Madame Guyon - męczennica Ducha ŚwiętegoHistoria Joanny Marii Guyon jest niezwykła. Ta zwyczajna żona i matka, żyjąca w XVII-wiecznej Francji, swoją głęboką miłością do Boga i niezachwianym chrześcijańskim oddaniem wzbudziła nienawiść i sprzeciw w najbardziej wpływowych kręgach władzy kościelnej i świeckiej swoich czasów. Głoszenie prostego przesłania o miłowaniu Boga, porzuceniu egocentryzmu i przyjęciu Bożej woli przyniosło pani Guyon więzienie i przesłuchania, jednak do końca pozostała wiena swojemu Zbawicielowi.Napisanie historii jej życia było fascynującym zadaniem wyznaje Phyllis Thompson. Było to doświadczenie naprawdę odkrywcze, pouczające i rzucające wyzwanie... jej przesłanie nie utraciło aktualności wraz z upływem czasu.
Książka ukazała się w 1998 roku pod tytułem ""Integracja z klientem""!Knowledge Exchange, kalifornijskie wydawnictwo, którego książki rozprowadza Warner Books, rozpoczyna publikację listy bestsellerów w dziedzinie biznesu, na której pierwsze miejsce zajmuje ""Jak zdobyć klienta"" Freda Wiersema (maj 1996, twarda oprawa).Fred Wiersema został wyróżniony przez magazyny Fortunę i Business Week oraz liczne wydawnictwa międzynarodowe. Jego książki sprzedają się na całym świecie w tłumaczeniach na następujące języki: niemiecki, francuski, holenderski, włoski, portugalski, japoński, koreański, szwedzki, chiński, duński, indonezyjski, hebrajski i tajski.W książce ""Jak zdobyć klienta"" Wiersema wyraża przekonanie, że firmy, które poprzestają na zaspokajaniu podstawowych potrzeb klienta, nie robią wszystkiego, co powinny. Następnie podaje wiele przykładów dużych i małych firm, które poznały tajemnicę budowania i podtrzymywania bliskich więzi z klientami. Dowiesz się w jaki sposób Home Depot, MCI, USAA i inne firmy przeobraziły swój sposób myślenia i umocniły najważniejsze relacje z klientami, jednocześnie zwiększając zyski. Ponadto Wiersema podaje szczegółowy plan tworzenia tego typu więzi.""Jak zdobyć klienta"" jest książką, którą powinien przeczytać każdy, kto szuka swojego miejsca w wysoce konkurencyjnym środowisku biznesu.
Książka pokazuje drogę życiową i karierę zawodową Kapuścińskiego , od kresowego Pińska, przez powojenną Warszawę, pierwsze podróże zagraniczne, długie lata spędzone w Afryce i Ameryce, wyjazdy do republik ZSRR, aż po lata spędzone na pracy pisarskiej.
Może okaże się, że jako handlowiec, sprzedawca, popełniasz błędy, które w jednym zdaniu brzmią:sprzedajesz nieodpowiedni towar nieodpowiedniemu klientowi.Masz przy tym słabe wyniki.Jesli tak, to przeczytaj tą książkę i poznaj 10 charakterystycznych nieporozumień, jakie występują między handlowcem a klientem.
Co zatem robić ? Książka ta opiera się na wielu rozmowach, badaniach oraz doświadczeniach autora w sprzedaży.Dowiesz się, jak unikać błędów, jakie popełniają sprzedawcy i co zrobić aby polepszyć relacje z klientami oraz zwiększyć sprzedaż.
Dowiesz się jak leczyć przyczyny złej sprzedaży a nie tylko jej objawów.
Z książki tej : poznasz świat myśli trudnych ludzi, nauczysz się nawiązywać z nimi kontakt, dowiesz się, jak współżyć z innymi, jeśli to ty jesteś tą trudną osobą.
"Wasza dostojność! Wasze Niełaski! I wy, moje ciernie! Szanowne Diabły! Wznoszę toast na cześć kosmatej Gęby i waszej szacownej uczelni"
Na krotko przed śmiercią C. S. Lewis zebrał kilka esejów wschodzących w skład wcześniej publikowanych prac, tworząc z nich nową książkę. W pierwszych z nich opisuje powrót dobrze nam znanego diabła, który zabiera głos, zwracając się do młodych diabłów, na uroczystym obiedzie w Ośrodku Szkolenia Kusicieli.
...istny fajerwerk, poruszająca i zachęcająca lektura"
Sunday Times
Zbyt długo apele chrzescijaństwa kierowane do mężczyzn ograniczały się, w ostatecznym rozrachunku, do bycia ""porządnym i miłym facetem"". Nic dziwnego, że tak wielu mężczyzn jest zmeczonych Kościołem do łez. Zostali pozbawieni instynktu herosów. Dlatego Eldredge zachęca mężczyzn, aby znowu nabrali życia, odnaleźli swoje życiowe bitwy, przygodę i piękno.
Znany sprawozdawca radiowy, udziela wielu cennych wskazówek, aby pomóc tym, którzy mają problemy w rozmowie z jedną osobą czy przemawianiem na sali pełnej ludzi. Autor przyznaje, że najlepszym sposobem nauczenia się czegoś jest najpierw zrobienie tego źle. Autor prowadzi czytelnika i krok po kroku pokazuje mu swoją perspektywę i dzieli się wnioskami "z prób całego życia i wielu popełnionych błędów".
Idea osiągnięcia "uczciwego życia" bez Chrystusa opiera się na podwójnym błędzie. Po pierwsze, jest niewykonalna, a po drugie, wyznaczając sobie "uczciwe życie" jako ostateczny cel, gubi się samą istotą egzystencji.
Moralność jest górą, której nie da się zdobyć tylko za pomocą samodzielnych wysiłków, a gdyby nawet udało się tego dokonać to tylko po to, by stracić życie wśród lodów szczytu i w nienadającym się do oddychania powietrzu z powodu braku skrzydeł, których wymaga dalszy ciąg podróży. Dopiero stamtąd bowiem rozpoczyna się prawdziwa wspinaczka. Na nic tu już liny i czekany, reszta jest sprawą skrzydeł.
Idea osiągnięcia ""uczciwego życia"" bez Chrystusa opiera się na podwójnym błędzie. Po pierwsze, jest niewykonalna, a po drugie, wyznaczając sobie ""uczciwe życie"" jako ostateczny cel, gubi się samą istotą egzystencji.Moralność jest górą, której nie da się zdobyć tylko za pomocą samodzielnych wysiłków, a gdyby nawet udało się tego dokonać to tylko po to, by stracić życie wśród lodów szczytu i w nienadającym się do oddychania powietrzu z powodu braku skrzydeł, których wymaga dalszy ciąg podróży. Dopiero stamtąd bowiem rozpoczyna się prawdziwa wspinaczka. Na nic tu już liny i czekany, reszta jest sprawą skrzydeł.
Bez względu na to, czy dopiero zastanawiacie się nad założeniem rodziny, czy niedawno zawarliście związek małżeński, czy też jesteście wiele lat po ślubie - książka ta pomoże uczynić wasz związek silnym i trwałym.
Zadajemy sobie pytanie: jak przekonywać? A odpowiedź brzmi: nie przez namawianie, lecz przez zadawanie pytań.Spora część książki dotyczy właśnie zadawania pytań, z naciskiem na słuchanie odpowiedzi.Tak znana postać jaką jest Chrystus potrafił wspaniale przekonywać.Odpowiadał pytaniem lub przypowieścią.
Drugie ważne przesłanie książki dotyczy wagi uczciwości w karierze handlowca.Dzięki niej człowiek robi dobre rzeczy, nie obciążając się jakimkolwiek poczuciem winy.Ponadto dzięki uczciwości i rzetelności człowiek niczego się nie boi, bo nie ma nic do ukrycia.A bez strachu i poczucia winy osiąga wolność, aby być takim, jakim stworzył go Bóg.
Nauczysz sie sztuki perswazji.
Nie czekaj na awans! Bądź przywódcą już teraz, na stanowisku, jakie masz!
Które z pytań zadawanych Johnowi C. Maxwellowi, ekspertowi w sparawach przywództwa, podczas prowadzonych przez niego konferencji słyszy się najczęściej? "Jak mam zastosować pańskie nauczanie, skoro nie jestem liderem?"
Czy można przewodzić, nie będąc na szczycie hierarchii? Zwłaszcza gdy szef, dla którego pracujesz, jest kiepskim liderem? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej!
Witaj w gronie 360-stopniowych liderów. Przed osobami, które chcą przewodzić, pracując na średnich poziomach organizacyjnej, stoją specyficzne wyzwania. Często przed działaniem hamują ich mity, w myśl których nie są w stanie wywierać wpływu na ludzi. Doktor Maxwell, jeden z najlepszych na świecie mentorów, obala te mity i pokazuje, jak podejmować wyzwania. Przedstawia również umiejętności potrzebne, aby zostać wspaniałym i skutecznym liderem.
Jeśli pracując na stanowisku średniego szczebla, próbowałeś przewodzić ludziom, co czyni wielu profesjonalistów, to przydadzą ci się przemyślenia Maxwella. Nadarza się niepowtarzalna szansa nauki wywierania wpływu we wszystkich kierunkach, w górę (szefowie), na boki (koledzy z równorzędnych stanowisk) i w dół (podwładni).
Masz większe wpływy niż sądzisz. Stosuj dyscyplinę 360stopniowego przywództwa, a pojawią się nieograniczone możliwości... w orgranizacji, w karierze zawodowej i w życiu osobistym.
Dałem się zwieść każdej fałszywej odpowiedzi, każdą z nich gruntownie zbadałem, by odkryć zawarty niej fałsz.
C. S. Lewis, fragment przedmowy: Książka "Błądzenie pielgrzyma", napisana w roku nawrócenia pisarza, jest jego autobiografią. C. S. Lewis przemawia w niej ze zwięzłością, dzięki której przekazuje swoją oryginalną myśl, bez potrzeby przeprowadzania pełnego wykładu z dziedziny filozofii religii. Jest to mądra i dogłębna książką; być może najbardziej wojowniczy utwór tego autora poświęcony problematyce chrześcijańskiej.
Słowa i teksty Johna Maxwella zainspirowały miliony osób, łącznie ze mną. W książce 15 niezawodnych praw rozwoju John ponownie dzieli się cennymi przemyśleniami na temat możliwości rozwijania przez nas wszystkich pełni potencjału oraz wywierania pozytywnych wpływów na innych.
Elizabeth Dole
senator, b. doradca prezydenta USA
oraz prezes Amerykańskiego Czerwonego Krzyża
Wyrażam głębokie uznanie dla Johna Maxwella jako światowego pioniera w dziedzinie przywództwa. W swojej najnowszej książce udało mu się klarownie wyodrębnić 15 najważniejszych praw osobistego rozwoju. Lektura tej książki pozwala przyswoić sobie esencję wiedzy Autora, który pomaga czytelnikom w zdobywaniu kolejnych wyższych poziomów życiowego sukcesu.
Stedman Graham
mówca, publicysta i przedsiębiorca
Jako trener i przywódca, szukam zawsze sposobów inspirowania rozwoju moich graczy. Dzięki mojemu przyjacielowi Johnowi Maxwellowi czytelnicy dostają teraz instruktażowy podręcznik progresywnego rozwoju. Zrozumienie opisanych w nim praw umożliwia rozwój indywidualny
oraz wspieranie innych osób w otoczeniu. Ta książka to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce pomagać innym w tym zakresie.
John Calipari
główny trener drużyny koszykówki
Uniwersytetu Kentucky
Droga dzikiego serca mówi o tym, czym jest stawanie się mężczyzną, i o tym - czego pewnie bardziej potrzebujemy - jak można się nim stać. To ryzykowne przedsięwzięcie, pełne niebezpieczeństw, błędów i katastrof. Życie mężczyzny jest czasem prawdziwej próby i każdy mężczyzna, stary czy młody, tę wędrówkę przebywa. Ta książka to także ?raport z frontu? - sprawozdanie z męskiej wędrówki, spisane na podstawie przeżyć wewnętrznych; relacja mężczyzny nieustannie szukającego uzdrowienia, odnowy i dojrzałości; głos ojca starającego się o to, co najlepsze dla jego synów.
Książka ta zatem biegnie dwutorowo - przemawia najpierw do samych mężczyzn, odnosząc się do ich osobistej wędrówki, a następnie zwraca się do tych, którzy wychowują chłopców i formują mężczyzn.
Zamiast pracować w pojedynkę, przyłącz się do zespołu. Oto, co może dać ci zespół:
- Stajesz się lepszy niż jesteś.
- Twoje wartości przenoszą się na innych ludzi.
- Możesz robić to, w czym jesteś najlepszy.
- Możesz pomagać innym robić to, co umieją najlepiej.
- Zyskujesz więcej czasu.
- Zyskujesz towarzystwo.
- Zespół pomaga realizować pragnienia twojego serca.
- Każdy w zespole jest na zwycięskiej pozycji.
Zespół to niesłychana rzecz. Dla niego żadne zadanie nie jest za ciężkie, żaden cel nieosiągalny, żadne marzenie niedoścignione. Dzięki zespołowi spełniają się marzenia!
Przez wieki ludzi dręczyło jedno pytanie ponad wszystkie inne Jeśli Bóg jest dobry i wszechmocny, dlaczego pozwala swoim stworzeniom cierpieć? A co z cierpieniem zwierząt, które ani nie zasługują na ból, ani nie mogą na nim zyskać? Największy chrześcijański myśliciel naszych czasów podejmuje próbę rozwikłania tej zawiłej kwestii. Z charakterystycznym dla siebie współczuciem i wnikliwością, C.S. Lewis oferuje odpowiedzi na te kluczowe pytania i dzieli się swoją nadzieją oraz mądrością, aby pomóc uleczyć świat spragniony prawdziwego zrozumienia ludzkiej natury.
Integralność jest czymś więcej niż zwykłą uczciwością jest kluczem do sukcesu. Osoba cechująca się integralnością jest w stanie korzystać ze wszystkich cech swojego charakteru, aby stawić czoła nawet najtrudniejszym okolicznościom. Opierając się na swoich doświadczeniach zawodowych, dr Henry Cloud psycholog kliniczny, trener przywództwa, konsultant wielu firm i gospodarz audycji radiowych o zasięgu ogólnokrajowym pokazuje, w jaki sposób nasz charakter może nam przeszkodzić w osiągnięciu tego, kim chcemy (lub kim moglibyśmy) być.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?