KATEGORIE [rozwiń]

Wicher Barbara

Okładka książki A to ci dopiero renifer

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Czy Mikołajowy zaprzęg wyruszy mimo przeciążenia, a wszystkie dzieci dostaną prezenty? I jaki udział w akcji będzie mieć pewien dromader? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Co to, to nie, panie Mikołaju

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Dlaczego Julka nie czuje w pełni magii świąt? W jaki sposób pomoże jej brodacz, który wypadł z sań? I czy okaże się on jedynie przebierańcem? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Wakacje Mikołaja

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Jak namówić na urlop megapracusia? Jak wyglądają jego wakacje? I czy w śnieżnym zaprzęgu jest miejsce dla egzotycznego biegacza? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Skrzat Kruszyna

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Gdzie trafi zapakowany w prezent Kruszyna? Czy Kasia uwierzy w jego istnienie? I jak ściągnąć zgubę do domu? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Mikołaj i kominiarz

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Czy Mikołaj może czyścić kominy, a kominiarz rozdawać prezenty? Dlaczego obaj przynoszą tyle samo dobra? I czym jest serce ze złota? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Wigilijna przygoda z listonoszem

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Dlaczego Mikołajowy worek trafił do listonosza? Czy jego właściciel złapie właściwy trop? I ile dobrego wyniknie z tej hecy? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Świąteczna przygoda z kotem w worku

6,96 zł 3,99 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Co łączy koci instynkt łowiecki z szeleszczącym workiem? Ile potrafi napsocić mały mruczek? I dlaczego warto go przy sobie mieć? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Nadia i kuce z leśnej stadniny

29,90 zł 16,44 zł


Nadia marzy o tym, żeby nauczyć się jeździć na kucykach. Rodzice obiecali, że zapiszą ją do klubu jeździeckiego, gdy dziewczynka skończy sześć lat. Gdy nadchodzi ten dzień, Nadia jest bardzo szczęśliwa. Rozpoczyna się wspaniała przygoda! Nie wszystko jednak przebiega tak, jak Nadia sobie wymarzyła. Czy jej zamiłowanie do jeździectwa okaże się trwałe?Przy okazji lektury przygód Nadii czytelnicy mają okazję poznać bliżej kuce, sposób, w jaki należy się z nimi obchodzić oraz życie stadniny.Książkę pokochają młodzi miłośnicy zwierząt i przyrody, którzy marzą o przyjaźni i przygodach.
Okładka książki Filipa - kotka ratownik. Książkożercy. Poziom C

16,99 zł 9,43 zł


Książkożercy to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca: przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań, pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach, wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu, pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.Mia czuje się samotna. Odkąd dowiedziała się, że jest chora na cukrzycę, jej życie całkiem się zmieniło. Filipa to zwykły dachowiec. W dodatku ze schroniska. Gdy jednak drogi kotki i dziewczynki się przecinają, dzieją się rzeczy niezwykłe. Filipa ma dar, który zadziwi jej nową rodzinę i uratuje ukochaną panią. Poznaj prawdziwą historię o Filipie, kotce ratowniku, o której mówił cały świat. Opowiadanie doskonałe do pierwszych prób samodzielnego czytania - poziom trudności dostosowany do umiejętności najmłodszych czytelników.
Okładka książki Książkożercy. Pterodaktyl Olimpek i wielki dinozaur

12,99 zł 9,03 zł


Olimpek jest smutny, bo wyśmiał go przyjaciel. Kajetan jest wielkim dinozaurem, a Olimpek małym pterodaktylem. Czy niski wzrost sprawia jednak, że jest gorszy? A może wręcz przeciwnie, bo Olimpek ma inną supermoc, którą tylko musi odkryć? I uwierzyć w siebie!Opowiadanie doskonałe do pierwszych prób samodzielnego czytania poziom trudności dostosowany do umiejętności najmłodszych czytelników.Zabawne ilustracje, które ułatwią dziecku zrozumienie tekstu.Konsultacja merytoryczna językoznawcy i metodyka z Uniwersytetu Warszawskiego.Naklejki, które uatrakcyjnią zabawę z książką.Sympatyczny bohater i ważny temat wiara w siebie i odkrywanie swoich mocnych stron.
Okładka książki Ada nie chce spać

42,90 zł 24,43 zł


Wyciszająca o opowieść o dziewczynce, która niechętnie kładzie się spać. Świat jest przecież taki ciekawy! Ada lubi jednak wieczorne przytulanie z mamą i codzienny rytuał czytania na dobranoc. Mama czyta Adzie książkę o zwierzętach, które tak jak ona szykują się do snu. Robi się coraz ciszej, cieplej, łagodniej. Słowa mamy rozluźniają, dają poczucie bliskości i kołyszą do snu, aż wreszcie dziewczynka zasypia tak jak leniwiec i koala z czytanej opowieści.dla dzieci w wieku 3-6 latksiążka kartonowa z zaokrąglonymi rogami
Okładka książki Lena i Tonio, czyli świat, gdy ma się kilka lat

21,90 zł 13,40 zł


Lena i Tonio to wesołe rodzeństwo, które mieszka z rodzicami w małym domu z ogródkiem. Mają osiołka o imieniu Oset i psa Tymianka. Dzieci nigdy się nie nudzą, bo każdy ich dzień obfituje w przygody, niespodzianki oraz ciekawe odkrycia.Dowiadują się na przykład, jak wspaniałym wynalazkiem jest komputer. Da się w nim zobaczyć wszystko, nawet ciocię Gabrysię, wujka Marka i kuzynkę Majkę. Jak to możliwe? Dlaczego przejażdżka tramwajem jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla Leny i Tonia, lecz także dla ich taty? Co kryje w sobie walizka ukochanej babci Jadzi i co wspólnego z szukaniem skarbów mają urodziny kolegi? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź właśnie w tej książce.
Okładka książki Książkożercy Inka ze Srebrnej Groty Poziom 1

9,99 zł 5,84 zł


Inka jest dziewczynką z czasów prehistorycznych. Mieszka w jaskini razem z rodziną i oswojonym wilczkiem Barikiem. Pewnego dnia napotyka w lesie… mamuta! Co wyniknie z tego spotkania?„Książkożercy” to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań. TRZY POZIOMY dostosowane do umiejętności dziecka. OPIEKA MERYTORYCZNA dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego. CIEKAWE HISTORIE bez nudy.
Okładka książki Tofik i wyprawa w góry

8,79 zł 5,38 zł


Przygody Tofika to seria humorystycznych, a zarazem mądrych książeczek, których bohaterem jest uroczy i psotny szczeniak. Od kiedy zamieszkał w domu Idy i Oskara, dzieci nie mają czasu na nudę!Roześmiana rodzina rusza na górską wyprawę! Tofik nie ma pojęcia, co to takiego te całe ""góry"" i ile przygód przyniosą... Dlaczego wokół robi się tak biało? Przecież piesek niczego nie spsocił. Do puchowej poduszki nie zbliżał się ani na krok! Tym razem w tarapaty wpadnie Ida i... husky ze śnieżnego zaprzęgu. Ale bez obaw, czworonożny bohater nadciąga!
Okładka książki Książkożercy. Super Marian nad jeziorem (poziom 1)

9,99 zł 5,53 zł


Jacek dostaje na urodziny wspaniały prezent - konsole. Od tej pory nieustannie gra w swoją ulubioną grę, której bohaterem jest Super Marian. Ale czy zabranie konsoli na rodzinną wycieczkę nad jezioro okaże się dobrym pomysłem?
Okładka książki Książkożercy. Akcja Potop (poziom 3)

14,99 zł 8,32 zł


Kuba i Ida to rodzeństwo, które uwielbia rozwiązywać zagadki detektywistyczne. Tym razem dzieci udają się do domu babci, gdzie napotykają kolejną tajemnicę. Okazuje się, że ich dziadek ukrył przed śmiercią swoją cenną kolekcję znaczków pocztowych w bezpiecznym miejscu, jednak do tej pory nikt nie zdołał jej odnaleźć! Czy małym detektywom uda się rozszyfrować zakodowaną wiadomość dziadka i odszukać rodzinny skarb? Książkożercy to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań. Trzy poziomy dostosowane do umiejętności dziecka. Opieka merytoryczna dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.
Okładka książki Jak zostać piratem? Wyprawa na Karaiby - Audiobook
audiobook

24,95 zł 15,27 zł


Morza roją się od piratów! Pełno tam okrytych złą sławą żeglarzy, którzy napadają, łupią i grabią, ale nie brak też honorowych poszukiwaczy zaginionych skarbów wytrwałych, przebiegłych i niezłomnych. Tomek postanawia iść w ślady wujka Gucia i stać się jednym z nich!Nierozwiązane od lat zagadki, tajemnicze mapy, nieznane lądy, typy spod ciemnej gwiazdy, mnóstwo zdjęć i dziennik pokładowy, a w nim ekscytująca relacja z wyprawy! Co takiego wydarzyło się przed laty i czy ukryte kosztowności zostały odnalezione?Rzuć wszystko i wyrusz ku wielkiej przygodzie!
Okładka książki CZYTASIE Poziom 1. Super Marian nad jeziorem

9,99 zł 5,49 zł


Seria superczytanek opracowanych z myślą o dzieciach rozpoczynających przygodę z samodzielnym czytaniem To unikalna seria edukująca, w której każda z książek opowiada inną historię. Łączy je to, że są zabawne, proste, z morałem, a przede wszystkim dostosowane do umiejętności małego czytelnika. Czytanki cechuje też to, że ich trudność rośnie z każdym poziomem. Nad dopasowaniem ich do naturalnego rozwoju dziecka czuwała dr Joanna Dobkowska z Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwszy poziom czytanek to m.in. opowieść o przygodach braci (Super Marian) oraz sympatycznej Zuzi, która uwielbiała dokarmiać ptaki (Kolega z okna).
Okładka książki Jak zostać piratem? Wyprawa na Karaiby

19,90 zł 14,34 zł


Morza roją się od piratów! Pełno tam okrytych złą sławą żeglarzy, którzy napadają, łupią i grabią, ale nie brak też honorowych poszukiwaczy zaginionych skarbów – wytrwałych, przebiegłych i niezłomnych. Tomek postanawia iść w ślady wujka Gucia i stać się jednym z nich! Nierozwiązane od lat zagadki, tajemnicze mapy, nieznane lądy, typy spod ciemnej gwiazdy, mnóstwo zdjęć i dziennik pokładowy, a w nim ekscytująca relacja z wyprawy! Co takiego wydarzyło się przed laty i czy ukryte kosztowności zostały odnalezione? Rzuć wszystko i wyrusz ku wielkiej przygodzie!
Okładka książki Tofik i wielka wygrana

8,79 zł 6,35 zł


Przygody Tofika to seria humorystycznych, a zarazem mądrych książeczek, których bohaterem jest uroczy i psotny szczeniak. Od kiedy zamieszkał w domu Idy i Oskara, dzieci nie mają czasu na nudę!Przeżyli razem tyle wspaniałych przygód, a nikt nie zdążył wykonać pupilowi żadnego zdjęcia Czas to zmienić! Mokry nosek w powiększeniu, tylne łapki w trakcie skoku... Uwiecznienie takiego ruchliwego łobuziaka to prawdziwa sztuka. Czy rodzeństwo podoła zadaniu, a piesek odnajdzie się w roli domowego modela?

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj