KATEGORIE [rozwiń]

Wicher Barbara

Okładka książki Inka ze Srebrnej Groty. Książkożercy. Poziom 1 wyd. 2023

12,99 zł 7,51 zł


Inka jest dziewczynką z czasów prehistorycznych. Mieszka w jaskini razem z rodziną i oswojonym wilczkiem Barikiem. Pewnego dnia napotyka w lesie… mamuta! Co wyniknie z tego spotkania?„Książkożercy” to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań. TRZY POZIOMY dostosowane do umiejętności dziecka. OPIEKA MERYTORYCZNA dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego. CIEKAWE HISTORIE bez nudy.
Okładka książki Akcja Potop. Książkożercy. Poziom 3

16,99 zł 9,66 zł


Kuba i Ida to rodzeństwo, które uwielbia rozwiązywać zagadki detektywistyczne. Tym razem dzieci udają się do domu babci, gdzie napotykają kolejną tajemnicę. Okazuje się, że ich dziadek ukrył przed śmiercią swoją cenną kolekcję znaczków pocztowych w bezpiecznym miejscu, jednak do tej pory nikt nie zdołał jej odnaleźć! Czy małym detektywom uda się rozszyfrować zakodowaną wiadomość dziadka i odszukać rodzinny skarb?Książkożercy to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań. Trzy poziomy dostosowane do umiejętności dziecka.Opieka merytoryczna dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.
Okładka książki Magiczna kłódka

39,90 zł 23,08 zł


Przyjemna pobudka może mieć różne formy, jednak nie była to żadna z nich. Ze snu wyrwał mnie przerażający ryk. Po plecach przebiegł mi lodowaty dreszcz. Przez chwilę nie pamiętałem, gdzie się znajduję. W panice poderwałem się z miejsca. - Nic nie widzę! Panujący wokół mrok rozpraszało jedynie nikłe światło księżyca i migotliwych gwiazd. Chociaż w ciemności lśniło coś jeszcze. Żółto i złowieszczo. Usłyszałem niepokojący szmer, zagłuszony przez krzyk Artka: - Kłódka! Otwórz ją! Natychmiast! Nie zastanawiałem się ani chwili dłużej. Przypadłem do ziemi, wymacałem bluzę, kieszeń, a w niej kłódkę i klucz. Ręce mi drżały. Z trudem włożyłem klucz do zamka i przekręciłem go w momencie, gdy jedna z par żółtych ślepi znalazła się tuż nade mną, a do moich nozdrzy dotarł ostry, rozgrzany fetor. Wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć się w samym centrum niezwykłych wydarzeń. Dajcie się porwać w tę fascynującą podróż! Dowiecie się, jaki związek z niecodziennymi wyprawami bohaterów ma dziwna stara kłódka. Wraz z nimi wylądujecie w epoce dinozaurów i przeniesiecie się w czasie, aby poznać pewnego sławnego malarza. Pełne zaskakujących zwrotów akcji przygody sprawią, że nie oderwiecie się od lektury do ostatniej strony! Magiczna kłódka to książka o więziach łączących nas z przeszłością, a także o głębokiej potrzebie odnalezienia się we współczesnym świecie. Wciągająca opowieść o potędze determinacji, lojalności i odwadze, o sile optymizmu oraz mocy prawdziwej przyjaźni.
Okładka książki Tomo. Tomo w tarapatach

34,90 zł 19,19 zł


Nowa przygoda rezolutnego robota Tomo, który pragnąc poznawać świat popada w niezłe tarapaty.Tomo jest już pełnoprawnym członkiem rodziny. Pokochali go nie tylko najmłodsi - Antek i Amelka - ale także dziarski jamnik Drops.Zasłyszana rozmowa prowadzona między dwoma mężczyznami tuż za żywopłotem sprawi, że ciekawski robot uwikła się w aferę, z której nie będzie tak łatwo się wyplątać.Barbara Wicher zabiera nas do świata, w którym przyjaźń mimo różnic jest naprawdę możliwa! W końcu, na dobre czy na złe tomo to znaczy przyjaciel!
Okładka książki Tomo. Niezwykły przyjaciel

34,90 zł 19,19 zł


Opis:Na swoje dziewiąte urodziny Antek dostaje paczkę od cioci Igi, która jest inżynierem i pracuje w dalekiej Japonii. W środku jest prezent, o jakim nawet nie marzył: przypominający małego człowieka robot Tomo.Tomo potrafi mówić we wszystkich językach świata, ma poczucie humoru, lubi pomagać innym i zawsze jest chętny do zabawy, zarówno z Antkiem, jego młodszą siostrą Amelką, jak i psem Dropsem. Nie wszystko wychodzi mu jednak perfekcyjnie. Wielu rzeczy musi się nauczyć. Szybko staje się członkiem rodziny."Tomo. Niezwykły przyjaciel" to książka o tym, jak cenna jest przyjaźń i rodzina. O tym, że warto o siebie dbać, wzajemnie się doceniać i pielęgnować przyjazną atmosferę. O tym, że nikt nie jest doskonały, a mimo to może być kochany i szczęśliwy.
Okładka książki A to ci dopiero renifer

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Czy Mikołajowy zaprzęg wyruszy mimo przeciążenia, a wszystkie dzieci dostaną prezenty? I jaki udział w akcji będzie mieć pewien dromader? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Co to, to nie, panie Mikołaju

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Dlaczego Julka nie czuje w pełni magii świąt? W jaki sposób pomoże jej brodacz, który wypadł z sań? I czy okaże się on jedynie przebierańcem? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Wakacje Mikołaja

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Jak namówić na urlop megapracusia? Jak wyglądają jego wakacje? I czy w śnieżnym zaprzęgu jest miejsce dla egzotycznego biegacza? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Skrzat Kruszyna

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Gdzie trafi zapakowany w prezent Kruszyna? Czy Kasia uwierzy w jego istnienie? I jak ściągnąć zgubę do domu? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Mikołaj i kominiarz

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Czy Mikołaj może czyścić kominy, a kominiarz rozdawać prezenty? Dlaczego obaj przynoszą tyle samo dobra? I czym jest serce ze złota? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Wigilijna przygoda z listonoszem

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Dlaczego Mikołajowy worek trafił do listonosza? Czy jego właściciel złapie właściwy trop? I ile dobrego wyniknie z tej hecy? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Świąteczna przygoda z kotem w worku

7,90 zł 4,34 zł


Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Co łączy koci instynkt łowiecki z szeleszczącym workiem? Ile potrafi napsocić mały mruczek? I dlaczego warto go przy sobie mieć? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!
Okładka książki Nadia i kuce z leśnej stadniny

29,90 zł 16,44 zł


Nadia marzy o tym, żeby nauczyć się jeździć na kucykach. Rodzice obiecali, że zapiszą ją do klubu jeździeckiego, gdy dziewczynka skończy sześć lat. Gdy nadchodzi ten dzień, Nadia jest bardzo szczęśliwa. Rozpoczyna się wspaniała przygoda! Nie wszystko jednak przebiega tak, jak Nadia sobie wymarzyła. Czy jej zamiłowanie do jeździectwa okaże się trwałe?Przy okazji lektury przygód Nadii czytelnicy mają okazję poznać bliżej kuce, sposób, w jaki należy się z nimi obchodzić oraz życie stadniny.Książkę pokochają młodzi miłośnicy zwierząt i przyrody, którzy marzą o przyjaźni i przygodach.
Okładka książki Filipa - kotka ratownik. Książkożercy. Poziom C

16,99 zł 9,84 zł


Książkożercy to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca: przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań, pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach, wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu, pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.Mia czuje się samotna. Odkąd dowiedziała się, że jest chora na cukrzycę, jej życie całkiem się zmieniło. Filipa to zwykły dachowiec. W dodatku ze schroniska. Gdy jednak drogi kotki i dziewczynki się przecinają, dzieją się rzeczy niezwykłe. Filipa ma dar, który zadziwi jej nową rodzinę i uratuje ukochaną panią. Poznaj prawdziwą historię o Filipie, kotce ratowniku, o której mówił cały świat. Opowiadanie doskonałe do pierwszych prób samodzielnego czytania - poziom trudności dostosowany do umiejętności najmłodszych czytelników.
Okładka książki Książkożercy Skarb na dnie oceanu

12,99 zł 7,52 zł


Książkożercy to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca: • przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań; • pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach; • wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu; • pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem; • opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego. Na dnie oceanu znajduje się norka małej rybki, Gufika, w której przechowuje on swój skarb. Gufika niepokoją nurkowie, pragnący zrobić mu zdjęcie, a jego dom zaśmiecają wrzucane do wody śmieci. Jak mały Gufik poradzi sobie z tym wszystkim? Przeczytajcie!
Okładka książki Ada nie chce spać

42,90 zł 23,59 zł


Wyciszająca o opowieść o dziewczynce, która niechętnie kładzie się spać. Świat jest przecież taki ciekawy! Ada lubi jednak wieczorne przytulanie z mamą i codzienny rytuał czytania na dobranoc. Mama czyta Adzie książkę o zwierzętach, które tak jak ona szykują się do snu. Robi się coraz ciszej, cieplej, łagodniej. Słowa mamy rozluźniają, dają poczucie bliskości i kołyszą do snu, aż wreszcie dziewczynka zasypia tak jak leniwiec i koala z czytanej opowieści.dla dzieci w wieku 3-6 latksiążka kartonowa z zaokrąglonymi rogami
Okładka książki Lena i Tonio, czyli świat, gdy ma się kilka lat

21,90 zł 12,46 zł


Lena i Tonio to wesołe rodzeństwo, które mieszka z rodzicami w małym domu z ogródkiem. Mają osiołka o imieniu Oset i psa Tymianka. Dzieci nigdy się nie nudzą, bo każdy ich dzień obfituje w przygody, niespodzianki oraz ciekawe odkrycia.Dowiadują się na przykład, jak wspaniałym wynalazkiem jest komputer. Da się w nim zobaczyć wszystko, nawet ciocię Gabrysię, wujka Marka i kuzynkę Majkę. Jak to możliwe? Dlaczego przejażdżka tramwajem jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla Leny i Tonia, lecz także dla ich taty? Co kryje w sobie walizka ukochanej babci Jadzi i co wspólnego z szukaniem skarbów mają urodziny kolegi? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź właśnie w tej książce.
Okładka książki Tofik i wyprawa w góry

8,79 zł 5,26 zł


Przygody Tofika to seria humorystycznych, a zarazem mądrych książeczek, których bohaterem jest uroczy i psotny szczeniak. Od kiedy zamieszkał w domu Idy i Oskara, dzieci nie mają czasu na nudę!Roześmiana rodzina rusza na górską wyprawę! Tofik nie ma pojęcia, co to takiego te całe ""góry"" i ile przygód przyniosą... Dlaczego wokół robi się tak biało? Przecież piesek niczego nie spsocił. Do puchowej poduszki nie zbliżał się ani na krok! Tym razem w tarapaty wpadnie Ida i... husky ze śnieżnego zaprzęgu. Ale bez obaw, czworonożny bohater nadciąga!
Okładka książki Książkożercy. Akcja Jogi (poziom 2)

12,99 zł 7,52 zł


Mali detektywi, Kuba i Ida, powracają w wielkim stylu. Znaleźli już misia Uli, przyszedł czas na rozwiązanie zagadki zabłąkanego kota. Czy uda mi się rozwikłać tajemnicę rudego zwierzaka? Książkożercy to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań. TRZY POZIOMY dostosowane do umiejętności dziecka. OPIEKA MERYTORYCZNA dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego. CIEKAWE HISTORIE bez nudy.
Okładka książki Książkożercy. Super Marian nad jeziorem (poziom 1)

9,99 zł 5,79 zł


Książkożercy to seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach, które wkraczają w świat liter, słów i zdań.Trzy poziomy dostosowane do umiejętności dziecka.Opieka merytoryczna dydaktyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.Ciekawe historie bez nudy.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj