KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Compassion

Okładka książki BItwa należy do Pana

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Bóg chce, abyśmy byli całkowicie wolni od strachu. Aby nasze życie nie było drogą przez mękę i żeby strach nie przeszkadzał nam w odważnym wykonywaniu Bożych poleceń. Uświadamiając sobie, czym jest Jego doskonała, bezwarunkowa miłość, nabieramy pewności, że ma pieczę nad nami w każdej sytuacji – zrozumienie tego stopniowo uwalnia nas od lęku. Kiedy doświadczamy Boga i widzimy, jak troszczy się o nas i zaspokaja nasze życiowe potrzeby, coraz bardziej na Nim polegamy.
Okładka książki Odważne przywództwo

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przywództwo to zarówno proces jak i pewna umiejętność. Jednak nawet najbardziej charyzmatyczne, ale pozbawione kompetencji nie spełni swojego zadania! Odwaga to jedna z podstawowych cech lidera. Nie brawura, która ignoruje obowiązujące normy lecz odwaga, która honoruje ustalone procedury ale nie boi się spojrzeć w przyszłość i podjąć niezbędne ryzyko. Odwaga, która pozwala liderowi widzieć dalej i wcześniej niż widzą pozostali. Odwaga, która jest niezbędna, aby nie tylko wprowadzać zmiany ale też przeprowadzić przez nie innych i zadbać o rozwój organizacji. Książka Odważne Przywództwo, będąc swojego rodzaju „studium przypadku” nie została napisana przez Billa Hybells’a jako kolejny podręcznik w dziedzinie rozwoju przywództwa. Opisując swoje osobiste doświadczenia i praktyczne kroki, autor, w sposób komplementarny rysuje obraz lidera, który z odwagą wkracza w nieznane, pozostając wiernym zasadom i wartościom, inwestuje w rozwój innych ludzi, rozwijając w ten sposób swój kościół. Książka ta poświęcona jest w całości rozwojowi kościoła. Bill Hybells wskazuje w niej na ważność duchowego rozwoju lidera, oddania Bogu, modlitwy i posłuszeństwa Jego Słowu. Jednak nie jest to książka, z której czerpać mogą tylko liderzy chrześcijańscy. Uważny Czytelnik odkryje, że ukazane w niej zasady są obowiązujące dla wszystkich przywódców, bez względu na to, na czele jakiej organizacji stoją i jaką grupę ludzi prowadzą. Przywództwo jest adogmatyczne i w tej książce jest to zauważalne. Ufam, że przez wydanie tej publikacji w języku polskim, oddajemy do rąk Czytelnika narzędzie, które pozwoli liderom chrześcijańskim ale również politycznym, społecznym czy biznesowym zadbać o swój osobisty rozwój, a tym samym o rozwój przywództwa w Polsce. Dyrektor Instytutu Przywództwa Dr Piotr Gąsiorowski
Okładka książki Piękno z popiołów

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Większość chrześcijan jest świadomych faktu, że to, co przeżywamy z Bogiem w swoim wnętrzu jest o wiele ważniejsze od tego, co na zewnątrz. Przesłanie "Piękna z popiołów" pochodzi od osoby, która przemoc seksualną, fizyczną i psychiczną zna z autopsji. Joyce mówi o sobie, że jest absolwentką "szkoły życia", a za swój dyplom uważa słowa proroka Izajasza 61.1-3.
Okładka książki Dlaczego Boże? Dlaczego?

8,00 zł 6,04 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy w twoim życiu panuje zamieszanie? Czy dzieje się teraz coś, czego nie rozumiesz? Czy zastanawiasz się dlaczego twoje życie potoczyło się tak, a nie inaczej? Czy zadajesz ciągle pytanie: Dlaczego Boże? Dlaczego? To samo pytanie dręczyło kiedyś autorkę wielu inspirujących bestsellerów, do czasu kiedy zdała sobie sprawę, że czekanie na odpowiedź okrada ją tylko z pokoju i pozbawia radości. Ty też możesz skończyć z zamieszaniem i na nowo wprowadzić szczęście do swojego życia. Niech Joyce Meyer pokaże ci jak: wyzwolić się z nieustannych prób zrozumienia wszystkiego wokół nauczyć się polegać na Bogu przestać martwić się o wczoraj i o jutro ocalić swój umysł przed pułapkami i nauczyć go jak myśleć zgodnie ze Słowem Jeśli ciągle pytasz: Dlaczego Boże? Dlaczego? ? zadajesz złe pytanie. Ta wspaniała książka pomoże ci znaleźć drogę do Boga? i cieszyć się życiem jak nigdy dotąd!
Okładka książki Zrób to pomimo obaw

8,00 zł 6,12 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Każdy doświadczył w życiu udręki, jaką wywołuje strach. Obawy pojawiają się za każdym razem, kiedy robimy kolejny krok w kierunku bliższej relacji z Bogiem. Strach stara się nas zatrzymać, atakuje przez myśli! Bóg daje ci możliwość przezwyciężenia tych negatywnych emocji. W niniejszej książce Joyce Meyer pokazuje, że pomimo strachu, który zawsze będzie dla ciebie wyzwaniem, Duch Święty pomaga ci żyć w wierze. Dowiedz się także: jak nie pozwalać, aby strach kontrolował twoje życie jak zmierzać do przodu, pomimo obaw co jest podłożem każdej obawy że mimo wszystko Bóg jest wierny W oparciu o Boże Słowo łatwo pokonasz wszelkie przeciwności. Czas najwyższy, aby uchwycić się zwycięstwa. Cokolwiek musisz uczynić ? Zrób TO, pomimo obaw!
Okładka książki Nie bój się

9,00 zł 6,79 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W swojej niezwykle praktycznej książce Joyce Meyer odkrywa rozmaite formy, jakie może przybierać strach, aby pozbawić cię danej przez Boga obietnicy obfitego życia. Słowo Boże poucza, jak rozpoznać tego szkodnika oraz daje moc do natychmiastowej konfrontacji z nim. Strach często pojawia się w formie negatywnego odczucia wobec zwykłej, codziennej sytuacji. Jest tak subtelny, że wkrada się w myśli niezauważenie, powodując nadmierny niepokój osłabiający wiarę. Nie pozwalaj na to, aby ograbił cię z pokoju i radości! Niezwłocznie do wiedz się, jak przeciwstawiać się temu podstępnemu oszustowi.
Okładka książki Kiedy Boże? Kiedy?

8,00 zł 6,04 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W niniejszym przewodniku, Joyce Meyer w inspirujący sposób wyjaśnia, jak cierpliwe oczekiwanie na Boży czas wpływa na urzeczywistnienie się naszych marzeń i wizji otrzymanych od Boga. Bóg, działając w Twoim życiu, ma doskonałe wyczucie czasu. Czasami odpowiada na modlitwy natychmiastowo. W innych przypadkach czeka, dopóki nie będziesz umiał mądrze używać Jego daru. Czekanie nie zawsze jest łatwe. Oczekując na coś, co ma się wydarzyć, możesz poczuć się sfrustrowany, rozczarowany i stracić cierpliwość. Jednak tylko wtedy, gdy uszanujesz i docenisz tę chwilę oczekiwania, a przede wszystkim zaufasz Bogu, okaże się, że za kulisami wydarzeń stoi On sam.
Okładka książki Bitwa o umysł

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Toczy się wojna a twój umysł jest polem walki Bóg pragnie dla Ciebie tego, co najlepsze i szatan doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Próbuje przezwyciężyć Boży lud poprzez dokładnie obmyślony plan oszustw i kłamstw. Zwątpienie, strach oraz obawy, którymi Cię atakuje, mogą Cię osłabić. Szatan jest gotowy poświęcić każdą ilość czasu, aby tylko Cię pokonać. Niniejsza książka jest świadectwem zwycięstwa! Możemy niweczyć diabelskie podstępy i kłamstwa, używając Bożego Słowa. Joyce omawia taktyki wroga oraz podaje precyzyjny plan zwycięstwa w walce toczonej o umysł. Naucza także, jak odnowić swój umysł poprzez Słowo Boże i zwyciężać na tym szczególnym polu walki - w sferze myśli. Z książki tej dowiesz się także: jak złe nawyki myślenia stwarzają problemy w życiu ludzi, w jaki sposób radzić sobie z błędnymi wzorcami myślenia, co to jest "pustynna mentalność" i jak jej unikać, co zrobić, aby życie przestało być porażką, jak korzystać z "umysłu Chrystusowego", który posiadamy
Okładka książki Przyciąganie niebieskie

29,90 zł 22,86 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przyciąganie niebieskie jest książką, która poruszy, skłoni do refleksji, może zdenerwuje, lecz nie pozostawi obojętnym. Pytania, które zadaje sobie Dominika, wyznaczają jedną z dróg ? dróg do pojednania z Bogiem i do pokoju z samym sobą. Ty również możesz nią pójść.
Okładka książki Boża chwała

7,99 zł 5,87 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Żydzi, którzy słuchali kazania Jezusa dobrze rozumieli, co on ma na myśli, mówiąc, że widzi Bożą chwałę. Oni czytali na ten temat w wielu miejscach Starego Testamentu.
Okładka książki Jakie są różnice Rzymskokatolicyzm a chrześcijaństwo ewangeliczne

19,00 zł 13,96 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

JAKIE SĄ RÓŻNICE ? 12 najważniejszych różnic pomiędzy głównym nurtem protestanckim a największym kościołem historycznym, podanych w skondensowany i przystępny sposób. Czytając tę książkę, będziesz mógł odkryć jak i w co wierzą ludzie w naszym kraju. Poznasz, co mówi Katechizm Kościoła Katolickiego o najważniejszych dogmatach kościoła i dlaczego ewangeliczni chrześcijanie myślą inaczej. Ta książka nie tylko Cię zainspiruje do zbadania swojej wiary, ale również rozbudzi w Tobie pragnienie poznania Boga żywego. Co budzi najwięcej wątpliwości u wierzących? Dlaczego ewangeliczni chrześcijanie nie chrzczą niemowląt? A co, jeśli czyściec nie istnieje? Czy Bóg wymyślił celibat? Czy wypełnianie 10 przykazań może nas zbawić? Kto może być moim pośrednikiem?
Okładka książki Tylko Jezus Śpiewnik

75,00 zł 55,12 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Śpiewnik zawierający nuty i teksty ponad 300 współczesnych pieśni autorów zagranicznych i krajowych. - 592 strony - 338 pieśni - teksty - nuty - chwyty gitarowe - Tabela wybranych chwytów gitarowych - Indeks alfabetyczny (tytuły polskie) - Indeks alfabetyczny (tytuły angielskie) - Indeks tematyczny - Indeks piosenek według stylu muzycznego - Indeks piosenek według fragmentu biblijnego
Opakowanie Księga Przypowieści Salomona - Audiobook
audiobook

46,00 zł 35,17 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Teatr w słuchowisku oparty na powstałym w 1905 roku, pisanym wykwintną polszczyzną przekładzie tej księgi, dokonanym przez wybitnego znawcę języka hebrajskiego, religii i kultury żydowskiej, rabina Izaaka Cylkowa.
Okładka książki Jak otworzyć drzwi do uzdrowienia

13,00 zł 9,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

" Jak otworzyć drzwi do uzdrowienia - 12 kluczowych prawd prowadzących do uzdrowienia To jeden z najlepszych podręczników o uzdrowieniu jakie kiedykolwiek czytałem. Praktyczny, zrozumiały i bardzo pozytywny. Każdy rozdział opowiada ciekawą historię i pokazuje istotną zasadę. Czyta się jak opowieść i pozostawia w nas trwały ślad. Uzdrowienie jest w tej książce głównym motywem,lecz naprawdę jest to świetny podręcznik wiary - opisane tu zasady można i warto stosować w każdej dziedzinie życia. Jeśli bliskie są Ci słowa " a sprawiedliwy z wiary żyć będzie " wyciągniesz z tej książki mnóstwo cennych rad. Autorowi udała się bowiem prawdziwa sztuka - w książce o uzdrowieniu zawarł zarówno literę jak i Ducha Słowa. Informacja oraz inspiracja idą w niej ramię w ramię. Jeśli zmagasz się z przewlekłą chorobą... Jeśli ktoś z Twoich bliskich otrzymał od lekarzy wyrok śmierci... Jeśli jesteś zniechęcony rezultatami modlitwy o uzdrowienie... Ta książka Ci pomoże!
Opakowanie Gorczańskie kapliczki i krzyże Przewodnik turystyczny

10,00 zł 7,54 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przewodnik turystyczny po gorczańskich kapliczkach. Opisy i zdjęcia ponad 200 obiektów, dokładna lokalizacja na 15 mapach, skala map od 1: 25 000 do 1: 50 000.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj