielu rzeczy się boi. Pewnego dnia podczas spaceru w parku dobiegają do niego niepokojące dźwięki Czy Marcel znajdzie w sobie odwagę i siłę, by pomóc nieznajomemu w trudnej sytuacji?
Kontynuacja ulubionej serii przedszkolaków - Pierwsza encyklopedia.Kolorowe ilustracje i proste słowa sprawią, że dziecko bez trudu rozpozna znaczenie wielu słów, dowie się jak wygląda życie na wsi i jakie zwierzęta mieszkają w zagrodzie. Natomiast mali fani piłki nożnej poznają tajemnice tego najpopularniejszego sportu na świecie. Wszystko jak zwykle ujęte w niezwykle czytelną i atrakcyjną oprawę graficzną.Każda z książek podzielona jest na kilka rozdziałów, aby ułatwić dziecku poznawanie nowego słownictwa. Dzieci znajdą w nich również odpowiedzi na proste pytania, które pomogą podsumować zdobytą wiedzę.
Seria pierwszych encyklopedii dla przedszkolaków! Kolorowe ilustracje i proste słowa sprawią, że dziecko bez trudu rozpozna znaczenie wielu słów, dowie się jak zbudowane jest ciało człowieka, co można znaleźć na wsi, pozna różne pojazdy. Każda z książek podzielona jest na kilka rozdziałów, aby ułatwić dziecku poznawanie nowego słownictwa. Dzieci znajdą w nich również odpowiedzi na proste pytania, które pomogą podsumować zdobytą wiedzę.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?